Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 21:35   #451
dreczyciel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

ona nie chce.. stwierdziła ze chce poczekać na okres a ja wariuje.. czy to możliwe zeby piersi bolały po 1,5 tygodniach??
dreczyciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 21:37   #452
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

to powodzenia.
jasnowidzką nie jestem, ale wszystko możliwe, jeśli przed nałożeniem prezerwatywy miałeś wytrysk.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 21:39   #453
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez dreczyciel Pokaż wiadomość
Witam. Słuchajcie.. uprawiałem sex z dziewczyna.. jakies 1,5 tygodnia temu, najpierw pieścilismy sie oralnie, i po jakims założyła mi prezerwatywe.. ale odwrotnie.. nałożyła ją jedynie na poczatek penisa.. szybko zdjeła i założyla odwrotnie.. kochaliśmy sie, potem stwierdziła ze moj penis był suchy i nic sie nie mogło dostać na prezerwatywe.. czy możliwa jest ciąża? bo teraz sie martwimy bo moja dziewczyna twierdzi ze więcej je i ze brzuch jej jakoś troche urósł.. i stwierdziła ze bolą ja piersi, czy takie objawy moga wystąpić po 1,5tygodniu?? i czy wogóle to jest możliwe??? w nastepnym tygodniu ma dostać okres pozdrawiam i prosze o odp(
ciąża tak szybko nie daje o sobie znać Większy brzuch, wzmożony apetyt i bolące piersi są bardzo często oznaką zbliżającego się okresu. Poczekajcie na planową miesiączkę. Jeśli nie dostanie w tym dniu, w którym powinna, niech ze spokojem zrobi test.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 21:39   #454
dreczyciel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

nie, przed nie miałem wytrysku, tylko martwie sie o ten płyn preejakulacyjny..
dreczyciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 21:42   #455
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

w takim razie wątpie.
objawów aż tak wczensie nie ma.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 21:43   #456
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

a nie mogliście wziąć nowej sztuki jeśli teraz tak panikujesz? (nauczka na przyszłość)
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 21:46   #457
dreczyciel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

no masz racje.. ale wiesz;] to była chwila.. i ostatnia prezerwatywa;] oj mam juz tych nauczek.. chyba najlepiej bedzie jak posłucham tych wszystkich księży;]
dreczyciel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 21:51   #458
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez dreczyciel Pokaż wiadomość
no masz racje.. ale wiesz;] to była chwila.. i ostatnia prezerwatywa;] oj mam juz tych nauczek.. chyba najlepiej bedzie jak posłucham tych wszystkich księży;]
nauka z tej lekcji jest taka, że zawsze trzeba miec jeszcze jedną sztukę (lub opakowanie) na czarną godzinę
a z takiej właśnie "chwili zapomnienia" biorą się ostatnio dzieci
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 22:20   #459
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez xohypnotizedox Pokaż wiadomość
Test który ja kupywałam był w stanie wykryć ciąże nawet w 6 dniu Więc nie unoś się, bo to zależy jaki test :P
Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
A ja radzę uważnie czytać ulotki. Wykryje 6 dniową ciążę, 6 dni po zapłodnieniu. A zapłodnienie nie = stosunek. Dlatego testy są wiarygodne po minimum 14 dniach, a najlepiej w dniu spodziewanego okresu(czasami u kobiet poziom hormonu b hcg rośnie wolniej, siostrze tydzień przed okresem wyszedł negatywny jakieś 17 dni po stosunku, 1,5 tygodnia później pozytywny).

Ja tu na moment. Na niektórych testach jest napisane, ze wykrywa 6 dniową ciążę. Ok. to prawda! Tylko jest taki mały myk. Od kiedy zaczyna się ciąża? Wg. niektórych medyków (embriologów np. ) ciąża zaczyna się w momencie zagnieżdżenia. Zagnieżdżenie to ok. 6-12 po owulacji.Czyli reasumując 6 dniowa jest ok. 12 dni po owulacji
Czyli test wykonujemy w dniu spodziewanej miesiączki.

