Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.) - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 09:58   #2941
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

a swoją drogą... macie niesamowite pomysły )))
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 11:18   #2942
agaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 59
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Do Brydzi_ i RedApple i jak z tym fotkami ??? Też jestem ze Śląska może zawiążemy koalicję i poszukamy jakiegoś fotografa kobiety z Katowic, która hurtowo zrobi nam fotki .......... na Walentynki może nie zdązymy ale na inną okazję będzie jak znalazł.

Edytowane przez agaal
Czas edycji: 2009-02-10 o 11:20
agaal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 13:56   #2943
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez agaal Pokaż wiadomość
Do Brydzi_ i RedApple i jak z tym fotkami ??? Też jestem ze Śląska może zawiążemy koalicję i poszukamy jakiegoś fotografa kobiety z Katowic, która hurtowo zrobi nam fotki .......... na Walentynki może nie zdązymy ale na inną okazję będzie jak znalazł.

no ja jestem jak najbardziej za ! chciałabym jakąś mini sesje ale nie umie nic konkretnego znaleźć
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 14:07   #2944
x3independencex3
Raczkowanie
 
Avatar x3independencex3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z pokoju :D
Wiadomości: 149
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
ja w zeszlym roku kupilam wielka karte walentynkowa. gotowac i piec nie umiem a do tego moj TZ jest nietypowy- udany prezent dla niego to plyty rapowe- pod tym wzgledem jest wybredy i juz w sklepach nie ma tego co chce bo najlepsze ma... a plytke juz mu kupilam ze 4 razy. poza tym to malo romantyczne ;/ jesli chodzi o bielizne to on ma gdzies w jakich majtkach chodzi. w ogole uwaza ze w fajnych(takich jakie mi sie podobaja) ciuchacvh to chodza (sory za takie okreslenie ale on takiego uzywa) pedały wiec jakas koszulka fajna czy majtki fajne odpadaja :/ juz niie mam pojecia co kupic :/ ew perfumy- ale te juz mu wiele razy kupilam :/ hmmm


Twoj facet jest taki jak moj widze.;/
__________________
To dla Ciebie istnieje cały mój świat <3
x3independencex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 14:25   #2945
zusmiechemnatwarzy
Raczkowanie
 
Avatar zusmiechemnatwarzy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 123
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Ja dlugooooo myslalam, co dać temu Mojemu na Walentynki-ogolnie nie przepadam za takimi "świętami", no ale chce mu coś dać. A że nie układa nam się najlepiej to miałam problem większy. I jakoś tak zobaczylam ostatnio reklame babeczek -jak chlopiec rozdaje w szkole koleżanką z imionami na babeczach i mnie jakoś natchnęło. Jeszcze jak zobaczyłam jakie to proste to juz w ogole się ucieszyłam ( same zobaczcie http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/popup/babeczki/ ). Tylko nie wiem jak napis zrobic (typu kocham Cie, albo cos.) tzn czym go wykonac. Macie jakieś pomysły ?
zusmiechemnatwarzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 14:39   #2946
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Mi dzisiaj wypada 4.rocznica z TŻtem ale prezenty sprawujemy sobie dopiero na walentynki ( walentynkowy prezent zrobiliśmy sobie miesiąc temu przekłuwając języki ).Wywołałam nasze zdjęcia ( 45zł) i kupiłam album z kartkami z papieru czerpanego ( 25zł) - wkleję zdjęcia,pamiątki,bilety etc. - mam nadzieję,że się ucieszy,bo wykosztowałam się jak na święta
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 14:44   #2947
x3independencex3
Raczkowanie
 
Avatar x3independencex3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z pokoju :D
Wiadomości: 149
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

dziewczyny ..ja już nie wiem jestem w ogromnej kropce 25 lutego będziemy mieli dopiero 2 miesiące więc nie wypada czegoś odważnego. Ja sądzę że walentynki to święto, w którym liczy się gest i uczucie. Ale nie mam pomysłu na ten gest. czytałam Wasze propozycje ale to jednak jeszcze nie to.
__________________
To dla Ciebie istnieje cały mój świat <3
x3independencex3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 14:54   #2948
zusmiechemnatwarzy
Raczkowanie
 
Avatar zusmiechemnatwarzy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 123
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

x3independencex3 a masz powiedzmy juz jakies pomysłu chociaż troszke podchodzące pod to czego byś chciała ?
zusmiechemnatwarzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 14:56   #2949
x3independencex3
Raczkowanie
 
