W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-21, 09:08   #2491
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Znalazłam moją sukienkę z baskinką
https://www.zalando.pl/mintandberry-...1cadd-g11.html
Uważam, że na zdjęciach i na tej modelce prezentuje się średnio, bo wisi na niej. Ale na żywo świetna.
Tylko niestety jakość średnia - koronka wstąpiła się lekko po praniu, więc podszewkę mam teraz na styk z koronką i musiałabym ją skrócić, żeby nie wyłaziła
Bardzo ładna
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 09:30   #2492
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Druga jak dla mnie super. Wg mnie słupek czy płaskie są ok na wesele
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;82327856]Zgadzam się, druga jest ładna Klasyczna taka. Nieprzesadzona. I bardzo ładny kolor czerwieni. Tutaj dodatkami (kolczyki, torebka) można ozdobić tę sukienkę i nadać jej bardziej uroczystego charakteru (podobnie jak u modelki). Gdybyś się na nią zdecydowała, co planowałabyś zrobić z włosami? [/QUOTE]

Kolor czerwieni może i ładny, ale nie dla zgaszonego lata, a sukienka jest poza tym tylko w bieli, czerni i bardzo ciemnym granacie, a więc nie na wesele. Ja na dodatek źle znoszę duży kontrast, więc ten mocny kolor plus kontrastowe rajstopy i buty (bo przecież nie założę czerwonych) sprawią, że nie będzie widać mnie, tylko jaskrawą, kontrastującą plamę.

Ta sukienka raczej więc odpada, chociaż sam fason pewnie by dobrze leżał.

Chciałabym się przy okazji czegoś nauczyć, żeby nie zasypywać Was ciągle pytaniami o każdą pierdołę. Co odróżnia w takim razie tę czerwoną sukienkę KLIK, od tej granatowej, którą mierzyłam i która jest biurowa albo na chrzciny? Bo dla mnie one wyglądają bardzo podobnie, a chciałabym wiedzieć, jak odróżnić kieckę weselną od biurowej.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;82327856]Co do płaskich butów, to przyjęło się, że z reguły wysokie i bardzo wysokie dziewczyny, które idą z niższymi od siebie, bądź niższymi od siebie w obcasach, partnerami, 'bezpiecznie' wybierają płaskie buty, żeby facet nie był niższy od nich

Jeżeli lubisz płaskie buty, to idź w jakich Ci tylko będzie wygodnie, aczkolwiek takie płaski butki, muszą być albo bardziej strojne, albo naprawdę dobrej jakości i nasyconym kolorze, żeby wyglądały na eleganckie. Bo szpilkom dużo łatwiej jest to osiągnąć, nawet jeżeli są kiepskiej jakości.

Mogę zapytać czemu nie szpilki? Bo jeżeli chodzi o wygodę i samopoczucie, to często sprawę tutaj załatwiają szpilki z obcasem tzw. kitten (2-3cm). Słupki też są jak najbardziej okay.[/QUOTE]

Idę sama, więc nie muszę butów dopasowywać do nikogo. Szpilek nie chcę, bo:
-mam problemy z kręgosłupem
-ostatni raz nosiłam szpilki na weselu 10 lat temu i nie wspominam tego dobrze
-nie umiem w nich chodzić
-jako że nie noszę, to będą to buty na raz i potem do wywalenia. Wolę kupić coś, co jednak potem będę mieć okazję nosić.
-mam tęgość stopy H i bardzo trudno mi jest znaleźć buty, a co dopiero szpilki, które z definicji są wąskim fasonem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 17:31   #2493
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Posłuchałam Waszego chwalenia baskinek i zamówiłam taką sukienkę. Problem w tym, że Zalando wysłało mi zły rozmiar, 38 zamiast 36. Ale pomijając jej zadużość (oraz rajstopy, to efekt szybkiej przymiarki) powiedzcie mi proszę, co o niej sądzicie oraz z czym ją widzicie. Nie wiem, czy zamawiać 36 czy szukać dalej, bo kiecka jest dośc droga jak na jeden wieczór (589 zł) i nie wiem, czy jest za co tyle płacić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s.oliver black lebel.jpg (84,9 KB, 145 załadowań)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2018-03-27 o 17:35
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 19:19   #2494
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Moim zdaniem możesz znaleźć coś lepszego. Być może rozmiar 36 leżałby lepiej, ponieważ 38 trochę na Tobie wisi.
Nie wiem, z jakiego materiału jest zrobiona, ale jeżeli chodzi o pierwszy rzut oka, nie wydaje mi się warta swojej ceny.

Edytowane przez ville
Czas edycji: 2018-03-27 o 19:21
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 19:26   #2495
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Moim zdaniem możesz znaleźć coś lepszego. Być może rozmiar 36 leżałby lepiej, ponieważ 38 trochę na Tobie wisi.
Nie wiem, z jakiego materiału jest zrobiona, ale jeżeli chodzi o pierwszy rzut oka, nie wydaje mi się warta swojej ceny.
To jest ta sukienka, marka S.Oliver Black Label

Poliester + wiskoza, podszewka z poliestru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _SOA21C023-K11__default__10.jpg (78,6 KB, 103 załadowań)

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2018-03-27 o 19:51
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 19:30   #2496
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Podobno marszczenia ukrywają wystający brzuch.

