mięknie:(( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-10, 00:33   #1
lela111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5

hm


.....

Edytowane przez lela111
Czas edycji: 2009-01-16 o 16:52 Powód: zbyt obszerny watek
lela111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 01:49   #2
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: mięknie:((

moze jest przemeczony, zestresowany.
niech sie zrelaksuje, zacznie uprawiac sporty, moze za duzo alkoholu?
duzo relaksu i chyba powinno byc ok.
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 09:22   #3
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: mięknie:((

lela111 on może być aż za bardzo podniecony Bo tak też się dzieje, że sprzęt "mięknie" facetowi, który jest strasznie napalony. Być może on za bardzo się denerwuje, przeżywa że coś nie tak pójdzie, że ciebie nie zadowoli itp. Tym bardziej może się tak dziać, jeśli współżyjecie od niedawna(?)...

Wydaje mi się że to nie są jakieś zaburzenia, ale jeśli by się to nasilało, było coraz częstsze to wtedy powinniście iść (tzn. on) iść do lekarza. Ale myślę, że wszystko jest ok, musicie dużo pracować
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 10:24   #4
ChokoGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 291
Dot.: mięknie:((

też myślę że facet jest po prostu zestresowany albo zdenerwowany. Może się za bardzo przejmuje że mu "zmięknie" i wtedy bach.. tak się właśnie dzieje. Trochę cierpliwości i praktyki zalecam, powinno być dobrze. Niech Twój facet po prostu wrzuci na luz, a zacznie wszystko wychodzić.
Hmmm a może to sprawa gumek? (jeśli używacie)
__________________


ChokoGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 11:54   #5
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: mięknie:((

Myślę, że boi się, iż nie stanie na wysokości zadania.
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 18:24   #6
misia8801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: mięknie:((

Też mi się tak wydaje.
Mój TŻ praktycznie nie ma z tym problemu, ale na przestrzeni roku związku zdarzyło się to ze 2-3 razy...
Raz z przemęczenia a raz ze stresu...wywołanego MOIM pierwszym razem. Dla niego to nie była "nowość"...i bardzo się starał. Wcześniej jak jeszcze nie kochaliśmy się "normalnie" to nie miał z tym problemów. Ale tak się przejmował żeby mnie jak najmniej bolało, żebym to miło wspominała, ze nie mógł się skupić na sobie, bo cała uwaga była skupiona na mojej osobie ;-)
Myślę że to normalne....
Jeśli nie zdarza się nagminnie a tylko od czasu do czasu to zapewne nie sprawa choroby, czy tego że go nie podniecasz, a faktu że może być zmęczony czy właśnie zestresowany. Główka do góry! ;-)

Aha, z tego co wiem (słyszałam) i własnej praktyki.... jeśli to zdarza się tylko czasem to lepiej nie dawaj mu odczuć że coś jest nie tak.... Bo to czuły punkt. Lepiej wręcz pocieszyć, powiedzieć że nic się nie stało.

Kiedyś mój organizm też nie chciał odpowiednio zareagować na seks... suchość, jakieś zaciśnięcie.... (nigdy z tym nie mam problemów). I pamiętam, że strasznie się źle z tym czułam...jakbym się nie "wykazała". I mój TŻ właśnie cudownie zareagował. Że nic sie nie stało, ze wszystko jest super i odbijemy sobie nastepnym razem. Bardzo mi to pomogło. Myśelę że na niego takie wsparcie też może podziałać. Bo pretensje mogą tylko spowodować powtarzalność takich problemów-ze stresu.... Chociaż oczywiście nie podejrzewam Ciebie o takie zachowanie ;-***
misia8801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 19:24   #7
maarcinka
Raczkowanie
 
Avatar maarcinka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 167
Dot.: mięknie:((

jesli uzywacie prezerwatyw to moze byc tez ich wina. mojemu tz miękł na sam ich widok po wczesniejszych doswiadczeniach (okazalo sie ze byly za male i blokowaly doplyw krwi).

jesli nie, to szczera rozmowa albo spróbuj go zaskoczyć i rozpalic. jesli ma problem, to on jest w jego głowie i musi sobie z tym poradzic. to moze byc stres związany z pracą, szkołą, lęk przed posiadaniem dzieci, problemy rodzinne, przemęczenie, zaniżenie samooceny. nie mow tego wprost ale staraj się dać mu do zrozumienia jaki jest wspanialy i ukradkiem łechtaj jego ego. czasami tez tak po prostu jest że "dzisiaj nie może" i nie mozesz wtedy dac mu do zrozumienia ze to jest dla ciebie problem. życzę powodzenia
maarcinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 20:22   #8
laviareno7
Przyczajenie
 
Avatar laviareno7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: mięknie:((

Nic niepokojącego ,tez tak miałam z moim TŻ ,ale miękł mu bo się denerwował i był strasznie przemęczony,moze u was jest podobna sytuacja.
__________________
Mój Miś ;*;*;*


Jak Istnieć To Tylko Dla Ciebie !!
laviareno7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 14:37   #9
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: mięknie:((

Może być stres a może być i infekcja bakteryjna (mężczyźni będący nosicielami bakterii przenoszonych drogą płciową często nie mają wyraźnych objawów). Jeśli odpocznie/zrelaksuje się i sytuacja będzie się utrzymywać to polecam wspólne wyjście do lekarza-bo oboje możecie mieć "nieproszonych gości".
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 14:40   #10
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: mięknie:((

Takie skutki ma tez niestety palenie papierosów (ogólnie tytoniu-fajka, cygara) czy trawki.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 01:52   #11
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: mięknie:((

Cytat:
Napisane przez lela111 Pokaż wiadomość
Od pewnego czasu nęka mnie pewna rzecz, otóż, czasem (nie czesto tylko czasami) jak sie kocham z chłopakiem, to on jakoś czasem nie może dojsc, albo mięknie mu, nie wiem czy ze mną jest coś nie tak, nie podniecam go wystarczająco?? Dzieje się tak tylko czasami
U mojego TŻ to wpływ alkoholu Jest mega podniecony, ale ciezko mu dojść, i miękknie mu, gdy jest pijany czasami...
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 16:37   #12
kasia1298
Raczkowanie
 
Avatar kasia1298
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: mięknie:((

Straszne...
__________________

O wartości życia decyduje to, co już przeżyliśmy; o jego cenie co nam jeszcze z niego pozostało.



Edytowane przez kasia1298
Czas edycji: 2009-01-24 o 19:25
kasia1298 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.