Wasze sny - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 15:31   #1201
NacidaDiLisboa
Raczkowanie
 
Avatar NacidaDiLisboa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Almada ( Por )
Wiadomości: 75
Dot.: Wasze sny

Mi się dzisiaj śniło , że zmarła ta pani co obok leży !!! to nie było śmieszne
dalej wole nie opowiadać bo to strasznie realnie wyglądało
__________________

Między mężczyzną a kobietą przyjaźń nie jest możliwa. Namiętność, wrogość, uwielbienie, miłość - tak, lecz nie przyjaźń.- Oscar Wilde
NacidaDiLisboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 23:06   #1202
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Wasze sny

Napiszę co mi się śniło wczoraj.

Śniło mi się, że oglądam program, w którym występują znane osoby lubiące "Taniec z gwiazdami".Program ten prowadził Piotr Gąsowski, a rozmowę przeprowadzał z ..Sean'em Connery W pewnym momencie wchodzi do studia Boguś Linda przebrany za Beatę Tyszkiewicz, patrzy na Gąsowskiego i mówi:
"Ja pier****, Piotrek czy Ty się musisz tak chu**** ubierać?"

A Gąsowski ubrany był w hawajską koszulę.
Śmiałam się podobno przez sen jak głupia, aż się tz obudził
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/

Edytowane przez Sweet_21
Czas edycji: 2009-01-09 o 23:07
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 16:13   #1203
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Wasze sny

Mi sie snilo dwa dni temu, jedno morderstwo, a potem drugie, ale nie udane
a dzis w nocy, że rodziłąm dziecko w pracy
miało zielone oczy
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 09:32   #1204
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wasze sny

a mi się dziś śniło, że dostałam 300 smsów jeden po drugim i byłam bardzo zdziwiona, że nie zapchała mi się skrzynka pocztowa... z tego co pamiętam jeden sms był od zombie i brzmiał tak: oto mój nowy numer telefonu, piszcie! ... brrr
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 09:42   #1205
Sabcia87
Zadomowienie
 
Avatar Sabcia87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 163
Dot.: Wasze sny

Dziś że sie strasznie kłóciłam o coś z siostra...
Nie pamiętam o co ani jak to sie skończyło ale wiem że było mi przykro jak sie obudziłam....

Bleee czasem te sny są okropne...
__________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i żyć na nowo...
Sabcia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 11:04   #1206
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Wasze sny

Mnie nęka od 4 dni ta sama osoba... jestem wściekła, nie mam wcale ochoty kłaść się spać.
Jest to pewien "mężczyzna" z którym spotykałam się w ubiegłym roku - oszukał mnie i zranił..
Nie chcę go w moich snach
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 08:52   #1207
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Wasze sny

Bardzo czesto staram sie interpretowac swoje sny.
Dzis np mialam dosc przykry sen. Mezczyzna, ktorego strasznie kochalam, ktory ''zostawil'' mnie dla innej przyszedl dzis do mnie we snie i najwazniejsza rzecza (chyba) jaka zapamietalam byla nasza rozmowa, a raczej jego monolog gdy mowil mi ze jest teraz szczesliwy, ze kocha ta dziewczyne i ze jest psem na baby (niestety nie slyszalam wszystkich slow) byl pijany.
Niektorzy mowia, ze sytuacja ktora nam sie sni nie jest prawda a jej przeciwienstwo sie sprawdza, znaczy ze jak powiedzial, ze kocha to nie kocha. Ale ciezko mi w to uwierzyc. Pewnie bede zaglebiac sie przez najblizsze dni w swoja psychike aby dowiedziec sie co to moglo znaczyc.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 12:49   #1208
aaniaa_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 472
GG do aaniaa_aa
Dot.: Wasze sny

mnie sie snilo ze budowali nowe osiedle na starym ;] i dostalismy nowe mmieszkanie ;p glupie
aaniaa_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 16:01   #1209
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wasze sny

Mnie się ostatnio przyśniło, że tuż przed wyjściem do szkoły wypadła mi górna jedynka. Mama zaproponowała mi żebym nie szła do szkoły to może uda się ją gdzieś znaleźć i przykleić. A jeżeli nie znajdziemy to po obiedzie pojedziemy do dentyski wstawić nową. Powiedziałam wtedy do mamy: nie ma sprawy. Po prostu wszystkie wyjmę i po problemie. Podeszłam do lustra w korytarzu i po kolei zaczęłam wyjmować zęby. A potem wtyszłam do szkoły (bez zębów) i sen się skończył.



Nigdy nie miałam normalnych snów.