Tutaj przykład ładnych krojów, jedynie kolory są barwne (a Ty chciałaś, o ile dobrze pamiętam, coś stonowanego) i poliester. Ale za to cena przyjemna.

1. https://www.zalando.pl/wal-g-crushed...1c05m-j11.html
2. https://www.zalando.pl/anna-field-su...1c0vc-g11.html


Czy widzicie te sukienki? Po kliknięciu w link, pojawia mi się strona bonprixu Podobnie po kliknięciu w Twój link, chimnay.

Załączam po prostu zdjęcie obu sukienek z linków.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WG021C05M-J11@9.jpg (64,2 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AN621C0VC-G11@10.jpg (69,2 KB, 79 załadowań)

Edytowane przez ville
Czas edycji: 2018-03-27 o 19:33
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 20:01   #2497
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Podobno marszczenia ukrywają wystający brzuch.

Tutaj przykład ładnych krojów, jedynie kolory są barwne (a Ty chciałaś, o ile dobrze pamiętam, coś stonowanego) i poliester. Ale za to cena przyjemna.

1. https://www.zalando.pl/wal-g-crushed...1c05m-j11.html
2. https://www.zalando.pl/anna-field-su...1c0vc-g11.html


Czy widzicie te sukienki? Po kliknięciu w link, pojawia mi się strona bonprixu Podobnie po kliknięciu w Twój link, chimnay.

Załączam po prostu zdjęcie obu sukienek z linków.
Wrrr, mało to jeszcze reklam na Wizażu Zmieniłam link na obrazek.

Ano właśnie, we wszystkich sukienkach albo pasuje mi krój i nie pasuje kolor, albo odwrotnie, albo jeszcze jakieś inne "defekty". Wczoraj mierzyłam takie coś i kolor jest idealnie mój, ten dekolt, do którego musiałabym kupić straplessa w ostateczności też przebolałabym, ale nie kurczę ten drugi trymestr (z profilu jeszcze bardziej widoczne i jest przed jedzeniem, więc po łapałabym się chyba już na trzeci trymestr).

Nie wiem, co sądzić o sukienkach z Twojego posta, w przypadku tej pierwszej obawiałabym się efektu balerona i brzydkiego opinania się na każdym milimetrze tłuszczu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20180326_18_48_34_Pro.jpg (172,1 KB, 149 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-27, 20:34   #2498
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wrrr, mało to jeszcze reklam na Wizażu Zmieniłam link na obrazek.

Ano właśnie, we wszystkich sukienkach albo pasuje mi krój i nie pasuje kolor, albo odwrotnie, albo jeszcze jakieś inne "defekty". Wczoraj mierzyłam takie coś i kolor jest idealnie mój, ten dekolt, do którego musiałabym kupić straplessa w ostateczności też przebolałabym, ale nie kurczę ten drugi trymestr (z profilu jeszcze bardziej widoczne i jest przed jedzeniem, więc po łapałabym się chyba już na trzeci trymestr).

Nie wiem, co sądzić o sukienkach z Twojego posta, w przypadku tej pierwszej obawiałabym się efektu balerona i brzydkiego opinania się na każdym milimetrze tłuszczu.
Podoba mi się ta czarna sukienka Jest taka... bardzo poprawna Klasyk. Efektu WOW nie ma (ale nie każdy go chce) - patrzę i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. I faktycznie, rozmiar 38 jest na Ciebie zdecydowanie za duży! Ale 36 już myślę, że by Ci ładnie podkreśliło sylwetkę, którą masz ładną (szczupłą!). Materiał tej sukienki też wygląda na elegancki, ta koronka nie wygląda na tanią (nie świeci jak psu jajca ). Oczywiście te rajstopy na zdjęciu koszmarnie psują efekt...

Z ładnymi, eleganckimi dodatkami, upięciem, makijażem i butem na lekkim (wiem, ze nie lubisz wysokich, ale przynajmniej minimalny obcasik 3cm pasuje do tej kiecy założyć) obcasie. Asos sprzedaję buty na tzw. wide feet.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wrrr, mało to jeszcze reklam na Wizażu Zmieniłam link na obrazek.

Ano właśnie, we wszystkich sukienkach albo pasuje mi krój i nie pasuje kolor, albo odwrotnie, albo jeszcze jakieś inne "defekty". Wczoraj mierzyłam takie coś i kolor jest idealnie mój, ten dekolt, do którego musiałabym kupić straplessa w ostateczności też przebolałabym, ale nie kurczę ten drugi trymestr (z profilu jeszcze bardziej widoczne i jest przed jedzeniem, więc po łapałabym się chyba już na trzeci trymestr).

Nie wiem, co sądzić o sukienkach z Twojego posta, w przypadku tej pierwszej obawiałabym się efektu balerona i brzydkiego opinania się na każdym milimetrze tłuszczu.
Będę szczera: widziałam już takich kiecek milion milionów i wydaję mi się, że modne były już 15 lat temu. Totalnie nic ją nie wyróżnia! Dla mnie niesamowita nuda... Dwa razy bym na niej oko zawiesiła: pierwszy i ostatni

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2018-03-27 o 20:36
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 20:43   #2499
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;82514756]Podoba mi się ta czarna sukienka Jest taka... bardzo poprawna Klasyk. Efektu WOW nie ma (ale nie każdy go chce) - patrzę i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. I faktycznie, rozmiar 38 jest na Ciebie zdecydowanie za duży! Ale 36 już myślę, że by Ci ładnie podkreśliło sylwetkę, którą masz ładną (szczupłą!). Materiał tej sukienki też wygląda na elegancki, ta koronka nie wygląda na tanią (nie świeci jak psu jajca ). Oczywiście te rajstopy na zdjęciu koszmarnie psują efekt...

