Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 19:45   #3511
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

faceci to tylko tak gadaja, a g*wno za przeproszeniem wiedzą podczas okresu tez mozna zajsc w ciaze....
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 19:57   #3512
klucha07
Raczkowanie
 
Avatar klucha07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

jutro moje drogie robie test ewentualnie w niedziele. okaże się czy miałyście racje. śluz mi został.. w niedziele powinnam mieć okres. brzuch juz nie boli (czasami troche jedynie) ... no cóż. pożyjemy 2 dni i zobaczymy pozdrawiam..
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"

klucha07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:02   #3513
donisia72
Przyczajenie
 
Avatar donisia72
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Stolyca
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Hej,
Czytam to forum od samego początku i coraz bardziej jednak się stresuje. Może wy mi pomożecie. Przez 6 lat brałam tabsy i teraz (a dokładnie już drugi cykl się nie truje). W poprzednim miesiącu dostałam normalnie @ teraz mam jeszcze ok 1 tyg do. Ale do rzeczy. Ogólnie jak odstawiłam tabletki wraz z moim TZ używaliśmy na początku prezesów ale co się okazało mam na nie jakieś uczulenie- ale mniejsza z tym. Teraz cały czas praktycznie jedyny sposób to stosunek przerywany. Jakieś 4-5 dni tem zaczła mi się normalna owulacja czego w poprzednim nie zauważyłam. I cały sęk w tym, że mimo tego że ja całkowicie zdaję sobie sprawe z ryzyka to do momentu jak nie wykombinuje czegoś innego to bardzo bym nie chciała zajść w ciążę no ale jakby się stało to trudno- tak chciał los i moja odpowiedzialność. Ale odkąd odstawiłam tabletki bolą mnie jajniki i podbrzusze. W pierwszym cyklu uznałam to za normalne ale teraz zaraz po owulacji kłuje mnie jajnik i cały dól w podbrzuszu co jednak nigdy mi się nie zdażało. Nie jest to ból jak przed @ tylko takie ciągnięcie. Dodatkowo czuje jakby mnie muliło w szczególności dłużej czegoś nie przegryzam (ciągle muszę coś podżerać) i wiecznie jestem zmęczona a miałam 2 tygodnie urlopu i specjalnie to się nie przemęczyłam. Jak narazie testu nie robiłam o wolę poczekać jezcze ten tydzień żeby był bardziej wiarygodny. Brzuch mam jak balonik. Ale najbardziej mnie martwią te bóle jajników i podbrzusza.
Czy to może być niestety objawy ciąży??
donisia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:08   #3514
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Coki Pokaż wiadomość
Rany dziewczyny podpowiedzcie bo oszaleje :-( Od kilku dni mam lekkie mdłości. Pojawiają się w ciągu dnia i po jedzeniu. Jestem też ospała - w okolicach 15/16 zasypiam na siedząco. Ostatnią @ dostałam 6 stycznia. Trwała do 11. W 3 dni zabawiałam się trochę z moim partnerem . Nie doszło do stosunku, ale jakoś tak wyszło, że spuścił się na moje pośladki. Ja protestowałam, ale on mnie uspokoił twierdząc, że w trakcie miesiączki zajście w ciąże jest niemożliwe. Zaufałam mu, bo jest ode mnie dużo starszy i bardziej doświadczony. Teraz umieram z nerwów . Wczoraj czułam w brzuchu kłucie tak jak zwykle było około 10 dni przed okresem. Ale te mdłości i apatia ? Czy to możliwe, że jednak jestem w ciąży ? Może to po prostu zbieg okoliczności i jakaś grypa jelitowa.. Wiem,że najlepszym wyjściem jest pójście do lekarza. Jeśli będzie taka konieczność to chciałabym iść tam z Nim, a z kolei jeśli nie mam powodu do paniki, to wolałabym go tym nie stresować..
cóż, najwyżej będzie ciąża pozamaciczna i zamiast w macicy rozwinie Ci się na zewnątrz, chyba że plemniki dostały się do odbytu, wtedy poród może być wyjątkowo bolesny.





kosmos dla mnie jakiś, wepchałaś sobie później paluszkami spermę do pochwy? poczekałaś aż sama Ci tam wpłynie odpowiednio się ustawiając?

