Ideał, którego on nie kocha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-26, 08:02   #1
bunia_
Przyczajenie
 
Avatar bunia_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 28
Exclamation

Ideał, którego on nie kocha


Hej, mam pewien problem. Od jakiegoś czasu spotykam się z chłopakiem. Chcąc nie chcąc zakochałam się i nie wiem co robić. Problem tkwi w tym, że jestem dla niego ideałem kobiecości, wymarzonym materiałem na żonę itp. (Powiedział mi to i często to powtarza). Jednak jak się okazuje nic do mnie nie czuje, Mówi mi żebym dała sobie z nim spokój, ale raz na jakiś czas ma taki dzień, że nie chce się ode mnie oderwać i zrobiłby dla mnie wszystko. Czuję się jak zabawka, którą wykorzystuje do zaspokojenia swoich potrzeb i nie chodzi mi tu tylko o seks ale o sam fakt bliskości. I ostatnia rzecz, byłam z nim w ciąży ale poroniłam, w tym czasie nie odstępował mnie na krok, a teraz znów jest jak dawniej. Kompletnie nie wiem co zrobić

Edytowane przez bunia_
Czas edycji: 2013-06-26 o 08:23
bunia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 08:43   #2
zawizieta
Raczkowanie
 
Avatar zawizieta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 132
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

szczera rozmowa.
ustalcie czy jestescie ze sobą i sie kochacie itp czy nie.
bo to bez sensu ze jednego dnia ma Cie w nosie a drugiego nieba by Ci uchylil.
rozmowa załatwi wszystko i rozwieje wątpliowści.
trzymam kciuki
zawizieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 08:50   #3
bunia_
Przyczajenie
 
Avatar bunia_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 28
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

Wczoraj powiedział mi, że bardzo by chciał ale on nie potrafi mnie pokochać. Tzn jeszcze nigdy nie był w sytuacji w której to dziewczyna pierwsza się zakochała. On jest takim typem faceta, który dochodzi do wszystkiego małymi kroczkami. Dla mnie to wszystko jest takie trudne, a ta ciąża sprawiła, że czuję się jeszcze bardziej samotna. I nie wiem czy mam jeszcze walczyć czy się poddać i zapomnieć.
bunia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 08:51   #4
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

Cytat:
Napisane przez bunia_ Pokaż wiadomość
Mówi mi żebym dała sobie z nim spokój, ale raz na jakiś czas ma taki dzień, że nie chce się ode mnie oderwać i zrobiłby dla mnie wszystko.
zostawić, zapomnieć.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 08:54   #5
zawizieta
Raczkowanie
 
Avatar zawizieta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 132
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

nie naciskaj. niech teraz on pokaze czy chociaż mu na Tobie zależy, skoro jeszcze Cie nie kocha. a dlugo jestescie ze sobą???
zawizieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 08:58   #6
bunia_
Przyczajenie
 
Avatar bunia_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 28
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

Nie jesteśmy parą... Spotykamy się od 2 miesięcy. Znaliśmy się już wcześniej. Myślałam o tym żeby się odsunąć na jakiś czas i zobaczyć jak zareaguje. Ale boję się, że to już będzie koniec
bunia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 09:03   #7
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

Cytat:
Napisane przez bunia_ Pokaż wiadomość
Nie jesteśmy parą... Spotykamy się od 2 miesięcy. Znaliśmy się już wcześniej. Myślałam o tym żeby się odsunąć na jakiś czas i zobaczyć jak zareaguje. Ale boję się, że to już będzie koniec
oczywiście, że to będzie koniec i bardzo dobrze, że tak się stanie, bo może w końcu ruszysz do przodu. On Cię nie kocha, wygląda na to, że nawet zakochany nie jest - tego nie wyżebrzesz ani nie wyczekasz ani nie uzyskasz żadnymi gierkami. Miej trochę godności i nie daj się bawić sobą człowiekowi, który wprost mówi Ci, że nic do Ciebie nie czuje.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 09:09   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

Cytat:
Napisane przez bunia_ Pokaż wiadomość
Hej, mam pewien problem. Od jakiegoś czasu spotykam się z chłopakiem. Chcąc nie chcąc zakochałam się i nie wiem co robić. Problem tkwi w tym, że jestem dla niego ideałem kobiecości, wymarzonym materiałem na żonę itp. (Powiedział mi to i często to powtarza). Jednak jak się okazuje nic do mnie nie czuje, Mówi mi żebym dała sobie z nim spokój, ale raz na jakiś czas ma taki dzień, że nie chce się ode mnie oderwać i zrobiłby dla mnie wszystko. Czuję się jak zabawka, którą wykorzystuje do zaspokojenia swoich potrzeb i nie chodzi mi tu tylko o seks ale o sam fakt bliskości. I ostatnia rzecz, byłam z nim w ciąży ale poroniłam, w tym czasie nie odstępował mnie na krok, a teraz znów jest jak dawniej. Kompletnie nie wiem co zrobić
Ty serio się na te głupie gadki nabierasz?