Avatar x3independencex3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z pokoju :D
Wiadomości: 149
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

mam. tzn. myslalam zeby kupic klucz taki większy i wygrawerowac na nim moje imie. do tego duza kartkę i ogromnego lizaka...chcialam tez zrobic szkicowy portret ...nasz...taki mini.. ale nie ma mi kto tego narysowac a ja nie umiem.
__________________
To dla Ciebie istnieje cały mój świat <3
x3independencex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 15:14   #2950
sQuara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 758
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez x3independencex3 Pokaż wiadomość
mam. tzn. myslalam zeby kupic klucz taki większy i wygrawerowac na nim moje imie. do tego duza kartkę i ogromnego lizaka...chcialam tez zrobic szkicowy portret ...nasz...taki mini.. ale nie ma mi kto tego narysowac a ja nie umiem.
to ne jest jak dla mnie propozycja na ponad 2miesiace zwiazku

ja bym dala misia i wybrala sie do kina. niezobowiazujace

zycze Wam najlepszego ale wspolne zdjecia czy grawerowanie to wydaje mi sie prezenty dla par z dluzszym stazem...;> no nie wiem...
sQuara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 15:17   #2951
zusmiechemnatwarzy
Raczkowanie
 
Avatar zusmiechemnatwarzy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 123
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Jeżeli jesteście ze sobą nie całe dwa miesiące to ja bym kupiła ewentualnie wielkiego lizaka i kartke (tylko przypilnuj go zeby nie postawil lizaka na słońcu :P ). To moze jezeli nie umiesz narysowac to zrob tak(ja tez jestem antytalenciem manualnym dlatego musze sobie radzić :P). Powycinaj duuuzo kolorowych malych serduszek i na kartce A3 badz A4 Z malych serduszek zrob duze serduszko (tak zeby te serducha nakladalay sie na siebie). Albo zrob baaardzo male serduszka i zrob serce wielkosci takiej ormalnej malej ramki .
zusmiechemnatwarzy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 15:17   #2952
Miranda89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

a co sądzicie o zapaliczne zippo?? oczywiscie chce zeby przestal palic ale
to chyba jedyna rzecz ktora moge mu kupic.
Miranda89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 15:22   #2953
agaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 59
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
no ja jestem jak najbardziej za ! chciałabym jakąś mini sesje ale nie umie nic konkretnego znaleźć
Ja nawet się nie rozglądałam ale trzeba pogrzebać bardziej w necie i poszukać jakiegoś atelier i musimy być w kontakcie.Zabieram się za szukanie...
agaal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 15:32   #2954
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
dobre whiski jesli pije
nie pije, więc by mu to stało - nawet by sie pewnie z tego nie ucieszył (a chodził na polibude, więc coś takiego na bank dostanie )

Cytat:
Napisane przez trusiak Pokaż wiadomość
Moj brat dostal od dziewczyny takiego duuuzego szampana zapakowanego w celofan z kokardką oraz tabliczkę taka mosiezną,cos tego typu. A tam napis: Mgr (imie i naziwsko) a na dole data i miaso gdzie sie bronil. A od kolegow dostal dyplom z faajnym tekstem.Dyplom kupiony w sklepie,nie robiony wlasnorecznie
hmm szampan już byłby lepszy, a taka tabliczkę gdzie i za ile można dostać wiesz może?
Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
no ja jestem jak najbardziej za ! chciałabym jakąś mini sesje ale nie umie nic konkretnego znaleźć
ja póki co odpadam - brak funduszy ale poszukać poszukam, bo będę na pewno chciałabym kiedys zrobić
Cytat:
Napisane przez zusmiechemnatwarzy Pokaż wiadomość
Ja dlugooooo myslalam, co dać temu Mojemu na Walentynki-ogolnie nie przepadam za takimi "świętami", no ale chce mu coś dać. A że nie układa nam się najlepiej to miałam problem większy. I jakoś tak zobaczylam ostatnio reklame babeczek -jak chlopiec rozdaje w szkole koleżanką z imionami na babeczach i mnie jakoś natchnęło. Jeszcze jak zobaczyłam jakie to proste to juz w ogole się ucieszyłam ( same zobaczcie http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/popup/babeczki/ ). Tylko nie wiem jak napis zrobic (typu kocham Cie, albo cos.) tzn czym go wykonac. Macie jakieś pomysły ?
ja kupiłam z oetkera takie pisani z kolorowym lukrem do ozdabiania i napisy ładnie wychodzily

