Chwilowa utrata rozumku??? :))) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-04, 15:19   #211
Nisinen
Raczkowanie
 
Avatar Nisinen
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 316
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Cytat:
Napisane przez malena18
moja polonistka sprawdzala raz obecnosc a kolezanka zamiast powiedziec jestem powiedziala dziekuje

To u mnie czasami zamiast obecna, czy jestem koleżanki mówią "ćwiczę", bo na WF'ie tak mówimy.

Ja raczej takich wpadek nie mam, czasami jakieś słowo przekręcę, ale w tej chwili nic nie pamiętam.

Wpadka mojej koleżanki: Uczę się j. angielskiego nie tylko w szkole, ale też prywatnie. Na jednej lekcji słuchaliśmy różnych taśm, bo mamy czasami takie ćwiczenia słuchowe i staramy się zrozumieć co mówią, bo jak wiadomo anglicy mówią szybko, część wyrazów skracają i czasami nieźle się trzeba namęczyć żeby kogoś zrozumieć :P Akurat mieliśmy dialog, bodajże w jakimś biurze, facet pyta się drugiego o nazwisko, oczywiście wszystko po angielsku, ten mu na to coś szybko i niewyraźnie odpowiada, no to cała grupa myśli jakie on ma nazwisko, nagle moja koleżanka doznała olśnienia "ja tam penis słyszę chyba" wszyscy w śmiech, a ona na to "no co... "

Kiedyś mój tata chciał sobie kiełbasę w mikrofalówce podgrzać, bierze tą kiełbase i zamiast do mikrofali wsadzić, to do lodówki :P najlepsze z tego jest, że mikrofalówkę nastawił, jak zaczęłą 'pikać', że gotowe, tata otwiera drzwiczki i jakież było jego zdziwienie gdy kiełbasy w środku nie było. Myśli sobie wyparowała czy co? Dopiero po chwili przypomniało mu się co zrobił.
Inna historia mojego taty: zamiast szamponem umył sobie włosy żelem pod prysznic, poprostu mu się butelki pomyliły, potem się mnie pyta, że jakiś dziwny ten szampon :P a ja mu na to, że to nie był szampon! Mój tata: "bo tyle tych butelek stoi na wannie i zawsze w tamtym miejscu szampony były!"
Nisinen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 15:21   #212
ghola
Raczkowanie
 
Avatar ghola
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 323
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Cytat:
Napisane przez Anisia25
Moj ojciec ponoc umyl zeby kremem do stop, zdziwil sie czemu nie byla mietowa ta pasta

Kiedyś przed snem zwyczajowo chciałam posmarować twarz kremikiem. I dopiero jak poczułam zapach aloesu i mięty zajażyłam że to był krem do stóp

cóż- jedna i druga tubka były białe...
ghola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 01:27   #213
Trinity
Raczkowanie
 
Avatar Trinity
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 256
GG do Trinity
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Chyba wiekszosc z nas ma genialnych Tatusiow My mamy tak iczajnik kamionkowy, co sie go do prady podlacza wtyczka i on nie gwizda, nic. A moj ojciec potrafi wlaczyc ten czajnik, pojsc do pokoju... i nie wychodzic z niego przez 2 h Wyobrazcie sobie kuchnie po takiej "saunie" i biedny czajniczek suchutki w srodku z wybitym bezpiecznikiem A kiedys tak zrobil z kielbaskami na obiadek... nastawil sobie, bo chcial na goraco i... poszedl spac popoludniu i nikogo nie bylo i potem 2 tygodnie capil ow kuchni spalenizna i garnek do wyrzucenia
A ja w mikolajki, kupilam TŻowi myszke w Carrefourze i... wyrzucilam rachunek jadac do niego autem przez okno ... i modlilm sie, zeby myszka dzialala, bo inaczej kapa, nie ma jak gwarancji myknac, no i... myszka ladnie swiecila, ale nie dzialala (przepraszalam go, bo mi glupio bylo, wstyd i hańba) Szacuneczek dla mojego malego rozumku