Jakbyś była jego ideałem, to by coś czuł i chciałby być z Tobą. Ale nie chce - zrozum to. Zadając się z nim robisz sobie krzywdę - swojej dumie, uczuciom, czasowi, który niepotrzebnie tracisz. On nie chce być z Tobą w związku - czy chce z kimkolwiek, to nie wiadomo, ale na pewno nie z Tobą. A wymyśla głupie wytłumaczenia, żeby to lepiej brzmiało i żeby nie spalić za sobą mostów.

Generalnie wątek z serii: co jeszcze można wcisnąć idiotycznego kobiecie, nad czym się będzie zastanawiała tygodniami.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2013-06-26 o 09:10
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 09:12   #9
bunia_
Przyczajenie
 
Avatar bunia_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 28
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

Tak zrobię, znajdę jakieś zajęcie, które odciągnie mnie od tych myśli. Będę tęsknić, bo to już drugie rozstanie w tym roku ale może w końcu się ogarnę po tym wszystkim. Ta ciąża wszystko zmieniła. Najgorzej, że nie mam na kogo liczyć, z kim porozmawiać. Nie potrafię być sama.
bunia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 09:16   #10
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

jak nie potrafisz być sama to powinnaś... udać się do psychologa.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 09:16   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

Cytat:
Napisane przez bunia_ Pokaż wiadomość
Tak zrobię, znajdę jakieś zajęcie, które odciągnie mnie od tych myśli. Będę tęsknić, bo to już drugie rozstanie w tym roku ale może w końcu się ogarnę po tym wszystkim. Ta ciąża wszystko zmieniła. Najgorzej, że nie mam na kogo liczyć, z kim porozmawiać. Nie potrafię być sama.
Zrób sobie przerwę od facetów, nie wskakuj za kilka tygodni w kolejny związek, bo inaczej nie wyciągniesz z tej sytuacji żadnych konstruktywnych wniosków. I bardziej uważaj na zachodzenie w ciążę z byle kim, nie mając pewnej sytuacji, stabilnego związku. Bo stres, niepewność również mogły (nie musiały, ale mogły) wpłynąć na poronienie. Za dużo na raz, za szybko.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 09:38   #12
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

Jak Ciebie nie kocha to go zostaw.
I to juz.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 09:57   #13
morska fala
Rozeznanie
 
Avatar morska fala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 611
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
I bardziej uważaj na zachodzenie w ciążę z byle kim, nie mając pewnej sytuacji, stabilnego związku. Bo stres, niepewność również mogły (nie musiały, ale mogły) wpłynąć na poronienie. Za dużo na raz, za szybko.

Rzeczywiście ciąża po dwóch znajomości z facetem który nie za wiele do nas czuję nie jest dobrym pomysłem. Rozumiem, tak wyszło zdarza się, ale trzeba wyciągnąć wnioski. Tym bardziej że poronienie to nie jest coś nad czym szybko przechodzi się do porządku dziennego.
__________________
Akcje: Pajacyk, Pusta Miska, Okruszek, Polskie Serce, Wyklikaj Żywność, Habitat i Marzenia za jednym kliknięciem:

Wejdź na stronę i kliknij w serduszko "7 w 1".

http://humanitarni.pl/



morska fala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 10:09   #14
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

Przerażające, że kobiety dają się nabrać na takie słówka, ale masz nauczkę. Odejdź od niego, bo to już bardzo źle wygląda jak na tak krótki czas znajomości.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 10:10   #15
ibla
Przyczajenie
 
Avatar ibla
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

A jak on zareagował na ciążę i poronienie?
ibla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 10:18   #16
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

