Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-19, 16:50   #1051
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Allly Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, mogę się do was dołączyć? Kiedyś biegałam sporo, ale po jakimś czasie przestało mi się chcieć i dałam spokój. Teraz chcę znów do tego wrócić
hej

podczas upałów lepiej wam się biega rano czy wieczorem?
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 17:31   #1052
la girafe
Zadomowienie
 
Avatar la girafe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 002
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

to i ja się przyłączę

trochę już biegam (?), ale tempo mam jak rasowy ślimak dzisiaj było 5,8 km w 50 min
mój cel nr 1 to dobić w końcu do 10 k, a cel nr 2 to trochę przyspieszyć

jak dla mnie lepiej biega się rano - jak są upały to rano jest chłodniej po nocy niż po całym dniu jak wszystko jest nagrzane. Ale jak ktoś nie lubi rano to nie ma wyjścia - trzeba wieczorem
__________________
cel I: 76,8 - 76 - 75 - 74 - 73,8 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68
cel II: 68 - 67 - 66 - 65
zrzucone: 3 / 12

VICTORY LOVES PREPARATION
la girafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 18:35   #1053
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
hej

podczas upałów lepiej wam się biega rano czy wieczorem?
Lepiej jest rano ale jestem tak przeokrutnym śpiochem, że nie umiem wstawac rano :/ I na przykład dzisiaj z tego powodu cierpię, bo jest 19.30, ponad 32 stopnie i przeokrutna duchota...
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 20:04   #1054
irregular
Przyczajenie
 
Avatar irregular
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 28
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez cytrynkowymotyl Pokaż wiadomość
Dzisiaj rozpoczęłam kolejny tydzień planu PUMA. Na początku obawiałam się przejścia na 3min biegu, ale obawy okazały się nieuzasadnione. Ba! Mogę stwierdzić, że biegło mi się nawet lepiej niż zeszłotygodniowe 2 minuty.
na 5 powtórzeniu lekko osłabłam, ale za to 6 zrobiłam na pełnych obrotach
Zobaczymy jak to jutro będzie
Super! Ja jutro też zaczynam nowy tydzień, ale dopiero 2b/3m, już nie mogę się doczekać.
Bieganie wciąga bardziej niż chodzenie po bagnach!
irregular jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 20:22   #1055
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Lepiej jest rano ale jestem tak przeokrutnym śpiochem, że nie umiem wstawac rano :/ I na przykład dzisiaj z tego powodu cierpię, bo jest 19.30, ponad 32 stopnie i przeokrutna duchota...
Też mam ten problem niestety

dzisiaj 3km przebiegnięte, jutro będzie lepiej
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 20:28   #1056
cytrynkowymotyl
Zadomowienie
 
Avatar cytrynkowymotyl
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Dzisiejszy trening zakończyłam o 19:58. Jak zwykle trwał pół godziny.
Wiecie, że z PUMĄ czuję większą radość z biegania niż z moim pseudo planem? wiem, że to marszobieg i to nie do końca można nazwać "bieganiem", ale wracam taaaaka spełniona
Zobaczymy co będzie we wtorek
cytrynkowymotyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 20:56   #1057
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Hej, Dziewczyny Dawno mnie tu nie było i przestałam biegać na jakieś 2-3 tygodnie, ale znów wracam Ostatnio nawet udało mi się upolować w lumpie buty do biegania, są ciemniejsze od moich głównych, więc akurat będą na deszcz
Wczoraj przebiegłam swoją standardową trasę ok. 5 km w jakieś 27 minut i zauważyłam, że lepiej mi się biegnie, jak robię to wolniej Ostatnio za bardzo pędziłam i szybko się męczyłam, a jak zwolniłam, to od razu mogłam biec dalej
Jeszcze żeby tylko udało mi się zmobilizować i wstawać wcześniej rano, bo wieczorami rzadko mam czas, a tak przed pracą bym sobie śmignęła
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 20:59   #1058
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Heej, jak tam, biegające? Pogoda taka troszkę za gorąca na pokonywanie kilometrów. Wróciłam właśnie z kilkudniowego wypadu nad morze i po jedzeniu gofrów, lodów i wszystkiego innego w nadmiarze pierwsze co zrobiłam jak wróciłam to wciągnęłam buty i jogging ) To ratuje życie )

