WALKA Z CELLULITEM cz. II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-09, 17:18   #2071
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ćwiczę juz 3 miesiac ale celulit nie rusza, zastanawiam sie nad czymś do masażu, może jakaś rękawica albo taki roll nie wiem jak to opisać, może moglybyscie mi coś polecić ?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 10:39   #2072
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Moze gabka syrenka i masazer taki zielony z rossa? Ja od kiedy kupiłam, to juz nie zamienilam na nic innego, ale jak sie nie dołoży ćwiczeń i diety to efekty sa umiarkowane
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 17:41   #2073
MollinkaDing
Raczkowanie
 
Avatar MollinkaDing
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 40
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ćwiczę (pływam) od dwóch miesięcy, masuję się masażerem Philipssa - pomimo, że w instrukcji obsługi piszą by robić to "na sucho" używam dla większego komfortu balsamu z Farmony (anty cellu) i od ponad miesiąca włączyłam suplement Cellu-OFF - efekty widzę tak od 3 tygodni, tzn. wiadomo od początku regularnego treningu skóra lepiej napięta, ale teraz cellulit wyraźnie się zmniejszył. Myślę, że sprawę "ułatwia" fakt, że na początku cellulit był naprawdę duży - i chyba łatwiej zejść ze stopnia 3 na drugi niż z 2 na 1. Zastanawiam się czy tendencja będzie dalej się utrzymywać przy tym trójskładnikowym kombajnie, czy muszę zwiększyć np. intensywność ćwiczeń (3x tygodniowo). Co do Cellu-OFF byłam sceptyczna ale z tego co widzę, działa. Fajny, naturalny skład - trochę się naczytałam o działaniu gorzkiej pomarańczy, a w innych preparatach tego nie znalazłam.
MollinkaDing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 07:17   #2074
Xiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Xiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 204
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Co do tego masazeru zielonego z Rossmana - czy on nadal jest dostępny? Nigdy go nie widziałam w żadnym


Sent from my iPhone using Tapatalk
Xiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 08:15   #2075
Lady021
Raczkowanie
 
Avatar Lady021
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 294
GG do Lady021
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

MollinkaDing podsunęła mi pytanie - jak to jest ze skutecznością tych wszystkich tabletek na celluit?

Kiedyś pytałam koleżanki po farmacji o to hydrominum (lub coś takiego, co teraz dość mocno reklamują) i stwierdziła, że to działa, póki się bierze, ale jakbym odstawiła, to istnieje duże ryzyko, że celluit by wrócił.
__________________
Jedno kliknięcie, a poprawia samopoczucie

"Wszystko się może zdażyć, gdy głowa pełna marzeń..."
...Nawet gdy wydają się one bardzo nierealne
Lady021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 14:14   #2076
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Lady021 Pokaż wiadomość
MollinkaDing podsunęła mi pytanie - jak to jest ze skutecznością tych wszystkich tabletek na celluit?

Kiedyś pytałam koleżanki po farmacji o to hydrominum (lub coś takiego, co teraz dość mocno reklamują) i stwierdziła, że to działa, póki się bierze, ale jakbym odstawiła, to istnieje duże ryzyko, że celluit by wrócił.
wiesz co, zażywałam tabletki cellasene gold (chyba kiedyś tu o tym pisałam) i moim zdaniem one wspomagały starania o gładką skórę. było 40 tabletek i w pewnym momencie, chyba po tygodniu stosowania zaczęłam widzieć różnicę, cellulit był znacznie wygładzony. później kiedy tabletki mi się skończyły problem wrócił wraz z siedzącym trybem pracy.

