Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-12, 17:41   #4231
Lika23
Raczkowanie
 
Avatar Lika23
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Właśnie przymierzylam biustonosze, pięknie podkreślają biust ale chyba ciut za małe. Później na spokojnie przymierze.
Ja zamówiłam na stronie change.com
Dodałam do galerii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.09.17 OP A.K Katowice_-_ Sebinny anatomy TF 535cc B:130mm H:137mm P61mm
Lika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 18:28   #4232
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Lika23 Pokaż wiadomość
Właśnie przymierzylam biustonosze, pięknie podkreślają biust ale chyba ciut za małe. Później na spokojnie przymierze.
Ja zamówiłam na stronie change.com
Dodałam do galerii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajne te staniczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

[QUOTE=Brukam;80451951][QUOTE=kinia00sokp;8042859 6]
Mi lekarz po 2 tygodniach pozwolił już samarować blizny maśćmi silikonowymi, po opadnięciu strupków, ale jakoś wewnętrznie czuję, że to za wcześnie. Myślę, że po 4 tygodniach zacznę smarować i powoli kleić plastry. Póki co alantan w użyciu.

Ja póki co jestem na etapie sportowego i tak 6 tygodni mam przebimbać. Pielęgniarka jedynie wspomniała, żeby pózniej dobrze dobierać miseczkę i koniecznie na półokrągło żeby dobrze pierś podtrzymywała. O push upy nie pytałam, nigdy ich nie lubiłam także u mnie się nie zanosi żebym miała zacząć w nich chodzić.
Cytat:
Napisane przez honorisss Pokaż wiadomość
Tak, już jest Ok i nie widać Ja mam 75C i 70D ale nie wyobrażam sobie kupować samej stanik po operacji. To powinien zapewnić lekarz? Szczególnie, że raczej sam nie jest w stanie zapewnić jaki dokładnie wymiar wyjdzie.


Może lepiej przestawić się na zdrowe jedzenie i obserwować organizm? Dieta to zawsze stres dla organizmu, a tego po operacji nie brakuje. Tak na chłopski rozum implant musi się ułożyć, skóra przystosować, a nagłe spadki wagi mogą nie być wtedy porządane. Poza tym taka dieta musiałaby być dobrze rozpisana i poprzedzona badaniami, skoro jesteś po operacji i narkozie.
No wlasnie to zamierzam zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 18:35   #4233
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Faktycznie... Toskania zniknęła i pousuwała zdjęcia
Rzeczywiście.
Toscania!!!! Co jest?

Lika, jak to możliwe, że Ty taka szczuplutka, a staniki masz 80?

Ona31, a Ty co tak ucichłaś?
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 20:03   #4234
Lika23
Raczkowanie
 
Avatar Lika23
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Rzeczywiście.
Toscania!!!! Co jest?

Lika, jak to możliwe, że Ty taka szczuplutka, a staniki masz 80?

Ona31, a Ty co tak ucichłaś?
Oj wcale taka szczuplutka nie jestem XD a od operacji mam parę kg więcej. Moja Góra jest trochę rozrosnieta przez siłownię. Zawsze było. 75 pod biustem ale od 3 lat jest z reguły 80

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.09.17 OP A.K Katowice_-_ Sebinny anatomy TF 535cc B:130mm H:137mm P61mm
Lika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-12, 21:14   #4235
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

JustynkaWE, jeśli mogłabym coś doradzić, trochę wstrzymaj się z dietą. Organizm najpierw musi się zregenerować, dieta to wielkie obciązenie (tyle kg do stracenia!), wygoić rany pooperacyjne. I tak jesteś już bardzo osłabiona. Dlaczego Twój dr nie zalecił Ci schudnąć najpierw?

Eleanorx, Kinia, wrzucicie golaski?

