Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah! - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 18:07   #1681
karusss
Raczkowanie
 
Avatar karusss
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Piotrkow
Wiadomości: 149
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Niesamowite te wasze historie Moj brat w sylwestra wieczorem szykowal sie na imprezke, w miedzyczasie siedzial jeszcze na gg, pisal z kilkoma osobami naraz, m.in. z nauczycielka niemieckiego z ktora umawial sie na korepetycje, chcial napisac kolezance: "A co ty nigdzie dzisiaj nie pijesz?" i zamiast do kolezanki wyslal do nauczycielki myslalam ze padne
__________________
` J. ღ `
karusss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 18:14   #1682
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Rozmarzona kumpela dziś na przerwie...
- Ach, śniło mi się, że zaprzyjaźniłam się z Hanną Montaną...

Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 18:21   #1683
monikasako
Przyczajenie
 
Avatar monikasako
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Mi sie często zdarza że idę po coś ale gdy już dojdę to zapominam po co przyszłam dobże że nie jestem jedyna na tym świecie
monikasako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 20:31   #1684
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

A moja kuzynka jak była mała chciała rowerkiem ze schodów zjechać

Zawsze się jej rowerek zabierało, lecz raz udało się jej zrobic ten wyczyn. I do dnia dzisiejszego ma blizne na czole, po tym jak upadla na kraty
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 20:51   #1685
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Rozmarzona kumpela dziś na przerwie...
- Ach, śniło mi się, że zaprzyjaźniłam się z Hanną Montaną...

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Pamiętam jak u nas w liceum(parę lat temu ) matematyczka zapytała na lekcji:
-"Jakie są figury obrotowe?"
a koleżanka:
-"Walc"

Albo sprawdzian z majcy, ciiisza jak makiem zasiał, bo wszyscy czytają zadania i nagle z tyłu sali koleżanki westchnienie:
-"Ech Jezusicku Jezusicku"

[1=1264cfbd25b40f51a2184ba b410ce1a999cc0a39_625ded7 235d3c;10489391]kiedys bylam w szatni i sie rpzebieram na wf. przebeiram i rzebieram i sie zamyslilam i zaczelam sciagac majtki. dobrze ze w pore oprzytomniałam ;][/quote]

Cytat:
Napisane przez Flagelle Pokaż wiadomość
Haha, a a'propos szkoły...
Do końca życia będę pamiętać dialog nauczycielki biologii z uczniem naszej klasy:
-Wojtek. Powiedz mi Wojtku, gdzie leży oko. No gdzie się znajduje?
-Eee...no...w tym...w czopidołach!
/klasa w śmiech/
-Cicho, nieładnie się śmiać z kolegi! No to spróbujmy jeszcze raz. Wojtku, powiedz mi proszę, jaki jest narząd dodatkowy oka.
-Ucho?
Do końca lekcji nie mogliśmy się opanować
Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
A to ja jeszcze czasami mam tak, że wejdę do domu, zdejmę kurtkę, buty...zamyślę się - po czym zaczynam się znowu ubierać Tylko po co?
Dziewczyny, świetne historie Uśmiałam się do łez
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 21:00   #1686
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
A moja kuzynka jak była mała chciała rowerkiem ze schodów zjechać

Zawsze się jej rowerek zabierało, lecz raz udało się jej zrobic ten wyczyn. I do dnia dzisiejszego ma blizne na czole, po tym jak upadla na kraty
O rany

Tak mi się przypomniało jeszcze moje jedno
Jak idę sama gdzieś (miasto/sklep itp) i się za bardzo zamyślę, to ziewając nie zakrywam ust.. I już mi się parę razy zdarzyło, że ktoś się dziwnie uśmiechnął na widok mojej rozdziawionej paszczy
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 21:31   #1687
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Kiedyś napisałam koledze smsa"Co słychać?"
on odpisał"aj nie dobrze byłem dzis w szpitalu zeby mi przeswietlili pluca''
i napisałam mu"co ci jest w zęby?"
zeby zrozumiałam jako zęby
troche wstydzioszek
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 12:01   #1688
satoshii
Raczkowanie
 
Avatar satoshii
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 210
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