a teraz zaczęłam przygodę z żelazkiem antycellulitowym i drenażem limfatycznym
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 20:35   #2077
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Ćwiczę juz 3 miesiac ale celulit nie rusza, zastanawiam sie nad czymś do masażu, może jakaś rękawica albo taki roll nie wiem jak to opisać, może moglybyscie mi coś polecić ?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
A ja polecam gąbkę do mycia w formie "rękawicy" - super sprawa. Lepsze niż tradycyjna gąbka syrena bo nie wypada z rąk w trakcie masażu pod prysznicem.
Ja swoją kupiłam za 4.50 zł w Drogerii Natura - czyli jak widzicie wydatek groszowy
Jest to świetna sprawa dla osób, które nie mają za dużo czasu na codzienne masaże.
Wystarczy w czasie kąpieli pod prysznicem pomasować ciało od dołu do góry - dzięki temu pobudzacie krążenie.
Ja zawsze taki masaż kończę naprzemiennym prysznicem raz ciepłym a raz chłodniejszym strumieniem wody - kończę zawsze na chłodnym strumieniu.
Następnie wycieram się i wklepuję serum antycellulitowe (ja mam te chłodzące z Eveline w takiej białej tubce). Ja dzięki temu zaoszczędzam dużo czasu - wydaje mi się, że kosmetyk lepiej się wchłania.
A co 3 dzień robię sobie masaż bańkami chińskimi (gumowymi).
Zaznaczam, że wcześniej byłam na kilku masażach więc przyjrzałam się i wypytałam o wszystko
Nie jestem takim hardcorem jak niektóre dziewczyny - masuje się tą mniejszą bańką - mocno nie zasysam, wolę sobie więcej czasu poświęcić i wykonać go dobrze niż nabawić się siniaków.
Do tej pory wykonałam 5 zabiegów i jestem naprawdę zadowolona z efektów
Ostatnio odkryłam peeling kawowy z Joanny - wykonuję nim masaż 3 razy w tygodniu.
Oczywiście jest on dużo łagodniejszy od tradycyjnego domowego peelingu kawowego - ale dla mnie świetna sprawa bo uwielbiam przy kąpieli zapach kawy.
A niestety rzadko pozwalam sobie na domowej roboty peeling kawowy - przez to, że później jest masa sprzątania więc taki kupny peeling dużo upraszcza.

Oczywiście oprócz pielęgnacji staram się zdrowo odżywiać i systematycznie ćwiczę.
Ostatnio przerzuciłam się na ćwiczenia prezentowane na YouTube - często odwiedzam kanał Fitappy.
Polecam "Tabatę - ekstremalny trening interwałowy" (daje mocno popalić) - to dla osób średniozaawansowanych bądź "zabójczy trening na nogi i pośladki"

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Jeżeli chodzi o masażery z Rossmanna to mogę coś się wypowiedzieć bo dużo na ten temat czytałam i byłam dzisiaj w tej drogerii
Wybierajcie te masażery/szczotki, które mają wykończenie drewniane - po prostu na dłużej wam posłużą.
Nie polecam tych masażerów plastikowych - bo one podobno bardzo szybko się psują - upadnie wam przez przypadek na podłogę i już po nim A cena drewnianych i plastikowych szczotek jest taka sama...

Więc reasumując polecam:
- okrągłą szczotkę z włosiem i wypustkami,
- ta sama szczotka tylko, że ma dłuższą rączką - mi się wydaje, że wygodniejsza w użyciu (13.99 zł) bodajże,
- masażer drewniany z wypustkami (13.99 zł),
aaa i widziałam dzisiaj połączenie: długa szczotka po jednej stronie jest ta wersja z włosiem a po drugiej ten masażer z wypustkami - czyli macie 2 produkty w jednym.
Ja sobie to kupię tylko czekam na promocję bo szkoda mi było wydać prawie 29 zł na takie cacuszko :/
Jest też wersja plastikowa - z przodu włoś a z tyłu takie plastikowe wypustki kosztuje to niecałe 10 zł.

