Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 ! - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-16, 20:41   #1501
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
no właśnie, więc nie wiem czy nie zrozumiałam żartu czy to naprawde ameryka.Mi też położna wypisuje od rączki, i bez kolejki hmmm

A z najświeższych nowin : maleństwo ma już 2cm i ma się dobrze. Ja w dalszym ciągu mam prowadzić oszczędny czyt.leniwy tryb życia i łykać Duphaston.
Foteczkę dostałam, i na tej zdecydowanie można rozróżnic gdzie główka, nóżki i rączki.Już nie jest to plamka
Po doktorku pojechałam na plotki i jestem tam zmęczona że idę do łóżeczka.Trzymajcie się wszystkie.
Pozdrawiam też nasze nowe mamusie
Dbają o kobiety w ciąży i tyle
Śpij dobrze
Cytat:
Napisane przez sailors Pokaż wiadomość
Witam kochane,
Pragnę dziś do Was dołączyć, bo właśnie dzis się okazało na 100% że jestem w ciąży
Wogóle to dość spore zaskoczenie było, bo jakoś tak uciekł mi z pamieci termin kolejnej @, a ostatnią miałam 1 listopada, tak sobie siedze w niedziele w domu i mi sie przypomniało, ze jakoś tak dawno okresu nie miałam, sprawdziłam i co? Juz było 2 tyg po terminie! No prawda, czasem miewałam nieregularne okresy, ale NIE TAK!!! I jakoś mnie tknęło żeby zrobić test juz wieczorem i wyszła druga (niemocna) krecha No to ja zaraz TŻ pokazać i w pon. rano czym prędzej z porannego moczu zrobic drugi jakiś inny, i co? Też druga kreska jeszcze ciemniejsza No to co, poszłam zaraz dzis rano na BETA HCG, odbieram wieczorem wynik i... 534,9 mlU/ml

Tylko kochane, mogłybyście mi mniej więcej określić jaki to by był tydzień?...
Gratulacje
Tygodnie ciąży liczymy od terminu ostatniej miesiączki-czyli jeśli ostatnią miałaś 01.11 to wychodzi mi 6 tydzień i 3 dzień dzisiaj ale sama fasolka ma jakieś 2 tygodnie mniej, w zależności od tego, kiedy nastąpiło zapłodnienie.
Dbaj o siebie
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 20:59   #1502
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez sailors Pokaż wiadomość
Witam kochane,
Pragnę dziś do Was dołączyć, bo właśnie dzis się okazało na 100% że jestem w ciąży
Wogóle to dość spore zaskoczenie było, bo jakoś tak uciekł mi z pamieci termin kolejnej @, a ostatnią miałam 1 listopada, tak sobie siedze w niedziele w domu i mi sie przypomniało, ze jakoś tak dawno okresu nie miałam, sprawdziłam i co? Juz było 2 tyg po terminie! No prawda, czasem miewałam nieregularne okresy, ale NIE TAK!!! I jakoś mnie tknęło żeby zrobić test juz wieczorem i wyszła druga (niemocna) krecha No to ja zaraz TŻ pokazać i w pon. rano czym prędzej z porannego moczu zrobic drugi jakiś inny, i co? Też druga kreska jeszcze ciemniejsza No to co, poszłam zaraz dzis rano na BETA HCG, odbieram wieczorem wynik i... 534,9 mlU/ml

Tylko kochane, mogłybyście mi mniej więcej określić jaki to by był tydzień?...
a na wyniku nie masz tygodni i wielkosci bety ? zazwyczaj jest na wyniku w sensie na kartce ale gin i tak bedzie liczył tobie ciaze od 1 dnia poprzedniej @ jelsi dobrze obilczylam to termin bedzies zmiala 8 sierpnia [ ? ] czyli 6 (3 dzien)tydzien juz skonczylas i zaczelas 7 , ale to lepiej jak gin powie ja sie moglam majtnac po cąłym dniu nauki no i gratulacje


Edit : widze ze nie ja pierwsza psialam jak sie to liczy Ale to dobrze
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:38   #1503
sailors
Raczkowanie
 
Avatar sailors
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 119
Send a message via Skype™ to sailors
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
a na wyniku nie masz tygodni i wielkosci bety ? zazwyczaj jest na wyniku w sensie na kartce ale gin i tak bedzie liczył tobie ciaze od 1 dnia poprzedniej @ jelsi dobrze obilczylam to termin bedzies zmiala 8 sierpnia [ ? ] czyli 6 (3 dzien)tydzien juz skonczylas i zaczelas 7 , ale to lepiej jak gin powie ja sie moglam majtnac po cąłym dniu nauki no i gratulacje


Edit : widze ze nie ja pierwsza psialam jak sie to liczy Ale to dobrze
No na wyniku mam tygodnie i odpowiadające wartości, ale same wiecie jakie te przedziały są śmiesznie kosmate A co do terminu, to by tak wychodziło chyba raczej z 5 tydzień w realu, ale jak sie liczy koniecznie od pierwszego dnia ostatniej @, no to niech jest ten 6 i 3 dni A do gin to sie musze najpierw zarejestrować, pewno aż po świętach dopiero przyjmie, ale cóż, się poczeka...
A możecie mnie dodać do tej listy: Mirela, 19 lat, termin: pocz. sierpnia (ale dokładniej będzie jak będę po gin )
__________________
Aktualnie:
- bierzemy ślub ( 14.02.2009r.)

