Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-20, 17:56   #721
n4t4lc144
Zakorzenienie
 
Avatar n4t4lc144
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 222
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Kto na Insta juz widzial, dla pozostalych moj kucyk z clip in ♡
Cytat:
Napisane przez katisark Pokaż wiadomość
Wiem,że nie powinnam, ale cieszę się, że nie jestem z tym sama :P Na szczęście udało mi się to jakoś wyrównać i już mogę cieszyć się włoskami.. Ale jak był fiolet to też jeden dzien sie przemęczyłam w warkoczu hihi

A to mój kucyk zrobiony według filmiku nr 2
pięknie dziewczyny

to i ja pokażę mój dziś był mój pierwszy dzień z klipami i nie był taki straszny jak myślałam :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131020_161348.jpg (31,5 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20131020_173519.jpg (39,4 KB, 91 załadowań)
__________________
wszystkowatek


kosmetyczny
n4t4lc144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 18:21   #722
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
http://www.palette.schwarzkopf.pl/co...es_960x420.png
taki kolor mają clipy średni blond

swoją drogą kiepsko, że wszystkie włosy z doczepiane są w ciepłej tonacji
Dzięki za odpowiedź
Mam nadzieję, że moje włosiska nie będą za ciemne :P
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 13:38   #723
katisark
Raczkowanie
 
Avatar katisark
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 260
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivredevie Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie
Czekam na swój średni blond i zastanawiam się, czy moje włosy się dopasują
Mogłabyś określić na jakim poziomie wg Ciebie jest ten średni blond nr 22? Obstawiam coś między 9 a 10 :P
Ja bym dala z 10/a nawet 11. Bo 9 to ja pofarbowalam i sa takie jak na zdjeciu. A byly duzo duzo jasniejsze. Powinnam byla wziac ciemny blond.. ale tak to jest jak sie nie chce czekac na probnik xD
I troche filmik marty wierzbickiej mnie zmylil bo wedlug niej ona miala sredni blond a byl dosc ciemny i balam sie ze nawet ten sredni blond bedzie za ciemny. A ona chyba przyblefowala i zamowila ciemny blond.
__________________
persigue tus sueños
katisark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 15:05   #724
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katisark Pokaż wiadomość
Ja bym dala z 10/a nawet 11. Bo 9 to ja pofarbowalam i sa takie jak na zdjeciu. A byly duzo duzo jasniejsze. Powinnam byla wziac ciemny blond.. ale tak to jest jak sie nie chce czekac na probnik xD
I troche filmik marty wierzbickiej mnie zmylil bo wedlug niej ona miala sredni blond a byl dosc ciemny i balam sie ze nawet ten sredni blond bedzie za ciemny. A ona chyba przyblefowala i zamowila ciemny blond.
Rozmawiałam z p. Kariną w sprawie włosów Mart Wierzbickiej i wiem że ona zamówiła ciemny blond :P
Kurier będzie po 17 i zobaczymy czy będą pasować do moich, oby
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 15:19   #725
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

A ja ostatnio oszalalam na punkcie suchego szamponu - kupilam Garniera pure volume. Co za zapach ♥♡ teraz jesienia szybko traca objetosc i to cudo jest jak znalazl
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 17:10   #726
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Przyszły! Są idealnie dopasowane do moich Teraz tylko zastanawiam się jakim szamponem je umyć, bo czytałam kilka stron wcześniej, że nówki zawsze trzeba umyć :P
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 19:43   #727
katisark
Raczkowanie
 