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2014-05-04 o 20:36
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 15:30   #2078
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Dziewczyny a czy któraś robiła sobie zabiegi z fal radiowych na cellulit ? czy to pomaga ?
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 16:04   #2079
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
A ja polecam gąbkę do mycia w formie "rękawicy" - super sprawa. Lepsze niż tradycyjna gąbka syrena bo nie wypada z rąk w trakcie masażu pod prysznicem.
Ja swoją kupiłam za 4.50 zł w Drogerii Natura - czyli jak widzicie wydatek groszowy
Jest to świetna sprawa dla osób, które nie mają za dużo czasu na codzienne masaże.
Wystarczy w czasie kąpieli pod prysznicem pomasować ciało od dołu do góry - dzięki temu pobudzacie krążenie.
Ja zawsze taki masaż kończę naprzemiennym prysznicem raz ciepłym a raz chłodniejszym strumieniem wody - kończę zawsze na chłodnym strumieniu.
Następnie wycieram się i wklepuję serum antycellulitowe (ja mam te chłodzące z Eveline w takiej białej tubce). Ja dzięki temu zaoszczędzam dużo czasu - wydaje mi się, że kosmetyk lepiej się wchłania.
A co 3 dzień robię sobie masaż bańkami chińskimi (gumowymi).
Zaznaczam, że wcześniej byłam na kilku masażach więc przyjrzałam się i wypytałam o wszystko
Nie jestem takim hardcorem jak niektóre dziewczyny - masuje się tą mniejszą bańką - mocno nie zasysam, wolę sobie więcej czasu poświęcić i wykonać go dobrze niż nabawić się siniaków.
Do tej pory wykonałam 5 zabiegów i jestem naprawdę zadowolona z efektów
Ostatnio odkryłam peeling kawowy z Joanny - wykonuję nim masaż 3 razy w tygodniu.
Oczywiście jest on dużo łagodniejszy od tradycyjnego domowego peelingu kawowego - ale dla mnie świetna sprawa bo uwielbiam przy kąpieli zapach kawy.
A niestety rzadko pozwalam sobie na domowej roboty peeling kawowy - przez to, że później jest masa sprzątania więc taki kupny peeling dużo upraszcza.

Oczywiście oprócz pielęgnacji staram się zdrowo odżywiać i systematycznie ćwiczę.
Ostatnio przerzuciłam się na ćwiczenia prezentowane na YouTube - często odwiedzam kanał Fitappy.
Polecam "Tabatę - ekstremalny trening interwałowy" (daje mocno popalić) - to dla osób średniozaawansowanych bądź "zabójczy trening na nogi i pośladki"

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Jeżeli chodzi o masażery z Rossmanna to mogę coś się wypowiedzieć bo dużo na ten temat czytałam i byłam dzisiaj w tej drogerii
Wybierajcie te masażery/szczotki, które mają wykończenie drewniane - po prostu na dłużej wam posłużą.
Nie polecam tych masażerów plastikowych - bo one podobno bardzo szybko się psują - upadnie wam przez przypadek na podłogę i już po nim A cena drewnianych i plastikowych szczotek jest taka sama...

Więc reasumując polecam:
- okrągłą szczotkę z włosiem i wypustkami,
- ta sama szczotka tylko, że ma dłuższą rączką - mi się wydaje, że wygodniejsza w użyciu (13.99 zł) bodajże,
- masażer drewniany z wypustkami (13.99 zł),
aaa i widziałam dzisiaj połączenie: długa szczotka po jednej stronie jest ta wersja z włosiem a po drugiej ten masażer z wypustkami - czyli macie 2 produkty w jednym.
Ja sobie to kupię tylko czekam na promocję bo szkoda mi było wydać prawie 29 zł na takie cacuszko :/
Jest też wersja plastikowa - z przodu włoś a z tyłu takie plastikowe wypustki kosztuje to niecałe 10 zł.
super napisane, chyba sobie wydrukuję ten plan, bo nieźle motywuje

Cytat:
Napisane przez jilllove
Dziewczyny a czy któraś robiła sobie zabiegi z fal radiowych na cellulit ? czy to pomaga ?
nie robiłam sobie jeszcze (mam w planach) ale co nieco o tym wiem. będzie efekt (wygładzenie cellulitu) ale tutaj potrzeba całej serii zabiegów, raczej w większej ilości. zależy też którą masz fazę cellulitu, wiek, grubość skóry itp.
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 08:45   #2080
Xiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Xiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 204
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Az tak cihutko tu???

