kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini! - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-12, 20:14   #4801
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Bania: jak chcesz wyślij mi swoje zdjęcie-portret i inne zdjęcie z kolorem wlosów który chcesz i Ci zrobię wizualizację w Photoshopie ;-)

Ja mam naturalny, próbowałam farbowa(na ciemniejszy brąz, na czerwonawy) kilka razy ale wszystko mi schodzi strasznie szybko. Blondu się jednak boję, to bardzo bardzo radykalna zmiana by była. Nie chcialabym wyglądać jak lafirynda

Szaruch: a moich zdjęć to czemu nie widzisz? Mam normalnie w albumie
Ja póki co bezgrzesznie na SB, 3ci dzień. Odliczam dni do końca. Dziś było -0,8 kg od czwartku, to chyba woda, jak myślicie? Chociaż skoro już wcześniej byłam na diecie, to chyba woda nie powinna schodzić?
o rzeczywiście, są jakoś się nie przestawiłam że część z Was mam już w kontaktach i mogę oglądać nie widzę Cię w blondzie szczerze mówiąc, chyba że w takim ciepłym, ale nie za jasnym.
myślę że to nie woda skoro wcześniej dietkowałaś, ale ja się nie znam.
uroczyście ogłaszam że skończyłam 4 dzień SB!
TZ ciągnął na bułkę jarską albo pizzę ale odmówiłam
w ogóle, zrobiłam sobie to zamówienie na kalinie i ZSK, przyszło, ale niestety mój olej z kiełków pszenicy poszedł się je**ć... szczury przegryzły buteleczkę i wszystko wyleciało
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 08:38   #4802
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

A kto jest taki zayebisty i dzisiaj rano z przyjaciółką biegał?
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 12:33   #4803
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
A kto jest taki zayebisty i dzisiaj rano z przyjaciółką biegał?
że Wam się chce pokłony!
wstałam o 12.30
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 19:00   #4804
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Właśnie dużo jem Nigdy nie udawałam, że mam dobrą przemianę materii odziedziczoną po mamie
U mnie na uczelni są dziewczyny, które na zajęciach jedzą wafle ryżowe albo mace, ale uparcie wmawiają, że nieeeeee! że one tak to żywią się głównie pizzą
O to to! Ja całą tę genialną przemianę materii widzę tak:

1) czytałam, że tylko niewielki procent ludzi ma taką przemianę materii, że może jeść i nie tyć (chyba 2%). Większość takich dziewczyn po 30tce nie zmienia nawyków żywieniowych i dupsko się poszerza, bo przyzwyczajone są do jedzenia wszystkiego co się chce
2) wiele dziewczyn nie dojada. Mam taką kuzynkę, która jako nastolatka była naprawdę chuda, potem w ciąży dużo przytyła i schudła do prawidłowej wagi drastyczną dietą. Powiedziała mi, że po prostu jak miała te 18-19 lat to często nie dojadała, dlatego tak mało ważyła. Koleżankę też taką mam. Twierdzi, że je dużo i nie tyje, a żywi się waflami ryżowymi, nawet nigdy całego batonika nie zjadła i przy tym jest strasznie ruchliwa, tzw. wierci-dupa. Nie usiedzi 5 minut w miejscu, mało je, więc jak ma tyć?

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-05-13 o 19:02
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 19:34   #4805
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość

bania, rudy szybko się wymywa, na fryzjera wydałabyś fortunę, lepiej w domu. i owszem, za jakiś czas się zniszczą :P niestety uroki farbowania chemią :P
ja nie umiem farbować nie idę na tą wizytę, boję się najpierw muszę ogarnąć inne aspekty atrakcyjnego looku
Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Bania: jak chcesz wyślij mi swoje zdjęcie-portret i inne zdjęcie z kolorem wlosów który chcesz i Ci zrobię wizualizację w Photoshopie ;-)
kochana jesteś jak dorwę jakies swoje zdjęcie, to Ci wyślę . no chyba że do tej pory na dobre się rozmyślę
Cytat:
Ja mam naturalny, próbowałam farbowa(na ciemniejszy brąz, na czerwonawy) kilka razy ale wszystko mi schodzi strasznie szybko. Blondu się jednak boję, to bardzo bardzo radykalna zmiana by była. Nie chcialabym wyglądać jak lafirynda


ze mnie wszyscy mają bekę jak mówię, że idę do fryzjera, i straszą mnie , że fryzjerka zrobi mi wlasnie platyne, i bede wyglądała tak jak napisałaś xD

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość

Te wkładki żelowe na tą "poduszkę" stopy to fajna sprawa
Teoretycznie powinno się przymocować do jednej pary i tak nosić, ale ja jestem mega ekonomiczna i przekładam z jednej pary szpilek do drugiej i dają radę
śmierdzą!


Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
No, a poza tym jaram się niemiłosiernie dzidziusiem siostry i "wczoraj żyłam seksem, a dzisiaj kodeksem" :P

Nie jem 3 bitów... Przerzuciłam się na batonową milkę caramel


łee ja nie lubię tej carmel milka mnie rozczarowała tą linia caramel

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
A kto jest taki zayebisty i dzisiaj rano z przyjaciółką biegał?
arrrrrr, nieźlee !

ale ja jestem lepsza

pozapisywałam się na zajęcia sportowe, mam w środy, piątki i soboty, a w pozostałe dni siłownia zwariowałam, wiem

a zaraz idę biegać
Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
że Wam się chce pokłony!
wstałam o 12.30
co za leniwe i próżna dziewucha
[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40795213]

1) czytałam, że tylko niewielki procent ludzi ma taką przemianę materii, że może jeść i nie tyć (chyba 2%). Większość takich dziewczyn po 30tce nie zmienia nawyków żywieniowych i dupsko się poszerza, bo przyzwyczajone są do jedzenia wszystkiego co się chce
2) wiele dziewczyn nie dojada. Mam taką kuzynkę, która jako nastolatka była naprawdę chuda, potem w ciąży dużo przytyła i schudła do prawidłowej wagi drastyczną dietą. Powiedziała mi, że po prostu jak miała te 18-19 lat to często nie dojadała, dlatego tak mało ważyła. Koleżankę też taką mam. Twierdzi, że je dużo i nie tyje, a żywi się waflami ryżowymi, nawet nigdy całego batonika nie zjadła i przy tym jest strasznie ruchliwa, tzw. wierci-dupa. Nie usiedzi 5 minut w miejscu, mało je, więc jak ma tyć?[/QUOTE]
one są po prostu niejadkami


idę rzeźbić dupkę moje obiboczki. mam nadzieję, że jak to przeczytacie, to zaczniecie trzaskać przysiady , pisząc jednocześnie jakiegoś słit pościka

nie zapomnijcie o m jak milosc! ogladalyscie ostatnio?! boze, co za skandal! agnieszka bzyknela tego mlodego, widzialyscie?! oczom nie moglam uwierzyc
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 20:27   #4806
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Monia, pisałam Wam kiedyś w dużym skrócie co i jak -> https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4207 Jak przeczytasz i będziesz miała wątpliwości, czy dobrze wszystko wyliczyłaś, to napisz PW, na pewno odpiszę Idę się uczyć
Ooo zapisałam w zakładkach, jutro przeanalizuję na spokojnie, dzięki!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
na rudo :P dziewczyny mi co prawda odradzają, ale wszyscy z otoczenia mówią, że byłaby to korzystna zmiana. no i nie wiem teraz :P
ciężko mi się zdecydować, bo ja nigdy nie farbowałam włosów (szamponetki sie nie liczą :P)
boję się tego, że musiałabym regularnie chodzić do fryzjera, i że włosy mogłyby być w fatalnej kondycji. doradźcie mi coś
przez ten brak zmian koloru, przez całe życie widzę w lustrze tą samą dziewczynę :P
Weź Ty sobie wybij z głowy ten rudy :P Bania i rudy? Nieee

Moja przyjaciółka zawsze mówi ej jak mi kiedyś przyjdzie do głowy xxxx to weź mnie na bok i ☠☠☠nij w głowę. Nie tłumacz, nie pytaj tylko ☠☠☠nij . I tak bania zrobię z Tobą :P

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
moja mama robi ja nie przepadam za kurczakiem. jem tylko filety.
jak wyszło danie
Matko bania jesteś jak R. Z kurczaka je tylko filety. Ale w sobotę zrobiłam aferę to i udka wpierdzielał dobre wyszły tylko przyprawa taka sobie (miałam ziołowo-czosnkowe). Następnym razem po prostu zdejmę z nich skórę, obtoczę w przyprawie do kuraka i w rękaw Soczyste wychodzą i bez tłuszczu
Buty wstawiam

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Te wkładki żelowe na tą "poduszkę" stopy to fajna sprawa
Teoretycznie powinno się przymocować do jednej pary i tak nosić, ale ja jestem mega ekonomiczna i przekładam z jednej pary szpilek do drugiej i dają radę
A z jakiej masz firmy?

Cytat:
Napisane przez alma mater Pokaż wiadomość
O to to! Ja całą tę genialną przemianę materii widzę tak:

1) czytałam, że tylko niewielki procent ludzi ma taką przemianę materii, że może jeść i nie tyć (chyba 2%). Większość takich dziewczyn po 30tce nie zmienia nawyków żywieniowych i dupsko się poszerza, bo przyzwyczajone są do jedzenia wszystkiego co się chce
2) wiele dziewczyn nie dojada. Mam taką kuzynkę, która jako nastolatka była naprawdę chuda, potem w ciąży dużo przytyła i schudła do prawidłowej wagi drastyczną dietą. Powiedziała mi, że po prostu jak miała te 18-19 lat to często nie dojadała, dlatego tak mało ważyła. Koleżankę też taką mam. Twierdzi, że je dużo i nie tyje, a żywi się waflami ryżowymi, nawet nigdy całego batonika nie zjadła i przy tym jest strasznie ruchliwa, tzw. wierci-dupa. Nie usiedzi 5 minut w miejscu, mało je, więc jak ma tyć?
Padłam



Półmaraton bomba mega pozytywne
Kumpel przebiegł, zajął 169 miejsce na ok.700, czasowo też rewelacja, więc jestem z niego dumna i we wrzesniu lecimy z R. na 10km

Ale oczywiście potem było mnóstwo piwa i pizzy, dzisiaj kac i praca
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 21:33   #4807
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Bania, buty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0390.jpg (107,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0391.jpg (92,3 KB, 10 załadowań)
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 21:59   #4808
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Bania, z kim się przespała Agnieszka? Nie oglądałam tego, ale jestem ciekawa co ten dziweks znowu wyrabia

Monia, ładne butki!

Edit: aaaa, już wiem z kim! Pąpa! Stara, a głupia, co?

