Problem z ubiorem faceta na studniówke - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-25, 16:40   #1
ashandie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 168

Problem z ubiorem faceta na studniówke


Hey. Niedługo studniówka, a strasznie mnie denerwuje mój facet który nie ma w czym iść. Nie ma garnituru, a kupować przecież na moją studniówke nie będzie(zresztą kasy nie ma).
Do wyboru ma:
-->brązowy garnitur - w którym nie chce iść bo nie lubi i by musiał sobie dokupić koszulę nową ... chciał ubrać czarną, ale za nic nie pasuje bo to taki jasny brąz/ciemny beż.
-->czarne dżinsy i surdut (osobiście nie podobają mi sie surduty, ale mu się podoba...) i czarna koszula
--> założyć czarne dżinsy i za dużą marynarkę xD

Jak mnie to denerwuje xD A dodatkowo ma brązowe buty :P

Zdjęcie z kam jak ma koszule czarną i jasny garnitur :P :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg garnitur.jpg (26,0 KB, 86 załadowań)
ashandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 17:13   #2
Arcana17
Przyczajenie
 
Avatar Arcana17
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 18
Dot.: Problem z ubiorem faceta na studniówke

może poszukajcie czegoś w lumpekasach? myślę, że każdemu facetowi sie przydaje od czasu do czasu garnitur. Czarne jeansy z czymś w ostateczności :/
__________________
Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.

— Jonathan Carroll
Poza ciszą
Arcana17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 17:33   #3
xxxmadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 324
Dot.: Problem z ubiorem faceta na studniówke

zgadzam się z wypowiedzią powyżej.

mój facet osobiście kupił mega ładny czarny garnitur, taliowany, zwężane spodnie za 200 zł w h&m. nie jest to duża suma
a jak nie to polecam odzież używaną.

to co ty proponujesz jest wg mnie nieodpowiednie na studniówkę. są miejsca gdzie trzeba się ubrać elegancko
xxxmadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 18:41   #4
ashandie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 168
Dot.: Problem z ubiorem faceta na studniówke

O lumpie też już myślałam, ale on w życiu by nie chciał ciucha z lumpa... a kasy nie ma, żeby kupować nowy ;s Każe mu przywieźć to co ma i wtedy wspólnie wybierzemy... masakra z takim :P
ashandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 18:55   #5
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Problem z ubiorem faceta na studniówke

no weźcie ludziska bez jaj. ten twój chłopak ma zamiar iść na wsiową potańcówkę, czy studniówkę? dyrektor mojego liceum, na naszej studniówce, wyskoczył w dżinsach, t-shirt'cie reklamowym i sztruksowej marynarce, a cała reszta towarzystwa odstawiona w garnitury i eleganckie sukienki. nie muszę chyba mówić, jak źle to wyglądało. i że dyrektor się szybko zmył z imprezy. on nie tylko sobie narobi wstydu, ale również tobie. no jakże to będzie wyglądać, jak on w dżinsach wyskoczy?

kupiłby raz, porządny garnitur i starczy mu na lata, a nie wydziwia. o studniówce chyba się nie dowiedział wczoraj, tylko z odpowiednim wyprzedzeniem. niech przyjdzie tak jak wypada, a nie żeby było taniej. niech nie robi wiochy.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 19:23   #6
ashandie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 168
Dot.: Problem z ubiorem faceta na studniówke

Też bym wolała, żeby przyszedł w pełnym garnituru, ale nie będę od niego wymagać, żeby wydawał 400zł na garnitur, który założy tylko raz, tym bardziej, że na swoją studniówkę miał po prostu dżinsy i marynarkę. Namawiam go na kupienie marynarki i myślę, że kupi, więc nie będzie źle :P
ashandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 19:47   #7
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Problem z ubiorem faceta na studniówke

... spadłam z krzesła. takie głupie pytanie, a na ślub (wasz/znajomych/kogoś z rodziny/kogokolwiek) to ma zamiar też wyskoczyć w dżinsach? to już nie ten wiek, gdzie się człowiek ubiera jak mu się żywnie podoba, tylko powinien już umieć dostosować strój do okoliczności. to jest bardzo przykre, że nie chce się bardziej postarać, tylko idzie jak 7 dziecko stróża.

