Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-16, 11:07   #151
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Dla mnie taką typową klasyczną pięknością jest Nicole Kidman. I tak jak nie przepadam za jasnym typem urody, tak ona jest w sumie idealna, wysoka, smukła, idealnie proporcjonalne rysy twarzy
natalcia250 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 11:09   #152
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ale nosy u zwierząt też nie są garbate, że u jednego jest ładny prosty, a u drugiego nagle garb. Więc skoro jednak naturalnie większość osób ma w miarę proste, ładne nosy, to dlaczego zoperowanie swojego krzywulca do uzyskania NORMALNEGO nosa, takiego jak naturalny powinien być, jest fe?
U ludzi występuje dużo większa różnorodność jeśli chodzi o wygląd, nie ma jednego kształtu nosa, który byłby naturalny, "taki jaki powinien być" (https://www.abroadintheyard.com/human-faces-unique/). Jeśli twój nos ukształtował się pod wpływem genów, a nie błędów w rozwoju czy wypadku, to jest dokładnie taki, jaki powinien być—tak samo jak twój kolor włosów, oczu, czy nawet skóry. To, że niektóre cechy są rzadsze/uznawane za mniej atrakcyjne, nie oznacza, że są mniej naturalne. A krzywe zęby, wbrew pozorom, nie są cechą wynikającą z genów: https://stanfordpress.typepad.com/bl...-braces.htmldo

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87424634]No ja się właśnie nie do końca z tym zgadzam, już tłumaczyłam wcześniej, że pewne wady w wygladzie nie są genetyczne. Garbek na nosie też mógł się wziąć z powodu nieprawidłowego ułożenia języka od dzieciństwa i cofnięcia się szczęk. Gdyby tego nieprawidłowego ułożenia nie było, to twarz rozwinęłaby się w ten sposób, że nos byłby prosty. Dlatego to nie jest takie oczywiste.
Ludziom, którzy robią operacje na szczekach (uwazana za operacje funkcjonalna, a nie plastyczna, i refundowana) nos się wyraźnie prostuje.
[/QUOTE]
A to właśnie inna sprawa, że ludziom tak łatwo przychodzi ocenianie, czy operacja jest naprawianiem natury, czy jej poprawianiem—mimo że o przeszłości danego człowieka nic nie są w stanie wiedzieć. Ostatecznie, to i tak jest tylko wymówka—ludzie z kompleksami lubią mieć powód, by czuć się lepszymi od ładnych ("ale sztucznych!") ludzi
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 11:12   #153
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Ludzie, którzy czynili mi uwagi na temat operacji plastycznych czy medycyny estetycznej byli osobami o bardzo wąskich horyzontach, często nieszczęśliwymi sami ze sobą i poziomem wiedzy typu "usta powiększa się botoksem".

Połowa z tych miss wygląda o wiele lepiej w wersji bez photoshopa i kilograma tapety i tylko jedna z nich bez makijażu moim zdaniem wygląda naprawdę kiepsko (afroamerykanka z ciemnymi przebarwieniami wokół ust).

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość

A to właśnie inna sprawa, że ludziom tak łatwo przychodzi ocenianie, czy operacja jest naprawianiem natury, czy jej poprawianiem—mimo że o przeszłości danego człowieka nic nie są w stanie wiedzieć. Ostatecznie, to i tak jest tylko wymówka—ludzie z kompleksami lubią mieć powód, by czuć się lepszymi od ładnych ("ale sztucznych!") ludzi
Dokładnie to.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-12-16 o 11:14
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 11:20   #154
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
A to właśnie inna sprawa, że ludziom tak łatwo przychodzi ocenianie, czy operacja jest naprawianiem natury, czy jej poprawianiem—mimo że o przeszłości danego człowieka nic nie są w stanie wiedzieć. Ostatecznie, to i tak jest tylko wymówka—ludzie z kompleksami lubią mieć powód, by czuć się lepszymi od ładnych ("ale sztucznych!") ludzi

