Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2016-01-29, 22:42   #3961
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1454099287

O kurde ciekawe to to :P my¶lê czy nie kupiæ...
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-30, 10:52   #3962
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hmmm ciekawe bardzo, ale nigdy wcze¶niej o tym nie s³ysza³am :P za bardzo w tym miesi±cu poszala³am na wyprzeda¿ach i nie chce wydawaæ 7 dych w ciemno :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-30, 17:41   #3963
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej kobietki
Jestem po prostowaniu Cocochoco Gold.
Robi³am sama, zdjêcia te¿ wiec przepraszam z góry za jako¶æ i dziwne kadry, ale ciê¿ko by³o samej sfotografowaæ.
Zajê³o mi ok 2 godzinki tak¿e nie¼le, zapach piêkny, serio! Jedyne co przy prostowaniu w³osów tych z przodu trochê nieprzyjemnie w oczy piek³o. Jest mnóstwo drobinek z³ota, piêknie siê mieni±.
Po umyciu by³a szopa straszna zdjêcie 1, potem suszenie foto 2 i kolejno 3,4,5 ju¿ po zabiegu.
Mam w³osy do¶æ krótkie ale keratyny nie ¿a³owa³am i Zu¿ylam ok 80 ml. Muszê trochê koñce podciac ale zobaczê jak to bêdzie wygl±da³o po umyciu. W³oski fajnie "lec± ", zosta³ ¶liczny zapach, musze siê przemeczyc do Poniedzia³ku pewnie bêdzie niez³y przyliz ;-)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg _20160130_155109.jpg (113,9 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0519.jpg (78,9 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0521.jpg (76,8 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0522.jpg (66,5 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg _20160130_155025.jpg (97,3 KB, 56 za³adowañ)
MarlenaC jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-31, 17:58   #3964
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

W tyg robiê kativê tylko obawiam siê czy 100 ml wystarczy kiepsko to widzê ;/

Wklejam Wam instrukcjê i tak se my¶lê mo¿e by tej keratyny pod koniec nie zmywa³ szamponem tylko wod± ?

http://mecom.pl/pl/galeria/226/3


I jeszcze pytanko bo moje w³osy s± cienkie i zniszczone jakiej mocy u¿yæ prostowncy? Moja siê nagrzewa tylko do 200, ale mam mo¿liwo¶æ wypo¿yczenia od znajomej mamy fryzerki.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-31, 18:34   #3965
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 809
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
W tyg robiê kativê tylko obawiam siê czy 100 ml wystarczy kiepsko to widzê ;/

Wklejam Wam instrukcjê i tak se my¶lê mo¿e by tej keratyny pod koniec nie zmywa³ szamponem tylko wod± ?

http://mecom.pl/pl/galeria/226/3


I jeszcze pytanko bo moje w³osy s± cienkie i zniszczone jakiej mocy u¿yæ prostowncy? Moja siê nagrzewa tylko do 200, ale mam mo¿liwo¶æ wypo¿yczenia od znajomej mamy fryzerki.
Czekam na fotki i relacje z prostowania. Ja sie ciagle wacham ale jutro juz chyba zamowie kative i bede robic za 2 tyg ja bêdê prostowac na 195 stopni bo do tylu sie moja prostownica nagrzewa
__________________
APARATKA
góra kryszta³ -16.06.2015 dó³ mieszany - 12.10.2015

DBAM O W£OSY
Eve00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-31, 19:54   #3966
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Anusia_ Poka¿ wiadomo¶æ
Smerfetka, farbujê w domu, od wieeelu miesiêcy tylko t± farb±: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ie-czerni.html

Na³o¿y³am farbê w sobotê rano, czyli czwartego dnia po prostowaniu Kativ± - póki co jestem bardzo zadowolona kolor wyszed³ taki jak zawsze, równomierny, wszystko jest w porz±dku. Od tego czasu my³am w³osy dwa razy i nie widzê ¿adnego wp³ywu na efekt prostowania.