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
a tak z ciekawości - ile regenerowałaś się po tym złamaniu?
ja też wolę biegać bez muzyki




si, si, bieganie uzależnia
Miałam gips przez miesiąc i złamaną piątą kość śródstopia. Strasznie długo to nie trwało, nie dostałam nawet żadnych rehabilitacji - troszkę może przez moją niewiedzę. Nigdy wcześniej w mojej rodzinie nie było złamań i polegałam na opinii jednego chirurga. Teraz wybrałabym się jeszcze na prywatną wizytę, bo chodzenie jak chodzenie, poszło szybko. Ale co do biegania to jeszcze po roku czułam dyskomfort. Rolki i łyżwy do tej pory to dla mnie duuży problem, niestety.
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:10   #1059
Sunssan
Przyczajenie
 
Avatar Sunssan
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Hej, postanowiłam do was dołączyć W końcu udało mi się zmobilizować i zaczęłam dziś biegać. Biegłam dziś przez 25 min i w sumie myślałam, że będzie gorzej (zwolnienie z wf bardzo źle wpłynęło na moją kondycję). Nawet nie myślałam, że tak bardzo spodoba mi się bieganie. Postaram się je kontynuować i chyba będę musiała zainwestować w jakieś wygodne buty
Sunssan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 22:55   #1060
Allly
Raczkowanie
 
Avatar Allly
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 94
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
hej

podczas upałów lepiej wam się biega rano czy wieczorem?
rano, tylko koszmar jakiś, żeby się zmobilizować i wstać o 6 w wakacje, ehhh. ALE MUSZĘ DAĆ RADĘ, bo jutro dopiero pierwszy dzień.

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Jeszcze żeby tylko udało mi się zmobilizować i wstawać wcześniej rano, bo wieczorami rzadko mam czas, a tak przed pracą bym sobie śmignęła
Właśnie, właśnie.

Ha, znalazłam stare, dobre reeboki, moje najcudowniejsze buty do biegani założyłam je teraz i ani myślę ściągnąć do jutra rana
Allly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 06:40   #1061
laquelle
Raczkowanie
 
Avatar laquelle
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 42
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Bieganie wciągnęło mnie na maksa. Obudziłam się około 5:30 i nie mogłam już zasnąć i tak sobie myśle- może pójdę biegać No i mimo, że wczoraj biegałam wieczorem to muszę przyznać wszyskim porannym biegaczom, że rano też całkiem fajnie
laquelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 07:39   #1062
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Pamiętajcie, że po treningu do godziny trzeba coś zjeść (najlepiej banana) potem do dwóch godzin pełnowartościowy posiłek.
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:34   #1063
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

wczoraj zrobiłam dzień przerwy i dzisiaj ponownie 30min. miałam biegać rano, ale nie mogłam wywlec się z domu. W efekcie biegłam w tym skwarze i po powrocie rzuciłam się na butelkę z wodą
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 16:43   #1064
agggunia
Rozeznanie
 
Avatar agggunia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 878
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;36003499]wczoraj zrobiłam dzień przerwy i dzisiaj ponownie 30min. miałam biegać rano, ale nie mogłam wywlec się z domu. W efekcie biegłam w tym skwarze i po powrocie rzuciłam się na butelkę z wodą [/QUOTE]

