Mamy Grudniowe 2019 - część II - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-14, 18:47   #1051
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Misia i pewnie wystarczy chyba ,ze zamierzasz miesiącami sciagac i np mrozic. Ja uwazam ze wtedy warto zainwestowac w super ekstra maszynę a tak na codzień "na w razie w" po co.

Arya i jakie wrażenia po książce? Bo ja jestem w polowie i mnie nuży strasznie. Sporo czytam, więc tez oczekuje zawsze czegos mega pierwsza część mi się spodobała ale ta jest mocno średnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 18:51   #1052
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Pewnie jest super ale to już nie mój zakres cenowy. Nawet nie wiem czy będzie mi potrzebny także taki jak kupiłam musi mi wystarczyć Ogólnie wszędzie polecają właśnie Medela Swing ale ten to już ok 500 zł najbiedniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No i ja to absolutnie rozumiem. Ja bardzo długo bilm się z myślami, bo to jednak kupa kasy i gdybym go ostatecznie nie pożyczyła, to kupiłabym coś tańszego. Teraz już mogę z większa pewnością mówić, ze dużo będę z laktatorów korzystać, wiec i łatwiej by było przełknąć ta kwotę...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 18:57   #1053
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Misia i pewnie wystarczy chyba ,ze zamierzasz miesiącami sciagac i np mrozic. Ja uwazam ze wtedy warto zainwestowac w super ekstra maszynę a tak na codzień "na w razie w" po co.

Arya i jakie wrażenia po książce? Bo ja jestem w polowie i mnie nuży strasznie. Sporo czytam, więc tez oczekuje zawsze czegos mega pierwsza część mi się spodobała ale ta jest mocno średnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze to nie pamiętam o czym była czyli musiała być mocno średnia. Pierwszą część pamiętam bardzo dobrze i dlatego skusiłam się na tą drugą a teraz widzę, że jest jeszcze jakaś trzecia z tego roku.
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 19:03   #1054
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Misia i pewnie wystarczy chyba ,ze zamierzasz miesiącami sciagac i np mrozic. Ja uwazam ze wtedy warto zainwestowac w super ekstra maszynę a tak na codzień "na w razie w" po co.

Arya i jakie wrażenia po książce? Bo ja jestem w polowie i mnie nuży strasznie. Sporo czytam, więc tez oczekuje zawsze czegos mega pierwsza część mi się spodobała ale ta jest mocno średnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja właśnie tylko przez ten plan ściągania miesiącami patrzę teraz już tylko na podwójne. Z reszta... jak ktoś później poczuje, ze mu potrzeba, to zawsze można dopiero wtedy kupić coś droższego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 19:06   #1055
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Szczerze to nie pamiętam o czym była czyli musiała być mocno średnia. Pierwszą część pamiętam bardzo dobrze i dlatego skusiłam się na tą drugą a teraz widzę, że jest jeszcze jakaś trzecia z tego roku.
Tak dokładnie ,mam taka sama dewize,jesli nie pamietam o czym książka byla to ja sprzedaje bo to znaczy ze nie byla niczym niezwykłym perelki zostawiam na kiedyś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 05:18   #1056
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość

Wczoraj synek mnie kopnął tak, że było widać na brzuchu ale fajne uczucie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja od jakichś dwóch dni jestem w stanie niektóre ruchy wyczuć ręką

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja zapisałam 2opakowania rozm 1 i 2 opakowania rozm 2. Tak na początek.


W ogole, dziewczyny. Ściągnęłam applikacje i będę miala porzadek w koncu "wyprawka dla noworodka"
Wlasnie sobie edytuje, dodaje i usuwam, odhaczam pozycje. Załącznik 7683059Załącznik 7683060

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O wow! Zaraz sobie ściągnę i wypróbuję
Pati, orientujesz się może, jak to wygląda z cenami polskimi i niemieckimi jeśli chodzi o wyprawkę z tych aptecznych rzeczy? Wiem, że często leki itp są tańsze, ale nie wiem, jak to wygląda z tymi wszystkimi poporodowymi rzeczami, jak podkłady, wkładki, jakieś akcesoria dla dzieci itd.
Mogłabym zamówić sobie wszystko z jakiejś polskiej strony, gdyby było taniej, bo planuję jeszcze raz się wybrać za miesiąc, dwa na krótki urlop i mogłabym odebrać paczkę od rodziny.

