Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-05, 10:08   #2071
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

cześc, ale się wyspałam ..
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 10:09   #2072
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Kasiu, ja Ci, niestety, nie pomogę. Wybrałam sobie promotora, którego lubię jako nauczyciela i człowieka. Wiedziałam, że preferuje pewne tematy, ale nie przeszkadzało mi to. Poszłam do niego, powiedziałam, że jestem u niego na dyplomie i czy mógłby mi polecić jakiś temat Tak więc projektuję sobie park na hałdzie w Sosnowcu - mam od niego sporo materiałów, no i sam zna ten teren.
mój też nam podał tematy tylko boję, się ze wybiorę z pozoru łatwy a okaże się, że stworzenie 60 stron będzie graniczyło z cudem

mogę wybrac tematry z działu u handlu internetowym szkoda, że nie ma nic co można pod wizaż podciągnąć :P
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 10:16   #2073
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Dzien dobry.
Paskudna pogoda dzisiaj,cały czas leje. :/ Za to pobudka cudowna,seksik z rana jak śmietana. Jeszcze widze pustki są,pewno spicie albo do Kościółka Was pognało.
no raczej nie....z tego co sie orientuje to tu większośc antykoscielna. jedynie Anitkę bym o to podejrzewala


Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
mój też nam podał tematy tylko boję, się ze wybiorę z pozoru łatwy a okaże się, że stworzenie 60 stron będzie graniczyło z cudem

mogę wybrac tematry z działu u handlu internetowym szkoda, że nie ma nic co można pod wizaż podciągnąć :P
hahhaha, nom z tego tematu na 100 % szóstkę byś miała


Ale mi sie dobrze spało po tym winku. Wstałam o 10

Mąz ma imieniny..musze coś dobrego na obiad zrobic
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 10:17   #2074
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Wiem, co czujesz. Mi TŻ w 2006 roku też powiedział, że jak wróci z Anglii, to moglibyśmy się zaręczyć. No i pupa, nic nie było. Zdążyłam się wkręcić, a gdy nic się nie działo, poczułam się upokorzona Zatem parę dni przed wyjazdem do Krakowa (tam mi się oświadczył), powiedziałam mu, żeby niczego wtedy nie kombinował, bo ja nie chcę Przynajmniej trochę się zestresował
U mnie to będzie taka masakra, że szok! Szczególnie, że jedną obietnicę już złamał (tzn. złamie)... Inna sprawa, że od wczorajszego nie daje znaków życia (ja z resztą też). Prawdopodobnie odezwie się niebawem i powie "nie przeprosiłaś mnie, phi!"
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 10:49   #2075
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

wybrałam wstępnie temat w necie jest dużo o tym zobaczę jeszcze w bibliotece
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 11:15   #2076
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Ja też cały dzień dzisiaj przy zdjęciach dłubię . Wklejaj link jeśli masz je gdzieś zawieszone.
Na mojej www już wrzuciłam serię parasolkową, w razie czego adres na PW przypomnę

Cytat:
Napisane przez natali86 Pokaż wiadomość
cześc, ale się wyspałam ..
Oj ja teeeeż!
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 11:20   #2077
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

http://www.nowa-ama.pl/fauna_redsea1.php

Właśnie odkryłam, że byłam w śmiertelnym zagrożeniu . A ja wiedziałam tylko, że mam uciekać przed murenami... Chociaż instynkt podpowiadał mi żebym nie podpływała blisko do barrakud i trzymałam się jakieś 5 metrów od nich... Gdybym wiedziała to bym pędziła na statek z miejsca
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 11:48   #2078
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

U mnie dziś cieplutko i piękne słońce aż się nie chce do Warszawy wracać

Mój królik dziś wskakując do klatki zawadził o nią i urwał sobie pazurka stracił sporo krwi jak na takie małe stworzonko.

Haniu co dobrego przygotujesz Mężusiowi?
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 11:52   #2079
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
Mój królik dziś wskakując do klatki zawadził o nią i urwał sobie pazurka stracił sporo krwi jak na takie małe stworzonko.
Biedactwo . Mój miał naderwany pazurek, ale nie wiem jak i kiedy to się stało
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 12:18   #2080
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Chyba mocno go nie bolało bo nie piszczał. Wylizał już sobie łapkę i skika po dywanie więc jest już ok, ale wystraszyłam się jak zobaczyłam tyle krwi...
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 12:55   #2081
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Dorinko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Pociechy z twoich mężczyzn i spełnienia wszystkich waszych marzeń