Ismenko, przed op miałam mega kompleks piersi i nie nosiłam dekoltów. Po op mam mega kompleks, ze ktoś się zorientuje, że biust mam poprawiany i też nie noszę
__________________
Mentor cpg 323 300cc, proj 5.6 - mogłoby być więcej
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 10:06   #4236
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 380
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dodałam zdjęcia moich 4 tygodniowych na tle sylwetki. Możecie zobaczyć że wcale nie są takie duże
__________________
19.12.2017 operacja AK. Sebbin 380 ml (11,5 x 12,2 x 5,5 cm)
Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 16:17   #4237
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Kochane staniki typu push-up można zakładać na silikony OKAZJONALNIE. Ismenka dobrze piszesz. Ogólnie nie jest to polecane, ponieważ push-upy deformują piersi. A o piersi po implantacji należy dbać bardziej, niż o naturalne, niestety. Bardzo na to uczulam. Muszę to napisać. Jestem na jakieś dziwnej grupie na FB (operacje plastyczne coś tam, coś tam...). W sumie się stamtąd wypiszę, bo laski się hejtują częściej, niż się wspierają. Implant im większy, tym lepszy... dużo okrągłych i do tego powypychanych push-upem na co dzień. Dziewczyny takich rad udzielają, że nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać. Najczęściej są to kobitki, które nie mają bladego pojęcia, o czym piszą. Nie chcę być złośliwa, ale chciałabym zobaczyć, jak będą te panie wyglądały za 5-7 lat.
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-13, 20:50   #4238
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
JustynkaWE, jeśli mogłabym coś doradzić, trochę wstrzymaj się z dietą. Organizm najpierw musi się zregenerować, dieta to wielkie obciązenie (tyle kg do stracenia!), wygoić rany pooperacyjne. I tak jesteś już bardzo osłabiona. Dlaczego Twój dr nie zalecił Ci schudnąć najpierw?

Eleanorx, Kinia, wrzucicie golaski?

Ismenko, przed op miałam mega kompleks piersi i nie nosiłam dekoltów. Po op mam mega kompleks, ze ktoś się zorientuje, że biust mam poprawiany i też nie noszę
Dziubas mój lekarz nic nie mówił o schudnięciu jak się go pytałem to powiedział że nie ma takiej potrzeby że mogę spokojnie schudnąć nawet 10 kg po bez narażenia implantu bo mam dużo swojej tkanki na klatce piersiowej i przykryje spokojnie implant nie wiem zaczęłam się tym denerwować odstawię najpierw cukier i zobaczę co się będzie działo
nie chciałam wchodzić w jakieś destrukcyjne diety Po prostu chciałam zacząć zdrowo jeść i przez to tracić kilogramy masz rację z większą poważniejszą dietą Wstrzymam się posłucham co mówicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Kochane staniki typu push-up można zakładać na silikony OKAZJONALNIE. Ismenka dobrze piszesz. Ogólnie nie jest to polecane, ponieważ push-upy deformują piersi. A o piersi po implantacji należy dbać bardziej, niż o naturalne, niestety. Bardzo na to uczulam. Muszę to napisać. Jestem na jakieś dziwnej grupie na FB (operacje plastyczne coś tam, coś tam...). W sumie się stamtąd wypiszę, bo laski się hejtują częściej, niż się wspierają. Implant im większy, tym lepszy... dużo okrągłych i do tego powypychanych push-upem na co dzień. Dziewczyny takich rad udzielają, że nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać. Najczęściej są to kobitki, które nie mają bladego pojęcia, o czym piszą. Nie chcę być złośliwa, ale chciałabym zobaczyć, jak będą te panie wyglądały za 5-7 lat.
Aha no to wszystko wiadomo w takim razie posłucham się was mój lekarz stwierdził że nic kompletnie nie dzieje się z implantami Ale jeśli mam chodzić w puszczy a potem za 5 czy 10 lat płakać że są paskudne i martwić się o nie to lepiej kupić mocno zbierający biustonosz i lekko go podciągnąć na ramiączkach Mam nadzieję że to można jeśli nie to napisz mi to od razu nie chcę sobie ich zniszczyć za dużo za nie zapłaciła mi zbyt cenne dla mnie są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Dziewczyny polecicie mi jakies fajne staniczki ( model marka) bez fiszbiny na te pierwsze normalne
Kompletnie nie wiem co potem kupic. Dzis byłam w sklepach i widziałam wszystkie biustonosze z fiszbinami w sumie to nawet nie wiedziałam co bym mogła ubrać sportowego albo zwykłego bez fiszbin w końcu znalazłam w triumfie ale za 2 tygodnie mogę ubierać już normalne biustonosz I właśnie tu pojawia się pytanie Gdzie kupić fajny i który będzie odpowiedni doradzicie mi coś podpowiecie gdzie wy kupujecie i jakie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 21:14   #4239
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Rzeczywiście.
Toscania!!!! Co jest?

