Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-14, 16:02   #31
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

tak sobie pomyśleliśmy z TŻtem, że zapisalibyśmy się od października na jakiś język. tylko..pytanie brzmi - na jaki?
chcemy razem, więc w przedbiegach odpada angielski, który TŻ zna biegle i francuski, w którym to cośtam ja potrafię. tak naprawdę zostaje niemiecki, włoski, hiszpański tudzież rosyjski. i tak sobie myślimy. który?

może jakis jeszcze inny?
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:04   #32
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

To ja napiszę co u mnie... Zła jestem K. pojechał na dworzec jak tylko się obudził. Ale najblizszy pociąg miał na 17 w Łodzi, więc ja mu na to "darujmy sobie" oczywiście nie odbierałam od razu telefonów. Niech se poczeka teraz on Przepraszał strasznie i zapytał, czy może jutro przyjechać. Ja mówię "wiesz, że zawaliłeś sprawę", a on, że wie i że choćby się mial pociąć i nie spac całą noc to przyjedzie jutro. No to ja na to, że ok, ale jak jutro zawali, to nie mamy o czym gadać. Powiedział, że jak doladuje konto to się odezwie. I na razie się nie odzywa. Zaczyna mnie to wkurzać Ma już kilka minusów np. zadzwonił do mnie pierwszy raz jak był po piwie albo powiedział, że doładuje konto i nie dzwonił. Ale z drugiej strony nic nas nie łączy, więc nie moge wymagać telefonów czy coś. Ale dziś to przegiął. Jeszcze jedna szansa, a jak zawali to powiem mu "baj baj"

Strasznie to przeżywam Moja mama sie o mnie martwi Bo wie, że jestem strasznie emocjonalna I mówi mi żebym tak czy inaczej nie pakowała się w relację na odległość Juz w takiej byłam 2,5 roku co się skończyło dla mnie fatalnie Łatwo mnie zranić Juz myślałam, że nabrałam dystansu, ale skorupa znow pękła i chyba musze ją odbudować

Dziekuję za rady

Et-ka może niderlandzki?
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:28   #33
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Znalazłam buty na necie
Pokazuję więc Na żywo się tak nie błyszczą, na zdj. wyglądają trochę jak lakierowane, ale normalnie są po prostu z czarnej 'zwykłej' skóry.
Ładne fajny obcas, lubię takie.
A z czym je będziesz nosić? Mnie by do niczego nie pasowały

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
tak sobie pomyśleliśmy z TŻtem, że zapisalibyśmy się od października na jakiś język. tylko..pytanie brzmi - na jaki?
chcemy razem, więc w przedbiegach odpada angielski, który TŻ zna biegle i francuski, w którym to cośtam ja potrafię. tak naprawdę zostaje niemiecki, włoski, hiszpański tudzież rosyjski. i tak sobie myślimy. który?

może jakis jeszcze inny?
No jeszcze się zastanawiasz?? Hiszpański!!! Przepiękny język mój ukochany... A własnie, postanowiłam sobie że wrócę do nauki jak Hiszpania wygra Euro... I co... ech
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:28   #34
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
To ja napiszę co u mnie... Zła jestem K. pojechał na dworzec jak tylko się obudził. Ale najblizszy pociąg miał na 17 w Łodzi, więc ja mu na to "darujmy sobie" oczywiście nie odbierałam od razu telefonów. Niech se poczeka teraz on Przepraszał strasznie i zapytał, czy może jutro przyjechać. Ja mówię "wiesz, że zawaliłeś sprawę", a on, że wie i że choćby się mial pociąć i nie spac całą noc to przyjedzie jutro. No to ja na to, że ok, ale jak jutro zawali, to nie mamy o czym gadać. Powiedział, że jak doladuje konto to się odezwie. I na razie się nie odzywa. Zaczyna mnie to wkurzać Ma już kilka minusów np. zadzwonił do mnie pierwszy raz jak był po piwie albo powiedział, że doładuje konto i nie dzwonił. Ale z drugiej strony nic nas nie łączy, więc nie moge wymagać telefonów czy coś. Ale dziś to przegiął. Jeszcze jedna szansa, a jak zawali to powiem mu "baj baj"

Strasznie to przeżywam Moja mama sie o mnie martwi Bo wie, że jestem strasznie emocjonalna I mówi mi żebym tak czy inaczej nie pakowała się w relację na odległość Juz w takiej byłam 2,5 roku co się skończyło dla mnie fatalnie Łatwo mnie zranić Juz myślałam, że nabrałam dystansu, ale skorupa znow pękła i chyba musze ją odbudować