Edytowane przez RedApple
Czas edycji: 2009-02-10 o 15:38
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 15:42   #2955
trusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: My world
Wiadomości: 96
GG do trusiak
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
)

hmm szampan już byłby lepszy, a taka tabliczkę gdzie i za ile można dostać wiesz może?
A taka tabliczke zrobila u jubilera. Jesli chcesz to moge zrobic zdjecie,zebys miala pelny obraz tego prezentu
trusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 15:44   #2956
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez trusiak Pokaż wiadomość
A taka tabliczke zrobila u jubilera. Jesli chcesz to moge zrobic zdjecie,zebys miala pelny obraz tego prezentu
jeślibyś mogła byłoby super
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 15:56   #2957
agaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 59
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
no ja jestem jak najbardziej za ! chciałabym jakąś mini sesje ale nie umie nic konkretnego znaleźć
poki co znalazłam tyle
http://www.fotoimperia.pl/
http://www.foto-ms.go.pl/
http://www.katarzynarzeszowska.com/
i ostatnia ofera podoba mi się najbardziej ale chyba jest najdroższa trzeba zadzwonić i zapytać
agaal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 16:26   #2958
Xardas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
jesli chodzi o bielizne to on ma gdzies w jakich majtkach chodzi. w ogole uwaza ze w fajnych(takich jakie mi sie podobaja) ciuchacvh to chodza (sory za takie okreslenie ale on takiego uzywa) pedały wiec jakas koszulka fajna czy majtki fajne odpadaja :/
Hehe, dziewczyny jeśli chcecie zrobić facetowi bieliźniany prezent to kupcie jakąś sexy bieliznę dla siebie, większość facetów bardziej to doceni niż nową parę gatek dla siebie .
Xardas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 16:40   #2959
telimenka
Przyczajenie
 
Avatar telimenka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

drogie koleżanki mam taki sam problem jak Wy ale chyba zrobię babeczki ;P z pieczeniem tak średnio ale chyba dam radę ;D mój TŻ wymyślił jakąś wycieczke we dwoje.. aż sie boje co mu mogło przyjść do głowy..
dziewczyny jeśli wasz TŻ jest gorącym kibicem jakiejś drużyny to polecam jakiś gadżet z jej logo ja np namalowałam na dużym formacie brystolu herb jego ukochanej drużyny i dałam do antyramy jego radość była ogromna! mogą też być koszulki, szaliki itp... mężczyźni to mało skomplikowane stworzenia które cieszą sie bardziej z rzeczy które ich interesują niż z romantycznych prezencików.. niestety ;(
telimenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 18:56   #2960
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

a ja choruje dzisiaj bylam u lekarza i mam siedziec do caly tydzien w domu
nawet nie moge wyjsc po prezent dla Tż, ani nie upieke babeczek bo nie ma mi kto isc po nie do sklepu i po te papierki
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 22:50   #2961
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
a ja choruje dzisiaj bylam u lekarza i mam siedziec do caly tydzien w domu
nawet nie moge wyjsc po prezent dla Tż, ani nie upieke babeczek bo nie ma mi kto isc po nie do sklepu i po te papierki
zamów przez internet
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 23:02   #2962
zusmiechemnatwarzy
Raczkowanie
 
Avatar zusmiechemnatwarzy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 123
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość

ja kupiłam z oetkera takie pisani z kolorowym lukrem do ozdabiania i napisy ładnie wychodzily
A kojarzysz jak to wygladało może żeby opisać lub ftke tutaj wstawić? Bo ja jakoś za bardoz nie kumam o co chodzi :P


Juz znalazłam o co mniej wiecej chodzi

Edytowane przez zusmiechemnatwarzy
Czas edycji: 2009-02-10 o 23:06 Powód: dopisek
zusmiechemnatwarzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 06:42   #2963
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

madzia_g
ja w zeszlym roku kupilam wielka karte walentynkowa. gotowac i piec nie umiem a do tego moj TZ jest nietypowy- udany prezent dla niego to plyty rapowe- pod tym wzgledem jest wybredy i juz w sklepach nie ma tego co chce bo najlepsze ma... a plytke juz mu kupilam ze 4 razy. poza tym to malo romantyczne ;/ jesli chodzi o bielizne to on ma gdzies w jakich majtkach chodzi. w ogole uwaza ze w fajnych(takich jakie mi sie podobaja) ciuchacvh to chodza (sory za takie okreslenie ale on takiego uzywa) pedały wiec jakas koszulka fajna czy majtki fajne odpadaja :/ juz niie mam pojecia co kupic :/ ew perfumy- ale te juz mu wiele razy kupilam :/ hmmm

