Co na zmarszczki statyczne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-05, 21:38   #1
Kaska388
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 23

Co na zmarszczki statyczne?


Witam wszystkie wizazianki.



Mam problem ze zmarszczkami statycznymi na czole i w okolicach ust po uśmiechaniu się. Jeśli chodzi o te na czole, to niektóre są juz dość głębokie, dlatego zależy mi na czymś, co spłaci nawet te głębsze. Czy możecie polecić mi jakieś dobre serum (cena nie gra aż takiej roli, jeśli oczywiscie warto zapłacić wiecej).



A tak poza tym, to czy jest możliwość całkowitego pozbycia się tych płytszych zmarszczek statycznych za pomocą serum?



Pozdrawiam serdecznie.
Kaska388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 09:19   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co na zmarszczki statyczne?

Cytat:
Napisane przez Kaska388 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizazianki.



Mam problem ze zmarszczkami statycznymi na czole i w okolicach ust po uśmiechaniu się. Jeśli chodzi o te na czole, to niektóre są juz dość głębokie, dlatego zależy mi na czymś, co spłaci nawet te głębsze. Czy możecie polecić mi jakieś dobre serum (cena nie gra aż takiej roli, jeśli oczywiscie warto zapłacić wiecej).



A tak poza tym, to czy jest możliwość całkowitego pozbycia się tych płytszych zmarszczek statycznych za pomocą serum?



Pozdrawiam serdecznie.
Od pozbywania się zmarszczek jest medycyna estetyczna. Skuteczne mogą być też ćwiczenia, masaże, joga twarzy, ale one wymagają konsekwencji, regularności i czasu, a więc nie 10 minut raz w tygodniu tylko raczej 20-30 codziennie.
Kosmetyki to raczej dodatek i nie ma sensu oczekiwać od nich, że usuną zmarszczki.
Jeśli już cokolwiek w kosmetykach ma działać, to peptydy biomimetyczne KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 18:57   #3
Kaska388
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 23
Dot.: Co na zmarszczki statyczne?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Od pozbywania się zmarszczek jest medycyna estetyczna. Skuteczne mogą być też ćwiczenia, masaże, joga twarzy, ale one wymagają konsekwencji, regularności i czasu, a więc nie 10 minut raz w tygodniu tylko raczej 20-30 codziennie.
Kosmetyki to raczej dodatek i nie ma sensu oczekiwać od nich, że usuną zmarszczki.
Jeśli już cokolwiek w kosmetykach ma działać, to peptydy biomimetyczne KLIK.
Może źle to nazwałam, bo powinnam mówić o czymś co zmniejszy widoczność zmarszczek i je spłyci - a jeśli chodzi o całkowite zniwelowanie to rozumiem, że serum tego nie zrobi...
Tak więc jakie dobre serum mogę kupić na spłycenie i zmniejszenie widoczności zmarszczek?
Kaska388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-07, 10:03   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co na zmarszczki statyczne?

Cytat:
Napisane przez Kaska388 Pokaż wiadomość
Może źle to nazwałam, bo powinnam mówić o czymś co zmniejszy widoczność zmarszczek i je spłyci - a jeśli chodzi o całkowite zniwelowanie to rozumiem, że serum tego nie zrobi...
Tak więc jakie dobre serum mogę kupić na spłycenie i zmniejszenie widoczności zmarszczek?
Sera z argireliną (w składzie Acetylhexapeptid-8 lub Acetylhexapeptid-3) np Forever Young KLIK, The Ordinary KLIK, Ava Argireline, Asterwood Naturals Matrixyl 3000 Argireline Vitamin C.
Z wyższej półki sama chcę kupić NIOD CAIS 2:1 KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-08, 11:06   #5
Kaska388
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 23
Dot.: Co na zmarszczki statyczne?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Sera z argireliną (w składzie Acetylhexapeptid-8 lub Acetylhexapeptid-3) np Forever Young KLIK, The Ordinary KLIK, Ava Argireline, Asterwood Naturals Matrixyl 3000 Argireline Vitamin C.
Z wyższej półki sama chcę kupić NIOD CAIS 2:1 KLIK.
Dzięki za odpowiedź Myślę, że zdecyduję się na któreś z tych, o ktorych napisalaś.
Kaska388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-08 12:06:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.