Rysy uważane za brzydkie jednak naprawdę często nie mają nic wspólnego z genami, nie tylko nos, ale i blisko osadzone oczy (na to akurat nie ma operacji), i duża dolina lez, i płaski kształt czoła, płaskie kości policzkowe, i ogólnie waska, drobna twarz... Chociaż oczywiście czasami jest to genetyczne, chyba nie ma badań, w ilu procentach, a szkoda.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Jeszcze tak w ramach ciekawostki, podobno w Azji garbek na nosie w ogóle nie jest postrzegany jako wada.
http://azjatyckicukier.blogspot.com/...ubimy.html?m=1
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2019-12-16 o 11:23
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 11:52   #155
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Jeśli większość dziewczyn jest ładna, to jest przeciętna, z definicji
No, a ktoś nie może być "przeciętny" i "ładny" jednocześnie?

"Przeciętny" to słowo nacechowane negatywnie, ale jeśli pozbawilibyśmy je tego wydźwięku, to nie ma w tym nic absolutnie złego, że większość osób jest po prostu przeciętna.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 11:56   #156
Sally1642
Rozeznanie
 
Avatar Sally1642
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 584
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Dla mnie ideałem piękna jest Grace Kelly A druga w kolejności to Natalie Portman.



Celestine, czytałam artykuł który podsunęłaś i te zdjęcia które załącza autorka - cóż, ja musiałam się nieźle wpatrywać w te fotografie by znaleźć tam garb. To nawet nie jest garbek Taki nos jest dla mnie ładny, nie umniejsza w ogóle urody tym kobietom.
Udzielam się na jednym forum o operacjach plastycznych i serio, większość dziewczyn która poddaje się operacji ma według mnie tragiczne nosy, wielkie, garbate, opadające. Wątpię bym znalazła chociaż jedną osobę która szczerze powiedziałaby że taki nos dodaje urody. No ni da rady


Mnie również przeraża nastawienie naszego społeczeństwa do operacji plastycznych, spotkałam się z opiniami że jak ktoś coś takiego robi to jest pusty... Takie słowa poleciały z ust wykształconej i inteligentnej osoby
Sally1642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 12:07   #157
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
A to właśnie inna sprawa, że ludziom tak łatwo przychodzi ocenianie, czy operacja jest naprawianiem natury, czy jej poprawianiem—mimo że o przeszłości danego człowieka nic nie są w stanie wiedzieć. Ostatecznie, to i tak jest tylko wymówka—ludzie z kompleksami lubią mieć powód, by czuć się lepszymi od ładnych ("ale sztucznych!") ludzi
Prawde mowiac w nosie mam powody, dla ktorych ktos robi sobie jedna, dwie czy pietnascie operacji, jesli sie czuje ze soba bardziej komfortowo dzieki temu, to ja to popieram. Wszystko jest dla ludzi, medycyna estetyczna i operacje plastyczne jak najbardziej tez.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-16, 12:08   #158
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość

(Btw, miałam w dzieciństwie ortodontkę, która kompletnie nie ogarniała tej wady. Chciała mi wyrwać zęby i zakratować język... dobrze, że nie daliśmy się jej wykazać)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Do dzisiaj są ortodonci, którzy uważają że wyrywanie zębów celem zrobienia miejsca na kolejne jest właściwym sposobem leczenia...

Tak samo jak są tacy, co głoszą że leczenie ortodontyczne można robić dopiero od bodaj 10-12 roku życia, podczas gdy nowymi metodami i aparatami można już od 8 nawet zacząć...


Ale potem jak już szczęka kostnieje mocno z wiekiem, zaczyna się okres dojrzewania to płacz jaki zgryz tragiczny. A dużo można zrobić już wcześniej- choćby wziąć dziecko za niemowlaka do laryngologa, stomatologa i logopedy, niech ocenią czy się dobrze wszystko rozwija.