Znam taki typ ludzi Glodne kawalki o tym, jak to nie potrafia pokochac a bardzo by chcieli, a jednoczesnie okresy czulosci rodem z harlequina. Okropny typ, od ktorego mozna dostac tylko wielkie rozczarowanie. Oni korzystaja kiedy jest im wygodnie i nie zamykaja sobie zadnej furtki, a tak naprawde nawet przykro im nie jest z tego braku milosci. Ty przezylas ciezkie chwile i potrzebujesz sobie wszystko uporzadkowac, na co Ci taki typ ktory tylko maci w glowie? Powinnas zadbac o siebie. Zrob sobie przerwe od zwiazkow i spojrz na to wszystko trzezwym okiem.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 10:30   #17
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

Napisałam Ci PM; jakbyś chciała pogadać, wal śmiało
solideja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 11:09   #18
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

Cytat:
Problem tkwi w tym, że jestem dla niego ideałem kobiecości, wymarzonym materiałem na żonę
mhm. A tak na serio... czemu w ogóle jeszcze zwracasz na niego uwage??
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 11:52   #19
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

jesteś strasznie naiwna, a facet bez skrupułów to wykorzystuje.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 11:53   #20
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Odp: Ideał, którego on nie kocha

A ja rozumiem o co facetowi chodzi. Moja koleżanka spotykała się z takim facetem-ideał. Gość typowo na lata, jako partner zyciowy, no prawie ze bez wad, z kims takim by sie widziala w zyciu. Tylko ze problem byl taki ze sobie w końcu uswiadomila ze traktuje go bardziej jak przyjaciela niz chlopaka. I dlugo sie bila ze soba no bo jak takiego faceta zostawic a z drugiej strony wiadomo nie byla w tym ukladzie szczesliwa.

Jesli facet Cie nie pokochal i wprost mowi ze nie pokocha to niestety ale nie pokocha. Lepiej isc dalej i byc tym idealem kobiecosci dla kogos kto bedzie za Toba szalal a nie tylko rozsadnie stwierdzal ze taka jak Ty by mu sie na zone nadała.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 12:31   #21
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

Cytat:
Napisane przez bunia_ Pokaż wiadomość
Hej, mam pewien problem. Od jakiegoś czasu spotykam się z chłopakiem. Chcąc nie chcąc zakochałam się i nie wiem co robić. Problem tkwi w tym, że jestem dla niego ideałem kobiecości, wymarzonym materiałem na żonę itp. (Powiedział mi to i często to powtarza). Jednak jak się okazuje nic do mnie nie czuje, Mówi mi żebym dała sobie z nim spokój, ale raz na jakiś czas ma taki dzień, że nie chce się ode mnie oderwać i zrobiłby dla mnie wszystko. Czuję się jak zabawka, którą wykorzystuje do zaspokojenia swoich potrzeb i nie chodzi mi tu tylko o seks ale o sam fakt bliskości. I ostatnia rzecz, byłam z nim w ciąży ale poroniłam, w tym czasie nie odstępował mnie na krok, a teraz znów jest jak dawniej. Kompletnie nie wiem co zrobić
Jakby szczerze tak uważał, to chyba już by się oświadczał, żeby nikt mu tej idealnej kandydatki na żonę nie sprzątnął

A z tą ciążą.. No, brak mi słów. Dwa miesiące spotykania się i już wpadka? Weź, Ty, dziewczyno uważaj, bo bez sensu byłoby pokarać dziecko jakimś bylejakim tatuśkiem.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 12:39   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Odp: Ideał, którego on nie kocha

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
A ja rozumiem o co facetowi chodzi. Moja koleżanka spotykała się z takim facetem-ideał. Gość typowo na lata, jako partner zyciowy, no prawie ze bez wad, z kims takim by sie widziala w zyciu. Tylko ze problem byl taki ze sobie w końcu uswiadomila ze traktuje go bardziej jak przyjaciela niz chlopaka. I dlugo sie bila ze soba no bo jak takiego faceta zostawic a z drugiej strony wiadomo nie byla w tym ukladzie szczesliwa.
(...)
To raczej powinno się w tym przypadku (Twojej koleżanki) mówić o tym, że wg niej pan był tzw. dobrą partią (a czy był? mogłoby się okazać po roku poważnego związku, że ujawniło by się mnóstwo jego wad), a nie że to był jej "ideał" - bo gdyby tak było, to wzięło by ją na niego na wszystkich poziomach (również w sensie fascynacji erotycznej, kręcenia). Ideał nie może być ideałem, jeżeli jest jakiekolwiek ALE, które uniemożliwia stworzenie szczęśliwego związku opartego na wzajemności.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 13:25   #23
AFX
Raczkowanie
 