Z ładnymi, eleganckimi dodatkami, upięciem, makijażem i butem na lekkim (wiem, ze nie lubisz wysokich, ale przynajmniej minimalny obcasik 3cm pasuje do tej kiecy założyć) obcasie. Asos sprzedaję buty na tzw. wide feet.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------



Będę szczera: widziałam już takich kiecek milion milionów i wydaję mi się, że modne były już 15 lat temu. Totalnie nic ją nie wyróżnia! Dla mnie niesamowita nuda... Dwa razy bym na niej oko zawiesiła: pierwszy i ostatni [/QUOTE]

Ano właśnie ja się wyróżniać zupełnie nie potrzebuję i chcę coś mało przyciągającego wzrok. Głównie zależy mi na tym, żeby sobie pojeść i mieć wygodne buty
Co do butów, to Asos ma w Wide Fit prawie to samo co Zalando, a od nich już 6 par z tej kategorii ostatnio zwróciłam, bo były za wąskie. Więc ciężko będzie.
Czy takie płaskie loafersy nadawałaby się w ogóle na wesele KLIK?

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2018-03-27 o 20:46
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 20:55   #2500
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ano właśnie ja się wyróżniać zupełnie nie potrzebuję i chcę coś mało przyciągającego wzrok. Głównie zależy mi na tym, żeby sobie pojeść i mieć wygodne buty
Co do butów, to Asos ma w Wide Fit prawie to samo co Zalando, a od nich już 6 par z tej kategorii ostatnio zwróciłam, bo były za wąskie. Więc ciężko będzie.
Czy takie płaskie loafersy nadawałaby się w ogóle na wesele KLIK?
Według mnie nie bardzo te buty Popsujesz efekt tej sukienki tymi butami, bo im dłużej na nią patrzę, tym bardziej mi się podoba To jest taka klasyczna mała czarna... Jest naprawdę ładnie wykonana i materiał wygląda na taki dobrej jakości - tym się niesamowicie się broni, cokolwiek by ktoś o niej nie mówił.

Serio te buty za wąskie? Hmm... może Ty nie jesteś przyzwyczajona do obcasów? Bo każde są strasznie niewygodne. Ja, pomimo normalnej stopy, nigdy nie miałam nie obciskających i nie sprawiających wrażenia wąskich, szpilek. Już taki ich urok - chodzenie w nich boli, stąd sama szpilek nie cierpię. Na zwykłe czarne sandałki patrzyłaś?

Tu masz sandałki, 7cm, na wide feet: http://www.asos.com/asos/asos-half-t...totalstyles=21

Mam z ASOS sandałki 7cm i są bardzo wygodne (a uwierz mi na slowo jak pisze, ze sa wygodne, bo dla mnie kazda para szpilek, to koszmar).
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 21:15   #2501
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Mam 2 tygodnie do wesela i ciągle brak sukienki
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Kolor czerwieni może i ładny, ale nie dla zgaszonego lata, a sukienka jest poza tym tylko w bieli, czerni i bardzo ciemnym granacie, a więc nie na wesele. Ja na dodatek źle znoszę duży kontrast, więc ten mocny kolor plus kontrastowe rajstopy i buty (bo przecież nie założę czerwonych) sprawią, że nie będzie widać mnie, tylko jaskrawą, kontrastującą plamę.

Ta sukienka raczej więc odpada, chociaż sam fason pewnie by dobrze leżał.

Chciałabym się przy okazji czegoś nauczyć, żeby nie zasypywać Was ciągle pytaniami o każdą pierdołę. Co odróżnia w takim razie tę czerwoną sukienkę KLIK, od tej granatowej, którą mierzyłam i która jest biurowa albo na chrzciny? Bo dla mnie one wyglądają bardzo podobnie, a chciałabym wiedzieć, jak odróżnić kieckę weselną od biurowej.



Idę sama, więc nie muszę butów dopasowywać do nikogo. Szpilek nie chcę, bo:
-mam problemy z kręgosłupem
-ostatni raz nosiłam szpilki na weselu 10 lat temu i nie wspominam tego dobrze
-nie umiem w nich chodzić
-jako że nie noszę, to będą to buty na raz i potem do wywalenia. Wolę kupić coś, co jednak potem będę mieć okazję nosić.
-mam tęgość stopy H i bardzo trudno mi jest znaleźć buty, a co dopiero szpilki, które z definicji są wąskim fasonem.
Też mnie to zastanawia czemu tamta akurat była "biurowa" i nie na wesele. Choć według mnie akurat po prostu była za duża dla Ciebie lub po prostu zbyt workowaty przytlaczajacy fason.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Posłuchałam Waszego chwalenia baskinek i zamówiłam taką sukienkę. Problem w tym, że Zalando wysłało mi zły rozmiar, 38 zamiast 36. Ale pomijając jej zadużość (oraz rajstopy, to efekt szybkiej przymiarki) powiedzcie mi proszę, co o niej sądzicie oraz z czym ją widzicie. Nie wiem, czy zamawiać 36 czy szukać dalej, bo kiecka jest dośc droga jak na jeden wieczór (589 zł) i nie wiem, czy jest za co tyle płacić.
Ja jestem na nie, choć rozmiar też pewnie wpływa na moje odczucia.
Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Podobno marszczenia ukrywają wystający brzuch.

