Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-26, 16:14   #2431
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Taka stara wyga i się wbic nie umie

A do mnie tez dzis dzwonila pielegniarka, ze na wizytę chciała przyjsc myślałam, ze nalezy sie te 6 wizyt połoznej, wizyta pediatry i koniec!
W przyszłym tyg bedzie- zobaczymy co i jak
a tak jakoś właśnie wyszło ...

Do Ciebie chociaż zadzwoniła i uprzedziła. A do mnie wparowała od tak. Deska do prasowania, suszarka pełna Amelusiowych ciuszków i ogólny nieład w pokoju
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:16   #2432
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
heeeej

jestem ale kompletnie nie wiem co napisać musze się jakos wdrożyć
Najpierw co u Nataleczki- widac już kiełki

Zaliczenia wszystkie do przodu?
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:16   #2433
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
a tak jakoś właśnie wyszło ...

Do Ciebie chociaż zadzwoniła i uprzedziła. A do mnie wparowała od tak. Deska do prasowania, suszarka pełna Amelusiowych ciuszków i ogólny nieład w pokoju
one jeszcze przychodzą? jakby do mnie weszła w srodku tygodnia to by zawału dostała
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:17   #2434
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

mooonik gdzie Ty byłaś jak Cię nie było ??coo?
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:17   #2435
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
a tak jakoś właśnie wyszło ...

Do Ciebie chociaż zadzwoniła i uprzedziła. A do mnie wparowała od tak. Deska do prasowania, suszarka pełna Amelusiowych ciuszków i ogólny nieład w pokoju
Może dlatego zadzwoniła bo już pediatrę opieprzyłam,ze nie wiedziałam, ze ma być i się minęłyśmy (na pogrzebie Babci byłam) w końcu po coś biora nasze nr tel, no nie???!!!
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:20   #2436
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Mooonik
A jakie bierzesz możliwości po uwagę w temacie ulewania?
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:22   #2437
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
A jeszcze mialam zapytac - jak chce dac jablko z marchewka to wtedy ta marchewka jest surowa czy gotowana? Glupie pytanie, ale naprawde nie wiem
Nie wiem do końca ale chyba raczej gotowana, tak jak w słoiczkach Moje dziecię dziś wcięło cały słoiczek marchewki z ziemniaczkiem...jak jej chciałam dać pół to był taki bunt,że musiałam na szybko dogrzewać resztę. Zapiła sokiem jabłkowym i była przeszczęśliwa
Cekawe sa te różnice między wyspowymi a naszymi zaleceniami. I widzę, że większy wybór jest w UK niż u nas.
Sharifa - sok pomarańczowy od 4 miesiąca? z tego co słyszałam, to nie bardzo dla tak małych dzieci z powodów uczuleniowych....ciekawe. ..
Cotka..do mnie też nie doszła paczuszka z Hippa...chyba złożę zażalenie
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 16:22   #2438
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Najpierw co u Nataleczki- widac już kiełki

Zaliczenia wszystkie do przodu?
u Taleczki wszystko ok wcina zupki i owocki, już po całym słoiczku lub po sporej porcji jeśli robie sama bo nie mam sumienia jej odmawiać

kiełków nie widac i w ogóle nie wiem czy to kiełki czy nie kiełki, ja mówiłam od początku że to nie ząbki to mi bratowa i jej mama mówiły że tak, że na pewno - no to one sie chyba lepiej znają więc uwierzyłam, a teraz to już nic nie wiem mnie się do ząbków nie śpieszy więc luuuuz, czekamy

zaliczenia do przodu jeszcze w tą sobote i w kolejną i koniec narazie z zaliczeniami, będe musiała ostro ruszyć z pisaniem mgr bo inaczej się nie obronie na czas, nie będzie szans. Ogólnie to juz strasznie mi się nie chce, wkurzam sie na tą szkołe bo ucze się pierdół zamiast przydatnych rzeczy a przez to nie mam czasu na pisanie pracy, nie mówiąc o czasie dla dziecka w takiej ilości jakbym chciała i męża, a dla siebie to już w ogóle.
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:25   #2439
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
one jeszcze przychodzą? jakby do mnie weszła w srodku tygodnia to by zawału dostała
To była ponoć wizyta taka sprawdzająca, wywiadowcza - kiedy dziecko kończy 4 mies.
I musiała przyjść akurat dziś, kiedy jak na złość miałam nieład. Zazwyczaj mam błysk, bo lubię porządek.


