Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78. - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-04-18, 17:39   #4261
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Natalia, jeśli piszesz komuś wychowanemu w Europie że nie wie jak wygląda sedes, jak sie z niego korzysta a potem jeszcze robisz wstawki o trzymaniu się ścian i wieszaniu na szelkach to trudno żeby to nie wyglądało na złośliwość. Może nie rób ze wszystkich wkoło debili. I widocznie w przeciwienstwie do Ciebie wiem, że toalety w różnych miejscach na świecie potrafią się różnić. Może też dlatego nie zaskakuje mnie koncept wpakowania się na klo z buciorami.

Pierwszy z brzegu cytat od Ciebie ''Nie wierzę, że ktoś wpadł na pomysł, by wchodzić na deskę klozetową butami i dopiero wtedy kucać''. (Może nie na deskę, a na muszlę, plastik to już w ogóle jest bardziej podatny na pęknięcia). No to nie wierz ale na świecie jest 8 mld ludzi, z czego pewnie z 2/3 (nie chce mi się googlać, luksus, wiem) nie ma łazienek (a przynajmniej w rozumieniu świata zachodniego) i nikt przecież nie będzie wyprowadzał z braku kreatywności jakiejś randomowej internetowej Natalii. Przyznaję przecież że nie wiedziałam że wizażanki załatwiają się w powietrzu, nie widzę w tym (w niewiedzy; w technikach załatwiania się zresztą też nie, bo co mi do tego) nic kompromitującego, a sama informacja to ciekawostka jak każda inna. Mogłabym przecież tak samo odwrócić, jak można zamiast usiąść na sedesie albo na nim przykucnąc minimalizując ryzyko pobrudzenia się fekaliami, wieszać tyłek w próżni kilkadziesiąt cm nad stopami. I liczyć na to że strumień moczu trafi we własciwe miejsce. Oczywiście przeciętny kibelek takiej małej dziurki nie ma ale też i strumień nie jest tresowany. (Skoro zresztą zdarzy wam się obsikać deskę to raczej celność nie podołała zadaniu. Siedząc na toalecie ten problem raczej nie wystąpi). Znowu się mamy spierać o fizykę i o to czy bezpieczniej (z punktu widzenia higieny, a nie bezpieczeństwa akrobacji na klozecie) jest lać kawę do szklanki z kilku czy kilkudziesięciu cm wysokości? Retoryczne. No nie znam za bardzo nikogo kto by sobie nalewał płynu do szklanki z wysokości pół metra albo metra, szejm on mi.

A sedesy nie są na coś ''zaprojektowane'', to materiał jak każdy inny, logiczne że pod cięzarem od włażenia na niego może pęknąć. Porcelit to nie jest stal kosmiczna. I cheers, mam nadzieję, że wystarczające wyjaśnienie.
Po 1. Jak już było tu wspomniane nie każdy musi wiedzieć i pamiętać kto gdzie mieszka, gdzie został wychowany itp.
Po 2. To cytat nie z mojego postu.
Po 3. Moja złośliwość nastąpiła po twojej złośliwości. Fakt, nie powinnam się zniżać do takiego poziomu, za co serdecznie przepraszam.
Po 4. Mam dysonans gdy najpierw piszesz o wychowaniu w Europie, a potem nawiązujesz do tego, że nie wszyscy znają takie toalety. To w takim razie moje instruktaże były właściwe czy nie, bo się gubię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-18, 17:44   #4262
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 260
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