Ja aktywnie walcze bo do urlopu 3,5 tyg!

- 3 razy w tyg masaz bankami po 15-17 min
- 1 w tyg peeling gruboziarnisty Lirene
- cwicze Body Revolution
- pije duzo wody
- dieta! a mianowicie naprzemiennie dni bialkowe i weglowodanowe
Xiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 17:03   #2081
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

no nie wiem co tak cicho tu rzeczywiscie
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 13:12   #2082
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

http://qchenne-inspiracje.blogspot.c...obiet-czy.html
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 11:12   #2083
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Kilka tygodni temu zaryzykowałam i kupiłam w Rossmannie ten plastikowy masażer (roller) w kształcie Y - użyłam go już z 5 razy i muszę wam powiedzieć, że świetna sprawa
Jest dużo wygodniejszy w użyciu niż bańka chińska bo nie wyślizguje się z rąk.
Ja musiałam jednak przerwać kurację bańką chińską bo pojawiły mi się siniaki - nie chciałam katować mojej skóry bańką i przerzuciłam się na coś łagodniejszego.
Zawsze na wieczór po kąpieli i po wklepaniu balsamu antycellulitowego masuje się tym rollerem przez 30 minut (15 minut na każdą nogę) - super sprawa, nie mam żadnych siniaków, jak się jest systematycznym to bardzo szybko widać efekty
Samo wcieranie balsamu nic nie da - trzeba się masować.
Aaa i jak zaopatrzycie się w masażer to nie trzeba smarować się 2 razy balsamem antycellulitowym - wystarczy raz na wieczór - po tym masaż rollerem.
Mi takim sposobem na dłużej starcza balsam a tak to 2 tygodnie i musiałam kupować kolejny :/

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2014-06-23 o 11:16
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 12:01   #2084
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Zawsze na wieczór po kąpieli i po wklepaniu balsamu antycellulitowego masuje się tym rollerem przez 30 minut (15 minut na każdą nogę) - super sprawa, nie mam żadnych siniaków, jak się jest systematycznym to bardzo szybko widać efekty
30 minut? nigdy w zyciu nie wytrzymałabym tyle 10 min to max.Podziwiam ;D no i nic dziwnego,że efekty widać
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 18:17   #2085
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
30 minut? nigdy w zyciu nie wytrzymałabym tyle 10 min to max.Podziwiam ;D no i nic dziwnego,że efekty widać
Najlepiej jest robić taki masaż wieczorem wtedy kiedy leci nasz ulubiony serial w telewizji - wtedy czas leci nam bardzo szybko.
Kładziesz się wygodnie na kanapie - patrzysz na zegarek i masujesz nóżki na przemian
Ja mam ten model - jest idealny, wygodny w użyciu, nie wyślizguje się z rąk, bez problemu masuję tylną stronę ud i pośladki.
http://www.rossnet.pl/Produkt/Ewa-Sc...8688,3376,5371
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 19:07   #2086
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Najlepiej jest robić taki masaż wieczorem wtedy kiedy leci nasz ulubiony serial w telewizji - wtedy czas leci nam bardzo szybko.
Kładziesz się wygodnie na kanapie - patrzysz na zegarek i masujesz nóżki na przemian
Ja mam ten model - jest idealny, wygodny w użyciu, nie wyślizguje się z rąk, bez problemu masuję tylną stronę ud i pośladki.
http://www.rossnet.pl/Produkt/Ewa-Sc...8688,3376,5371
I pomaga? Ja mam taki zielony Rossmanowski ale pojeżdżę z 10min i nogi mam caaaałe czerwone, jakby mnie ktoś pokrzywą pobił
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 19:46   #2087
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
I pomaga? Ja mam taki zielony Rossmanowski ale pojeżdżę z 10min i nogi mam caaaałe czerwone, jakby mnie ktoś pokrzywą pobił
ja jestem z niego zadowolona
Na początku maja kupiłam bańki chińskie gumowe - jednak użyłam kilka razy i niestety musiałam odstawić bo miałam siniaki i bardzo mnie nogi na drugi dzień bolały Ledwo, że chodziłam...
Uznałam, że lepiej nie ryzykować i przerzuciłam się na ten masażer z Rossmanna - jak na razie nie narzekam, nie mam siniaków, skóra jędrna, miękka w dotyku i przynajmniej nie zrobię sobie nim krzywdy
A jeżeli chodzi o bańki chińskie to na bank skorzystam - tylko, że będę polowała na jakieś promocje w gabinetach masażu.