Avatar katisark
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 260
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivredevie Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z p. Kariną w sprawie włosów Mart Wierzbickiej i wiem że ona zamówiła ciemny blond :P
Kurier będzie po 17 i zobaczymy czy będą pasować do moich, oby
No to powinna napisac jakies sprostowanie bo to moze wprowadzac w blad tak jak mnie..juz nie wiedzialam ktory odcien wziac.. i musialam farbowac. nie jestem 100% usatysfakcjonowana ale musze z tym jakos zyc..w koncu tyle kasy poszlo
__________________
persigue tus sueños
katisark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 21:49   #728
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katisark Pokaż wiadomość
No to powinna napisac jakies sprostowanie bo to moze wprowadzac w blad tak jak mnie..juz nie wiedzialam ktory odcien wziac.. i musialam farbowac. nie jestem 100% usatysfakcjonowana ale musze z tym jakos zyc..w koncu tyle kasy poszlo
Wiem, dlatego męczyłam p. Karinę pytaniami
Twoje włoski wygladaja bardzo naturalnie! Nigdy nie powiedzialabym, ze sa farbowane, tym bardziej ze to klipy Jest ślicznie
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 23:37   #729
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivredevie Pokaż wiadomość
Wiem, dlatego męczyłam p. Karinę pytaniami
Twoje włoski wygladaja bardzo naturalnie! Nigdy nie powiedzialabym, ze sa farbowane, tym bardziej ze to klipy Jest ślicznie
W takim razie prosimy o zdjecia
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 13:34   #730
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Powiem wam, ze moja przyjaciolka w niedziele zamowila wlosy na doczepiane, przelala w niedziele. Sytuacja identyczna jak u mnie, z tym, ze ja bralam przesylke pocztowa priorytetowa, a przyjaciolka kuriera. Ja dostalam wlosy w srode, przyjaciolka najpewniej tez w srode, skoro aktualnie wciaz ich nie ma, a mejla o wysylce tez brak. Przyjaciolka ma piane na ustach

Swoja droga, pisze, ze zamowienia realizuja od razu po zaksiegowaniu przelewu. U mnie wyslali dopiero we wtorek...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 17:30   #731
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
Powiem wam, ze moja przyjaciolka w niedziele zamowila wlosy na doczepiane, przelala w niedziele. Sytuacja identyczna jak u mnie, z tym, ze ja bralam przesylke pocztowa priorytetowa, a przyjaciolka kuriera. Ja dostalam wlosy w srode, przyjaciolka najpewniej tez w srode, skoro aktualnie wciaz ich nie ma, a mejla o wysylce tez brak. Przyjaciolka ma piane na ustach

Swoja droga, pisze, ze zamowienia realizuja od razu po zaksiegowaniu przelewu. U mnie wyslali dopiero we wtorek...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziewczyny, relacjonuje na gorąco:

Przyjaciółka wysłała mejla co z wysyłką, dowiedziała się, że paczka została nadana dopiero dzisiaj, bo tak przyszedł przelew (podobno, średnio w to wierzę).

Napisała mejla wyrażającego oburzenie całą tą sytuacją, gdzie podkreśliła, że strona daje gwarancję natychmiastowej wysyłki i dostała odpowiedź, że nigdzie gwarancji nie ma, to tylko jej wymysł, a doczepiane nie po to stają na głowie, żeby czytac takie mejle i w ogóle najlepiej, jakby w ogóle ze skargami nie pisać
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 18:00   #732
KarinaDPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Pani kolezanka jest osoba ktora lubi klamac, prosze wkleic tresc rzekomego maila w ktorym napisalam do niej cokolwiek co mialo takie znaczenie:

"i w ogóle najlepiej, jakby w ogóle ze skargami nie pisać"

Pisalam ze skarga jest bezpodstawna (bo jest) a nie zeby nie pisac ze skargami (?!)

To raz. Dwa - klientce zostalo wyjasnione (i przedstawione dowodem w postaci zrzutu ekranu z konta bankowego) ze przesylka kurierska nie mogla byc nadana w poniedzialek i zostala nadana NATYCHMIAST gdy bylo to mozliwe. Czyli we wtorek.

Pretensje wiec bylby calkowcie bezpodstawne. Druga sprawa, dokladnie w chwili gdy trwala dyskusja mailowa osoba ta wystosowala na stronie taki komentarz dla zestawu 140g z dopiskiem "kolor czarny":

Cytat:
"Agnieszka. włosy gęste, jednak sztywne i baaaardzo się wyczesują. końcówki po naturalnym wyschnięciu sa widocznie podniszczone. ekspresowa wysyłka? smiechu warte, wlosy zamowilam i zaplacilam za nie w srode, a wyslano je do mnie dopiero w piatek. Włosy ok, ale obsluga klienta kuleje."
Domyslilam sie ze komentarz jest autorstwa Pani kolezanki - administrator to potwierdzil - IP ze swietochlowic dokladnie to samo co Pani kolezanki. Na co dysponuje dowodami.