http://babystrology.com/tickers/baby...=8&babycount=1

KLIKAMY TEŻ!!! :
http://www.akcje-charytatywne.org/.
sailors jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 21:54   #1504
Malga19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Miasto Królów-K.....
Wiadomości: 591
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez sailors Pokaż wiadomość
No na wyniku mam tygodnie i odpowiadające wartości, ale same wiecie jakie te przedziały są śmiesznie kosmate A co do terminu, to by tak wychodziło chyba raczej z 5 tydzień w realu, ale jak sie liczy koniecznie od pierwszego dnia ostatniej @, no to niech jest ten 6 i 3 dni A do gin to sie musze najpierw zarejestrować, pewno aż po świętach dopiero przyjmie, ale cóż, się poczeka...
A możecie mnie dodać do tej listy: Mirela, 19 lat, termin: pocz. sierpnia (ale dokładniej będzie jak będę po gin )
WItaj Mirelko Mamy tyle samo lat...I nie beded juz najmlodsza;(
Aga R-Gratulacje
Truehard-Dzieki wiem ze musze byc silna na zaczepki ludzi bo inaczje bym zwariowala...

BYlam u lekarza i dzidzia jest zdrowa i zmienil termin porodu na 08.80.2009r. ide spac dobranocka
Malga19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 07:38   #1505
sailors
Raczkowanie
 
Avatar sailors
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 119
Send a message via Skype™ to sailors
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Malga19 Pokaż wiadomość
WItaj Mirelko Mamy tyle samo lat...I nie beded juz najmlodsza;(
Aga R-Gratulacje
Truehard-Dzieki wiem ze musze byc silna na zaczepki ludzi bo inaczje bym zwariowala...

BYlam u lekarza i dzidzia jest zdrowa i zmienil termin porodu na 08.80.2009r. ide spac dobranocka
Gratuluję zdrowej dzidzi
Bo wiecie co, ja to sie ednak boję... Bo mam jakąś tam postać anemii, mam strasznie mało żelaza (18 czegostam), w dodatku mam niedobory witamin, co prawda byłam wczoraj u hematologa i o wszystkim wie (o dzidzi też ) no i zapisał mi tylko zwiększoną dafkę Tardyferonu (taki środek z żelazem) no i spytał czy zaczęłam brać kwas foliowy, powiedziałam że tak i ile, a on ze to powinno wystarczyc, więc, no ekhm, powinno być dobrze ....
Wogóle to że zaszłam w ciązę to jakiś cud, nie bedę ukrywać ze z TŻ już z rok czasu nie "broniliśmy sie" przed ciąża, poprostu jak by sie udało to by było fajnie, ale przez ten cały rok nic, mimo żadnych zabezpieczeń i wogóle...
A teraz jak wyszło ze jestem, to już po pierwszym teście się ucieszył jak głupi
__________________
Aktualnie:
- bierzemy ślub ( 14.02.2009r.)

http://babystrology.com/tickers/baby...=8&babycount=1

KLIKAMY TEŻ!!! :
http://www.akcje-charytatywne.org/.
sailors jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 07:44   #1506
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

sailors witaj

anemia sie nie przejmuj, tylko bierz zelazo

ja mialam anemie w pierwszej ciazy, bralam zelazo i bylo ok

tylko, ze ja mialam taki problem, ze mnie strasznie bolal zoladek po zelazie - a bralam jakies drozsze i lekarz zalecil zebym przerzucila sie na takie najtansze za 5zl i o dziwo zoladek po nim mnie nie bolal
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 08:20   #1507
aha9
Raczkowanie
 
Avatar aha9
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Witajcie dziewczynki, GRATULACJE DLA NOWYCH ZAFASOLKOWANYCH, fajnie, że się udało, SAILORS ja na pierwszym usg byłma właśnie w 4 tyg ale było widać jedynie pęcherzyk, więc jak pójdziesz troszkę póxbniej to już serduszko zobaczysz.
Tru trzymam kciuki, żebyś też zobaczyła co tam siedzi dokładnie. Ja oczywiście wszystkim już powiedziałam, że córcia bedzie, ale wcale bym się nie obraziła jak by jej urosły męskie narządy hihi, w różowy szał raczej nie popadnę, bo nieznoszę tego koloru, chociaż przed wizytą oglądałam jakieś foty w banku zdjęć i wpaqdłam ta Tą (dołąxczam do postu) i postanowiłam zapisać na dysku może kiedyś wykorzystam, bo fajny ten pokoik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 58230,1225274683,1.jpg (36,8 KB, 35 załadowań)
aha9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 08:48   #1508
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

aha cudny pokoik

ja z kolei marze o coreczce a pewnie bedzie drugi syn znajac zycie

ja pokoiku nie bede urzadzac bo dzidzia bedzie z nami w sypialni a w mieszkaniu, ktore wlasnie remontujemy urzadzilismy pokoj pod malego i sa zolte sciany, zielone meble, dywan w droge, firanki i zyrandol w auta i posciel tez - wiec jak bedzie dziewczynka i trafi potem do brata do pokoju to bedzie musiala sie pogodzic z bardziej meskim wystrojem potem dorzuci sie cos dziewczecego
ale pewnie bedzie chlopak wiec nie bedzie problemu
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 08:54   #1509
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

jeju ja też nie zamierzam urządzać od razu pokoju ,jakby to nazwać do zabawy - dla noworodka planujemy tylko kupić łóżeczko i komodę a reszta wyjdzie w praniu.
Co jeszcze jest bardzo potrzebne? Nie mam pojęcia
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 08:56   #1510
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez sailors Pokaż wiadomość
Witam kochane,
Pragnę dziś do Was dołączyć, bo właśnie dzis się okazało na 100% że jestem w ciąży
Wogóle to dość spore zaskoczenie było, bo jakoś tak uciekł mi z pamieci termin kolejnej @, a ostatnią miałam 1 listopada, tak sobie siedze w niedziele w domu i mi sie przypomniało, ze jakoś tak dawno okresu nie miałam, sprawdziłam i co? Juz było 2 tyg po terminie! No prawda, czasem miewałam nieregularne okresy, ale NIE TAK!!! I jakoś mnie tknęło żeby zrobić test juz wieczorem i wyszła druga (niemocna) krecha No to ja zaraz TŻ pokazać i w pon. rano czym prędzej z porannego moczu zrobic drugi jakiś inny, i co? Też druga kreska jeszcze ciemniejsza No to co, poszłam zaraz dzis rano na BETA HCG, odbieram wieczorem wynik i... 534,9 mlU/ml