Tutaj przykład ładnych krojów, jedynie kolory są barwne (a Ty chciałaś, o ile dobrze pamiętam, coś stonowanego) i poliester. Ale za to cena przyjemna.

1. https://www.zalando.pl/wal-g-crushed...1c05m-j11.html
2. https://www.zalando.pl/anna-field-su...1c0vc-g11.html


Czy widzicie te sukienki? Po kliknięciu w link, pojawia mi się strona bonprixu Podobnie po kliknięciu w Twój link, chimnay.

Załączam po prostu zdjęcie obu sukienek z linków.
Ta pierwsza raczej nie nadaje się na wesele. Wydaje mi się, że materiał jest bardziej w stylu zwykłej codziennej dzianiny.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wrrr, mało to jeszcze reklam na Wizażu Zmieniłam link na obrazek.

Ano właśnie, we wszystkich sukienkach albo pasuje mi krój i nie pasuje kolor, albo odwrotnie, albo jeszcze jakieś inne "defekty". Wczoraj mierzyłam takie coś i kolor jest idealnie mój, ten dekolt, do którego musiałabym kupić straplessa w ostateczności też przebolałabym, ale nie kurczę ten drugi trymestr (z profilu jeszcze bardziej widoczne i jest przed jedzeniem, więc po łapałabym się chyba już na trzeci trymestr).

Nie wiem, co sądzić o sukienkach z Twojego posta, w przypadku tej pierwszej obawiałabym się efektu balerona i brzydkiego opinania się na każdym milimetrze tłuszczu.
W tej sukience moim zdaniem wyglądasz milion razy korzystniej niż w poprzednich nie musisz mieć stanika bez ramiączek do niej, wystarczy taki z pojedynczym paskiem z tyłu, wtedy ramiączka z przodu schodzą się do środka i nie powinno z przodu ich widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-27, 21:24   #2502
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Nie rozumiem wciskania obcasów na siłę do eleganckich stylizacji. Może obcas (szpilka) łatwiej robi robotę niż inne buty i łatwiej stworzyć stylizację ze szpilkami, ale przy dobraniu odpowiedniej sukienki można założyć płaskie buty.
Oto przykładowe sukienki z angielskiego zalando:
https://www.zalando.co.uk/closet-jer...1c0f9-k11.html
i https://www.zalando.co.uk/ted-baker-...1c0bi-j11.html
i https://www.zalando.co.uk/paper-doll...1c073-k11.html
i https://www.zalando.co.uk/anna-field...1c0uw-k11.html
i https://www.zalando.co.uk/mintandber...1cadu-j11.html

A to, co ma pinterest do powiedzenia na temat płaskich butów na śluby:
https://pl.pinterest.com/search/pins...yped&term_meta[]=flat%7Ctyped&term_meta[]=shoes%7Ctyped&term_meta[]=wedding%7Ctyped
Można.
Mnie jeszcze wpadły do głowy buty z odkrytą piętą, tego typu: https://www.google.co.uk/search?q=bu...siRQTIgeI_YJM:
Są przeróżne modele: płaskie, na wysokim obcasie, na kaczuszce, na koturnie, z odkrytymi palcami... Obecnie znowu są modne, więc jest ogromny wybór.

Oczywiście wiem, że co innego znaleźć coś na pinterest, a co innego znaleźć to w sklepie w odpowiedniej cenie i jeszcze żeby pasowało...

A co do loafersów, to ich mocno bronię. Dla mnie to są buty na każdą okazję. Każdą.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 21:30   #2503
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Nie rozumiem wciskania obcasów na siłę do eleganckich stylizacji. Może obcas (szpilka) łatwiej robi robotę niż inne buty i łatwiej stworzyć stylizację ze szpilkami, ale przy dobraniu odpowiedniej sukienki można założyć płaskie buty.
Oto przykładowe sukienki z angielskiego zalando:
https://www.zalando.co.uk/closet-jer...1c0f9-k11.html
i https://www.zalando.co.uk/ted-baker-...1c0bi-j11.html
i https://www.zalando.co.uk/paper-doll...1c073-k11.html
i https://www.zalando.co.uk/anna-field...1c0uw-k11.html
i https://www.zalando.co.uk/mintandber...1cadu-j11.html
Na wszystkich zdjęciach, które zalinkowałaś, modelki mają wyższy/wysoki obcas do tych eleganckich sukienek? Może czegoś nie zrozumiałam, ale po początkowym wpisie myślałam, że wkleisz zdjęcia eleganckich stylizacji z płaskimi butami.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 21:31   #2504
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Jeszcze co do butów, to wrzucam zdjęcie z pinteresta. Takie buty wydają mi się najbardziej uniwersalne. Nawet nie będzie widać, że są płaskie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cb63bc46d01fc47677543f5fb4d29ff5.jpg (59,3 KB, 100 załadowań)
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 21:35   #2505
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

A te wszystkie zdjęcia tych płaskich butów na Pinterest są w 90% dla panien młodych, a nie dla gości.