a na następny raz miej swój mózg, bo strach pomyśleć jakie jeszcze bajki ten czy inni faceci Ci wcisną, to Twój organizm i Ty powinnaś jak najwięcej o nim wiedzieć.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:12   #3515
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez donisia72 Pokaż wiadomość
Hej,
Czytam to forum od samego początku i coraz bardziej jednak się stresuje. Może wy mi pomożecie. Przez 6 lat brałam tabsy i teraz (a dokładnie już drugi cykl się nie truje). W poprzednim miesiącu dostałam normalnie @ teraz mam jeszcze ok 1 tyg do. Ale do rzeczy. Ogólnie jak odstawiłam tabletki wraz z moim TZ używaliśmy na początku prezesów ale co się okazało mam na nie jakieś uczulenie- ale mniejsza z tym. Teraz cały czas praktycznie jedyny sposób to stosunek przerywany. Jakieś 4-5 dni tem zaczła mi się normalna owulacja czego w poprzednim nie zauważyłam. I cały sęk w tym, że mimo tego że ja całkowicie zdaję sobie sprawe z ryzyka to do momentu jak nie wykombinuje czegoś innego to bardzo bym nie chciała zajść w ciążę no ale jakby się stało to trudno- tak chciał los i moja odpowiedzialność. Ale odkąd odstawiłam tabletki bolą mnie jajniki i podbrzusze. W pierwszym cyklu uznałam to za normalne ale teraz zaraz po owulacji kłuje mnie jajnik i cały dól w podbrzuszu co jednak nigdy mi się nie zdażało. Nie jest to ból jak przed @ tylko takie ciągnięcie. Dodatkowo czuje jakby mnie muliło w szczególności dłużej czegoś nie przegryzam (ciągle muszę coś podżerać) i wiecznie jestem zmęczona a miałam 2 tygodnie urlopu i specjalnie to się nie przemęczyłam. Jak narazie testu nie robiłam o wolę poczekać jezcze ten tydzień żeby był bardziej wiarygodny. Brzuch mam jak balonik. Ale najbardziej mnie martwią te bóle jajników i podbrzusza.
Czy to może być niestety objawy ciąży??
1. stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji, jak dla mnie to prawie tak jakbyś starała się o dzidziusia tylko w wyjątkowo nieudolny sposób. Jak masz uczulenie na lateks i nie lubisz brać hormonów to polecałabym poszukać innej metody niż niezabezpieczanie się, gdy nie chcesz dziecka.

2. to _mogą_ ale nie muszą być objawy, równie dobrze może się z organizmem dziać coś złego z zupełnie innych powodów, po zrobieniu testu ciążowego poszłabym z takimi rewelacjami do lekarza i to skonsultowała, po prostu żeby się nie męczyć. Bo będziesz sobie wkręcać ciążę nawet jak w niej nie będziesz.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:22   #3516
donisia72
Przyczajenie
 
Avatar donisia72
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Stolyca
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Z tym że to nie metoda to i ja wiem ale czekam na wizytę u gina w sprawie spiralki. Zastanawiałam się też czy takie objawy miały inne dziewczyny po odstawieniu tabletek ale nic nie znalazłam. Nigdy mnie jajniki i podbrzusze w ten sposób nie bolało. Tylko w poprzednim cyklu zaraz po odstawieniu tabletek ale tak okresowo co jakiś czas ale od paru dni to jest non stop i tak się przenosi z jajników na środek.
A że u nas na wizytę to się troche trzeba naczekać a test jest najbardziej wiarygodny w dniu spodziewanej @ to się coraz bardziej martwię.
donisia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:40   #3517
mnemozyne
Raczkowanie
 
Avatar mnemozyne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez klucha07 Pokaż wiadomość
jutro moje drogie robie test ewentualnie w niedziele. okaże się czy miałyście racje. śluz mi został.. w niedziele powinnam mieć okres. brzuch juz nie boli (czasami troche jedynie) ... no cóż. pożyjemy 2 dni i zobaczymy pozdrawiam..

