zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-27, 00:39   #3361
onlythebest
Raczkowanie
 
Avatar onlythebest
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 490
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Melduję się po Wigili jeszcze bez pierścionka, ale powiem Wam że po tych 2 dniach z TŻ-em wydaję mi się, że to się stanie już niedługo.

W każdym razie Gratuluję Serdecznie świątecznym narzeczonym , pierścioneczki oba ładniutkie
onlythebest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 00:49   #3362
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Depilator to diabelskie narzędzie mam, rzadko stosuję, ale czasem dobrze robi

Dzisiaj wieczorkiem byłam (wczoraj właściwie ) u TŻa, cała rodzinka była łącznie z kuzynkami, ciotkami itd. gdy weszłam, jego tata zaczął wołać: "Oooo, narzeczona przyszła! Zróbcie to miejsce, niechże narzeczona Grześka siądzie koło mnie!" od razu przyjemnie a on jeszcze się cieszył miło tak, półtorej roku razem nie byliśmy, wchodzę, siadam, on na wszelki wypadek przedstawia mnie żonie kuzyna, a ona mówi: "Ale przecież my się znamy", cieszę się, że mnie pamiętają trochę się TŻ na mnie pogniewał, bo pojechałam na spotkanie klasowe, miałam być chwilkę, ale dopiero wróciłam... foszy się, ale mu przejdzie
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 08:54   #3363
polka746
Raczkowanie
 
Avatar polka746
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 478
Arrow Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Wchdze sobie na klase patrze a kolezanka sobie dodała zdjęcie pierścionka zareczynowego, dostała w wigilie, oboje pieknie sie usmiechaja tacy szczęśliwi a ja zazdroszcze....niestety nie moge opanowac tego uczucia
__________________
Na wspólną radość, na wspólną biedę,
na chleb codzienny
i na poranne otwarcie oczu w blasku słonecznym;
na dobry wieczór, na długi wieczór,
na zgodne ciepłe ścielenie łóżek,
na nieustanne sobą zdziwienie,
na gniew i krzywdę i przebaczenie
wybieram Ciebie.
polka746 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 09:41   #3364
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Cytat:
Napisane przez polka746 Pokaż wiadomość
Wchdze sobie na klase patrze a kolezanka sobie dodała zdjęcie pierścionka zareczynowego, dostała w wigilie, oboje pieknie sie usmiechaja tacy szczęśliwi a ja zazdroszcze....niestety nie moge opanowac tego uczucia
biedna jeszcze niedawno też tak się czułam, ale teraz wiem, że mój facet ma wobec mnie bardzo poważne zamiary i wszystko jest tylko kwestią czasu.
myślę, że powinnaś zacząć cieszyć się tym, co masz, bo inaczej te negatywne uczucia zjedzą Cię od środka.
porozmawiaj też z lubym. spytaj go o Waszą przyszłość. będziesz wiedziała na czym stoisz.
trzymaj się
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 10:37   #3365
polka746
Raczkowanie
 
Avatar polka746
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 478
Arrow Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
biedna jeszcze niedawno też tak się czułam, ale teraz wiem, że mój facet ma wobec mnie bardzo poważne zamiary i wszystko jest tylko kwestią czasu.
myślę, że powinnaś zacząć cieszyć się tym, co masz, bo inaczej te negatywne uczucia zjedzą Cię od środka.
porozmawiaj też z lubym. spytaj go o Waszą przyszłość. będziesz wiedziała na czym stoisz.
trzymaj się
ja wiem ze ma powazne zamiary wobec mnie, te rozmowy były juz nie raz, i jak bedzie wygladac nasze mieszkanie i takie tam sprawy dnia codziennego, swieta byly super obiad u mnie w drugi dzien u niego, wszyscy mnie tam traktuja jak rodzine
ale to nie to samo być dziewczyną na być narzeczona, tylko tak ciezko sie doczekać gdy wszedzie wokół ogłaszają zareczyny...
__________________
Na wspólną radość, na wspólną biedę,
na chleb codzienny
i na poranne otwarcie oczu w blasku słonecznym;
na dobry wieczór, na długi wieczór,
na zgodne ciepłe ścielenie łóżek,
na nieustanne sobą zdziwienie,
na gniew i krzywdę i przebaczenie
wybieram Ciebie.
polka746 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 13:22   #3366
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Ja już się pogodziłam z tym, że nie jestem i nie będę narzeczoną w najbliższym czasie (baaa nie spodziewam się tego w ciągu najbliższego roku, dwóch...)... Wiadomo, że chciałabym być kimś więcej niż tylko dziewczyną, chciałabym żeby inni odbierali poważniej nasz związek... Ale nic na siłę, nie chcę się ciągle zadręczać głupimi myślami... Owszem, zazdroszczę moim koleżankom i jest mi głupio, że to ja jestem jedyna bez pierścionka w grupie na studiach... Dzięki Wam łatwiej przejść przez ten okres świąt i sylwestra, kiedy to tak dużo zaręczyn wokoło...
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 13:35   #3367
myilussion
Raczkowanie
 
