Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak spać z maseczką na twarzy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-24, 21:32   #32
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak spać z maseczką na twarzy?

Cytat:
Napisane przez HardHard Pokaż wiadomość
Ale nie bój się bo zadbam o nawilżenie skóry kremem U mnie miejsca chorobowo zmienione to prawie cała twarz mam szczescie albo i nie, że tylko z bliska niektóre pryszcze bo są pod skorą.
Jeśli skóra jest za mocno i za często odtłuszczana, to żaden krem nie pomoże A to jest aż 70% alkoholu, to jest bardzo dużo. Jak bardzo chcesz testować ten Afronis, to może zrób najpierw przez jakiś czas test na niedużym obszarze np na czole albo brodzie.


Cytat:
Napisane przez HardHard Pokaż wiadomość
Znaczy na razie się wstrzymam z zamówieniami jeśli ten płyn dobrze sobie poradzi jeśli nie to na pewno coś zamówię z kwasami Do PL na razie się nie wybieram a przydałoby się bo już dawno nie byłem. Sprawdzę w aptece po szkole czy mają Ła roche czy tą avenę.
Spytaj o coś z serii Effaclar lub Effaclar K La Roche Posay albo krem TriAcneal Avene - to są także kwasy, tyle że nie są to wielkie stężenia. Ale u wielu osób już to wystarcza.


Cytat:
Napisane przez HardHard Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o pogrubione to chodziło mi że kosmetyki na trądzik zawsze zostawiały taką lepką warstwę + skóra się świeciła, najczęściej po tonikach. Uzywałem under20 a wcześniej kosmetyki naturalne z fitomed.
No niektóre kosmetyki się lepią, często jak mają dużo gliceryny, to się tak dzieje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując