InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-11, 09:35   #331
ArabicPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar ArabicPrincess
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11 215
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Bez przesady, nie będe pisała z jakimś dziadkiem czy arabem " Hi. How are you?" bo nie mamy o czym.
no to zrobiłaś porównanie
__________________
أنت كل شيء بالنسبة لي

Life is a story written by Allah's hand

Instagram - PatrycjaLeila zapraszam




ArabicPrincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 10:31   #332
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

też tak robię, że nie odpisuje na teksty "How are you?" szczególnie od ludzi z Turcji.
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 10:36   #333
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Poki co zaczelam rozmowe z jednym chlopakiem, ktory napisal dluzsza wiadomość, ma dosc rozbudowany profil i bardzo dobrze mowi po angielsku. To co prawda pakistanczyk mieszkajacy w Finlandii ale wydaje sie miły. Zobaczymy.

Ps. Da sie ustawic by pisali tylko ludzie np z UK, USA czy Australii? Wiem, ze mozesz zablokowac konkretne kraje ale moze jest opcja wybrania preferencji skad chcesz poznac ludzi?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 11:26   #334
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Cytat:
Napisane przez ArabicPrincess Pokaż wiadomość
no to zrobiłaś porównanie
Z Arabami nie zamierzam już więcej pisać, bo miałam z nimi same nieprzyjemne sytuacje. Choć znam w rzeczywistości kilku i są naprawdę spoko. Chyba tylko na tej stronie coś im odbija.
Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Poki co zaczelam rozmowe z jednym chlopakiem, ktory napisal dluzsza wiadomość, ma dosc rozbudowany profil i bardzo dobrze mowi po angielsku. To co prawda pakistanczyk mieszkajacy w Finlandii ale wydaje sie miły. Zobaczymy.

Ps. Da sie ustawic by pisali tylko ludzie np z UK, USA czy Australii? Wiem, ze mozesz zablokowac konkretne kraje ale moze jest opcja wybrania preferencji skad chcesz poznac ludzi?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wydaje mi się, że nie można. Możesz w wyszukiwarce zaznaczyć, że tylko z tych krajów chcesz ludzi i wyszuka Ci tylko te osoby skąd chcesz i możesz do nich pisać.
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 11:30   #335
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Z Arabami nie zamierzam już więcej pisać, bo miałam z nimi same nieprzyjemne sytuacje. Choć znam w rzeczywistości kilku i są naprawdę spoko. Chyba tylko na tej stronie coś im odbija.

Wydaje mi się, że nie można. Możesz w wyszukiwarce zaznaczyć, że tylko z tych krajów chcesz ludzi i wyszuka Ci tylko te osoby skąd chcesz i możesz do nich pisać.
Dzieki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 17:37   #336
ArabicPrincess
Zakorzenienie
 
Avatar ArabicPrincess
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11 215
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Z Arabami nie zamierzam już więcej pisać, bo miałam z nimi same nieprzyjemne sytuacje. Choć znam w rzeczywistości kilku i są naprawdę spoko. Chyba tylko na tej stronie coś im odbija.

.
myślę, że to zależy od człowieka niekoniecznie od narodowości
__________________
أنت كل شيء بالنسبة لي

Life is a story written by Allah's hand

Instagram - PatrycjaLeila zapraszam




ArabicPrincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 18:23   #337
cocolime
Przyczajenie
 
Avatar cocolime
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 25
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Można się dołączyć?
Na IP siedzę od roku, i, uwaga uwaga! Turcy też bywają normalni Zakumplowałam się z dwoma, którzy w dodatku są przyjaciółmi w realu i tak sobie piszemy, świetni z nich ludzie, nawet mam w planach (chociaż dość odległych) wypad do Turcji w któreś wakacje, no, zobaczymy jak to wyjdzie.
Poza tym, nie znoszę takich króciutkich wiadomości w stylu Hi/Hello/How are you (widzę, że tak jak większość tutaj), straszny agresor mi się wtedy włącza i zazwyczaj nie odpisuję, no bo co? Też "Hi"?

A, no i jakoś nie mogę trafić na żadną fajną dziewczynę. Albo nie odpisują, albo 15-latki (kurczę no, nie dyskryminuję nikogo ze względu na wiek, ale trochę za młode jak dla mnie), albo odpisują jednym słowem. Porażka
cocolime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 09:20   #338
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Cytat:
Napisane przez ArabicPrincess Pokaż wiadomość
myślę, że to zależy od człowieka niekoniecznie od narodowości
Tak, masz rację, też tak uważam.
Choć wszystkie nieprzyjemne sytuacje jakie miałam były związane z Arabami, dlatego tak się do nich zraziłam.
Cytat:
Napisane przez cocolime Pokaż wiadomość
Można się dołączyć?
Na IP siedzę od roku, i, uwaga uwaga! Turcy też bywają normalni Zakumplowałam się z dwoma, którzy w dodatku są przyjaciółmi w realu i tak sobie piszemy, świetni z nich ludzie, nawet mam w planach (chociaż dość odległych) wypad do Turcji w któreś wakacje, no, zobaczymy jak to wyjdzie.
Poza tym, nie znoszę takich króciutkich wiadomości w stylu Hi/Hello/How are you (widzę, że tak jak większość tutaj), straszny agresor mi się wtedy włącza i zazwyczaj nie odpisuję, no bo co? Też "Hi"?

A, no i jakoś nie mogę trafić na żadną fajną dziewczynę. Albo nie odpisują, albo 15-latki (kurczę no, nie dyskryminuję nikogo ze względu na wiek, ale trochę za młode jak dla mnie), albo odpisują jednym słowem. Porażka
Pewnie, że można.
Ooo super, że nawiązałaś takie znajomości
Ja tak samo nie znoszę. Bez sensu takie pisanie.
Mam wrażenie, że większość dziewczyn nastawiona jest na flirt z facetami i dlatego nie chcą pisać z innymi dziewczynami. Tylko z jedną dziewczyną udało mi się nawiązać kontakt, ale później gdzieś znikła
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 22:08   #339
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Prawie zapomniałam o tym portalu. Ale przyznam, że też mi się już nie chce. Jakoś nikt ciekawy mi się nie trafił. Osoby z którymi pisałam niby miłe i pomocne ale szybko już nie wiedziałam co im pisać, bo sami mnie nie wciągnęli jakoś. Ale przyznaję, że lenistwo tez dużo dało. Po powrocie z urlopu nie w głowie była mi znowu nauka

Szkoda. Sama sobie to robię.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 20:32   #340
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Ja miałam to samo, od miesiąca nie wchodziłam na interpals, nie miałam jakoś weny. Osoby z którymi pisałam pewnie już się na mnie obraziły, że nic nie pisze, ale to nic, w sumie z nikim takim ciekawym nie pisałam. Teraz tak jakoś naszła mnie ochota na pisanie Chciałabym rozbudować sobie profil, bo jak ludzie widzą taki mizerny to nie chcą pisać. Poradzicie mi coś? Co mogłabym umieścić w profilu aby wyglądał na bardziej rozbudowany?
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 19:19   #341
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Zagadał mnie Mołdawianin, a ja mam słabość do wschodnich południowców. Życzcie mi rychłego ślubu!
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 14:04   #342
Lillepige
Raczkowanie
 
Avatar Lillepige
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 34
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Na początku serdecznie Was pozdrawiam Działam na IP od sierpnia, więc krótko, jednakże potwierdzam to co pisałyście o Turkach, Arabach i innej maści podrywaczach. Poznałam jednak i fajnego Turka i Araba i Greka (de facto o połowę ode mnie młodszego). Bardzo dobrze mi się z nimi rozmawia, są chętni do nauki języka (jutro zaczynam turecki na skype). Poznałam fajnych ludzi ze Szwecji, Niemiec, Danii, USA, Kanady. Na pewno będę rozwijać znajomości, czego i Wam życzę
Lillepige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 17:15   #343
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Dołączam się! Dotąd siedziałam na WorldFriends, ale teraz postanowiłam rozszerzyć zakres, zwłaszcza że WF zrobiło się teraz nieciekawe i bardzo ograniczone do funkcji premium. Ale ja dla odmiany szukam kogoś... do pisania listów
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 17:19   #344
kiikaaa
Raczkowanie
 
Avatar kiikaaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 305
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Dołączam się! Dotąd siedziałam na WorldFriends, ale teraz postanowiłam rozszerzyć zakres, zwłaszcza że WF zrobiło się teraz nieciekawe i bardzo ograniczone do funkcji premium. Ale ja dla odmiany szukam kogoś... do pisania listów
Niekoniecznie dla odmiany, ja też rejestrowałam się tam z takim samym zamiarem
__________________

Pocztówkowy Świat Kiki

Filmy 2014:
38
Filmy 2013:

94


kiikaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 17:36   #345
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Cytat:
Napisane przez kiikaaa Pokaż wiadomość
Niekoniecznie dla odmiany, ja też rejestrowałam się tam z takim samym zamiarem
O widzisz Póki co zalała mnie ogromna liczba panów chcących rozmawiać na Skype, co mnie zupełnie nie interesuje. Ale dwóch fajnych się też znalazło, dość rozbudowane profile, zainteresowani turystyką, bez prywatnych pytań - na razie jest spoko Choć najchętniej pokorespondowałabym listownie z jakąś fajną dziewczyną, co by mieć babski ogląd na sytuację z innego kraju albo przynajmniej regionu
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 15:54   #346
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Ja zarejestrowałam się na IP z zamiarem komunikacji osobami zza granicy by poćwiczyć języki obce i by z kimś popisać
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 20:06   #347
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Hej Używa jeszcze ktoś interpals ?
Ja przez jakiś czas miałam przerwę, ale teraz znowu powróciłam
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 15:45   #348
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Hej Używa jeszcze ktoś interpals ?
Ja przez jakiś czas miałam przerwę, ale teraz znowu powróciłam
ja
chociaż odkąd administracja usunęła dostęp do czatu..to jakoś rzadziej tam jestem
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 17:54   #349
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Jakiego czatu?
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 18:55   #350
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Był tam normalny czat ale od wrzesnia/października został wyłączony

Wystukano na Nokia Lumia 630 za pośrednictwem Tapatalk
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 11:08   #351
rme_rme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Witajcie,
planuję zrobić dla brata i jego przyszłej żony w ramach prezentu ślubnego filmik z życzeniami ślubnymi od ludzi z całego świata. Jednak jak się okazuje wcale nie tak łatwo namówić obce osoby do tego by coś takiego nagrały i mi przysłały. Prowadzę akcję od kilku dni i jak na razie mam tylko dwa filmiki od osób z Chin i Kazachstanu. Liczę oczywiście na więcej, ale idzie powoli.
Pozwoliłam sobie wobec tego napisać tutaj. Bo być może ktoś z was ma znajomych z zagranicy, których mógłby poprosić o taką wideo dedykację dla Cezarego i Martyny, powiedzianą w ich ojczystym języku? Byłabym niezmiernie wdzięczna.
Aby ułatwić obcokrajowcom zrozumienie pomysłu założyłam stronę na facebooku: https://www.facebook.com/Gift-for-my...0020161702308/

A filmiki (oczywiście niezbyt długie) prosiłabym przesyłać na adres e-mail: rme_rme@o2.pl

Jeżeli macie jakieś pytania/wątpliwości piszcie. Odpowiem na pewno. A za każdą okazaną pomoc postaram się odwdzięczyć.