Ale i tak najbardziej rozwala mnie wątek: Gosi, Tomka i Michała. Ten Łagoda to normalnie taka cipa. Kurva, w Stanach był jakimś kryptogejem, teraz przywala się do Gosi. Bez pół litra nie rozbierzesz I jeszcze problemy Marty i Andrzeja. Ich to tylko zabić, żeby się nie męczyli

Ja dzisiaj ćwiczyłam, ale zjadłam za dużo kalorii Jestem śmieciem, a nie misiem

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-05-13 o 22:05
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 06:15   #4809
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość


Weź Ty sobie wybij z głowy ten rudy :P Bania i rudy? Nieee

Moja przyjaciółka zawsze mówi ej jak mi kiedyś przyjdzie do głowy xxxx to weź mnie na bok i ☠☠☠nij w głowę. Nie tłumacz, nie pytaj tylko ☠☠☠nij . I tak bania zrobię z Tobą :P
to ja nie wiem... jestem chyba skazana na ten mój kasztanek :P
Cytat:
Matko bania jesteś jak R. Z kurczaka je tylko filety. Ale w sobotę zrobiłam aferę to i udka wpierdzielał dobre wyszły tylko przyprawa taka sobie (miałam ziołowo-czosnkowe). Następnym razem po prostu zdejmę z nich skórę, obtoczę w przyprawie do kuraka i w rękaw Soczyste wychodzą i bez tłuszczu
Buty wstawiam
hahah nie chcę Cię martwić, ale jeśli jest fanem filetów, a wrogiem skrzydełek, udek, itp; to może nie chciał Ci robić przykrości i dlatego zjadł chociaż brzmi pysznie, może udało Ci się go przekonać

ostatnio nawet rosół zaczął mnie dziwnie obrzydzać

Cytat:

Półmaraton bomba mega pozytywne
Kumpel przebiegł, zajął 169 miejsce na ok.700, czasowo też rewelacja, więc jestem z niego dumna i we wrzesniu lecimy z R. na 10km

Ale oczywiście potem było mnóstwo piwa i pizzy, dzisiaj kac i praca
169, nieźle gratuluję pewnie jest sexy

Monia, jak pójdziesz na maraton, to mi zryjesz psychikę ale idź, bo oczywiście w pozytywnym sensie

ale wiesz co, ja nigdynie byłam na maratonie, ani jako widz, ani tym bardziej jako uczestnik; co fajnego jest w patrzeniu jak te biedaki się męczą?!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Bania, buty
super! za 4 dychy ?! żal nie kupić
[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40799112]Bania, z kim się przespała Agnieszka? Nie oglądałam tego, ale jestem ciekawa co ten dziweks znowu wyrabia

Monia, ładne butki!

Edit: aaaa, już wiem z kim! Pąpa! Stara, a głupia, co?
[/QUOTE]
ja nie wierzę do dzisiaj w to co się stało wszyscy się od niej odwrócili, dlatego ona wykorzystała chłopaka. Teraz tylko Kasia cierpi, ale za parę odcinków wszyscy będą wylewać krokodyle łzy
Cytat:
Ale i tak najbardziej rozwala mnie wątek: Gosi, Tomka i Michała. Ten Łagoda to normalnie taka cipa. Kurva, w Stanach był jakimś kryptogejem, teraz przywala się do Gosi. Bez pół litra nie rozbierzesz I jeszcze problemy Marty i Andrzeja. Ich to tylko zabić, żeby się nie męczyli
no ŁĄgoda w ogóle nagle urwał się nie wiadomo skąd i adoruje Małgosię. nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Małgosi niedługo nie będzie w mjm, bo Koroniewska już reklamuje lody, ale nadal tajemnicą jest dla mnie, co takiego się stanie. Myślę, że provident odetnie jej palca za te jej długi, których narobiła podczas gdy Tomek nie udzielał jej małżeńskiego wsparcia

Andrzej to bicz Wszyscy zapomnieli, ale ja nadal pamiętam, że bzyknął Agnieszkę. Uszlo mu to płazem
Cytat:
Ja dzisiaj ćwiczyłam, ale zjadłam za dużo kalorii Jestem śmieciem, a nie misiem
nasz kochany wątkowy żarłoczek hihih
dzisiaj będzie lepiej



idę na siłownięęęęęęęęęęęe
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 18:22   #4810
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40799112]
Edit: aaaa, już wiem z kim! Pąpa! Stara, a głupia, co?

Ale i tak najbardziej rozwala mnie wątek: Gosi, Tomka i Michała. Ten Łagoda to normalnie taka cipa. Kurva, w Stanach był jakimś kryptogejem, teraz przywala się do Gosi. Bez pół litra nie rozbierzesz I jeszcze problemy Marty i Andrzeja. Ich to tylko zabić, żeby się nie męczyli

Ja dzisiaj ćwiczyłam, ale zjadłam za dużo kalorii Jestem śmieciem, a nie misiem [/QUOTE]
Odwal się od Andrzeja
A co sadzicie o wątku Mareczka? i Ewy? Siostrze Hanki złamał serce i bzyka Ewkę, też nieźle Ewa brzydka, ale lubię ja

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
to ja nie wiem... jestem chyba skazana na ten mój kasztanek :P
hahah nie chcę Cię martwić, ale jeśli jest fanem filetów, a wrogiem skrzydełek, udek, itp; to może nie chciał Ci robić przykrości i dlatego zjadł chociaż brzmi pysznie, może udało Ci się go przekonać

ale wiesz co, ja nigdynie byłam na maratonie, ani jako widz, ani tym bardziej jako uczestnik; co fajnego jest w patrzeniu jak te biedaki się męczą?!
Na siłownie? I myślisz, że uwierzymy? Bania, skakanie po P. to nie siłownia
Kasztanki są fajne, ja też mam kasztanka, tak mi się wydaje
Maratony są mega! Mnie najbardziej ręce bolały, od klaskania