Co do objawów - za pierwsze subiektywne objawy ciąży (czyli wymioty, nudności) można uznać te pojawiające się po terminie okresu (statystycznie 6 tydz.), wszelkie pojawiające się przed @ nie są uznawane za objawy.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 15:27   #460
kamilaaaa123
Raczkowanie
 
Avatar kamilaaaa123
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ---
Wiadomości: 104
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cierpliwie czekam na okres narazie spoznia sie 2gi dzien.. . Prawdopodobienstwo jest duzeee stosunek przerywanyyy w 14 dniu cyklu objawy : zawroty głowy , smaki slodki przegryziony kwasnym , mmdlosci .



a moze to tylko panika ?
__________________
..Bo Ty Jesteś Jak Powietrze Dla Mnie Jak Życia Sens

..Sprawiasz ,Że Każdy Mój Dzień Wart Jest Jutra

31.12.2004 --> ;**** Razem Na Zawsze <3


<3 <3 <3

kamilaaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 15:55   #461
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kamilaaaa123 Pokaż wiadomość
Cierpliwie czekam na okres narazie spoznia sie 2gi dzien.. . Prawdopodobienstwo jest duzeee stosunek przerywanyyy w 14 dniu cyklu objawy : zawroty głowy , smaki slodki przegryziony kwasnym , mmdlosci .



a moze to tylko panika ?
a może ciąża?
zrób test.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 15:59   #462
kamilaaaa123
Raczkowanie
 
Avatar kamilaaaa123
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ---
Wiadomości: 104
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

poczekam jeszcze do poniedziałku.
__________________
..Bo Ty Jesteś Jak Powietrze Dla Mnie Jak Życia Sens

..Sprawiasz ,Że Każdy Mój Dzień Wart Jest Jutra

31.12.2004 --> ;**** Razem Na Zawsze <3


<3 <3 <3

kamilaaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 21:22   #463
Kenyaa
Raczkowanie
 
Avatar Kenyaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Away:)
Wiadomości: 181
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Witam , mam jak zwykle dosyc porecone pytanie czy zazywanie luteiny ma wplyw na dzialanie tabeltek antykoncepcyjnych? Bo chodiz o to ze nie mialam dluugo okresu, gin przepisala mi luteine bralam ja przez 5 dni nastepnie po kolejnych 6 dostalam okres i wtym dniu "wrociłam" do tabletek anty. A z moim TŻtem kochałam się już po okresie czyli w 5 lub 6 dzien przyjmowania tabletek. I tak sie zastanawiam czy ta luteina nie miala jakiegs wplywu na oslabienie dzialania tabsow? Dodatkowo mielismy gume ale jakos nie zwracalam juz uwagi czy z nia wszystko ok i czy przypadkiem nic nie wycieknie bo myslalam ze jak tabsy sa to bedzie ok A teraz od paru dni sie tak zastanawiam i nie daje mi to spokoju, do tego od samego poczatku przyjmowania tabletek to po zazyciu za jakies 3 godziny robi mi sie nie dobrze:/ i tak mnie trzyma pół wieczora;/ czy to jest normalne? Dodam ze biore novynette i juz kiedys je barlam i wtedy wszystko bylo ok.
Kenyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 16:17   #464
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kenyaa Pokaż wiadomość
Witam , mam jak zwykle dosyc porecone pytanie czy zazywanie luteiny ma wplyw na dzialanie tabeltek antykoncepcyjnych? Bo chodiz o to ze nie mialam dluugo okresu, gin przepisala mi luteine bralam ja przez 5 dni nastepnie po kolejnych 6 dostalam okres i wtym dniu "wrociłam" do tabletek anty. A z moim TŻtem kochałam się już po okresie czyli w 5 lub 6 dzien przyjmowania tabletek. I tak sie zastanawiam czy ta luteina nie miala jakiegs wplywu na oslabienie dzialania tabsow? Dodatkowo mielismy gume ale jakos nie zwracalam juz uwagi czy z nia wszystko ok i czy przypadkiem nic nie wycieknie bo myslalam ze jak tabsy sa to bedzie ok A teraz od paru dni sie tak zastanawiam i nie daje mi to spokoju, do tego od samego poczatku przyjmowania tabletek to po zazyciu za jakies 3 godziny robi mi sie nie dobrze:/ i tak mnie trzyma pół wieczora;/ czy to jest normalne? Dodam ze biore novynette i juz kiedys je barlam i wtedy wszystko bylo ok.
Wzielas tabletki anty w 1.dzien miesiaczki wiec moim zdaniem ok.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:55   #465
kamilaaaa123
Raczkowanie
 