Podziwiam! Ja chyba nie dałabym rady... Dziś wybieram się po 19 na stadion i w planie 8-10km. Zobaczymy na ile nogi pozwolą, bo pojawiły się u mnie problemy z kolanem, nie wiedziałam że to nastąpi tak szybko - bo nie biegam na zbyt długie dystanse. Chciałabym w przyszłym roku wystartować w półmaratonie, ale skoro już teraz pojawia się ból, to nie wiem... Nie wiem co z tym zrobić.
agggunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:44   #1065
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez agggunia Pokaż wiadomość
Podziwiam! Ja chyba nie dałabym rady... Dziś wybieram się po 19 na stadion i w planie 8-10km. Zobaczymy na ile nogi pozwolą, bo pojawiły się u mnie problemy z kolanem, nie wiedziałam że to nastąpi tak szybko - bo nie biegam na zbyt długie dystanse. Chciałabym w przyszłym roku wystartować w półmaratonie, ale skoro już teraz pojawia się ból, to nie wiem... Nie wiem co z tym zrobić.

Oo a półmaraton gdzie? Masz jakieś konkretne miasto na oku?
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:06   #1066
Ver88
Raczkowanie
 
Avatar Ver88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Dziś przebiegłam 5km i jestem bardzo dumna z siebie
__________________
Więcej moich artykułów znajdziecie tutaj Marcin Wójcik - Droga Zdrowia
Ver88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:35   #1067
agggunia
Rozeznanie
 
Avatar agggunia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 878
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez martiit Pokaż wiadomość
Oo a półmaraton gdzie? Masz jakieś konkretne miasto na oku?
W Krasnymstawie (woj. lubelskie) - półmaraton chmielakowy był parę dni temu akurat, ale jestem na etapie ćwierćmaratonu, ale za rok...

Btw. melduję przebiegnięte 8km! Było ciężko, trochę za wcześnie wyszłam gdzieś koło 19.20 - bo dosłownie czułam że jestem cała czerwona i miałam trudności z oddechem, przez tą duchotę, ale po około 5km zrobiło się nieco chłodniej i biegło mi się duuuużo lepiej

Edytowane przez agggunia
Czas edycji: 2012-08-20 o 19:49
agggunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 20:13   #1068
misheall
Wtajemniczenie
 
Avatar misheall
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 955
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ver88 Pokaż wiadomość
Dziś przebiegłam 5km i jestem bardzo dumna z siebie


Cytat:
Napisane przez agggunia Pokaż wiadomość
W Krasnymstawie (woj. lubelskie) - półmaraton chmielakowy był parę dni temu akurat, ale jestem na etapie ćwierćmaratonu, ale za rok...

Btw. melduję przebiegnięte 8km! Było ciężko, trochę za wcześnie wyszłam gdzieś koło 19.20 - bo dosłownie czułam że jestem cała czerwona i miałam trudności z oddechem, przez tą duchotę, ale po około 5km zrobiło się nieco chłodniej i biegło mi się duuuużo lepiej


Hej
Wracam po dwutygodniowej przerwie od biegania Pogoda była fatalna- zimno, a potem parę spraw się zebrało i nie było kiedy biegać
Dzisiaj marnie (ale myślałam, że będzie o wiele gorzej)-
1x B 5' M 1'30'
1x B 4'
1x B 2' i do tego skakanka 5 min.
__________________

'It's better to feel pain, than nothing at all
So keep your head up, keep your love'


Pomagam
misheall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 20:46   #1069
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Dziewczyny ktore maja endomodo w jakiej sieci/ofercie macie internet?
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 21:10   #1070
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez agggunia Pokaż wiadomość
W Krasnymstawie (woj. lubelskie) - półmaraton chmielakowy był parę dni temu akurat, ale jestem na etapie ćwierćmaratonu, ale za rok...

Btw. melduję przebiegnięte 8km! Było ciężko, trochę za wcześnie wyszłam gdzieś koło 19.20 - bo dosłownie czułam że jestem cała czerwona i miałam trudności z oddechem, przez tą duchotę, ale po około 5km zrobiło się nieco chłodniej i biegło mi się duuuużo lepiej
U mnie niedawno przeszła burza, a ja musiałam w taką pogodę jechać 15 km samochodem do domu! Trochę najadłam się strachu A temperatura i tak cały czas oscyluje w granicach 30 stopnii. twój dzisiejszy wynik podziwiam i mam nadzieję, że już niedlugo...