Dla mnie akurat te loafers, które zalinkowała, totalnie nie nadają się do tej eleganckiej koronkowej sukienki. Chyba, że spędzasz weekend w Paryżu i wieczorem wychodząc na kolację do brasserie zakładasz tę kieckę, a do tego te loafers. Ślub z kolei, to uroczysta impreza i po prostu wypada wyglądać elegancko, według mnie. Nie wciskam jej wysokich butów, ale chociażby takie na 3cm obcasie. Jeszcze może przymurużyłabym oko gdyby te loafers były tzw. patent, czyli z lekkim połyskiem, bo to by nadało im lekkiej elegancji.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Jeszcze co do butów, to wrzucam zdjęcie z pinteresta. Takie buty wydają mi się najbardziej uniwersalne. Nawet nie będzie widać, że są płaskie.
Zależy do jakiej sukienki. Akurat ani ten kolor ani ten wzór na tych butach, nie będzie pasował do tej koronkowej, czarnej sukienki, według mnie.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2018-03-27 o 21:34
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 21:55   #2506
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;82516566]Na wszystkich zdjęciach, które zalinkowałaś, modelki mają wyższy/wysoki obcas do tych eleganckich sukienek? Może czegoś nie zrozumiałam, ale po początkowym wpisie myślałam, że wkleisz zdjęcia eleganckich stylizacji z płaskimi butami.[/QUOTE]
Bo takie były zdjęcia na zalando. Na szczęście sukienek nie kupuje się w komplecie z butami ze zdjęć
Tylko jedna z tych sukienek ma "kontrowersyjną" długość, bo zakrywa kolana. Reszta co najwyżej sięga kolan, więc spokojnie moim zdaniem można do nich dobrać płaskie buty - zwłaszcza przy takiej sylwetce jak ma Chimay.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Posłuchałam Waszego chwalenia baskinek i zamówiłam taką sukienkę. Problem w tym, że Zalando wysłało mi zły rozmiar, 38 zamiast 36. Ale pomijając jej zadużość (oraz rajstopy, to efekt szybkiej przymiarki) powiedzcie mi proszę, co o niej sądzicie oraz z czym ją widzicie. Nie wiem, czy zamawiać 36 czy szukać dalej, bo kiecka jest dośc droga jak na jeden wieczór (589 zł) i nie wiem, czy jest za co tyle płacić.
Ta baskinka nie spełnia swojej funkcji: jest za krótka i przez to nie podkreśla "kobiecych kształtów". Moim zdaniem te wszystkie sukienki z lejących tkanin źle na Tobie leżą. Tamta granatowa, którą wstawiłaś z dwoma innymi była dobrym tropem. Ona co prawda wyglądała na codzienną, miała dziwny dekold (ani dekold ani nie-dekold) i odstawała na ciele i w rękawach. Może poszukaj czegoś ze sztywnej tkaniny, ale albo z głębokim dekoldem albo z łódką. I może czegoś, co odsłania ramiona.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 22:01   #2507
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Ta baskinka nie spełnia swojej funkcji: jest za krótka i przez to nie podkreśla "kobiecych kształtów". Moim zdaniem te wszystkie sukienki z lejących tkanin źle na Tobie leżą. Tamta granatowa, którą wstawiłaś z dwoma innymi była dobrym tropem. Ona co prawda wyglądała na codzienną, miała dziwny dekold (ani dekold ani nie-dekold) i odstawała na ciele i w rękawach. Może poszukaj czegoś ze sztywnej tkaniny, ale albo z głębokim dekoldem albo z łódką. I może czegoś, co odsłania ramiona.
dekolT (sorry, musiałam - jestem przewrażliwiona na punkcie tego błędu).
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 22:05   #2508
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;82517256]dekolT (sorry, musiałam - jestem przewrażliwiona na punkcie tego błędu).[/QUOTE]
Mój błąd.
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 22:25   #2509
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Posłuchałam Waszego chwalenia baskinek i zamówiłam taką sukienkę. Problem w tym, że Zalando wysłało mi zły rozmiar, 38 zamiast 36. Ale pomijając jej zadużość (oraz rajstopy, to efekt szybkiej przymiarki) powiedzcie mi proszę, co o niej sądzicie oraz z czym ją widzicie. Nie wiem, czy zamawiać 36 czy szukać dalej, bo kiecka jest dośc droga jak na jeden wieczór (589 zł) i nie wiem, czy jest za co tyle płacić.
Wiadomo, rozmiar jest zły, ale odcięcie moim zdaniem wypada ciut za wysoko, a w rozmiarze mniejszym wypadnie jeszcze wyżej. Przez to baskinka też kończy się za wysoko i zamiast zdobić - psuje efekt.
Sukienka sama w sobie może i ładna, ale prawie 600 zł? Nie dałabym. Podobne sukienki nie najgorszej jakości da sie kupić za 250-300 zł, więc dać 2 razy tyle bym nie dałam, chyba że to byłaby jedyna sukienka świata, która na mnie pasuje, ale jeszcze chwilę na zakupy masz.

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Podobno marszczenia ukrywają wystający brzuch.

Tutaj przykład ładnych krojów, jedynie kolory są barwne (a Ty chciałaś, o ile dobrze pamiętam, coś stonowanego) i poliester. Ale za to cena przyjemna.

1. https://www.zalando.pl/wal-g-crushed...1c05m-j11.html
2. https://www.zalando.pl/anna-field-su...1c0vc-g11.html


Czy widzicie te sukienki? Po kliknięciu w link, pojawia mi się strona bonprixu Podobnie po kliknięciu w Twój link, chimnay.