Pani ani nie zamowila koloru czarnego ani nie zamowila w srode ani nie wyslalismy jej przesylki w piatek. Przesylke dopiero otrzyma jutro.

A wiec ciekawy obraz sie wylania - sfrustrowanej pelnej klamstw osoby. Nie zycze sobie miec cokolwiek wspolnego z osoba ktora klamliwie szkaluje sklep z powodu wlasnych bledow (wystarczylo podeslac potwierdzenie dokonania wplaty a nie liczyc na to ze nadamy kurierem przesylke kiedy bank ksieguje wplaty nawet o 18:15 - juz po zamknieciu biura !). I zaraz o tym kolezanke poinformuje

Czytelniczki forum niech juz same ocenia sytuacje. Dobrze jest ponarzekac na sprzedawce szczegolnie anonimowo tymczasem widac co reprezentuja soba niektore osoby.

PS. Jesli chodzi o kolor wlosow Marty Wierzbickiej - wyraznie jest napisane ze to ciemny blond. Ona mowi o srednim blondzie bo sie pomylila - wystarczylo jednak przeczytac opis do filmu.

Edytowane przez KarinaDPL
Czas edycji: 2013-10-22 o 18:58
KarinaDPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 18:03   #733
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez n4t4lc144 Pokaż wiadomość
pięknie dziewczyny

to i ja pokażę mój dziś był mój pierwszy dzień z klipami i nie był taki straszny jak myślałam :P
ładnie
A jak zrobiłaś kucyka?
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 18:05   #734
katisark
Raczkowanie
 
Avatar katisark
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 260
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
W takim razie prosimy o zdjecia
Zdjęcie tego tak nie oddaje ale w świetle dziennym to widać. Koleżanki mówiły,że czemu mam takie ładne włosy na górze a takie szarawe koncówki a specjalnie związałam je w kucyk żeby ukryć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131019_122647-1.jpg (11,4 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koncowki.jpg (37,7 KB, 52 załadowań)
__________________
persigue tus sueños
katisark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 18:19   #735
katisark
Raczkowanie
 
Avatar katisark
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 260
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KarinaDPL Pokaż wiadomość

PS. Jesli chodzi o kolor wlosow Marty Wierzbickiej - wyraznie jest napisane ze to ciemny blond. Ona mowi o srednim blondzie bo sie pomylila - wystarczylo jednak przeczytac opis do filmu.

Ja widziałam filmik na youtubie, gdzie nigdzie nie zostało sprostowane,że jej kolor to ciemny blond a nie średni, tak jak mówiła to na filmiku. Nawet w komentarzach istnieje takie pytanie, ale odpowiedź nie została uzyskana. Na stronie jest taka informacja w zakładce "Efekt przed i po", ale nie każdy oglądał to z akurat tego źródła.
Jednak kolor to sprawa do załatwienia, ze względu na to, iż włosy są naturalne-można je potraktować farbą.. Co do przesyłki i jakości włosów zastrzeżeń nie mam. Kosmiczna gęstość nawet jak na 150 gram
__________________
persigue tus sueños
katisark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 18:25   #736
KarinaDPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

film nalezy do Marty Wierzbickiej jest umieszczony na jej koncie youtube - nie ma więc żadnej możliwości jego edytowania/umieszczania sprostowań
KarinaDPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 18:28   #737
katisark
Raczkowanie
 
Avatar katisark
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 260
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

No właśnie niestety może to wprowadzać niektórych w błąd... O to mi chodziło.
__________________
persigue tus sueños
katisark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 18:34   #738
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KarinaDPL Pokaż wiadomość
Pani kolezanka jest osoba ktora lubi klamac, prosze wkleic tresc rzekomego maila w ktorym pisze:

"i w ogóle najlepiej, jakby w ogóle ze skargami nie pisać"

To raz. Dwa - klientce zostalo wyjasnione (i przedstawione dowodem w postaci zrzutu ekranu z konta bankowego) ze przesylka kurierska nie mogla byc nadana w poniedzialek i zostala nadana NATYCHMIAST gdy bylo to mozliwe. Czyli we wtorek.