A w ogóle - dziś rozmawiałam z księdzem proboszczem o porwaniu tej dziewczynki i mówię, że boję się spacerować. A on do mnie, że Ci porywacze to prędzej na mnie mieli by ochotę niż na córkę No padłam
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.

Edytowane przez agnieszka 0605
Czas edycji: 2012-01-26 o 16:28
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:29   #2440
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
u Taleczki wszystko ok wcina zupki i owocki, już po całym słoiczku lub po sporej porcji jeśli robie sama bo nie mam sumienia jej odmawiać

kiełków nie widac i w ogóle nie wiem czy to kiełki czy nie kiełki, ja mówiłam od początku że to nie ząbki to mi bratowa i jej mama mówiły że tak, że na pewno - no to one sie chyba lepiej znają więc uwierzyłam, a teraz to już nic nie wiem mnie się do ząbków nie śpieszy więc luuuuz, czekamy

zaliczenia do przodu jeszcze w tą sobote i w kolejną i koniec narazie z zaliczeniami, będe musiała ostro ruszyć z pisaniem mgr bo inaczej się nie obronie na czas, nie będzie szans. Ogólnie to juz strasznie mi się nie chce, wkurzam sie na tą szkołe bo ucze się pierdół zamiast przydatnych rzeczy a przez to nie mam czasu na pisanie pracy, nie mówiąc o czasie dla dziecka w takiej ilości jakbym chciała i męża, a dla siebie to już w ogóle.
aaa- czyli jednak nie zębole. To i chyba lepiej

A co do uczenia się pierdoł to skądś to znam - pół życia człowiek traci na totalne głupoty.
3mam kciuki za zalki i prace mgr
Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
To była ponoć wizyta taka sprawdzająca, wywiadowcza - kiedy dziecko kończy 4 mies.
I musiała przyjść akurat dziś, kiedy jak na złość miałam nieład. Zazwyczaj mam błysk, bo lubię porządek.
Zawsze wizyty są "w porę"

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
A w ogóle - dziś rozmawiałam z księdzem proboszczem o porwaniu tej dziewczynki i mówię, że boję się spacerować. A on do mnie, że Ci porywacze to prędzej na mnie mięli by ochotę niż na córkę No padłam
no niezły ksiądz
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:31   #2441
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
heeeej

jestem ale kompletnie nie wiem co napisać musze się jakos wdrożyć

mooonik my chętnie przygarniemy ten kuponik, bo używamy hippa, a ja głupia gdzieś zgubiłam te kupony rabatowe
okis Acelinko prześlij mi adres na PW jutro podskoczę na pocztę to bym Ci posłała



Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
mooonik gdzie Ty byłaś jak Cię nie było ??coo?
tu i tam
no ale się pojawiam bo dziś 26 a z Twojej strony cisza coś nam obiecałaś


Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Mooonik
A jakie bierzesz możliwości po uwagę w temacie ulewania?
Aguświesz, że to przez Ciebie

wiesz jako, ze moja na butli to obstawiałam, że za dużo się nachapuje i zmniejszałam porcje a dawałam częściej - nic nie dało. Potem, że może za bardzo nią "rzucam" do odbijania więc tylko delikatnie unosiłam do góry ale też lipa. Albo, ze za wcześnie jej daję się bawić- co już kompletnie głupim pomysłem mi się zdało, no ale myślę spróbujemy- i ją trzymałam po jedzeniu dobrą godzinę na rękach, po czym odkładałam na matę czy łóżeczka ata mi bach - jak ulała tak wszystko do zmiany No i dziś z mamą porozmawiałam, trochę się wsparłam goglami i zaczęłam się zastanawiać od kiedy się jej zaczęło tak dziać i prawdopodobnie odkąd zmieniłam smoki w butelkach głównie w brownie na 2, bo jak zje z aventowej to jest w porządku. I dziś wracam do smoka 1ki i mam nadzieję, że to TO. A jak nie to i tak w następnym tyg szczepienie więc może mi coś ped podpowie.
aha i dodam, ze Julik nie ulewała praktycznie wcale. Sporadycznie sie jej zdarzyło cos tam gdzies tam, ze poleciało pare kropel.