Dziêki za rady dziewczyny
I jak tam Kativa ? Ja bêdê robiæ w tyg

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Eve00 Poka¿ wiadomo¶æ
Czekam na fotki i relacje z prostowania. Ja sie ciagle wacham ale jutro juz chyba zamowie kative i bede robic za 2 tyg ja bêdê prostowac na 195 stopni bo do tylu sie moja prostownica nagrzewa
Ta zamów zamów
Okej bêdê pisaæ na bie¿±co i fotki te¿ zrobiê.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-31, 19:57   #3967
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jak uda mi siê jutro zrobiæ zdjêcie to Wam wrzucê efekt po 4 miesi±cach.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 14:08   #3968
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Jak uda mi siê jutro zrobiæ zdjêcie to Wam wrzucê efekt po 4 miesi±cach.
Dawaj dawaj

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Przy Kativie zaleca siê potem umyciu ich na sam koniec szamponem do³±czonym do zestawu a ja se tak my¶lê, ¿e zmyje keratynê sam± wod±, a potem dam od¿ywkê potrzymam i zmyje.Co o tym my¶licie?
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-03, 15:20   #3969
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny trochê nie na temat, ale jest tu sporo w³osomaniaczek, wiêc mo¿e akurat.
Co na wypadanie w³osów? Ale takie bardzo du¿e.. Zawsze jesieni± sporo wypada³o mi w³osów, ale zim± siê regulowa³o, a teraz leci coraz wiêcej
Jakie badania zrobiæ? (podejrzewam, ¿e to niedobór czego¶, bo lec± mi w³osy nie tylko z g³owy, ale te¿ rzêsy, brwi, czyli raczej nic zwi±zanego z chorob± skóry g³owy) Jakie¶ ¶rodki zapobiegawcze? Mam wcierkê z Joanny, ale nie daje du¿o. Chyba zacznê piæ dro¿d¿e, bo kiedy¶ mi pomog³y..
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-03, 15:27   #3970
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny trochê nie na temat, ale jest tu sporo w³osomaniaczek, wiêc mo¿e akurat.
Co na wypadanie w³osów? Ale takie bardzo du¿e.. Zawsze jesieni± sporo wypada³o mi w³osów, ale zim± siê regulowa³o, a teraz leci coraz wiêcej
Jakie badania zrobiæ? (podejrzewam, ¿e to niedobór czego¶, bo lec± mi w³osy nie tylko z g³owy, ale te¿ rzêsy, brwi, czyli raczej nic zwi±zanego z chorob± skóry g³owy) Jakie¶ ¶rodki zapobiegawcze? Mam wcierkê z Joanny, ale nie daje du¿o. Chyba zacznê piæ dro¿d¿e, bo kiedy¶ mi pomog³y..
Badania na tarczyce. Tsh, ft3 i ft4. Czasem samo tsh nic nie daje. Ewentualnie prolaktyna. Je¿eli natomiast to nie problem zwi±zany z jak±¶ chorob± to mo¿e brak Ci jakiej¶ witaminy. Suplementy podzia³aj± o ile trafisz w swoje niedobory. Du¿o dziewczyn stosuje Jantar. No i zobacz, czy na pewno masz problem z wypadaniem - warto raz siê przemeczyc i je policzyæ. A wewnêtrznie cynk, skrzyp, pokrzywa (lubi± wyp³ukaæ witaminê z grupy B, dlatego zaleca siê kuracjê dro¿d¿ami). No i dro¿d¿e w³a¶nie. W³a¶nie sama zaczê³am kuracjê. Ale mi zale¿y na sporym przyro¶cie.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-03, 16:18   #3971
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Badania na tarczyce. Tsh, ft3 i ft4. Czasem samo tsh nic nie daje. Ewentualnie prolaktyna. Je¿eli natomiast to nie problem zwi±zany z jak±¶ chorob± to mo¿e brak Ci jakiej¶ witaminy. Suplementy podzia³aj± o ile trafisz w swoje niedobory. Du¿o dziewczyn stosuje Jantar. No i zobacz, czy na pewno masz problem z wypadaniem - warto raz siê przemeczyc i je policzyæ. A wewnêtrznie cynk, skrzyp, pokrzywa (lubi± wyp³ukaæ witaminê z grupy B, dlatego zaleca siê kuracjê dro¿d¿ami). No i dro¿d¿e w³a¶nie. W³a¶nie sama zaczê³am kuracjê. Ale mi zale¿y na sporym przyro¶cie.
Tarczyca raczej nie, bo mia³am robione USG.
Problem zdecydowanie mam w³osy rzedn± w oczach wiem, ¿e trochê keratynka sprawia, ¿e trac± na objêto¶ci, ale jednak ju¿ mi siê robi± zakola i g³owa prze¶wituje, a nigdy tak nie mia³am, bo by³y do¶æ gêste.
O w³a¶nie pije skrzyp i pokrzywê regularnie, mo¿e wyp³ukuj± te wit. B. Dosumplementuje siê tymi dro¿d¿ami jeszcze.
I mo¿e t± prolaktynê zrobiê, bo lekarz te¿ mi zaleca³.. dziêkujê za odpowied¼
mam nadziejê, ¿e co¶ pomo¿e
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 16:54   #3972
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
Tarczyca raczej nie, bo mia³am robione USG.
Problem zdecydowanie mam w³osy rzedn± w oczach wiem, ¿e trochê keratynka sprawia, ¿e trac± na objêto¶ci, ale jednak ju¿ mi siê robi± zakola i g³owa prze¶wituje, a nigdy tak nie mia³am, bo by³y do¶æ gêste.
O w³a¶nie pije skrzyp i pokrzywê regularnie, mo¿e wyp³ukuj± te wit. B. Dosumplementuje siê tymi dro¿d¿ami jeszcze.
I mo¿e t± prolaktynê zrobiê, bo lekarz te¿ mi zaleca³.. dziêkujê za odpowied¼
mam nadziejê, ¿e co¶ pomo¿e
USG tarczycy nie sprawdzi Ci poziomu hormonów. Ja widzia³am, ¿e mam niedobór witaminy B przy piciu skrzypokrzywy kiedy pojawi³y siê zajady. Ale lepiej zapobiegaæ ni¿ leczyæ.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:45   #3973
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
USG tarczycy nie sprawdzi Ci poziomu hormonów. Ja widzia³am, ¿e mam niedobór witaminy B przy piciu skrzypokrzywy kiedy pojawi³y siê zajady. Ale lepiej zapobiegaæ ni¿ leczyæ.
Zajady przy ustach? To ju¿ chyba wiem, co mi dolega ostatnio czêsto mi wychodz±
TSH, FT3 i FT4 te¿ robi³am kiedy¶ i wszystko mia³am w normie. Lekarz wtedy zaleci³ mi zbadanie prolaktyny, ale objawy, które wtedy mia³am przesz³y, wiêc ola³am to badanie. W sumie zrobiê z ciekawo¶ci..

