Jaki "bob" dla mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-05, 11:48   #1
Pooh
Raczkowanie
 
Avatar Pooh
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 106

Jaki "bob" dla mnie?


Witam serdecznie,
po dłuższym czasie wreszcie odważyłam sie poprosić Was o pomoc
Wybieram się do fryzjera i stanęłam przed pewnym dylematem. Otóż bardzo podobają mi się modne ostatnio uczesania typu bob. Mam naturalnie proste i gładkie włosy, średnio podatne na układanie (rozprostowują sie przy lokach). Do tego niestety włosy szybko sie przetłuszczają tak więc musze myć je codziennie.
Zastanawiałam sie czy nie ściąć włosów podobnie jak Victoria Beckham tyle, że ze skośnie ściętą grzywką (mam duże czoło tak, że w moim przypadku grzywka jest koniecznością). Nie wiem tylko czy taka fryzurka pasuje do mojej kwadratowej twarzy? Może jednak powinnam się zdecydować na inne cięcie?
Bardzo proszę o rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (85,7 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (79,1 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (81,0 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (87,3 KB, 118 załadowań)
Pooh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 13:49   #2
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

na tej fotce podobna jestes do tej aktorki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (81,0 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 070411_cross_vmed_3p.widec.jpg (18,0 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9521752.jpg (22,8 KB, 81 załadowań)
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 13:59   #3
Maramara
Rozeznanie
 
Avatar Maramara
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 718
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

ja bym ci proponowala boba ale troszke wycieniowanego z przodu....zeby zlagodzic rysy a nie jeszcze bardziej zaostrzac kwadratowego kształtu twarzy.no ale to prawda ze masz cos z "tej aktorki"
__________________
"Doskonałość jest jedynie deklaracją śmiesznego człowieka."



eco-friendly life style
Maramara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 18:15   #4
Pooh
Raczkowanie
 
Avatar Pooh
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 106
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

Dziękuję za pomoc i za porównanie mnie do Marcii Cross. Może coś w tym jest bo już sporo razy słyszałam, że jestem do niej podobna i cieszę się bo bardzo lubię ja oglądać w Desperate Housewives.
Pooh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 20:03   #5
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

Cytat:
Napisane przez Pooh Pokaż wiadomość
Nie wiem tylko czy taka fryzurka pasuje do mojej kwadratowej twarzy? Może jednak powinnam się zdecydować na inne cięcie?
Bardzo proszę o rady.
Moim zdaniem bob pasuje kazdemu, chociaz podreslam, ze ekspertem nie jestem i moge sie mylic! Wszystko zalezy od odpowiedniej dlugosci, ciecia oraz fyziera. Do rzeczy. Ksztalt Twojej twrzy to bez watpliwosci (jak juz zreszta napisalas) kwadrat, dlatego tez wydaje mi sie ze fryzurka powinna byc wersja dluzsza, a pasma powinny siegac zuchwy. Krtotsza wersja (moim zdaniem) podkreslila by charakterystyczna dla kwadratu szersza szczeke (kant twarzy). Jesli bedziesz chciala zrobic sobie grzywke to tylko i wylacznie taka dluzsza i na bok. W prostej grzywce nie bedzie Ci najlepiej. Mozna tez pokombinowac, aby zrobic lekkie pazurki tak aby nachowdzily na policzki. Wydaje mi sie, ze z lekka zlagodzily by rysy.
Jak tylko przeczytalam o kwadratowej buzce odrazu skojrzayla mi sie Paris Hilton (ona wlasnie ma taki ksztalt twarzy) i uznalam, ze wkleje kilka jej zdjec w nowej (?) fryzurce, moze Cie zainspiruje.
Swoja droga jak ja tej Paris nie cierpie grrr irytuje mnie dzieczyna, choc przyznac trzeba, ze ostatnio (przynajmniej strojem) mniej prokowuje, a niektore zestwy zaczynaja mi sie podobac.
Mam nadzieje, ze cos pomoglam
Cytat:
Napisane przez Dezzire Pokaż wiadomość
na tej fotce podobna jestes do tej aktorki
Rzeczywiscie jest bardzo duze podobienstwo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (16,3 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (30,6 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (27,1 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (32,3 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (22,1 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (24,7 KB, 122 załadowań)
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 20:31   #6
Maramara
Rozeznanie
 
Avatar Maramara
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 718
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

paris teraz ma super fryzurke...w koncu cos naturalnego.
__________________
"Doskonałość jest jedynie deklaracją śmiesznego człowieka."



