Odnowa biologiczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-26, 06:58   #1
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339

Odnowa biologiczna


Dziewczyny, w moim mieście poszukują osoby do salonu odnowy biologicznej... podobno nie jest wymagane doświadczenie. Wysłałam swoje CV i czekam na ich odpowiedź, ale jeśli faktycznie odpiszą, to wypadałoby coś wiedzieć...

Czy któraś pracowała w takim salonie? Albo była na zabiegach odnowy biologicznej i może opisać, jak to wyglądało? Bardzo, bardzo proszę!
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 11:04   #2
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: Odnowa biologiczna

A w jakim charakterze masz tam pracować? Ja kiedyś odpowiedziałam na ogłoszenie salonu wellness u siebie w mieście, praca miała niby polegać na pomaganiu przy "prostych zabiegach pielęgnacyjnych" i też nie wymagali doświadczenia - a na rozmowie okazało się że to jedna wielka ściema.
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 19:30   #3
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Odnowa biologiczna

Tak wygląda ogłoszenie:

Przyjmę do pracy kobietę w wieku od 18-30 lat w salonie odnowy biologicznej w Rybniku na oś. Nowiny.
Mile widziane wykształcenie w dziedzinie odnowy biologicznej. Przyjmę tylko osobę z Rybnika. CV wraz ze zdjęciem proszę przesłać na adres xxx.

Napisałam maila, oczywiście dodając, że nie mam doświadczenia, ale chętnie podejmę sie pracy w tym charakterze, szybko się uczę i chętnie podejmuję nowych wyzwań, blablabla. Zapytałam też, co miałabym robić, zobaczymy co odpiszą (o ile odpiszą).

Szkoda tylko, że nikt nie udziela się w wątku warto byłoby wiedzieć, czy w ogóle ma sens się tam "pchać" nie mając o tym pojęcia. Czy to coś trudnego, wymagającego sporo czasu na naukę...
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.