Dziêkujê za pomoc
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-03, 18:30   #3974
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
Zajady przy ustach? To ju¿ chyba wiem, co mi dolega ostatnio czêsto mi wychodz±
TSH, FT3 i FT4 te¿ robi³am kiedy¶ i wszystko mia³am w normie. Lekarz wtedy zaleci³ mi zbadanie prolaktyny, ale objawy, które wtedy mia³am przesz³y, wiêc ola³am to badanie. W sumie zrobiê z ciekawo¶ci..

Dziêkujê za pomoc
Zdrówka ¿yczê.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:33   #3975
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka¿ wiadomo¶æ
Hej kobietki
Jestem po prostowaniu Cocochoco Gold.
Robi³am sama, zdjêcia te¿ wiec przepraszam z góry za jako¶æ i dziwne kadry, ale ciê¿ko by³o samej sfotografowaæ.
Zajê³o mi ok 2 godzinki tak¿e nie¼le, zapach piêkny, serio! Jedyne co przy prostowaniu w³osów tych z przodu trochê nieprzyjemnie w oczy piek³o. Jest mnóstwo drobinek z³ota, piêknie siê mieni±.
Po umyciu by³a szopa straszna zdjêcie 1, potem suszenie foto 2 i kolejno 3,4,5 ju¿ po zabiegu.
Mam w³osy do¶æ krótkie ale keratyny nie ¿a³owa³am i Zu¿ylam ok 80 ml. Muszê trochê koñce podciac ale zobaczê jak to bêdzie wygl±da³o po umyciu. W³oski fajnie "lec± ", zosta³ ¶liczny zapach, musze siê przemeczyc do Poniedzia³ku pewnie bêdzie niez³y przyliz ;-)
hej i jak tam po myciu w³oski? daj znaæ bo te¿ siê przymierzam do zrobienia Cocochoco
Od kogo zamawia³a¶? U¿y³a¶ tylko szamponu i keratyny czy jeszcze jakiej¶ od¿ywki?
__________________

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2016-02-04 o 21:39
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-05, 08:06   #3976
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 809
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ju¿ dosta³am Kative
Bêdê robiæ dopiero w ¶rodê/czwartek ale ju¿ nie mogê siê doczekaæ
__________________
APARATKA
góra kryszta³ -16.06.2015 dó³ mieszany - 12.10.2015

DBAM O W£OSY
Eve00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-05, 09:22   #3977
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Eve00 Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ dosta³am Kative
Bêdê robiæ dopiero w ¶rodê/czwartek ale ju¿ nie mogê siê doczekaæ
U mnie dzi¶ ju¿ powinna byæ no bez jaj -_- strasznie jestem jej ciekawa
To czekam na relacje, choæ Ty moje szybciej dostaniesz dok±d w³osy masz? Ja w tyg bêdê sz³a do fryzjera na du¿e podciecie koñców maszynk± na prosto z dwa lata minê³o by maju a w³osy a¿ p³acz± bo chc± podciecie....
Pó¼niej te¿ czeka je farbowanie bo s³ysza³am, ¿e keratyna w³osy rozja¶nia ;/ a, ¿e ja lubiê czarne jak smola to bêdê musia³a je pofarbowac(nienawidzê tego robiæ a potem zmywac itp :/)
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-05, 10:51   #3978
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie dzi¶ ju¿ powinna byæ no bez jaj -_- strasznie jestem jej ciekawa
To czekam na relacje, choæ Ty moje szybciej dostaniesz dok±d w³osy masz? Ja w tyg bêdê sz³a do fryzjera na du¿e podciecie koñców maszynk± na prosto z dwa lata minê³o by maju a w³osy a¿ p³acz± bo chc± podciecie....
Pó¼niej te¿ czeka je farbowanie bo s³ysza³am, ¿e keratyna w³osy rozja¶nia ;/ a, ¿e ja lubiê czarne jak smola to bêdê musia³a je pofarbowac(nienawidzê tego robiæ a potem zmywac itp :/)
