oszukiwana całe życie. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 09:05   #31
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: oszukiwana całe życie.

ciężka sprawa ale się skłaniam ku większości- zacznij od ojca, niech powie mamie, jak nie da rady- powiedz Ty. Ja bym powiedziała.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 09:42   #32
kunawku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: oszukiwana całe życie.

powinnaś porozmawiać z ojcem i upewnić się że to prawda chyba że nie masz wątpliwości, i powiedzieć mu, że jeżeli on nie powie twojej mamie prawdy ty to zrobisz. daj mu np. 3 dni na rozmowę z matką a jeśli nie to ty działaj, ona nie może żyć w kłamstwie, jeżeli się za rok dowie że wiedziałaś i nic nie powiedziałaś poczuje się zdradzona przez 2 osoby, może okaże się, że zaakceptuje jakoś to co się wydarzyło i mówiąc jaj wcale nie zniszczysz rodziny. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję: trzymaj się i powodzenia
kunawku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 09:53   #33
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: oszukiwana całe życie.

Cytat:
Napisane przez Danusiatko Pokaż wiadomość

@up
Po co? Matka jest szczęśliwa w obecnej sytuacji.
Moze jednak nie jest, skoro zastanawia sie gdzie znikaja pieniadze co miesiac...

Co do sytuacji, powinnas porozmawiac z ojcem i zmusic go do powiedzenia matce.
Sposob przedstawiony przez alecrim9999 jest super.
Taki maly szantaz, np. jak ty nie powiesz to ja powiem, masz tydzien...

W jaki sposob dowiedzialas sie o siostrze?
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 09:54   #34
fleur88
Raczkowanie
 
Avatar fleur88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z mojego gniazdka :)
Wiadomości: 80
Dot.: oszukiwana całe życie.

Cytat:
Napisane przez suzimuzi Pokaż wiadomość
Dlaczego Ci to mowie? Twoj tata z tego co piszesz nie ma kontaktu z matka Twojej siostry. Dziecko samo na swiat sie nie pcha i ma prawo do obojga rodzicow. Matka to zrozumie. Twoja mama tez ma corke wiec mozliwe ze pozytywnie Was zaskoczy. Moze czuc sie zraniona, ale moze wlasnie stwierdzi, ze tamta dziewczynka tez ma prawo do ojca.

To powiedziawszy zgadzam sie, ze powinna sie o tym dowiedziec od Twojego taty.
A moze spotkaj sie z siostra, a ojcu powiec dzis ide spotkac sie z X. To powie mu wszystko.
Po spotkaniu sam bedzie nalegal na rozmowe.

Takei moje luzne przemyslenia. Pozdrawiam
Ja myślę że to jest bardzo dobry pomysł. Moja mama też ciągle powtarzała że syn mojego ojca sam na świat się nie pchał. Twoja mama może zareagować całkiem dobrze. Ja całe życie mówiłam że nie wybaczę swojemu chłopakowi zdrady przez to co zrobił moj tata mamie (zdradził ją z jej najlepszą przyjaciółką) ale teraz wiem ze jak kogoś się bardzo kocha to wybacza się takie rzeczy, Twoja mama jest już dorosła mądra i dojrzała myślę że zrozumie że stało się to przed ślubem i że on wybrał ją a nie tamtą kobietę i nie mówiąc jej prawdy nie chciał jej ranić. Swoją drogą mu musi też być strasznie ciężko... Ukrywać przed najukochańszymi taki sekret przez tyle długich lat, on musi żyć w poczuciu winy. Tak myślę
fleur88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 10:01   #35
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: oszukiwana całe życie.

Cytat:
Napisane przez Lady_kejsi Pokaż wiadomość
wg mnie rozmowa z tata TAK
z mama NIE bo ktoś tu dobrze napisał że t ICH małżeństwo.
Ludzie popełniają błędy, ale to nie Ty jestes od tego, żeby je naprawić. Pogadaj dla własnego spokoju, ale zdystansuj się od sprawy, nie naciskaj żeby tata powiedział mamie.
Sorki... to MAŁŻEŃSTWO tworzy RODZINĘ, której członkiem jest także autorka wątku!!!
Więc jeśli rozmowa z ojcem nie przyniesie skutku i nie powie on matce autorki wątku prawdy, wówczas dziewczyna ma do tego święte prawo, bo ta sprawa dotyczy JEJ RODZICÓW, JEJ RODZINY!!!

Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 13:27   #36
wtulona w zapach kawy
Przyczajenie
 
Avatar wtulona w zapach kawy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: oszukiwana całe życie.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Hm, jeszcze tego by brakowało, żeby tamta córka skontakowała się z mamą autorki wątku, w końcu ona nie ma nic do stracenia... to bardzo możliwy scenariusz
raczej nie

Cytat:
Napisane przez fleur88 Pokaż wiadomość
Myślę że Twoja mama nie jest szczęśliwa skoro się ciągle kłócą, i myślę że ona może coś podejrzewać bo na co niby Twój tata ma wydawać pieniądze? Myślę też że Ty sama go o to podejrzewałaś. Jak się dowiedziałaś że piszą ze sobą? Albo o Niej?
szczerze to ja myslalam ze ma kochanke haha. o takiej opcji nawet nie myslalam.

Cytat:
Napisane przez magina Pokaż wiadomość
Tak,więc lepiej niech ojciec porozmawia z mamą.Pozniej bedzie mama miala jeszcze większy zal,ze tak pózno się dowiedziala.Ta druga corka moze zwyczajnie teskni za ojcem,kazdy powinien miec tate i mame tez.Mama dowie sie z pewnoscia predzej ,czy póżniej.Mama będzie z pewnoscia wdzieczna wlasnej corce,ze ta,wiedzac o sprawie,probowala rozmawiac z ojcem.Trzeba z nim porozmawiac!Ojcu też napewno jest niezmiernie ciężko,a tej drugiej córce może to da szansę miec tatę,moze gdześ daleko...ale tatę.Mślę,że wsystko bedzie dobrze.
Przecież to ne żadna tajemnica o jakiejs zbrodni,kradzieży...długa ch karcianych...to tylko samo życie.
ona twierdzi ze nie teskni i nie ma mu tego za zle. najdziwniejsze jest to ze ona mieszka blisko moich dziadkow (ze strony ojca) i oni nie chca jej znac. Jak odwiedzamy dziadkow to tata tez ma mozliwosc isc do swojej corki ale tego nie czyni. z tego co wiem to spotkali sie tylko kilka razy, ostatni raz kilka lat temu, a uwierzcie mi ze bylo duzo wiecej sytuacji gdy mogl to zrobic.


Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
nie wyobrazam sobie tego po prostu nie jestem w stanie...
i ze Twoja mama nie wie..

ja też się dowiedziałam przypadkiem. Nie chcę znać ojca, ani jego "rodziny: (juz jakieś 20 lat)
nie chcesz znac ojca i swojego przybranego rodzenstwa? czy masz na mysli ze odszedl do nowej rodziny?

Cytat:
Napisane przez alecrim9999 Pokaż wiadomość
Ach właśnie! Bo nie wiem w sumei czemu dopiero teraz mi przyszly do głowy pytania:
1. A co w sumie ona sądzi o tej całej sytuacji?? Mówiła coś o tym? Sugerowała Ci coś?
2. W jaki sposób się tego dowiedziałaś?
powiedziala ze po prostu chciala poznac siostre i nie mogla czekac az ojciec mi powie bo nie byla pewna czy w ogole to zrobi. i ona mowila mu ze ma w koncu powiedziec, ale jak widac tego nie zrobil. twierdzi ze zrobie jak zechce ale zebym z nim porozmawiala.

dowiedzialam sie tego wlasnie od niej, od mojej siostry. to byl nie maly szok, uslyszec od obcej dziewczyny ze jest moja siostra.

Cytat:
Napisane przez suzimuzi Pokaż wiadomość
Dlaczego Ci to mowie? Twoj tata z tego co piszesz nie ma kontaktu z matka Twojej siostry. Dziecko samo na swiat sie nie pcha i ma prawo do obojga rodzicow. Matka to zrozumie. Twoja mama tez ma corke wiec mozliwe ze pozytywnie Was zaskoczy. Moze czuc sie zraniona, ale moze wlasnie stwierdzi, ze tamta dziewczynka tez ma prawo do ojca.

To powiedziawszy zgadzam sie, ze powinna sie o tym dowiedziec od Twojego taty.
A moze spotkaj sie z siostra, a ojcu powiec dzis ide spotkac sie z X. To powie mu wszystko.
Po spotkaniu sam bedzie nalegal na rozmowe.