eco-friendly life style
Maramara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 20:06   #7
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

mysle, ze taka fryzurka jak Paris była by ok.
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 20:26   #8
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

Cytat:
Napisane przez Maramara Pokaż wiadomość
paris teraz ma super fryzurke...w koncu cos naturalnego.
racja, tak dla odmiany Paris wyglada niesztucznie.
Az milo popatrzec

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze cos pomoglam
Przypomnialo mi sie jeszcze, ze fryzurke ala bob swego czasu miala takze aktorka Keira Knightley (nie wiem czy dobrze nazwisko napisalam), ktora rowniez ma kwadratowy ksztal twarzy. Moim zdaniem bylo jej bardzo ladnie, chociaz akurat jej to w kazdej dlugosci wlosow jest korzystnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (36,7 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (18,2 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (15,2 KB, 79 załadowań)
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 16:52   #9
agrafiena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 72
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

panna kinia: dokładnie, jej we wszystkim ładnie, ale akurat w bobie wygląda bardzo 'zwyczajnie'. wolę jej obecną krótką

pooh: też mam kwadratową buzie, właściwie prostokątną - wysokie czoło. ścięłam sobie boba z równą grzywką nad brwiami, kark leciutko podgolony, włoski z przodu nie cieniowane, poniżej brody. i szczerze, to jak tak sobie dumam, włoski równo do brody byłyby idealne, oczywiście podwijające się na linii brody końce, zachodzące wręcz na policzki
ktoś już ci to doradził, przemyśl, ja wypróbowałam na sobie i zetnę się krócej jak uzbieram kaskę na kolejnego fryzjera a jak mi ktoś naprawi aparat to może wreszcie dam foty :P
pozdrawiam i życzę miłego metamorfowania
agrafiena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 08:42   #10
Pooh
Raczkowanie
 
Avatar Pooh
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 106
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

agrafiena: bardzo podobają mi się takie równe grzywki, ale niestety w moim przypadku to była by totalna porażka, od razu miała bym buzie skróconą o połowę

Powiem wam, że troszeczkę szkoda mi moich długich włosów, zwłaszcza ze względu na możliwość upięć i stylizacji. Raz loczki, raz proste, czasem jakiś koczek.
W przypadku boba raczej nie ma zbyt wiele wariacji.
Myślę jednak o obcięciu głównie ze względów praktycznych. Wstaję do pracy wcześnie rano, a mycie, suszenie i układanie zajmuje mi jakieś 20min (niestety wieczorne mycie odpada, po nocy włosy są matowe i przyklapnięte).
Doszłam do wniosku, że może warto się przełamać i zainwestować we fryzurkę gdzie "rach-ciach" i po wysuszeniu będzie sie sama układać.

Spodobał mi sie bob Katie Holmes - ta z ostatniego zdjęcia. No i najbardziej kusi mnie fryzurka Victorii, tyle, że też w wersji z grzywką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 273.jpg (46,5 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1462867.jpg (7,2 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a07.jpg (51,9 KB, 113 załadowań)
Pooh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 14:24   #11
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

Cytat:
Napisane przez Pooh Pokaż wiadomość
Powiem wam, że troszeczkę szkoda mi moich długich włosów, zwłaszcza ze względu na możliwość upięć i stylizacji. Raz loczki, raz proste, czasem jakiś koczek.
W przypadku boba raczej nie ma zbyt wiele wariacji.
Myślę jednak o obcięciu głównie ze względów praktycznych. Wstaję do pracy wcześnie rano, a mycie, suszenie i układanie zajmuje mi jakieś 20min (niestety wieczorne mycie odpada, po nocy włosy są matowe i przyklapnięte).
Doszłam do wniosku, że może warto się przełamać i zainwestować we fryzurkę gdzie "rach-ciach" i po wysuszeniu będzie sie sama układać.