Sandej

jesteś tu
Zrobiłam dzisiaj placuszki Wstałam o 6 i smażyłam
Płatki owsiane+jajo+2 banany. Bez mąki bo nie dostałam w osiedlaku pełnoziarnistej :P Wyszła pycha! 3 wielkie patelnie nasmażyłam, wystarczyło na śniadanie, dla tż i jeszcze do pracy wzięłam I były bardzo słodkie chociaz nie dodałam ani grama cukru



Dzisiaj:
I: placki j/w
II: placki j/w ()
III: kanapka z razowca, polędwicy, sałaty, pomidor
IV: 2 gotowane jajka, kromka razowca
I to chyba wsio bo dopiero jem jajka :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 20:57   #4811
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Odwal się od Andrzeja
A co sadzicie o wątku Mareczka? i Ewy? Siostrze Hanki złamał serce i bzyka Ewkę, też nieźle Ewa brzydka, ale lubię ja
Marek okazał się strasznym yebaką O.O

nie lubię wątku grabiny, aczkolwiek jestem wdzięczna Ilonie.Ł; że nie muszę oglądać Anny Muchy
Cytat:
Na siłownie? I myślisz, że uwierzymy? Bania, skakanie po P. to nie siłownia
Kasztanki są fajne, ja też mam kasztanka, tak mi się wydaje
Maratony są mega! Mnie najbardziej ręce bolały, od klaskania

ciśnij oczywiście że byłam! niestety niewiele miało to wspólnego z jakimkolwiek wysiłkiem, bo byłam z koleżanką śmiała sie ze mnie, że jestem paralityk i nie mam koordynacji, więc zamknęłam się w sobie i tyle było z moich ćwiczeń muszę chodzić sama

dziś P. "skakał" xD

Ja myślałam, że Ty jesteś bruneta ;D
Cytat:
Zrobiłam dzisiaj placuszki Wstałam o 6 i smażyłam
Płatki owsiane+jajo+2 banany. Bez mąki bo nie dostałam w osiedlaku pełnoziarnistej :P Wyszła pycha! 3 wielkie patelnie nasmażyłam, wystarczyło na śniadanie, dla tż i jeszcze do pracy wzięłam I były bardzo słodkie chociaz nie dodałam ani grama cukru


lepiej bys wstała na jogging, a nie - placki smażyć



a jutro zaczynam fitnesssssssssssss to dopiero będzie pąpa
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 23:42   #4812
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 00:06   #4813
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

ja nie wierzę do dzisiaj w to co się stało wszyscy się od niej odwrócili, dlatego ona wykorzystała chłopaka. Teraz tylko Kasia cierpi, ale za parę odcinków wszyscy będą wylewać krokodyle łzy no ŁĄgoda w ogóle nagle urwał się nie wiadomo skąd i adoruje Małgosię. nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Małgosi niedługo nie będzie w mjm, bo Koroniewska już reklamuje lody, ale nadal tajemnicą jest dla mnie, co takiego się stanie. Myślę, że provident odetnie jej palca za te jej długi, których narobiła podczas gdy Tomek nie udzielał jej małżeńskiego wsparcia

Andrzej to bicz Wszyscy zapomnieli, ale ja nadal pamiętam, że bzyknął Agnieszkę. Uszlo mu to płazem

nasz kochany wątkowy żarłoczek hihih
dzisiaj będzie lepiej
Jak to? To ja chyba jestem bardziej do tyłu, niż myślałam. To Gosia zniknie z MjM? O nie, co za głupie wątki wprowadzają, jak można zostawić 2 dzieci?

Ja też pamiętam i nie zapomnę! Co za złamas Nie wiem jak Monia go może kochać

Było lepiej! Dzisiaj ładnie jadłam

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Odwal się od Andrzeja
A co sadzicie o wątku Mareczka? i Ewy? Siostrze Hanki złamał serce i bzyka Ewkę, też nieźle Ewa brzydka, ale lubię ja


Maratony są mega! Mnie najbardziej ręce bolały, od klaskania

Oj Monia, zaślepiona jesteś, a zobacz jakie toto nieodpowiedzialne Ty Tylko patrzysz na jego tyłek
Marek to "wozibuła", jak powiedział mój tata Nie wie jakim cudem stać go na wszystko, skoro rozwoził buły i szynki W ogóle głupie są te wątki z Markiem po śmierci Hanki, nie wiadomo o co mu chodzi.



Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

dziś P. "skakał" xD


a jutro zaczynam fitnesssssssssssss to dopiero będzie pąpa
Ooo, proszę Ja nie będę skakać do sierpnia, jest supcio, naprawdę :brzyda l::brzy dal: Chyba pójdę się wysterylizować, jak zwierzę. Mam nadzieje, że będę mieć przez ten czas dużo pracy, żeby nie myśleć o seksie

Koniecznie musisz opowiedzieć jak było

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-05-15 o 00:08
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 00:46   #4814
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Czuję, że nie oglądając MjM jestem do tyłu, ale mam za dużo seriali i po prostu nie wcisnęłabym tego w grafik kto ogląda HIMYM? Ted poznał matkę, nareszcie!

Wiecie, chciałabym napisać że od jutra dieta i że będzie super, no ale nie będzie
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 08:44   #4815
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Czuję, że nie oglądając MjM jestem do tyłu, ale mam za dużo seriali i po prostu nie wcisnęłabym tego w grafik kto ogląda HIMYM? Ted poznał matkę, nareszcie!