Avatar myilussion
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 339
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

dzien dobry

jak Wam minely swieta?

a moj TZ wczoraj mi powiedzial, ze bedzie mnie kochac tak dlugo jak bedzie grac... Wielka Orkiestra Swiatecznej Pomocy czyli... do konca swiata i jeden dzien dluzej oczywiscie sam by na to nie wpadl, musialam mu pomoc
__________________
kocham Cię
(15.07.2007)

jeśli dane Ci będzie żyć 100 lat to ja chciałabym żyć 100 lat minus 1 dzień abym nie musiała żyć ani jednego dnia bez Ciebie...
myilussion jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 14:32   #3368
justa86
Zadomowienie
 
Avatar justa86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 201
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Napisalam kiedys w podobnym watku....potem mialam nie pisac poki nie bedzie czegos malusiego swiecacego na moim paluszku, ale jak patrze jak sobie rozmawiacie to mnie korci Bo tak jak u niektorych z Was nic i nic....chociaz wiem ze juz niedlugo to sie nie moge doczekac hii wiec dolaczam do grona niecierpliwych
justa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 14:38   #3369
sailors
Raczkowanie
 
Avatar sailors
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 119
Send a message via Skype™ to sailors
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Cytat:
Napisane przez justa86 Pokaż wiadomość
Napisalam kiedys w podobnym watku....potem mialam nie pisac poki nie bedzie czegos malusiego swiecacego na moim paluszku, ale jak patrze jak sobie rozmawiacie to mnie korci Bo tak jak u niektorych z Was nic i nic....chociaz wiem ze juz niedlugo to sie nie moge doczekac hii wiec dolaczam do grona niecierpliwych
Pamiętaj - choćby nie wiadomo jak by to było jeszcze daleko, to każdy dzień zbliża Cie do tego o całe 24h
__________________
Aktualnie:
- bierzemy ślub ( 14.02.2009r.)

http://babystrology.com/tickers/baby...=8&babycount=1

KLIKAMY TEŻ!!! :
http://www.akcje-charytatywne.org/.
sailors jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 14:53   #3370
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Cytat:
Napisane przez sailors Pokaż wiadomość
Pamiętaj - choćby nie wiadomo jak by to było jeszcze daleko, to każdy dzień zbliża Cie do tego o całe 24h
Chyba sobie wydrukuję i powieszę na ścianie Świetnie powiedziane
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 14:58   #3371
Carrie85
Raczkowanie
 