Tylko kochane, mogłybyście mi mniej więcej określić jaki to by był tydzień?...
gratulacje
tak jak dziewczyny pisza (tez to doczytalam ) termin porodu 8 sierpien (czekam na mamcie ktora wybawi mnie z opresji rodzenia ostatniej w tym watku )
a liczy sie od dnia ostatniej miesiaczki tak???
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 08:56   #1511
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
jeju ja też nie zamierzam urządzać od razu pokoju ,jakby to nazwać do zabawy - dla noworodka planujemy tylko kupić łóżeczko i komodę a reszta wyjdzie w praniu.
Co jeszcze jest bardzo potrzebne? Nie mam pojęcia
w sumie lozeczko najwazniejsze bardzo przydatny jest przwijak taki co sie kladzie na lozeczko - cos niezastapianego
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 09:32   #1512
sailors
Raczkowanie
 
Avatar sailors
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 119
Send a message via Skype™ to sailors
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Mi to teraz zapowiada sie szał na najbliższe kilka miesiecy, bo :
Studiujemy z tź na drugim roku studiów dziennych (ale inne kierunki), mój TŻ jest rok ode mnie starszy, wogóle to jesteśmy zaręczeni i ślub planowaliśmy gdzieś tak za rok, ale aby było tradycyjniej (i wogóle łatwiej) chcemy jak najszybciej czyli przypada gdzieś na luty (może w przerwie semestralnej), wogóle to oddzielnie mieszkamy a nasze rodziny, no że tak powiem by wolały żebysmy sie wiązali z kilka lat później, więc jak sie wszystkiego teraz z obu stron dowiedzą to będzie jazda
Swoich znam, wpadna w szał , najpierw pół powiatu wywrzeszczą że "ja tak a taka", nie zdziwie sie jak powiedzą że nie chcą mnie znać , ale potem ochłoną i wszystko wróci do normy , zaczną sie ślubne przygotowywania .
Wogóle to pochodzimy z za miasta, parafie, zameldowanie też, a chcemy sie przenieść do miasta gdzie studiujemy, zamieszkamy w mieszkaniu TŹ, mimo ze nie pracujemy to nie ma strachu, TŹ ma gwarantowane miesiecznie sześć stó renty po ojcu (zmarł jak miał 10 lat), dodatkowo będziemy się ubiegać o stypendiuum socjalne od uniwerku, wiec kolejna kasa wpadnie, no i nie mówię już o pracach dorywczych, wiec sie da
No ale najpierw teraz czeka mnie oznajmienie wszystkiego rodzinie...
Oj, będzie się działo
__________________
Aktualnie:
- bierzemy ślub ( 14.02.2009r.)

http://babystrology.com/tickers/baby...=8&babycount=1

KLIKAMY TEŻ!!! :
http://www.akcje-charytatywne.org/.
sailors jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:46   #1513
agagmm23
Raczkowanie
 
Avatar agagmm23
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 302
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez sailors Pokaż wiadomość
Gratuluję zdrowej dzidzi
Bo wiecie co, ja to sie ednak boję... Bo mam jakąś tam postać anemii, mam strasznie mało żelaza (18 czegostam), w dodatku mam niedobory witamin, co prawda byłam wczoraj u hematologa i o wszystkim wie (o dzidzi też ) no i zapisał mi tylko zwiększoną dafkę Tardyferonu (taki środek z żelazem) no i spytał czy zaczęłam brać kwas foliowy, powiedziałam że tak i ile, a on ze to powinno wystarczyc, więc, no ekhm, powinno być dobrze ....
Wogóle to że zaszłam w ciązę to jakiś cud, nie bedę ukrywać ze z TŻ już z rok czasu nie "broniliśmy sie" przed ciąża, poprostu jak by sie udało to by było fajnie, ale przez ten cały rok nic, mimo żadnych zabezpieczeń i wogóle...
A teraz jak wyszło ze jestem, to już po pierwszym teście się ucieszył jak głupi
Spokojnie wszystko bedzie dobrze lekarz napewno wie co robi.
bez stresu bo to szkodzi fasolce.