Lika, jak to możliwe, że Ty taka szczuplutka, a staniki masz 80?

Ona31, a Ty co tak ucichłaś?
Komti jestem jestem
Przepraszam za tą nieobecność ale duuuuużo się u mnie dzieje...
Toskania rzeczywiście zniknęła i usunęła albumy... :-( mam nadzieje ze nie zrobiła tego z tego samego powodu co Pamaaa :-( ehhhh... :-(
Brakuje jej... :-(
Mój lekarz mi powiedział ze fiszbiny można zacząć nosić okazjonalnie po 6 miesiącach od operacji - tzn nie dłużej niż 8-9h czyli do pracy
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 21:16   #4240
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Ona31Waw Pokaż wiadomość
Komti jestem jestem
Przepraszam za tą nieobecność ale duuuuużo się u mnie dzieje...
Toskania rzeczywiście zniknęła i usunęła albumy... :-( mam nadzieje ze nie zrobiła tego z tego samego powodu co Pamaaa :-( ehhhh... :-(
Brakuje jej... :-(
Mój lekarz mi powiedział ze fiszbiny można zacząć nosić okazjonalnie po 6 miesiącach od operacji - tzn nie dłużej niż 8-9h czyli do pracy
A co sie stało z Pamaa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-13, 21:31   #4241
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
A co sie stało z Pamaa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jej zdjęcia zostały opublikowane bez jej zgody...
Sprawa miała miejsce jakoś w październiku wiec możesz się cofnąć w wątku i poczytać.
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-13, 21:39   #4242
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Ona31Waw Pokaż wiadomość
Jej zdjęcia zostały opublikowane bez jej zgody...
Sprawa miała miejsce jakoś w październiku wiec możesz się cofnąć w wątku i poczytać.
Aha dziekuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-14, 00:05   #4243
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez dziubas3105 Pokaż wiadomość
JustynkaWE, jeśli mogłabym coś doradzić, trochę wstrzymaj się z dietą. Organizm najpierw musi się zregenerować, dieta to wielkie obciązenie (tyle kg do stracenia!), wygoić rany pooperacyjne. I tak jesteś już bardzo osłabiona. Dlaczego Twój dr nie zalecił Ci schudnąć najpierw?

Eleanorx, Kinia, wrzucicie golaski?

Ismenko, przed op miałam mega kompleks piersi i nie nosiłam dekoltów. Po op mam mega kompleks, ze ktoś się zorientuje, że biust mam poprawiany i też nie noszę
Dziubasku, zanim przeczytałam Twój post wrzuciłam swoje cztero miesięczne (.)(.)

Tak planowałam ale nie miałam kiedy dobrego zdjęcia zrobić.
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-14, 10:51   #4244
honorisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 30
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Moja pani dr preferuje staniki sportowe Triumpha ale mówiła żebym sama sobie kupiła rozmiar większy niż teraz, mam mieć mały implant bo 260 i liczę, że wyjdzie z tego ładne B. Zamówię dwa lub trzy w różnych rozmiarach (70B, 70C i może 75B). Czy pod biustem powinnam brać większy niż 70 jak mam 68? Opuchlizna opuchlizną ale jak będzie za luźny to dobrze nie zbierze. Doradźcie

Mógłby być taki? Nie będzie ten suwak przeszkadzał?
https://www.zalando.pl/triaction-by-...1i006-k11.html

a te?
http://pl.triumph.com/biustonosz-spo...hocking%20Blue

http://pl.triumph.com/biustonosz-spo...ink%20Lemonade

Edytowane przez honorisss
Czas edycji: 2018-01-14 o 11:04
honorisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-14, 11:09   #4245
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez honorisss Pokaż wiadomość
Moja pani dr preferuje staniki sportowe Triumpha ale mówiła żebym sama sobie kupiła rozmiar większy niż teraz, mam mieć mały implant bo 260 i liczę, że wyjdzie z tego ładne B. Zamówię dwa lub trzy w różnych rozmiarach (70B, 70C i może 75B). Czy pod biustem powinnam brać większy niż 70 jak mam 68? Opuchlizna opuchlizną ale jak będzie za luźny to dobrze nie zbierze. Doradźcie

