gdzie wypożyczyć złote dekoracje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-27, 09:52   #1
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499

gdzie wypożyczyć złote dekoracje?


Do udekorowania sali weselnej potrzebuje ok. 20 wazonów, 20 ozdobnych ramek na zdjęcia, 20 rzutników na obrus do tego ok. 100 świeczników najlepiej na wodne świece. Początkowo chciałam kupić wszystko na hurtowni lub w sklepie typu 'wszystko po 5zł', ale koszty nieco mnie przerosły. Być może któraś z Was zna miejsce/ firme dekoratorską gdzie można wypożyczyć takie dekoracje? Dodam jeszcze, że idealnie byłoby gdyby to wszystko było złote

do tego marzy mi się wielki złoty żyrandol tylko gdzie go wypożyczyć?
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 10:07   #2
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
Do udekorowania sali weselnej potrzebuje ok. 20 wazonów, 20 ozdobnych ramek na zdjęcia, 20 rzutników na obrus do tego ok. 100 świeczników najlepiej na wodne świece. Początkowo chciałam kupić wszystko na hurtowni lub w sklepie typu 'wszystko po 5zł', ale koszty nieco mnie przerosły. Być może któraś z Was zna miejsce/ firme dekoratorską gdzie można wypożyczyć takie dekoracje? Dodam jeszcze, że idealnie byłoby gdyby to wszystko było złote

do tego marzy mi się wielki złoty żyrandol tylko gdzie go wypożyczyć?
Złote ramki na zdjęcia 15x21 kupowałam na giełdzie kwiatowej po 4,80zł. Szklane kielichy ok. 23cm wysokości też na giełdzie po 9,00zł. Organzę na stoły kupisz na allegro lub giełdzie kwiatowej po ok. 7-9zł szer. 40cm, długość 9m.
Wklejam zdjęcia jak to u mnie wyglądało
W kielichach były świece (giełda kwiatowa 4zł/szt.) i hydrożel, do tego kielich w najwęższym miejscu był przewiązany wstążką w kolorze beżowo-złotym.
Nie wiem jakie wazony Cię interesują. Wysokie martinówki kupisz na giełdzie w cenie 25-50zł w zależności od wielkości. Natomiast wazony bryłowe ok. 35cm wysokości kupisz już za 11zł (ja tyle płaciłam za taki wazon do domu).
Na stołach miałam martinówki, ale dekoracje kwiatowe robiła mi kwiaciarnia, która miała właśnie takie martinówki i od nich brałam całość (bukiety+wazony), było trochę po znajomości, więc nie liczyli mi nic za wynajem wazonów.
Nie wiem skąd jesteś, ja kupowałam wszystko na krakowskiej giełdzie lub allegro, w innych miastach na pewno masz to samo
Ja wszystko robiłam sama, całą papaterię (zaproszenia, winietki, menu, plan stołów, numery stołów, kokardki na wódkę) i po części dekorację sali, wszystko było w kolorach złota i ecru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p1040047v.jpg (235,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p1040044f.jpg (75,4 KB, 29 załadowań)
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 11:20   #3
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

Ja chcę na swoje wesele zrobić złote wazony i ramki; okazuje się, że na pintereście jest pełno przykładów jak zrobić je samemu przy pomocy złotej farby w sprayu lub złotego brokatu.
http://pinterest.com/search/pins/?q=diy%20gold
Ja sama, gdy byłam mała, robiłam to np. z szyszkami (; Kładłam je na starych gazetach i psikałam. Złotko trzyma się na nich do tej pory, na święta przyczepiamy je do choinki.
Zamierzam obtoczyć w złotym brokacie kuliste szklane wazony do połowy ich wysokości, a ramki i świeczniki (nie chcę takich na stojące świece, tylko takie malutkie na mini-świeczki) popsikać sprayem.
Moja sala jest minimalistyczna i nowoczesna, dość ciemna (kawowe ściany i mahoniowa podłoga) więc ten brokat raczej nie będzie kiczowaty, tylko rozświetli wnętrze.
Wydaje mi się, że taniej się nie da; szklane wazony znajdziesz po kilka zł w pierwszym lepszym markecie budowlanym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg technicolor-geometric-shoot-11.jpg (231,9 KB, 42 załadowań)
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014