Avatar Carrie85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 417
GG do Carrie85
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Witam Was wszystkie!
U mnie bez zmian, TZ byl u mnie na cale swieta, lacznie z wigilią, ale nic sie nie wydarzylo. No poza jedna wielka klotnia o to tuz przed swietami....:/ o malo nie doszlo do zerwania, w koncu powiedzialam mu ze juz mi na tym nie zalezy bo to glowny powod od klotni. coz, w swieta sie pogodzilsmy, ale jak dowiedzialam sie ze tyle znajomych sie pozareczalo (i moj ex tez......) to juz nie wiedzialam co myslec.
po tej klotni czuje, ze jeszcze dluuuuuuuugo tu zabawię.
Carrie85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 15:20   #3372
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Cytat:
Napisane przez Carrie85 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie!
U mnie bez zmian, TZ byl u mnie na cale swieta, lacznie z wigilią, ale nic sie nie wydarzylo. No poza jedna wielka klotnia o to tuz przed swietami....:/ o malo nie doszlo do zerwania, w koncu powiedzialam mu ze juz mi na tym nie zalezy bo to glowny powod od klotni. coz, w swieta sie pogodzilsmy, ale jak dowiedzialam sie ze tyle znajomych sie pozareczalo (i moj ex tez......) to juz nie wiedzialam co myslec.
po tej klotni czuje, ze jeszcze dluuuuuuuugo tu zabawię.
Rany... Może trochę odpuść TZ-towi... Im bardziej będziesz mu o to kołki na głowie ciosała tym on mniej chętnie będzie chciał to zrobić...
Najgorsze co może być to chyba kłótnia i rozstanie przez "może byś mi się wreszcie oświadczył?" ... ja Cię świetnie rozumiem, że chciałabyś już... każda z nas by chciała... ale to nasi TZ-ci decydują o tym...
A co Twój TZ mówi na temat zaręczyn tak wogóle? Jak się odnosi do Waszej przyszłości?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 17:00   #3373
Carrie85
Raczkowanie
 
Avatar Carrie85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 417
GG do Carrie85
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Mowi ze kiedys napewno, juz ogladal pierscionki ale to widac bylo tylko ogladanie....
dla niego sa wazniejsze sprawy-nowa komorka za 1500 zl. juz chyba trace cierpliwosc.
do tego dochodzi problem na przyszlosc- jestesmy dowch innych wyznan i jego matka mnie nie bardzo lubi bo wolalaby synową innego wyznania. obrazila sie na niego, bo TZ byl u mnie na swietach. no i juz nie wiem co robic....
juz dlugo jestesmy razem, jest wszytsko ladnie jak Tz przebywa na studiach w innym miescie- widzi razem przyszlosc, mowi o slubie....a jak przyjezdza do rodzinnego miasta to sie zaczyna macenie mu glowy przez matkę....
moze i za to mniej wiecej byla ta klotnia. juz sama nie wiem.
Carrie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 19:41   #3374
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość
hej kochane ;-* Musze sie pochwalic moj Piotrek sie ze mna zareczyl w wigilie jestem taka szczesliwa Pochwale sie Pierscionkiem :P
gratuluje

Cytat:
Napisane przez Carrie85 Pokaż wiadomość
Mowi ze kiedys napewno, juz ogladal pierscionki ale to widac bylo tylko ogladanie....
dla niego sa wazniejsze sprawy-nowa komorka za 1500 zl. juz chyba trace cierpliwosc.
do tego dochodzi problem na przyszlosc- jestesmy dowch innych wyznan i jego matka mnie nie bardzo lubi bo wolalaby synową innego wyznania. obrazila sie na niego, bo TZ byl u mnie na swietach. no i juz nie wiem co robic....
juz dlugo jestesmy razem, jest wszytsko ladnie jak Tz przebywa na studiach w innym miescie- widzi razem przyszlosc, mowi o slubie....a jak przyjezdza do rodzinnego miasta to sie zaczyna macenie mu glowy przez matkę....
moze i za to mniej wiecej byla ta klotnia. juz sama nie wiem.
cóż.. cierpliwości! tylko tyle mogę poradzić! kiedyś ten dzień nadejdzie
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 20:00   #3375
natajla
Raczkowanie
 