Byłam w szoku gdy poczytałam o wędzidełkach- jak duże zmiany potrafią wprowadzić, które skutkują na wiele, wiele lat, również na polach pozornie nie związanych z zębami.


Cytat:
Napisane przez Sally1642 Pokaż wiadomość
Dla mnie ideałem piękna jest Grace Kelly A druga w kolejności to Natalie Portman.



Celestine, czytałam artykuł który podsunęłaś i te zdjęcia które załącza autorka - cóż, ja musiałam się nieźle wpatrywać w te fotografie by znaleźć tam garb. To nawet nie jest garbek Taki nos jest dla mnie ładny, nie umniejsza w ogóle urody tym kobietom.
Udzielam się na jednym forum o operacjach plastycznych i serio, większość dziewczyn która poddaje się operacji ma według mnie tragiczne nosy, wielkie, garbate, opadające. Wątpię bym znalazła chociaż jedną osobę która szczerze powiedziałaby że taki nos dodaje urody. No ni da rady


Mnie również przeraża nastawienie naszego społeczeństwa do operacji plastycznych, spotkałam się z opiniami że jak ktoś coś takiego robi to jest pusty... Takie słowa poleciały z ust wykształconej i inteligentnej osoby

Chyba społeczeństwo na hasło "operacja plastyczna" widzi po prostu "monstra" typu matki Sylwestra Stallone'a, Donatelli Versace czy sióstr Godlewskich.

Dobrej operacji plastycznej (o ile nie ingeruje w sposób widoczny na pierwszy rzut oka, typu bardzo duże piersi u drobnej dziewczyny czy ogromne wargi lub policzki) nie powinno się zauważać zbyt mocno, a że widzimy ekstrema, gdzie operacja goni operację i efekt wygląda już groteskowo, to większość ludzi ma spaczone wyobrażenie.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 12:13   #159
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No, a ktoś nie może być "przeciętny" i "ładny" jednocześnie?

"Przeciętny" to słowo nacechowane negatywnie, ale jeśli pozbawilibyśmy je tego wydźwięku, to nie ma w tym nic absolutnie złego, że większość osób jest po prostu przeciętna.
Jak dla mnie "ładny" oznacza "ładniejszy niż przeciętny". Gdyby większość ludzi była ładna, to powiedzenie, że ktoś jest ładny, byłoby oczywistością, a nie komplementem. Ale to wszystko kwestie językowe, nie będę się o to kłócić
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 12:19   #160
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Cytat:
Napisane przez Sally1642 Pokaż wiadomość

Celestine, czytałam artykuł który podsunęłaś i te zdjęcia które załącza autorka - cóż, ja musiałam się nieźle wpatrywać w te fotografie by znaleźć tam garb. To nawet nie jest garbek Taki nos jest dla mnie ładny, nie umniejsza w ogóle urody tym kobietom.
:
No tak, naprawdę bardzo garbate nosy chyba wszędzie są uważane za szpecące. Czasami jednak nawet dziewczyny z takimi drobnymi garbkami jak te Azjatki maja z tego powodu kompleksy.


Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
A dużo można zrobić już wcześniej- choćby wziąć dziecko za niemowlaka do laryngologa, stomatologa i logopedy, niech ocenią czy się dobrze wszystko rozwija.
Szkoda, że tak mało lekarzy generalistow ma o tym pojęcie, rutynowy przegląd dzieci pod tym kątem i uświadamianie rodziców powinino być obowiązkowe.