Cytat:
Napisane przez sailors Pokaż wiadomość
Witam kochane,
Pragnę dziś do Was dołączyć, bo właśnie dzis się okazało na 100% że jestem w ciąży
Wogóle to dość spore zaskoczenie było, bo jakoś tak uciekł mi z pamieci termin kolejnej @, a ostatnią miałam 1 listopada, tak sobie siedze w niedziele w domu i mi sie przypomniało, ze jakoś tak dawno okresu nie miałam, sprawdziłam i co? Juz było 2 tyg po terminie! No prawda, czasem miewałam nieregularne okresy, ale NIE TAK!!! I jakoś mnie tknęło żeby zrobić test juz wieczorem i wyszła druga (niemocna) krecha No to ja zaraz TŻ pokazać i w pon. rano czym prędzej z porannego moczu zrobic drugi jakiś inny, i co? Też druga kreska jeszcze ciemniejsza No to co, poszłam zaraz dzis rano na BETA HCG, odbieram wieczorem wynik i... 534,9 mlU/ml

Tylko kochane, mogłybyście mi mniej więcej określić jaki to by był tydzień?...
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez sailors Pokaż wiadomość
Mi to teraz zapowiada sie szał na najbliższe kilka miesiecy, bo :
Studiujemy z tź na drugim roku studiów dziennych (ale inne kierunki), mój TŻ jest rok ode mnie starszy, wogóle to jesteśmy zaręczeni i ślub planowaliśmy gdzieś tak za rok, ale aby było tradycyjniej (i wogóle łatwiej) chcemy jak najszybciej czyli przypada gdzieś na luty (może w przerwie semestralnej), wogóle to oddzielnie mieszkamy a nasze rodziny, no że tak powiem by wolały żebysmy sie wiązali z kilka lat później, więc jak sie wszystkiego teraz z obu stron dowiedzą to będzie jazda
Swoich znam, wpadna w szał , najpierw pół powiatu wywrzeszczą że "ja tak a taka", nie zdziwie sie jak powiedzą że nie chcą mnie znać , ale potem ochłoną i wszystko wróci do normy , zaczną sie ślubne przygotowywania .
Wogóle to pochodzimy z za miasta, parafie, zameldowanie też, a chcemy sie przenieść do miasta gdzie studiujemy, zamieszkamy w mieszkaniu TŹ, mimo ze nie pracujemy to nie ma strachu, TŹ ma gwarantowane miesiecznie sześć stó renty po ojcu (zmarł jak miał 10 lat), dodatkowo będziemy się ubiegać o stypendiuum socjalne od uniwerku, wiec kolejna kasa wpadnie, no i nie mówię już o pracach dorywczych, wiec sie da
No ale najpierw teraz czeka mnie oznajmienie wszystkiego rodzinie...
Oj, będzie się działo
taka wiadomośc dla wszystkich moze byc szokiem, ale jestescie dorosli i wiedzieliście co robicie. Rodzice napewno jak dojdzie do nich ta wiadośc i przemyslą na spokojnie to nie beda sie mogli doczekać wnuczka /wnuczki.
Zazdroszcze ci przygotowań do slubu, ja swój miałam pod koniec lipca i brakuje mi tego całego zamieszania ze ślubem.(pozytywnego oczywiście)

----------------\
Wczoraj pisałyscie ze kłótniach i mnie dopadło, wczoraj wieczorem pokółociłam się ze swoim mężem i dzisiaj jestem wsciekła i płakć mi się chec jak pomysle o całej tej sytuacji.
__________________

agagmm23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 10:51   #1514
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Malga19 Pokaż wiadomość
WItaj Mirelko Mamy tyle samo lat...I nie beded juz najmlodsza;(
Aga R-Gratulacje
Truehard-Dzieki wiem ze musze byc silna na zaczepki ludzi bo inaczje bym zwariowala...

BYlam u lekarza i dzidzia jest zdrowa i zmienil termin porodu na 08.80.2009r. ide spac dobranocka
Super, że dzidzia ma się dobrze
Błagam nie przekręcaj mojego nicku
Cytat:
Napisane przez aha9 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki, GRATULACJE DLA NOWYCH ZAFASOLKOWANYCH, fajnie, że się udało, SAILORS ja na pierwszym usg byłma właśnie w 4 tyg ale było widać jedynie pęcherzyk, więc jak pójdziesz troszkę póxbniej to już serduszko zobaczysz.
Tru trzymam kciuki, żebyś też zobaczyła co tam siedzi dokładnie. Ja oczywiście wszystkim już powiedziałam, że córcia bedzie, ale wcale bym się nie obraziła jak by jej urosły męskie narządy hihi, w różowy szał raczej nie popadnę, bo nieznoszę tego koloru, chociaż przed wizytą oglądałam jakieś foty w banku zdjęć i wpaqdłam ta Tą (dołąxczam do postu) i postanowiłam zapisać na dysku może kiedyś wykorzystam, bo fajny ten pokoik
Ten pokoik jest przepiękny, jak Alicja w krainie czarów!
Jutro po 15 mam zadzwonic czy ten fajny pan od usg będzi emógł mnie przyjąć 29.12. - byłoby to dzień przed wizyta u gina. Jeśli nie, to jestem zdana na usg w przychodni, gdzie mam lekarza i nie spodziewam się za duzo zobaczyć...
Cytat:
Napisane przez sailors Pokaż wiadomość
Mi to teraz zapowiada sie szał na najbliższe kilka miesiecy, bo :
Studiujemy z tź na drugim roku studiów dziennych (ale inne kierunki), mój TŻ jest rok ode mnie starszy, wogóle to jesteśmy zaręczeni i ślub planowaliśmy gdzieś tak za rok, ale aby było tradycyjniej (i wogóle łatwiej) chcemy jak najszybciej czyli przypada gdzieś na luty (może w przerwie semestralnej), wogóle to oddzielnie mieszkamy a nasze rodziny, no że tak powiem by wolały żebysmy sie wiązali z kilka lat później, więc jak sie wszystkiego teraz z obu stron dowiedzą to będzie jazda
Swoich znam, wpadna w szał , najpierw pół powiatu wywrzeszczą że "ja tak a taka", nie zdziwie sie jak powiedzą że nie chcą mnie znać , ale potem ochłoną i wszystko wróci do normy , zaczną sie ślubne przygotowywania .
Wogóle to pochodzimy z za miasta, parafie, zameldowanie też, a chcemy sie przenieść do miasta gdzie studiujemy, zamieszkamy w mieszkaniu TŹ, mimo ze nie pracujemy to nie ma strachu, TŹ ma gwarantowane miesiecznie sześć stó renty po ojcu (zmarł jak miał 10 lat), dodatkowo będziemy się ubiegać o stypendiuum socjalne od uniwerku, wiec kolejna kasa wpadnie, no i nie mówię już o pracach dorywczych, wiec sie da
No ale najpierw teraz czeka mnie oznajmienie wszystkiego rodzinie...
Oj, będzie się działo
No faktycznie iwele zmian przed Tobą ale z kochającym TZ u boku możesz góry przenosić, mam nadzieję, że rodzinka zakocha się we wnuku w momencie kiedy o nim powiecie
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:08   #1515
sailors
Raczkowanie
 
