Na Wspólnej cz. 4 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-28, 10:29   #2221
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Ja też nie pamiętam żeby Daniel zerwał z Olka
gdzie co jak
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 11:39   #2222
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

dopiero zerwie w zwiastunie widziałam
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 14:20   #2223
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

aaaaaaa no to wszystko jasne a ja myślałam że coś przegapiłam


btw było napisać to na biało, bo nie będę miała zaskoczenia podczas oglądania :p
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 16:57   #2224
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
aaaaaaa no to wszystko jasne a ja myślałam że coś przegapiłam


btw było napisać to na biało, bo nie będę miała zaskoczenia podczas oglądania :p
Przecież scena zrywania była pokazana w zwiastunie sezonu, więc niespodzianki raczej nie będzie
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 17:37   #2225
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

A Olka i Daniel w końcu mieli ten pierwszy raz? Wcześniej były non stop pokazywane ich podchody, a potem wszystko ucichło. Ewentualnie, przegapiłam ten cudowny moment

A nie tęsknicie za najbardziej gorącą i rozpaloną pożądaniem parą czyli Sławkiem i Renią? W każdym odcinku ich epizod kończył się tak samo-w łóżku, z tego co pamiętam to i chyba pod prysznicem czasem
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 06:17   #2226
vecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 87
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Na innym temacie juz sa

1466 20:05 06.09.2011

Borys domaga się od Brzozowskiego zwrotu pożyczki. Michał jest zdesperowany. Zamierza prosić brata o wsparcie finansowe. Nie zastaje go w domu i decyduje się pójść do kasyna. Sylwia proponuje, że zabierze Patryka do kina. Janusz jest sceptycznie nastawiony do pomysłu byłej żony. Marta przekonuje go, by dał Sylwii szansę. Ostatecznie Gajewski proponuje, że pójdzie do kina wraz z nimi. Cała trójka długo nie wraca. Sławek odwiedza Renatę. Chce porozmawiać. Kraszewska uważa jednak, że nie mają sobie nic do powiedzenia.

1467 20:05 06.09.2011

Jacek skarży się na uporczywy ból zęba. Filip, chcąc pomóc koledze, korzysta z uprzejmości Iwony. Borys odwiedza Michała, oczekując zwrotu pieniędzy. Brzozowski z satysfakcją wręcza mu plik banknotów, mimo iż nie jest to pełna kwota. Borys daje mu trzy dni na spłatę reszty długu. Grozi, że w przeciwnym razie powie o wszystkim Kindze. Maria martwi się o córkę. Widzi, że Renata bardzo przeżywa powrót Sławka. Namawia Monikę, by porozmawiała z siostrą. Monika składa Renacie niezapowiedzianą wizytę.

1468 20:05 08.09.2011

Weronika postanawia usunąć ciążę. Basia próbuje przekonać przyjaciółkę, by zmieniła decyzję. Igor dowiaduje się od Sary, że Magdę zwolniono z pracy dyscyplinarnie za zaniedbywanie obowiązków i częste nieobecności. Igor postanawia poważnie z dziewczyną porozmawiać. Magda reaguje agresywnie. Emilka wraca do szkoły po urodzeniu Jasia. Koleżanki opowiadają jej o szkolnych imprezach i namawiają na wspólne wyjście do galerii handlowej. Dziewczyna waha się. Zdaje sobie sprawę że powinna wrócić do domu.

1469 20:05 09.09.2011

Nowak jest zaniepokojony informacjami o Magdzie, które zewsząd do niego docierają. Zwraca się do Kamila o radę. Hoffer sugeruje mu, żeby porozmawiał z matką dziewczyny. Igor składa wizytę pani Żebrowskiej. Magda zjawia się niespodziewanie w domu matki. Trwają ostatnie przygotowania do ślubu Małgosi i Piotra. Ola i przyjaciółki panny młodej zaplanowały szalony wieczór panieński. Huczną zabawę przerywa nagła wizyta Piotra, który zabiera Gosię do domu. Ola głośno komentuje jego zachowanie. Sebastian odwiedza Weronikę.