Proponuje zrobiæ keratynê, potem pofarbowaæ i dopiero podci±æ koñce.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-05, 11:02   #3979
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Proponuje zrobiæ keratynê, potem pofarbowaæ i dopiero podci±æ koñce.
Hm no w sumie racja tylko, ¿e po keratynie powinno siê czekaæ ok 2 tyg i pofarbowac a mi siê tyle czekaæ nie chce zw³aszcza, ¿e mi na pewno w³osy rozjasni xd no nic zobaczymy :P
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 11:58   #3980
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uæ
Wiadomo¶ci: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
Tarczyca raczej nie, bo mia³am robione USG.
Problem zdecydowanie mam w³osy rzedn± w oczach wiem, ¿e trochê keratynka sprawia, ¿e trac± na objêto¶ci, ale jednak ju¿ mi siê robi± zakola i g³owa prze¶wituje, a nigdy tak nie mia³am, bo by³y do¶æ gêste.
O w³a¶nie pije skrzyp i pokrzywê regularnie, mo¿e wyp³ukuj± te wit. B. Dosumplementuje siê tymi dro¿d¿ami jeszcze.
I mo¿e t± prolaktynê zrobiê, bo lekarz te¿ mi zaleca³.. dziêkujê za odpowied¼
mam nadziejê, ¿e co¶ pomo¿e
Pozwolê siê wtr±cic -to mog± byæ problemy ginekologiczne, je¶li nie chodzisz regularnie to warto by³oby siê wybraæ. Ja od lekarza dosta³am wcierkê alpicort, zdania na jej temat s± podzielone, mi w100% te¿ nie pomaga, pomimo ¿e znam problem mojego wypadania
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-05, 11:58   #3981
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Hm no w sumie racja tylko, ¿e po keratynie powinno siê czekaæ ok 2 tyg i pofarbowac a mi siê tyle czekaæ nie chce zw³aszcza, ¿e mi na pewno w³osy rozjasni xd no nic zobaczymy :P
nie wiem jak jest z kativ±, ale ja po cocochoco pofarbowa³am w³osy ok. tydzieñ po zabiegu i nic z³ego sie nie sta³o podejrzewam, ¿e tutaj mo¿e byæ podobnie
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-05, 12:14   #3982
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
nie wiem jak jest z kativ±, ale ja po cocochoco pofarbowa³am w³osy ok. tydzieñ po zabiegu i nic z³ego sie nie sta³o podejrzewam, ¿e tutaj mo¿e byæ podobnie
No w³a¶nie jaka¶ dziewczyna jaki¶ czas temu pisa³a, ¿e farbowa³a po kativie chyba 2 dni po i raczej jest zadowolona
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-05, 12:16   #3983
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Bo Kativa jest ³agodniejsza. Po Encanto mo¿e by by³o widaæ ró¿nicê.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-05, 19:24   #3984
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
hej i jak tam po myciu w³oski? daj znaæ bo te¿ siê zymierzam do zrobienia Cocochoco
Od kogo zamawia³a¶? U¿y³a¶ tylko szamponu i keratyny czy jeszcze jakiej¶ od¿ywki?
Jestem ju¿ po 3 myciach, ogólnie efekt jest ok, w³osy proste, nawet jak ujmyje wieczorem i nie wysusze tylko siê po³o¿ê to rano s± ³adne.
Narazie przyliz jest spory, tak mia³am 2 dni w³osy ¶wie¿e teraz ju¿ na drugi dzieñ nie s± fajne. Mam nadziejê ¿e to minie....?
PS. Mam wra¿enie mimo wszystko ¿e jak siê d³ugo nie robi³o keratyny ( u mnie jakie¶ 4 lata) to trzeba by ze 2 zabiegi w miarê krótkim odstêpie ¿eby w³osy by³y porz±dnie odzywione., no ale ja sobie nie mogê na to pozwoliæ bo mam przetluszczaje siê w³osy
EDIT : kupi³am na allegro od sprzedawcy vitastore-polska z tego co czyta³am s± pewni je¶li chodzi o zakupy i ceny maj± ni¿sze jak na stronie Cocochoco