A ostatnio na YouTubie znalazłam coś takiego
http://www.youtube.com/channel/UC1Fmo-xZwRoT9eWX3jCuxag
http://www.youtube.com/watch?v=gwo2G_RnC78
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 18:51   #2088
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Mi po bańkach chińskich pękło naczynko na udzie Więc już ich nie używam.
Tak sobie myślę, że na cellulit jest tylko jeden niezawodny sposób- ćwiczenia (!!!) zdrowa dieta i na samym końcu masaże i kosmetyki Choćbyśmy wsmarowały w siebie litry najdroższych madzideł to i tak większe efekty zobaczycie po regularnym treningu i zdrowej diecie
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 08:07   #2089
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Mi po bańkach chińskich pękło naczynko na udzie Więc już ich nie używam.
Tak sobie myślę, że na cellulit jest tylko jeden niezawodny sposób- ćwiczenia (!!!) zdrowa dieta i na samym końcu masaże i kosmetyki Choćbyśmy wsmarowały w siebie litry najdroższych madzideł to i tak większe efekty zobaczycie po regularnym treningu i zdrowej diecie
Zgadzam się

Ja pierwsze efekty zobaczyłam po przejściu na wege - taki efekt uboczny można powiedzieć :p zupełnie bez ćwiczeń. Obecnie musiałam odstawić cukier, mąkę pszenną, smażone potrawy i już praktycznie cellulitu u mnie nie widać. Z ćwiczeń - raz w tygodniu chodzę basen i staram się regularnie jeździć na rowerze przez 30min, ale to różnie bywa :p

Tak więc u mnie dieta uczyniła cuda, może trochę ćwiczenia a mazideł nie używam, więc nie wiem, czy działają
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 12:53   #2090
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