__________________
... Angel Of Darkness...
Trinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 01:48   #214
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home
Ja sie tu co chwile brechtam jak ktos przejdzie obok mojemu pokoju to pomysli wariatka czy co - cieszy jape do monitora
Ja sie tak zaczelam smiac, ze az moj siersciuch wskoczyl na lozko sprawdzajac co mi jest. Mezus tez sie zainteresowal i ledwo moglam wyksztusic o co biega.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 02:01   #215
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Cytat:
Napisane przez n@ta
Moja babci wzxieła kiedyś krople żołądkowe i zaraz miała wziąś łyżkę cukru żeby przybić gorycz...i wzieła łyżkę soli!Ale musiało smakowac.Oczywiście zaraz potem był gwałtowny rzut na pudełka i poszukiwanie cukru.I mam też tak jak niektóre wiżanki...ide gdzieś i zapominam po co ide...wracam do miejsca gdzie o tym myślałam i czesem mi się przypomina a czesem nie.W markecie albo w sklepie zdarzyło mi sie nie raz wyjść z koszykiem i nawet wyjść ze sklepu.ide chodniczkiem a tu ops...co ja mam w ręce?I czasem jak się zagadam z ekspedientką w sklepie to zapomniałam pare razy psa Niekiedy był przywiązany(przepraszałam go jak głupia, chyba przez dwa dni), i jak był przed sklepem nawet bez smyczy to jak go nie zawołam(słucha się moja psineczka kochana)to zostaje.Potem mam wyrzuty , że mój piesio sobie pomyślał ze go nie chce.I kontunułując temat o moim piesku to kiedyś wyszedł z auta jak tata odwoził na szkolenie mame i tata nie zauważuył tego.Jedzie, jedzie a tu psa nie ma!Wraca się a tak gdzie Ares wysiadł tak i siedziauta dookoła jeżdżą a on na małym skrawku chodziczka.Bidulek kudłaty.I jeszcze nie raz mi się zdarzyło wurzucic kubek do kosza, albołyżeczkę do kosza a kubeczek po jogurcie do zlewu.
Kochany psiak!


A w ogole to jogurty to pogromcy Wizazanek.

Kiedys przesunelam krzeslo od komputera troche dalej od biurka (po co - nie pamietam ) i potem chcialam usiasc swiecie przekonana, ze krzeslo jest na swoim miejscu. Rzecz jasna runelam na kosc ogonowa.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 09:38   #216
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

ja wam opowiem zabawną historie. Pare dni temu musiałam wykonac dosyć ważny telefon. Było to w pracy godzina przed siódmą rano. Dzwonie do faceta załatwiam co trzeba i zamiast grzecznie mu podziękować i odłożyć słuchawke to "DZIĘKUJE DOBRANOC" uważam, ze było to smieszne. Nawet jak teraz to pisze to sie smieje
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 15:05   #217
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

to podobnie jak kiedys odbieralam domofon 'halo, slucham'
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-08, 15:26   #218
Kasia710
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 176
GG do Kasia710
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Ja w ciągu ostatnich tygodni miałam tyletakich "przypadków", że nawet nie zlicze.

1.W szkole nie zmieniłam butów po powrocie z sali. Na lekcjach siedziałam w kozakach, potem odebrałam ciuch z szatni (trampki + kożuch) ubrałam kożuch, zmieniłam kozaki na trampki i zamieżałam tak wyjść na zimno, zastanowiła mnie dopiero nieporęczność worka butami....
2. Po powrocie ze szkoły kolejno: zmieniłam w łazience dżinsy na dresy, poszłam do kuchni i wyjełam sobie szklanke, poszłam do łazienki się uczesać i zostawiłam tam okulary, wróciłam, nalałam wody do szklanki, posżłam do swojego pokoju zdjąć bransoletke i wisiorek, wróciłam wziełam wode i poszłam z nią do łazienki po okulary...
Po chwili usiadłam przy stole i mamę rozmawaijącą przez telefon zaczełam na migi pytać czyja herbata stoi na stole. Nie wiedziała, więc wstałam i zrobiłam ją sobie sama. Mama skończyła rozmawiać i stwierdziła, że nie wiem czyja to herbata. Do kuchni wchodzi babcia - też nie wie. Okazało sie, że zrobiłam sobie herbate, posłodziłam a następnie o niej zapomniałam....
3.W środku nocy (godz. 7.00 "rano") nastawiałam wodę w czajniku, gaz nie chcicął się zapalić, więc pomogłam mu zapałką, machnełam nią i włozyłam do pudełka. Oto spostrzeżenia:
-dmuchanie przyspiesza spalanie i powiększa płomień
-produkuja bardzo porządne pudełka, które spalają się do środka
-wszystkie zapałki okazują się wtedy "działające"
-zapałki należy jednak wyrucać do kosza.
4. Zmoczyłam skarpetki (nalewałam do wazonu wody i "troszke" rozlałam) poszłam do pokoju po nowe, następne mokre zamierzałam odnieść do tak zwanych "brudów" jednak cos mi sie pomylił i gyłam blisko spuszczenia ich w kibelku...
5. Pisałam wypracowanie, zamyśliłam się, puknełam w lampke ołówkiem i wysiadło światło na całej ulicy...