Takei moje luzne przemyslenia. Pozdrawiam
ale to ojciec nie chce widywac tamtej corki, a mogl mial okazje!

hehe nie moge powiedziec ze ide sie z nia spotkac bo musialabym do niej jechac kilka godzin, to wtedy musialabym cos powiedziec matce, gdzie jade.

Cytat:
Napisane przez agamazzi Pokaż wiadomość
Moze jednak nie jest, skoro zastanawia sie gdzie znikaja pieniadze co miesiac...

Co do sytuacji, powinnas porozmawiac z ojcem i zmusic go do powiedzenia matce.
Sposob przedstawiony przez alecrim9999 jest super.
Taki maly szantaz, np. jak ty nie powiesz to ja powiem, masz tydzien...

W jaki sposob dowiedzialas sie o siostrze?
tak jak juz pisalam wyzej, od niej wlasnie.

dziewczyny to ejst troche pomotana sytuacja bo ojciec nie wie ze ona mi powiedziala i ona proboje go naklonic zeby sie przyznal mi do tego, a ja mam naklaniac go zeby sie przyznal mamie.
wtulona w zapach kawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 13:49   #37
alecrim9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
Dot.: oszukiwana całe życie.

nie tam.. nie wydaje mi sie pomotane.. ona jego nie przekona.
Ty musisz z nim pogadac. I tyle. Ja na pewno bym tak zrobila... I to niemalze odrazu bo bym nie wytrzymala.
A jak ojciec zobaczy że Ty już wiesz, bo siostra Ci powiedziała to zrozumie w koncu że wszystko już*wylazło na wierzch... Do tej pory był przekonanay że ona nic nie zrobi i sie pomylil. Jak jeszcze usłyszy ultimatum z Twojej strony że jak teraz on nie powie mamie to Ty to zrobisz to ędzie pamiętał że już jedna osoba zrobiła coś za niego i naprawdę się przestraszy że i teraz Ty mogłabyś mamie powiedzieć. A to będzie dla niego bardzo zła sytuacja i uwierz że będzie wolał zrobić to sam...
alecrim9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 14:53   #38
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: oszukiwana całe życie.

Cytat:
Napisane przez wtulona w zapach kawy Pokaż wiadomość
najdziwniejsze jest to ze ona mieszka blisko moich dziadkow (ze strony ojca) i oni nie chca jej znac.
Przecież to córka ich syna, tak samo jak Ty, więc ich akurat nie rozumiem... sorki, ale nieźle Twój ojciec narozrabiał... rozwalił nie tylko swoje własne życie, ale i wszystkich dookoła: Twojej mamy, Twoje, jego własnych rodziców, matki Twojej siostry i Twojej siostry... nieźle i on dorze się z tym czuje??
chyba już czas, żeby wypił piwsko, którego nawarzył...
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 15:09   #39
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: oszukiwana całe życie.

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Teraz to mama poczuje się podwójnie zdradzona:
- raz: przez ojca
- dwa: przez Ciebie

Myślę, że powinnaś porozmawiać z ojcem i powiedzieć mu, że MA powiedzieć mamie prawdę... ja jestem w szoku, jak mógł ją tyle lat oszukiwać i okłamywać , współczuję Twojej mamie!!! bo nawet nie wie z kim pod jednym dachem tyle wspólnych lat przeżyła

Jeśli ojciec nie raczy powiedzieć mamie prawdy, wówczas Ty powinnaś ją o wszystkim poinformować.
Wiesz o wszystkim i pomijając to milczeniem będziesz wspólniczką jego kłamstw i oszustw, a Twojej mamie na pewno się to od Ciebie nie należy.
Oczywiscie! Matka musi wiedziec. No jak to sobie dalej wyobrazasz.?J. W. jest dobrze opisane co powinnas robic i jak. Jakbym była Twoja matka, czułabym sie podwojnie zdradzona. Przez ojca i przez Ciebie. JUZ jestes nie fair.

A propos ojciec Twoj wybitnie wredny charakterek, ze swojego dziecka znac nie chce.

Edytowane przez Gwiazdeczka1978
Czas edycji: 2009-01-27 o 15:51
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:02   #40
wtulona w zapach kawy
Przyczajenie
 
Avatar wtulona w zapach kawy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: oszukiwana całe życie.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Oczywiscie! Matka musi wiedziec. No jak to sobie dalej wyobrazasz.?J. W. jest dobrze opisane co powinnas robic i jak. Jakbym była Twoja matka, czułabym sie podwojnie zdradzona. Przez ojca i przez Ciebie. JUZ jestes nie fair.