Avatar sailors
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 119
Send a message via Skype™ to sailors
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

agagmm23 i trueheart
wiem że wszystko będzie dobrze, mimo wszystko dużo zmian mnie teraz czeka do tego jeszcze sesja, staż też w lutym, ze poprostu trudno sie nie stresować ...
Ale mam jakieś takie dziwne spokojne przeczucie, ze wszystko bedzie dobrze, przecież niejedna z Nas wszystkich już w podobnej sytuacji była, co nie?
Wogóle ostatnio moja koleżanka z roku urodziła i jak była w ciąży to tak jej strasznie zazdrościłąm, a wogóle teraz jak ma takiego ślicznego zdrowego maluszka...
No i przyszła kolej na mnie, teraz najważniejsze to to by maluszek był zdrowy

Apropo dolegliwości, właśnie ostatnie kilka dni dostałam jakby biegunkę, normalnie jak siedziałam wczoraj w toalecie to tak mi w brzuchu rzucało że szok, aż musiałam Carbo na noc wziaść, nie było na ulotce przeciwwskazań w czasie ciazy, brzuch mnie troche tylko pobolewa od tej biegunki, martwie sie czy to nie zaszkodzi naszemu aniołkowi...
__________________
Aktualnie:
- bierzemy ślub ( 14.02.2009r.)

http://babystrology.com/tickers/baby...=8&babycount=1

KLIKAMY TEŻ!!! :
http://www.akcje-charytatywne.org/.
sailors jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:14   #1516
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

FASOLOWE POLE LIPCOWO-SIERPNIOWE



FASOLOWE TYCZKI
35 sztuk mamy



megi b (Magda, 27l, świętokrzyskie) -------- t.p. 01.07.09 - ??? lub ???
aha9 (Aśka, 25l, lubuskie) ------------------- t.p. 01.07.09 - Maja lub Tymon/Michał
edyta1421 (Edyta, 28l, Kanada) ------------ t.p. 01.07.09 - ??? lub ???
p4w (Ola, 26l, Szczecin) ----------------------- t.p. 02.07.09 - ??? lub ???
Cassandra23 (Beata, 25l, lubelskie) ------ t.p. 03.07.09 - ??? lub Bartosz
agadom1 (Agnieszka, 31l, wielkop.) -------- t.p. 03.07.09 - ??? lub ???
skierka (Teresa, 27l, podlaskie) ------------- t.p. 09.07.09 - ??? lub ???
beatka030500 (Beatka, ?? l, ...) ---------- t.p. 09.07.09 - ??? lub ???
bocianke82 (Ania, 27l, śląskie) ------------ t.p. 09.07.09 - ??? lub ???
Truheart (Ola, 27l, Łódź) -------------------- t.p. 13.07.09 - ??? lub ???
jusali (???, 20l, warm.-mazurskie) ----------- t.p. 13.07.09 - ??? lub ???
AsssiiA (Asia, 21 l, Niemcy) ------------------ t.p. 14.07.09 - Julia lub Jakub
erysipelothrix (Martyna, 29 l, ...) --------- t.p. 15.07.09 - ??? lub ???
mariolasl (Mariola, 34l, UK) ---------------- t.p. 17.07.09 - Alexandra lub Antonio
Svinecka (Ania, 25l, Szczecin) -------------- t.p. 18.07.09 - Emilia lub Marcel
serafia11 (???, ?? l, ...) --------------------- t.p. 20.07.09 - ??? lub ???
Ania0104 (Ania, 25l, podkarpacie) --------- t.p. 21.07.09 - Emilia lub ???
katarzynka00(Kasia, ?? l, ...) ------------- t.p. 24.07.09 - Laura lub Emil
majka versace (Beata, 30l, Manchester) -- t.p. 25.07.09 - ??? lub ???
Gizmiatko (Kasia, 25l, śląskie) ------------- t.p. 27.07.09 - Zosia lub Natan
agagmm23 (Agnieszka, 25l, mazowieckie) --- t.p. 27.07.09 - ??? lub ???
czekoladka21 (Ania, 26l, śląsk) ----------- t.p. 01.08.09 - Weronika lub Robert
Nikula5 (???, ?? l, ...) ------------------------ t.p. 03.08.09 - ??? lub ???
anusia_82 (Ania, 26l, z nad morza ) -------- t.p. 04.08.09 - ??? lub ???
sailors (Mirela, 19l, ...) ----------------------- t.p. 08.08.09 - ??? lub ???
Malga19 (Gosia, 19l, Kraków) --------------- t.p. 08.08.09 - Jagoda lub Julek
Agata R (Agata, ?? l, ...) --------------------- t.p. 19.08.09 - ??? lub ???