Smerfetka my¶lê ¿e spokojnie mo¿esz zrobiæ na odwrót, czarne jak smola w³osy nie rozjasniani ci keratyna. To jest tak mocny pigment ¿e nie ma opcji...

Edytowane przez MarlenaC
Czas edycji: 2016-02-05 o 19:31
MarlenaC jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-05, 19:38   #3985
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka¿ wiadomo¶æ
Smerfetka my¶lê ¿e spokojnie mo¿esz zrobiæ na odwrót, czarne jak smola w³osy nie rozjasniani ci keratyna. To jest tak mocny pigment ¿e nie ma opcji...
Ale mog± siê zrobiæ wyblak³e. No nie wiem, ja bym farbowa³a po, niekoniecznie a¿ 2 tygodnie po
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-05, 19:46   #3986
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Czerñ mo¿e lekko zja¶nieæ po keratynie. Kiedy jeszcze robi³am Encanto regularnie farbowa³am siê na czarno i po ka¿dym zabiegu czerñ by³a sp³owia³a, w ¶wietle by³ to ciemny br±z. Wiêc lepiej pofarbowaæ po zabiegu, szczególnie je¶li komu¶ zalezy na intensywno¶ci koloru
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-05, 20:57   #3987
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Czerñ mo¿e lekko zja¶nieæ po keratynie. Kiedy jeszcze robi³am Encanto regularnie farbowa³am siê na czarno i po ka¿dym zabiegu czerñ by³a sp³owia³a, w ¶wietle by³ to ciemny br±z. Wiêc lepiej pofarbowaæ po zabiegu, szczególnie je¶li komu¶ zalezy na intensywno¶ci koloru
Ja mam w³osy niefarbowane i faktycznie mi zja¶nia³y. Ale jako¶ mi to nie przeszkadza wcze¶niej mia³am bardzo ciemny br±z, wrêcz czarne, a teraz mam ciemny br±z.