Mógłby być taki? Nie będzie ten suwak przeszkadzał?
https://www.zalando.pl/triaction-by-...1i006-k11.html

a te?
http://pl.triumph.com/biustonosz-spo...hocking%20Blue

http://pl.triumph.com/biustonosz-spo...ink%20Lemonade
Ten 1 z zamkiem bym brala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-14, 14:40   #4246
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziewczyny mam takie pytanie czy was też bolało tak jakby pod piersią żebra bliżej blizny strasznie mnie tutaj boli jakby mnie ktoś pobił po żebrach i wyżej piersi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-14, 15:27   #4247
aruzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez honorisss Pokaż wiadomość
Moja pani dr preferuje staniki sportowe Triumpha ale mówiła żebym sama sobie kupiła rozmiar większy niż teraz, mam mieć mały implant bo 260 i liczę, że wyjdzie z tego ładne B. Zamówię dwa lub trzy w różnych rozmiarach (70B, 70C i może 75B). Czy pod biustem powinnam brać większy niż 70 jak mam 68? Opuchlizna opuchlizną ale jak będzie za luźny to dobrze nie zbierze. Doradźcie

Mógłby być taki? Nie będzie ten suwak przeszkadzał?
https://www.zalando.pl/triaction-by-...1i006-k11.html

a te?
http://pl.triumph.com/biustonosz-spo...hocking%20Blue

http://pl.triumph.com/biustonosz-spo...ink%20Lemonade
Ja bym wzięła ten pierwszy zdecydowanie na początek bo będziesz baaaardzo ograniczona ruchowo po operacji i nie wyobrażam sobie wtedy zapinać stanika z tylu tez miałam na początku na suwak z przodu, po 3 tygodniach dokupiłam sobie drugi, już normalnie zapinany z tylu
I ja jeśli mogłabym sama wybierać (a dostałam po zabiegu w klinice biustonosz) to wzięłabym jasny, ja mam ten pierwszy czarny i prześwitywał spod jasnych ubrań, dlatego był średnio praktyczny i dokupiłam biały a pas dostaniesz? Czy nie będziesz miała? Strasznie dziwne, ze po operacji nie zapewniają Ci takich podstawowych rzeczy

Byłam dziś poprzymierzać normalne staniki (miękkie, bez fiszbin) i się podłamałam, bo mimo ze nie wyszły wcale małe te piersi to w stanikach giną przez mały rowek mały znaczy wypukły, nie jest głęboki, mostek spuchnięty, nie widać przez to tych piersi tak... nie wiem czy to jest jeszcze opuchlizna czy mi się te implanty schodzą ze sobą od początku były bardzo blisko, ale martwi mnie bardzo naciągnięta i wypukła skóra pomiędzy... nie umiem tego opisać dobrze, żałuje ze nie zrobiłam zdjęcia
__________________
18.12.17 Mentor 325 hp 11,5cm K.J.
aruzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-14, 16:35   #4248
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez aruzia Pokaż wiadomość
Ja bym wzięła ten pierwszy zdecydowanie na początek bo będziesz baaaardzo ograniczona ruchowo po operacji i nie wyobrażam sobie wtedy zapinać stanika z tylu tez miałam na początku na suwak z przodu, po 3 tygodniach dokupiłam sobie drugi, już normalnie zapinany z tylu
I ja jeśli mogłabym sama wybierać (a dostałam po zabiegu w klinice biustonosz) to wzięłabym jasny, ja mam ten pierwszy czarny i prześwitywał spod jasnych ubrań, dlatego był średnio praktyczny i dokupiłam biały a pas dostaniesz? Czy nie będziesz miała? Strasznie dziwne, ze po operacji nie zapewniają Ci takich podstawowych rzeczy

Byłam dziś poprzymierzać normalne staniki (miękkie, bez fiszbin) i się podłamałam, bo mimo ze nie wyszły wcale małe te piersi to w stanikach giną przez mały rowek mały znaczy wypukły, nie jest głęboki, mostek spuchnięty, nie widać przez to tych piersi tak... nie wiem czy to jest jeszcze opuchlizna czy mi się te implanty schodzą ze sobą od początku były bardzo blisko, ale martwi mnie bardzo naciągnięta i wypukła skóra pomiędzy... nie umiem tego opisać dobrze, żałuje ze nie zrobiłam zdjęcia
A w jakim sklepie bylas? ,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez aruzia Pokaż wiadomość
Ja bym wzięła ten pierwszy zdecydowanie na początek bo będziesz baaaardzo ograniczona ruchowo po operacji i nie wyobrażam sobie wtedy zapinać stanika z tylu tez miałam na początku na suwak z przodu, po 3 tygodniach dokupiłam sobie drugi, już normalnie zapinany z tylu
I ja jeśli mogłabym sama wybierać (a dostałam po zabiegu w klinice biustonosz) to wzięłabym jasny, ja mam ten pierwszy czarny i prześwitywał spod jasnych ubrań, dlatego był średnio praktyczny i dokupiłam biały a pas dostaniesz? Czy nie będziesz miała? Strasznie dziwne, ze po operacji nie zapewniają Ci takich podstawowych rzeczy