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Dobrej operacji plastycznej (o ile nie ingeruje w sposób widoczny na pierwszy rzut oka, typu bardzo duże piersi u drobnej dziewczyny czy ogromne wargi lub policzki) nie powinno się zauważać zbyt mocno
Albo nawet wcale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 12:39   #161
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Mój nos wygląda aktualnie tak.
Nie uważam, żeby był ładny, tylko ja sobie wmowilam, że brzydki xd Screenshot_20191216-133844.jpg

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-16, 13:03   #162
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Mi sie Kidman nigdy nie podobala. Jest taka za zimna dla mnie i mimozowata. Natomiast od zawsze bardzo podobaly mi sie modelki z lat 90-ych - takie zdrowe, piekne kobiety z bujnymi wlosami, milymi buziami, i mocnymi sylwetkami. Jak mialam 5 lat i po raz pierwszy zobaczylam Cindy Crawford w reklamie szamponu Elseve, to prawie, ze zemdlalam z wrazenia.

https://m.youtube.com/watch?v=t1P8aB2tJvY


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-12-16 o 13:05
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 13:14   #163
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mnie też to dziwi.
Widziałam wiele bardzo ładnych i pięknych dziewczyn/ kobiet przez całą edukację (trudno w sumie tutaj mówić o podstawówce, ale gimnazjum, liceum, studia). Miałam mocno sfeminizowany kierunek i większość koleżanek była co najmniej ładna. W pracy podobnie.
Chyba nawet bym się nie doliczyła, ilu pięknych ludzi widziałam, bo były tego setki zapewne.
Mnie rzucanie takich tez też dziwi a nawet szokuje

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ludzie, którzy czynili mi uwagi na temat operacji plastycznych czy medycyny estetycznej byli osobami o bardzo wąskich horyzontach, często nieszczęśliwymi sami ze sobą i poziomem wiedzy typu "usta powiększa się botoksem".



Dokładnie to.
Zgadzam się w 100 %

I jeszcze dodalabym następujące argumenty padające nawet w tej dyskusji : nigdy nie widziałam dobrze ostrzyknietej laski , dobrze zrobionych ust itd , no nie widziałaś bo są tak dobrze zrobione ze nie pomyślałaś że są nienaturalne !!! Niestety na ulicy widzimy pełno spapranych prac przez pseudo kosmetyczki gdzie te kobiety faktycznie wyglądają źle, dlatego możemy mieć mylny obraz medycyny estetycznej .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 13:18   #164
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Jak dla mnie "ładny" oznacza "ładniejszy niż przeciętny". Gdyby większość ludzi była ładna, to powiedzenie, że ktoś jest ładny, byłoby oczywistością, a nie komplementem. Ale to wszystko kwestie językowe, nie będę się o to kłócić
No, ale ja nigdzie nie napisałam, że większość kobiet jest ładna.
Napisałam, że jest dużo pięknych/ładnych i moje otoczenie to w większości były ładne kobiety (też je zapamiętywałam lepiej - bo były ładne) i że dziwię się, że są osoby, które mówią, że widziały z 3 czy 4 takie osoby w życiu.
Większość ludzi jest przeciętna, ale to nie oznacza, że nie mogą być ładni. Przeciętny przecież oznacza tyle co typowy i masz rację, że to kwestie językowe.
Np. dla mnie Kristin Davis zawsze była bardzo ładną kobietą, ale jednak nazwałabym ją przeciętną ze względu na dosyć regularne rysy twarzy i pospolitą urodę. Często widuję podobne do niej kobiety. Ale to jej urody nie odejmuje, przynajmniej według mnie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 13:19   #165
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87425099]Mi sie Kidman nigdy nie podobala. Jest taka za zimna dla mnie i mimozowata. Natomiast od zawsze bardzo podobaly mi sie modelki z lat 90-ych - takie zdrowe, piekne kobiety z bujnymi wlosami, milymi buziami, i mocnymi sylwetkami. Jak mialam 5 lat i po raz pierwszy zobaczylam Cindy Crawford w reklamie szamponu Elseve, to prawie, ze zemdlalam z wrazenia.

https://m.youtube.com/watch?v=t1P8aB2tJvY


Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]Zjawiskowa
Kidman jest obiektywnie piękna, ale na mnie też nie robi jakiegoś wielkiego wrażenia. Ja chyba wolę delikatniejsze rysy u kobiet, rysy Kidman sprawiają wrażenie takich ostrych.