U mnie może nie tyle dieta co zdrowe racjonalne odżywianie
Zamieniłam węglowodany proste na złożone - przedtem pochłaniałam duże ilości pieczywa białego (szczególnie kajzerki) teraz przerzuciłam się na pieczywo pełnoziarniste.
To samo zrobiłam z makaronami - tylko te razowe, teraz mamy sezon letni na truskawki - uwielbiam te grube świdry razowe w połączeniu z truskawkami
U mnie na szczęście w osiedlowym sklepiku mogę dostać ten:
http://zmiksowani.pl/przepisy-na/bar...azowy-swiderki
Duża paczka kosztuje 4 zł z groszami a starcza na bardzo długo
Poza tym przerzuciłam się na mięsko/rybki gotowane na parze - kiedyś to tylko kurczaka jadłam w cieście :/
Dorsz jaki jest dobry ugotowany tylko na parze Lubię również ryby wędzone (makrelę, pstrąga), śledzie z żurawiną.
Jem dużo owoców sezonowych i warzyw (brokuł, kalafior, kalarepka, pomidorki, sałata, rzodkiewka z własnego ogródka...)
Jeżeli chodzi o jogurty smakowe lub te desery mleczne to z nich zrezygnowałam na rzecz jogurtu naturalnego i kefiru.
Jak byłam w Biedronce to kupiłam sobie na wagę trochę rodzynek i żurawiny - przesypałam sobie do słoiczków i zawsze biorę po 1 łyżce do jogurtu naturalnego.
Dzisiaj dodałam sobie jeszcze 1 łyżeczkę siemienia lnianego
Poza tym na śniadanko - owsianka z amarantusem (warto polować w Rossmannie - bo ja kupiłam z przeceny za 4.19 zł a normalnie kosztuje 9.99 zł :/)
Jeżeli chodzi o dżemy - to raz na jakiś czas zjem kromkę żytniego chleba posmarowaną dżemem brzoskwiniowym.
Polecam wam dżemy z Łowicza z tej serii 100% owoców - one są tak nafaszerowane owocami - jecie owoce a nie galaretę
Poza tym piję dużo wody mineralnej niegazowanej - przynajmniej 1.5 litra dziennie.
Zrezygnowałam z kawy - piję w to miejsce herbatę zieloną liściastą
No i obowiązkowo 5 posiłków w ciągu dnia w równych odstępach czasowych.

No i zrezygnowałam całkowicie z:
- napojów gazowanych i tych soków z kartonika,
- alkoholu,
- słonych przekąsek (chipsy, krakersy, paluszki, orzeszki ziemne solone),
- fast foodów (pizza, frytki) bo za hamburgerami i zapiekankami nie przepadam,
- smażonego i panierowanego mięsa na rzecz gotowanego.
- parówek, pasztetów.
- słodyczy.
- kawy.

Poza tym na nowo powróciłam do ćwiczeń - powiem, że bardzo dużo dała mi zmiana nawyków żywieniowych bo przez to jestem bardziej pobudzona, mam powera aby ruszać się.
A jeżeli chodzi o pielęgnację - to ja tylko smaruję się balsamem raz dziennie na wieczór. No i trzeba pamiętać, że należy wcierać w odpowiednim kierunku - zawsze zaczynamy od dołu. Jak wetrę balsam to masuje się rollerem a potem wskakuję w piżamę
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 07:45   #2091
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
U mnie może nie tyle dieta co zdrowe racjonalne odżywianie
Zamieniłam węglowodany proste na złożone - przedtem pochłaniałam duże ilości pieczywa białego (szczególnie kajzerki) teraz przerzuciłam się na pieczywo pełnoziarniste.
To samo zrobiłam z makaronami - tylko te razowe, teraz mamy sezon letni na truskawki - uwielbiam te grube świdry razowe w połączeniu z truskawkami
U mnie na szczęście w osiedlowym sklepiku mogę dostać ten:
http://zmiksowani.pl/przepisy-na/bar...azowy-swiderki
Duża paczka kosztuje 4 zł z groszami a starcza na bardzo długo
Poza tym przerzuciłam się na mięsko/rybki gotowane na parze - kiedyś to tylko kurczaka jadłam w cieście :/
Dorsz jaki jest dobry ugotowany tylko na parze Lubię również ryby wędzone (makrelę, pstrąga), śledzie z żurawiną.
Jem dużo owoców sezonowych i warzyw (brokuł, kalafior, kalarepka, pomidorki, sałata, rzodkiewka z własnego ogródka...)
Jeżeli chodzi o jogurty smakowe lub te desery mleczne to z nich zrezygnowałam na rzecz jogurtu naturalnego i kefiru.
Jak byłam w Biedronce to kupiłam sobie na wagę trochę rodzynek i żurawiny - przesypałam sobie do słoiczków i zawsze biorę po 1 łyżce do jogurtu naturalnego.
Dzisiaj dodałam sobie jeszcze 1 łyżeczkę siemienia lnianego
Poza tym na śniadanko - owsianka z amarantusem (warto polować w Rossmannie - bo ja kupiłam z przeceny za 4.19 zł a normalnie kosztuje 9.99 zł :/)
Jeżeli chodzi o dżemy - to raz na jakiś czas zjem kromkę żytniego chleba posmarowaną dżemem brzoskwiniowym.
Polecam wam dżemy z Łowicza z tej serii 100% owoców - one są tak nafaszerowane owocami - jecie owoce a nie galaretę
Poza tym piję dużo wody mineralnej niegazowanej - przynajmniej 1.5 litra dziennie.
Zrezygnowałam z kawy - piję w to miejsce herbatę zieloną liściastą
No i obowiązkowo 5 posiłków w ciągu dnia w równych odstępach czasowych.