Odc. 1469 (emisja: 8.09)

Ewa mówi Igorowi, że Magda pożyczała ostatnio od niej pieniądze. Nowak jest coraz bardziej zaniepokojony informacjami o Magdzie, które zewsząd do niego docierają. Radzi się Kamila, co ma w tej sytuacji zrobić jak postąpić, żeby Magda nie ograniczyła mu kontaktu z córką. Hoffer sugeruje mu, żeby porozmawiał z matką dziewczyny. Nowak składa wizytę pani Żebrowskiej. Niespodziewane w domu zjawia się Magda jest wściekła widząc Igora, bo domyśla się, że przyszedł on właśnie w jej sprawie

Trwają ostatnie przygotowania przed ślubem Małgosi i Piotra. Ola i przyjaciółki panny młodej zaplanowały szalony wieczór panieński. Huczną zabawę przerywa niespodziewana wizyta Piotra, który, delikatnie mówiąc, jest zniesmaczony obrazem sytuacji Czubak zabiera Gosię do domu! Ola kwaśno komentuje jego zachowanie, zaznaczając, że jej Daniel taki nie jest. Tymczasem Daniel pociesza Dorotę (Monika Fronczek) po awanturze z jej mężem...

Sebastian odwiedza Weronikę, która nie chce z nim rozmawiać. Petrus proponuje więc, że nie będą wracać do tematu pamiętnej nocy. Tymczasem Basia podejmuje jeszcze jedną próbę nakłonienia Weroniki, by nie poddawała się zabiegowi usunięcia ciąży - zwierza się ze swojej tajemnicy

Odc. 1470 (emisja: 12.09)

Od kilku dni Ewa odbiera głuche telefony. Sytuacja zaczyna ją niepokoić i irytować. Zastanawiają się z Żanetą, czy to nie jest sprawka natarczywego klienta, który w ten sposób chce się zemścić

Michał nie wie, jak spłacić długi zaciągnięte na grę w kasynie. Jest winny pieniądze nie tylko Andrzejowi i Borysowi, ale też lichwiarzowi, którego poznał pod kasynem. Tymczasem w domu odwiedzają go bandyci - wynajęci przez lichwiarza - chcą wymusić spłatę długu. Podczas szarpaniny Michał traci przytomność

Daniel spędził noc z Dorotą. Nie odbiera telefonów od zdenerwowanej Oli. Czy dotrzyma słowa i dotrze na ślub, czy wybierze wspólne śniadanie z Dorotą? Tymczasem w domu Zimińskich trwają ostatnie nerwowe przygotowania do ślubu z każdą minutą atmosfera staje się coraz bardziej napięta

Odc. 1471 (emisja: 13.09)

Kinga po powrocie do domu znajduje na podłodze nieprzytomnego Michała! Brzozowski nie może złapać oddechu i trzyma się za serce Przerażona Kinga dzwoni na pogotowie. Lekarz decyduje o przewiezieniu Michała do szpitala. Czyżby Brzozowski miał zawał?

Gosia z Piotrem składają sobie przysięgę małżeńską. Po złożeniu życzeń parze młodej goście udają się do sali weselnej. Jednak Daniel zatrzymuje Olę prosząc ją o chwilę rozmowy. Wyznaje jej, że zakochał się w kimś innym i że nie mogą już być razem! Ola jest w szoku

Daniel przeżywa rozstanie z Olą, nie może sobie znaleźć miejsca w domu. Basia wypytuje syna powód o zdenerwowania dziwi się, że tak szybko wrócił z wesela! Daniel wychodzi z domu, żeby ochłonąć. Postanawia odwiedzić Dorotę

Odc. 1472 (emisja: 14.09)

Do redakcji Igora wkracza pijana Magda i urządzą mu karkołomną awanturę! Przy okazji obraża Sarę, co wyraźnie denerwuje naczelnego. Igor postanawia wziąć sprawy w swoje ręce! Jedzie do matki Magdy i zabiera swoją córkę do siebie

Ola nie może otrząsnąć się po rozstaniu z Danielem Danka próbuje pocieszyć młodszą córkę. Tłumaczy jej, że najwidoczniej Daniel nie jest tym jedynym. Ola nie chce słuchać argumentów matki - jest zrozpaczona!