Do wszystkich tych spraw z fachowym kmentarzem pośpiesyzła moja babcia: "Zakochała się dziewczyna" Nie prawda.
Kasia710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 15:28   #219
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

moja babcia weszła na słup i odruchowo powiedziała: przepraszam;-)
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 14:50   #220
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Cytat:
Napisane przez Kasia710
Ja w ciągu ostatnich tygodni miałam tyle takich "przypadków", że nawet nie zlicze.
Wymiatasz
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 13:34   #221
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Kiedys umyłam twarz husteczkami do higieny intymnej zamias husteczek kosmetycznych
na szczescie skóra nie ucierpiała
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-17, 14:05   #222
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Ja wczoraj po zjedzeni jogurtu wyrzuciłam łyżke do kosza a kubek po jogurcie wstawiłam do zlewu, wszystko to odkryła mama która zawiazywała worek ze smiecmi.
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 14:05   #223
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Cytat:
Napisane przez _Jamaica
Kiedys umyłam twarz husteczkami do higieny intymnej zamias husteczek kosmetycznych
na szczescie skóra nie ucierpiała
:rot fl:
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 14:18   #224
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Oj zdarzaja sie zdarzają A moze Ty i sister jakieś zakochane?:P To moze ta miłość tak oddziałuje..wasze hormonki buzują..albo jakis nauczyciel/kolega używa feromonów
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 14:23   #225
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Raz miałam taki przypadek że niosłam 50 zł w jednym ręku a w drugim niosłam jeden karton po soku i wyrzuciłam do śmietnika osiedlowego i zadowolona maszeruje dalej :p Przed sklepem okazało sie,że w ręku trzymam karton po soku a 50 zł lezy w koszu..to dawaj migusiem poleciałam do domu po kij od mopa wspiełam sie na kontener i tymk kijkiem szukałam 50 zł..sąsiedzi sie na mnie patrzyli jak na kompletną kretynkę..ale czego sie nierobi dla 50 zł?:P Znalazłam je hehe Jak jakies beda podobne sytuacje zgłaszajcie sie do mnie..mam juz wprawe w grzebaniu w smietnikach eheheeh;p
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 15:11   #226
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Mój tato wczoraj dorwał sie do suszonych grzybów leżących w woreczku w kuchni (już wyjęte na Święta) po czym zjadł 3 myśląc, ze to jakieś ciastka i potem się mnie zapytał, dlaczego one takie dziwne! Ja rozumiem- wziąć przez pmyłkę jedno, ale przeciez to juz po zapachu i pierwszym kęsie czuć, że to grzyby!!!

teraz się z niego śmieję, że jakie to czasy nastały- nawet smacznych ciastek już nie robią
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 15:29   #227
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Cytat:
Napisane przez iff
A jak byłam mała to glizdę zjadłam zeby być kapitanem takiej chłopięcej ekipy na mojej wsi. Było kilka chłpaczków w ekipie i żeby wejść do drużyny musiałam zamoczyć się w rzece, a żeby byc kapitanem, zjeść glizdę. No i zostałam pełnoprawnym kapitanem. :P
No proszę... ja za to wyjadałam z kątów pająki. Ale to było w czasach kartkowych kolejek do sklepów, więc chyba jestem usprawiedliwiona
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 15:37   #228
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Raz wsypałam do cukierniczki sól i byłam dziwiona dlaczego jest taka drobna a kiedy spróbowałam herbatę ....brrr....
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 15:58   #229
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

byłam kiedys w sklepiku nie za duzym ale z koszyczkami. zbobilam zakupy, zaplacilam,odeszlam od kasy i wyszlam ze sklepu...ide ide, ale cos mi nie gra patrze, a ja dalej trzymam koszyk w reku. Z rozbawieniem wrocilam do sklepu oddalam koszyk i grzecznie powiedzialam Do Widzenia. Dziwie sie ze obsluga sklepu nie zwrocila uwagi ze wychodze z ich koszykiem, ale musieli miec ubaw
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-17, 18:04   #230
monika83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 378
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