Ale mi się dziecko teraz rano rozszalało! Co chwilę je czuję!

A ja miałam cudowny i intensywny weekend. W sobotę zostałam narzeczoną
W niedzielę byłam na wędrówce ze znajomymi. Piękny szlak, wzdłuż strumyków. Super widoki. Szkoda tylko, że to już nie dla mnie, bo potem po wyprawie czułam podbrzusze. Jednak ogranizm każe przystopować.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 05:38   #1057
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

mychamycha Gratuluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-15, 05:39   #1058
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Mycha gratuluję zaręczyn!!!! pochwal się pierścionkiem

Już jutro połowkowe mam,nie mogę się doczekać choć nie ukrywam że stresik troszkę jest
Widzę na 1.stronie że jeszcze ARYA06 ma też połowkowe jutro dobrze że nie będę sama hehe Arya, o ktorej masz wizytę?
Miłego dnia dziewczyny!!!

Edytowane przez maddd
Czas edycji: 2019-07-15 o 05:41
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 05:54   #1059
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Mychamycha gratuluję zareczyn



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 06:49   #1060
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dzień dobry, ale miałam słabą noc. Pięć razy wstawałam siku aż dzieć się potem rozszalał w brzuchu

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Dzień dobry



Ja od jakichś dwóch dni jestem w stanie niektóre ruchy wyczuć ręką



O wow! Zaraz sobie ściągnę i wypróbuję
Pati, orientujesz się może, jak to wygląda z cenami polskimi i niemieckimi jeśli chodzi o wyprawkę z tych aptecznych rzeczy? Wiem, że często leki itp są tańsze, ale nie wiem, jak to wygląda z tymi wszystkimi poporodowymi rzeczami, jak podkłady, wkładki, jakieś akcesoria dla dzieci itd.
Mogłabym zamówić sobie wszystko z jakiejś polskiej strony, gdyby było taniej, bo planuję jeszcze raz się wybrać za miesiąc, dwa na krótki urlop i mogłabym odebrać paczkę od rodziny.

Ale mi się dziecko teraz rano rozszalało! Co chwilę je czuję!

A ja miałam cudowny i intensywny weekend. W sobotę zostałam narzeczoną
W niedzielę byłam na wędrówce ze znajomymi. Piękny szlak, wzdłuż strumyków. Super widoki. Szkoda tylko, że to już nie dla mnie, bo potem po wyprawie czułam podbrzusze. Jednak ogranizm każe przystopować.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Haha u mnie najbardziej szaleje rano po wstaniu i koło 19. W ciągu dnia mniej, ale też czuję

Gratuluję zaręczyn!!

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Mycha gratuluję zaręczyn!!!! pochwal się pierścionkiem

Już jutro połowkowe mam,nie mogę się doczekać choć nie ukrywam że stresik troszkę jest
Widzę na 1.stronie że jeszcze ARYA06 ma też połowkowe jutro dobrze że nie będę sama hehe Arya, o ktorej masz wizytę?
Miłego dnia dziewczyny!!!
Cieszę się z jednej strony, że to już jutro, a z drugiej jak przed każdą wizytą stresik jest. Wczoraj mnie dopadł :/

Wizytuję dopiero o 18:15, więc cały dzień czekania Ty o której ?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 07:29   #1061
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

O ja... Współczuję wstawania. Ja na szczęście nie wstaje ani razu w nocy jak na razie. Wy już zaraz połówkowe a ja dopiero za miesiąc, ale jak na razie jako ostatnia mam TP. Bardzo jestem ciekawa jak to się pozmienia w trakcie

Edytowane przez Ola0731
Czas edycji: 2019-07-15 o 07:30
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-15, 07:32   #1062
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cześć Dziewczyny,


podczytywałam was cały czas na telefonie, ale w czwarte zostawiłam lapka w pracy i nie chciało mi się już przez weekend po niego podjechać, więc miałam komputerowy detoks. Może i dobrze

Mycha, gratulacje zaręczyn!
Arya,Madd trzymamy kciuki za dzisiaj!