Edytowane przez cukraktywna
Czas edycji: 2013-07-27 o 11:23
cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 15:34   #4
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

melleczka masz na myśli tą giełdę na balickiej? Muszę się przejechać zatem i poszukać, bo chodzi mi o to, zeby każda ramka była nieco inna. Na balickiej będę kupować część kwiatów i bukiety będę robić sama. Wazony muszą być niskie, prawdopodobnie kwiaty będą na gąbce.

ponowie jednak pytanie o wypożyczenie dekoracji, bo chociażby te obrusy na stół chciałabym nieco lepsze a nie organze. Nie opłaca mi się kupować zwłaszcza, że te rzeczy potem już mi się nie przydadzą. Podobają mi się takie glitterowe tkaniny lub wyszywane drobnymi cekinami.

cukraktywna moja sala jest zupełnie inna: w karczmie myśliwskiej z surowych bali, a kolorami przewodnimi będzie śmietankowa biel, drewno i złoto Wedlug mnie ono świetnie współgra ze światłem świec i stwarza specyficzny klimat. Czy ten brokat z wazonów nie będzie się obsypywał?
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 08:27   #5
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

Gdybym w tym brokacie wytarzała coś będącego w nieustannym użytku, np. księgę gości, to pewnie by po troszku odłaził... Ale wazony i ramki postawi się raz, a potem nie rusza, więc na pewno niczego takiego nie będzie (;
Jeśli planujesz glitterowe obrusy lub jakieś ze złotkiem, to nie wiem czy z wazonami z brokatowym złotkiem nie będzie już tego za dużo ;p
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 09:40   #6
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

Chciałam wypożyczyć świeczniki (inne, nie złote) - okazało się, że cena wypożyczenia (wcale nie jakichś rewelacyjnych) jest wyższa niż zakup całkiem przyzwoitych świeczników w Ikei. Sprawdź, czy wypożyczenie się opłaci. Może jednak lepiej kupić "za 5 zł"? Wiem, że potem nie ma co z tym robić. Ja zostaję z 39 świecznikami może sprzedam na allegro
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 09:48   #7
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Chciałam wypożyczyć świeczniki (inne, nie złote) - okazało się, że cena wypożyczenia (wcale nie jakichś rewelacyjnych) jest wyższa niż zakup całkiem przyzwoitych świeczników w Ikei. Sprawdź, czy wypożyczenie się opłaci. Może jednak lepiej kupić "za 5 zł"? Wiem, że potem nie ma co z tym robić. Ja zostaję z 39 świecznikami może sprzedam na allegro
W wątku DIY jakaś PMka opowiadała, że sala weselna odkupiła od niej szarfy, które uszyła na krzesła.
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 13:33   #8
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
W wątku DIY jakaś PMka opowiadała, że sala weselna odkupiła od niej szarfy, które uszyła na krzesła.
Już pytałam o to babę od sali. Nie chce.
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 13:55   #9
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

cukraktywna mi się podobają takie obrusy jak tutaj w załączniku. Przeglądałam stronę do której link mi podałaś i wpadły mi w oko brokatowe słoiki. Zastanawiam się teraz czy nie zrobić takich zamiast świeczników.

nie wiem co by mi taniej wyszło: słoiki + świece wodne (one podobno b. krótko się palą i trzeba często wymieniać), czy grube białe świece na jakiejś podkładce. Jak wezme słoiki to brokatowy obrus to będzie chyba za dużo...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pink-Gold-Wedding-Table-600x399.jpg (27,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4900ea3054002bceec4516c2da42ccaa.jpg (80,2 KB, 16 załadowań)
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 13:58   #10
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Chciałam wypożyczyć świeczniki (inne, nie złote) - okazało się, że cena wypożyczenia (wcale nie jakichś rewelacyjnych) jest wyższa niż zakup całkiem przyzwoitych świeczników w Ikei. Sprawdź, czy wypożyczenie się opłaci. Może jednak lepiej kupić "za 5 zł"? Wiem, że potem nie ma co z tym robić. Ja zostaję z 39 świecznikami może sprzedam na allegro
a mogłabyś wkleić zdjęcie swoich świeczników? kiedy masz ślub? bo może akurat spasowałyby do mojej koncepcji i odkupiłabym
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 15:29   #11
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
a mogłabyś wkleić zdjęcie swoich świeczników? kiedy masz ślub? bo może akurat spasowałyby do mojej koncepcji i odkupiłabym
tych mam 11 kompletów: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90167439/
tych 2 komplety: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50132569/

Bardziej zależy mi na pozbyciu się tych pierwszych rzecz jasna

Ślub 3 sierpnia.
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 17:43   #12
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

Śmietankowa biel ,złoto ,brokat, żyrandol w sali z klimatami myśliwskimi brzmi dla mnie ryzkownie . Myśle że jak wnętrze jest już silnie wystylizowane na myśliwsko , całe w drewnie to klasyczne bogate elementy mogą sie gryźć . Poza tym kolorystycznie drewno i złoto nie bedą sie za bardzo mdłe ?