-tata zapomnial zabrac psa spod sklepu, biedal czekal 2 godziny na powrot pana
-zapomnial wziasc psa idac z psem na spacer
-jak bylam mala jechalam z mama autobusem, siedzialysmy na podwojnych siedzeniach i przegladalam sobie Rozrywkę (krzyżowki). byl tam rysunkowy dowcip: siedza dwa ptaszki na galezi i jeden mowi do drugiego: ladnie spiewasz, na to ten mu odpowiada: to z playbacku. zaczelam sie smiac, pokazuje mamie i czytam dowcip na pol auobusu: to z playboya )
monika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 18:13   #231
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Ja kiedys posmarowalam twarz lawendowym kremem do stop ale szczypalo... brrr...
Zdarzylo mi sie tez wlozyc pilota do lodowki, albo zanisc do lazienki i dwa dni szukac. Ostatnio robilam pierwszy raz w zyciu ciasto marchewkowe i zamiast cukru wsypalam 2 szklanki soli. Upieklam i dumna postawilam na stole przed rodzina. Ale mieli miny przelykajac te sol...
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 19:24   #232
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Wątek przezabawny! W sam raz na poprawę humorku w samotny sobotni wieczór (mąż w pracy). Aż nie mogłam się powstrzymać ( uwaga mój pierwszy post). Co do ojców, to o moim mogłabym książki pisać.
Kilka lat temu jedziemy wszyscy autem na wakacje, po obu stronach drogi rozciągają się pola. Nagle mój ojciec tonem przewodnika wycieczki mówi:"Uwaga, po prawej stronie stado bocianów!" Wszyscy zgodnie patrzymy w podanym kierunku , a tam... cztery łaciate krowy...
Krązy też taka opowieść o moim dziadku, który kiedyś nasmarował sobie bolące plecy rozgrzewającą maścią (taką "żmiją"), a potem o tym zapomniał i poszedł do wc. Podobno krzyczał niemiłosiernie i płukał poparzoną "część" w zimnej wodzie przez 2 godziny.
Ja ostatnio będąc w katowicach przeżegnałam się pod gmachem Teatru Wyspiańskiego. Ludzie na mnie baaardzo dziwnie patrzyli.
brombusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 19:30   #233
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

A i jeszcze mi się przypomniało jak kiedyś, będąc jeszcze studentką, siedziałam w czytelni i czekałam na ksiązkę o tytule "Mieszko Plątonogi". Czekałam i czekałam, w końcu podchodzę do bibliotekarki i pytam : "Przepraszam czy przyszedł już z magazynu Mieszko Plątonogi?" Na to ona ( bowiem była to bibliotekarka z poczuciem humoru): "jeszcze nie, zdaje się że ma jakieś problemy z chodzeniem".
Pozdrawiam
brombusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 19:33   #234
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Cytat:
Napisane przez brombusia
Ja ostatnio będąc w katowicach przeżegnałam się pod gmachem Teatru Wyspiańskiego. Ludzie na mnie baaardzo dziwnie patrzyli.