Spodobał mi sie bob Katie Holmes - ta z ostatniego zdjęcia. No i najbardziej kusi mnie fryzurka Victorii, tyle, że też w wersji z grzywką.
no niestety taka prawda - krotsze wlosy mniejsze pole do popisu. Jednak i takie pol dlugie wlosy mozesz rownie dobrze wyprotowac, lekko zakrecic (aby osiagnac efekt takiego nieladu) lub wymodelowac. Trzeba tylko wiedzic jak. Poza tym jak sama napisalas w Twoim przypaku skrocenie wlosow bedzie hmm "ekonomiczne", a z racji tego, ze codziennie myjesz wlosy (czyli co dzien sa swieze) to ja bym sie nie zastanawiala. Wkoncu w fryzurze ma Ci byc wygodnie.
Rowniez bob Katie Holmes bardzo mi sie podoba. Od momentu kiedy ja zobaczylam w tej fryzurze (bob + ukosna grzywka) sama sie zastanawiam nad takim cieciem. Jednak ciagle mam wiele watpliwosci, ale to juz inny temat.
Skoro jest Ci zal dlugich wlosow to ja zdecydowalabym sie (na Twoim miejscu) na cos takiego co ma Paris (pierwsze fotki). Idelanie pasujaca do kwadratowej twarzy, ktorsza, ala bob fryzura. Sprobuj, co Ci szkodzi
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-08, 21:36   #12
Pooh
Raczkowanie
 
Avatar Pooh
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 106
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

Postanowiłam pobawić się trochę w Photoshopie i oto co wyszło na szybko z moich starań (może za piękne to nie jest, ale to moja pierwsza taka próba ) . Jeśli macie zdjęcia jakichś fajnych fryzur "a la" bob, które polecacie, będę wdzięczna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzurka1.jpg (86,3 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka2.jpg (60,1 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka3.jpg (34,7 KB, 87 załadowań)
Pooh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 13:48   #13
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

Cytat:
Napisane przez Pooh Pokaż wiadomość
Postanowiłam pobawić się trochę w Photoshopie i oto co wyszło na szybko z moich starań (może za piękne to nie jest, ale to moja pierwsza taka próba ) . Jeśli macie zdjęcia jakichś fajnych fryzur "a la" bob, które polecacie, będę wdzięczna.
Rowniez zrobilam Ci (jedna) symulacje i musze napisac, ze zarowno Twoje jak i moje "wypocinki" kolejny raz potwierdzaja mnie w przekonaniu, ze najlepiej Ci w fryzurze jak Paris. Jesli chcesz kolejnych metamorfoz komputerowych to odwiedz ten watek. Tam dziewczyny moze Ci jeszcze cos dorobia, tyle ze z gory zaznacz jaka chcesz fryzure (najlepiej jakbys dodala zdjecia).
Moze latwiej bedzie Ci jesli napisze Ci gwiazdy, ktore nosza, badz kiedys nosily boba (lub cos w tym rodzaju): Ketie Holmes, Victoria Beckaham, Rihana, Paris Hilton, Christina Ricci, Kylie Minoque, Rene Zellweger, Brittany Murphy, Natalie Imbruglia, Keisha Buchanan, Kimberly Stewart, Jenna Jameson, Chanelle Hayes, Camilla Shabolt (te dwie ostatnie zaslynely z tego, ze nasladuja styl Posh) oraz z rodzinnych gwiazdeczek: Aleksandra Kwasniewska i Malgorzata Kozuchowska. Narazie tyle spamietam. Jednak miej na uwadze, ze Ty musisz szukac takiego ciecia, ktore bedzie komponowalo sie z buzka! (czyt. nie prosta grzywka, dluzsza wersja).
Przypomnialo mi sie, ze ostatnio napisalas, ze nie bob to mniejsze mozliwosci (ciagle sie z tym zgadzam), ale znalazlam artykul, ktory moze Cie jakos zainspirowac.
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 14:48   #14
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

Cytat:
Napisane przez Pooh Pokaż wiadomość
Postanowiłam pobawić się trochę w Photoshopie i oto co wyszło na szybko z moich starań (może za piękne to nie jest, ale to moja pierwsza taka próba ) . Jeśli macie zdjęcia jakichś fajnych fryzur "a la" bob, które polecacie, będę wdzięczna.
najlepiej wygladasz moim zdaniem na pierwszym zdjeciu pozdrawiam
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 15:11   #15
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
Rowniez zrobilam Ci (jedna) symulacje i musze napisac, ze zarowno Twoje jak i moje "wypocinki" kolejny raz potwierdzaja mnie w przekonaniu, ze najlepiej Ci w fryzurze jak Paris.
ojej przepraszam, dopiero teraz zawuazylam, ze nie dodalam zalacznika. Moja symulacja:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 1.gif (47,0 KB, 128 załadowań)
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 23:08   #16
*gwiazdeczka*
Raczkowanie
 
Avatar *gwiazdeczka*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 122
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