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
100 świeczników najlepiej na wodne świece
znaczy pływające ? To one nie potrzebują świeczników

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
20 rzutników na obrus
Rzutnik to dla mnie takie coś co zdjecia wyświetla na ścianie

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
Do udekorowania sali weselnej potrzebuje ok. 20 wazonów,
a jakie duze chcesz miec bukiety ? moze weź zwykłe słoiki i butelki i itp szklane naczynia i udekoruj , to naprawdę potrafi super wyglądać a cenowo wychodzi pewnie najtaniej

2548052913868930058nMeGfZfc.jpgRed River Zoo Wedding 21.jpgRed River Zoo Wedding 27.jpg070812_502$!x600.jpg

tu pomalowane na złoto ale nie tak starannie tylko pomazanie co co daje fajnie nieklasyczny efekt

175218241724053090_QeSGkxsr_c.jpg
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:04   #13
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
tych mam 11 kompletów: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90167439/
tych 2 komplety: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50132569/

Bardziej zależy mi na pozbyciu się tych pierwszych rzecz jasna

Ślub 3 sierpnia.
fajne, ale dość drogie niestety

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Śmietankowa biel ,złoto ,brokat, żyrandol w sali z klimatami myśliwskimi brzmi dla mnie ryzkownie . Myśle że jak wnętrze jest już silnie wystylizowane na myśliwsko , całe w drewnie to klasyczne bogate elementy mogą sie gryźć . Poza tym kolorystycznie drewno i złoto nie bedą sie za bardzo mdłe ?


znaczy pływające ? To one nie potrzebują świeczników


Rzutnik to dla mnie takie coś co zdjecia wyświetla na ścianie


a jakie duze chcesz miec bukiety ? moze weź zwykłe słoiki i butelki i itp szklane naczynia i udekoruj , to naprawdę potrafi super wyglądać a cenowo wychodzi pewnie najtaniej

Załącznik 5344079Załącznik 5344074Załącznik 5344075Załącznik 5344076

tu pomalowane na złoto ale nie tak starannie tylko pomazanie co co daje fajnie nieklasyczny efekt

Załącznik 5344078

gubię się trochę w twoim rozumowaniu klasyczny/nieklasyczny efekt moje wesele jest w typowo rustykalnym stylu i dla mnie kolorystyka jest jak najbardziej ok a rzutnik to rodzaj serwety idącej przez środek stołu, kładzie się je zazwyczaj na obrus. Nie pisałam, że o rzutnik multimedialny mi chodzi, bez sensu...

złota farba nie jest droga, więc wszystko spoko, tylko trzeba mieć jeszcze co pomalować

Edytowane przez fusiacola
Czas edycji: 2013-07-29 o 20:06
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:31   #14
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
gubię się trochę w twoim rozumowaniu klasyczny/nieklasyczny efekt moje wesele jest w typowo rustykalnym stylu i dla mnie kolorystyka jest jak najbardziej ok a rzutnik to rodzaj serwety idącej przez środek stołu, kładzie się je zazwyczaj na obrus. Nie pisałam, że o rzutnik multimedialny mi chodzi, bez sensu...

złota farba nie jest droga, więc wszystko spoko, tylko trzeba mieć jeszcze co pomalować
...Chodzi Ci o bieżnik. Bieżnik, nie rzutnik
Jeżeli - tak jak ja - masz zamiar pokrywać coś farbą lub brokatem, to przecież wystarczą Ci byle szklane wazony/słoiki. A ramki (szczelnie pokryte złotą farbą) mogą być choćby i plastikowe.
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:49   #15
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
...Chodzi Ci o bieżnik. Bieżnik, nie rzutnik
Jeżeli - tak jak ja - masz zamiar pokrywać coś farbą lub brokatem, to przecież wystarczą Ci byle szklane wazony/słoiki. A ramki (szczelnie pokryte złotą farbą) mogą być choćby i plastikowe.
rzutnik to to samo co bieżnik w zależności od regionu

chyba muszę wypożyczyć jednak te dekoracje, taniej mi wyjdzie to niż kupować i malować. Chociaż może trochę słoików w brokacie zrobie
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 21:10   #16
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
fajne, ale dość drogie niestety
I tak mi wyszło taniej niż wypożyczyć, gdzie za sztukę chcieli 15-20 zł. Te planowałam puścić po 30 za komplet. A jak nie, to rozdam rodzinie
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 09:37   #17
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