Wiecie, chciałabym napisać że od jutra dieta i że będzie super, no ale nie będzie
Śmietanka byłam w Twoim mariborze, piłam na jakiejś górze z nocnym widokiem miasta, , była burza i było pięknie

ja też nie oglądam mjm ale oglądam himym! Jeszcze nie oglądalam nowego odcinka, dopiero jutro ale już mnie wkurzało, że jej jeszcze nie poznał więc się cieszę

Co do SB, jestem wkurzona, dziś +0,5 kg na wadze od wczoraj. Jadłam zgodnie z dietą, nie grzeszyłam mam nadzieję, że to woda przed okresem (chociaż nigdy nie mam więcej przed) albo po rowerze. Bo jak nie schudnę na tej diecie, to idę do lekarza chyba. Od dluższego czasu (ponad 3 miesiące) jestem na diecie, generalnie się trzymam, a schudłam tylko 3 kg, do tego uprawiałam sport. Masakrrrrra.

W pracy nie mam co robić, niestety nie ma klientow, wiec ogladamy z kolezanką gotowe na wszystko z hiszpanskim lektorem przyjemne z pozytecznym i nawet większość rozumiem, a dopiero 1,5 roku się uczę hiszpańskiego
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)


Edytowane przez SlodkoOstra
Czas edycji: 2013-05-15 o 08:45
SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 09:13   #4816
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Czuję, że nie oglądając MjM jestem do tyłu, ale mam za dużo seriali i po prostu nie wcisnęłabym tego w grafik kto ogląda HIMYM? Ted poznał matkę, nareszcie!

Wiecie, chciałabym napisać że od jutra dieta i że będzie super, no ale nie będzie
Ja oglądam, ja! Boże, nareszcie Już ten Ted był taką cipą, wreszcie poznał tę matkę Jeszcze oglądam od nowa "Przyjaciół", ten serial nigdy mi się nie znudzi

Będzie
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 17:10   #4817
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
lepiej bys wstała na jogging, a nie - placki smażyć
Na jogging nie ma szans, musiałabym ubrać się-wyjść-wrócić-wziąć prysznic-wyszykować się od nowa, nie ma na to czasu w moim porannym grafiku a jeszcze mnie nie poyebało, żeby wstawać o 5

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Heloł, co tam? jak kariera? jak waga? jak faceci?

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40817866]
Ooo, proszę Ja nie będę skakać do sierpnia, jest supcio, naprawdę :brzyda l::brzy dal: Chyba pójdę się wysterylizować, jak zwierzę. Mam nadzieje, że będę mieć przez ten czas dużo pracy, żeby nie myśleć o seksie [/QUOTE]
Co?!!!!!! do sierpnia????!!! boże, dlaczego? wyrazy współczucia


Idziemy w październiku na wesele do znajomych. Zaczął się wysyp ślubów w naszym otoczeniu
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 18:30   #4818
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Monia, bo jadę tam gdzie w zeszłym roku, wiecie gdzie Dzięki
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 18:36   #4819
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40829704]Monia, bo jadę tam gdzie w zeszłym roku, wiecie gdzie Dzięki [/QUOTE]
A nie chcieliście jechać razem? nie ma takiej opcji?


Zrobiłam papirusy, dobre
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-15, 18:39   #4820
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40817866]Jak to? To ja chyba jestem bardziej do tyłu, niż myślałam. To Gosia zniknie z MjM? O nie, co za głupie wątki wprowadzają, jak można zostawić 2 dzieci?
[/QUOTE] zniknie jestem ciekawa jaki będzie powód tego zniknięcia i jak Tomek sobie z tym poradzi?! mam nadzieję, że to nie rozwinie wątku agnieszki

Cytat:
Oj Monia, zaślepiona jesteś, a zobacz jakie toto nieodpowiedzialne Ty Tylko patrzysz na jego tyłek
Marek to "wozibuła", jak powiedział mój tata Nie wie jakim cudem stać go na wszystko, skoro rozwoził buły i szynki W ogóle głupie są te wątki z Markiem po śmierci Hanki, nie wiadomo o co mu chodzi.
co nie? nagle wielki biznesmen. pff
Cytat:
Ooo, proszę Ja nie będę skakać do sierpnia, jest supcio, naprawdę Chyba pójdę się wysterylizować, jak zwierzę. Mam nadzieje, że będę mieć przez ten czas dużo pracy, żeby nie myśleć o seksie
o boze boze, jak to . walić celibat

ej ? apropo celibatu - jeżeli mieszkam ze swoim facetem, to tuż przed ślubem powinnam się od niego wyprowadzić? moje koleżanki mają takie dylematy jednej ksiądz nie chciał dać rozgrzeszenia jaździora
Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Czuję, że nie oglądając MjM jestem do tyłu, ale mam za dużo seriali i po prostu nie wcisnęłabym tego w grafik kto ogląda HIMYM? Ted poznał matkę, nareszcie!

Wiecie, chciałabym napisać że od jutra dieta i że będzie super, no ale nie będzie
Śmietaaaaannnnnaaa! nie oglądam Himym ;(
jak skończę mjm, to zacznę himym myślicie, że mjm kiedyś się skończy?

BĘDZIE!