Jak byłam mała to co roku w maju śniło mi się, że do mojego miasta przyjeżdżają faceci, którzy odsysają ludzi tłuszcz. I gdy przychodzili po moją rodzinę na to odsysanie (brali tylko dorosłych) to ja wybiegałam i krzyczałam, żeby brali mnie a oszczędzili rodziców i dziadków. Po tygodniu wracałam z odessanym tłuszczem i bodajże jeszcze po jakiś torturach psychicznych do domu. Strasznie bałam się tego snu. A on przez 6 lat mnie się śnił.

O. Jeszcze jeden mi się przypomniał.
Było cieplutko, wiosennie, a ja wracałam ze sklepu z chlebem i czymś tam jeszcze. Nagle zza rogu wyszedł murzyn i zaczął mnie gonić. Biegłam ile sił w nogach. Pech chciał, że drzwi od kaltki były stare i ciężko się otwierały. Ale udało mi się przekręcić klucz. Wbiegłam szybko do domu i odetchnęłam. Zdyszana oparłam się na ścianie przy kuchni. Na przeciwko był balkon. Podniosłam głowę i zobaczyłam, że na balkonie "przylepiony" do szyby jest ten człowiek, który mnie gonił. Od tamtej pory gdy jestem sama w domu zasłaniam roletami wszystkie okna w mieszkaniu.

W wieku 11 lat przyśniło mi się, że mafia ma jakieś porachunki z osobami mieszkającymi w moim bloku. Wtargneli do mojego mieszkania a ja z rodzicami i rodzeństwem ukryliśmy się w moim pokoju. Siedzieliśmy tak dopóki wszystko nie ucichło. W pewnym momencie mój tato uznał, że pójdzie na zwiady. Ledwo wychylił się z pokoju to jeden mafiozo wbił mu nóż w serce i szedł po moją mame i resztę. A ja chciałam odwrócić jego uwagę od rodziny i wybiegłam z pokoju i nadeptując mu przy tym na stopy. On rozwścieczony rzucił się w pogoń za mną. Uciekając skakałam po śmietnikach nawet. xD Zgubiłam go już. Wróciłam do domu. Tato został odwieziony do szpitala, gdzie go uratowali. I następnego dnia zostałam wysłana po zakupy. Wychodząc z klatki zza rogu wyszedł ten koleś i zadźgał mnie nożem. Od tego czasu mam manię prześladowczą. I za nim wyjdę z domu otwieram szeroko drzwi, zapalam światło na klatce, zamykam drzwi od mieszkania. Zanim schodzę po schodach to patrzę czy ktoś nie ukrywa się koło piwnicy. Potem sprawdzam drzwi koło skrzynek pocztowych (czy czasem za nimi się ktoś nie ukrywa) i dopiero wychodzę z klatki. Również ostrożnie, bo przecież może ktoś z nożem na mnie czychać. Nikogo chętnego do tej pory nie spotkałam, ale kto wie..
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 10:17   #1210
p_misiowa
Zadomowienie
 
Avatar p_misiowa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 406
Dot.: Wasze sny

a mi się dzisiaj śniło że latam
coś wspaniałego! to już nie pierwszy taki sen ale wrażenie jakie po sobie zostawia taki sen jest extra! ahhh
__________________

KOCHAM!
******

p_misiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 10:21   #1211
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wasze sny

a mnie się dziś śniło, że byłam na jakiejś stołówce... i wszyscy coś jedli... oprócz obiadów podawali też malutkie dzieci... dania były naprawdę przepyszne
a ja jadłam jadłam i nie potrafiłam skończyć a deser już na mnie czekał

sen głupi jak but
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 15:44   #1212
babyrose
Rozeznanie
 
Avatar babyrose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 503
Dot.: Wasze sny

Hmm... Z jednej strony nie lubie moich snów, a z drugiej tylko czekam aż zasne...

Ostatnio śniło mi się że jechałam gdzieś garbusem, który był pomalowany w kubusie puchatki, wraz z 2 siostrami (których zresztą nie mam). Bałam się strasznie, zaparkowałyśmy pod Carrefourem, a ja bałam się że nam samochód ukradną. Odjechałyśmy... I miałyśmy wypadek, samochód dachował. Jedna siostra wyszła, a po chwili wróciła z policjantem, który przyniósł nam jajecznicę Siostra z mundurowym wyszła, a ja wraz z drugą siostrą się całowałyśmy.
babyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:26   #1213
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: Wasze sny

mi przez jakieś ost 2 tyg z dnia na dzień ciagle śniły mi się króliki a to dlatego że nie mogłam się doczekać kiedy wreszcie kupie sobie upragnionego futrzaczka no i mam
i teraz nie moge spać bo chce jak najszybciej wstać aby pobawić się z Migotką jeszcze przed pójściem na uczelnie
__________________

The difference between sex and death is that with death you can do it alone and no one is going to make fun of you.

Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:48   #1214
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Wasze sny

Dzisiaj mi się śniło, że umarłam
ale całe szczęście się obudziłam bo mnie skurcz w nodze złapał
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:45   #1215
free..
Zadomowienie
 
Avatar free..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Wasze sny

mi się dzisiaj śniło, że znalazłam moje kochane rękawiczki, które zgubiłam w zeszłym tygodniu..
a potem, że grałam w karty ze znajomymi o cukierki..
free.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:35   #1216
procentowo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 88
Dot.: Wasze sny

ostatnio śnią mi się coraz głupsze sny
wczoraj:
umówiłam się z koleżanką na sesję o 15.35, ale w między czasie mama wysłała mnie do sklepu po jakąś mąkę i makaron, ale problem w tym, że nie było, więc poszłam do następnego sklepu, który jest dalej o jakieś 800 m. No i patrzę na zegarek, a tu 16.15 ... to ja szybko dzwonie do tej koleżanki i mówię, że ją przepraszam, ale musiałam iść do sklepu i zapomniałam, na co ona puściła focha i już się do mnie nigdy więcej nie odezwała.
dzisiaj:
razem cała moja rodzinka wybrała się do Auchana ;d no i sobie tam łaziliśmy, łaziliśmy aż nagle zaczął wyć alarm i każdy musiał podejść do ochroniarza, na co ja z mamą, że my chcemy wyjść XD no to ten ochroniarz taki troszkę zdenerwowany, no ale nas wypuścił. Zaczął padać deszcz dlatego poszłyśmy na skróty, a tu patrzymy pies i to taki wielki, a z racji tego, że ja strasznie boje się psów powiedziałam, że tamtędy nie pójdę ... no i moja mama mówi, że nic się nie stanie i my przechodzimy, a ten pies na mnie. I potem budzę się we własnym bezpiecznym łóżku
wiem, że głupie ;d
__________________
Life is just a mirror, and what you see out there, you must first see inside of you.
Wally 'Famous' Amos
procentowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 11:25   #1217
Tikoma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z gór
Wiadomości: 74
Dot.: Pochwal się swoimi snami :-)

Ja kiedyś po obejrzeniu mojego ulubionego serialu (i odcinka gdzie cały czas śpiewają) Już po kilku dniach nie tak odrazu miałam sen taki podobny taki mój własny musical Wszyscy z mojej rodziny śpiewali, ja też no i jacyś ludzie których nie znałam i to był mój ulubiony sen jaki kiedykolwiek miałam. Były to śmieszne piosenki, ale nie z serialu tylko troche podobne tz muzyka podobna, ale słowa inne.
Tikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 14:06   #1218
AyaA
Raczkowanie
 
Avatar AyaA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 81
Dot.: Pochwal się swoimi snami :-)

Rzadko miewam sny, ale jak już coś mi się przyśni, to szkoda gadać
Dziś mi się śniło, że w Realu, który wyglądał jak New Yorker w Toruniu, były dwie (właściwe cztery) bluzki w rozmiarze moim i mojej przyjaciółki i my koniecznie chciałyśmy je mieć, ale jak się wchodziło do tego Reala to stała taka baba, co spisywała każdego co wchodził, a my, nie wiedzieć czemu, się jej bałyśmy. Przyjaciółka pokazała mi takie podziemne przejście, taką jakby piwnicę - stodołę, bo tam pełno siana było w środku, ale trzeba było wejść przez okno i zrobić to bardzo dyskretnie, żeby nas policja nie złapała bo to było nielegalne i prawie się nam udało, ale nas jednak policja zobaczyła i nas stamtąd wyciągnęła i się okazało że w tej policji był taki facet ode mnie z pracy i powiedział ze nas zna i jesteśmy mało inwazyjne, ale kazał nam iść normalnym wejściem. No to poszłyśmy przez wejściowe drzwi i kupiłyśmy te bluzki
__________________
give yourself over to absolute pleasure
AyaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 21:23   #1219
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: Wasze sny

Od jakiegoś czasu prawie co noc śni mi się obóz koncentracyjny. Nie wiem co o tym myśleć. Nie wierzę w sny (ani horoskopy ani wróżki..) ale te nie dają mi spokoju.

Sny stają sie coraz bardziej szczegółowe, pojawiają sie w nich osoby z mojego otoczenia, zazwyczaj podobne budynki, czerwona cegła, półokrągłe okna, kraty, druty itp.. pojawia się też woda, zbiornik wodny i te łąki, chaszcze, uciekamy, często wskakujemy do wody, wtedy czuje jej zimno bardzo wyraźnie normalnie jakbym pływała, zawsze udaje nam sie uciec ale przez pół snu wiejemy strażnikom, w okolicy są miasteczka i wsie ale wyludnione

Ostatni sen mialam w ten piątek, siedziałam na drzewie tuż nad napisem Arbeit Macht Frei i widziałam jak przez bramę wpuszczani są ludzie, idą jak na jakiś casting.. znowu ten sam budynek, normalnie koszmar...