[1=1264cfbd25b40f51a2184ba b410ce1a999cc0a39_625ded7 235d3c;10512952]zastanawia mnie... co z tmy zrobiłaś ;>[/quote]

no jasne, że wróciłam do domu
__________________
"and I say baby, yes I feel stupid to call you, but I'm lonely
and I don't think you meant it when you said you couldn't love me
and I thought maybe if I kissed the way you do, you'd feel it too

he said I'm sorry ,so sorry
I'm sorry, so sorry "
satoshii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 15:03   #1689
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Przypomniło mi się jak w liceum na biologii nasza biologiczka wzięła do odpowiedzi kolegę J. Pytanie brzmiało:
-Jakie są objawy ciąży?
kolega:
-Hmmm...No to tak-opuchlizna łydek, hemoroidy...(generalnie wymienił same "skutki uboczne")
Drugie pytanie brzmiało:
-Co to jest połóg?
kolega:
-Połóg to czas ok 14 dni po porodzie...ehem ehem...kiedy kobieta powinna odpoczywać...
Tu już ryknęliśmy śmiechem, babce oczy na słupkach wyszły i mówi:
-byłoby super, ale doba, dwie i wypisują do domu, a tam nie ma odpoczywania, dopiero zaczyna się harówka
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 16:47   #1690
vonKate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

ja np. często biorę jakaś rzecz w domu np talerz albo pomyśle o czymś co mam właśnie zrobić i mimo że wiem, że mam talerz zanieść do kuchni, albo tą rzecz zrobić w łazience, to wchodzę do innego pokoju i nie mogę sobie przypomnieć po co tam przyszłam ;p
vonKate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 23:45   #1691
danuskahehe
Raczkowanie
 
Avatar danuskahehe
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 408
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez vonKate Pokaż wiadomość
ja np. często biorę jakaś rzecz w domu np talerz albo pomyśle o czymś co mam właśnie zrobić i mimo że wiem, że mam talerz zanieść do kuchni, albo tą rzecz zrobić w łazience, to wchodzę do innego pokoju i nie mogę sobie przypomnieć po co tam przyszłam ;p
to przecież kazdy tak ma...
__________________
Do krwi rozdrapię życie,
do szczętu je wyżyję!
danuskahehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 00:05   #1692
danuskahehe
Raczkowanie
 
Avatar danuskahehe
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 408
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

kiedys na przerwie mialam swietny humor, w dodatku w radiowezle puszczali tego dnai moja ulubiona piosenke. podskakuje sobie radosnie wzdluz korytarza i widze ze moja znajoma stoi w drzwiach. tylem. Chcialam ja zaskoczyc i z rozpedy wskoczyc jej na barana. Ona uslyszala ze ktos biegnie, odsunela sie a ja uderzylam glowa w gorna czesc futryny w taki sposob, ze p[rzez ulamek sekundy wisialam w powietrzu a w rezultacie moja glowa zostala na korytarzu a cialo bylo w klasie. bolalo dopiero gdy zobaczylam krew.

Pewnego dnai rano bedac zaspana szukalam mojego telefonu. Nie moglam go znalezc, wiec wzielam domowy wydusilam swoj nr i zaczelam dzwonic. okazalo sie ze komorke trzymalam w rece. Co wiecej, slysze, dzwoni komorka, patrze-dom (czego oni znowu chca?) odbieram. zorientowalam sie gsy uslyszalam z drugiej sluchawki swoj glos.

siedzialysmy ze znajomymi na przerwie na biosku. patrzymy na ulice, a tam nasz kolega z klasy ktoory wlasnie zwiewal z lekcji. patrzy na nas, smieje sie, stroi miny ze jaki to z niego cwaniak i... uderzyl w znak

wsiadajac do autobusu pewnego dnia pisalam smsa. weszlam w ostatniej chwili, ale sobie tego nie uswiadomilam. kiedy drzwi sie zamknely, przytrzasnely plecak ktory mialam na plecach. ciekawie to musialo wygladac z perspektywy przechodniow
__________________
Do krwi rozdrapię życie,
do szczętu je wyżyję!

Edytowane przez danuskahehe
Czas edycji: 2009-01-18 o 00:09
danuskahehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 00:20   #1693
Pariii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Berlin - Warszawa
Wiadomości: 595
GG do Pariii
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

hahahaha czytam to wszystko i leże pod biurkiem ze śmiechu
__________________
and the world around us won’t stop turning tonight, i like.