''Moja złośliwość nastąpiła po twojej złośliwości.''
Nie byłam złośliwa, jeśli tak to odebrałaś, to niepotrzebnie.
''gdzie został wychowany''
Już nie udawajmy że na polskim forum dopuszczamy jako powszechny wariant nieznajomości sedesów. Mam nadzieję, mimo kampanii o np. ubostwie menstruacyjnym, że aż tak niefajnie nie jest. Twoje przyznanie się zresztą do bycia złośliwym stanowi negację wcześniejszych zaprzeczeń. Mniejsza. Dobrego wieczoru i zluzuj.
Cytat:
Po 4. Mam dysonans gdy najpierw piszesz o wychowaniu w Europie, a potem nawiązujesz do tego, że nie wszyscy znają takie toalety. To w takim razie moje instruktaże były właściwe czy nie, bo się gubię.
Tego to zresztą nie zrozumiałam. Nie wiem co było właściwe a co nie ale nie potrzebowałam się urodzić ani mieszkać np. w Australii by wiedzieć czym są kangury. Jeśli kogoś zadziwia istnienie toalet w rodzaju dziurka w podłodze/ziemi to może powinien czasem przeczytać albo obejrzeć coś poza tym co zazwyczaj.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2023-04-18 o 18:01
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-18, 17:56   #4263
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To by było, że inna osoba nie mogłaby wejść. Musiałaby stać pod drzwiami przez minutę albo półtorej, albo chodzić szukać kto ma klucz, bo ten ktoś poszedł do któregoś z sąsiednich pomieszczeń. A tamta osoba pewnie by szukała klucza w recepcji, bo ktoś zamiast powiesić ten klucz we właściwym miejscu na ścianie wrzucił go do jednego z trzech koszyków z kluczami. Oby tylko pani z rejestracji nie wyszła akurat do toalety...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-18, 18:01   #4264
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 260
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

dubel
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-18, 18:03   #4265
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
''Moja złośliwość nastąpiła po twojej złośliwości.''
Nie byłam złośliwa, jeśli tak to odebrałaś, to niepotrzebnie.
''gdzie został wychowany''
Już nie udawajmy że na polskim forum dopuszczamy jako powszechny wariant nieznajomości sedesów. Mam nadzieję, mimo kampanii o np. ubostwie menstruacyjnym, że aż tak niefajnie nie jest. Twoje przyznanie się zresztą do bycia złośliwym stanowi negację wcześniejszych zaprzeczeń. Mniejsza. Dobrego wieczoru i zluzuj.
Żadna negacja zaprzeczeń. Moja złośliwość zaczęła się w poście nr 4241, w odpowiedzi na twój post, który tam zacytowałam. Post nr 4235, który uznałaś za złośliwy, jeszcze nie miał taki być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-18, 18:08   #4266
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Żadna to analogia

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-18, 18:10   #4267
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 260
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Zastanawiam się czy tylko ja nie lubię poduszek w płaszczach i marynarkach i je usuwam.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-18, 18:13   #4268
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-06 o 01:20
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-18, 19:40   #4269
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89559091]Przynoszenie własnego ręcznika uważam za przesadę. Odnośnie jednorazowych spódniczek - nie widzę ich sensu. Do gabinetu nikt nie wejdzie ( drzwi są otwierane od wewnątrz) plus jest zasłona. Przed lekarzem i tak " rozkładamy nogi", więc po co?[/QUOTE]Najgorszy gabinet gina ever w jakim byłam to taki, gdzie fotel stał naprzeciwko drzwi, bez parawanu. Drzwi nie były zamykane od środka nawet w trakcie badania.

U poprzedniego i obecnego gina jest tak, że jest pierwsze pomieszczenie w którym jest biurko i krzesła, z tego pomieszczenia jest przejście do drugiego, w którym jest forltel, kozetka, i wszystkie sprzęty. Lekarz prosi o przygotowanie się do badania więc pacjentka przechodzi do drugiego pomieszcsenia, rozbiera, kładzie na fotel, po chwili lekarz wchodzi. Po badaniu wychodzi i wtedy można się spokojnie ubrać. W żadnym gabinecie nie było pomieszczenie z bidetem.itp, najwyżej osobne pomieszczenie na tym.samym korytarzu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-18, 19:48   #4270
Gravitsappa
Zadomowienie
 
Avatar Gravitsappa
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 031
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy tylko ja nie lubię poduszek w płaszczach i marynarkach i je usuwam.
Zawsze usuwam, nienawidzę poduszek. Tak samo ze staników sportowych wyjmuję.
__________________
Your teeth is how you breathe.
Gravitsappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-18, 20:01   #4271
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Najgorszy gabinet gina ever w jakim byłam to taki, gdzie fotel stał naprzeciwko drzwi, bez parawanu. Drzwi nie były zamykane od środka nawet w trakcie badania.