Załączam po prostu zdjęcie obu sukienek z linków.
Zgadzam sie co do tego typu marszczeń, że ukrywają brzuszek Tylko trzeba mierzyć, bo muszą dobrze wypaść, tj w odpowiednim miejscu. Ale nie umiem określić, co znaczy "dobrze"
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-28, 04:30   #2510
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;82515591]Według mnie nie bardzo te buty Popsujesz efekt tej sukienki tymi butami, bo im dłużej na nią patrzę, tym bardziej mi się podoba To jest taka klasyczna mała czarna... Jest naprawdę ładnie wykonana i materiał wygląda na taki dobrej jakości - tym się niesamowicie się broni, cokolwiek by ktoś o niej nie mówił.

Serio te buty za wąskie? Hmm... może Ty nie jesteś przyzwyczajona do obcasów? Bo każde są strasznie niewygodne. Ja, pomimo normalnej stopy, nigdy nie miałam nie obciskających i nie sprawiających wrażenia wąskich, szpilek. Już taki ich urok - chodzenie w nich boli, stąd sama szpilek nie cierpię. Na zwykłe czarne sandałki patrzyłaś?

Tu masz sandałki, 7cm, na wide feet: http://www.asos.com/asos/asos-half-t...totalstyles=21

Mam z ASOS sandałki 7cm i są bardzo wygodne (a uwierz mi na slowo jak pisze, ze sa wygodne, bo dla mnie kazda para szpilek, to koszmar).[/QUOTE]

Buty, które mierzyłam były za wąskie. Uwierz, że z tęgością H potrafię rozpoznać, czy but jest za wąski czy po prostu niewygodny (bo to nie musi iść w parze, ale przeważnie idzie)
Szpilka w moim przypadku absolutnie odpada.
Czy sandały na wesele to nie jest fo pa?
Chcę coś, co jeszcze potem założę, a takich butów jak linkowane nie założę do niczego.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Mam 2 tygodnie do wesela i ciągle brak sukienki
No mam wrażenie, że najlepiej to zacząć szukać pół roku wcześniej



Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
W tej sukience moim zdaniem wyglądasz milion razy korzystniej niż w poprzednich nie musisz mieć stanika bez ramiączek do niej, wystarczy taki z pojedynczym paskiem z tyłu, wtedy ramiączka z przodu schodzą się do środka i nie powinno z przodu ich widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak na ciężarną Nie mam ochoty wysłuchiwać pytań, czy jestem w ciąży. W tej kiecce podoba mi się tylko pudrowy, różowy kolor, sama ona niezbyt.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Wiadomo, rozmiar jest zły, ale odcięcie moim zdaniem wypada ciut za wysoko, a w rozmiarze mniejszym wypadnie jeszcze wyżej. Przez to baskinka też kończy się za wysoko i zamiast zdobić - psuje efekt.
Sukienka sama w sobie może i ładna, ale prawie 600 zł? Nie dałabym. Podobne sukienki nie najgorszej jakości da sie kupić za 250-300 zł, więc dać 2 razy tyle bym nie dałam, chyba że to byłaby jedyna sukienka świata, która na mnie pasuje, ale jeszcze chwilę na zakupy masz.
Jak zwykle dostrzegam co nie pasuje, dopiero jak pokażesz palcem

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2018-03-28 o 04:33
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 05:14   #2511
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Chimay, a mi się w tej baskince kompletnie nie podobasz. Ta liliowa o niebo lepsza.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 06:21   #2512
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Buty, które mierzyłam były za wąskie. Uwierz, że z tęgością H potrafię rozpoznać, czy but jest za wąski czy po prostu niewygodny (bo to nie musi iść w parze, ale przeważnie idzie)
Szpilka w moim przypadku absolutnie odpada.
Czy sandały na wesele to nie jest fo pa?
Chcę coś, co jeszcze potem założę, a takich butów jak linkowane nie założę do niczego.
Nie, na wesele latem spokojnie można założyć, tylko wtedy nogi muszą wyglądać nienagannie - bez zadrapań, kostek, siniorów Dla mnie to nieosiągalne, ale zdaje się, że niektórym taka sztuka się udaje.
A do długiej sukienki to wręcz sandałki bardziej pasują niż cały but
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 07:45   #2513
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Chimay, a mi się w tej baskince kompletnie nie podobasz. Ta liliowa o niebo lepsza.
Ta różowa w ogóle nie wchodzi w grę, wrzuciłam ją raczej jako przykład idealnego dla mnie koloru i fatalnego fasonu, a konkretnie wysokiej talii. I takie talie ma cała masa sukienek, naprawdę nie wiem, może pod to trzeba gorset zakładać? Bo przecież te sukienki są na okazje, gdzie się sporo je, a tu to trzeba chyba siedzieć całą noc nad sałatka i z wciągniętym brzuchem.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Nie, na wesele latem spokojnie można założyć, tylko wtedy nogi muszą wyglądać nienagannie - bez zadrapań, kostek, siniorów Dla mnie to nieosiągalne, ale zdaje się, że niektórym taka sztuka się udaje.
A do długiej sukienki to wręcz sandałki bardziej pasują niż cały but
A no to nie dla mnie, bo moje stopy sa brzydkie i raczej unikam ich pokazywania.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 13:45   #2514
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Chimay, mamy podobną figurę i chyba nawet typ urody.
W tych wszystkich sukienkach wyglądasz źle. W granatowej koronkowej masz zaburzone proporcje, bo góra wąska i długa (brak rękawa jeszcze to podkreśla), dół szeroki przez baskinkę. Pokażę Ci sukienki, które mają bardzo podobny fason, ale to nie znaczy że we wszystkich wyglądałabym dobrze. W tych pierwszych materiał jest sztywny, maskuje brzuch. Owszem odstaje przy brzuchu ale nie daje efektu ciąży. W tych drugich materiał jest lejący, opina brzuch i wyglądam jak ciężarna. 2 rzecz to kolory - mi najlepiej w gładkich ewentualnie z niewielkim wzorem. Błysk, duże wzory, spore kwiaty, koronka - to wszystko mnie przytłacza.