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Co do SB, jestem wkurzona, dziś +0,5 kg na wadze od wczoraj. Jadłam zgodnie z dietą, nie grzeszyłam mam nadzieję, że to woda przed okresem (chociaż nigdy nie mam więcej przed) albo po rowerze. Bo jak nie schudnę na tej diecie, to idę do lekarza chyba. Od dluższego czasu (ponad 3 miesiące) jestem na diecie, generalnie się trzymam, a schudłam tylko 3 kg, do tego uprawiałam sport. Masakrrrrra.
eeeeeeeeeeeee, takim wzrostem wagi się nie przejmuj zważ sie za kilka dni, nie zmieniając dotychczasowej diety, i wtedy ocenisz.
Cytat:
W pracy nie mam co robić, niestety nie ma klientow, wiec ogladamy z kolezanką gotowe na wszystko z hiszpanskim lektorem przyjemne z pozytecznym i nawet większość rozumiem, a dopiero 1,5 roku się uczę hiszpańskiego
ładnie się bawicie w pracy! szef wie?!
zazdroszczę Ci tego hiszpańskiego, ja nie mam energii i weny na nauke nowego języka ;(
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Idziemy w październiku na wesele do znajomych. Zaczął się wysyp ślubów w naszym otoczeniu
u mnie tez :P i te pytania: a wy kiedy pff



kto był u fryzjera i pierwszy raz w życiu zafarbował włosy?
czułam się jak gałgańska dziewica


no i byłam na aerobiku! świetnie mi poszło
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 18:48   #4821
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Bania
Jak sie mieszka razem to przed ślubem jest jedna spowiedź,a nie dwie. Ta spowiedź zazwyczaj jest w piątek przed ślubem, żeby nie zdążyć nagrzeszyć Ta wcześniejsza jest bez sensu bo i tak nie ma postanowienia poprawy czy jakoś tak. Pewnie dlatego kolezanka rozgrzeszenia nie dostała :P

Poka włosy! Masz jakiegoś zaufanego fryzjera? dużo dałaś? Moja chce ok.300zł. za farbowanie moich kłaków. Więc farbuję w domu za 20zł.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 18:59   #4822
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Bania
Jak sie mieszka razem to przed ślubem jest jedna spowiedź,a nie dwie. Ta spowiedź zazwyczaj jest w piątek przed ślubem, żeby nie zdążyć nagrzeszyć Ta wcześniejsza jest bez sensu bo i tak nie ma postanowienia poprawy czy jakoś tak. Pewnie dlatego kolezanka rozgrzeszenia nie dostała :P

Poka włosy! Masz jakiegoś zaufanego fryzjera? dużo dałaś? Moja chce ok.300zł. za farbowanie moich kłaków. Więc farbuję w domu za 20zł.
dzisiaj mam rozpieprzone włosy, bo na aerobiku nie miałam gumki, a machałam łbem :P jutro zrobię zdjęcie

ale bez drastycznych zmian, doradziła mi ombre :P cięcie takie jak wcześniej, czyli góra krótka, dół długi; włosy mniej więcej sięgają mi do łopatek.

czy zaufana jest ta fryzjerka - ciężko powiedzieć, wszystkie koleżanki ją chwalą, ona jest odważna i kreatywna, bałam się do niej iść :P ale luz, nie zrobiła mi krzywdy. a zapłaciłam 110 zł miałam przygotowane 250 :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 20:51   #4823
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Zrobiłam papirusy, dobre
Przeczytałam, że zrobiłaś papierosy
A robiłaś te gotowe? Bo my kiedyś w domu mieliśmy na obiad, potem mój TŻ zrobił i jakieś za słone były W końcu kupiliśmy przyprawy, papier do pieczenia i sam robi Chciałabym napisać, że razem zrobiliśmy, ale ja z tych niegotujących Ostatnio jak smażyłam kopytka, to olej mojemu TŻ prysnął na rękę i ma ślady. Ba, ostatnio. To było ze 3 miesiące temu, a ślady nadal są Jestem beznadziejna.

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Idziemy w październiku na wesele do znajomych. Zaczął się wysyp ślubów w naszym otoczeniu
Niedługo Wasz

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
zniknie jestem ciekawa jaki będzie powód tego zniknięcia i jak Tomek sobie z tym poradzi?! mam nadzieję, że to nie rozwinie wątku agnieszki


ej ? apropo celibatu - jeżeli mieszkam ze swoim facetem, to tuż przed ślubem powinnam się od niego wyprowadzić? moje koleżanki mają takie dylematy jednej ksiądz nie chciał dać rozgrzeszenia jaździora
Śmietaaaaannnnnaaa! nie oglądam Himym ;(
jak skończę mjm, to zacznę himym myślicie, że mjm kiedyś się skończy?
kto był u fryzjera i pierwszy raz w życiu zafarbował włosy?
czułam się jak gałgańska dziewica


no i byłam na aerobiku! świetnie mi poszło
Agnieszka to przebiegła sucz, powinna wrócić do Szczecina

U mojego TŻ siostry ksiądz kazał im noc przed ślubem nocować w osobnych domach

MjM się nie skończy, lepiej już zacznij oglądać HIMYM

Przede mną dopiero ten pierwszy raz z farbowaniem włosów. Ciekawe kiedy nastąpi?