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka¿ wiadomo¶æ
Pozwolê siê wtr±cic -to mog± byæ problemy ginekologiczne, je¶li nie chodzisz regularnie to warto by³oby siê wybraæ. Ja od lekarza dosta³am wcierkê alpicort, zdania na jej temat s± podzielone, mi w100% te¿ nie pomaga, pomimo ¿e znam problem mojego wypadania
Pójdê

MOJE WRA¯ENIA PO MIESI¡CU OD PROSTOWANIA ENCANTO (NOW¡ WERSJ¡)

Prostowa³am 28 grudnia, czyli min±³ ponad miesi±c. W³osy myjê ¶rednio co dwa/trzy dni - stosujê szampony z Sodium Chloridum, ale przed myciem nak³adam od¿ywkê wymieszan± z olejem na w³osy, by je trochê zabezpieczyæ. W³osy nadal s± idealnie proste - nawet bez suszenia suszark± (a mam w³osy mocno krêcone). Jednak bardzo ³atwo tworz± siê na nich odgniecenia - od gumki do w³osów, od opaski, od zak³adania za ucho, nawet kszta³t g³owy Je¶li wysuszê je suszark± trochê jest to zniwelowane, ale bez suszarki jest to problem. I niestety w³osy siê pl±cz±, po starym encanto w ogóle tego nie by³o. Generalnie nie jest ¼le, spodziewa³am siê, ¿e bêdzie gorzej, jednak stare encanto ma lepsz± trwa³o¶æ.
Now± keratynê kupowa³am od seol_aip na allegro (trochê by³am wkurzona, bo na aukcji nie by³o ani s³owa o zmianie wersji, gdybym wiedzia³a to bym nie kupowa³a).
Ju¿ kupi³am sobie zestaw starej formu³y od Alicja_style na allegro i my¶lê, ¿e zrobiê za jaki¶ miesi±c/dwa. Zobaczymy jak siê bêdzie szybko wyp³ukiwa³o.

I generalnie u seol_aip przep³aci³am - kupowa³am 3x50ml keratyny+2x50ml od¿ywki i zap³aci³am 150z³. A u Alicja_style za ten sam zestaw +50ml szamponu zap³aci³am 122z³. Wiêc generalnie ta starsza keratyna wychodzi taniej, to mnie w sumie zdziwi³o..
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-06, 10:23   #3988
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

PFFFF ;/ by³am wczoraj w domu a¿ do pó¼nego wieczoru i patrze terez na ¶ledzenie paczki i ko³o 18 nieudana próba dorêczenia wiêc nie pukal i awiza te¿ brak jestem wkur :/
A chcia³am Kative ju¿ mieæ za sob± i czekaæ muszê...
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-06, 12:32   #3989
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 682
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Diewczyny, macie jakie¶ do¶wiadczenia z Frizz Keratin Therapy? Teraz ponoæ w promocji w Naturze i my¶lê nad tym.
trocka8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-02-06, 12:50   #3990
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez trocka8 Poka¿ wiadomo¶æ
Diewczyny, macie jakie¶ do¶wiadczenia z Frizz Keratin Therapy? Teraz ponoæ w promocji w Naturze i my¶lê nad tym.
hmm za tak± cenê mog³abym spróbowaæ do¶wiadczalnie ale ile to ma ml?
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.