wakacje w Londynie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 13:34   #1
Monii07
Wtajemniczenie
 
Avatar Monii07
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 250
GG do Monii07

wakacje w Londynie


Hej. Ciekawi mnie czy może nie które z was były na takich obozach językowych:
Polegają na uczeniu się języka, poprzez tymczasowe mieszkanie z jakąś anglojęzyczną rodziną w Anglii. Takie jakby zwiedzanie Londynu i przy okazji uczestnictwo w kursie językowym.

Wiecie coś na ten temat?

Jeśli coś pokręciłam to przepraszam. Przeczytałam o tym w internecie i myślę, że mogłabym się na coś takiego odważyc podczas wakacji.
__________________

if that is tragic… then give me tragedy.

Edytowane przez Monii07
Czas edycji: 2009-02-12 o 13:36
Monii07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 07:36   #2
Ibermaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 45
GG do Ibermaxx Send a message via Skype™ to Ibermaxx
Dot.: wakacje w Londynie

Wakacje w Londynie...hmmm..kombinac ja tych dwóch słów to przerażające....wycieczka do Londynu, to ok.
Miasto wspaniałe na zwiedzanie kilkudniowe i to wszystko. Oczywiście warto i należy zobaczyć, ale nie wakacje ..brrr
Pozdrawiam
Ibermaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 07:57   #3
Klaudiacb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 146
Dot.: wakacje w Londynie

czesc

ja jade do londynu w wakacje, jeszcze nie na 100%.
proponuje ci biuro podrozy ATAS, bylam z nimi jakies 2-3 lata temu na obozie jezykowym w londynie przez 16 dni. w tym roku tez z nimi jade 7. lipca ale na 9 dni, bo te na 16 dni nie pasuja mi daty. ale jest bardzo fajnie i polecam. lekcje angielskiego i zwiedzanie popoludniu
__________________
.
Klaudiacb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 17:45   #4
Monii07
Wtajemniczenie
 
Avatar Monii07
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 250
GG do Monii07
Dot.: wakacje w Londynie

przepraszam za tytuł wątku, ale chyba nie myslalam jak go pisalam

dzięki za odpowiedzi. Wiem, że do wakacji jeszcze daleko, ale chcialabym trochę
podszkolic język. Przydałoby się na maturę ustną
Co innego rozmawiac na lekcjach, a co innego w kraju gdzie niemalże wszyscy mówią
tylko po angielsku...
__________________

if that is tragic… then give me tragedy.
Monii07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 19:26   #5
Asiunia90
Przyczajenie
 
Avatar Asiunia90
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 12
Dot.: wakacje w Londynie

Ja miałam okazje spedzić wakacje na takim obozie jezykowym w Londynie, zwiedzanie plus nauka jezyka, tylko z tym uczeniem sie jezyka to wygladalo w ten sposob ze dostalismy jakies cwiczenia i musielismy je wypelniac np w muzeach i takich tam,potem dla najlepszych byly nagrody, a rozmawiac moglam jedynie z nasza tymczasową "mamą" byla sympatyczną murzynką ale niestety bardzo malo z nia rozmawiałysmy nawet mozna powiedziec ze wogole, wiec jezyka nauczyłam sie na tym obozie tyle co nic, ale wspaniale wrazenia pozostaly, warto odwiedzic to miasto. Akurat w moim przypadku na obozie we Włoszech rozmawialam o wiele, wiele wiecej po angielsku z ludzmi miejscowymi i z innych krajow niz na obozie w Londynie, wiec jesli chcesz sie czegos nauczyc to raczej musialby to być oboz z lekcajmi w jakiejs szkole jezykowej tam w Londynie a nie taki zwykly bez lekcji jak w szkole, albo moze poprostu inne miasto niz Londyn.., na obozie w Londynie(bez lekcji) mozesz wykorzystac to co juz umiesz, mozesz to utrwalic, moim zdaniem nic wiecej.. zycze trafnych wyborow
Asiunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 16:06   #6
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: wakacje w Londynie

Hey girls! Whats up

No wiec moje doswiadczenia z podrozami do Londynu:

bylam tam jako mala siksa na obozie jezykowym organizowanym z pomoca ZHP, w 2000 roku.
generalnie 7 dni, rajd po zabytkach, zero prawdziwego londynu, nudne lekcje z polska nauczycielka. nie warto

za to powiem co warto zrobic...

warto wszystko sobie zorganizowac samemu, pojechac w pojedynke i czerpac z Londynu wszystko co najlepsze, doslownie wdychac go wszystkimi porami ciala

jedyny warunek, ktory jest nieunikniony to musicie miec tam kogos znajomego. kogokolwiek, kto przenocuje was na okolo 10-14 dni. nawet za drobna oplata. lepsze to niz szukanie schroniska, nocowanie z obcymi ludzmi w pokoju i w dodatku strata kasy.

wiec
- najpierw zalatwiacie sobie nocleg u znajomych
- rezerwujecie lot w obie strony z tanimi liniami lotniczymi - uwaga - ceny sa super - ja rok temu w marcu kupilam bilet z lodzi do londynu w obie strony za 179zł!!!!!
- potem tylko czekacie i sie pakujecie
- a potem.................... ..............FUN!!!!
- poruszajcie sie zgodnie z mapą metra, a sie nie zgubicie, zawsze zwiedzajcie zgodnie z planem metra. to latwe, naprawde. zawsze pamietajcie o biletach, a jak sie zgubicie, pytajcie o najblizsza stacje metra.
- na zachodzie w duzych miastach bardzo trudno jest sie zgubic
- rozmawiajacie z kazdym ktow sie nawinie, poznawajcie nowych ludzi, niczego sie nie bójcie!

to gwarantuje ZAJEFAJNE wspomnienia!!!! to najlepszy wyjazd w moim zyciu, pelen przygod i nowych przyjazni.
a w dodatku...za calosc - 10 dni, wydalam 600zł. razem z biletami, rozrywka, jedzeniem, wszystkim!!!!

naprawde polecam!!!!
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.