Avatar natajla
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: C
Wiadomości: 63
GG do natajla
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Cytat:
Napisane przez Carrie85 Pokaż wiadomość
Mowi ze kiedys napewno, juz ogladal pierscionki ale to widac bylo tylko ogladanie....
dla niego sa wazniejsze sprawy-nowa komorka za 1500 zl. juz chyba trace cierpliwosc.
do tego dochodzi problem na przyszlosc- jestesmy dowch innych wyznan i jego matka mnie nie bardzo lubi bo wolalaby synową innego wyznania. obrazila sie na niego, bo TZ byl u mnie na swietach. no i juz nie wiem co robic....
juz dlugo jestesmy razem, jest wszytsko ladnie jak Tz przebywa na studiach w innym miescie- widzi razem przyszlosc, mowi o slubie....a jak przyjezdza do rodzinnego miasta to sie zaczyna macenie mu glowy przez matkę....
moze i za to mniej wiecej byla ta klotnia. juz sama nie wiem.
Kochana musisz wytrzymać moim zdaniem,jezeli on Cie kocha i chce być z Tobą
(nie zważając na to,że się jeszcze nie oświadczył) to żadna przeszkoda nie stanie Wam na drodze do szczęścia,mam na myśli tu jego matke,czy wyznanie. Skoro mówisz,że jak jest w innym mieście i wtedy wszystko jest fajnie,to popatrz sobie na to tak,ze jezeli zaręczycie się,czy pobierzecie to możecie wyjechać i niczym sie nie martwić To tylko takie moje myslenie,może nie mylę,ale ogolnie 3mam kciuki,żeby Ci się wszytsko ułożyło
__________________
Nie trzeba być wcale księżniczką z królewskiego rodu, aby być przez kogoś podziwianą, kochaną i szanowaną. Nie trzeba wcale głośno krzyczeć, aby inni znali Twój głos. Nie trzeba wcale podbijać świata, aby świat wiedział, że istniejesz.

Edytowane przez natajla
Czas edycji: 2008-12-27 o 20:02
natajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 20:43   #3376
myilussion
Raczkowanie
 
Avatar myilussion
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 339
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Cytat:
Napisane przez natajla Pokaż wiadomość
Kochana musisz wytrzymać moim zdaniem,jezeli on Cie kocha i chce być z Tobą
(nie zważając na to,że się jeszcze nie oświadczył) to żadna przeszkoda nie stanie Wam na drodze do szczęścia,mam na myśli tu jego matke,czy wyznanie. Skoro mówisz,że jak jest w innym mieście i wtedy wszystko jest fajnie,to popatrz sobie na to tak,ze jezeli zaręczycie się,czy pobierzecie to możecie wyjechać i niczym sie nie martwić To tylko takie moje myslenie,może nie mylę,ale ogolnie 3mam kciuki,żeby Ci się wszytsko ułożyło
ladnie powiedziane kiedys jak ja martwilam sie moim ojcem, ze jakis niezbyt mily jest dla mojego TZta (chyba poczul, ze ktos mu odbiera jedyne dziecko ) to TZ mi powiedzial, ze bedzie zyc ze mna a nie z moim tata
pielegnujcie to co jest miedzy Wami, cieszcie sie kazda wspolna chwila a zobaczysz, ze czas szybciej zleci i ani sie obejrzysz a bedziemy Ci gratulowac
wiem, ze latwo sie pisze ale mysle, ze jakis sens w tym jest ... kazda z nas ma gorszy dzien i dlatego jestesmu tu by sie wspierac w gorszych chwilach i jak przyjdzie cos lepszego to by sie wspolnie cieszyc
__________________
kocham Cię
(15.07.2007)

jeśli dane Ci będzie żyć 100 lat to ja chciałabym żyć 100 lat minus 1 dzień abym nie musiała żyć ani jednego dnia bez Ciebie...
myilussion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 21:19   #3377
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

DZIEKUJE ;-* kochane jestescie ;-*

Jestesmy ze soba 3 lata , powiem Wam ze sie teraz w ogole nie rozstaje z tym pierscionkiem W ogole w momencie kiedy mi sie oswiadczal ktos puszczal fajerwerki cuddodoooo

teraz ja czekam az Wy napiszecie ze macie sliczny pierscionek ;-*
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 21:42   #3378
natajla
Raczkowanie
 
Avatar natajla
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: C
Wiadomości: 63
GG do natajla
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość

Jestesmy ze soba 3 lata , powiem Wam ze sie teraz w ogole nie rozstaje z tym pierscionkiem W ogole w momencie kiedy mi sie oswiadczal ktos puszczal fajerwerki cuddodoooo
Bajecznie można powiedzieć,że miałaś idealne zaręczyny Super
__________________
Nie trzeba być wcale księżniczką z królewskiego rodu, aby być przez kogoś podziwianą, kochaną i szanowaną. Nie trzeba wcale głośno krzyczeć, aby inni znali Twój głos. Nie trzeba wcale podbijać świata, aby świat wiedział, że istniejesz.
natajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 00:04   #3379
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Cytat:
dzien dobry