Brombusia, wymiatasz mnie tym zdaniem, doslownie placze ze smiechu az mnie brzuch boli, ja za to ostatnio przygotowywalam mezowi kawe taką z gruntem a sobie robilam herbatke lipton. I zalalam jego kawe, sobie do kubka wode, poczym rozmawiam z moim mezem i w najlepsze zamiast ekspresowke do kubka z woda to ja do jego kawy z gruntem. I Do piero po trzecim hasle mojego meza "Co ty robisz" zauwazylam ze moja ekspresowka ladnie oblazla gruntem
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 01:19   #235
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

moja koleżanka zamiast szczęść boże do księdza przed bożym narodzeniem powiedziała alleluja, sama przejezyczylam sie i powiedzialam ze jestem niepoliczalna zamiast nieobliczalna (do dzis mi siostra wypomina) to chyba przemeczenie przed maturalne bylo moja babcia namietnie chowa portfel do lodowki po zakupach, twierdzac ze ktos jej go ukradl. czesto zdarza mi sie wywalic gume do zucia zamiast papierka po niej
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 16:47   #236
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Cytat:
Napisane przez brombusia
Wątek przezabawny! W sam raz na poprawę humorku w samotny sobotni wieczór (mąż w pracy). Aż nie mogłam się powstrzymać ( uwaga mój pierwszy post). Co do ojców, to o moim mogłabym książki pisać.
Kilka lat temu jedziemy wszyscy autem na wakacje, po obu stronach drogi rozciągają się pola. Nagle mój ojciec tonem przewodnika wycieczki mówi:"Uwaga, po prawej stronie stado bocianów!" Wszyscy zgodnie patrzymy w podanym kierunku , a tam... cztery łaciate krowy...
Krązy też taka opowieść o moim dziadku, który kiedyś nasmarował sobie bolące plecy rozgrzewającą maścią (taką "żmiją"), a potem o tym zapomniał i poszedł do wc. Podobno krzyczał niemiłosiernie i płukał poparzoną "część" w zimnej wodzie przez 2 godziny.
Ja ostatnio będąc w katowicach przeżegnałam się pod gmachem Teatru Wyspiańskiego. Ludzie na mnie baaardzo dziwnie patrzyli.


rozwalilas mnie z tym teatrem
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 17:21   #237
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Cytat:
Napisane przez morella
A ja raz umyłam twarz żelem do higieny intymnej, przez roztargnienie pomyliły mi się butelki, mimo że nie były do siebie wogóle podobne.
Ja kiedyś umyłam żelem do higieny intymnej włosy
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 17:45   #238
patrycjaaP
Rozeznanie
 
Avatar patrycjaaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 729
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

tak zwany ZAWIAS :d:d
__________________
PatrycjaaP

powracam!
patrycjaaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 18:10   #239
Cherie
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Cherie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 160
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Tatusiom czesto sie takie sytuacje zdarzaja. A juz mojemu to niewiele trzeba: czesto 2 razy myje zeby; zaparzy herbate, siadzie przed TV na 2 min po czym wroci do kuchni i zaparzy nastepna herbate, itp.
Czego nigdy nie zapomne jednak to sytuacji, kiedy tata poszedl ze mna do sklepu samoobslugowego (mialam wtedy 3 lata i bylam jeszcze jedynaczka), posadzil mnie na szerokim parapecie kolo jednej ekspedientki po czym zrobil zakupy i wrocil do domu....tyle ze juz beze mnie. Ekspedientki juz sie niepokoily ze gosciu zostawil dziecko i poszedl w cholere. Po kilku godzinach moja sasiadka robiaca zakupy w tym sklepie zauwazyla mnie i odprowadzila do domu. A moj tata, nie dosc ze zostawil mnie w sklepie to calkowicie o mnie zapomnial. Jeszcze po tym wszystkim nic mamie nie powiedzial, ale i tak sie wydalo bo sasiadka sie poskarzyla
Juz nie wiem ile razy psa zostawil pod sklepem. A gdy sobie przypomnial o psie, to tego pod sklepem juz nie bylo. I tak kilka razy w roku rozwieszalismy ogloszenia o zaginieciu psa, ktorego sobie obcy ludzie przywlaszczali. Pies byl nietypowy, bo rzadkiej rasy i tylko 1 jedyny z tej rasy w moim miescie, wiec ludzie chetnie przygarniali taka wyjatkowa zgube.
Cherie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 19:55   #240
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Chwilowa utrata rozumku??? :)))

Cytat:
Napisane przez agulla
Ja wczoraj po zjedzeni jogurtu wyrzuciłam łyżke do kosza a kubek po jogurcie wstawiłam do zlewu, wszystko to odkryła mama która zawiazywała worek ze smiecmi.
Ja w ten sam sposob stracilam bezpowrotnie lyzeczke
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.