https://www.zalando.pl/mintandberry-...1cadu-q11.html TAK
https://www.zalando.pl/mintandberry-...1cabm-g13.html TAK
https://www.zalando.pl/mintandberry-...1c0l4-m11.html NIE
https://www.zalando.pl/chi-chi-londo...1c05h-k11.html NIE

Spróbuj uderzyć też do Mohito
http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...ral-embroidery
http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...x/ladies-dress
http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...x/flared-dress
http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...wrap-tie-dress
Ja tam kupuję sukienki - w takich fasonach i sztywny materiał.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Ponadto myślę, że dużo lepiej by Ci było w krótkiej sukience, do połowy uda albo chociaż przed kolano.
https://www.zalando.pl/anna-field-su...1c0um-q11.html - ten fason też ok, ale za dużo się dzieje, zbyt ciemna i intensywna kolorystyka, koronka musiałaby być jasna pudrowa, lawendowa, błękitna, szara, ecru etc. dół ciemniejszy od góry i byłaby ok
https://www.zalando.pl/wal-g-plunge-...1c060-m12.html, https://www.zalando.pl/anna-field-su...1cahe-k11.html - te fasony mógłby się sprawdzić, chociaż obawiam się, że materiał jest zbyt mało sztywny

Co do butów to idż w płaskich. Na weselach pełno osób tak chodzi i nikt się nie dziwi.
https://www.zalando.pl/pier-one-wide...1a001-q11.html
https://www.zalando.pl/peter-kaiser-...1a001-k11.html
https://www.zalando.pl/new-look-wide...1a02m-g12.html
https://www.zalando.pl/dorothy-perki...1a00z-k11.html
https://www.zalando.pl/lilimill-aten...1a000-j11.html
https://www.zalando.pl/new-look-wide...1a04x-q11.html
https://www.zalando.pl/new-look-wide...1a04t-q11.html
https://www.zalando.pl/new-look-wide...1a002-q11.html
Widzę mnóstwo osób w takich butach.

https://www.zalando.pl/dorothy-perki...1a012-q11.html
https://www.zalando.pl/dorothy-perki...1a016-q11.html
https://www.zalando.pl/river-island-...1e007-q11.html
https://www.zalando.pl/new-look-wide...1e00q-q11.html
https://www.zalando.pl/dorothy-perki...1e00g-q11.html
Te są bardziej w stylu tych co pokazałaś, jednak mniej masywne i myślę, że spokojnie możesz w takich iść.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Jeśli coś z podwyższeniem to może takie?
https://www.zalando.pl/peter-kaiser-...1a002-d11.html
https://www.zalando.pl/peter-kaiser-...1a002-q11.html
https://www.zalando.pl/new-look-wide...1b01f-q11.html
https://www.zalando.pl/faith-wide-fi...1b00y-q11.html

Wszystkie buty, które Ci wkleiłam mają szerokość tęgą.
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę

Edytowane przez Jall
Czas edycji: 2018-03-28 o 13:47
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 14:20   #2515
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Jall, dzięki za długiego posta, ale niestety linki z zalando się nie wczytują, z jakiegoś powodu wyrzucają na inną stronę (nie tylko mnie, wszystkich).

Buty z Zalando znam, przeglądam co kilka dni kategorię Wide Fit za nowościami, ale jak pisałam dla mnie są one za wąskie, tak tanie New Look, Dorothy Perkins, jak i droższe Peter Kaiser, Jana.
Spróbuję jeszcze w Asosie ich markę własną i Gabor, ale zaczynam być zdesperowana, bo to nawet nie chodzi o to, że nie mam butów na wesele, ale o to, że nie mam w ogóle żadnych butów na zbliżającą się wiosnę i lato poza jednymi rozkłapcianymi już mokasynami.

O Mohito nie myślałam, dziękuję za propozycję, popatrzę, bo cenowo o wiele lepiej to wygląda.

Dzisiaj przyszła taka sukienka, także z granatowej koronki, ale moim zdaniem jest źle uszyta. Kiecka marki NafNaf, którą kupiłam w rozmiarze 38, bo Zalando zaleca rozmiar więcej, a przysłano mi 40.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nafnafdfd.jpg (86,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nafnafkolaz.jpg (71,5 KB, 108 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 15:55   #2516
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Powiem wam, że zaczynam byc w weselnej depresji. Za miesiac mamy wesele, a ja nie mam nic w szafie i nic nie moge wypatrzec w sklepach. Mam wrazenie, ze zadne ubranie z obecnej kolekcji sie na mnie nie nadaje - jestem klepsydra z brzuszkiem i duzym biustek, na dodatek polskim latem, wiec czern mnie przytlacza (a 90% sukienek eleganckich na wesela jest czarna). Jako ratunkowe koło zapisałam sobie ta sukienke - http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0524298001.html , ale przyjaciolka mowi, ze nie wypada isc w takiej strojnej na czyjes wesele i ze nie pasuje do okazji. Co sadzicie?
Ta sukienka jest chyba najbrzydsza propozycja jaka widzialam na tym watku.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam podobny problem do Twojego, niedługo wesele, identyczny wzrost, wystający brzuch, ten sam typ kolorystyczny, tylko biustu nie mam dużego. Ale ja bym szukała raczej wsrod spokojniejszych, klasycznych fasonów, one mają często wstawki w okolicach brzucha, które optycznie wygładzają ten obszar.