Dziekuję za rady
Moim zdaniem przesadzasz i to BARDZO. Kazdy musi miec troche luzu a wy sie nawet jeszcze nie znacie, a on ma juz dzwonic "bo musi"? To co bedzie pozniej...?
Najlepiej bedzie, jak po prostu nie bedziesz pytac kiedy zadzwoni i on nie bedzie musial sie deklarowac. Ile razy ja tak zrobilam, ze wyszlam gdzies i po prostu nie bylo okazji sie odezwac, i co, to znaczy ze olewam i ignoruje??
A z ta praca.. to doskonale go rozumiem. Ja mam z moim tz sytuacje ze musi gdzies wyjsc do pracy i dowiaduje sie o tym 5min przed wyjciem. I co? tez to oznacza, ze kombinuje? ;] Taka praca i takie zycie. zasatanow sie czy chcesz w to wchodzic, jesli on bedzie miec taka wlasnie prace.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:30   #35
ANITKA79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 601
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nie mam aparatu Spróbuję znaleźć je na stronie
Znalazłam buty na necie
Na żywo się tak nie błyszczą, na zdj. wyglądają trochę jak lakierowane, ale normalnie są po prostu z czarnej 'zwykłej' skóry.
Butter baardzo podobaja mi sie Twoje butki, mysle ze beda swietnie pasowac do rurek Przynajmniej ja bym nosila

Jesli chodzi o perfumy to zakochalam sie w Forever and ever Dior dostalam kilka mcy temu odTzta i juz zamowilam drugie, bo prawie sie koncza

Melodio, nie przezywaj tak bardzo tego, jak bedzie mi zalezalo to jutro przyjedzie i nie odpusci sobie, ale nie podchodz do tego az tak bardzo emocjonalnie...
ANITKA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:40   #36
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Melodio, może to i trochę podejrzane..ale jeszcze nawet sie nie znacie..więc daj mu czas i szansę. jesli jutro się nie uda, to wtedy się zastanowisz.. ale zgadzam sie tez z Czarną ..nie możesz od niego wymagac tak wiele. Wy się nawet jeszcze nie znacie, no. ale kciuki trzymam.

Ines, ten hiszpański..no jakby Tż nie jest przekonany i właściwie nie wiem czemu
ale tez stawiałam na ten. on mówi, ze ruski nam sie bardziej przyda, jak już rosja nas zaatakuje ;P
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:42   #37
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

a ja się zdenerwowałam, co zdenerwowało TŻ i się teraz nie odzywamy do siebie:/ w dodatku zza okna od paru godzin słyszę jak dzieci śpiewają piosenki Feel:/ chyba jakiś festyn albo coś podobnego gdzies w okolicy jest...
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 16:59   #38
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość

Ines, ten hiszpański..no jakby Tż nie jest przekonany i właściwie nie wiem czemu
ale tez stawiałam na ten. on mówi, ze ruski nam sie bardziej przyda, jak już rosja nas zaatakuje ;P
e tam, ruski jest nudny , a hiszpański po prostu brzmi jak poezja

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
a ja się zdenerwowałam, co zdenerwowało TŻ i się teraz nie odzywamy do siebie:/ w dodatku zza okna od paru godzin słyszę jak dzieci śpiewają piosenki Feel:/ chyba jakiś festyn albo coś podobnego gdzies w okolicy jest...
oooj, współczuję
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 17:26   #39
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Ładne fajny obcas, lubię takie.
A z czym je będziesz nosić? Mnie by do niczego nie pasowały
Cytat:
Napisane przez ANITKA79 Pokaż wiadomość
Butter baardzo podobaja mi sie Twoje butki, mysle ze beda swietnie pasowac do rurek Przynajmniej ja bym nosila

Jesli chodzi o perfumy to zakochalam sie w Forever and ever Dior dostalam kilka mcy temu odTzta i juz zamowilam drugie, bo prawie sie koncza
Cieszę się, że Wam się podobają.
Ja nie noszę rurek, bo jestem na nie za gruba ale noszę proste dżinsy i do nich będą pasowały. Myślę, że znajdzie się coś, do czego będą pasowały. Z resztą mam już kilka zestawów w głowie
A na pewno jeszcze coś pokombinuję.
Z perfum, to za diorem nie przepadam, wszystkie, które wąchałam, są dość słodkie... A ja lubię świeże i lekkie zapachy. Z resztą E. Arden wszystkie mi się podobają Kupiłam 100 ml, więc trochę się nimi nacieszę
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 17:36   #40
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Dziękuję za wsparcie I za ściąganie mnie za ziemię, opcjonalnie walniecie po gębie myślą i słowem