Przypomniało mi się, że mam w grupie na hiszpańskim babeczkę chyba po 40., która niesamowicie mi się podoba. Ma ładnie zarysowany kontur twarzy, szczeke niemal jak Angelina, wystające policzki, tak że nawet zmarszczki nie ujmują jej zbytnio urody. Chciałabym tak wyglądać w jej wieku, ale mogę sobie pomarzyć z moim układem kostnym, mnie wszystko szybko obwiśnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 13:28   #166
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Cytat:
Napisane przez Pinkieee Pokaż wiadomość
https://www.focus.pl/artykul/kod-poz...odnieca?page=1

Ciekawy artykul, polecam rzucic okiem, ciekawi mnie wasze zdanie na ten temat

Odnosnie zdjec, miss z rpa jest przepiękna <3 w obu wersjach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mhmm, kręci i podnieca mężczyzn m.in. śmiałość, pewność siebie, ale w ostatecznym rozrachunku: "...instynktowna tendencja do postrzegania kobiet skromnych i wiernych, o małej liczbie partnerów (a najlepiej dziewic), jako najbardziej wartościowych partnerek". Szach mat Muszę się chyba zamknąć w sobie, bo zdechnę samotnie
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 13:35   #167
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Mhmm, kręci i podnieca mężczyzn m.in. śmiałość, pewność siebie, ale w ostatecznym rozrachunku: "...instynktowna tendencja do postrzegania kobiet skromnych i wiernych, o małej liczbie partnerów (a najlepiej dziewic), jako najbardziej wartościowych partnerek". Szach mat Muszę się chyba zamknąć w sobie, bo zdechnę samotnie
Bez przesady, nie sądzę, żeby jakikolwiek współczesny mężczyzna oczekiwał od kobiety bycia dziewicą, chyba że mówimy o jakichś wyjatkach. Wrecz dziewictwo w pewnym wielu jest postrzegane jako dziwne i podejrzane, także przez mężczyzn.
To o pewności siebie to prawda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 14:02   #168
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87425235]Bez przesady, nie sądzę, żeby jakikolwiek współczesny mężczyzna oczekiwał od kobiety bycia dziewicą, chyba że mówimy o jakichś wyjatkach. Wrecz dziewictwo w pewnym wielu jest postrzegane jako dziwne i podejrzane, także przez mężczyzn.
To o pewności siebie to prawda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Powiedz to kefirowi

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 14:23   #169
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87425099]Mi sie Kidman nigdy nie podobala. Jest taka za zimna dla mnie i mimozowata. Natomiast od zawsze bardzo podobaly mi sie modelki z lat 90-ych - takie zdrowe, piekne kobiety z bujnymi wlosami, milymi buziami, i mocnymi sylwetkami. Jak mialam 5 lat i po raz pierwszy zobaczylam Cindy Crawford w reklamie szamponu Elseve, to prawie, ze zemdlalam z wrazenia.

https://m.youtube.com/watch?v=t1P8aB2tJvY


Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]A Cindy córka to jej kopia
Są identyczne, odziedziczyła po mamie wszystko co bajlepsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-16, 14:25   #170
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Powiedz to kefirowi

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Nie znam, to jakaś nowa osobliwość na Wizażu?
Cytat:
Napisane przez kiyomi16 Pokaż wiadomość
A Cindy córka to jej kopia
Są identyczne, odziedziczyła po mamie wszystko co bajlepsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczy maja inne, ale faktycznie są bardzo podobne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 14:48   #171
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87425361]Nie znam, to jakaś nowa osobliwość na Wizażu?
[/QUOTE]