to Klucha jak i u mnie
daj znać jak wynik testu
mnemozyne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 20:44   #3518
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez mnemozyne Pokaż wiadomość
to Klucha jak i u mnie
daj znać jak wynik testu
To będzie nas 3 Ja też robię, ale dla większej pewności wolę zrobić w niedzielę rano Ciekawa jestem czy będzie wiarygodny..? Ale bez względu na wynik, w środę idę zrobić badanie z krwi.. Dam znać jak poszło
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 20:50   #3519
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez donisia72 Pokaż wiadomość
Z tym że to nie metoda to i ja wiem ale czekam na wizytę u gina w sprawie spiralki. Zastanawiałam się też czy takie objawy miały inne dziewczyny po odstawieniu tabletek ale nic nie znalazłam. Nigdy mnie jajniki i podbrzusze w ten sposób nie bolało. Tylko w poprzednim cyklu zaraz po odstawieniu tabletek ale tak okresowo co jakiś czas ale od paru dni to jest non stop i tak się przenosi z jajników na środek.
A że u nas na wizytę to się troche trzeba naczekać a test jest najbardziej wiarygodny w dniu spodziewanej @ to się coraz bardziej martwię.
Jest dość obszerny wątek o odstawianiu pigułki i znajdziesz w nim potrzebne informacje. Przez 6 miesięcy może być dużo dziwnych objawów zanim się hormony wyregulują. Mnie brzuch pobolewa pare razy w miesiącu i po 3 pierwszych regularnych cyklach mam niezłe zamieszanie.

Link do wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=106188

Nie wiem jak szukałaś ale jest on na pierwszej stronie.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:05   #3520
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
cóż, najwyżej będzie ciąża pozamaciczna i zamiast w macicy rozwinie Ci się na zewnątrz, chyba że plemniki dostały się do odbytu, wtedy poród może być wyjątkowo bolesny.
BUAHAHAHAHAHAHAHA! dobre!
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 21:57   #3521
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Coki Pokaż wiadomość
Rany dziewczyny podpowiedzcie bo oszaleje :-( Od kilku dni mam lekkie mdłości. Pojawiają się w ciągu dnia i po jedzeniu. Jestem też ospała - w okolicach 15/16 zasypiam na siedząco. Ostatnią @ dostałam 6 stycznia. Trwała do 11. W 3 dni zabawiałam się trochę z moim partnerem . Nie doszło do stosunku, ale jakoś tak wyszło, że spuścił się na moje pośladki. Ja protestowałam, ale on mnie uspokoił twierdząc, że w trakcie miesiączki zajście w ciąże jest niemożliwe. Zaufałam mu, bo jest ode mnie dużo starszy i bardziej doświadczony. Teraz umieram z nerwów . Wczoraj czułam w brzuchu kłucie tak jak zwykle było około 10 dni przed okresem. Ale te mdłości i apatia ? Czy to możliwe, że jednak jestem w ciąży ? Może to po prostu zbieg okoliczności i jakaś grypa jelitowa.. Wiem,że najlepszym wyjściem jest pójście do lekarza. Jeśli będzie taka konieczność to chciałabym iść tam z Nim, a z kolei jeśli nie mam powodu do paniki, to wolałabym go tym nie stresować..

Grypa jelitowa szaleje. Ja mam nudności cały czas i wczoraj wymiotowałam, mnóstwo osób teraz tak ma, więc to obstawiam. Nie denerwuj się, bo jeszcze Ci się samopoczucie pogorszy.

