Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-19, 19:58   #3005
mefisti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Mefisti, jeśli mogę coś poradzić - stosujesz za dużo kosmetyków i za często myjesz skórę, a na dodatek chyba za często nakładasz isotrex (poza tym nie wolno go używać na dzień!!!). I w dodatku nie używasz filtrów, a przy takim kalibrze retinoidów i kwasów to duże zaniedbanie.
czyli na to wychodzi, że po latach leczenia definitywnie rezygnuję z chodzenia do dermatologa. okazuje się, że samemu można sobie pomóc lepiej. czyli sama się poratuję ( z pomocą wizażu, rzecz jasna )

Teraz, proszę, pomóżcie wybrać dobry dla mnie filtr.
oto co znalazłam :

Uriage, Hyseac, Sun Care Fluid SPF 50 (Fluid przeciwsłoneczny)


Bioderma, Photoderm AKN Mat SPF 40 / UVA 26


Avene, Haute Protection Creme Zones Sensibles [High Protection Cream for Sensible Areas] SPF 50 (Wysoka ochrona przeciwsłoneczna - filtr mineralny)


Avene, Tres Haute Protection Creme [Very High Protection Cream] SPF 50+ (Krem z bardzo wysoką ochroną przeciwsłoneczną, wersja z 2007r.)

o tego jestem ciekawa:
Ziołolek, Linomag Sun, Krem promienioochronny z filtrem mineralnym dla dzieci i niemowląt SPF 30
czasem używam wersji tego linomagu z mniejszym filtrem i w sumie tragedii nie ma. powiedzcie, co myślicie o tym składzie:
Skład: Aqua, Titanium Dioxide (and) Alumina (and) Stearic Acid, Paraffinum Liquidum, Linum Usitatissimum (Vitaminum F), Polyglyceryl-4 Isostearate (and) Cetyl PEG/PPG-10/1, Dimethicone (and) Hexyl Laurate, Isopropyl Myristate, Glycerin, Sorbitol, Ceresin, Ozokerite, Decyl Oleate, Sorbitan Sasquioleate, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Imidazolidynyl Urea, Parfum, Methylparaben, Ethylparaben, Lactic Acid.

Wydaje się być jednak najtańszy, dlatego lekko mnie zaintrygował.

I pozostaje jeszcze wybrać krem

Ziaja, Calma HLC, Krem biolipidowy całkiem dobre opinie, skład chyba niezły

Oceanic, Ocerin Plus - Krem do cery wrażliwej z odczynem zapalnym
ku temu też się lekko skłaniam

Oceanic, AA Young, Krem antybakteryjny 'Intensywna pielęgnacja' ?

jutro się przejdę po coś delikatnego do mycia i oliwkę hippa. trzeba się w końcu zregenerować : ]
mefisti jest offline Zgłoś do moderatora