Proszę o pomoc dla brzydala - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 16:05   #1
Sendiri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25

Proszę o pomoc dla brzydala


Witam serdecznie i proszę o radę. Nie mam pojęcia, co zrobić ze swoimi włosami, aby pasowały do mojego kształtu twarzy. Moje włosy wyglądają jak wyglądają, niestety. Zastanawiałam się jakbym wyglądała w krótkich, prostych włosach, albo grzywce. Może zmienić kolor? Niestety nie grzeszę urodą, a przydałoby się chociaż, aby z twarzy ładnie się prezentować. Więc jeśli nie jest to dla kogoś kłopot, to proszę o wsparcie.
Załączam kilka zdjęć.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.jpg (72,4 KB, 360 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (76,1 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (79,6 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5310922-1.jpg (73,6 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5310932.jpg (64,1 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5310986.jpg (74,8 KB, 147 załadowań)
Sendiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 16:20   #2
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

Dziewczyno co Ty piszesz! : o Jesteś ładna, trzeba tylko to odpowiednio podkreślić Wydaje mi się, ze dużo zmieniłaby zmiana oprawek okularów... Hmm grzywka też by Ci pasowała, moze taka na ukos? Zacznij mocniej podkreślać oczy, dobry tusz do rzęs to podstawa
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 16:28   #3
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

Ekspertem nie jestem, ale wydaje mi się, że krótkie włosy (krótsze niż do brody) chyba by nie pasowały. Tak gdzieś czytałam, że przy pełnej twarzy fryzura powinna być przynajmniej do brody.
Uważam, że lepiej Ci jak masz grzywkę, proponowałabym ją zapuścić trochę i czesać na ukos.
Makijaż na pewno doda Ci uroku.
Moim zdaniem oprawki nie są złe, nie przytłaczają twarzy, sporo odsłaniają, ale możesz spróbować pochodzic i poprzymierzać, może znajdziesz takie, które Cię w pełni usatysfakcjonują

A tak w ogóle, to ja tu żadnego brzydala nie widzę . Temat wątku nie na temat
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 16:33   #4
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

Jesteś śliczna, nie narzekaj Moim zdaniem do twarzy by Ci było we włosach, takiej trochę bombce- z tyłu do karku, wydłużające się do przodu do długości tak do pół szyi. Plus grzywka na skos. Taka moja koncepcja
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 16:42   #5
Piglet
Raczkowanie
 
Avatar Piglet
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 33
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

Co Ty za głupoty opowiadasz, żeś brzydka, wręcz przeciwnie
Jednak zdecydowanie te okulary odejmuja ci uroku, moze pomyslalabys o soczewkach? A sprawdzic jak wygladac w prostych wlosach to zaden problem, na pewn o któraś z Twoich koleżanek ma prostownicę, to pożycz.
Piglet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 17:47   #6
ojalika
Wtajemniczenie
 
Avatar ojalika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: .
Wiadomości: 2 017
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

tak:
1. może warto zainwestować w soczewki? moim zdaniem masz bardzo ładne oczy, które szkoda ukrywać pod okularami
2. świetne, długie rzęsy... kup dobry tusz, a zapewniam Cię, ze nie pożałujesz
3.cera jest ok. lekki podkład wystarczy )
4. kup róż/puder brązujący i modeluj twarz będzie wyglądała zdrowo i subtelnie
5.uważam, ze w kolorze jaśniejszym lepiej wyglądasz
6.udaj się do fryzjera, obecna grzywka jest chyba trochę za "ciężka", nie ścinałabym za dużo włosów, jedynie odświeżyła fryzurę
7. zainwestuj w prostownice, myślę, że w prostych wyglądałabyś ok , a przy pomocy prostownicy możesz również zakręcić subtelne fale
pozdrawiam
__________________
biegam
dbam o siebie
ojalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 19:24   #7
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

Moim zdaniem urok odbierają Ci oprawki okularów. Zamiast w linii prostej - powinny być lekko podciągnięte do góry, dodają charakterku
Poza tym równie ładnie wyglądasz bez okularów więc może soczewki?