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
To ja dodam, że to nie był powód kłótni . Ale niech TŻ wie, że jak do końca stycznia nic nie będzie to będzie bardzo źle. Sam wyszedł z tą umową więc niech się jej trzyma. Co on sobie myśli? Że naobiecuje, a potem nic z tego nie będzie i tylko będzie mnie wodzić za nos?
Nie wiem jak zacząć.. Wydaje mi się, że te nieszczęsne zaręczyny są w waszym związku największym problemem. Co więcej - z tego co opisujesz wynika, że to ty tworzysz ten problem.
Chłopak naobiecywał, ale zastanawiałaś się dlaczego? Ten temat wraca jak bumerang, sama go o te zaręczyny maltretujesz... W końcu naobiecywał, żeby mieć święty spokój, żeby temat na jakiś czas zniknął z tapety i żeby w końcu on sam o tym pomyślał, zorganizował niespodziankę, zrobił wszystko po swojemu.
Pozwól mu na to! Zaufaj tej obietnicy i w ogóle nie poruszaj tematu pierścionka, on też ma prawo mieć coś do powiedzenia w tej sprawie.

Oczywiście mogę się mylić, ja z tego co piszesz wnioskuję, że to ty masz większe parcie na zaręczyny niż on. Ale być może to on sam ciągle wyciąga ten temat i ciągle coś obiecuje. Jeśli tak to ok, jeśli sam bez żadnych nacisków z twojej strony coś obiecał, to tym bardziej nie masz czym się martwić i o co głowe suszyć. Sam na pewno sobie poradzi z oświadczeniem się, a ty będziesz miała miła niespodziankę.

Mój TŻ tez kiedyś (chyba na początku roku) wspomniał że oświadczy mi się w wakacje wakacje mineły, temat ślubu cały czas jest gdzieś w naszych rozmowach, a oświadczyn nie było. Nie mam jednak zamiaru mu tego wypominac, ten kawałek złota nie jest ważniejszy od tego co jest między nami i to, czy ja dostanę ten symbol za tydzień czy za 3 miesiące nie robi mi żadnej różnicy. Nie wyobrażam sobie takiego maglowania tego tematu i gróźb "albo mi się oświadczysz do końca roku, albo będzie źle!"
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 13:07   #2082
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Mój Tż w lutym 2005 obiecywał mi zaręczyny do końca 2005 albo 2006 i co? oświadczył mi się w marcu 2008
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 13:08   #2083
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez twin--maid Pokaż wiadomość
U mnie dziś cieplutko i piękne słońce aż się nie chce do Warszawy wracać

Mój królik dziś wskakując do klatki zawadził o nią i urwał sobie pazurka stracił sporo krwi jak na takie małe stworzonko.

Haniu co dobrego przygotujesz Mężusiowi?
U mnie też bajeczna pogoda.
Biedulek..ale skoro kica to chyba zapomniał o krwi.

Własnie kurcze nie wiem co zrobic. Po pierwsze musze iśc do sklepu. Musze kupic miecho jakieś..w zaleznosci jakie bedzie swirze i dostępne takie bedzie danie. Mąz marudził ostatnio ze zjadłby placki po węgiersku, ale ma byc w domu ok 20 dopiero wiec nie za bardzo usmiecha mi sie smrodzenie smazeniem na noc.


Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość

Chłopak naobiecywał, ale zastanawiałaś się dlaczego? Ten temat wraca jak bumerang, sama go o te zaręczyny maltretujesz... W końcu naobiecywał, żeby mieć święty spokój, żeby temat na jakiś czas zniknął z tapety i żeby w końcu on sam o tym pomyślał, zorganizował niespodziankę, zrobił wszystko po swojemu.
Pozwól mu na to! Zaufaj tej obietnicy i w ogóle nie poruszaj tematu pierścionka, on też ma prawo mieć coś do powiedzenia w tej sprawie.

Oczywiście mogę się mylić, ja z tego co piszesz wnioskuję, że to ty masz większe parcie na zaręczyny niż on. Ale być może to on sam ciągle wyciąga ten temat i ciągle coś obiecuje. Jeśli tak to ok, jeśli sam bez żadnych nacisków z twojej strony coś obiecał, to tym bardziej nie masz czym się martwić i o co głowe suszyć. Sam na pewno sobie poradzi z oświadczeniem się, a ty będziesz miała miła niespodziankę.
Dokładnie...od roku zaręczyny to temat nr. 1. Ilez można.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 13:17   #2084
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Dokładnie...od roku zaręczyny to temat nr. 1. Ilez można.
może łatwiej byłoby mi to zrozumieć jakbyś była w związku 10 lat i miała lat po 30..

Poemi, ja czasem też zadręczam mojego TŻta..bo obiecał ten drugi pierścionek i czekam na niego..ale to raczej w żartach, na przekór. czasem może też mam parcie na ślub..ale staram się z tym sobie radzić

poza tym..musze czekać az Ines się nauczy fotografować
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 13:22   #2085
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość

Nie wiem jak zacząć.. Wydaje mi się, że te nieszczęsne zaręczyny są w waszym związku największym problemem. Co więcej - z tego co opisujesz wynika, że to ty tworzysz ten problem.
Chłopak naobiecywał, ale zastanawiałaś się dlaczego? Ten temat wraca jak bumerang, sama go o te zaręczyny maltretujesz... W końcu naobiecywał, żeby mieć święty spokój, żeby temat na jakiś czas zniknął z tapety i żeby w końcu on sam o tym pomyślał, zorganizował niespodziankę, zrobił wszystko po swojemu.
Pozwól mu na to! Zaufaj tej obietnicy i w ogóle nie poruszaj tematu pierścionka, on też ma prawo mieć coś do powiedzenia w tej sprawie.

Oczywiście mogę się mylić, ja z tego co piszesz wnioskuję, że to ty masz większe parcie na zaręczyny niż on. Ale być może to on sam ciągle wyciąga ten temat i ciągle coś obiecuje. Jeśli tak to ok, jeśli sam bez żadnych nacisków z twojej strony coś obiecał, to tym bardziej nie masz czym się martwić i o co głowe suszyć. Sam na pewno sobie poradzi z oświadczeniem się, a ty będziesz miała miła niespodziankę.

Mój TŻ tez kiedyś (chyba na początku roku) wspomniał że oświadczy mi się w wakacje wakacje mineły, temat ślubu cały czas jest gdzieś w naszych rozmowach, a oświadczyn nie było. Nie mam jednak zamiaru mu tego wypominac, ten kawałek złota nie jest ważniejszy od tego co jest między nami i to, czy ja dostanę ten symbol za tydzień czy za 3 miesiące nie robi mi żadnej różnicy. Nie wyobrażam sobie takiego maglowania tego tematu i gróźb "albo mi się oświadczysz do końca roku, albo będzie źle!"
Muszę lecieć na pociąg więc napiszę tylko, że temat zaręczyn zaczął TŻ gdyż ja pierwotnie twierdziłam, że ślubu nie wezmę nigdy. TŻ truł, że mi się oświadczy, przekonał mnie w końcu do tego, była jedna obietnica która wyszła z jego strony, potem okoliczności sprawiły, że TŻ się wycofał, później były kolejne obietnice których nie dotrzyma, ostatnia była bardzo konkretna (wyszła całkowicie od niego). TŻ ciąga mnie po jubilerach chociaż wcale nie mam na to ochoty... Mi chodzi głównie o dotyrzymanie obietnicy, bo mi wcale nie zależało na takich deklaracjach, ale jeśli już obiecał to niech dotrzyma. No, a teraz lecę
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 13:38   #2086
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
może łatwiej byłoby mi to zrozumieć jakbyś była w związku 10 lat i miała lat po 30..

Poemi, ja czasem też zadręczam mojego TŻta..bo obiecał ten drugi pierścionek i czekam na niego..ale to raczej w żartach, na przekór. czasem może też mam parcie na ślub..ale staram się z tym sobie radzić

poza tym..musze czekać az Ines się nauczy fotografować
Musze się pospieszyć, żebyś nie musiała długo czekać
Wiosną jak zmienię auto, to postaram sie kupić lustrzankę i od razu przystąpię do intensywnej nauki