Rozpisałyście się jak szalone ciężko nadrobić. Dzisiaj też mam jeszcze urlop, więc odpoczynku ciąg dalszy, bo męczą mnie te bóle brzucha.

Co do urlopu i samolotu to ja też strasznie chciałam lecieć gdziekolwiek, ale dwóch ginów mnie skutecznie sprowadziło na ziemię i pewnie w sierpniu skoczymy znowu nad morze, we wrześniu jakieś bieszczady i tyle z urlopu. Moje serduszko płacze, bo miała być Tajlandia, no ale co się odwlecze...

Grecja jest bardzo spoko opcją urlopową, ale naprawdę może być fakap temperaturowy. Szwagierka była koniec czerwca i na termometrze ponad 40, odczuwalna ponad 50, więc z małym brzdącem siedzieli w klimie w pokoju, bo nie dało się wytrzymać. Ale fakt, upał może pokrzyżować plany i w Polsce. My ostatni raz byliśmy w grecji chyba z dwa lata temu i też niefartownie trafiliśmy na hotel na jakiś wzgórzach-codzienna wspinaczka i bez ciąży była nie do wytrzymania.
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 07:52   #1063
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,


podczytywałam was cały czas na telefonie, ale w czwarte zostawiłam lapka w pracy i nie chciało mi się już przez weekend po niego podjechać, więc miałam komputerowy detoks. Może i dobrze

Mycha, gratulacje zaręczyn!
Arya,Madd trzymamy kciuki za dzisiaj!


Rozpisałyście się jak szalone ciężko nadrobić. Dzisiaj też mam jeszcze urlop, więc odpoczynku ciąg dalszy, bo męczą mnie te bóle brzucha.

Co do urlopu i samolotu to ja też strasznie chciałam lecieć gdziekolwiek, ale dwóch ginów mnie skutecznie sprowadziło na ziemię i pewnie w sierpniu skoczymy znowu nad morze, we wrześniu jakieś bieszczady i tyle z urlopu. Moje serduszko płacze, bo miała być Tajlandia, no ale co się odwlecze...

Grecja jest bardzo spoko opcją urlopową, ale naprawdę może być fakap temperaturowy. Szwagierka była koniec czerwca i na termometrze ponad 40, odczuwalna ponad 50, więc z małym brzdącem siedzieli w klimie w pokoju, bo nie dało się wytrzymać. Ale fakt, upał może pokrzyżować plany i w Polsce. My ostatni raz byliśmy w grecji chyba z dwa lata temu i też niefartownie trafiliśmy na hotel na jakiś wzgórzach-codzienna wspinaczka i bez ciąży była nie do wytrzymania.
To zależy od lekarza i tego jak się czujesz. Mój powiedział że nie widzi przeciwwskazań żebym leciała samolotem, natomiast my w tym roku planów urlopowych zero. W przyszłym roku po ślubie zamierzamy skoczyć na tydzień z Maluchem do Grecji, ale to już połowa września będzie więc może i temperatury będą znośne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 08:00   #1064
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
To zależy od lekarza i tego jak się czujesz. Mój powiedział że nie widzi przeciwwskazań żebym leciała samolotem, natomiast my w tym roku planów urlopowych zero. W przyszłym roku po ślubie zamierzamy skoczyć na tydzień z Maluchem do Grecji, ale to już połowa września będzie więc może i temperatury będą znośne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, no jasne że tak raczej chodziło mi o to, że na początku ciąży miałam wielkie plany podróżnicze, a skończyło się na siedzeniu na dupsku w domu, chociaż strasznych problemów ciążowych nie mam. Chociaż może i ten brzuch to jednak na tyle poważny problem?
Też byliśmy raz we wrześniu, grecy mówili, że trafiliśmy na najgorętsze lato w historii i wytrzymać się nie dało. Ale to podobno wyjątek, normalnie wrześniowa pogoda jest dużo bardziej sprzyjająca.
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 08:13   #1065
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Raficzyca wizytujemy jutro