Ty to chyba choidzisz z moim TŻ . masakra też nie wiem. niby mamy jechać do Łdz wiecie kino itp. to i tak lol śmieje sie że go wymienili bo zawsze uważał to za głupote. też niewiem co mu kupić. płyty były. ciuchy też ja trafiam tylko jak on jest koło mnie a jak sama wybieram to dupa. na gwiazdke kupiłam mu krem do twarzy i zastanawiamłam sie co na to powie. na poczatku cisza (skupił sie na płycie Fokusa) a teraz hcodzi i mówi ze krem taki fajny bla bla bla. zdjęcie było rok temu. jaaaa ;/
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:03   #2964
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

A ja mam taką wizję

Z tego względu, że w tym roku mam dość ograniczony i mały budżet postanowiłam zrobić coś takiego :P

Oto mój ,,przepis''na prezent
1. http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/popup/babeczki/
Kupię te czekoladowe, a na nich białym lukrem na każdej narysuję serduszko
2. Myślę też o tym, żeby w każdej babeczce umieścić niespodziankę. Jakąś karteczkę z fajnym napisem ( o tym co będą zawierać karteczki jeszcze pomyślę A może macie jakieś pomysły co napisać i jak je tam umieścić, żeby po upieczeniu nadal były karteczkami ??
3. Kupię praktyczne pudełeczko, albo blaszane, albo po prostu czerwony kartonik, w środku jakaś ,,wyściółka'' żeby babeczki sobie ładnie leżały
4. No i standardowo już 6 raz z rzędu Walentynka

W zeszył roku mój TŻ dostał ode mnie płytę, na którą nagrałam piosenkę dla niego którą sama zaśpiewałam i gorący filmik, który mu sama nagrałam (hyhy ) no i do tego antyrama, a w niej nasze zdjęcia

PS. Nie orientujecie się, czy w opakowaniu tych babeczek są już te papierowe foremki, cz sama muszę je zakupić?

Pozdrawiam I liczę na małe sugestie
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:39   #2965
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
A ja mam taką wizję

Z tego względu, że w tym roku mam dość ograniczony i mały budżet postanowiłam zrobić coś takiego :P

Oto mój ,,przepis''na prezent
1. http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/popup/babeczki/
Kupię te czekoladowe, a na nich białym lukrem na każdej narysuję serduszko
2. Myślę też o tym, żeby w każdej babeczce umieścić niespodziankę. Jakąś karteczkę z fajnym napisem ( o tym co będą zawierać karteczki jeszcze pomyślę A może macie jakieś pomysły co napisać i jak je tam umieścić, żeby po upieczeniu nadal były karteczkami ??
3. Kupię praktyczne pudełeczko, albo blaszane, albo po prostu czerwony kartonik, w środku jakaś ,,wyściółka'' żeby babeczki sobie ładnie leżały
4. No i standardowo już 6 raz z rzędu Walentynka

W zeszył roku mój TŻ dostał ode mnie płytę, na którą nagrałam piosenkę dla niego którą sama zaśpiewałam i gorący filmik, który mu sama nagrałam (hyhy ) no i do tego antyrama, a w niej nasze zdjęcia

PS. Nie orientujecie się, czy w opakowaniu tych babeczek są już te papierowe foremki, cz sama muszę je zakupić?

Pozdrawiam I liczę na małe sugestie
: jupi::j upi::ju pi::jup i:
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:54   #2966
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

sa foremki, ale nie orientuje sie ile
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:04   #2967
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

a robiła juz ktoras z was te babeczki? smaczne wychodzą ?
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:08   #2968
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
a robiła juz ktoras z was te babeczki? smaczne wychodzą ?
Ponoc tak
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:11   #2969
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Ponoc tak
nawe dobre wychodza
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:34   #2970
ZuziaFruzia
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 445
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Mia świetny pomysł masz z tymi babeczkami. A może lepiej te karteczki poprzyklejeć lukrem do wykałaczki i powbijać w te babeczki, bo wątpię żeby przetrwały pieczenie. Jeśli chodzi o foremki to w każdym opakowaniu babeczek oetkera jest 12 tych foremek, wiem bo to moje ulubione
ZuziaFruzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.