Pretensje wiec bylby calkowcie bezpodstawne. Druga sprawa, dokladnie w chwili gdy trwala dyskusja mailowa osoba ta wystosowala na stronie taki komentarz dla zestawu 140g z dopiskiem "kolor czarny":



Domyslilam sie ze komentarz jest autorstwa Pani kolezanki - administrator to potwierdzil - IP ze swietochlowic dokladnie to samo co Pani kolezanki. Na co dysponuje dowodami.

Pani ani nie zamowila koloru czarnego ani nie zamowila w srode ani nie wyslalismy jej przesylki w piatek. Przesylke dopiero otrzyma jutro.

A wiec ciekawy obraz sie wylania - sfrustrowanej pelnej klamstw osoby. Nie zycze sobie miec cokolwiek wspolnego z osoba ktora klamliwie szkaluje sklep z powodu wlasnych bledow (wystarczylo podeslac potwierdzenie dokonania wplaty a nie liczyc na to ze nadamy kurierem przesylke kiedy bank ksieguje wplaty nawet o 18:15 - juz po zamknieciu biura !). I zaraz o tym kolezanke poinformuje

Czytelniczki forum niech juz same ocenia sytuacje. Dobrze jest ponarzekac na sprzedawce szczegolnie anonimowo tymczasem widac co reprezentuja soba niektore osoby.

PS. Jesli chodzi o kolor wlosow Marty Wierzbickiej - wyraznie jest napisane ze to ciemny blond. Ona mowi o srednim blondzie bo sie pomylila - wystarczylo jednak przeczytac opis do filmu.
Kolezanka zamawiała średni blond, wczęsniej zamawiała dla mnie 140g, dla siebie zamawia to samo (chyba, że jednak jasny blond 140g).
IP powinno być Katowickie , ale skoro treści wiadomości sa pokrewne z tym co mi mówiła, to sama nie wiem co myśleć. Chętnie wyjaśnie sprawę z koleżanką, ale sytuacja faktycznie- żenująca z jej strony
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 18:47   #739
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katisark Pokaż wiadomość
Zdjęcie tego tak nie oddaje ale w świetle dziennym to widać. Koleżanki mówiły,że czemu mam takie ładne włosy na górze a takie szarawe koncówki a specjalnie związałam je w kucyk żeby ukryć.
Nie widzę szarości Może spróbuj stonować kolor szamponetką? Np Joanna multicolor 01
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 18:52   #740
KarinaDPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
Kolezanka zamawiała średni blond, wczęsniej zamawiała dla mnie 140g, dla siebie zamawia to samo (chyba, że jednak jasny blond 140g).
IP powinno być Katowickie , ale skoro treści wiadomości sa pokrewne z tym co mi mówiła, to sama nie wiem co myśleć. Chętnie wyjaśnie sprawę z koleżanką, ale sytuacja faktycznie- żenująca z jej strony
Nie oskarzam bez podstaw. Administrator serwera przekazal mi komplet informacji - oba zamowienia zlozone z sieci Vectra Swietochlowice. IP sie zgadzaja z dalszymi wydarzeniami, kolezanka podsylala na maila o godz 18:25 link do tresci na stronie i to wejscie zostalo odnotowane, IP to rowniez Vectra Swietochlowice - komentarz zamieszczony doslownie minute pozniej z TEGO SAMEGO IP rowniez Vectra Swietochlowice.

Mozna sie wypierac - ale to by bylo chyba bardziej zalosne niz sam komentarz.

Dodam ze na forum nie zamierzam sie udzielac gdyz administrator blokuje konta (rzekoma reklama tylko nie wiem gdzie reklamuje sklep) ale ciesze sie ze moglam choc raz pokazac jak sytuacja wyglada naprawde i jak autentyczne sa co niektore wpisy.

I musze przyznac ze jest to duze zaskoczenie bo do tej pory atakami w postaci falszywych opinii/komentarzy zajmowala sie konkurencja (stad monitorowanie strony przez administratora) ale jak widac wszystkiego sie mozna spodziewac - nawet ze strony klientki ktora zamawia nie pierwszy raz.