U poprzedniego i obecnego gina jest tak, że jest pierwsze pomieszczenie w którym jest biurko i krzesła, z tego pomieszczenia jest przejście do drugiego, w którym jest forltel, kozetka, i wszystkie sprzęty. Lekarz prosi o przygotowanie się do badania więc pacjentka przechodzi do drugiego pomieszcsenia, rozbiera, kładzie na fotel, po chwili lekarz wchodzi. Po badaniu wychodzi i wtedy można się spokojnie ubrać. W żadnym gabinecie nie było pomieszczenie z bidetem.itp, najwyżej osobne pomieszczenie na tym.samym korytarzu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chodzę na NFZ i w gabinecie jest łazienka. Tam się rozbieram i idę na fotel.
Przed gabinetem lekarza jest pokój pielęgniarki, która ogarnia papiery i woła pacjentów, więc nie ma opcji, że ktoś wejdzie.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-18, 20:02   #4272
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89559445]We Francji nie ma żadnych osobnych pomieszczeń.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
O, to ciekawe. Myślałam, że tego typu rozwiązanie przyszło zza granicy- być może i przyszło, ale wygląda na to, że nie z Francji

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy tylko ja nie lubię poduszek w płaszczach i marynarkach i je usuwam.
Mam dwie marynarki vintage, które mają poduszki i są tak skrojone, że do odpowiedniej stylówki fajnie to wygląda (np. przylegająca sukienka+botki na słupku). Znalazłam je przez przypadek w domu rodzinnym, a że obie miały fenomenalny skład (100% wełna), to spróbowałam je zaadoptować do mojej garderoby i pykło.

Ogólnie jednak nie przepadam za poduszkami, dlatego nie kupuje ciuchów z takowymi- na bank nie chciałoby mi się bawić z usuwaniem poduch


A co do kucania to pamiętam, jak moja znajoma robiła praktyki w jednej z warszawskiej podstawówek, do której chodziło dużo dzieci z mniejszości wietnamskiej (? na pewno z mniejszości z któregoś azjatyckiego kraju, ale patrząc na Warszawę Wietnam ma sens) i ponoć w toaletach były naklejane prośby o niestawanie na deski sedesowe, na których były wiecznie ślady butów i które ekspresowo się niszczyły coś mi kołacze po głowie, że gdzieś też o tym czytałam/widziałam jakieś wiadomości, ale nie dam sobie za to uciąć głowy
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-18, 20:14   #4273
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No na pewno nie. Nie wiem, skąd w ogóle pomysł, że ktoś miałby włazić na sedes i kucać na nim.
nie wiem skąd pomysł, ale ludzie tak robią - i to ku zdziwieniu, częściej spotykane zjawisko w toaletach męskich.

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
nie no, szacunek, nie wpadłam na to że można nad muszlą po prostu sie rozwiesić zamiast usiąść i w sumie załatwiać w powietrzu. Mi się narciarz/małysz tak samo jak sikanie w terenie ewidentnie kojarzyły zawsze z głębokim przysiadem tym bardziej że sedesy jakieś super niskie nie są. Ale mam tylko 169 cm wzrostu to może za niska jestem.
mam 155cm i w toaletach publicznych tylko na małysza, jeszcze problemu nie miałam, żeby jakaś muszla wisiała za wysoko.

sikanie na małysza btw nie jest zalecane, ba, nie powinno się, bo można nabawić się problemów - ale jak mus, to mus.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-18, 20:44   #4274
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-18, 20:47   #4275
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

ja mam 163 cm i krótkie nogi i dla mnie większość muszli sedesowych jest za wysoko w miejscach publicznych
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-18, 20:56   #4276
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
"sikanie na Fortunę". I tak można przebierać w skoczkach aż do międzywojnia, tak to ludzie mieli problem.