kinusia86 (???, ?? l, ...) ---------------- t.p. .07.09 - ??? lub ???
musicman (???, ?? l, ...) --------------- t.p. .07.09 - ??? lub ???
magi 77 (Marta, 31 l, mazowieckie) ---- t.p. .07.09 - ??? lub ???
BASIA3333 (Basia, ?? l, ...) ------------ t.p. .07.09 - ??? lub ???
Wojtusia (???, ?? l, ...) ----------------- t.p. .07.09 - ??? lub ???
Nikka1221 (Małgosia, 24l, Niemcy) ---- t.p. .07.09 - ??? lub ???
IwonkaAnna83 (???, ?? l, ...) -------- t.p. .08.09 - ??? lub ???
kamilka (???, ?? l, ...) ------------------ t.p. .08.09 - ??? lub ???






--------------------------------------------
Nasze aniolki ktore wrocily do nieba[*]

gooha3 [*]
mountain [*]


ps. dziewczyny na końcu listy - podajcie dokłądną date porodu - jeśli znacie
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:22   #1517
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cześć Aniu, co nam powiesz dobrego?

Cytat:
Napisane przez sailors Pokaż wiadomość
agagmm23 i trueheart
wiem że wszystko będzie dobrze, mimo wszystko dużo zmian mnie teraz czeka do tego jeszcze sesja, staż też w lutym, ze poprostu trudno sie nie stresować ...
Ale mam jakieś takie dziwne spokojne przeczucie, ze wszystko bedzie dobrze, przecież niejedna z Nas wszystkich już w podobnej sytuacji była, co nie?
Wogóle ostatnio moja koleżanka z roku urodziła i jak była w ciąży to tak jej strasznie zazdrościłąm, a wogóle teraz jak ma takiego ślicznego zdrowego maluszka...
No i przyszła kolej na mnie, teraz najważniejsze to to by maluszek był zdrowy

Apropo dolegliwości, właśnie ostatnie kilka dni dostałam jakby biegunkę, normalnie jak siedziałam wczoraj w toalecie to tak mi w brzuchu rzucało że szok, aż musiałam Carbo na noc wziaść, nie było na ulotce przeciwwskazań w czasie ciazy, brzuch mnie troche tylko pobolewa od tej biegunki, martwie sie czy to nie zaszkodzi naszemu aniołkowi...
Ta biegunka to może wynik nerwów, co? denerwujesz się poświadomie tym wszystkim i organizm tak reaguje?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:30   #1518
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
No to samo sobie pomyślałam a ja wg listy na pierwszy odstrzał
nic się nie bój będziecie rodzić w etrzy 1 lipca
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
już się pogodziliśmy-w obliczu większych kłopotów...okazało się, że komis, który jesienią sprzedał nam auto formalnie wtedy nie istniał ...wystawił nam fakturę vat bezprawnie, my wystąpiliśmy o zwrot do urzędu skarbowego, teraz musimy urzędowi kasę oddawać, a tamtemu gościowi chyba wytoczyć sprawę cywilną o oszustwo.. normalnie jak nie urok to sraczka

W mojej przychodni też położne wypisują L4 tym co chcą od ręki
Co do płci to przypomniało mi się, że kolerzanka lekarka mi mówiła, że jak "Ci powiedzą, że dziewczynka to jeszcze nie popadaj w szaleństwo różowego, bo męskie narządy płciowe mogą się jeszcze pojawić. Jak powiedzą, że chłopak, to siusiak już raczej nie zniknie"
no pięknie ... my też przeważnie godzimy się jak mamy większy problem ale ten Wasz problem to nie jest za fajny! Co za oszuści!!!
Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
A z najświeższych nowin : maleństwo ma już 2cm i ma się dobrze. Ja w dalszym ciągu mam prowadzić oszczędny czyt.leniwy tryb życia i łykać Duphaston.
Foteczkę dostałam, i na tej zdecydowanie można rozróżnic gdzie główka, nóżki i rączki.Już nie jest to plamka
Po doktorku pojechałam na plotki i jestem tam zmęczona że idę do łóżeczka.Trzymajcie się wszystkie.
Pozdrawiam też nasze nowe mamusie
ale fajnie 2 cm ... z kazdą wizytą fotka będzie ładniejsza ja sie już nie mogę doczekać 22 grudnia
Cytat:
Napisane przez sailors Pokaż wiadomość
Witam kochane,
Pragnę dziś do Was dołączyć, bo właśnie dzis się okazało na 100% że jestem w ciąży
Wogóle to dość spore zaskoczenie było, bo jakoś tak uciekł mi z pamieci termin kolejnej @, a ostatnią miałam 1 listopada, tak sobie siedze w niedziele w domu i mi sie przypomniało, ze jakoś tak dawno okresu nie miałam, sprawdziłam i co? Juz było 2 tyg po terminie! No prawda, czasem miewałam nieregularne okresy, ale NIE TAK!!! I jakoś mnie tknęło żeby zrobić test juz wieczorem i wyszła druga (niemocna) krecha No to ja zaraz TŻ pokazać i w pon. rano czym prędzej z porannego moczu zrobic drugi jakiś inny, i co? Też druga kreska jeszcze ciemniejsza No to co, poszłam zaraz dzis rano na BETA HCG, odbieram wieczorem wynik i... 534,9 mlU/ml