Czekam teraz na paczkę od Marie Zelie, jak to nie wypali, to mam jeszcze takie dwie sukienki na oku KLIK KLIK, ale martwi mnie trochę wysoko wypadające odcięcie talii.

Ta kiecka z H&M wygląda jak koszula nocna.
Ta pierwsza sukienka jest ladna. Zwlaszcza ten pierwszy odcien.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To jest ta sukienka, marka S.Oliver Black Label

Poliester + wiskoza, podszewka z poliestru.
W takim razie placisz za marke, oni maja ogolnie wysokie ceny, nieadekwatne do jakosci.

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2018-03-28 o 15:56
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 17:02   #2517
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Czy ta sukienka może być weselna KLIK? W opisie jest, że casualowa i biurowa. Materiał: wiskoza, elastan, nylon.

W Mohito patrzyłam i nie ma tam obecnie nic wystarczająco eleganckiego i co by nie było w czerni lub jaskrawej czerwieni.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 19:03   #2518
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czy ta sukienka może być weselna KLIK? W opisie jest, że casualowa i biurowa. Materiał: wiskoza, elastan, nylon.

W Mohito patrzyłam i nie ma tam obecnie nic wystarczająco eleganckiego i co by nie było w czerni lub jaskrawej czerwieni.
Według mnie byłaby jak najbardziej okay na wesele
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 19:35   #2519
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Chimay, spróbuj teraz, bo mi się wszystkie linki wczytują

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czy ta sukienka może być weselna KLIK? W opisie jest, że casualowa i biurowa. Materiał: wiskoza, elastan, nylon.

W Mohito patrzyłam i nie ma tam obecnie nic wystarczająco eleganckiego i co by nie było w czerni lub jaskrawej czerwieni.
Ta sukienka jest ok, ale uwydatnia brzuch - mam podobną czarną.

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Może spróbuj jeszcze w orsay? Tylko do ich sukienek trzeba mieć co najmniej 170, a najlepiej 175 i w górę.
http://www.orsay.com/pl-pl/rozkloszo...-49010398.html
http://www.orsay.com/pl-pl/rozkloszo...-49010498.html
http://www.orsay.com/pl-pl/rozkloszo...-47011897.html
http://www.orsay.com/pl-pl/zakardowa...-46707298.html
http://www.orsay.com/pl-pl/rozkloszo...-42118898.html
http://www.orsay.com/pl-pl/rozkloszo...-49011798.html
U nich też kupuję sukienki, bo mają z tym sztywnym materiałem.

http://prettygirl.pl/kolekcja-wiosen...-kolor-granat_ - ten fason też ok, ukrywa brzuch, ale kolory dla mnie byłyby zbyt intensywne.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jall, dzięki za długiego posta, ale niestety linki z zalando się nie wczytują, z jakiegoś powodu wyrzucają na inną stronę (nie tylko mnie, wszystkich).

Buty z Zalando znam, przeglądam co kilka dni kategorię Wide Fit za nowościami, ale jak pisałam dla mnie są one za wąskie, tak tanie New Look, Dorothy Perkins, jak i droższe Peter Kaiser, Jana.
Spróbuję jeszcze w Asosie ich markę własną i Gabor, ale zaczynam być zdesperowana, bo to nawet nie chodzi o to, że nie mam butów na wesele, ale o to, że nie mam w ogóle żadnych butów na zbliżającą się wiosnę i lato poza jednymi rozkłapcianymi już mokasynami.

O Mohito nie myślałam, dziękuję za propozycję, popatrzę, bo cenowo o wiele lepiej to wygląda.

Dzisiaj przyszła taka sukienka, także z granatowej koronki, ale moim zdaniem jest źle uszyta. Kiecka marki NafNaf, którą kupiłam w rozmiarze 38, bo Zalando zaleca rozmiar więcej, a przysłano mi 40.
Rozumiem z tymi butami, bo mam wąską stopę i rozmiar powyżej 40. Na przyszłą wiosnę i lato nie mam ani jednych sandałów i japonek. Za to baleriny mają 5 lat, są czarne i nieskórzane, więc chodzenie w nich w temperaturze 30+ jest bardzo przyjemne
W tej sukience jest Ci źle, bo to nie Twój kolor. Jest zbyt mocny i intensywny, a do Ciebie bardziej pasują zgaszone kolory. Za to buty są ok - mogłabyś w nich spokojnie iść.
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę

Edytowane przez Jall
Czas edycji: 2018-03-28 o 19:36
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 19:50   #2520
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Jeśli musiałybyście z jakiś względów iść na taką imprezę (np. wesele) w spodniach, to jakie byście wybrały?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 21:10:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.