No co ty, to jest typ, który twierdzi że nie uprawia seksu ze swoją wieloletnią nie dziewczyną, bo jak się rozstana, to może jej przyszły mężczyzna będzie chciał dziewice.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 14:55   #172
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No co ty, to jest typ, który twierdzi że nie uprawia seksu ze swoją wieloletnią nie dziewczyną, bo jak się rozstana, to może jej przyszły mężczyzna będzie chciał dziewice.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Wow. To jakiś wyższy level solidarności jąder.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 15:25   #173
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Kurcze, niby lekki temat, a ja się dzisiaj dowiedziałam że moja twarz to wady rozwojowe a nie geny fakt że nikt w rodzinie oprócz mnie nie ma takiej cofnietej brody i krzywych zębów
Będę poprawiać to za parę lat jak ogarnę finansowo większe priorytety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 15:27   #174
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Kurcze, niby lekki temat, a ja się dzisiaj dowiedziałam że moja twarz to wady rozwojowe a nie geny fakt że nikt w rodzinie oprócz mnie nie ma takiej cofnietej brody i krzywych zębów
Będę poprawiać to za parę lat jak ogarnę finansowo większe priorytety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No widzisz
Idź do dobrego ortodonty (najlepiej kilku), który współpracuje z chirurgiem szczękowym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 15:35   #175
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87425510]No widzisz
Idź do dobrego ortodonty (najlepiej kilku), który współpracuje z chirurgiem szczękowym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Domyślam się, że o chirurgu plastycznym na implant brody nie ma co myśleć na razie, jeśli luki zębów i tak będą zmieniać kształt, i to dość znacznie.
Ale o tym żeby współpracował ortodonta z chir nie pomyślałam, dzięki za radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 15:53   #176
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Domyślam się, że o chirurgu plastycznym na implant brody nie ma co myśleć na razie, jeśli luki zębów i tak będą zmieniać kształt, i to dość znacznie.
Ale o tym żeby współpracował ortodonta z chir nie pomyślałam, dzięki za radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, najlepiej najpierw ogarnąć zęby, bo to już może trochę zmienic rysy twarzy.
A zamiast implantu polecam ci genioplastyke, czyli przesunięcie kości brody (to co ja miałam), mniejsze ryzyko powikłań, poza tym przez to, że przesuwasz kość poprawne ułożenie języka staje się łatwiejsze, poprawia się też postawa ciała. W dodatku taka operacja może być refundowana, przynajmniej u mnie jest.

Jeszcze co do ortodonty, ja przy wybieraniu go do konsultacji zwracalabym też uwagę na to, co pisze na swojej stronie internetowej (albo jeśli takiej nie ma, to czy można znaleźć jego wypowiedzi). Dobry ortodonta powinien mieć świadomość tego, że powinien pracować holistycznie, zwracać uwagę nie tylko na zęby w izolacji, ale równiez na pozycję języka pacjenta, to jak przelyka, czy ma jakieś wady kostne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2019-12-16 o 15:55
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 17:44   #177
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87425569]Tak, najlepiej najpierw ogarnąć zęby, bo to już może trochę zmienic rysy twarzy.
A zamiast implantu polecam ci genioplastyke, czyli przesunięcie kości brody (to co ja miałam), mniejsze ryzyko powikłań, poza tym przez to, że przesuwasz kość poprawne ułożenie języka staje się łatwiejsze, poprawia się też postawa ciała. W dodatku taka operacja może być refundowana, przynajmniej u mnie jest.