Jeeee, koordynacja była? Ja dzisiaj ćwiczyłam POP Pilates


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

Poka włosy! Masz jakiegoś zaufanego fryzjera? dużo dałaś? Moja chce ok.300zł. za farbowanie moich kłaków. Więc farbuję w domu za 20zł.
Łeee, o dżizas, co za bajońska kwota! Będę chodzić siwa do śmierci.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 22:25   #4824
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40832599]Przeczytałam, że zrobiłaś papierosy
A robiłaś te gotowe? Bo my kiedyś w domu mieliśmy na obiad, potem mój TŻ zrobił i jakieś za słone były W końcu kupiliśmy przyprawy, papier do pieczenia i sam robi Chciałabym napisać, że razem zrobiliśmy, ale ja z tych niegotujących Ostatnio jak smażyłam kopytka, to olej mojemu TŻ prysnął na rękę i ma ślady. Ba, ostatnio. To było ze 3 miesiące temu, a ślady nadal są Jestem beznadziejna.
[/QUOTE] Basia Bania mi robi, gotowe jak zaprasza mnie na obiad mniam

jesteś dnem pewnie mama Cię nie wpuszcza do kuchni, bo ma misję, że kuchnia ma byc sterylna, albo po prostu jesteś leniuszkiem

u mnie było to pierwsze zycie jednak nauczyło mnie, że trzeba umieć gotować. niestety kilka lat temu, kiedy byliśmy początkującą parą, zaserwowalam tzowi tak niezjadliwą jajecznicę, że do dziś ma ze mnie bekę... dałam mu też do zjedzenia kluski śląskie, które znalazłam zamrożone (wtf ? ) , wsadziłam je z sosem do mikrofalówki, i nie sprawdziłam, czy to jest już gotowe do zjedzenia, niestety nie było, z wierzchu było gorące, a w środku lodowate, ja to dopiero jestem dnem wstyd
dobrze, że nadrabiam nastoletnim wiekiem i urodą
Cytat:
Przede mną dopiero ten pierwszy raz z farbowaniem włosów. Ciekawe kiedy nastąpi?

Jeeee, koordynacja była? Ja dzisiaj ćwiczyłam POP Pilates



Łeee, o dżizas, co za bajońska kwota! Będę chodzić siwa do śmierci.
to jest straszne przeżycie. jak patrzyłam na swoje odbicie w lustrze, i swoje włosy wymazane, oblepione farbą to czułam się jak największy przychlast na świecie wydawało mi sie, że mam ogromną głowę i że zadna fryzura nie sprawi, że będę wyglądała dobrze :P

koordynacja świetnie szło mi na tyle dobrze, że podeszła do mnie instruktorka z początku sali i zapytała - eee laleczka, nie za lekko ci?! (wzięłam chyba zbyt lekkie ciężarki )


i jak ten pilates? widzisz efekty? ja raz ćwiczyłam z tą poleconą przez Ciebie dziewczyną, fajnie, bo kolejnego dnia czułam, że ćwiczenia dzialają, ale trochę się nudziłam. właśnie zastanawiam się, jakie zajęcia wybrać sobie na czwartki; zastanawiam się między pilatesem a zumbą.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 23:00   #4825
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Hm, powiem Ci, że ja chyba na zwykłym pilatesie bym się nudziła. Miałam kiedyś płytę taką i to po prostu było beznadziejne. Wszystko takie spokojne, statyczne, w ogóle się nie spociłam. Normalnie jak joga. Ja tylko lubię ten pilates z youtube, naprawdę można się zmęczyć, bo jest dynamiczny, jest i cardio. Hmmm, efekty. Pisałam Wam o spadkach w cm, na wadze (ale mną nie ma się co sugerować, bo ja dużo jem i wolno chudnę xD), ciało ogólnie wygląda lepiej, widzę, że schudłam I wyrobiłam sobie lepszą koordynację i sprawność. Tak w cm to po pilatesie spadły mi:

talia: 2,5cm
uda: chyba z 2 cm
pas: 2-3 cm
biodra: 2 cm

Podejrzewam, że jakbym stosowała lepszą dietę, to i efekty byłyby bardziej widoczne. No ale ciało jest takie smukłe.

Śmiej się, ja za to nie mam pojęcia jak wygląda taki zbiorowy aerobik Wszyscy ćwiczą co chcą, czy grupowo?

Jezu, jak ja dzisiaj zamulałam, nie widziałam nikogo poza moją mamą Co za dzień, porażka

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-05-15 o 23:03
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 08:56   #4826
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!




Wczoraj zdałam egz na 4


Bania poka włosy



Agniesik

Nadrobię wszystko jak będę miała ciut więcej czasu.
Too much law.
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 18:06   #4827
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
ale bez drastycznych zmian, doradziła mi ombre :P cięcie takie jak wcześniej, czyli góra krótka, dół długi; włosy mniej więcej sięgają mi do łopatek.
O matko nie mów, że zrobiłaś ombre :P nie moge na to patrzeć

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40832599]
A robiłaś te gotowe? Bo my kiedyś w domu mieliśmy na obiad, potem mój TŻ zrobił i jakieś za słone były W końcu kupiliśmy przyprawy, papier do pieczenia i sam robi Chciałabym napisać, że razem zrobiliśmy, ale ja z tych niegotujących Ostatnio jak smażyłam kopytka, to olej mojemu TŻ prysnął na rękę i ma ślady. Ba, ostatnio. To było ze 3 miesiące temu, a ślady nadal są Jestem beznadziejna.
[/QUOTE]
Gotowe ale myślę, że z własną kompozycją przypraw byłyby lepsze

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Wczoraj zdałam egz na 4
ściągałaś?