Co do fryzury - widziałabym Cię w jakimś jaśniejszym kolorze, może w naturalnym blondzie? Hmm..
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 21:20   #8
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

1.szpecą cię okulary
Jeśli okulary to nie grzywka zaczesana na skos bo linia grzywki wygląda wtedy koślawo i zniekształca twarz.
Do okularków lżejsza grzywka,cięta prosto, wystrzępiona.
Bez okularów może być na skos ale ciut krótsza, lżejsza bo ta wygląda jak niedbale zaczesany ciężki lok serialowej Brzyduli.
Zgadzam się masz źle dobrane oprawki (ich góra jest fatalna) i to twoim okularom a nie tobie brak urody.

2.Pytasz o kolor
Do twojej cery idealnie pasowałby ciepły blond.
Ja zrobiłabym z ciebie słodką blondyneczkę w lekko kręconych włosach i może byś wtedy nie marudziła,że urodą nie grzeszysz.

Inna opcja to ciemny zimny brąz ale przy twojej karnacji nie jest to najlepszy wybór bo twoja blada cera będzie wymagać troszkę ożywienia makijażem i mocnego makijażu ust-a to postarza,podkreśla niedoskonałości bieli zębów i ciut postarza.No chyba,ze chciałabyś się postarzyć i nadać sobie wygląd ostrej, trochę chłodnej i wyniosłej kobiety-to wtedy polecam.I wtedy z grzywką na skos jak najbardziej.
Tylko wtedy brwi i rzęsy warto przyciemnić, np. henną,żeby oprawa oczu pasowała do włosów.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 11:36   #9
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

moja propozyucja
rozjasnic wloski
szary cien do powiek
dobry tusz
roz na policzki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zmiaa.jpg (51,0 KB, 121 załadowań)
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 15:43   #10
Sendiri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

Niestety oprawek jak na razie zmienić nie mogę, bo już wystarczająco dużo wydałam na soczewki do okularów i okulary przeciwsłoneczne (specjalne, dla takich ślepców jak ja ). Soczewki? Niestety, nie mogłam znieść ich obecności w moich oczach. Czułam ból i suchość, czasem irytujący paproch.

Może niedługo zaopatrzę się w jakieś kosmetyki, aby wreszcie wyglądać jak kobieta (tylko, czy zbyt częste stosowanie tuszu nie zniszczy mi rzęs?).

Właśnie też mi się wydaje, że ta grzywka źle się prezentuje.
Osobiście zastanawiałam się nad prostą, postrzępioną grzywką oraz prostymi włosami tak właśnie do połowy szyi, może trochę dłuższe, albo dłuższe z przodu, a krótsze z tyłu, ponieważ po cieniowaniu brzydko się układają (nawet żaden preparat do modelowania nie pomaga, wywijają się jak im się podoba). A (może to się wydać głupie) jakbym chciała grzywkę na ukos, to jak mam o tym poinformować fryzjerkę? Bo ja chyba niewyraźnie mówię, ponieważ zawsze tłumaczą mi, że na ukos, to tylko jak mam przedziałek na ukos. Albo robią półokrągłą.

Właśnie najgorsze jest to, że moja twarz ma typowy okrągły kształt, do tego duży nos, przez co nie wiem jak sprawić, aby podkreślić urodę. No cóż będę musiała się wybrać do fryzjera, a na wakacje się pofarbuję. Raz kozie śmierć
Dziękuję za rady i słowa otuchy. Jak to się mówi, nie ma kobiet brzydkich, są tylko niezadbane.

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
moja propozyucja
rozjasnic wloski
szary cien do powiek
dobry tusz
roz na policzki
Przepraszam Cię, ale mi się nie podoba. Policzki wydają się większe i nie przepadam za takim kolorem włosów. Taka fryzura wg mnie pasowałaby dla kobiety z owalną twarzą. Ale w sumie blond chybaby mi odpowiadał, tylko preferowałabym odcień ciemniejszy.
Sendiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 23:05   #11
alexandrine
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 84
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

kochana zapuszczaj włosy i rezugnuj z grzywki podoba mi sie pomysl z rozjasnieniem
alexandrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 23:29   #12
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

Cytat:
Napisane przez Sendiri Pokaż wiadomość
.