No i zrezygnowałam całkowicie z:
- napojów gazowanych i tych soków z kartonika,
- alkoholu,
- słonych przekąsek (chipsy, krakersy, paluszki, orzeszki ziemne solone),
- fast foodów (pizza, frytki) bo za hamburgerami i zapiekankami nie przepadam,
- smażonego i panierowanego mięsa na rzecz gotowanego.
- parówek, pasztetów.
- słodyczy.
- kawy.

Poza tym na nowo powróciłam do ćwiczeń - powiem, że bardzo dużo dała mi zmiana nawyków żywieniowych bo przez to jestem bardziej pobudzona, mam powera aby ruszać się.
A jeżeli chodzi o pielęgnację - to ja tylko smaruję się balsamem raz dziennie na wieczór. No i trzeba pamiętać, że należy wcierać w odpowiednim kierunku - zawsze zaczynamy od dołu. Jak wetrę balsam to masuje się rollerem a potem wskakuję w piżamę

Heheheh jakbym czytała o sobie! Ja mam takie "zrywy" zmiany diety. Ale generalnie widzę same podobieństwa. Kiedy tracę kontrolę i zaczynam się niezdrowo odżywiać to jem własnie kajzerki, smażone rzeczy i kurczaka w cieście kiedy zaczynam dietę jem to co TY

a dziś na blogu zrobiłam prawie taką samą listę rzeczy, któe muszę odrzucić
też jem suszone owoce, jogurt naturalny, siemię, żurawinę, rybki i również lubię dżem

Ja polecam serum ZIAJA Multimodeling. Fajnie wygładza, nawilża, lekko ujęrdnia i napina ale co dla mnie najważniejsze- jest wydajne, szybko się wchłania i nie ma tych okropnych efektów typu chłodzenie jak na Arktyce czy pieczenie jakbym siadła tyłkiem na rozgrzanym blacie pięknie pachnie i jest łatwo dostępne i w przystępnej cenie ok 15.00 zł.

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2014-06-29 o 07:46
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 14:49   #2092
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Heheheh jakbym czytała o sobie! Ja mam takie "zrywy" zmiany diety. Ale generalnie widzę same podobieństwa. Kiedy tracę kontrolę i zaczynam się niezdrowo odżywiać to jem własnie kajzerki, smażone rzeczy i kurczaka w cieście kiedy zaczynam dietę jem to co TY

a dziś na blogu zrobiłam prawie taką samą listę rzeczy, któe muszę odrzucić
też jem suszone owoce, jogurt naturalny, siemię, żurawinę, rybki i również lubię dżem

Ja polecam serum ZIAJA Multimodeling. Fajnie wygładza, nawilża, lekko ujęrdnia i napina ale co dla mnie najważniejsze- jest wydajne, szybko się wchłania i nie ma tych okropnych efektów typu chłodzenie jak na Arktyce czy pieczenie jakbym siadła tyłkiem na rozgrzanym blacie pięknie pachnie i jest łatwo dostępne i w przystępnej cenie ok 15.00 zł.
Ja nie mogę nigdzie dostać tej Ziaji. Jest coś w Rossmanie w takim małym czarnym słoiczku, ale to chyba miało być ujędrnianie, anie modeling?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 07:36   #2093
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja nie mogę nigdzie dostać tej Ziaji. Jest coś w Rossmanie w takim małym czarnym słoiczku, ale to chyba miało być ujędrnianie, anie modeling?
http://ziaja.com/uploads/products/d8...a8fa3df1b6.jpg to jest to

ja kupiłam w małej osiedlowej drogerii. ale są też dostępne w sklepie firmowym ZIAJA
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 19:17   #2094
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ale tu cisza...