Moim zdaniem nie masz nad czym sie zastanawiac ta fryzurka pasuje Ci idealnie i nie scinasz bardzo duzo wlosow wiec nie ma czego zalowac ja czekam az odrosnie mi grzywka z prostej na bok i scinam wlosy ktore mam do lopatek tyle zapuszczania ;( Jak chcesz obciac wlosy z tyly?Masz moze jakies zdjecia jak to wyglada od tylu???
*gwiazdeczka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 12:41   #17
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

idealnie dla Ciebie. już na początku to mówiłam, że ta fryzura będzie najlepsza dla Ciebie.
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 22:54   #18
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

wow jestes bardzo ladna ... masz taka nietypowa urode i jak ktos by mi pokazal twoje zdjecia to pierwsze co mi przychodzi na mysl to fotomodelka masz swietny klor wlosow .... moim zdanim wlosy do brody wycieniowane na 2 cm i brak grzywki
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 18:59   #19
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

Cytat:
Napisane przez *gwiazdeczka* Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie masz nad czym sie zastanawiac ta fryzurka pasuje Ci idealnie i nie scinasz bardzo duzo wlosow wiec nie ma czego zalowac
zgdzam sie

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
moim zdanim wlosy do brody wycieniowane na 2 cm i brak grzywki
brak grzywki zgadzam sie, tyle ze jakby chciala z grzywka to tylko i wylacznie taka dluzsza na bok, gdyz prosta nie pasuje do takiego ksztalu twarzy.
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 09:14   #20
Pooh
Raczkowanie
 
Avatar Pooh
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 106
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

Zawiodłam
Siedziałam już na fotelu fryzjera i stchórzyłam. Zdecydowałam się tylko na podcięcie (do tego fryzjerka trochę za bardzo skróciła mi grzywkę i jakieś 2miesiące będę musiała czekać aż wróci do porządnej długości).
Nie chciałam decydować się na fryzurkę Paris bo ostatnio widziałam dwie dziewczyny obcięte w ten sposób i powiem Wam, że takie asymetryczne cięcie wyglądało dosyć nieelegancko, zwłaszcza z tyłu.
Postanowiłam wiec, że jeżeli już to z ukośna grzywką na bok i coś symetrycznego jak u Victorii.
Poradziłam sie mojej fryzjerki, która powiedziała mi, że moje cienkie włosy będą na pewno wykręcać się na zewnątrz i narobię sobie z tą fryzurą więcej kłopotu niż mam teraz ze średnimi włosami.
No i ostatecznie stchórzyłam, ale jestem zawiedziona więc przypuszczam, że sie z tej fryzury jeszcze nie wyleczyłam
Na razie stosuje metodę mycia włosów w pon, a potem myje tylko grzywkę, nie całą głowę (więc schodzi szybko) i robie kucyka, albo zakręcam włosy na lokówce czy papilotach. Ostatecznie może zdecyduję się na zmianę koloru, może brąz, który miałam kiedyś.

Ilena - dziękuję za komplement, naprawdę zrobiło mi sie bardzo miło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (190,6 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (153,4 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (237,5 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (102,1 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (93,6 KB, 96 załadowań)
Pooh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 17:00   #21
Bea2
Raczkowanie
 
Avatar Bea2
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 182
Smile Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

Wyglądasz bardzo ładnie i grzywkę masz teraz super. Wg. mnie idealnie Ci ją fryzjerka podcięła. Piękne to drugie zdjęcie ze spiętymi włosami.
I kolorek masz śliczny, nie przyciemniaj. Teraz wyglądasz tak świeżo ...
Bea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 22:27   #22
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

Cytat:
Napisane przez Pooh Pokaż wiadomość
Zawiodłam
szkoda, ze jednak nie zdecydowalas sie na odwazniejsze ciecie, ale rozumiem obawy. W obecnej fryzurce (choc za wiele sie nie zmienilo) wygladasz bardzo dobrze. Osobiscie najbardziej podobasz mi sie w na pierwszym zdjeciu - w rozpuszczonych, prostych wlosach.
Rowniez uwazam, ze lepiej jest Ci w jasniejszych wlosach. W takim brazie jak mialas kiedys nie jest Ci za dobrze, o wiele, wiele lepiej w obecnym kolorku.
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 19:43   #23
Maramara
Rozeznanie
 
Avatar Maramara
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 718
Dot.: Jaki "bob" dla mnie?

nienie nie nie zmieniaj koloru nigdy ...ten jasniejszy kolor co maszbardzo wydobywa twoja urode...wszytsko co najlepsze
__________________
"Doskonałość jest jedynie deklaracją śmiesznego człowieka."



eco-friendly life style
Maramara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.