Co o tym myślicie ? Nie wiem co może być powodem takich snów. W moim życiu nie dzieło się, nie dzieje się nic szczególnego. Nie jest wyjątkowo spontaniczne i zaskakujące ale za to dość poukladane i spokojne.
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 09:09   #1220
XxValedictionxX
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: psychiatryk
Wiadomości: 842
Dot.: Wasze sny

a ja mam przeważnie piękne sny o nim . I niech tak narazie będzie , nie chce żeby sie zmieniały
__________________

Nastał czas wyjaśnień..
Twoich
wyjaśnień.



mimo wszystko wiesz?

________________
zbyt skomplikowane by nadać temu status
XxValedictionxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 09:28   #1221
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Wasze sny

a mi sie snilo [jutro ustny mam polski] ze mi mowia ze "praca nie na temat prosze wyjsc" i oblalam
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 09:28   #1222
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Wasze sny

Ostatnio mi się, że z moim byłym chłopakiem ubieraliśmy choinkę... ( w maju ).
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 11:47   #1223
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Wasze sny

Miałam dziś bardzo dziwny sen i szczerze mówiąc nie wiem co o nim myśleć. A mianowicie śnił mi sie mój własny ślub. Widziałam siebie stojąca przed ołtarzem W białej, staromodnej sukni ślubnej Obok mnie był mój "przyszły mąż" który cały czas mnie czymś denerwował bo miał jakieś niepoważne zachowanie Ogólnie widziałam jego twarz ale nie był mi znajomy
Potem w niewiadomych celach weszliśmy do Zakrystii, porozmawialiśmy on wrócił przed ołtarz a ja zostałam tam sama. I to co najbardziej mi z tego snu zostało w pamięci to duże lustro w tej Zakrystii Ustałam przed nim i zaczęłam się przeglądać Widziałam jak była uszyta moja suknia, jak miałam upięty welon i w jaką fryzurę byłam uczesana Patrzyłam tak na siebie przez jakiś czas i zaczęłam ubolewać nad tym jak ja mogłam tak strasznie się wystroić do ślubu... No bo fryz to miałam taki nieprzeciętny
Nie wiem jak interpretować ten sen Boje się, że wróży mi staropanieństwo i nie wiem jakie znaczenie mogło mieć te lustro Jeśli ktoś umie zinterpretować to proszę o pomoc

Edytowane przez Mary Louu
Czas edycji: 2009-05-16 o 11:52
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 19:38   #1224
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wasze sny

Dziś mi się śniło, że moja przyjaciółka umarła i w domu mojej babci jakaś trójka przebranych ludzi chcieła mnie zabić.. Ale o ile dobrze pamiętam nie udało im się..
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 20:21   #1225
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Wasze sny

gdy mnie snily sie wypadajace zeby, znaczylo to, ze ktos umrze
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 22:18   #1226
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Wasze sny

snilo mi sie ze wampiry mi ssaly krew z nadgarstka i z szyi..cos strasznego!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 11:41   #1227
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Wasze sny

Mi się śniło, że moi rodzice mieli w pokoju taką sklepową półkę z różnymi gazetami (nowymi) i ja się dziwiłam dlaczego oni w ogóle tego nie otwierają i nie czytają (bo niektóre były zafoliowane). Więc zaczęłam je przeglądać. A potem za tą półką była druga i tam juz leżały najprzeróżniejsze rzeczy a wśród nich znalazłam 60 zł. Za mną siedzieli rodzice a ja próbowałam ostrożnie wziąć tą kasę żeby się nie zorientowali bo stwierdziłam, że te pieniądze są moje tylko zapomniałam ich wziąć
Bezsensowny sen

A drugi sen był bardziej bezsensowny, ale pomimo tego że go pamiętam to go nie ogarniam, był bardzo dziwny.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:08   #1228
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: Wasze sny

snilo mi sie ze moja wspollokatorka siedziala w lazience 4 godziny 8)
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 13:56   #1229
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Wasze sny

Mi się śniła ciąża ( przedwczoraj ),że ja byłam w stanie błogosławionym,w dodatku spodziewam się bliźniaków.
A dzisiaj tzn wczoraj mi się śniło,że koleżanka jest w ciąży.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 12:37   #1230
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Wasze sny

Mnie tez sie ostatnio ciaze snila, choc w niej nie jestem. Podobno ciaza oznacza nadzieje albo nowe wydarzenie.
Dzis w nocy snilo mi sie ze jestem Majkelem S. z Prisona i urwatowalam TBaga
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-29 12:01:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.