Sucho, aż trzeszczy w zębach
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-18, 21:11   #4277
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Treść usunięta

Edytowane przez kasia2209
Czas edycji: 2023-04-18 o 21:09
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-18, 21:48   #4278
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 260
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
nie wiem skąd pomysł, ale ludzie tak robią - i to ku zdziwieniu, częściej spotykane zjawisko w toaletach męskich.



mam 155cm i w toaletach publicznych tylko na małysza, jeszcze problemu nie miałam, żeby jakaś muszla wisiała za wysoko.

sikanie na małysza btw nie jest zalecane, ba, nie powinno się, bo można nabawić się problemów - ale jak mus, to mus.
Widziałam kiedyś te muszle, pomysły, pod fotami awantura że to wymysł by pracownik w kiblu nie spędził za dużo czasu.

Tak mnie naszło z tymi poduszkami czy się już nie da kupić nic fajnego (co ci się podoba) żeby mogły być bez tego i nie trzeba było wypruwac. Ze staników sportowych też wyciągam, zapomnialam. Zresztą w ogóle nie noszę usztywnianych.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Raczej nie ważysz za dużo ale nie chodzi o sam ciężar, ten jest staly. Chodzi o rozłożenie nacisku i różnice między obciążeniem skupionym a rozproszonym. Owszem to ma znaczenie.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-19, 05:29   #4279
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Strzelam, że to powiedzenie jest tak powszechne, że też go używają być może nie zastanawiając się nad tym co to ten "małysz". A najpewniej rodzice wyjaśnili kto zacz. Szczególnie że wciąż pojawia się w mediach. I że kiedyś było "na narciarza" a potem "narciarz" zyskał nazwisko.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-19, 12:06   #4280
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
no właśnie (i a propos pogrubień ) chyba nie wiem bo wyobraziłam sobie włażenie na sedes z butami.
https://upload.wikimedia.org/wikiped...uat-toilet.jpg


A te dziury w podłodze wcale takie super nie są bo z wiekiem stawy się zużywają albo spróbuj kucac jak masz kontuzję i z trudem zginasz kolano by założyć skarpetkę.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

no właśnie, i nawet google to potwierdza

https://i.gremicdn.pl/image/free/891...:716,enlarge:1

okazuje się że w sumie pozycje na narciarza byłyby dwie. Czyli jak z idę na pole i na dwór.
O, złośliwości. To proponuję odkurzyć fizykę; siły i punkty podparcia. No jak wg Ciebie ten koleś dla tego sedesu waży tyle samo ile by ważył gdyby na niego wlazł to mam nadzieję że medycyna idzie Ci lepiej.

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1...M3eAAKhMAahMQE

Nie wie czy ktoś robi siku w ten sposób, przecież to nie jest takie proste Trzeba wejść na sedes, obrócić się żeby być tyłe do spłuczki albo od razu jakoś inaczej wejść. Łatwo spaść wg mnie, zwłaszcza kobiecie jak jest w szpilkach albo w butach na obcasie. Do tego jak się za bardzo tyłek wypnie to się nie trafi do muszli tylko będzie się sikać poza. I jeszcze przy takiej wspinaczce to się chyba więcej rzeczy dotyka żey się przytrzymać. No ale może to by tłumaczyło syf


Jak przy sikaniu na Małysza nie mam problemu z trafieniem, a mam 160 cm. Wysoko powieszone sedesy rzadko spotykam. Ale raz pamiętam w Krakowie w jakieś knajpie był tak wysoko, że miałam problem i na Małysza, ale poza tym to nie kojarzę żeby gdzieś jeszcze taki był



Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Zależy. Kiedyś były takie wielgaśne i mi przeszkadzały, teraz są chyba mniejsze i większość jest ok.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-19, 12:18   #4281
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Pamiętam knajpę, gdzie sedesy były zainstalowane tak wysoko, że aby wysikać się na stojąco musiałam wspinać się na palce (mam 164 cm wzrostu). Nie poszłam tam więcej.
effcia82 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-19, 12:19   #4282
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
W przypadku bardzo znanych sportowców nie trzeba pamiętać czasów, kiedy zdobywali nagrody, bo ich nazwiska są obecne jeszcze długo po tym, jak już kończą karierę. Boniek przestał grać w 1988, miałam wtedy 6 lat, pomimo tego wiedziałam, kto to jest.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-19, 15:21   #4283
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zdobywasz medale olimpijskie, wygrywasz mnóstwo zawodów, jesteś mistrzem świata. Stajesz się jednym z topowych sportowców w historii swojego kraju a na twoja cześć nazywa się... sposób sikania. To musi boleć

W ogóle poczułam się stara. Osoby które urodziły się na początku malyszomani mają już ponad 20 lat

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-19, 20:54   #4284
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-19, 22:19   #4285
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też w to grałam, bo było zainstalowane. Jeszcze na wszystkich komputerach był Windows 95 czy 98. A na tym jednym, przy którym siedział syn dyrektorki Windows 2000 czy xp.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-19, 23:21   #4286
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Moj mąż czasem nawet teraz sobie gra w te skoki tylko ze w jakieś nowsze wersje, jak dla mnie tamte stare były najlepsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-20, 05:20   #4287
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Taaak! Też w to graliśmy na lekcjach informatyki. Ależ nostalgłam
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-20, 06:18   #4288
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też raz czy dwa zagrałam choć całej "małyszomanii" do dziś nie rozumiem. Ale ja w ogóle sportem się nie interesuje więc omijają mnie wszystkie hype na dane osoby.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-20, 06:25   #4289
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Też raz czy dwa zagrałam choć całej "małyszomanii" do dziś nie rozumiem. Ale ja w ogóle sportem się nie interesuje więc omijają mnie wszystkie hype na dane osoby.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Ani ja, ale ja w ogóle nigdy nie miałam na nic "fazy", jak inne dzieci, że musiały mieć plakaty, naklejki, pościel, ubrania z jakimś bohaterem i napalały się na coś jak szczerbaty na suchary, czy to jeśli idzie o jakąś gwiazdę, czy postać z bajek. Totalnie nie rozumiem zainteresowania, tzn może rozumiem ale sama nie doświadczyłam.
No ale ja w ogóle jestem ignorantem w takich sprawach, nie znam 90% aktorów, czy innych gwiazdek show biznesu nie rozróżniam nawet tych bardziej popularnych - na przykład Leonardo DiCaprio i Brad Pitt wyglądają dla mnie identycznie, TŻ czasami dla śmieszków pokazuje mi z zaskoczenia zdjęcie któregoś i pyta który to tak samo jak nie rozróżniam Christiny Aguilery i Gwen Stefani - też są dla mnie identyczne
Czasami wyskakuje mi jakiś nagłówek typu, że ktoś tam nosi coś, albo zrobił coś, że niby to jakaś gwiazda a ja nawet nie kojarzę nazwiska.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-20, 06:40   #4290
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 78.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
No ale ja w ogóle jestem ignorantem w takich sprawach, nie znam 90% aktorów, czy innych gwiazdek show biznesu nie rozróżniam nawet tych bardziej popularnych - na przykład Leonardo DiCaprio i Brad Pitt wyglądają dla mnie identycznie, TŻ czasami dla śmieszków pokazuje mi z zaskoczenia zdjęcie któregoś i pyta który to tak samo jak nie rozróżniam Christiny Aguilery i Gwen Stefani - też są dla mnie identyczne
A nie masz problemów z zapamiętywaniem i rozróżnianiem ludzkich twarzy w ogólności? Bo ja mam tę funkcję dość upośledzoną, ale Leo i Brad to przecież dwa zupełnie inne typy urody, nawet jak jeszcze nie byli tak sławni, to trudno było mi ich pomylić.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-02 16:47:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.