My byliśmy w Grecji jakoś koło 20 września to dla mnie temperatura idealna koło 30 stopni, ale tam zupełnie inaczej się odczuwało jakoś. Można się było zawsze schłodzić w basenie, a po drugiej stronie ulicy morze W tym roku też mieliśmy lecieć 20 września ale cóż


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 08:25   #1066
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Raficzyca wizytujemy jutro

My byliśmy w Grecji jakoś koło 20 września to dla mnie temperatura idealna koło 30 stopni, ale tam zupełnie inaczej się odczuwało jakoś. Można się było zawsze schłodzić w basenie, a po drugiej stronie ulicy morze W tym roku też mieliśmy lecieć 20 września ale cóż


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No my właśnie jakoś w okolicach 20 września mamy zamiar lecieć, ale zobaczymy jak to będzie byc może trafi nam się wyjątkowo marudny egzemplarz dziecia i odpuścimy

Arya mogę zapytać na który warszawski szpital się zdecydowałaś? Bo ja planuję na Żelaznej, a awaryjnego wyjścia brak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 08:26   #1067
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Mychamycha gratuluję przyszła żono!l
Ja zamawiam zawsze na gemini wszystko bo wychodzi najtaniej do rodzicow a przy okazji odwiedzin zabieramy, czy ktos mi zabiera, np rodzeństwo.
Ale napisze Ci tylko, nie kupuj tego duzo, w szpitalu na pewno będziesz wsystko miala tzn podklady i majty. Ja bralam 1op podkładów bella i 2szt majtek. Kolezanki pokupowaly i potem sobie wzajemnie oddawaly


Maddd kciuki za wizytę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 08:30   #1068
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Raficzyca wizytujemy jutro




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przepraszam, pomyliłam ale i tak trzymam kciuki za jutro
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 08:41   #1069
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Przepraszam, pomyliłam ale i tak trzymam kciuki za jutro

Jak dla mnie to można od dziś już trzymać kciuki.
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
No my właśnie jakoś w okolicach 20 września mamy zamiar lecieć, ale zobaczymy jak to będzie byc może trafi nam się wyjątkowo marudny egzemplarz dziecia i odpuścimy

Arya mogę zapytać na który warszawski szpital się zdecydowałaś? Bo ja planuję na Żelaznej, a awaryjnego wyjścia brak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie zdecydowałam jeszcze. Myślę między Żelazną a Starynkiewicza. W tym drugim leżałam i opieka była super mimo powodu pobytu. Tylko warunki sanitarne pozostawiały wiele do życzenia. Nie wiem jak jest na porodówce i potem oddziale położniczym. O Żelaznej myślę bo ta szkoła rodzenia do której się zapisałam współpracuje z nimi podobno.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

A generalnie to już dużo słyszałam historii o odsyłaniu do innego szpitala z powodu braku miejsc i nie wiem czy się nastawiać na konkretny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-15, 08:51   #1070
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to można od dziś już trzymać kciuki.