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore maja endomodo w jakiej sieci/ofercie macie internet?
Ja za jakieś dwa tygodnie żegnam się z T-mobile i przechodzę do PLAYA. W abonamencie mam 250Mb internetu, a po wykorzystaniu limitu mam bez ograniczeń, ale z najniższą predkością. Wcześniej wogóle nie korzystałam z internetu w tel, więc myślę, że póki co to mi starczy
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 21:22   #1071
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;36012989]U mnie niedawno przeszła burza, a ja musiałam w taką pogodę jechać 15 km samochodem do domu! Trochę najadłam się strachu A temperatura i tak cały czas oscyluje w granicach 30 stopnii. twój dzisiejszy wynik podziwiam i mam nadzieję, że już niedlugo...



Ja za jakieś dwa tygodnie żegnam się z T-mobile i przechodzę do PLAYA. W abonamencie mam 250Mb internetu, a po wykorzystaniu limitu mam bez ograniczeń, ale z najniższą predkością. Wcześniej wogóle nie korzystałam z internetu w tel, więc myślę, że póki co to mi starczy [/QUOTE]Ciekawa jestem ile te endomodo pochłania MB Ja właśnie mam kartę w Play Fresh + wykupiłam teraz pakiet internetowy 200 MB na próbę
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 21:50   #1072
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Sunssan Pokaż wiadomość
Hej, postanowiłam do was dołączyć W końcu udało mi się zmobilizować i zaczęłam dziś biegać. Biegłam dziś przez 25 min i w sumie myślałam, że będzie gorzej (zwolnienie z wf bardzo źle wpłynęło na moją kondycję). Nawet nie myślałam, że tak bardzo spodoba mi się bieganie. Postaram się je kontynuować i chyba będę musiała zainwestować w jakieś wygodne buty
dobre buty to podstawa jeśli Ci się podoba ten sport, nie czekaj tylko leć do sklepu i szukaj swojego modelu

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
hej

podczas upałów lepiej wam się biega rano czy wieczorem?
zdecydowanie wieczorem. ja osobiście jestem fanką wieczornych biegów. poza tym rano wolę dłużej pospać

Cytat:
Napisane przez Allly Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, mogę się do was dołączyć? Kiedyś biegałam sporo, ale po jakimś czasie przestało mi się chcieć i dałam spokój. Teraz chcę znów do tego wrócić
wracaj, wracaj!

a ja na dobre pożegnałam się z kontuzją kolana i teraz powoli wracam do regularnych treningów. w weekend trochę przyszalałam z rowerem - w sb zrobiłam 35km a w nd 27km i dzisiaj biegłam już resztkami sił ale 8km było. chociaż ciężko. ale i pogoda trudna. gorąco i duszno.
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 21:57   #1073
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem ile te endomodo pochłania MB Ja właśnie mam kartę w Play Fresh + wykupiłam teraz pakiet internetowy 200 MB na próbę
Jeszcze nie sprawdzałam. Mam aplikację w telefonie, ale czekam aż przeniosą mi numer do playa. T-mobile już dosyć nabił mnie na koszty, żebym jeszcze płaciła za internet...
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 06:25   #1074
cytrynkowymotyl
Zadomowienie
 
Avatar cytrynkowymotyl
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Witam drogie panie
Ja już dzisiaj po bieganiu - zrobiłam 3 dzień z tygodnia 4 (B 3'; M 2')x6.
Dużo lepiej biega mi się rano.
Chociaż na ostatnim powtórzeniu łydki dały o sobie znać, ale ogółem oceniam na plus.
cytrynkowymotyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 06:29   #1075
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore maja endomodo w jakiej sieci/ofercie macie internet?
Ja korzystam tylko z wifi, więc nie mam zadnego pakietu. Do Endo w zupełności wystarczy GPS w telefonie i wyłączony net, wtedy masz darmowo. Po biegu w domu włanczam wifi w tel. i endo i on sobie te dane z biegu na strone w 3 sek przerzuca.