Kinga cieszy się, że Michał powoli wraca do zdrowia. Jego życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo. Brzozowski jednak ciągle ma powody do zmartwień - waha się, czy wyznać Kindze prawdę o długach, które zaciągnął w wielu miejscach Tymczasem Kinga zwierza się Basi, że dręczy ją poczucie winy. Być może to z jej powodu Michał wziął na siebie zbyt dużo i stąd ten zawał


Odc. 1473 (emisja: 15.09)

Matka Magdy przychodzi porozmawiać z Igorem. Broni córki, mówiąc, że ta nie jest alkoholiczką! Opowiada, że Magda przepłakała całą noc i obiecała poprawę. Prosi o oddanie wnuczki... Czy Igor ulegnie prośbom pani Żebrowskiej, czy też zdoła jej uświadomić, że Magda naprawdę ma problem z alkoholem?

Marylka rozmawia z Romanem o jego postępach w matematyce. Roman nagle oznajmia, że postanowił rzucić studia i przyszedł się pożegnać. Młodsza koleżanka próbuje przekonać Hoffera, żeby nie podejmował pochopnie decyzji - przecież to dopiero pierwszy semestr! Roman się waha

Tuż przed pierwszą rozprawą rozwodową Marta oznajmia Januszowi, że weźmie na siebie cała winę za rozpad jej małżeństwa z Filipem. Ku zaskoczeniu Konarskich sąd orzeka separację. Filip gwałtownie reaguje, a Marta milczy zakłopotana
vecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 09:36   #2227
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Ale dłuuuugie streszczenia
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 10:06   #2228
jola_lojalna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 234
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Jupi! sprawdziło się to, co pisałam kilka miesięcy temu - prześpi się z doktorantką. Teraz czekać, kiedy ta go zostawi, bo tam będzie na bank. Dla niej to "one night only" ewentualnie ff, a on się wkręci. Będzie za nią latać i się pogrążać, potem pewnie do Oli będzie chciał wracać...
jola_lojalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 12:51   #2229
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

To śmieszne, że niby wielka laska, która miała męża bogacza, a dodatkowo może mieć każdego, bo jest (podobno?) piękna, wybrała właśnie Daniela. Rozumiem, czasem starsze kobiety i młodsi mężczyźni łączą się w pary. Ale co taka niby wielka laska przyzwyczajona do życia w luksusie mogła zobaczyć w Danielu? Ani to bogate, ani przystojne. Już nawet Igor bardziej pasowałby na amanta dla niej. Ale Daniel? Rude dziecko i tyle. Toż to nawet nie mężczyzna. Jeszcze nie dorósł.

Apropo zwiastuna, jaki widziałam w TV, rozśmieszył mnie Adam. W wielkim szoku, że Wercia go zdradziła. A jak on walił ją po różkach z Lidzią, to było super:P Ma za swoje, dobrze mu tak
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 13:47   #2230
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

która to Lidzia była ?
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 13:59   #2231
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Apropo zwiastuna, jaki widziałam w TV, rozśmieszył mnie Adam. W wielkim szoku, że Wercia go zdradziła. A jak on walił ją po różkach z Lidzią, to było super:P Ma za swoje, dobrze mu tak
Też mnie ta jego reakcja rozbawiła.

chucky,
Lidzia to byłą taka blondyna z wyłupiastymi oczami, jakaś córka znajomego ojca Adama (tzn Adama ojciec miał znajomego i ta Lidzia to jego córka chyba) i Adam w czymś tam jej pomagał i się z nią... bryknął.
O ile się nie mylę.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 14:30   #2232
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Dziękuje za wytłumaczenie...Tylko Adam nie zrobil dziecka Lidce,a Sebestian-Werce tak.Dlatego jej chyba nie wybaczy. Tak sadzę.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 14:40   #2233
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;29062927]Dziękuje za wytłumaczenie...Tylko Adam nie zrobil dziecka Lidce,a Sebestian-Werce tak.Dlatego jej chyba nie wybaczy. Tak sadzę.[/QUOTE]
Ona też nie powinna była wybaczać. Zdrada to zdrada.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 16:29   #2234
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Ale jak widać Weronika sama też święta nie jest
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 16:57   #2235
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Michał gra taką mega ciotę i fajtłapę. Zaś 'niepokorny playboy' Daniel też już mnie denerwuje. Co więcej, ta jego laska Dorota wcale nie jest boska. Mogli wziąć jakąś bardziej pasującą laskę do odegrania tej roli Albo jak Olka znalazła foty leżakującej Doroty, które zrobili napaleni na nią nastolatkowie, to chciało mi się śmiać. Niby ma być sexbombą, a leżała tam zwykła, normalna dziewczyna, a nie bogini piękności.
Dokładnie, przecież Michał prowadzi firmę i to z powodzeniem, a dał się nabrać na coś takiego...