<33
Pariii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 20:20   #1694
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez danuskahehe Pokaż wiadomość

Pewnego dnai rano bedac zaspana szukalam mojego telefonu. Nie moglam go znalezc, wiec wzielam domowy wydusilam swoj nr i zaczelam dzwonic. okazalo sie ze komorke trzymalam w rece. Co wiecej, slysze, dzwoni komorka, patrze-dom (czego oni znowu chca?) odbieram. zorientowalam sie gsy uslyszalam z drugiej sluchawki swoj glos.
tego nic nie przebije
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:02   #1695
Akniedfi
Raczkowanie
 
Avatar Akniedfi
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 261
GG do Akniedfi
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

ja napisze pewne historie z mojego swiata

1.Klasa 6 podstawowski. Jestem na zielonej szkole, w Polsce ale mielismy wypad do Czech. Jestesmy w Czechach, zatrzymujemy sie na stacji benzynowej, obkupilismy sie no wiec pakujemy do autokaru, w ostatniej chwili i ruszamy! Ja siedzialam w rzędzie po lewej stronie a 2 moje kolezanki - Karolina i Magda w rzędzie po prawej na tym samym "poziomie" co ja (wiecie jak to jest w autokarze)
Ja sie rozgladam i patrze, ze na miejscu tych kolezanek siedzi 2 kolegow. Odwracam sie do tylu, patrze do przodu ... nie ma Karoliny i Magdy !Ujechalismy juz dopre pare kilometrow a ja nagle wrzask : Gdzie jest Karolina i Magda?? wszyscy wrzask na kierowce i na opiekunow, ze zostawilismy na CPN-ie kolezanki!
No wiec nawrotka! To byla droga szybkiego ruchu, nie moglismy wiec skrecic prosto na CPN. kierowca sie zatrzymuje a moj nauczyciel (taki troche przy kosciach) hops na droge i przez barjerke jak jakis scigany! i biegnie posrod tych samochodow rozpedzonych a my tam w a autokarze w ryk! wszyscy rycza ze smiechu jak opetani przez cala droge powrotna ... tylko te 2 kolezanki ryczaly, ale nie ze smiechu

2.Rok temu jestem na feriach zimowych z rodzicami i ze znajomymi no i moj tata ze swoim friendem najlepszym na wyciag! a ze wujek dopiero sie uczyl mial troche problemy z wyciagiem. No i jak to oni (jak sie dobrali razem na wyciagu to tylko ich smiech bylo slychac) jada razem na wyciagu-moj tata pierwszy a za nim wujek ... moj tata sie rozgadal i opowiada cos wujkowi i sie smieje przez caly wyciag cos gadal! nagle patrzy, ze ludzie sie cos patrza na niego nie halo i dziwi sie, ze nie slychac wujka. odwraca sie a tam pusty drazek!! okazalo sie,ze jego friend wywalil sie na samym poczatku a moj tata gadal przez caly wyciag sam do siebie!
__________________
EN MI CORAZON RBD NUNCA NO MORI!!
Akniedfi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:50   #1696
magdael
Przyczajenie
 
Avatar magdael
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

...dawno, dawno...
1. Stałam w kolejce w sklepie spożywczym i ekspedientka pyta co mi podać a ja na to: chlib i mliko zamiast chleb i mleko. Do tej pory się z tego śmieję.
2. Kiedyś nie miałam od czego odpalić papierosa, więc poszłam do łazienki odpalić od płomyka w termie (to te termy starej generacji) i wtedy ktoś odkręcił ciepłą wodę w kuchni... terma się zapaliła i wypaliło mi trochę brwi. uff, odrosły.
3. Moja koleżanka weszła w słup i jeszcze go przeprosiła
magdael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 23:23   #1697
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez magdael Pokaż wiadomość
...dawno, dawno...
1. Stałam w kolejce w sklepie spożywczym i ekspedientka pyta co mi podać a ja na to: chlib i mliko zamiast chleb i mleko. Do tej pory się z tego śmieję.
2. Kiedyś nie miałam od czego odpalić papierosa, więc poszłam do łazienki odpalić od płomyka w termie (to te termy starej generacji) i wtedy ktoś odkręcił ciepłą wodę w kuchni... terma się zapaliła i wypaliło mi trochę brwi. uff, odrosły.