A jesli przesylka jest opozniona to polecam pisac maila i pytac, sytuacji jest wiele, nagminne sa np pretensje o opoznienie kiedy od dawna na poczcie przesylka lezy na poczcie a listonosz nie zostawil awizo, zawsze jest wyjasnienie, wystarczy zapytac.
KarinaDPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 19:00   #741
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KarinaDPL Pokaż wiadomość
Nie oskarzam bez podstaw. Administrator serwera przekazal mi komplet informacji - oba zamowienia zlozone z sieci Vectra Swietochlowice. IP sie zgadzaja z dalszymi wydarzeniami, kolezanka podsylala na maila o godz 18:25 link do tresci na stronie i to wejscie zostalo odnotowane, IP to rowniez Vectra Swietochlowice - komentarz zamieszczony doslownie minute pozniej z TEGO SAMEGO IP rowniez Vectra Swietochlowice.

Mozna sie wypierac - ale to by bylo chyba bardziej zalosne niz sam komentarz.

Dodam ze na forum nie zamierzam sie udzielac gdyz administrator blokuje konta (rzekoma reklama tylko nie wiem gdzie reklamuje sklep) ale ciesze sie ze moglam choc raz pokazac jak sytuacja wyglada naprawde i jak autentyczne sa co niektore wpisy.

I musze przyznac ze jest to duze zaskoczenie bo do tej pory atakami w postaci falszywych opinii/komentarzy zajmowala sie konkurencja (stad monitorowanie strony przez administratora) ale jak widac wszystkiego sie mozna spodziewac - nawet ze strony klientki ktora zamawia nie pierwszy raz.

A jesli przesylka jest opozniona to polecam pisac maila i pytac, sytuacji jest wiele, nagminne sa np pretensje o opoznienie kiedy od dawna na poczcie przesylka lezy na poczcie a listonosz nie zostawil awizo, zawsze jest wyjasnienie, wystarczy zapytac.
Ale czy ja sie czegokolwiek wypieram?
Napisałam, że sama chętnie wysłucham opinii kolezanki w kontekście pani wiadomości, ale magicznym trafem po wysłaniu linka, przestała się odzywać
Twierdze tylko, że IP powinno odnotować inne miasto.
Wspólne IP owszem, nawet jeszcze z kilkoma innymi osobami, ale kolezanka na pewno nie zamawiała czarnych wlosow, tylko ktorys z blondów, więc nie bardzo rozumiem dlaczego miałaby pisac komentarz odnośnie czarnego koloru.
Konta nie zablokują, o ile nie będzie w treści bezposredniego linka do strony

Cytat:
Napisane przez ivredevie Pokaż wiadomość
Nie widzę szarości Może spróbuj stonować kolor szamponetką? Np Joanna multicolor 01
tylko wczesniej muyj włosy szamponem! Ja swoje poszamponetkowałam przed pierwszym myciem i szampon złapał bardzo... zaskakująco
Ale kilka myć i było ok
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 19:08   #742
KarinaDPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
Ale czy ja sie czegokolwiek wypieram?
Nie nic takiego nie pisalam po prostu dopisalam cos wiecej o 'dowodach' zeby nie bylo ze bezpodstawnie oskarzam.

IP owszem moze byc dzielone ale czy w tym budynku jest fanklub sklepu ze o tej samej porze siedza na tej samej stronie i wpisuja komentarz dotyczacy takiej samej sytuacji (opozniona wysylka) - tego by chyba Macierewicz z komisją ekspertów nie wymyslili

W kazdym badz razie bylo minelo to nie temat na roztrzasanie takich spraw wiec na tym koncze, pozdrawiam klientki aktualne i przyszłe
KarinaDPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 19:14   #743
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KarinaDPL Pokaż wiadomość
Nie nic takiego nie pisalam po prostu dopisalam cos wiecej o 'dowodach' zeby nie bylo ze bezpodstawnie oskarzam.

IP owszem moze byc dzielone ale czy w tym budynku jest fanklub sklepu ze o tej samej porze siedza na tej samej stronie i wpisuja komentarz dotyczacy takiej samej sytuacji (opozniona wysylka) - tego by chyba Macierewicz z komisją ekspertów nie wymyslili

W kazdym badz razie bylo minelo to nie temat na roztrzasanie takich spraw wiec na tym koncze, pozdrawiam klientki aktualne i przyszłe
Co do porywczych komentarzy- byloabym w stanie uwierzyc, bo powiedzmy, ze to nie bylby pierwszy raz
Jutro rano idziemy biegac, wiec na pewno dowiem sie wszystkiego, a i moze czegos wiecej?