i pytanie mam- była któraś w trakcie @ u gina? bossz myślałam, że mnie już nic nie będzie krępować po porodzie ale przed taką wizytą aż mnie coś w środku skręca...
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka


Edytowane przez mooonik
Czas edycji: 2012-01-26 o 16:52
mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 16:35   #2442
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
a tak jakoś właśnie wyszło ...

Do Ciebie chociaż zadzwoniła i uprzedziła. A do mnie wparowała od tak. Deska do prasowania, suszarka pełna Amelusiowych ciuszków i ogólny nieład w pokoju
O proszę. Moja sprytna była i poprosiła, żebym się podpisała na zaś " bo później zapomnimy" i tyle ją widziałam
Nie no, raz czy dwa dzwoniła. To za drugim razem stwierdziłam, że powiem żeby przyjeżdżała. Nie było do czego, ale szkoda żadnej wizyty nie wykorzystać

Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
A jeszcze mialam zapytac - jak chce dac jablko z marchewka to wtedy ta marchewka jest surowa czy gotowana? Glupie pytanie, ale naprawde nie wiem
Też miałam pytać

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
To była ponoć wizyta taka sprawdzająca, wywiadowcza - kiedy dziecko kończy 4 mies.
I musiała przyjść akurat dziś, kiedy jak na złość miałam nieład. Zazwyczaj mam błysk, bo lubię porządek.


A w ogóle - dziś rozmawiałam z księdzem proboszczem o porwaniu tej dziewczynki i mówię, że boję się spacerować. A on do mi nie, że Ci porywacze to prędzej na mnie mieli by ochotę niż na córkę No padłam
Eh Ci księża. Aga ty uważaj. Ja to znam takiego co sutannę porzucił dla kobity
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:40   #2443
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
To była ponoć wizyta taka sprawdzająca, wywiadowcza - kiedy dziecko kończy 4 mies.
I musiała przyjść akurat dziś, kiedy jak na złość miałam nieład. Zazwyczaj mam błysk, bo lubię porządek.


A w ogóle - dziś rozmawiałam z księdzem proboszczem o porwaniu tej dziewczynki i mówię, że boję się spacerować. A on do mnie, że Ci porywacze to prędzej na mnie mieli by ochotę niż na córkę No padłam
Dobre ale na Ciebie to nawet xiadz mialby ochote
A wlasnie apropo xiedza-na koledzie xiadz zapytal o netie i powiedzial ze potrzebuja internet, telefony otd, moje love dalo mu wizytowke. Wczoraj ktos dzwoni, Ł odpiera a tu:"niech bedzie pochwalony", dzisiaj zakladali mu netie

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
okis Acelinko prześlij mi adres na PW jutro podskoczę na pocztę to bym Ci posłała





tu i tam
no ale się pojawiam bo dziś 26 a z Twojej strony cisza coś nam obiecałaś




Aguświesz, że to przez Ciebie

wiesz jako, ze moja na butli to obstawiałam, że za dużo się nachapuje i zmniejszałam porcje a dawałam częściej - nic nie dało. Potem, że może za bardzo nią "rzucam" do odbijania więc tylko delikatnie unosiłam do góry ale też lipa. Albo, ze za wcześnie jej daję się bawić- co już kompletnie głupim pomysłem mi się zdało, no ale myślę spróbujemy- i ją trzymałam po jedzeniu dobrą godzinę na rękach, po czym odkładałam na matę czy łóżeczka ata mi bach - jak ulała tak wszystko do zmiany No i dziś z mamą porozmawiałam, trochę się wsparłam goglami i zaczęłam się zastanawiać od kiedy się jej zaczęło tak dziać i prawdopodobnie odkąd zmieniłam smoki w butelkach głównie w brownie na 2, bo jak zje z aventowej to jest w porządku. I dziś wracam do smoka 1ki i mam nadzieję, że to TO. A jak nie to i tak w następnym tyg szczepienie więc może mi coś ped podpowie.