Avatar kamilaaaa123
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ---
Wiadomości: 104
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

jejq to czekanie mnie dobija
__________________
..Bo Ty Jesteś Jak Powietrze Dla Mnie Jak Życia Sens

..Sprawiasz ,Że Każdy Mój Dzień Wart Jest Jutra

31.12.2004 --> ;**** Razem Na Zawsze <3


<3 <3 <3

kamilaaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 19:58   #466
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

to zrób test, koszt rzędu 20 zł góra, a spokój umysłu
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 20:42   #467
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
to zrób test, koszt rzędu 20 zł góra, a spokój umysłu
W rossmanie ok. 8 zł
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 20:50   #468
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
W rossmanie ok. 8 zł
No to nawet za 8, ja zawsze kupowałam za 16, ale raz trafiłam na promocję i 6 zaplaciłam)
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 08:53   #469
kamilaaaa123
Raczkowanie
 
Avatar kamilaaaa123
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ---
Wiadomości: 104
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Dostalamm okresss) jeju ale sie cieszee))))) ;DDD maciezynstow narazie chyba nie jesty mi pisane;p
__________________
..Bo Ty Jesteś Jak Powietrze Dla Mnie Jak Życia Sens

..Sprawiasz ,Że Każdy Mój Dzień Wart Jest Jutra

31.12.2004 --> ;**** Razem Na Zawsze <3


<3 <3 <3

kamilaaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 09:08   #470
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez kamilaaaa123 Pokaż wiadomość
Dostalamm okresss) jeju ale sie cieszee))))) ;DDD maciezynstow narazie chyba nie jesty mi pisane;p
też się cieszę)
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 17:49   #471
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Czy po zaprzestaniu brania tabletek anty okres może się nie pojawić? Spóźnia mi się kilka dni, ale w zeszłym miesiącu miałam normalnie okres, a w tym W OGÓLE nie współżyłam. Tabletki brałam tylko 2 miesiące, więc dziwi mnie ten zanik i zaczynam się martwić.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 19:13   #472
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Czy po zaprzestaniu brania tabletek anty okres może się nie pojawić? Spóźnia mi się kilka dni, ale w zeszłym miesiącu miałam normalnie okres, a w tym W OGÓLE nie współżyłam. Tabletki brałam tylko 2 miesiące, więc dziwi mnie ten zanik i zaczynam się martwić.
miesiaczka moze sie rozregulowac nie ma znaczenia czy bierzesz tabletki miesiac czy rok to jest ingerencja w organizm.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:55   #473
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Dziewczyny błagam uspokójcie mnie bo ju wariuję, czytam co się da i z paniki przechodzą w spokój, więc może opiszę moją sytację. Moje cykle miesiączkowe przed pigułka twrały zazwyczaj 30 dni. Przez 2,5 roku brałam regularnie YASMIN. Zawsze w sobotę zaczynałam nowe opakowanie. Okres pojawiał się u mnie około środy i trwał do soboty/niedzieli i był skąpy. W sobotę rano 6 lutego, gdy miałam przyjąc pierwszą tabletkę z nowego opakowania, okazało się, że go nie mam, pomyślałam trudno - zrobię sobie przerwę. Ale tego wieczora kochałam się z TŻ, jak jakaś głupia, zaślepiona wieloletnim doświadczeniem w pigułkowaniu pomyślałam, że właściwie nie ma się co bać, bo skoro odstawiam tabletki i jeszcze mam okres (4 dzień), to do mojej owulacji minie jakieś 1,5 tygodnia. Na szczęscie stosunek z inicjatywy TŻ był przerwany, ale potem powtórzony, więc nasienie mogło się dostać I teraz trefiłam na wątek o powrocie wielkiej płodnosci tuż po odstawieniu i jestem cala w strachu. A nawet nie mogę zrobić testu bo po pierwsze chybabym zemdlała, a po drugie jest za wcześnie. Jeśli środę 2 lutego przyjąć za pierwszy dzień mojego nowego cyklu po odstawieniu to okresu mogę się spodziewać ok 2 marca, a dotego czasu osiwieję. Piersi mam mięciutkie jak kaczuszka, smaków ani wstrętów żadnych nie odczuwam, temperaturę mierzyłam: 36,6