Może niedługo zaopatrzę się w jakieś kosmetyki, aby wreszcie wyglądać jak kobieta (tylko, czy zbyt częste stosowanie tuszu nie zniszczy mi rzęs?).

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------


Przepraszam Cię, ale mi się nie podoba. Policzki wydają się większe i nie przepadam za takim kolorem włosów. Taka fryzura wg mnie pasowałaby dla kobiety z owalną twarzą. Ale w sumie blond chybaby mi odpowiadał, tylko preferowałabym odcień ciemniejszy.
tu napewno zniszczy je troche ale zadaj sobie pytanie czy chchesz zrobic metamorfoze czy miec niezniszczone rzesy...

a szkoda ze propozycja ci sie nie podoba bo ja uwazam ze wygladasz o niego lepiej no ale nic
udanej przemiany
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 19:14   #13
Sendiri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

Nie chciałam Cię urazić sedruszkoiz, po prostu mam problem z akceptacją siebie. Nigdy nie jestem zadowolona z wyglądu, a od fryzjera wychodzę prawie z płaczem (znaczy czuję żal, frustrację)
A ponieważ nie akceptuję swego wyglądu, nie wiem w czym wyglądam dobrze, co mi pasuje, dlatego musiałam się Was poradzić
Sendiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 10:59   #14
ankawilk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 114
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

kobito rob sie na blad pasuje Ci, wygladalabys w nim extra!!!! nie ejstes brzydka z kad Ci taki glupi pomysl przyszedl do glowy :conf used: a tak uwazam wogule ze ejstes b. podobna do tej wloszki noemi letizii, ktora ostatnio niby romasnuje z prmeierem wloach (to tak na marginesie) moze cos podpatrz od niej? jka tlyko Ciebie zobaczylam skojarzylam sobie nia z Toba)) I jak juz zrobilabys sie na bladynke nie obraz sie ale ja mam chop siu na pukncie wlosow, kup jakeis opdowiednie kosmetyki, jak cchesz moge Ci napsiac (moja kumpela ma farbowane blond i ma takie rpzeiekne, wiem jakich kosmetykow do tego uzywa). Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg noemii.jpg (27,6 KB, 100 załadowań)
ankawilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 16:38   #15
soniaBG
Przyczajenie
 
Avatar soniaBG
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

co Ty mówisz! jesteś śliczna , naprawdę
ja bym proponowała jakiś troszkę jaśniejszy kolorek włosów.
i grzywkę, np.taką zaczesaną na bok. a fryzurka taka, ze w tyłu krócej, z przodu dłużej moim zdaniem by Ci bardzo pasowała.
pozdrawiam
__________________
Call it love, call it lame, call it joy, call it pain .
soniaBG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 20:00   #16
nejra
Raczkowanie
 
Avatar nejra
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 51
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

Cytat:
Napisane przez ankawilk Pokaż wiadomość
kobito rob sie na blad pasuje Ci, wygladalabys w nim extra!!!! nie ejstes brzydka z kad Ci taki glupi pomysl przyszedl do glowy :conf used: a tak uwazam wogule ze ejstes b. podobna do tej wloszki noemi letizii, ktora ostatnio niby romasnuje z prmeierem wloach (to tak na marginesie) moze cos podpatrz od niej? jka tlyko Ciebie zobaczylam skojarzylam sobie nia z Toba)) I jak juz zrobilabys sie na bladynke nie obraz sie ale ja mam chop siu na pukncie wlosow, kup jakeis opdowiednie kosmetyki, jak cchesz moge Ci napsiac (moja kumpela ma farbowane blond i ma takie rpzeiekne, wiem jakich kosmetykow do tego uzywa). Pozdrawiam
ja chciałabym wiedzieć jakich kosmetyków używa błagam napisz

witam
dziewczyny mają racjęw blondzie
__________________
Człowiek nie decyduje sam o pewnych różnicach. Różnice nosimy w sobie.
Imre Kertész Los utracony
nejra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:35   #17
gosixa09
Raczkowanie
 
Avatar gosixa09
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 90
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

ja zdecydowanie proponuje rozjaśnić, włosy bardzo ładnie wyglądałabyś w blondzie i to podkreślałoby twoja urodę.
gosixa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 19:29   #18
Sendiri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