Natali super jest ta piosenka, nie? Tez moge jej słuchać cały czas

Dziekuję za wszystkie rady Rav ściąga mnie na ziemię i za to dziękuję buziakowo Trzymam rękę na pulsie i obserwuję.

Fazy to niestety moja specjalność, czarne wizje i martwienie się na zapas

Co do telefonu to nie jest tak, że on MUSI ZADZWONIĆ! Po prostu nie lubię jak ktoś coś mowi i tego nie robi Jak nie ma zamiaru dzwonić to niech nie gada dla samego gadania, że doladuje kartę i sobie ze mną przegada z pół godziny. Taka gadka mnie wkurza! A ja sama z siebie nie pytam kiedy zadwoni

A teraz się zastanawiam co z jutrem. Do której mam czekać z wyslaniem mu smsa? Bo powiedział, że spotkamy się jutro i jeszcze do mnie zadzwoni żeby to obgadać. Do której czekać jeśli nie da znać?

A co do spóźnienia to ja jestem straszny śpioch, a dziś spałam 2,5 godziny, bo a to pazury, a to peelingi Nastawiłam ze 20 sygnałów budzika w telefonie... A on zaspał

P.S. Chyba nie będę w ogóle nic mu pisać. jak się nie odezwie to jego sprawa. Zostanie skreślony! O!
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 17:54   #41
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Znalazłam buty na necie
Fajne, mam podobne, i nie zamierzam kupować innych butów na zimę, ale posłużą mi też jesienią. Ktoś mi kiedyś napisał że do spódnic takie buty nie pasują - phi! Pasują, i to jak, nawet z leginsami świetnie się komponują.

Tż próbuje mnie przekonać, żebyśmy się na siłownię zapisali. I jak nie mam nic przeciwko siłowni, to wkurza mnie, że do najbliższej trzeba dojeżdzać, oraz to, że wiem, że zapłacimy za to kupe kasy (na wstępie jakieś 500$) a nie będziemy z tego korzystać, bo ja po pracy zmęczona jestem i sama myśl o dojeżdzaniu mnie już demotywuje, a na dodatek co drugi tydzień nas tutaj nie ma... Nie wiem co z tym zrobić...

Moja klawiatura zjada "W" grrrr...
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 18:38   #42
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Dobijcie mnie Na Bałkanach 12-22 stopnie
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 19:12   #43
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Kobietki WYMIĘKAM! Siedziałam cały dzień nad fotami, bo robiłam wczoraj plener - uwaga - ślubny! W końcu wymyśliłam jak chcę obrobić te zdjęcia. Jedną serię zrobiłam bardzo tradycyjnie z delikatną obróbką, a drugą - łącznie ze stylizacją - totalnie bajkową, nawet korony z papieru robiłam, ha!

Ale warto było siedzieć cały dzień, zadowolona jestem - nie mogę się doczekać miny znajomych jutro w pracy jak im pokażę co z nimi zrobiłam ;-)
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 20:00   #44
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Ooo, Pollynema, strasznie jestem ciekawa co tam wykombinowałaś powiedz jutro czy znajomym się podobało.

Mi już oczy wypływają, bo robię sobie powtórkę z excela, odświeżam starą wiedze i zagłębiam się w szczegóły z którymi do tej pory nie miałam do czynienia... Nie lubię tego programu ale to podstawa więc trzeba się przemęczyć.

P.s. Ach, jeszcze a propos zdjęć ślubnych wczoraj w Ogrodzie Saskim widziałam parę młodą, która wraz z fotografem i świadkami próbowała sobie zrobić sesję... Pewnie byli jeszcze przed ślubem i pewnie im się śpieszyło, a tym czasem w kadr wszedł im tłum ludzi uczestniczących w walkathonie. Panna młoda wyglądała na zdezorientowaną i wściekłą i w sumie się jej nie dziwię... Pechowe miejsce sobie wybrali... No i godzinę, ale to pewnie nie było zależne od nich.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 20:16   #45
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Ja wczoraj złapałam taką pannę młodą: Parasolczkę miała wsam raz do swoich rozmiarów, nie powiem ... tym bardziej że u nas huragan wylewa swoje ostatnie łzy, i jest naprawdę nieźle na zewnątrz ... Środkowe zdjęcie też mi się udało nieźle ustrzelić .