Paaadam już, chcę piątku
Wróciłam z pracy, zjadłam obiad z R., poleżeliśmy w łóżku i najchętniej umyłabym się i poszła spać
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 19:07   #4828
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40834448]Hm, powiem Ci, że ja chyba na zwykłym pilatesie bym się nudziła. Miałam kiedyś płytę taką i to po prostu było beznadziejne. Wszystko takie spokojne, statyczne, w ogóle się nie spociłam. Normalnie jak joga. Ja tylko lubię ten pilates z youtube, naprawdę można się zmęczyć, bo jest dynamiczny, jest i cardio. Hmmm, efekty. Pisałam Wam o spadkach w cm, na wadze (ale mną nie ma się co sugerować, bo ja dużo jem i wolno chudnę xD), ciało ogólnie wygląda lepiej, widzę, że schudłam I wyrobiłam sobie lepszą koordynację i sprawność. Tak w cm to po pilatesie spadły mi:

talia: 2,5cm
uda: chyba z 2 cm
pas: 2-3 cm
biodra: 2 cm
[/QUOTE]masz rację. też myślę, że pilates to nuda. Dziś wybrałam siłownię :P
każdy spadek jest super
Cytat:

Śmiej się, ja za to nie mam pojęcia jak wygląda taki zbiorowy aerobik Wszyscy ćwiczą co chcą, czy grupowo?
jest instruktor, i grupa powtarza to co on/ona robi :P ja chodzę na body attack
http://w3.lesmills.com/poland/en/cla...ut-bodyattack/
zayebisty jest choć jestem rozczarowana, dziś nawet nie miałam zakwasów
chcę jeszcze jakieś drugie zajęcia, ale właśnie nie wiem co wybrać; chcę coś turbo wykańczającego :P
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość



Wczoraj zdałam egz na 4


Bania poka włosy



Agniesik

Nadrobię wszystko jak będę miała ciut więcej czasu.
Too much law.
woooooooooooooooooooooow od kogo ściągałaś? brawo

dzisiaj rano chciałam zrobić zdjęcie, a bateria padła a teraz jestem po siłowni, śmierdzę potem i nie chcę się pokazywać ale pokażę pewnie jutro, jak będę bardziej ogarnięta niż teraz ;p
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
O matko nie mów, że zrobiłaś ombre :P nie moge na to patrzeć
tak ;d a najlepsze, że mi też średnio się to podoba , u niektórych twierdziłam wręcz ze wyglada to menelsko (np sablewska), jak niezafarbowany odrost :P
no i masz, namówiła mnie :P

ja nie wiem co myśleć, czuję się jak borsuk, TZ mówi ze wygladam jak zbok, a koleżankom się podoba. (nie tylko tym uprzejmym )


Cytat:
Paaadam już, chcę piątku
Wróciłam z pracy, zjadłam obiad z R., poleżeliśmy w łóżku i najchętniej umyłabym się i poszła spać
dziadki


ja byłam na siłowni 50 minut, przebierałam się łącznie 12 minut i 10 minut byłam na solarium, trening po chuyu fest ale tak się zmachalam, że szok!
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 19:25   #4829
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Bania, no właśnie dla mnie każde ombre wydaje się takie menelskie, niechlujne, ale nie chciałam tego pisac
Ale wierzę, że nie skrzywdziła Cię i wyglądasz pięknie


Tż zrobił dzisiaj na obiad kurczaki ala kfc + frytki (z piekarnika), zjadłam ale czuję się zła na siebie ciężko mi i czuję jak mi frytki w żołądku zalegają Zawsze tak jest jak wracam i jem obiad z R. Jak jem sama albo ja robię to jest ładnie i zdrowo,a tak to szkoda gadać
Ale dzisiaj:
I: dwa placki owsiane z bananem (z wczoraj)
II: kanapka z razowca+szynka+sałata+pom idor,
III: jabłko, kawałek ciasta to w pracy była okazja :P
IV: w/w kurczak i fryty
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 06:55   #4830
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!



Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
O matko nie mów, że zrobiłaś ombre :P nie moge na to patrzeć


Gotowe ale myślę, że z własną kompozycją przypraw byłyby lepsze


ściągałaś?




Paaadam już, chcę piątku
Wróciłam z pracy, zjadłam obiad z R., poleżeliśmy w łóżku i najchętniej umyłabym się i poszła spać
To był ustny egzamin!

Wczoraj poszłam spać przed 23
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
masz rację. też myślę, że pilates to nuda. Dziś wybrałam siłownię :P
każdy spadek jest super
jest instruktor, i grupa powtarza to co on/ona robi :P ja chodzę na body attack
http://w3.lesmills.com/poland/en/cla...ut-bodyattack/
zayebisty jest choć jestem rozczarowana, dziś nawet nie miałam zakwasów
chcę jeszcze jakieś drugie zajęcia, ale właśnie nie wiem co wybrać; chcę coś turbo wykańczającego :P

woooooooooooooooooooooow od kogo ściągałaś? brawo

dzisiaj rano chciałam zrobić zdjęcie, a bateria padła a teraz jestem po siłowni, śmierdzę potem i nie chcę się pokazywać ale pokażę pewnie jutro, jak będę bardziej ogarnięta niż teraz ;p
tak ;d a najlepsze, że mi też średnio się to podoba , u niektórych twierdziłam wręcz ze wyglada to menelsko (np sablewska), jak niezafarbowany odrost :P
no i masz, namówiła mnie :P

ja nie wiem co myśleć, czuję się jak borsuk, TZ mówi ze wygladam jak zbok, a koleżankom się podoba. (nie tylko tym uprzejmym )



dziadki


ja byłam na siłowni 50 minut, przebierałam się łącznie 12 minut i 10 minut byłam na solarium, trening po chuyu fest ale tak się zmachalam, że szok!
To był egz ustny! Jak wyżej! :P
Bania jestem pod wrażeniem Twojego ruchu


Ja mam ombre, ale naturalne Wracam do naturalek i już mam sporo swojego średniego blondu i tak od pewnego momentu trochę jaśniejsze :P
CZEKAM NA ZDJĘCIA!
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.