Jak na razie smieszy mnie wizja kolezanki atakujacej strone www, ALE dowody mowia same za siebie

Sprawa w toku, do jutra
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 19:15   #744
katisark
Raczkowanie
 
Avatar katisark
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 260
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivredevie Pokaż wiadomość
Nie widzę szarości Może spróbuj stonować kolor szamponetką? Np Joanna multicolor 01
Pisałam,że zdjęcie tego tak nie oddaje.. ale ktoś ciągle mi mówi o tych moich szarych końcówkach w świetle dziennym. Załamać się można haha xD Moze jak umyje kilka razy to popielaty odcień się zmyje.. A co do mycia to już były myte hehe Boje się bawic w te szamponetki żeby niespodzianki jakiejś znowu nie było..nie wiem..
__________________
persigue tus sueños
katisark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 19:31   #745
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katisark Pokaż wiadomość
Pisałam,że zdjęcie tego tak nie oddaje.. ale ktoś ciągle mi mówi o tych moich szarych końcówkach w świetle dziennym. Załamać się można haha xD Moze jak umyje kilka razy to popielaty odcień się zmyje.. A co do mycia to już były myte hehe Boje się bawic w te szamponetki żeby niespodzianki jakiejś znowu nie było..nie wiem..
to może umyj szamponem przeciwłupieżowym? szarość powinna puścić, kiedyś pozbyłam się w ten sposób szaro-burego koloru, który zafundowałam sobie na etapie "wracam do naturalek!" polecam nizoral

w czym przechowujecie swoje włoski? w pokrowcu w którym przyszły?
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 20:16   #746
anna wu
Raczkowanie
 
Avatar anna wu
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 87
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivredevie Pokaż wiadomość

w czym przechowujecie swoje włoski? w pokrowcu w którym przyszły?
Ja swoje włosy przechowuje w szafie akurat półki mam dłuższe niż moje 55tki więc swobodnie sobie leżą, coby się nie kurzyły przez noc
anna wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 23:52   #747
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ivredevie Pokaż wiadomość
to może umyj szamponem przeciwłupieżowym? szarość powinna puścić, kiedyś pozbyłam się w ten sposób szaro-burego koloru, który zafundowałam sobie na etapie "wracam do naturalek!" polecam nizoral

w czym przechowujecie swoje włoski? w pokrowcu w którym przyszły?
Ja swoje przechowuje tez w szafie
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 08:58   #748
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anna wu Pokaż wiadomość
Ja swoje włosy przechowuje w szafie akurat półki mam dłuższe niż moje 55tki więc swobodnie sobie leżą, coby się nie kurzyły przez noc
Yyyy... a ja swoje przechowuję wszędzie hahahaha. Aktualnie nowy komplet leży na półce w pokoju, założyłam dziś stary bo od tych 140 gram w kucyku boli mnie głowa .

A co do całej sytuacji z przesyłką to troszkę nie rozumiem... Czy kilka dni w tą czy w tą robi różnicę? Z tym bankiem to bym nie powiedziała że przelewy docierają tak szybko, sama wiem jak to jest po sobie. Ja zawsze zamawiam kurierem i każdy komplet przyszedł na czas. Co do poczty polskiej się nie wypowiadam... Ale dla mnie parę dni nie robi różnicy chyba a już ten komentarz na stronie to śmiechu warte .

Ja czekam na swój płaszcz z allegro już prawie 2 tygodnie.... w aukcji jest że realizacja do 11 dni, tydzień temu dostałam odpowiedź że Pani czeka na dostawę i będzie w piątek a płaszczyka do dziś nie widać...
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 10:28   #749
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Yyyy... a ja swoje przechowuję wszędzie hahahaha. Aktualnie nowy komplet leży na półce w pokoju, założyłam dziś stary bo od tych 140 gram w kucyku boli mnie głowa .
ja podobnie, tam gdzie jest miejsce. w szafie u mnie zdecydowanie go nie ma
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 14:31   #750
mraau
Raczkowanie
 
Avatar mraau
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łodzkie
Wiadomości: 477
GG do mraau
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

ja również moje doczepy przechowuję luzem - w szufladzie

Edytowane przez mraau
Czas edycji: 2013-10-23 o 14:32
mraau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.