Jeszcze co do ortodonty, ja przy wybieraniu go do konsultacji zwracalabym też uwagę na to, co pisze na swojej stronie internetowej (albo jeśli takiej nie ma, to czy można znaleźć jego wypowiedzi). Dobry ortodonta powinien mieć świadomość tego, że powinien pracować holistycznie, zwracać uwagę nie tylko na zęby w izolacji, ale równiez na pozycję języka pacjenta, to jak przelyka, czy ma jakieś wady kostne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Dzięki! Nigdy nawet by mi nie wpadło do głowy, że to może być refundowane.... Godzinę researchu później, może przy wadach. I porównując moje zęby i szczękę że zdjęciami i filmami z internetu, to chirurg twarzowo-szczekowy na nfz powinien być pierwszym krokiem, bo może być tu potrzebna osteotomia żuchwy. I wtedy ortodonta przygotowuje zęby konkretnie pod operację.
Wizaz uczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 18:35   #178
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Dzięki! Nigdy nawet by mi nie wpadło do głowy, że to może być refundowane.... Godzinę researchu później, może przy wadach. I porównując moje zęby i szczękę że zdjęciami i filmami z internetu, to chirurg twarzowo-szczekowy na nfz powinien być pierwszym krokiem, bo może być tu potrzebna osteotomia żuchwy. I wtedy ortodonta przygotowuje zęby konkretnie pod operację.
Wizaz uczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ortodonta i chirurg na pewno ci powiedzą, czy potrzebujesz operacji żuchwy, obu szczęk, czy sama genioplastyka wystarczy. Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 18:58   #179
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87425168]Przypomniało mi się, że mam w grupie na hiszpańskim babeczkę chyba po 40., która niesamowicie mi się podoba. Ma ładnie zarysowany kontur twarzy, szczeke niemal jak Angelina, wystające policzki, tak że nawet zmarszczki nie ujmują jej zbytnio urody. Chciałabym tak wyglądać w jej wieku, ale mogę sobie pomarzyć z moim układem kostnym, mnie wszystko szybko obwiśnie.[/QUOTE]

Gusta gustami, ale nie wiem czy taka kwadratowa szczęka u kobiet, jaką ma Angelina, jest sama w sobie atrakcyjna. Angelina ma cudne, duże oczy, duże usta i z jej twarzą współgra to wszystko pięknie, ale wydaje mi sie, że wielu kobietom tak mocna, toporna szczęka odejmuje atrakcyjności. Jest to cecha pożądana raczej u mężczyzn.

Od dawna mówi się, że najbardziej atrakcyjny układ twarzy u kobiety, to tzw. jajko/literka V - twarz sprawia wtedy wrażenie delikatnej, drobnej i kobiecej. Załączam zdjęcie, żeby pokazać co mam na myśli.

Ja jestem zachwycona układem twarzy tej Koreanki, mega cute: https://www.youtube.com/watch?v=I27yhZ3W4W0&t=82s

Cytat:
Napisane przez kiyomi16 Pokaż wiadomość
A Cindy córka to jej kopia
Są identyczne, odziedziczyła po mamie wszystko co bajlepsze.
No właśnie ja się nie zgodze Owszem, widać, że to matka i córka, ale Kaia ma coś takiego szczurkowatego w twarzy, czego Cindy nigdy nie miała. Cindy w jej wieku miała taką słodycz w twarzy, łagodne oczy, delikatne, przyjazne rysy twarzy. Kaia ma ostrzejsze. W dodatku Cindy zawsze wyglądała na taką zdrową, silną dziewczynę/kobiete, a Kaia jest wychudzona i wątła. Matka była PRZEpiękna, ona jest co najwyżej ładna, ale to tylko moje zdanie.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-12-16 o 22:29
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 18:59   #180
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek- o wyglądzie

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87426117]Gusta gustami, ale nie wiem czy taka kwadratowa szczęka u kobiet, jaką ma Angelina, jest sama w sobie atrakcyjna. Angelina ma cudne, duże oczy, duże usta i z jej twarzą współgra to wszystko pięknie, ale wydaje mi sie, że wielu kobietom tak mocna, toporna szczęka odejmuje atrakcyjności. Jest to cecha pożądana raczej u mężczyzn.

Od dawna mówi się, że najbardziej atrakcyjny układ twarzy u kobiety, to tzw. jajko/literka V - twarz sprawia wtedy wrażenie delikatnej, drobnej i kobiecej. Załączam zdjęcie, żeby pokazać co mam na myśli.
[/QUOTE]

Możliwe, zależy, jak to współgra z resztą twarzy i jej proporcjami. Grunt, żeby szczęka była ładnie zarysowana i odcinala się od szyi, to jest warunek tego, żeby była atrakcyjna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-17 16:46:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.