jak Wam minely swieta?
Bardzo przyjemnie. Na Wigilii byłam u siostry razem z rodzicami. Po raz pierwszy też wigilijną kolację spędził TŻ ze mną i z moją rodzinką
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 12:18   #3380
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

ale i tak mnie dobija jeden motyw :P ze do slubu conajmniej 3 lata
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 12:37   #3381
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość
ale i tak mnie dobija jeden motyw :P ze do slubu conajmniej 3 lata
A ile masz lat? I dlaczego skoro się zaręczyliście nie chcecie wcześniej stanąć na ślubnym kobiercu? Słyszałam, że nie jest to dobre, gdy narzeczeństwo trwa długo, najlepiej tak nie więcej niż 2 lata być narzeczeństwem. My planujemy się pobrać też za jakieś 3 lata, no niecałe, bo w 2011. Ja mam teraz 19 lat i ślub w wieku 22 lat to jak na te czasy i tak wcześnie
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 12:49   #3382
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

wiem ale ja studiuje ,mamy dziecko to tez calkiem inna sytuacja i teraz wszystkie pieniadze ida na remont domu
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 14:14   #3383
natajla
Raczkowanie
 
Avatar natajla
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: C
Wiadomości: 63
GG do natajla
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Cytat:
Napisane przez Hajja Hawwa Pokaż wiadomość
A ile masz lat? I dlaczego skoro się zaręczyliście nie chcecie wcześniej stanąć na ślubnym kobiercu? Słyszałam, że nie jest to dobre, gdy narzeczeństwo trwa długo, najlepiej tak nie więcej niż 2 lata być narzeczeństwem. My planujemy się pobrać też za jakieś 3 lata, no niecałe, bo w 2011. Ja mam teraz 19 lat i ślub w wieku 22 lat to jak na te czasy i tak wcześnie
No ja mam 22 lata i jak na razie w zupełności wystarczyłyby mi zaręczyny
a ślub to tak za co najmniej 2 lata chciałabym wziąć
A z resztą każdy ma inne podejście odnośnie "wieku ślubnego" :P więc to chyba indywidualna sprawa
__________________
Nie trzeba być wcale księżniczką z królewskiego rodu, aby być przez kogoś podziwianą, kochaną i szanowaną. Nie trzeba wcale głośno krzyczeć, aby inni znali Twój głos. Nie trzeba wcale podbijać świata, aby świat wiedział, że istniejesz.
natajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 14:26   #3384
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość
ale i tak mnie dobija jeden motyw :P ze do slubu conajmniej 3 lata
Spokojnie, jesteście już zaręczeni, macie dziecko, remontujecie dom... Ślub nie ucieknie, pozałatwiacie sobie wszystko i zobaczysz- zlecą Ci te latka szybciutko. To się tak wydaje- aż 3 lata, ale głupią salę zamawia się 2 lata wcześniej, więc niedługo już rozpoczniecie przygotowania, będzie super
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 16:01   #3385
jeannique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Witam Was kobitki! Dawno mnie tu nie było i nadrabiam dziś z czytaniem . Ehh co za wariackie święta, z jednej strony cieszę się że już to wszystko mam za sobą bo od wigilii do dziś świętowanie było i robiłam za kucharkę, zmywarkę, kelnerkę i nie wiem co tam jeszcze . Ale z drugiej strony szkoda że już po mój Tż za tydzien znów wylatuje a ja za robotę pełną parą muszę się zabrać...

Moje kochane, gratuluję wigilijnych zaręczyn!!
I zazdroszczę... tak w środku miałam cichą nadzieję na wlasne zaręczyny w tym czasie a tu niestety nic.