Cytat:
Napisane przez donisia72 Pokaż wiadomość
Hej,
Czytam to forum od samego początku i coraz bardziej jednak się stresuje. Może wy mi pomożecie. Przez 6 lat brałam tabsy i teraz (a dokładnie już drugi cykl się nie truje). W poprzednim miesiącu dostałam normalnie @ teraz mam jeszcze ok 1 tyg do. Ale do rzeczy. Ogólnie jak odstawiłam tabletki wraz z moim TZ używaliśmy na początku prezesów ale co się okazało mam na nie jakieś uczulenie- ale mniejsza z tym. Teraz cały czas praktycznie jedyny sposób to stosunek przerywany. Jakieś 4-5 dni tem zaczła mi się normalna owulacja czego w poprzednim nie zauważyłam. I cały sęk w tym, że mimo tego że ja całkowicie zdaję sobie sprawe z ryzyka to do momentu jak nie wykombinuje czegoś innego to bardzo bym nie chciała zajść w ciążę no ale jakby się stało to trudno- tak chciał los i moja odpowiedzialność. Ale odkąd odstawiłam tabletki bolą mnie jajniki i podbrzusze. W pierwszym cyklu uznałam to za normalne ale teraz zaraz po owulacji kłuje mnie jajnik i cały dól w podbrzuszu co jednak nigdy mi się nie zdażało. Nie jest to ból jak przed @ tylko takie ciągnięcie. Dodatkowo czuje jakby mnie muliło w szczególności dłużej czegoś nie przegryzam (ciągle muszę coś podżerać) i wiecznie jestem zmęczona a miałam 2 tygodnie urlopu i specjalnie to się nie przemęczyłam. Jak narazie testu nie robiłam o wolę poczekać jezcze ten tydzień żeby był bardziej wiarygodny. Brzuch mam jak balonik. Ale najbardziej mnie martwią te bóle jajników i podbrzusza.
Czy to może być niestety objawy ciąży??
Do czasu spirali polecam prezesy bezlateksowe, można kupić w aptece zdaje się.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 23:00   #3522
theegg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Witam,
współżyłem z moją dziewczyną 17.01, bez zabezpieczenia. Okres powinna dostać 20.01, ale go nie ma Dodam, że bierze ona tabletki antykoncepcyjne.
Czy jest opcja, że zaszła w ciążę? Ma 22 lata.
pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
theegg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 01:20   #3523
efka369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Minimalne ryzyko zawsze istnieje ale skoro bierze tabletki to raczej nie ma obaw a dla otuchy powiem ci ze ja biore od 2 lat tabletki nie zabezpieczm sie w inny sposob z moim facetem a wciaz nie zapowiada sie abym zostala w najbizszym czasie szczesliwa mama Moze przez stres jej sie opozniac tym bardziej ze teraz sesje sie zaczynaja Pozdrawiam
efka369 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:05   #3524
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez theegg Pokaż wiadomość
Witam,
współżyłem z moją dziewczyną 17.01, bez zabezpieczenia. Okres powinna dostać 20.01, ale go nie ma Dodam, że bierze ona tabletki antykoncepcyjne.
Czy jest opcja, że zaszła w ciążę? Ma 22 lata.
pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 09:30   #3525
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez theegg Pokaż wiadomość
Witam,
współżyłem z moją dziewczyną 17.01, bez zabezpieczenia. Okres powinna dostać 20.01, ale go nie ma Dodam, że bierze ona tabletki antykoncepcyjne.
Czy jest opcja, że zaszła w ciążę? Ma 22 lata.
pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
A powiedz, wiesz w ogole jak działają tabletki? A może ona wie? Jak myślisz?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 10:23   #3526
klucha07
Raczkowanie
 
Avatar klucha07
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez mnemozyne Pokaż wiadomość
to Klucha jak i u mnie
daj znać jak wynik testu

ok nie zawiodę Was dziewczyny hehe no chyba ze 3 dni z szoku nie wyjde powodzenia cokolwiek chcecie żeby wyszlo na teście
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"

klucha07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 11:04   #3527
kylie17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Witam!
moje pytanie brzmi nastepująco...
4 dni temu rozpoczęłam pierwsze opakowanie Yasminelle... (wieczorem we wtorek dostałam okres a tabletke wzięłam o 18 w środę) dodam,ze to są moje pierwsze tabletki. a wczoraj poszalelismy z chłopakiem i odbylismy stosunki: 2 bez prezerwatywy a trzeci w wszystkie były przerywane i dodam,ze mam okres...tzn. mialam bo dzisiaj go nagle nie ma;/ czy to wpływ tabletek?
czy możliwa jest w takim wypadku ciąża? mam się czego obawiać ?
proszę o odp
kylie17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 11:40   #3528
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez kylie17 Pokaż wiadomość
Witam!
moje pytanie brzmi nastepująco...
4 dni temu rozpoczęłam pierwsze opakowanie Yasminelle... (wieczorem we wtorek dostałam okres a tabletke wzięłam o 18 w środę) dodam,ze to są moje pierwsze tabletki. a wczoraj poszalelismy z chłopakiem i odbylismy stosunki: 2 bez prezerwatywy a trzeci w wszystkie były przerywane i dodam,ze mam okres...tzn. mialam bo dzisiaj go nagle nie ma;/ czy to wpływ tabletek?
czy możliwa jest w takim wypadku ciąża? mam się czego obawiać ?
proszę o odp