i pytanie mam- była któraś w trakcie @ u gina? bossz myślałam, że mnie już nic nie będzie krępować po porodzie ale przed taką wizytą aż mnie coś w środku skręca...
Bylam po@ i sie tak stesknilam za moja ginka ze koniec i widziala mikula nie martw sie, wszystko napewno bedzie i jest si
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:48   #2444
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Bylam po@ i sie tak stesknilam za moja ginka ze koniec i widziala mikula nie martw sie, wszystko napewno bedzie i jest si
oby, bo 2 @ w odstępie dwóch tygodni po sobie nie brzmi fajnie ..

a z tymi położnymi to mnie zadziwiacie - u mnie kobita była raz .
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:54   #2445
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
oby, bo 2 @ w odstępie dwóch tygodni po sobie nie brzmi fajnie ..

a z tymi położnymi to mnie zadziwiacie - u mnie kobita była raz .
ty chociaż masz ten @ a ja czekam
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:56   #2446
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

rok temu...26.01.2011..
pierwsze zdjęcie mojej Saruni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (43,4 KB, 36 załadowań)
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:59   #2447
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
Moonik znowu nie ma. Może ma kłopot z interentem?
jestem Małgoś
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Może dlatego zadzwoniła bo już pediatrę opieprzyłam,ze nie wiedziałam, ze ma być i się minęłyśmy (na pogrzebie Babci byłam) w końcu po coś biora nasze nr tel, no nie???!!!
pediatra tez byl na wizycie domowej?


Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
ty chociaż masz ten @ a ja czekam
taaa, może @ pomyliła drogi i dostałam Twój w gratisie
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:03   #2448
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Nooo, w koncu to moja przyszla synowa



Na temat ulewania mam pare teorii i mam nadz ze nie wyjde na doktor B, ale:
po pierwsze moze to byc jeszcze niedojrzalosc ukladu pokarmowego, po drugie-wy bylyscie z tego co pamietam na pepti i przy alergii ulewanie jest bardzo czesto i gesto, a teraz zmienilyscie mleko na zwykly bebilon prawda? moze warto zapytac lekarza czy moze przepisalby wam mleko przeciw ulewaniom?

nie wiem dlaczego niektore z Was uwazaja ze jesli cos poradza albo maja wiedze na jakis temat to juz sie wymadrzaja....no ale coz.....
Lula ulewanie zaczelo sie gdzies ok 2 tyg temu.... nigdy wczesniej mala nie ulewala ....
byc moze jest tak jak piszesz ...bede u lekarza to sie zapytam....

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość

a kiedy?
najlepiej po 6 mscu... wg lekarki....

Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
Ps. MoniaZ: ale mnie anstraszyłaś że te urazy kolanowe będą się odnawiały.
Ja i tak jestem dość wystraszona bo chodząc przy kulach będą musiałą cały swój ciężar opierać na lewej nodze, a tu miałam 3 lata temu operację - zespolali mi V kość śródstopia śrubą...
Dziecię moje będzie miało matkę - kalekę.
No cóż,nie ma samych zdrowych na świecie...
Kochana nie chcialam straszyc....widocznie takie mam juz kolana i nie jest powiedziane ze u Ciebie jest to samo. U mnie stwierdzono ze mam miekkie chrzastki stawowe....o kulach chodzisz ok 2 tyg z tego co pamietam
co do ewentualnej Twojej ciazy to w zyciu bym nie usunela, ale takie jest moje zdanie

Cytat:
Napisane przez Malgosia1983 Pokaż wiadomość
No w sumie jakby się tak zastanowić to mają racje. Czyli tak naprawdę to można najwczesniej po 4, ale nie koniecznie. I to zależy od powyższych.
A z glutenem jak jest u Was?
Sorki, że Cię tym męczę ale mnie to poprostu ciekawi

zauwazylam ze na kazdym sloiczku jest napisane "produkt bezglutenowy" nawet kleiki po 8 mscu tez sa bez glutenu....musze podpytac lekarki bo nie wiem....