Avatar AFX
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: z pierwszego piętra :)
Wiadomości: 43
Dot.: Ideał, którego on nie kocha

Cytat:
Napisane przez bunia_ Pokaż wiadomość
Hej, mam pewien problem. Od jakiegoś czasu spotykam się z chłopakiem. Chcąc nie chcąc zakochałam się i nie wiem co robić. Problem tkwi w tym, że jestem dla niego ideałem kobiecości, wymarzonym materiałem na żonę itp. (Powiedział mi to i często to powtarza). Jednak jak się okazuje nic do mnie nie czuje, Mówi mi żebym dała sobie z nim spokój, ale raz na jakiś czas ma taki dzień, że nie chce się ode mnie oderwać i zrobiłby dla mnie wszystko. Czuję się jak zabawka, którą wykorzystuje do zaspokojenia swoich potrzeb i nie chodzi mi tu tylko o seks ale o sam fakt bliskości. I ostatnia rzecz, byłam z nim w ciąży ale poroniłam, w tym czasie nie odstępował mnie na krok, a teraz znów jest jak dawniej. Kompletnie nie wiem co zrobić
Zabezpieczać się na przyszłość.
Co do reszty to podpisuję się pod wypowiedziami dziewczyn. Każda kobieta zasługuje na partnera dla którego będzie najważniejsza. Ty też.
__________________
AFX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 13:39   #24
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Odp: Dot.: Odp: Ideał, którego on nie kocha

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
To raczej powinno się w tym przypadku (Twojej koleżanki) mówić o tym, że wg niej pan był tzw. dobrą partią (a czy był? mogłoby się okazać po roku poważnego związku, że ujawniło by się mnóstwo jego wad), a nie że to był jej "ideał" - bo gdyby tak było, to wzięło by ją na niego na wszystkich poziomach (również w sensie fascynacji erotycznej, kręcenia). Ideał nie może być ideałem, jeżeli jest jakiekolwiek ALE, które uniemożliwia stworzenie szczęśliwego związku opartego na wzajemności.
Byli ze sobą jakoś ponad dwa lata chyba. I na poczatku ja do niego ciagnelo, byla zakochana. Po jakims czasie fascynacja przeszla a milosc jakos przyjsc nie chciala, a moze przyszla i zniknela? No ale zostalo to myslenie gdzie ja znajde takiego drugiego faceta i czemu ja go nie kocham skoro powinnam(w domysle bo ma wszystko czego potrzebuje i wymagam od faceta). A ideał to luźne okreslenie bo ideały nie istnieją, kazdy jakies tam wady ma, on tez na pewno jakies mial.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 14:07   #25
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Odp: Ideał, którego on nie kocha

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
A ja rozumiem o co facetowi chodzi. Moja koleżanka spotykała się z takim facetem-ideał. Gość typowo na lata, jako partner zyciowy, no prawie ze bez wad, z kims takim by sie widziala w zyciu. Tylko ze problem byl taki ze sobie w końcu uswiadomila ze traktuje go bardziej jak przyjaciela niz chlopaka. I dlugo sie bila ze soba no bo jak takiego faceta zostawic a z drugiej strony wiadomo nie byla w tym ukladzie szczesliwa.
Tyle, ze z facetami to tak raczej nie dziala. Oni sa duzo mniej skomplikowani, niz to sie moze kobietom wydawac. Bo jak facetowi sie szczerze dziewczyna podoba i szczerze cos do niej czuje, to kuje zelazo poki gorace i dazy do autentycznego zwiazku - to jego rozsadny i swiadomy wybor. A tutaj co mamy? Faceta, ktory nie wie czego chce, nie chce zobowiazan, nie chce zwiazku, ale szuka przygod i lubi sobie dziewczyne trzymac w obwodzie i spotkac sie z nia raz na tydzien. I czy to nawet juz teraz dla samej bliskosci (jak to nawet sama autorka podkreslila, ze nie seks, a bliskosc, jakby to mialo dowodzic szczerosci jego zamiarow ) - w tym przypadku dla niego przyjemnosc emocjonalna - to tez czlowiekowi potrzebne!

Zreszta, popieram Doris w tym co pisze - bardzo madrze prawi.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.