Tylko kochane, mogłybyście mi mniej więcej określić jaki to by był tydzień?...
GRATULUJĘ!!!!!! i witam nową mamusię

aha super pokoik! Szkoda ze ja sie muszę narazie zadowolić kącikiem dzieciecym ... ostatnio właśnie się zastanawiałam jak by tu poprzestawić meble w pokoju zeby zrobić kącik dla dzidzi

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
jeju ja też nie zamierzam urządzać od razu pokoju ,jakby to nazwać do zabawy - dla noworodka planujemy tylko kupić łóżeczko i komodę a reszta wyjdzie w praniu.
Co jeszcze jest bardzo potrzebne? Nie mam pojęcia
no własnie ... co jeszcze jest potrzebne oprócz łóżeczka i przewijaka? Nie wiem ile miejsca muszę wygospodarować

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Cześć Aniu, co nam powiesz dobrego?
cześć truheart
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:30   #1519
Malga19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Miasto Królów-K.....
Wiadomości: 591
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

witajcie

TRuheart-Sorki nie bede juz nicku przekrecac
Sailors-Widze ze masz juz wszytko zaplanowane to odbrze

Ja dzis czuje sie fatalnie mekka
Malga19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 11:33   #1520
sailors
Raczkowanie
 
Avatar sailors
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 119
Send a message via Skype™ to sailors
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Cześć Aniu, co nam powiesz dobrego?


Ta biegunka to może wynik nerwów, co? denerwujesz się poświadomie tym wszystkim i organizm tak reaguje?
Hmm, możliwe, bo z jednej strony się tym wszystkim cieszę - wreszcie slub, wspólne mieszkanie, dzieciatko, koniec kolejnego semestru, staż z głowy... a z drugiej to by chyba było nienormalne żebym wogóle sie nie przejmowała

Musze jakoś na luz bardziej wrzucić czy cos, dobrze że mam tak kochanego TŻ, tylko najgorsze że mam teraz takiego lenia, że dzis jeszcze w łóżku leżę i ani myślę wstać

Ja to najbardziej przejmuje sie tym, czy ten węgiel nie zaszkodzi, jak myślicie? No bo od tej biegunk tak mi sie w brzuchu przewraca ze sie nawet poronienia od tego juz boje

W dodatku z tydzień temu jak jeszcze (niestety) nieświadoma swego stanu byłam, to dostałam bólu zębów - jakieś zapalenie czy cos no i polecili mi na to taką płukanke na dwa dni i że mam przeciwzapalnie zeby stłumic od srodka Ibuprom 3x dziennie po jednej przez dwa dni... Teraz sie martwię bo przecież ibuprofen nie jest zalecany w ciaży, czy nie zaszkodziło
__________________
Aktualnie:
- bierzemy ślub ( 14.02.2009r.)

http://babystrology.com/tickers/baby...=8&babycount=1

KLIKAMY TEŻ!!! :
http://www.akcje-charytatywne.org/.
sailors jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:33   #1521
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Aniu w kaciku dla dzidzi to w zasadzie lozeczko jest najwazniejsze i narazie nic wiecej nie potrzebujesz, tylko wygospodaruj sobie miejsce na pieluszki, chusteczki i takie tam rzeczy

dopiero pozniej zaczna sie kojce, chodziki, krzeselka...
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:40   #1522
aha9
Raczkowanie
 
Avatar aha9
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez sailors Pokaż wiadomość
agagmm23 i trueheart
wiem że wszystko będzie dobrze, mimo wszystko dużo zmian mnie teraz czeka do tego jeszcze sesja, staż też w lutym, ze poprostu trudno sie nie stresować ...
Ale mam jakieś takie dziwne spokojne przeczucie, ze wszystko bedzie dobrze, przecież niejedna z Nas wszystkich już w podobnej sytuacji była, co nie?
Wogóle ostatnio moja koleżanka z roku urodziła i jak była w ciąży to tak jej strasznie zazdrościłąm, a wogóle teraz jak ma takiego ślicznego zdrowego maluszka...
No i przyszła kolej na mnie, teraz najważniejsze to to by maluszek był zdrowy

Apropo dolegliwości, właśnie ostatnie kilka dni dostałam jakby biegunkę, normalnie jak siedziałam wczoraj w toalecie to tak mi w brzuchu rzucało że szok, aż musiałam Carbo na noc wziaść, nie było na ulotce przeciwwskazań w czasie ciazy, brzuch mnie troche tylko pobolewa od tej biegunki, martwie sie czy to nie zaszkodzi naszemu aniołkowi...

Kochana będzie dobrze, ja sama studiując mieszkałam z moją przyjaciółką, która była w ciąży, bo jej TŻ był w wojsku, na uczelni szli jej na rękę, studenci pomagali, stypendium dostala fakt ze nie za duże ale zawsze coś, dofinansowanie do akademika (jeśli bedziecie zameldowani do dostaniecie do stancji), jej rodzice oczywiście na początku byli strasznie wkurzeni, wmawiali jej że życie sobie zmarnowała... ale teraz świata nie widzą poza wnukiem także głowa do góry, trzymam kciuki zaq ciebie. Powiedz im może na święta, może ten czar wiglijny ich udobrucha, mamo tato za rok tu bedzie biegał wasz wnuk ) hihih powodzonka
aha9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:41   #1523
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
no pięknie ... my też przeważnie godzimy się jak mamy większy problem ale ten Wasz problem to nie jest za fajny! Co za oszuści!!!