dobrze ze wypalilo brwi a nie wlosy cale
a mliko i chlib smakowal?
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 10:41   #1698
alice21
Przyczajenie
 
Avatar alice21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 6
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Któregoś dnia rano (w okolicach 6:00) wyszłam z domu. Byłam już w połowie drogi na przystanek i nagle coś mnie tknęło, że jest coś nie tak. Po chwili uświadomiłam sobie, że zapomniałam włożyć okulary :/ ...taka byłam zaspana Wspomnę tylko że mam dosyć "widoczną" wadę
alice21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 17:02   #1699
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

.

Edytowane przez 1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Czas edycji: 2022-04-18 o 08:56
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 17:24   #1700
speedstar
Raczkowanie
 
Avatar speedstar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 255
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

1. przez przypadek na gg wysłałam do koleżanki: kupiłam flaki specjalnie dla ciebie . Miało to pójść do taty ;D
2. kiedy chodziłam do podstawówki miałam wyrzucić śmieci, niestety zapomniałam że je niosę i poszłam z nimi pod szkołę ;D
3. Zapomniałam plecaka do szkoły ;D

Edytowane przez speedstar
Czas edycji: 2009-01-20 o 17:25
speedstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 21:20   #1701
andy3334
Raczkowanie
 
Avatar andy3334
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 63
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Otwieram dzisiaj drzwi od szafki z talerzami i patrze, a tam duży talerz i obiad na nim ja szok, gapie sie i gapie, a mama do mnie:
" zostaw to bo schowałam na później"
andy3334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 21:52   #1702
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Może zły temat, ale musicie to zobaczyć, moje panie
http://pl.youtube.com/watch?v=quqJj7PtKXI
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 22:28   #1703
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez andy3334 Pokaż wiadomość
Otwieram dzisiaj drzwi od szafki z talerzami i patrze, a tam duży talerz i obiad na nim ja szok, gapie sie i gapie, a mama do mnie:
" zostaw to bo schowałam na później"
rzeczywiscie szok
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 22:48   #1704
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

mikser z 1 postu
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 01:01   #1705
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

łaaaaa super ten filmik koleś jest świetny :P
black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 03:35   #1706
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

1.nie zapomne jak kiedys ide z kolezanka i tak sie zagadalysmy ze poprostu szlysmy przed siebie, nawet nie zwracalysmy uwagi gdzie jestesmy i nagle kumpela mowi do mnie "ej Ty co my robimy w autobusie?" malo nie posikalysmy sie ze smiechu

2.albo smialam sie jak moj TZ zmienial pieluche naszej corce heh, po pierwsze wchodze a on ma maske na twarzy bo mowi ze kupa smierdzi, pozniej wzial puder i tak sypnal ze mala nawet we wlosach go miala heh ja w smiech a on "no co wlosy jej sie nie odparza"

3. moja mama kiedys wpadla do mnie z kolezanka i siedzimy gadamy sobie i jej kolezanka mowi ze jak jest ciemno to ona jak kret jest i praktycznie nic nie widzi. Siedzialy troche i pytam czy chca pic no i mamy kolezanka mowi ze ona sie czegos zimnego napije i idzie za mna do kuchni, ja do niej mowie ze duzego swiatla zapalac nie bede bo balagan troche mam, a ona smieje sie no co Ty az tak slepa nie jestem, zapalac nie musisz, po czym odwrocila sie i z calej pary przylozyla w futryne

4. jak bylam mlodsza (mialam z 12 lat), szlam z siorka na spacer, w pewnym momecie siorka mowi "Ty Aga chodz tam cos zobaczymy" ja sie patrze na nia i mowie "chyba zwariowalas patrz ile tam ludzi, nie przepchamy sie" ta patrzy na mnie jak na idiotke i mowi "Ty glupia to choinki!". Poszlam pozniej do okulisty

5. z seri -przejezyczenia- stoimy z mama w sklepie w kolejce do kasy i moja mama oglada jedna z bluzek ktora miala kupic i tak patrzy i mowi "wiesz ca ta to chyba ukradniemy" (chciala powiedziec odlozymy) baba z przodu popatrzyla sie na nia takim wzrokiem ze malo sie nie posikalam