niech, chociaż, kupi jakieś porządniejsze, materiałowe, spodnie do tej marynarki. przydadzą mu się. btw, garnituru nie założy tylko raz, na rozmowę kwalifikacyjną też w dżinsach wyskoczy? pomijam już to, że każdy kulturalny człowiek, powinien posiadać białą koszulę w czeluściach swojej szafy.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 19:51   #8
xxxmadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 324
Dot.: Problem z ubiorem faceta na studniówke

tak jak mówiłam, w h&m garnitury za 200zł. a to tylko przykład. można szukać taniej. jeśli się tylko chce.

ale nie nie nie ! nie jeansy !
jesli juz spodnie + marynarka, to tylko czarne klasyczne, nie wiem jak to się nazywa, ale z materiału spodnie. myślę, że wiesz o jakie chodzi


edit. ktoś mnie ubiegł ze spodniami z materiału, przepraszam ;d

Edytowane przez xxxmadeleine
Czas edycji: 2012-01-25 o 19:52
xxxmadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 20:20   #9
infrequency
Zakorzenienie
 
Avatar infrequency
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hogwart :D
Wiadomości: 14 589
GG do infrequency
Dot.: Problem z ubiorem faceta na studniówke

A nie mógłby wypożyczyć garnituru z jakiejś wypożyczalni? A poza tym może ma kolegów, kogokolwiek, kto by mu pożyczył? A w sklepach są teraz wyprzedaże, na pewno udałoby się coś niedrogo upolować.
Przyciśnij go trochę, bo na moje oko, to on nawet nie widzi, że może Ci narobić po prostu wstydu.
infrequency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 20:27   #10
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Problem z ubiorem faceta na studniówke

Cytat:
Napisane przez infrequency Pokaż wiadomość
A nie mógłby wypożyczyć garnituru z jakiejś wypożyczalni? A poza tym może ma kolegów, kogokolwiek, kto by mu pożyczył? A w sklepach są teraz wyprzedaże, na pewno udałoby się coś niedrogo upolować.
Przyciśnij go trochę, bo na moje oko, to on nawet nie widzi, że może Ci narobić po prostu wstydu.
Dokładnie, dziwi mnie trochę, że tak luźno do tego podchodzisz Studniówka to nie domówka czy wypad ze znajomymi do klubu. To ważna impreza, po której zostają pamiątki w postaci zdjęć, filmu, warto wtedy się dobrze prezentować. Jeansy i zwykła marynarka? - to jedna z pierwszych rzeczy ,która się rzuci ludziom w oczy na tle innych, elegancko ubranych chłopaków, niestety.
Poza tym to trochę dziwne, myślałam, że to jakaś podstawa, by mieć nawet najzwyklejszy garnitur i białą koszulę w szafie - a wesela, egzaminy, uroczystości w szkole, rozmowy o pracę? Odpowiednim i taktownym strojem można dużo zapunktować

Naprawdę, przejdzcie się po sklepach, teraz są wyprzedaże, można coś upolować

Udanej zabawy
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 16:27   #11
ashandie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 168
Dot.: Problem z ubiorem faceta na studniówke

W końcu wyszło na to, że kupił sobie w H&M marynare, kamizelke i spodnie jeansowo-materiałowe i wyglądał jak dla mnie najlepiej z wszystkich studniówkowych chłopaków (przynajmniej nie miał "piżamowatych" spodni od garnituru) :P
Dzięki wszystkim za pomoc i opinie
ashandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 16:28   #12
xxxmadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 324
Dot.: Problem z ubiorem faceta na studniówke

Cytat:
Napisane przez ashandie Pokaż wiadomość
W końcu wyszło na to, że kupił sobie w H&M marynare, kamizelke i spodnie jeansowo-materiałowe i wyglądał jak dla mnie najlepiej z wszystkich studniówkowych chłopaków (przynajmniej nie miał "piżamowatych" spodni od garnituru) :P
Dzięki wszystkim za pomoc i opinie
i prawidłowo! )
też niecierpie tych szerokich spodni w garniturach
xxxmadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.