Czy po tym odstawieniu naprawdę mam takie duże szanse? Przecież gdybym miała od razu po odstawieniu owulację, to temperatura wzrosłaby i jeśli doszłoby do zapłodnienia na takiej wysokości by się utrzymała...mam już mętlik w głowie
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:01   #474
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam uspokójcie mnie bo ju wariuję, czytam co się da i z paniki przechodzą w spokój, więc może opiszę moją sytację. Moje cykle miesiączkowe przed pigułka twrały zazwyczaj 30 dni. Przez 2,5 roku brałam regularnie YASMIN. Zawsze w sobotę zaczynałam nowe opakowanie. Okres pojawiał się u mnie około środy i trwał do soboty/niedzieli i był skąpy. W sobotę rano 6 lutego, gdy miałam przyjąc pierwszą tabletkę z nowego opakowania, okazało się, że go nie mam, pomyślałam trudno - zrobię sobie przerwę. Ale tego wieczora kochałam się z TŻ, jak jakaś głupia, zaślepiona wieloletnim doświadczeniem w pigułkowaniu pomyślałam, że właściwie nie ma się co bać, bo skoro odstawiam tabletki i jeszcze mam okres (4 dzień), to do mojej owulacji minie jakieś 1,5 tygodnia. Na szczęscie stosunek z inicjatywy TŻ był przerwany, ale potem powtórzony, więc nasienie mogło się dostać I teraz trefiłam na wątek o powrocie wielkiej płodnosci tuż po odstawieniu i jestem cala w strachu. A nawet nie mogę zrobić testu bo po pierwsze chybabym zemdlała, a po drugie jest za wcześnie. Jeśli środę 2 lutego przyjąć za pierwszy dzień mojego nowego cyklu po odstawieniu to okresu mogę się spodziewać ok 2 marca, a dotego czasu osiwieję. Piersi mam mięciutkie jak kaczuszka, smaków ani wstrętów żadnych nie odczuwam, temperaturę mierzyłam: 36,6
Czy po tym odstawieniu naprawdę mam takie duże szanse? Przecież gdybym miała od razu po odstawieniu owulację, to temperatura wzrosłaby i jeśli doszłoby do zapłodnienia na takiej wysokości by się utrzymała...mam już mętlik w głowie
gdybyś miała być płodna, okres byłby już po dwóch tygodniach (bo po owulacji okres występuje w około 14 dniu). Kobiety po odstawieniu hormonów bardzo często czekają na okres prawie dwa cykle, bo w pierwszym miesiący owulacja może nie mieć miejsca. Wg mnie prawdopodobieństwo ciąży jest praktycznie zerowe.
Poza tym w kilka dni po zapłodnieniu i tak nie będziesz miała żadnych objawów. Piersi nie bolą, apetytów nie ma etc.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:38   #475
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
gdybyś miała być płodna, okres byłby już po dwóch tygodniach (bo po owulacji okres występuje w około 14 dniu). Kobiety po odstawieniu hormonów bardzo często czekają na okres prawie dwa cykle, bo w pierwszym miesiący owulacja może nie mieć miejsca. Wg mnie prawdopodobieństwo ciąży jest praktycznie zerowe.
Poza tym w kilka dni po zapłodnieniu i tak nie będziesz miała żadnych objawów. Piersi nie bolą, apetytów nie ma etc.
A więc gdybym była płodna i w ciąży, to okres musiałby się "nie pojawić" za około 3 dni? Ale i tak się uspokoiłam trochę.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:12   #476
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
A więc gdybym była płodna i w ciąży, to okres musiałby się "nie pojawić" za około 3 dni? Ale i tak się uspokoiłam trochę.
pierwsze pytanie: w którym dniu cyklu kochałaś się?
drugie pytanie: ile dni ma przeciętny twój cykl?