Jednego dnia byłam na 99% pewna że to się stanie: Dzień przed Wigilią popołudniu zadzwonił do mnie że za jakiś czas przyjedzie (umawialiśmy się że wieczór spędzimy u mnie) i gdzies pojedziemy więc żebym była gotowa. Dopytywałam się o co chodzi, gdzie jedziemy, czy z kims jeszcze itp no ale powiedział że niespodzianka . Więc w mojej głowie już wyobraźnia zaczęła działać: romantyczna kolacja, wyznania, pierścionek... Więc wystroiłam się, wybrałam i czekam. Przyjechał, w samochodzie ciemno i mało brakowało a siadłabym na różach które na siedzeniu leżały. Ahhh najpierw róże, pózniej pierscionek... Jedziemy - też nie chiał powiedziec dokąd ale co się okazało - pojechaliśmy do kina (no i dupa z kolacji) Myślę sobie - co tam, nic straconego, może po kinie pójdziemy. Cały film przesiedzialam jak na szpilkach w oczekiwaniu co będzie później, a może w kinie w ciemności wsunie mi pierścionek na palec.... Film sie skonczył, pierścionka jak nie było tak nie ma, wróciliśmy do samochodu i pojechaliśmy prosto do mnie do domu . Rozcazrowana? Trochę. Taką z otoczkę przy tym zrobił jakbym miała niewiadomo czego się spodziewać. Kwiatki bez okazji - to miłe i słodkie Też fajnie że pomyślał i z głupiego wyjścia do kina coś ciekawego zrobił. Niespodzianka. To prawda, nie spodziewałam się że tylko pojedziemy, obejrzymy film i wrócimy .
Ale nie, nie narzekam. Po prostu sama nie wiem co mam o tej sytuacji myśleć.

Poza tym w piątek jak wrócił po świętach i wczoraj dużo rozmawialiśmy a temat naszej przyszłości. Nie było oczywiście żadnych ustaleń typu wtedy i wtedy się zaręczymy a pozniej czyli ... weźmiemy ślub. Po prostu wyjaśniliśmy sobie pewne rzeczy dotąd być może konkretnie niewypowiedziene. Wiem że będziemy razem i to jest najważniejsze. Ale oczywiście nie moglam się powstrzymać żeby nie zejść tak od niechenia na twmaty zaręczyn/ślubu oczywiście tylko i wyłącznie w celu wyrażenia własnej opinii na tem temat Z aprobatą przyjął do wiadomości mój stosunek do zaręczyn, co że dla mnie oznaczają, że nie są równoznaczne z natychmiastowymi przygotowaniami do ślubu. On się na ten temat nie wypowiedział. Ale widać że to sobie zakodował i być może w najbliższym (lub miejmy nadzieję nie za bardzo dalszym) czasie coś w tym kierunku zrobi
jeannique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 16:12   #3386
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Można się dopisać do grona zazdrośnic?
Podczytuje od niedawna wątki o pierścionkach zaręczynowych itp. oraz wątek dziewczyn, które się doczekały. I tak sobie po cichutku myślę, że też pragnę zostać narzeczoną, a w przyszłosci żoną mojego Tż.

Nie jesteśmy ze sobą długo (przynajmniej, według większości osób, nie jest to oszałamiający staż), bo w tej chwili minęło rok i 2 miesiące, za to był to bardzo intensywny czas.
Poznaliśmy się przez internet, spotkać się mieliśmy jako znajomi/koledzy, ponieważ okazało się, że chodziliśmy do jednej szkoły średniej, a real zweryfikował nasze plany
Nie do końca pamiętam ten czas, tak dla siebie oszaleliśmy. Po trzech dniach i trzech spotkaniach zamieszkaliśmy razem-my i moja kotka, którą zaakceptował bez słowa sprzeciwu

Długo czekałam na tego właściwego mężczyznę, dlatego już od dłuższego czasu wiem, że chcę wziąć z nim ślub Niestety z powodu mojego braku cierpliwości czasem męczę mojego Tż-ta tą chęcią

Przyjmiecie mnie?
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 16:33   #3387
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Jasne witamy ;-*


sale 2 lata wczesniej ?? No co Wy.... to mnie zdziwilyscie
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:22   #3388
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość
Jasne witamy ;-*


sale 2 lata wczesniej ?? No co Wy.... to mnie zdziwilyscie
U mnie w okolicy żeby mieć fajną salę to zamawia się 1,5- 2 lata wcześniej Oczywiście da się załatwić wszystko w kilka miesięcy, ale wtedy wyboru żadnego się nie ma... A no i 1,5 roku wcześniej też zespół trzeba zamówić...
Tak naprawdę wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz, ile jest sal w okolicy, jak chcesz żeby to wszystko wyglądało...
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:25   #3389
Mortycja84
Raczkowanie
 