A propos ojciec Twoj wybitnie wredny charakterek, ze swojego dziecka znac nie chce.
bo sobie nie radze i zasiegam porady na forum?
no to ciekawe . bo wszyscy radza mi porozmawiac z ojcem a jednoczesnie mowia ze zdradzam matke. to moze ja sie jeszcze mam czuc winna? zaluje ze wiem. tak porozmawiam z nim, zadzwonie do jego sekretarki i umuwie sie na spotkanie - normalna relacja ojca z corką.
wtulona w zapach kawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:10   #41
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: oszukiwana całe życie.

Cytat:
Napisane przez wtulona w zapach kawy Pokaż wiadomość
bo sobie nie radze i zasiegam porady na forum?
no to ciekawe . bo wszyscy radza mi porozmawiac z ojcem a jednoczesnie mowia ze zdradzam matke. to moze ja sie jeszcze mam czuc winna? zaluje ze wiem. tak porozmawiam z nim, zadzwonie do jego sekretarki i umuwie sie na spotkanie - normalna relacja ojca z corką.
Bo Ty wiesz, bo druga corka wie, bo ojciec nie zamierza nic mowic i oszukuje latami Twoja matke i sobie wszyscy razem milczycie. Nad czym sie zastanawiasz? Bosze mam corke i gdyby mi taki numer wywineła kiedys, zawiodłabym sie bardzo.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 16:18   #42
magina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 213
Dot.: oszukiwana całe życie.

Powiedz mi prosze,czy wobec tego uwazasz,ze to Ty powinnas powiedziec swojej mamie?A moze zadzwon do dziadkow,niech oni cos poradza,sa starsi ,doswiadczeni powinni wykazac madrosc zyciowa.Od mlodych wymaga sie aby postepowali roztropnie,a starsi moga sobie dorabiac filozofie do kazdej sytuacji?Ja nie jestem taka mloda i widze co wyprawia moje pokolenie...zgroza!Jesli okaze sie,ze zadni dorosli,tato,dziadkowie czy inne osoby z rodziny ,ktore znaja prawde,nie beda chcialy nic z tym zrobic,To bez wahania porozmawiaj z mamá.I niech nie kombinuja za tydzien czy za miesiac,tylko jeszcze dzisiaj.
magina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:39   #43
wtulona w zapach kawy
Przyczajenie
 
Avatar wtulona w zapach kawy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: oszukiwana całe życie.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Bo Ty wiesz, bo druga corka wie, bo ojciec nie zamierza nic mowic i oszukuje latami Twoja matke i sobie wszyscy razem milczycie. Nad czym sie zastanawiasz? Bosze mam corke i gdyby mi taki numer wywineła kiedys, zawiodłabym sie bardzo.
ja się tylko zastanawiam czy moze on sam by powiedzial, moze chce. nie wiem! chcialabym zeby to on zrobil. mowisz ze oszukuje latami moja matke a ja to co? tez chyba bylam oszukiwana, i jestem nadal bo on nie wie ze wiem. jaki numer? juz sie wczesniej pytalam.. tego samego dnia mialam to zalatwic? tak sie nie da. tez mam uczucia, nie jestem zaprogramowana co zrobic w wypadku gdy...

w kazdym badz razie dziekuje za rady, na dniach napisze jak sie sprawy mają.
wtulona w zapach kawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:51   #44
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: oszukiwana całe życie.

Przeciez oczywiste,ze to nie Twoja wina. Ale Ty wiesz i masz wybor co z ta wiedza zrobic. Oczywiste jest rowniez to,ze to załatwic powinien ojciec.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 17:30   #45
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: oszukiwana całe życie.

Cytat:
Napisane przez wtulona w zapach kawy Pokaż wiadomość



ona twierdzi ze nie teskni i nie ma mu tego za zle. najdziwniejsze jest to ze ona mieszka blisko moich dziadkow (ze strony ojca) i oni nie chca jej znac. Jak odwiedzamy dziadkow to tata tez ma mozliwosc isc do swojej corki ale tego nie czyni. z tego co wiem to spotkali sie tylko kilka razy, ostatni raz kilka lat temu, a uwierzcie mi ze bylo duzo wiecej sytuacji gdy mogl to zrobic.