Okres pojawia się około 2 tygodnie po owulacji (tak jest przyjęte).
Poza tym po odstawieniu hormonów owulacja może nie wystąpić i okres pojawi się po następnej owulacji. Równie dobrze owulacja może się sporo opóźnić a co za tym idzie, okres się spóźni.

Ja bym się nie stresowała bo to również wpływa na cykl.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 06:47   #477
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
pierwsze pytanie: w którym dniu cyklu kochałaś się?
ostatnią tabletkę zjadłam w sobotę 30 stycznia, w środę rano 3 lutego zaczęłam krwawić z odstawienia, natomiast w sobotę wieczorem 6 lutego się kchałam
drugie pytanie: ile dni ma przeciętny twój cykl?
brałam tabletki, ale wcześniej trwał zazyczaj o 2-3 dni dłużej niż standardowe 28
Okres pojawia się około 2 tygodnie po owulacji (tak jest przyjęte).
Poza tym po odstawieniu hormonów owulacja może nie wystąpić i okres pojawi się po następnej owulacji. Równie dobrze owulacja może się sporo opóźnić a co za tym idzie, okres się spóźni.

Ja bym się nie stresowała bo to również wpływa na cykl.
już się uspokajam powoli
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 10:08   #478
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

A ja bzikuję,okres spóźnia sie już tydzień, mam podwyższoną temperaturę... Z drugiej strony mam wysyp pryszczy jak przed okresem. Widać, że hormony szaleją, po co brałam te cholerne tabletki... Jak długo okres może się spóźnić po zakończeniu brania hormonów?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 15:10   #479
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Weź, nawet mnie nie strasz...
Mnie interesuje jedno, jak to jest z tą temperaturą. Jeśli okazałoby się, że wtedy 6 lutego miałam jajeczkowanie i zaszłam w ciążę, to od kiedy powinnam mieć podwyższoną? Bo na razie nie mam.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 15:50   #480
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
A ja bzikuję,okres spóźnia sie już tydzień, mam podwyższoną temperaturę... Z drugiej strony mam wysyp pryszczy jak przed okresem. Widać, że hormony szaleją, po co brałam te cholerne tabletki... Jak długo okres może się spóźnić po zakończeniu brania hormonów?
prawdziwy okres po odstawieniu hormonów (prawie dwa lata brania) dostałam po około 60 dniach od ostatniej tabletki. W pierwszm cyklu zwyczajnie nie było jajeczkowania. A objawy przed okresowe utrzymywały na 2 tygodnie przed :/
Jednak jest to bardzo indywidualna sprawa, bo możesz dostać tak, jak zawsze.

aliś, nie wiem jak jest z temperaturą, ale nie wydaje mi się abyś była w ciąży. Szczególnie gdy twierdzisz, że cały czas masz normalną. Poza tym jajeczkowanie tydzień po odstawieniu hormonów jest mało prawdopodobne (rzekłabym niemożliwe, ale zawsze są odstępstwa).

Dla spokoju ducha zróbcie sobie testy ciążowe
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.