Chyba macie rację A co do fryzury: jeśli nie mogę zrezygnować z tych okularów (w sumie żadne mi nie pasują, ale niestety muszę) to chciałoby się komuś dodać zdjęcie przykładowej?
Nie chciałabym już cieniować, bo naprawdę się nie układają. Kiedyś koleżanka wyprostowała mi włosy, a po jakimś czasie powróciły do swojego nieładu. Są takie niesforne, nie straszna im prostownica ani lakier
A czy mógłby mnie ktoś opisać? W sensie jaką mam twarz. Wiem, że okrągłą, ale np. jakie czoło itd.? Jakie mam mankamenty urody, a jakie zalety. Jako taka ciekawostka dla mnie.
Sendiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 19:48   #19
@$!oR
Raczkowanie
 
Avatar @$!oR
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 164
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

za takie słowa to

jesteś śliczna!
Dobrze jest Ci w tym kolorze, myśle że moze warto byłoby go pogłębić?
@$!oR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 13:47   #20
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

też uważam, że blond byłby bardzo korzystny i zamiast prostych włosów falowane, wydaje mi się, że proste będą zbyt "ulizane"
__________________


ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 14:55   #21
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

A ja się nie zgodzę z pomysłem rozjaśnienia włosów Blond tylko by poszerzył Twoją twarz..
Zdecydowanie polecam Ci ciepły brąz, ze słonecznymi refleksami Pasuje do Twojej karnacji, a w przeciwieństwie do koloru "gorzka czekolada" nie będzie przywodził na myśl królowej śniegu..
Cerę masz w miarę okay, wystarczy Ci krem z podkładem (np. ten z Nivea )
Największą uwagę skupiają Twoje oczy Są duże i warto to wykorzystać Koniecznie podkreślaj je codziennie tuszem do rzęs (wcale tak bardzo nie niszczy rzęs, jeżeli codziennie wieczorem będziesz wykonywała dokładny demakijaż Wtedy jest okay), możesz też eksperymentować z kredkami do oczu, cieniami.. Baw się tym, dobieraj makijaż do ubioru, podkreślaj swoje atuty, a oczy są nimi zdecydowanie
Usta możesz zostawić w spokoju, ewentualnie jakiś transparentny błyszczyk, czy pomadka.
Róż wcale nie pogrubi Ci twarzy, ale ładnie wyeksponuje śliczne policzki
Ważny jest puder brązujący. Zaaplikowany w odpowiednich miejscach (boki twarzy, tuż poniżej kości policzkowych), wyraźnie wyszczupli twarz
Nie jestem ekspertką od typów kolorystycznych, ale zapytaj się dziewczyn na tym forum: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+kolorystyczny Wklej swoje zdjęcia, a one spróbują określić Twój typ kolorystyczny. Kiedy się już dowiesz co i jak, postaraj się ubierać w odpowiednie barwy, bo ta zielona bluzeczka na pierwszych 3 zdjęciach jakoś do mnie nie przemawia czarny też sobie odpuść, mamy lato i trzeba korzystać z kolorów!
Ogólnie to więcej wiary w siebie, bo jesteś ładna, tylko musisz o siebie zadbać
I proszę o wklejenie zdjęć, jak już będziesz miała makijażyk i fryzurkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg short_hairstyles-2009.jpg (12,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16770.jpg (40,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotkie_wlosy_4.jpg (7,8 KB, 4 załadowań)
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 09:56   #22
jagussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 35
Dot.: Proszę o pomoc dla brzydala

jestes b.ladna, masz delikatna urode i pasuja ci wlosy blond. ale raczej nie powinnas obcinac ich tak zeby byly krotsze z tylu i dluzsze z przodu, wybierz sie tylko do dobrego fryzjera zeby ci je rozjasnil i ladnie wycieniowal i zapuszczaj, uzywaj dobrych kosmetykow, zeby byly zdrowe i blyszczace i zapuszczaj na jak najdluzsze, bedziesz wygladac super. mnie sie podobasz tez bardzo w spietych wlosach, ale przydalby ci sie lekki makijaz. Pozdrawi
jagussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.