Ja za waszymi namowami od 3 dni ćwiczę yogę. Ale ściągnełam sobie do tego aplikacje na tel, i ćwiczę z jakimś panemDość mało rozciągania jest, a bardziej moje mięśnie brzucha ćwiczą. Muszę jeszcze kilka innych pościągać, bo w tym co mam jest kilkanaście ćwiczeń w kółko mielonych a przydałoby się urozmaicić.
Jako ze wczoraj nie miałam kiedy biegać to jeszcze po ćwiczeniach yoga +mięśnie rąk i pleców hulahopem pokręciłam, to z czystym sumieniem poszłam spać

agggunia mnie jak ostatnio strzykały i bolały kolana to biorę tabsy na stawy z Doppelherz. O dziwo po 2 tyg już z kolanami ok.Ale tez zauważyłam że kolana bardziej mnie bolały przy dystansach do 10 km, jak pobiegnę około 15-20 to już tylko biodra mnie bolą, ale na drugi dzień tylko mięśnie
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:52   #1076
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja korzystam tylko z wifi, więc nie mam zadnego pakietu. Do Endo w zupełności wystarczy GPS w telefonie i wyłączony net, wtedy masz darmowo. Po biegu w domu włanczam wifi w tel. i endo i on sobie te dane z biegu na strone w 3 sek przerzuca.

Ja za waszymi namowami od 3 dni ćwiczę yogę. Ale ściągnełam sobie do tego aplikacje na tel, i ćwiczę z jakimś panemDość mało rozciągania jest, a bardziej moje mięśnie brzucha ćwiczą. Muszę jeszcze kilka innych pościągać, bo w tym co mam jest kilkanaście ćwiczeń w kółko mielonych a przydałoby się urozmaicić.
Jako ze wczoraj nie miałam kiedy biegać to jeszcze po ćwiczeniach yoga +mięśnie rąk i pleców hulahopem pokręciłam, to z czystym sumieniem poszłam spać

agggunia mnie jak ostatnio strzykały i bolały kolana to biorę tabsy na stawy z Doppelherz. O dziwo po 2 tyg już z kolanami ok.Ale tez zauważyłam że kolana bardziej mnie bolały przy dystansach do 10 km, jak pobiegnę około 15-20 to już tylko biodra mnie bolą, ale na drugi dzień tylko mięśnie
Mam darmowe Wi z punktu dostępowego w centrum miasta,zostaje mi iść tam na piechotę (połączyć się) i biec do lasu Chyba też tak zrobię, będzie ok 4 km do mojego lasu.Muszę raz konkretnie zmierzyć trasę, zobaczyć czy dam radę zrobić te 10 km


Poradzicie ze słuchawkami do biegania, jest tylko opcja zakupu w Empiku

znalazłam takie;

1. http://www.empik.com/sluchawki-creat...,elektronika-p

2.Nie iem na jakiej zasadzie te działają http://www.empik.com/sluchawki-creat...,elektronika-p

3. http://www.empik.com/modecom-mc-210-...,elektronika-p

4.Te chyba się nadają http://www.empik.com/sluchawki-panas...,elektronika-p

5. Fajne z paskiem na szyje http://www.empik.com/sluchawki-panas...,elektronika-p

6. Kolor mi się podoba http://www.empik.com/sluchawki-phili...,elektronika-p

7. http://www.empik.com/sluchawki-rocki...,elektronika-p

8.Do biegania http://www.empik.com/sluchawki-rocki...,elektronika-p


9.http://www.empik.com/sluchawki-rocki...,elektronika-p

10.Model Tremble to słuchawki douszne, wyposażone w dodatkowy uchwyt, zapewniający stabilność. http://www.empik.com/sluchawki-rocki...,elektronika-p

Które
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:41   #1077
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Dzisiaj rano myślałam, że już nie pójdę, tak padało. ale już się przejaśnia. Było spokojne 3 km.
Miłego dnia życzę
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:46   #1078
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Pokaż wiadomość
cattt - pozdro! W sumie Twój post zmobilizował mnie do odezwania się w wątku. Myślałam, że tylko plmadzia (pozdrawiam również) na placu boju ze "starej gwardii" została.