Byłam dziś poprzymierzać normalne staniki (miękkie, bez fiszbin) i się podłamałam, bo mimo ze nie wyszły wcale małe te piersi to w stanikach giną przez mały rowek mały znaczy wypukły, nie jest głęboki, mostek spuchnięty, nie widać przez to tych piersi tak... nie wiem czy to jest jeszcze opuchlizna czy mi się te implanty schodzą ze sobą od początku były bardzo blisko, ale martwi mnie bardzo naciągnięta i wypukła skóra pomiędzy... nie umiem tego opisać dobrze, żałuje ze nie zrobiłam zdjęcia
Ja bylam w triumph kupilam dwa sportowe. Ale nie bylo zadnych bez fiszbin :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Arusia Masz bardzo ładne piersi ja też mam taką kreseczkę między pierścionkami i też są takie blisko siebie
jedna z dziewczyn już nie pamiętam która dodawała do swojego albumu piersi w pięknym staniku bodajże z Intimissimi pięknie zbiera piersi i uwypukla do góry twoje na pewno też tak będą wyglądać Nic się nie martw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

DZIEWCZYNY dodalam 3 zdjecia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-14, 17:34   #4249
aruzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 20
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
A w jakim sklepie bylas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi póki co wychodzi 70C/ małe D wiec po sieciówkach się przeleciałam żeby kupić coś niedrogiego na początek na krótką zmianę ze sportowymi, jak zbliżą się bardziej do stanu końcowego przejdę się po lepszych, droższych sklepach typowo bieliźnianych
__________________
18.12.17 Mentor 325 hp 11,5cm K.J.
aruzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-15, 08:16   #4250
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez aruzia Pokaż wiadomość