P.S. Na Interpals można mnie znaleźć pod nikiem IzabelaS

Pozdrawiam
rme_rme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 19:44   #352
majka19824
Przyczajenie
 
Avatar majka19824
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Hej Używa jeszcze ktoś interpals ?
Ja przez jakiś czas miałam przerwę, ale teraz znowu powróciłam
Hej ja od jakiegoś czasu jestem zarejstr. na tym portalu. Niestety jeśli chodzi o inne języki poza PL to używam translatora google, gdyż dzięki durnej dyskalkuli nie jestem w stanie nauczyć się języka mam tam dwóch znajomych dziewczynę z Ukrainy (niestety kontakt się urwał) i chłopaka z RPA (kontakt jest ale luźny, myślę że zniechęca go brak znajomości języka z mojej strony) Sam portal jest ok gdyby nie nachalność narodów typu Arabia itp.
majka19824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 12:11   #353
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Cytat:
Napisane przez majka19824 Pokaż wiadomość
Hej ja od jakiegoś czasu jestem zarejstr. na tym portalu. Niestety jeśli chodzi o inne języki poza PL to używam translatora google, gdyż dzięki durnej dyskalkuli nie jestem w stanie nauczyć się języka mam tam dwóch znajomych dziewczynę z Ukrainy (niestety kontakt się urwał) i chłopaka z RPA (kontakt jest ale luźny, myślę że zniechęca go brak znajomości języka z mojej strony) Sam portal jest ok gdyby nie nachalność narodów typu Arabia itp.
Można blokować wiadomości z konkretnych krajów - kilka moich znajomych z innych państw tak właśnie robi.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 13:03   #354
majka19824
Przyczajenie
 
Avatar majka19824
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Można blokować wiadomości z konkretnych krajów - kilka moich znajomych z innych państw tak właśnie robi.
Faktycznie, apropo jeszcze jednego. Spotkaliście się ze zjawiskiem "często właśnie oglądają twój profil ludzie z tamtego kraju" Czy to ja mam jakieś "skrzywienie" hihi

Aha i jeszcze coś: zapomniałam jak się dodaje dane osoby do przyjaciół możecie dać wskazówki? Z góry dzięki

Edytowane przez majka19824
Czas edycji: 2016-01-23 o 20:48
majka19824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 07:20   #355
flea1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;20565232]kocham tę stronę. miłością szczerą i wzajemną, myślę. jakieś 2 lata temu poznałam Ann Therese z Norwegii. wymieniamy się wiadomościami do dziś. kiedyś przysłała mi na święta paczkę... i był w niej norweski ser, który smakował jak toffi. nigdy nie zapomnę tego smaku. może brzmi dziwnie, ale to urocze, że można poznać w sieci kogoś, kogo naprawdę polubisz. kto jest w stanie pójść do sklepu, a potem na pocztę, żeby dać ci spróbować smaku innego kraju.

nie wyobrażam sobie takiej znajomości, zaczętej via Internet, z kimś z Polski.[/QUOTE]

Bo liczysz na darmowe paczki świąteczne a z Polski nie dostaniesz takowych
flea1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 08:33   #356
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Cytat:
Napisane przez flea1122 Pokaż wiadomość
Bo liczysz na darmowe paczki świąteczne a z Polski nie dostaniesz takowych
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 13:27   #357
Horatio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 82
Question Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

A tak podsumowując to warto tam założyć konto? Tak w dłuższym czasie można naprawdę podszkolić język?

Choć mam trochę problem z mówieniem, ale i pisaniem też.

Nie chciałbym zawierać nowych związków z kobietami (choć samotność mi doskwiera), czy tam naprawdę są ludzie którzy chcą porozmawiać i pomóc w języku? Co można im zaoferować? Swój język?


Pozdrawiam,
Piotr
Horatio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 13:31   #358
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Sporo osób uczy się za pośrednictwem Interpals języka polskiego (a przynajmniej ma ten język zaznaczony jako ten, którego się uczy) więc na wymianę język za język zawsze możesz liczyć. A czy warto sie tam zarejestrować? To zależy od Ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 20:50   #359
eduardobr61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Polecam https://www.penpaland.com strona internetowa oparta wymiany językowej
eduardobr61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 23:27   #360
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: InterPals Penpals - czyli nasze znajomości w szerokim świecie ;)

Cytat:
Napisane przez eduardobr61 Pokaż wiadomość
Polecam https://www.penpaland.com strona internetowa oparta wymiany językowej
Nie polecam. Znalazłam kilka profili służących tylko automatycznego wykradania danych. Jeśli ktoś nie umie unikać takich zagrożeń, nie polecam.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-12 21:48:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.