cześć truheart
TZ z ojcem są teraz u prawnika, która ma nam doradzić kroki postępowania, martwię się żeby mi auta nie zabrali, tyle kasy w błoto nie wiem, może wszystko się jeszcze wyjaśni i będzie dobrze...eh, nie może być w życiu nudno
Cytat:
Napisane przez sailors Pokaż wiadomość
Hmm, możliwe, bo z jednej strony się tym wszystkim cieszę - wreszcie slub, wspólne mieszkanie, dzieciatko, koniec kolejnego semestru, staż z głowy... a z drugiej to by chyba było nienormalne żebym wogóle sie nie przejmowała

Musze jakoś na luz bardziej wrzucić czy cos, dobrze że mam tak kochanego TŻ, tylko najgorsze że mam teraz takiego lenia, że dzis jeszcze w łóżku leżę i ani myślę wstać

Ja to najbardziej przejmuje sie tym, czy ten węgiel nie zaszkodzi, jak myślicie? No bo od tej biegunk tak mi sie w brzuchu przewraca ze sie nawet poronienia od tego juz boje

W dodatku z tydzień temu jak jeszcze (niestety) nieświadoma swego stanu byłam, to dostałam bólu zębów - jakieś zapalenie czy cos no i polecili mi na to taką płukanke na dwa dni i że mam przeciwzapalnie zeby stłumic od srodka Ibuprom 3x dziennie po jednej przez dwa dni... Teraz sie martwię bo przecież ibuprofen nie jest zalecany w ciaży, czy nie zaszkodziło
Ciężko powiedzieć czy ten ibuprofen coś mógł zaszkodzić, nie wiem gdzies słyszałam, że dziecko na samym początku jest chronione przez takimi czynnikami zewnętrznymi, właśnie kiedy mama może jeszcze nie wiedzieć czy jest w ciąży, al enie wiem ile w tym prawdy. W każdym razie teraz jedz dużo warzyw, owoców i innych zdrowych cudów i będzie git
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:57   #1524
aha9
Raczkowanie
 
Avatar aha9
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

dziewczyny ale ja też puki co, mogę sobie tylko pomarzyć o tym pokoiku, hihi przez najbliższe dwa lata dzidzia bedzie z nami w sypialni, mamy 2 pokoje więc inej możliwości nie ma. Ma wielką nadzieję, ze za dwa latka stanie już nasz domek i pokoik ze zdjęcia stanie się rzeczywisty
aha9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 12:06   #1525
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Ja co prawda pokoik dla dzidzi mam przeznaczony, ale meble już tam stoją, bo wstawiliśmy meble ze straego mieszkania. Także jedyne co tam dokupimy to łóżeczko i jakies kolorowe obrazki na ściany bo ściany białe, podłoga prawie biała, meble bardzo jasne i pokój wydaje się bardzo chłodny.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 12:10   #1526
aha9
Raczkowanie
 
Avatar aha9
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

tru a może by tak namalować coś ładnego na ścianie od szblonu? może jakiś wyduk wielkoformatowy albok kolorowe formy z folin samoprzylepniej? wszystko można wyciąć na ploterze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 72919019.jpg (24,9 KB, 7 załadowań)
aha9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 12:12   #1527
aha9
Raczkowanie
 
Avatar aha9
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

ja jestem po szkole artystycznej wiec moja dzidzia bedzie miala szalony kolorowty pokoik a co!!!
aha9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 12:13   #1528
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Byłam dzisiaj na badaniach ... ufff 2 razy dostałam "w żyłe" ... az w przychodni a potem poszłam prywatnie do labolatorium .... pani gin ta na NFZ kazała mi zrobić tylko ok, mocz i cos tam ... a na prywatnym skierowaniu miałam chyba 6 tych badań wypisanych zapłaciłam 30 zł i wyniki będą jutro

ja narazie myśle nad tym koncikiem, ale coś czuje ze ciężko będzie, bo pokój mamy na poddaszu i nie da rady poprzestawiać szafek bo mamy skosy i telewizor, komputer, wieeelkie łóżko nie wiem ...
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 12:25   #1529
sailors
Raczkowanie
 
Avatar sailors
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 119
Send a message via Skype™ to sailors
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Dzięki za te słowa pocieszenia
A co do wieści na wigilię to nie wiem czy to taki dobry pomysł, bo w wigilie TŻ planuje oficjalnie moją rodzine o mnie poprosic ( no bo zaręczeni to jestesmy, nawet od 2 lat nosimy srebrne obrączki, ale teraz to oficjalnie o mnie poprosi, tak ze złotym pierścionkiem ), no i narazie niech do tego sie przystosują a nowinę to im ogłosimy też na Dzień Babci/Dziadka, no może troche predzej bo ślub już wiemy, chcemy na 14 luty (akurat sobota ).
__________________
Aktualnie:
- bierzemy ślub ( 14.02.2009r.)

http://babystrology.com/tickers/baby...=8&babycount=1

KLIKAMY TEŻ!!! :
http://www.akcje-charytatywne.org/.
sailors jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 12:35   #1530
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez sailors Pokaż wiadomość
Dzięki za te słowa pocieszenia
A co do wieści na wigilię to nie wiem czy to taki dobry pomysł, bo w wigilie TŻ planuje oficjalnie moją rodzine o mnie poprosic ( no bo zaręczeni to jestesmy, nawet od 2 lat nosimy srebrne obrączki, ale teraz to oficjalnie o mnie poprosi, tak ze złotym pierścionkiem ), no i narazie niech do tego sie przystosują a nowinę to im ogłosimy też na Dzień Babci/Dziadka, no może troche predzej bo ślub już wiemy, chcemy na 14 luty (akurat sobota ).
fajny termin ślubu w walentynki
ale rodziców to poinformujcie troszke szybciej, no chyba ze zmierzacie sami ślub organizować hehe to by sie zdziwili
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.