Byłam dziś poprzymierzać normalne staniki (miękkie, bez fiszbin) i się podłamałam, bo mimo ze nie wyszły wcale małe te piersi to w stanikach giną przez mały rowek mały znaczy wypukły, nie jest głęboki, mostek spuchnięty, nie widać przez to tych piersi tak... nie wiem czy to jest jeszcze opuchlizna czy mi się te implanty schodzą ze sobą od początku były bardzo blisko, ale martwi mnie bardzo naciągnięta i wypukła skóra pomiędzy... nie umiem tego opisać dobrze, żałuje ze nie zrobiłam zdjęcia
Po pierwsze spokojnie! Jesteś niecały miesiąc po op. Nawet na mierzenie innych staników jeszcze za wcześnie. Mnie opuchlizna puściła po 5 tygodniach, dopiero po 7 tygodaniach piersi wyglądały jako tako.
Ja na mostku nadal mam lekko ostającą skórę. Piersi są blisko siebie a skóra pomiędzy nimi naciągnięta. Mam tak do dziś. Po operacji miałam tak bardzo napiętą skórę, że aż się świeciła cała, cud że nie mam rozstępów. Niestety, mimo karmienia miałam bardzo mało skóry na piersiach i pewnie dlatego tak duże napięcie
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-15, 13:18   #4251
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Po pierwsze spokojnie! Jesteś niecały miesiąc po op. Nawet na mierzenie innych staników jeszcze za wcześnie. Mnie opuchlizna puściła po 5 tygodniach, dopiero po 7 tygodaniach piersi wyglądały jako tako.
Ja na mostku nadal mam lekko ostającą skórę. Piersi są blisko siebie a skóra pomiędzy nimi naciągnięta. Mam tak do dziś. Po operacji miałam tak bardzo napiętą skórę, że aż się świeciła cała, cud że nie mam rozstępów. Niestety, mimo karmienia miałam bardzo mało skóry na piersiach i pewnie dlatego tak duże napięcie
No to masz tak jak ja. Przechodziłam dokładnie to samo, z tym że opuchlizna z mostka zeszła mi dopiero po jakiś 2 miesiącach. A u niektórych po 3 tyg znika
Moja skóra też się długo świeciła , ale po jakiś 3 miesiącach stała się już normalna. Co więcej na 3 miesięcznej kontroli AB znalazł obrzęk na prawej piersi. Ta pierś do tej pory czasem mnie pobolewa, gdzie o lewej zapominam w jakiejkolwiek pozycji leże i cokolwiek z nią robię. Widocznie więcej ją forsowałam i się dłużej goi.
Skóra odstaje też od mostka ale było gorzej. Trochę się wchłonęło a teraz mi to zupełnie nie przeszkadza a piersi nawet po 4 miesiącach dalej się zmieniają i pięknieją
Z dnia na dzień je bardziej kocham i jak wracam do zdjęć sprzed operacji to jestem przerażona
Zresztą.. mój TŻ rąk oderwać nie może, co wcześniej dużo rzadsze było.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Ismenko pokażesz swoje blizny po takim czasie od operacji?
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-15, 13:18   #4252
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Pokaż wiadomość
No to masz tak jak ja. Przechodziłam dokładnie to samo, z tym że opuchlizna z mostka zeszła mi dopiero po jakiś 2 miesiącach. A u niektórych po 3 tyg znika
Moja skóra też się długo świeciła , ale po jakiś 3 miesiącach stała się już normalna. Co więcej na 3 miesięcznej kontroli AB znalazł obrzęk na prawej piersi. Ta pierś do tej pory czasem mnie pobolewa, gdzie o lewej zapominam w jakiejkolwiek pozycji leże i cokolwiek z nią robię. Widocznie więcej ją forsowałam i się dłużej goi.
Skóra odstaje też od mostka ale było gorzej. Trochę się wchłonęło a teraz mi to zupełnie nie przeszkadza a piersi nawet po 4 miesiącach dalej się zmieniają i pięknieją
Z dnia na dzień je bardziej kocham i jak wracam do zdjęć sprzed operacji to jestem przerażona
Zresztą.. mój TŻ rąk oderwać nie może, co wcześniej dużo rzadsze było.
To powiedzcie mi za 2 tygodnie mogę już ubrać normalne biustonosze bez fiszbin przekonałam cały internet i znajduje ale jakieś zbierające nie zbierające teraz mam sportowe co ja mogę niby za te dwa tygodnie ubrać a najlepiej Gdzie kupić normalnie mur jak miała małe cycki to wchodziłam do sklepu i prosiłam 75a największy pushup a teraz jest mi trudno pomyśleć jaki biustonosz miałabym sobie dobrać i kupić masakra
A wy jak sobie z tym radzi byście żeby kupić pierwszy normalny biustonosz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-15, 13:20   #4253
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
To powiedzcie mi za 2 tygodnie mogę już ubrać normalne biustonosze bez fiszbin przekonałam cały internet i znajduje ale jakieś zbierające nie zbierające teraz mam sportowe co ja mogę niby za te dwa tygodnie ubrać a najlepiej Gdzie kupić normalnie mur jak miała małe cycki to wchodziłam do sklepu i prosiłam 75a największy pushup a teraz jest mi trudno pomyśleć jaki biustonosz miałabym sobie dobrać i kupić masakra
A wy jak sobie z tym radzi byście żeby kupić pierwszy normalny biustonosz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam kilka z fiszbinami i z każdego wyjęłam
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-15, 13:24   #4254
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Pokaż wiadomość
Ja kupiłam kilka z fiszbinami i z każdego wyjęłam
A nic się z nimi nie stało Nie zniekształcić u się i nie przestały trzymać tak piersi jak powinny powiesz mi z jakiej firmy bo jest to dla mnie duży kłopot Ostatnio byłam w triumfie i wszystkie biustonosze na fiszbinie znalazłam parę W jakich sklepach brafitterski hale ich Koszt to około 200 zł a nie będę ukrywać 100 mogę dać 150 też ale 200 220 to już dla mnie przesada zwłaszcza że pewnie za kolejne parę tygodni będę musiała kupić nowy bo albo piersi się zmniejszą albo wypiją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-15, 13:25   #4255
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

A i tak obecnie pod swetrami najlepiej czuje się w topach sportowych, tych niemiseczkowych.