Wydaje mi się, że Adam nie wybaczy Weronice, nie coś takiego
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 17:31   #2236
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Ale ona mu wybaczyła. Jedyna różnica między ich zachowaniem, to to, że Weronika się nie zabezpieczyła, a on chyba tak. Albo miał szczęście
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 19:31   #2237
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość

Apropo zwiastuna, jaki widziałam w TV, rozśmieszył mnie Adam. W wielkim szoku, że Wercia go zdradziła. A jak on walił ją po różkach z Lidzią, to było super:P Ma za swoje, dobrze mu tak

O chciałabym ten zwiastun zobaczyć. co tam jeszcze ciekawego było?
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 19:54   #2238
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Ale Olka z Danielem chyba raz zerwała. Wtedy co to poznała tego buntownika z wyboru, co się w moro ubierał, nie pamiętam imienia. Zeszli się potem Wiec teraz czas na Daniela i jego fascynację
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 20:39   #2239
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Co do Olki, to był jeszcze jakiś szkolny playboy. Zaprosił ją nawet na imprezę, a potem chciał przelecieć, niemalże zgwałcić, ale w ostatniej chwili wbiegł Daniel i uratował swoją ukochaną
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 09:06   #2240
jola_lojalna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 234
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

A teraz ten buntownik, co Ola z nim "na akcje" chodziła gra w reklamie KFC albo Mc, bo nie pamiętam.
No i zgadzam się też, że jak Ola zerwała z Danielem, to teraz on może mieć chwile zwątpienia. Ale Ola z nikim nie spała...
jola_lojalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 21:57   #2241
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

a Olka jak dla mnie pewnie szarpnie się na swoje życie ;p
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 22:01   #2242
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez jola_lojalna Pokaż wiadomość
A teraz ten buntownik, co Ola z nim "na akcje" chodziła gra w reklamie KFC albo Mc, bo nie pamiętam.
No i zgadzam się też, że jak Ola zerwała z Danielem, to teraz on może mieć chwile zwątpienia. Ale Ola z nikim nie spała...
Aaaaaaa..... A ja się zastanawiałam skąd go kojarzę? Już nawet brałam pod uwagę YouCanDance i inne tego typu programy.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 22:28   #2243
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Ojesu, jestem u mamy a tutaj nie ma tvnu
Zaczęło się już? Co działo sie coś ciekawego? ;>
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 22:44   #2244
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
Ojesu, jestem u mamy a tutaj nie ma tvnu
Zaczęło się już? Co działo sie coś ciekawego? ;>
Chyba od poniedziałku będą nowe odcinki. Czy się mylę?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 22:45   #2245
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

chyba jeszcze nie było nowych odcinków po wakacjach

pewnie wystartują od poniedziałku
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 22:55   #2246
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Ufff, to dobrze, bo właśnie aż nie mogłam zasnąć, myślałam, że przegapiłam


_________________________
coś niezbyt po polsku napisałam
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.







Edytowane przez Gregorynka
Czas edycji: 2011-09-02 o 22:57
Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 22:58   #2247
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Hej wiec kiedy beda nowe odcinki na wspolnej od kiedy? od 6 wrzesnia tak/
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 23:40   #2248
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Też mnie ta jego reakcja rozbawiła.

chucky,
Lidzia to byłą taka blondyna z wyłupiastymi oczami, jakaś córka znajomego ojca Adama (tzn Adama ojciec miał znajomego i ta Lidzia to jego córka chyba) i Adam w czymś tam jej pomagał i się z nią... bryknął.
O ile się nie mylę.

Tak, pamiętam.
Oglądam czasem ten serial i wtedy niby było tak, że żona nie poświęcała mu czasu, to polazł w bok z tamtą.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 08:45   #2249
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Dziewczyny, buuuuuu http://www.koktajl24.pl/Koniec-Na-Wspolnej
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 09:10   #2250
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Na Wspólnej cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
O nie Szkoda !! Ale jeszcze trochę odcinków będziemy mieć do oglądania
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.