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
Muszę lecieć na pociąg więc napiszę tylko, że temat zaręczyn zaczął TŻ gdyż ja pierwotnie twierdziłam, że ślubu nie wezmę nigdy. TŻ truł, że mi się oświadczy, przekonał mnie w końcu do tego, była jedna obietnica która wyszła z jego strony, potem okoliczności sprawiły, że TŻ się wycofał, później były kolejne obietnice których nie dotrzyma, ostatnia była bardzo konkretna (wyszła całkowicie od niego). TŻ ciąga mnie po jubilerach chociaż wcale nie mam na to ochoty... Mi chodzi głównie o dotyrzymanie obietnicy, bo mi wcale nie zależało na takich deklaracjach, ale jeśli już obiecał to niech dotrzyma. No, a teraz lecę
Ja po prostu nie bardzo rozumiem sens robienia z tego tematu takiej "atmosfery obietnicy". Po co się napinać, to przecież bardzo przyjemna chwila, na pewno warto na nią czekać i całe to napięcie jest chyba zbędne...
Nie wiem po co te obietnice, chyba lepiej podejść do tego na luzie...
Ja "obietnicy" mojego TŻ nie potraktowałam serio, bo po prostu wiedziałam, że nie uda mu się oświadczyć w wakacje. Zamiast pierścionka wolałam urlop w Chorwacji. I teraz chcę żeby miał poopłacane studia i inne ważniejsze niż pierścionek rzeczy.
Z tego co pisałaś, twój TŻ też nie śpi na pieniądzach i nawet jesli z powodów finansowych nie wyrobi się do stycznia, nie powinnaś mieć do niego o to pretensji.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 13:40   #2087
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie takiego maglowania tego tematu i gróźb "albo mi się oświadczysz do końca roku, albo będzie źle!"
Zgadzam się z tym co napisała Ines. Kompletnie nie wyobrażam sobie, żeby kwestia oświadczyn miała zaważyć na tym, czy będę z TŻ czy nie. Nawet jeśli to była obietnica. Myślę, że on to tak odkłada właśnie przez to, że tak w to ingerujesz. Jak to może być jego decyzja i inicjatywa, skoro tak często o tym wspominasz?
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 13:48   #2088
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Był tylko schab co ja do diaska ze schabu zrobię.
Przeszukałam net i jedyne co mi wpadlo w oko to Gulasz hiszpański. Tylko mam obawy ze mięcho wysuszy się na wiór.
Buuuu...nie lubię schabu
Składniki


  • 80 dag schabu
  • 2 łyżki oleju
  • 2 cebule
  • 3 pomidory
  • 1 czerwona papryka
  • 1 puszka ananasa

  • 3 ząbki czosnku
  • posiekany świeży imbir
  • curry
  • sól
  • pieprz


Opis przygotowania


Cebulę obrać, drobno pokroić, na rozgrzanej patelni zeszklić dodając zmiażdżony czosnek. Mięso pokroić na małe kawałeczki, obsmażyć na tłuszczu. paprykę oczyścić z gniazd nasiennych i pokroić w paseczki, a obrane pomidory w plasterki. Warzywa dodać do mięsa i dusić razem 45 minut, co jakiś czas mieszając. W połowie duszenia dodać pokrojony w drobne cząstki ananas wraz z zalewą. posypać solą i pieprzem, dodać imbir i curry. Dusić jeszcze ok 5 minut. podawać z ryżem lub ze świeżym pieczywem.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 15:56   #2089
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Dzień dobry, ja też sobie pospałam . Wypiliśmy wczoraj buteleczkę winka - ja 1/4, Tż resztę. Korkociąg (a raczej cały zestaw do wina) spisuje się super.

Po dotarciu na siłownię wczoraj okazało się, że za 15min zamykają, więc wróciliśmy do domku. Ja po winku na orbitreku szalałam na to konto. Za godzinkę jedziemy jednak odbić sobie wczorajsze.

Wczoraj też stało się coś ważnego - poczyniliśmy pierwszy krok w sprawie powiększenia rodzinki: kupiliśmy mi witaminki prenatalne .
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 16:06   #2090
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Był tylko schab co ja do diaska ze schabu zrobię.
Przeszukałam net i jedyne co mi wpadlo w oko to Gulasz hiszpański. Tylko mam obawy ze mięcho wysuszy się na wiór.
Buuuu...nie lubię schabu
Składniki


  • 80 dag schabu
  • 2 łyżki oleju
  • 2 cebule
  • 3 pomidory
  • 1 czerwona papryka
  • 1 puszka ananasa

  • 3 ząbki czosnku
  • posiekany świeży imbir
  • curry
  • sól
  • pieprz


Opis przygotowania


Cebulę obrać, drobno pokroić, na rozgrzanej patelni zeszklić dodając zmiażdżony czosnek. Mięso pokroić na małe kawałeczki, obsmażyć na tłuszczu. paprykę oczyścić z gniazd nasiennych i pokroić w paseczki, a obrane pomidory w plasterki. Warzywa dodać do mięsa i dusić razem 45 minut, co jakiś czas mieszając. W połowie duszenia dodać pokrojony w drobne cząstki ananas wraz z zalewą. posypać solą i pieprzem, dodać imbir i curry. Dusić jeszcze ok 5 minut. podawać z ryżem lub ze świeżym pieczywem.
Moj Tz robi schab w warzywach, ale przepisu za cholewcie mi nie chce sprzedać

Haniu szczere spoxnione zyczenia- wszystkiego dobrego i badż tak cudowna kobietka jak jesteś teraz

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ja też sobie pospałam . Wypiliśmy wczoraj buteleczkę winka - ja 1/4, Tż resztę. Korkociąg (a raczej cały zestaw do wina) spisuje się super.