Wystarczająco męczyłam się z uciskającymi fiszbinami, push-up i usztywniającymi miskami.
Teraz kocham topy. I na codzień je noszę. Jak gdzieś wychodzę okazjonalnie zakładam normalny biustonosz :P
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-15, 13:27   #4256
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Kinia,zrobię w wolnej chwili zdjęcia blizn i wstawię.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-15, 13:31   #4257
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
A nic się z nimi nie stało Nie zniekształcić u się i nie przestały trzymać tak piersi jak powinny powiesz mi z jakiej firmy bo jest to dla mnie duży kłopot Ostatnio byłam w triumfie i wszystkie biustonosze na fiszbinie znalazłam parę W jakich sklepach brafitterski hale ich Koszt to około 200 zł a nie będę ukrywać 100 mogę dać 150 też ale 200 220 to już dla mnie przesada zwłaszcza że pewnie za kolejne parę tygodni będę musiała kupić nowy bo albo piersi się zmniejszą albo wypiją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic strasznego :P Na mostku gdzie fiszbina przylecać powinna, to odstaje, ale dalej podtrzymuje biust.
Triumpha nie mam żadnego prócz sportowego, a swój kupiłam w Esotiqu i Niplexx.
No i kocham się w mej Manueli z Intimissimi. Na prawdę daje radę u mnie
A no i generalnie jakby coś się stało po wyjęciu fiszbin to da się je spowrotem wsadzić
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-15, 13:35   #4258
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Pokaż wiadomość
Nic strasznego Na mostku gdzie fiszbina przylecać powinna, to odstaje, ale dalej podtrzymuje biust.
Triumpha nie mam żadnego prócz sportowego, a swój kupiłam w Esotiqu i Niplexx.
No i kocham się w mej Manueli z Intimissimi. Na prawdę daje radę u mnie
A no i generalnie jakby coś się stało po wyjęciu fiszbin to da się je spowrotem wsadzić
Ciekawe czy ja mogę ubrać tą z Intimissimi po 7 i 8 tygodniach tak jak mój lekarz mi pozwolił ona nie ma push up i nie robi nic z piersiami nie zniekształca ich mogę ją ją ubrać jak sądzisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-15, 13:39   #4259
Zoji
Raczkowanie
 
Avatar Zoji
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witajcie Dziewczynki

W końcu udało mi sie (samodzielnie na małża nie mam co liczyc, bo też rąk oderwać nie moze ) uwiecznić te moje trzymiesięczne okrąglaczki w kilku ujęciach.
Wstawiłam obiecane zdjecia - pooglądajcie, co mi tam wyroslo
Nie są idealne, ale moje i też je bardzo kocham
Jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem
__________________
17.10.17. AK
Sebbin 305 cc HP

Edytowane przez Zoji
Czas edycji: 2018-01-15 o 13:44
Zoji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-15, 14:03   #4260
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Kinia,zrobię w wolnej chwili zdjęcia blizn i wstawię.
Dziękuję
Moje prawie niewyczuwalne pod palcem ale dalej widoczne.
Mam nadzieję że zbledną.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Ciekawe czy ja mogę ubrać tą z Intimissimi po 7 i 8 tygodniach tak jak mój lekarz mi pozwolił ona nie ma push up i nie robi nic z piersiami nie zniekształca ich mogę ją ją ubrać jak sądzisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam pod powięź więc to inna bajka bo moje piersi są bardzo mocno ruchome i po 6 tyg były już do zbliżenia do siebie. Nie wiem jak to jest z implantami pod mięsień.
Ten biustonosz trochę zbiera więc ja na Twoim miejscu nie nosiłabym go na co dzień tylko ewentualnie okazjonalnie. Na co dzień najlepiej topy i sportowe. Ewentualnie miękkie. Ja lubię swoją bardotkę. Wyjęłam z niej fiszbiny i jest mega wygodna i dobrze trzyma.
PS. zanim ja mogłam nosić wszystko też chciałam sto pięknych staników ale już mi przeszło i noszę głównie topy =

Kup sobie kilka topów i jeden, max 2 biustonosze normalne i uniwersalne żeby pod każde ubranie pasowało, a do pięknych i seksownych wstrzymaj się nim upłynie co najmniej 3 miesiące.
U Ciebie one się jeszcze mocno zmienią.

Co do tej Manueli zamów sobie ją na allegro, jest tania a jak Ci się nie spodoba, albo będziesz czuła dyskomfort to odeślesz
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.