Suknia feee...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bzyk.jpg (127,4 KB, 132 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 20:30   #46
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

ha, ha Niezłe zdjęcia Rav, i cudna panna młoda! Ciekawe, czy ta parasolka na coś się przydała.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 20:44   #47
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Powiem ci, że niestety to była najładniejsza panna młoda z trzech jakie wczoraj widziałam. Dwie pozostałe były ubrane w suknie ze spódnicami o średnicy 2m, jedna w różową, a druga w czerwoną. Szkoda mi było na nie aparatu, ale następnym razem na potrzeby wizażu nie omieszkam uchwycić.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 20:46   #48
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Nemo, może znajomi ssię zgodzą byś jedno czy dwa zdjątka pokazała?

Rav, super zdjęcia! choć teraz wiem, że ja z parasolką tez wyglądam jak czubek

Ines, Ty lepiej bierz pupę w troki i idź na ten hiszpański. szkoda że TŻ nie jest mym mężem, bo znalazłam szkołę ze zniżką rodzinną ;D ale nadal myslę co do języka.. nie ukrywam, że mi najbardziej przydałby się angielski - ale to bez TŻta, bo on zna biegle. a chcieliśmy razem :/ z drugiej strony powinnam wrócić do francuskiego..ale tu znowu TŻ zerowa znajomość i znowu razem nie pójdziemy co za problemy
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 20:58   #49
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Rav świetne zdjęcia Najbardziej mi sie podoba trzecie A suknie faktycznie fee

A ja straciłam nadzieję Znów ktoś zabawił się moim kosztem Naiwna do granic możliwości to ja Swoje odpłakałam i żyć trza dalej... Muszę jakoś zacząć się pozytywnie nastawiać na wyjazd, chociaz pogoda mnie przeraża...
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 21:00   #50
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
Nemo, może znajomi ssię zgodzą byś jedno czy dwa zdjątka pokazała?

Rav, super zdjęcia! choć teraz wiem, że ja z parasolką tez wyglądam jak czubek

Ines, Ty lepiej bierz pupę w troki i idź na ten hiszpański. szkoda że TŻ nie jest mym mężem, bo znalazłam szkołę ze zniżką rodzinną ;D ale nadal myslę co do języka.. nie ukrywam, że mi najbardziej przydałby się angielski - ale to bez TŻta, bo on zna biegle. a chcieliśmy razem :/ z drugiej strony powinnam wrócić do francuskiego..ale tu znowu TŻ zerowa znajomość i znowu razem nie pójdziemy co za problemy
Jak bym miała teraz inwestować w edukację, to wierz mi - wolałabym dołożyć trochę kasy i podreptać na studia. A teraz po prostu nie mogę podjąć takich kroków...
Hiszpański sama bym sobie mogła przypomnieć, bo umiałam go całkiem nieźle, ale teraz ta wiedza wymaga odświeżenia. Musiałabym po prostu do tego przysiąść, a jakoś brakuje mi motywacji .

Etuś, kiedy mnie zabierzesz na obiecaną wycieczkę po lumpeksach cały czas się zbieram i jakos sama nie mogę się odważyć
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 21:03   #51
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Etuś, kiedy mnie zabierzesz na obiecaną wycieczkę po lumpeksach cały czas się zbieram i jakos sama nie mogę się odważyć
To może i mnie weźmiecie Szaloną ciucholandomaniaczkę
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 21:07   #52
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
To może i mnie weźmiecie Szaloną ciucholandomaniaczkę
Jasne ja to się w ogóle nie znam i po tego typu sklepach nie chodze ( byłam może 2 razy w życiu i się zniechęciłam). Et-ka wspomniała, że może mnie oprowadzić i pomóc coś upolować więc ją teraz będe męczyć. Jak ty też jesteś chętna to tym lepiej

A tym facetem już się nie przejmuj, może niepotrzebnie tak to wszystko wziełaś do siebie... Skorzystaj z tego że już trochę nabralas dystansu i teraz podejdź do tematu bardziej na luzie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 21:09   #53
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość

Etuś, kiedy mnie zabierzesz na obiecaną wycieczkę po lumpeksach cały czas się zbieram i jakos sama nie mogę się odważyć
chyba musze w miarę szybko, bo już wychodzę z pracy pobita/pogryziona i podrapana i może się wkrótce zdarzy tak, że w ogóle nie wyjdę

wieeeesz, ja pracuję do 13.30
jutro wypłata
można szlaeć

Melodioooo...nie przyjedzie...?
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 21:15   #54
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość

Melodioooo...nie przyjedzie...?
Nie daje znaku życia, a ja nie mam sie zamiaru prosic o nic jakiegokolwiek faceta Jesli mowił, że jutro przyjedzie to chyba by już zadzwonił, tak? Juz na nic nie liczę, ale jakoś cieżko mi to przetrawić i sobie tu popłakuję Chyba muszę się wyplakać

Dziękuję Ines, ale jestem nadwrażliwcem i wszystko strasznie przeżywam Chyba za bardzo wierzę ludziom Wydaje mi się, że są szczerzy tak jak ja A ja mu nawet czekoladę zapakowałam już co mu obiecałam, że dam mu na spróbowanie Porażka to ja Nic się nie nauczyłam
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 21:19   #55
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

wypłacz się wypłacz..wiem, że cięzko i rozumiem że przykro..ale myślę, że tak widać musiało być. trzeba sobie chuopa w warszawie szukać, o!

__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 21:20   #56
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Mi też przydałby się kurs angielskiego... te konstrukcje które nieraz tworze jak jestem zmęczona przyprawiają o śmiech pół firmy. Ja nie potrafię uczyć się języków, a przynajmniej uczenie się kilku na raz marnie mi szło. Jak miałam coś powiedzieć w jakimś języku, to oczywiście mój mózg tylko angielski mi podsuwał pod nos...

W sumie nigdy nie było tak, żeby angielski mi nie wystarczał. Stąd też nie czuję potrzeby znajomości pozostałych języków. Ale trzeba przyznać że taka umiejętność jest w cenie - poligloci bez problemu znajdą pracę w każdej korporacji.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 21:23   #57
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
wypłacz się wypłacz..wiem, że cięzko i rozumiem że przykro..ale myślę, że tak widać musiało być. trzeba sobie chuopa w warszawie szukać, o!

No widocznie tak miało być Czuję sie jak przekłuty balonik Dziękuję Et-ko

A co do Warszawy to cieszę się, że tam wracam W domu jest super, ale już mi sie troszkę tęskni do przyjaciółek i tego gwaru
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 21:27   #58
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
W sumie nigdy nie było tak, żeby angielski mi nie wystarczał. Stąd też nie czuję potrzeby znajomości pozostałych języków. Ale trzeba przyznać że taka umiejętność jest w cenie - poligloci bez problemu znajdą pracę w każdej korporacji.
mi w pracy żaden, prócz polskiego, nie jest potrzebny
nawet jak pracę zmieniać będę..to raczej nie na korporację..
Tż już, mimo swego niewielkiego wieku, w korporacji pracuje.

raczej taki kurs potraktowalibyśmy jako inna forma wspólnego spędzania czasu czy coś w ten deseń. chooociaż umiejętnośći tego typu nigdy za mało

waham się nad tym angielskim - ale nie znoszę ;/

a ogólnie gdzieś na jakimś forum czy stronie (mam nadzieję, że nie w tym wątku ) czytałam tekst z rozmowy kwalifikacyjnej.

P: jakie zna pan języki obce?
X: angielski
P: ale ja pytałem o obce

no..angielski to taka podstawa..
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 21:41   #59
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Ja znam angielski średniozaawansowany i trochę niemieckiego, ale totalne podstawy. Orzeł językowy to ze mnie nie jest
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 22:01   #60
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
tak sobie pomyśleliśmy z TŻtem, że zapisalibyśmy się od października na jakiś język. tylko..pytanie brzmi - na jaki?
chcemy razem, więc w przedbiegach odpada angielski, który TŻ zna biegle i francuski, w którym to cośtam ja potrafię. tak naprawdę zostaje niemiecki, włoski, hiszpański tudzież rosyjski. i tak sobie myślimy. który?

może jakis jeszcze inny?
Rosyjski. Niedługo się przyda.

Dowiedziałam się, że mam wyższą stawkę niż myślałam . Będę bogata .

TŻ kupił mi gazetę z muminkami
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.