Nie zdecydowałam jeszcze. Myślę między Żelazną a Starynkiewicza. W tym drugim leżałam i opieka była super mimo powodu pobytu. Tylko warunki sanitarne pozostawiały wiele do życzenia. Nie wiem jak jest na porodówce i potem oddziale położniczym. O Żelaznej myślę bo ta szkoła rodzenia do której się zapisałam współpracuje z nimi podobno.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

A generalnie to już dużo słyszałam historii o odsyłaniu do innego szpitala z powodu braku miejsc i nie wiem czy się nastawiać na konkretny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No ja właśnie też słyszałam. Dlatego na jednej z wizyt zapytałam swojego ginekologa (ja akurat mam ginekologa, który pracuje na Żelaznej) to powiedział mi że już aż takiego obłożenia w szpitalach nie ma, zresztą jeśli już to najwięcej porodów jest latem a nie zima. Ile w tym prawdy, nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 08:55   #1071
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
No ja właśnie też słyszałam. Dlatego na jednej z wizyt zapytałam swojego ginekologa (ja akurat mam ginekologa, który pracuje na Żelaznej) to powiedział mi że już aż takiego obłożenia w szpitalach nie ma, zresztą jeśli już to najwięcej porodów jest latem a nie zima. Ile w tym prawdy, nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


W sumie może coś w tym jest i oby się sprawdziło nie widzi mi się jeżdżenie po szpitalach jak by mnie np. odesłali


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 08:59   #1072
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dzień dobry,

Mycha gratulacje!

Zasypiam dziś w pracy

Zapisywałyście się już do szkoły rodzenia? te które planują
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 09:04   #1073
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

Mycha gratulacje!

Zasypiam dziś w pracy

Zapisywałyście się już do szkoły rodzenia? te które planują


Ja tak, od 3 września miejsca szybko znikały.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 09:14   #1074
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dzień dobry!

Mycha ogromne gratulacje!!!

Ja dzisiaj pierwszy dzień na zwolnieniu. Aaaach, co za uczucie
Jest 10:15 i z pracy dopiero 2 razy dzwonili o pomoc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 09:32   #1075
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Mycha ogromne gratulacje!!!

Ja dzisiaj pierwszy dzień na zwolnieniu. Aaaach, co za uczucie
Jest 10:15 i z pracy dopiero 2 razy dzwonili o pomoc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hahaha, znam to.

Mycha gratulacje!

Ja czekam aż mi się otworzą zapisy na szkołę rodzenia. Chyba się mogę spodziewać pod koniec miesiąca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 09:38   #1076
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Czytalam do 1:30 a o 1:45 obudzil sie Leon i do 4 nie spal. Wzial misie i chcial isc na dol, poszedl z mezem, o 6 maz mnie obudził bo wychodzil do pracy, a o 7, za 10 i 10 po dzwonił budzik u gory.... no myslalam,ze sie rzuce z okna a nie wiedzialam jak to ustrojstwo wyłączyć. Leon wstal po 8 wiec piekny dzien przed nami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 09:44   #1077
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dziewczyny, a ile u Was kosztuje szkoła rodzenia? Weekendowe zajęcia planujecie czy raczej co tydzień?
U mnie jeden weekedn, sobota plus niedziela po 7 h, 550 zł.
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 09:56   #1078
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile u Was kosztuje szkoła rodzenia? Weekendowe zajęcia planujecie czy raczej co tydzień?
U mnie jeden weekedn, sobota plus niedziela po 7 h, 550 zł.


Wydaje mi się, ze ta twój cena go taki standard za zajęcia basic. Widziałam takie wypasione oferty, z dużo większa oczywiście ilością godzin nawet i za 1500. Ja szukam takiej szkoły, w której będę mogła sobie wybrać (i zapłacić ) tylko interesujące mnie tematy. Na razie mam jedna na oku, ale dalej się rozglądam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 09:57   #1079
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dlaczego ja myslalam , ze szkola rodzenia jest za darmo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-15, 09:57   #1080
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile u Was kosztuje szkoła rodzenia? Weekendowe zajęcia planujecie czy raczej co tydzień?
U mnie jeden weekedn, sobota plus niedziela po 7 h, 550 zł.
Ja idę na nfz. Spotkania co tydzień. Mam praktycznie pod domem szkołę rodzenia prywatnie, też za 550 zł, ale szczerze mówiąc to nie wiem czego więcej się mogę tam dowiedzieć żeby musieć za to płacić Idę z polecenia bratowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2019-07-15 o 09:58
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-04 10:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.