Po dotarciu na siłownię wczoraj okazało się, że za 15min zamykają, więc wróciliśmy do domku. Ja po winku na orbitreku szalałam na to konto. Za godzinkę jedziemy jednak odbić sobie wczorajsze.

Wczoraj też stało się coś ważnego - poczyniliśmy pierwszy krok w sprawie powiększenia rodzinki: kupiliśmy mi witaminki prenatalne .
A ja czekam na @ My bez witaminek
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 16:19   #2091
pollynema
Zadomowienie
 
Avatar pollynema
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sercem w górach
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Wczoraj też stało się coś ważnego - poczyniliśmy pierwszy krok w sprawie powiększenia rodzinki: kupiliśmy mi witaminki prenatalne .
Huhu no proszę, trzymam kciuki za powodzenie w kwestii rozmnażania
__________________
Żyj marzeniami.
pollynema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 17:18   #2092
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Wczoraj też stało się coś ważnego - poczyniliśmy pierwszy krok w sprawie powiększenia rodzinki: kupiliśmy mi witaminki prenatalne .
Poważna decyzja Trzymam
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 19:07   #2093
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Wczoraj też stało się coś ważnego - poczyniliśmy pierwszy krok w sprawie powiększenia rodzinki: kupiliśmy mi witaminki prenatalne .
nono
miło słyszeć i trzeba kciuki trzymać.. choc chyba Ci się nie spieszy?

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość

A ja czekam na @ My bez witaminek
i nie testujesz? masz jak dla mnie stalowe nerwy
i kwasik foliowy lepiej kupić. na przyszłość
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 20:16   #2094
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Spokojnie dziewczyny - teraz dopiero przygotowania do projektu . Prace zaczną się w drugiej połowie przyszłego roku, jeśli nic większego się nie wydarzy w międzyczasie. Na początku roku zacznę studiować jakąś literaturkę, i pójdę sprawdzić czy wszystko w normie (teraz nawet nie wiem co się sprawdza i kiedy).

Byłam dzisiaj z Tż-tem pierwszy raz na Pilates dla początkujących. Całkiem ciekawe.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 21:17   #2095
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Rav, tymbardziej podziwiam, że rok wcześniej juz zaczynasz o tym poważnie myśleć
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 23:15   #2096
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Ja po prostu nie bardzo rozumiem sens robienia z tego tematu takiej "atmosfery obietnicy". Po co się napinać, to przecież bardzo przyjemna chwila, na pewno warto na nią czekać i całe to napięcie jest chyba zbędne...
Nie wiem po co te obietnice, chyba lepiej podejść do tego na luzie...
Ja "obietnicy" mojego TŻ nie potraktowałam serio, bo po prostu wiedziałam, że nie uda mu się oświadczyć w wakacje. Zamiast pierścionka wolałam urlop w Chorwacji. I teraz chcę żeby miał poopłacane studia i inne ważniejsze niż pierścionek rzeczy.
Z tego co pisałaś, twój TŻ też nie śpi na pieniądzach i nawet jesli z powodów finansowych nie wyrobi się do stycznia, nie powinnaś mieć do niego o to pretensji.
TŻ obiecywał to z własnej nieprzymuszonej woli i bardzo poważnie więc nie dla mnie nie istnieje opcja żeby nie dotrzymał. Szczególnie, że wcześniej przemyślał. No, ale w sumie to po co o tym gadamy teraz? Temat będzie istotny dopiero w styczniu .

5 razy nabijałam szisze . Powrót do domu był bardzo burzliwy... Bardzo bardzo.
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 06:20   #2097
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość

i nie testujesz? masz jak dla mnie stalowe nerwy
i kwasik foliowy lepiej kupić. na przyszłość
Nie, własnie mnie przeziebienie mega złapało
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 06:30   #2098
ANITKA79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 601
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Dzien dobry

Nie mialam kiedy do Was zagladnac w weekend ale myslami bylam z Wami

Jak bedzie chwila w pracy to sie odezwe Milego dnia kobietki

Lemoorko duzo zdrowka i byc moze beda male lemooratka Tego Wam zycze buziaki

A teraz mykam do pracy
ANITKA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 07:33   #2099
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

czesc dziewczyny

a u mnie od wczoraj pada i pada i dzisiaj od rana znow pada co za pogoda
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 08:20   #2100
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek - cz. XI i pewnie nie ostatnia ;)

Hej

Jestem już po pierwszych zajęciach. Tęsknię za TŻ-em
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.