Makijaż dla świadka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-11, 10:01   #1
beciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3

Makijaż dla świadka


Mam pytanie do Pani Agnieszki Zembrzyckiej lub Pani Samanty Fałkowskiej: jaki będzie najodpowiedniejszy makijaż na uroczystość ślubu dla świadka oraz czy jest jakiś kanon jeśli chodzi o fryzurę. Czy makijaż powinien współgrać z kolorem kreacji?(np. kolor bordo lub krem z granatem)Jestem blondynka z baleagiem( platynowy bląd pasemek) Z góry dziękuję za odpowiedź.
beciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 12:04   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Makijaż dla świadka

Makijaż świadka powinien być raczej delikatny - chociaz dopuszczalny jest makijaz nieco mocniejszy niz panny młodej. Wynika to miedzy innymi z tego, że świadkowa ma przewaznie kolorową suknie (nie wolno zakładac ani białej ani bardzo ciemnej: np. czerni)- czesto spotykany jest róż, bordo, zieleń - czyli kolorki które wymagaja też mocniejszego makijażu. Nie powinien byc on jednak wyzywający ani zbyt mocny - pamietajmy że to ślub, a nie sylwestrowy bal. Poza tym tego dnia najwazniejsza ma być panna młoda więc skromnosć byłaby wskazana.
Nie ma kanonów jeżeli chodzi o uczesanie. Najważniejszy jest dobry smak i wyczucie.
Niestety nie wiem jaki kolorek sukni masz więc nie będe Ci proponowała kolorów makijażu (ale wybieraj raczej kolory stonowane).

Pozdrawiam

Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-14, 18:34   #3
beciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3
Re: Makijaż dla świadka

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące sukni. Jaka Twoim zdaniem będzie najodpowiedniejsza (przyznam, że rozważam dwa typy kolorystyczne) - cała niebieska(błekit)- składa się z 2 części -gorset i spódnica. Czy, również składająca się z 2 części j.w bordowa, czy gorset biały lub krem z pliskami bordo i delikatynym elementem kwiatowym u dołu gorsetu i bordo spódnica plus takie małe bolerko też bordo. Bo chyba (taki mi się wydaje moim skromnym zdaniem) podobna do tej ostatniej tylko spódnica i dodatki w kolorze granatu połyskującego odpadaja(choć przyznam też sliczna jest)

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za wszelki rady!

Beata napisał(a):
> Mam pytanie do Pani Agnieszki Zembrzyckiej lub Pani Samanty Fałkowskiej: jaki będzie najodpowiedniejszy makijaż na uroczystość ślubu dla świadka oraz czy jest jakiś kanon jeśli chodzi o fryzurę. Czy makijaż powinien współgrać z kolorem kreacji?(np. kolor bordo lub krem z granatem)Jestem blondynka z baleagiem( platynowy bląd pasemek) Z góry dziękuję za odpowiedź.
beciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.