Caltea chodzilo mi o to ze to sie stalo w moim miescie .....

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Stokrotko kupilam dzisiaj dokladnie ten sam kubek niekapek no i mala zaczela nauke picia z niego


No i dzisiaj widzialam w sklepie ze mozna kupic specjalne biszkopty dla zabkujacych....ale sa od 6 msca ....
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:06   #2449
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
nie wiem dlaczego niektore z Was uwazaja ze jesli cos poradza albo maja wiedze na jakis temat to juz sie wymadrzaja....no ale coz.....
Lula ulewanie zaczelo sie gdzies ok 2 tyg temu.... nigdy wczesniej mala nie ulewala ....
byc moze jest tak jak piszesz ...bede u lekarza to sie zapytam....

najlepiej po 6 mscu... wg lekarki....



Kochana nie chcialam straszyc....widocznie takie mam juz kolana i nie jest powiedziane ze u Ciebie jest to samo. U mnie stwierdzono ze mam miekkie chrzastki stawowe....o kulach chodzisz ok 2 tyg z tego co pamietam
co do ewentualnej Twojej ciazy to w zyciu bym nie usunela, ale takie jest moje zdanie




zauwazylam ze na kazdym sloiczku jest napisane "produkt bezglutenowy" nawet kleiki po 8 mscu tez sa bez glutenu....musze podpytac lekarki bo nie wiem....

Caltea chodzilo mi o to ze to sie stalo w moim miescie .....

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Stokrotko kupilam dzisiaj dokladnie ten sam kubek niekapek no i mala zaczela nauke picia z niego


No i dzisiaj widzialam w sklepie ze mozna kupic specjalne biszkopty dla zabkujacych....ale sa od 6 msca ....
Hmmm jak to powiedziec..nie chce sie wymadrzac i nie chce wyjsc na przemadrzala dlatego wole uprzedzic fakt zeby nikt mnie zle nie odebral.
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 17:11   #2450
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Hmmm jak to powiedziec..nie chce sie wymadrzac i nie chce wyjsc na przemadrzala dlatego wole uprzedzic fakt zeby nikt mnie zle nie odebral.


ja zadnej z Was nie uwazam za przemadrzale osoby .... nie wiem co Wy o mnie ale to mnie nie interesi..... takze uwazam ze dobrze sie dzielic wiedza....
lula
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:13   #2451
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
rok temu...26.01.2011..
pierwsze zdjęcie mojej Saruni
o zesz Ty, tak pojechać po bandzie....

az poszukam swojej pierwszego zdjęcia bo to jakoś tez w tych dniach miałam..


Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
n
Lula ulewanie zaczelo sie gdzies ok 2 tyg temu.... nigdy wczesniej mala nie ulewala ....
byc moze jest tak jak piszesz ...bede u lekarza to sie zapytam....
Monia a Ty nie zmieniałaś przypadkiem smoka? może to o niego chodzi? bo moja tez właśnie nie ulewała, bardzo sporadycznie sie jej zdarzyło, ze poszło parę kropelek dosłownie. A teraz jakaś masakra ;/ i właśnie próby ostatniej szansy u mnie zaczęłam
dziś .