Avatar Mortycja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Dziewczyny ja znów się trochę poużalam - nie mam z kim porozmawiać o muszę to z siebie wyrzucić.
Parę dni temu pisałam o tym jak to mój TŻ zapomniał o tym ze mielismy jechac po pierścionek.
Jedna z wizażanek napisałam ze pewnie chce mi zrobić jakąś niespodziankę. Otóż nic z tego
Jak wiecie była Wigilia czas dawania prezentów jednak ja od swojego TŻ nic nie dostałam - mówi się trudno . Jakoś to przebolałam - pow. ze pojedziemy do sklepu i coś sobie kupię jednak póki co cisza w temacie.Ale nie to jest najsmutniejsze - w wigilię było cudownie - rozmawialiśmy sporo , powiedziałam mu ze było mi przykro ze zapomnial ze mna jechac po pierscionek - no gadało się bosko. Ustalilismy ze pojedziemy po pierścionke dzisiaj. Od rana cieszylam sie jak dziecko tym bardziej ze on juz od wigilii mowil ze nie moze sie na to doczekac . Po południu zadzownil czy wybralibysmy sie do kina i na pizze - a ja na to ze ok bo myslalam ze tak sobie obmyslil oświadczyny - jednak on stwierdzil ze w tym wypadku moze pojedziemy po pierścionek za tydzien bo dziś nie bedzie juz na to czasu Wiecie jak mi sie przykro zrobilo ?
Kiedy przyjechal na kawe miałam juz po humorze - no i stalo sie pokłóciliśmy sie - to znaczy on na mnie nakrzyczal ze sie czepiam i ze o co mi chodzi przeciez nic sie nie stalo - co to za roznica ze pojedziemy tydzien później A dla mnie jest roznica ;( Powiedzcie czy ja jestem jakas nienormalna ? Za dużo wymagam ? Sama juz nie wiem
Mortycja84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:30   #3390
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: zazdroszczę zaręczonym dziewczynom

Cytat:
Napisane przez Mortycja84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja znów się trochę poużalam - nie mam z kim porozmawiać o muszę to z siebie wyrzucić.
Parę dni temu pisałam o tym jak to mój TŻ zapomniał o tym ze mielismy jechac po pierścionek.
Jedna z wizażanek napisałam ze pewnie chce mi zrobić jakąś niespodziankę. Otóż nic z tego
Jak wiecie była Wigilia czas dawania prezentów jednak ja od swojego TŻ nic nie dostałam - mówi się trudno . Jakoś to przebolałam - pow. ze pojedziemy do sklepu i coś sobie kupię jednak póki co cisza w temacie.Ale nie to jest najsmutniejsze - w wigilię było cudownie - rozmawialiśmy sporo , powiedziałam mu ze było mi przykro ze zapomnial ze mna jechac po pierscionek - no gadało się bosko. Ustalilismy ze pojedziemy po pierścionke dzisiaj. Od rana cieszylam sie jak dziecko tym bardziej ze on juz od wigilii mowil ze nie moze sie na to doczekac . Po południu zadzownil czy wybralibysmy sie do kina i na pizze - a ja na to ze ok bo myslalam ze tak sobie obmyslil oświadczyny - jednak on stwierdzil ze w tym wypadku moze pojedziemy po pierścionek za tydzien bo dziś nie bedzie juz na to czasu Wiecie jak mi sie przykro zrobilo ?
Kiedy przyjechal na kawe miałam juz po humorze - no i stalo sie pokłóciliśmy sie - to znaczy on na mnie nakrzyczal ze sie czepiam i ze o co mi chodzi przeciez nic sie nie stalo - co to za roznica ze pojedziemy tydzien później A dla mnie jest roznica ;( Powiedzcie czy ja jestem jakas nienormalna ? Za dużo wymagam ? Sama juz nie wiem
Ja mam wrażenie, że on się wykręca z kupowania pierścionka... Obiecuje chyba tylko po to, żebyś dała mu spokój, a jak nadchodzi już TEN dzień to robi wszystko, żeby się wykręcić... Może on wcale nie chce się jeszcze zaręczać?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.