15-20zł za wypożyczenie masakra... ja znalazłam jedną wypożyczalnie, gdzie za 100 świeczników chcieli 100zł. Ale niestety te akurat były na wysokie cienkie świeczki, a ja takich nie lubie flakonów mają po 10 z każdego rodzaju (od 2 do 5zł/szt) i też jakoś ciężko dopasować je tak, żeby wyszło fajnie. No nic szukam dalej

u Was też w sklepie typu wszystko po 5zł są flakony po 50zł?
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 17:02   #18
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
gubię się trochę w twoim rozumowaniu klasyczny/nieklasyczny efekt moje wesele jest w typowo rustykalnym stylu i dla mnie kolorystyka jest jak najbardziej ok
Złoto,żyrandole należą do stylu klasycznego (jak w płacach rezydencjach) bo to były rzeczy drogie i tylko bogaci mogli na niego sobie pozwolić
styl rustykalny to wieś a chłopi raczej brokatu ani wielkich żyrandoli nie stosowali ani tym bardziej myśliwi . Po prostu wiele razy widizłam próby dodawania imitacji "bogatych " klasycznych elementów do stylu wiejskiego i rzadko wychodziło to dobrze Co nie znacz że nie moze to dobrze wyglądac .Nie widizłam zdjęć twojej sali ale wyobrazam sobie że to coś ala chatka myśliwego w dużej skali ciemna z duża ilością drewna brązów z jakims rogami skórami ?

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
rzutnik to rodzaj serwety idącej przez środek stołu, kładzie się je zazwyczaj na obrus
acha, pierwsze słysze


poszukaj w super hipermarketach tam jest duzo róznego rodzaju 'szkieł' wazonów, podstawek które mozna wykorzystac pod świece za kilka,kilkanaście złotych
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 17:32   #19
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
acha, pierwsze słysze


poszukaj w super hipermarketach tam jest duzo róznego rodzaju 'szkieł' wazonów, podstawek które mozna wykorzystac pod świece za kilka,kilkanaście złotych
właśnie mam zaplanowany maraton po różnych sklepach, zobaczymy co z tego wyjdzie

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Dione jakbyś zobaczyła moją sale to nie miałabyś wątpliwości że kolor złoty idealnie tam pasuje, bo rozświetli to wnętrze Prawda, że jest dużo drewna, ale eklektyczne dekoracje fajnie wyeksponują je. Wedle pojęcia Rustic chic to nie dosłowna wieś, więc na sali nie ma być jak w stajni, że się tak wyrażę Jak rozmawiam ze znajomymi, że chcę rustykalne dekoracje to przecież nikt nie spodziewa się, że będzie jadł z koryta
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 17:27   #20
Beti0506
Raczkowanie
 
Avatar Beti0506
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Southport/Kielce
Wiadomości: 163
Dot.: gdzie wypożyczyć złote dekoracje?

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
cukraktywna mi się podobają takie obrusy jak tutaj w załączniku. Przeglądałam stronę do której link mi podałaś i wpadły mi w oko brokatowe słoiki. Zastanawiam się teraz czy nie zrobić takich zamiast świeczników.

nie wiem co by mi taniej wyszło: słoiki + świece wodne (one podobno b. krótko się palą i trzeba często wymieniać), czy grube białe świece na jakiejś podkładce. Jak wezme słoiki to brokatowy obrus to będzie chyba za dużo...
Ja bym postawiła na dekoracje ,a brokatowy obrus sobie darowała może jakiś tiul w złotym kolorze na środek?? i porozrzucać cukierki w złotych opakowaniach (na pewno pełno takich), wydaje mi się że taki obrus o ile w prawdziwym brokacie będzie się kleił do wszystkiego i wkurzał ludzi
Beti0506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.