Caltea brawo dla córci poliglotkę małą wychowujesz masz juz ten kabelek do aparatu? steskniły się ciotki za Leosiem
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:18   #2452
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
jestem
taaa, może @ pomyliła drogi i dostałam Twój w gratisie
hahah taa tylko wiesz ja bym jednak chciała narazie okres
mąż skwitował to tak że w sumie nasze plany by uległy przyśpieszeniu i mieliśbyśmy wześniej nastepnego dzidziusia
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:18   #2453
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość



Monia a Ty nie zmieniałaś przypadkiem smoka? może to o niego chodzi? bo moja tez właśnie nie ulewała, bardzo sporadycznie sie jej zdarzyło, ze poszło parę kropelek dosłownie. A teraz jakaś masakra ;/ i właśnie próby ostatniej szansy u mnie zaczęłam
dziś .

Caltea brawo dla córci poliglotkę małą wychowujesz masz juz ten kabelek do aparatu? steskniły się ciotki za Leosiem

Monia wlasnie czytalam Twojego posta odnosnie ulewania.... my caly czas na tych samych smoczkach jedziemy....takze to nie od tego...Ale zauwazylam ze duzo watkowych dziaciaczkow ulewa...ciekawe co to moze byc....
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:19   #2454
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
ja zadnej z Was nie uwazam za przemadrzale osoby .... nie wiem co Wy o mnie ale to mnie nie interesi..... takze uwazam ze dobrze sie dzielic wiedza....
lula
Chcialam tylko wyjasnic, lajty

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
rok temu...26.01.2011..
pierwsze zdjęcie mojej Saruni
Jej
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:20   #2455
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
rok temu...26.01.2011..
pierwsze zdjęcie mojej Saruni
no prosze jakie mile wspomnienie....
ja mialam pierwsze USG 15.01.2011......
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:24   #2456
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
hahah taa tylko wiesz ja bym jednak chciała narazie okres
mąż skwitował to tak że w sumie nasze plany by uległy przyśpieszeniu i mieliśbyśmy wześniej nastepnego dzidziusia
no tak jedna by chciała, druga ma w nadmiarze nijak nie dogodzi
ale jakbyś chciała to chętnie się podzielę żartuję, trzymam kciuki


Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Monia wlasnie czytalam Twojego posta odnosnie ulewania.... my caly czas na tych samych smoczkach jedziemy....takze to nie od tego...Ale zauwazylam ze duzo watkowych dziaciaczkow ulewa...ciekawe co to moze byc....
zarazzzzzza
a serio nie mam pojęcia, miałam w Tobie pewna nadzieje no ale mówisz ze Ty te same smoki ehh..
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:26   #2457
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość

Aguświesz, że to przez Ciebie

i ją trzymałam po jedzeniu dobrą godzinę na rękach, po czym odkładałam na matę czy łóżeczka ata mi bach - jak ulała tak wszystko do zmiany
oj tam oj tam

No to się matka nadźwigałaś Julkowi pewnie pasowało u mamusi na rączkach
U nas dziś ciut lepiej. Ale wczoraj to już były cuda wianki

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Eh Ci księża. Aga ty uważaj. Ja to znam takiego co sutannę porzucił dla kobity
Eeee Nasz ksiądz to spoko facet. Taki erotoman gawędziarz Życiowy człowiek. Jakby wszyscy tacy księża byli to byłoby super
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:28   #2458
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
rok temu...26.01.2011..
pierwsze zdjęcie mojej Saruni
aż mi sierść stanęła na plecach
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
pediatra tez byl na wizycie domowej?

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Hmmm jak to powiedziec..nie chce sie wymadrzac i nie chce wyjsc na przemadrzala dlatego wole uprzedzic fakt zeby nikt mnie zle nie odebral.
Sisku przeciez Ty dr B nie urastasz do pięt
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:29   #2459
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość


zarazzzzzza
a serio nie mam pojęcia, miałam w Tobie pewna nadzieje no ale mówisz ze Ty te same smoki ehh..


i Twoja teoria padla.... ale moze u Twojego maluszka bedzie lepiej po zmianie smoczkow.... ale na serio jestem ciekawa co jest powodem ze tyle dzieciaczkow ulewa.....
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:30   #2460
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość

Eeee Nasz ksiądz to spoko facet. Taki erotoman gawędziarz Życiowy człowiek. Jakby wszyscy tacy księża byli to byłoby super
poplułam monit
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.