Tzn. ze twoi dziadkowie tez wiedza?
Wszyscy wiedza oprocz twojej mamy? Pomysl jak sie bedzie czula jak w koncu jako ostatnia sie dowie?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Bo Ty wiesz, bo druga corka wie, bo ojciec nie zamierza nic mowic i oszukuje latami Twoja matke i sobie wszyscy razem milczycie. Nad czym sie zastanawiasz? Bosze mam corke i gdyby mi taki numer wywineła kiedys, zawiodłabym sie bardzo.
zapomnialas dodac ze dziadkowie tez wiedza...

Po co umawiac sie na spotkanie, nie mozesz do niego zadzwonic lub wyslac mu smsa z tekstem: Wiem, ze mam siostre!!
Zobaczysz jak szybko znajdzie czas aby z toba pogadac.
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 17:58   #46
wtulona w zapach kawy
Przyczajenie
 
Avatar wtulona w zapach kawy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: oszukiwana całe życie.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Przeciez oczywiste,ze to nie Twoja wina. Ale Ty wiesz i masz wybor co z ta wiedza zrobic. Oczywiste jest rowniez to,ze to załatwic powinien ojciec.
tak mam wybor. daltego chce porozmawiac z ojcem sama w spokoju! nie na szybko, miedzy jego zebraniami, w spokoju, w spokojnym miejscu.

Cytat:
Napisane przez agamazzi Pokaż wiadomość
Tzn. ze twoi dziadkowie tez wiedza?
Wszyscy wiedza oprocz twojej mamy? Pomysl jak sie bedzie czula jak w koncu jako ostatnia sie dowie?



Po co umawiac sie na spotkanie, nie mozesz do niego zadzwonic lub wyslac mu smsa z tekstem: Wiem, ze mam siostre!!
Zobaczysz jak szybko znajdzie czas aby z toba pogadac.
to bylo tak ze oni nie tolerowali tego zwiazku, zwiazku mojej matki z ojcem tez nie. nie wiem czy w ogole kiedykolwiek go wspeirali. to sa dziwni na prawde dziwni ludzie. moja mama , rodzina nie ma z nimi dobrego kontaktu. gdyby nie fakt ze mieszkaja z moja ciotka i wujkiem pewnie o wiele rzadziej bym ich widywala.

nie chce mu pisac smsa, nie chce z nim gadac przez telefon. chce mu spojrzec prosto w oczy i powiedziec zeby przestal klamac. chce zobaczyc jego reakcje, bo moja bedzie raczej spokojna.
wtulona w zapach kawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 19:17   #47
magina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 213
Dot.: oszukiwana całe życie.

Cytat:
Napisane przez wtulona w zapach kawy Pokaż wiadomość
tak mam wybor. daltego chce porozmawiac z ojcem sama w spokoju! nie na szybko, miedzy jego zebraniami, w spokoju, w spokojnym miejscu.



to bylo tak ze oni nie tolerowali tego zwiazku, zwiazku mojej matki z ojcem tez nie. nie wiem czy w ogole kiedykolwiek go wspeirali. to sa dziwni na prawde dziwni ludzie. moja mama , rodzina nie ma z nimi dobrego kontaktu. gdyby nie fakt ze mieszkaja z moja ciotka i wujkiem pewnie o wiele rzadziej bym ich widywala.

nie chce mu pisac smsa, nie chce z nim gadac przez telefon. chce mu spojrzec prosto w oczy i powiedziec zeby przestal klamac. chce zobaczyc jego reakcje, bo moja bedzie raczej spokojna.
Czyli byc moze Twoj tata bedzie mial w koncu szanse odkryc przed swiatem druga corke,czego wczesniej wzbraniali mu jego rodzice,a On sam nie podolal ciezarowi wowczas skomplikowanych sytuacji i teraz byc moze wiele zmieni sie na lepsze,czego zycze Tobie i Twojej rodzinie,szczegolnie ze powiekszyla sie o siostre,powodzenia!Poradz icie sobie!
magina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 19:26   #48
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: oszukiwana całe życie.

Powodzenia! Przed Toba trudna rozmowa
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 09:36   #49
fleur88
Raczkowanie
 
Avatar fleur88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z mojego gniazdka :)
Wiadomości: 80
Dot.: oszukiwana całe życie.

I o to mi chodziło że myślałaś że ma kochankę, ja też szpiegowałam tatę ale to mama pierwsza się o zdradzie dowiedziała...

Zrób tak jak podpowiada Ci serce, trzymam kciuki za Ciebie żebyś nie wycofała się w ostatniej chwili.
Daj znać jak poszła rozmowa
fleur88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.