Pierwszą tabletkę powinnaś wziąć we wtorek wieczorem lub środę rano.
Ale i tak uważam, że raczej nie ma dużego ryzyka ciąży. Chociaż ani stosunek przerywany ani nawet pigułka nie zabezpieczają w 100%.
Na przyszłość pilnuj tych terminów pigułek. Bo zgodnia ze sztuką, powinnaś się dodatkowo zabezpieczać przez tydzień (raczej nie przerywanym tylko prezerwatywą), jeśli nie przyjęłaś pigułki w pierwszym dniu cyklu.
Krwawienie mogło ustąpić z powodu rozpoczecia przyjmowania pigułek.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 11:47   #3529
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez kylie17 Pokaż wiadomość
Witam!
moje pytanie brzmi nastepująco...
4 dni temu rozpoczęłam pierwsze opakowanie Yasminelle... (wieczorem we wtorek dostałam okres a tabletke wzięłam o 18 w środę) dodam,ze to są moje pierwsze tabletki. a wczoraj poszalelismy z chłopakiem i odbylismy stosunki: 2 bez prezerwatywy a trzeci w wszystkie były przerywane i dodam,ze mam okres...tzn. mialam bo dzisiaj go nagle nie ma;/ czy to wpływ tabletek?
czy możliwa jest w takim wypadku ciąża? mam się czego obawiać ?
proszę o odp
A we wtorek wieczorem tzn o ktora dostałas okres? Jeśli zazyłas pierwsza tabletke w ciagu 24 h od dostania misiaczki to wszystko ok.


Ustanie okresu to nic dziwnego gdy zaczynasz brac tabletki
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 11:47   #3530
kylie17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

no właśnie wiem...
ale to było tak,że około 20 we wtorek miałam lekkie plamienia i nie wiedziałam czy to ten właściwy okres... koło 21.30 nic... i wygląda na to,ze dostałam w nocy.
teraz popadam w jakąś paranoje normalnie... i jeszcze to ustanie okresu dzis ;/ tabletke tak jak pisałam wzięlam w środę o 18

Edytowane przez kylie17
Czas edycji: 2009-01-24 o 11:49
kylie17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 12:23   #3531
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Nie ma co panikowac, tez znam teorie o 24 godzinach na przyjecie pierwszej tabletki. A tabletki moga zakonczyc okres.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 12:23   #3532
martulka16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Mam takie pytanie.... biore tabletki od 3 miesiecy , regularnie, lecz ost gdy wzielam tabletke o 18 to po 00 wymiotowalam a po 3 dniach wspołzyłam ....Czy mozliwe ze zaszlam w ciaze?????? Prosze szybko o odp
martulka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 12:27   #3533
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

W ulotce jest napisane, ze tabletka wchłania się ok. 3-4 godziny, więc antykoncepcja nie powinna byc zaburzona.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 12:52   #3534
kylie17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

czyli nie musze sie obawiac?
jak myślicie?

kylie17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 12:56   #3535
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Wiesz przecież, że tabletki nie dają niestety 100% pewności, więc ryzyko zawsze istnieje, ale nie przesadzaj, bo popadniesz z paranoje.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:10   #3536
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez kylie17 Pokaż wiadomość
czyli nie musze sie obawiac?
jak myślicie?

Nie, nie musisz.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:34   #3537
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

pytanie, czy koleżanka przyjęła wszystkie tabletki wg harmonogramu, czy coś jej się pomineło, zapomniało, zwymiotowało...
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:52   #3538
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
pytanie, czy koleżanka przyjęła wszystkie tabletki wg harmonogramu, czy coś jej się pomineło, zapomniało, zwymiotowało...
Zakładając że nic dziwnego się nie stało to jest ok.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:55   #3539
kylie17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

jeśli chodzi o mnie to wszystkie o tej samej godzinie i nie pominęłam żadnej.
kylie17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 14:44   #3540
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez martulka16 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie.... biore tabletki od 3 miesiecy , regularnie, lecz ost gdy wzielam tabletke o 18 to po 00 wymiotowalam a po 3 dniach wspołzyłam ....Czy mozliwe ze zaszlam w ciaze?????? Prosze szybko o odp
Może zjadłaś coś niestrawnego?
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.