6.albo fajna sytuacja, przyleciala do mnie kolezanka z Polski. Pewneg dnia moja ciocia zaprosila nas do siebie na imieniny, wiec poszlysmy z kolezanka najpierw na zakupy bo chciala sobie kupic sukienke. Pozniej po zakupach, wystroilysmy sie itp i wychodzimy. No i nagle do mojej kolezanki podbiega pewna starsza babka i doslownie drze sie na nia. Anka nie wie o co chodzi bo nie zna angielskiego a babka do niej "No jak Ci nie wstyd! w takiej pomietej sukience chodzic! Szybko idz do domu i sie przebieraj! Bezwstydnica" no myslalam ze posikam sie ze smiechu!
__________________
  
[/CENTER]

Edytowane przez kaolinait
Czas edycji: 2009-01-21 o 03:41
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 09:20   #1707
magdael
Przyczajenie
 
Avatar magdael
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

kaolinait Super

Przypomniałam sobie jak kilka lat temu szłam zajęta rozmową z moim Tatą i z 6-7 letnią córcią (nie pamiętam ile dokładnie wtedy miała). Do budynku obok którego przechodziliśmy była przymocowana dość nisko skrzynka na listy, a ja z ojcem paplałam pewnie o jakiś głupotach i nagle ŁUP!!! Moja córka prowadzona przeze mnie za rączkę centralnie czołem rąbnęła właśnie w skrzynkę pocztową . Nic się nie stało ale było mi jej okropnie żal. Dobrze, że córka nie była wyższa bo przywaliłaby nosem a wtedy skończyłoby się to chyba gorzej.
Tak to jest jak matka gaduła

Edytowane przez magdael
Czas edycji: 2009-01-21 o 09:24
magdael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 15:00   #1708
wanda164
Zadomowienie
 
Avatar wanda164
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Czasem, tak jak pewnie wszyscy, nie mogę znaleźć komórki i dzwonię z domowego telefonu, żeby sę "odezwała". Najczęściej się odzywa z dna torebki, zagrzebana w stercie przedmiotów.
Ale dzisiaj nie mogłam znaleźć portfela. Więc idę po telefon, staję nad torebką i... No właśnie, uświadomiłam sobie, że chcę zadzwonić do swojego portfela... Tylko numeru nie znałam
(Był w torebce, a jakże...)
__________________
Wszystko wydaje się niemożliwe tym, którzy niczego nie próbują.
wanda164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:42   #1709
loveISshit
Rozeznanie
 
Avatar loveISshit
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: turlam ziemniaki ; )
Wiadomości: 994
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

byłam z moją Blondynką na imprezie .
no i jak to Blondynka - facet musi być
po imprezie , chłopak usilnie domagał sie kontaktu z nią . rozmowa na gg :

Eweł (4-01-2009 17:59)
a moze fajny jest ^^
EV (4-01-2009 18:00)
no jest nie zły ;o skejcior i w ogóle ^^ mi sie podobał
Ja (4-01-2009 18:00)
tylko ze najpierw bym z nim chciała pogadać a nie sie spotykac ;/
EV (4-01-2009 18:00)
pomacałam go po plecach troche
EV (4-01-2009 18:00)
<haha> strałama sie:d
EV (4-01-2009 18:01)
wiesz ile ona ma lat w ogóle ?
Eweł (4-01-2009 18:01)
no właśnie nie wiem <lol2>
EV (4-01-2009 18:01)
jeszcze ****a better
__________________
jestem wolna jak ptak . nie wiem czy potrafię latać , ale nieba mam pod dostatkiem.


loveISshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:50   #1710
loveISshit
Rozeznanie
 
Avatar loveISshit
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: turlam ziemniaki ; )
Wiadomości: 994
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Eweł (5-01-2009 17:23)
nie nie,... jestem na etapie edzia...
EV (5-01-2009 17:23)
<lol2> looz
Eweł (5-01-2009 17:23)
za jakis miesiąc wróce do paula xD
EV (5-01-2009 17:23)
a ja na etapie walenia głową w ściane

__________________
jestem wolna jak ptak . nie wiem czy potrafię latać , ale nieba mam pod dostatkiem.


loveISshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-15 21:24:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.