Widzę bardzo tłoczno tutaj,ale fajnie

Wczoraj biegłam wieczorem,duszo jak cholera,ciężko było oddech złapać mimo,ze po deszczu.Spotkałam biegacza w bluzie z dłuuuuugim rękawem.Aż mi się słabo zrobiło

Wracałam do domu bardzo spocona,koszulka z zaciekami,no po prostu przeciwieństwo elegancji i kobiecości i niestety spotkałam znajomego którego jakiś czas temu czułam miętę O dziwo zareagował na mój widok miłym uśmiechem.A ja jak zobaczyłam siebie w lustrze po powrocie do domu miałam ochotę zapaść się pod ziemię
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:49   #1079
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Ja przy wylaczonym internecie i wifi wlanczam gps i endo,wystawiam telefon z 30min przed biegiem za okno zeby zasieg zlapal. I wtedy tylko z gpsem biegam zeby endo liczyl trase. Jak wracam z biegu to na chwile wifi wlanczam zeby wyniki przeslac. Do biegu wiec internet jest zbedny.

Sluchawki ja mam douszne z takim plastikowym laczeniem co mam na karku, w razie jak nie chce sluchac muzyki to wisza na szyji. Takich wiekszych raczej bym nie kupowala,bo mniej wygodne przy biegu +goraco w uszy sie robi.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:11   #1080
olaaa99
Zadomowienie
 
Avatar olaaa99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z tamtond
Wiadomości: 1 960
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Wczoraj biegłam wieczorem,duszo jak cholera,ciężko było oddech złapać mimo,ze po deszczu.Spotkałam biegacza w bluzie z dłuuuuugim rękawem.Aż mi się słabo zrobiło
Ja też już nie mogę się doczekać spadku temperatury...jeśli chodzi o bieganie, oczywiście. Czuję, że na jesieni będę bić swoje rekordy - jeśli chodzi o wysiłek, jestem zimnolubna. Zresztą, chyba każdemu wygodniej w takich warunkach.
Wczoraj, tak jak i ostatnio, jedyne niecałe 3km - plan na 10km zakładał bieg 20min. Trochę tempo poprawiłam - jednak lepiej mi się biega podczas okresu niż po 3 piwach dnia poprzedniego.
Swój plan na 10 jednak porzuciłam, będę biegać wedle własnego widzimisię. Przeszkadzało mi to, że wg planu powinnam dziś biegać, a wypadło mi jakieś wyjście, później mi się wszystko przesuwa - na razie średnio wychodzi mi bieganie 4 razy w tygodniu.


Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Wracałam do domu bardzo spocona,koszulka z zaciekami,no po prostu przeciwieństwo elegancji i kobiecości i niestety spotkałam znajomego którego jakiś czas temu czułam miętę O dziwo zareagował na mój widok miłym uśmiechem.A ja jak zobaczyłam siebie w lustrze po powrocie do domu miałam ochotę zapaść się pod ziemię


Dlatego lubię biegać w czapeczce - nie dość, że ściąga cały pot z włosów, to dodaje takiej stabilności (to pewnie zasługa tego, że od początku z nią biegam i się przyzwyczaiłam) i prywatności - mam wrażenie, że moja czerwona twarz nie rzuca się aż tak w oczy.
Ojjj, każda chciałaby wyglądać jak te panie z reklam NikeRunning itd.

Co do biegania jeszcze, wczoraj wpadłam na fajną kampanię Adidasa:

http://chayden.net/Runs/Adidas/
__________________
lubię knedle

olaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.