Ja również walczę z tym paskudztwem, robię masaże Syreną i od dzisiaj wróciłam do ultradźwięków. Dzięki nim kiedyś już częściowo pozbyłam się cellulitu, ale potem niepotrzebnie je przerwałam. Teraz naprawiam ten błąd Zacznę też robić squaty i może ćwiczyć na stepperze. Mam nadzieję na pozytywne efekty.

A jak tam u Was?
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 19:35   #2095
Morn
Zakorzenienie
 
Avatar Morn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5 409
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II



Ja zaczynam ostrą walkę od jutra. Póki co masuje się syreną od trzech tygodni. Mam zamiar masowac się rollerem, smarowac kremami, ćwiczyć i zdrowiej się odzywać. Za tydzień dam znać jak mi idzie
__________________
Morn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 19:57   #2096
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Morn Pokaż wiadomość


Ja zaczynam ostrą walkę od jutra. Póki co masuje się syreną od trzech tygodni. Mam zamiar masowac się rollerem, smarowac kremami, ćwiczyć i zdrowiej się odzywać. Za tydzień dam znać jak mi idzie
Koniecznie daj znać ja też podzielę się tym jak mi idzie.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 20:13   #2097
Morn
Zakorzenienie
 
Avatar Morn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5 409
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać ja też podzielę się tym jak mi idzie.
Wierzę w nas
__________________
Morn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 13:50   #2098
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja ostatnio tez nie jem mięsa juz dłuższy czas, zgubilam 2 kg, a cellulit niestety nadal widać...planuje odstawić anty i moze wtedy cos drgnie, na razie pomaga masowanie szczotka na sucho. Na pewno błąd, ktory popełniam, to za mało pije wody. Mam nadzieje, ze kiedyś mi to zniknie, pomyśleć, ze kiedyś nie wiedziałam co to
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 10:11   #2099
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Super plan, bardzo mi sie podoba!w kosmetyki nie bardzo wierze, ale czarna ziaja miała przyjemny zapach i rzeczywiście trochę ujedrniala skórę
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 11:24   #2100
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Hej dziewczyny podczytywalam tu czasem a teraz wpadłam napisać co mi pomogło. Bo po 1.5 miesiącu mój cellulit prawie zniknął. Ale od początku. Mam dużo nietolerancji pokarmowych i siedzący tryb życia. Już dawno temu zmieniłam dietę i odzywam się bardzo zdrowo ale w zasadzie żadnych zmian nie zauważyłam. Za to 6 tyg temu zaczęłam ćwiczyć intensywnie joge. I po miesiącu Schudłam 2 kg a po kolejnych 2 tygodniach 3 kg. Ja zawsze się bardzo łatwo poce kiedy ćwiczę i mam wrażenie że strasznie dużo wody zatrzymanej w organizmie mi ubyło. Przyspieszył też metabolizm, jest mi wciąż ciepło a moje ciało wręcz domaga się ruchu ale jego zwłaszcza. Co do cellulitu to odrobinę mam jeszcze na udach, ale początki z brzucha, to co miałam na ramionach, wszystko zniknęło. Poprawił się tez bardzo wygląd skóry, wyczyscila się twarz. Polecam wam joge! Ja ćwiczę intensywnie 4 razy w tyg po 60 minut i w życiu nie spodziewałam się takiego efektu
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 08:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.