Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.) - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 11:40   #3031
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

wzorowalam sie na tym

http://www.cafeart.pl/20080329696/mi...+Tw%F3j+g%B3os.
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:42   #3032
@g@t@90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 369
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez trusiak Pokaż wiadomość
Wczoraj widzialam takie serduszko w empiku. Ale nie wiem ile kosztowalo.
Dzięki pewnie zajrzę i może spotkam pudełko na cukierki czy coś
@g@t@90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 12:45   #3033
nightrainn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

jako, że nie darzę tego święta szczególną sympatią, więc nie będzie wystawnych, kiczowatych prezentów, ale bardziej coś DLA NAS.

będzie pudełeczko, w którym są trzy zawiniątka ale nie widać co w nich jest. na górze czerwony lizak z wiadomym napisem ^^

a w zawiniątkach:
bita śmietana, płynna czekolada i oliwka do masażu

co Wy na to?;>
ucieszy się?


alternatywą jest mój portret naszkicowany ołówkiem w antyramie, który narysowała moja przyjaciółka i mi dała tylko, że mojemu M. się kreska średnio podobała. ale jemu to zawsze coś nie pasuje ;]
nightrainn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:31   #3034
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez nightrainn Pokaż wiadomość
jako, że nie darzę tego święta szczególną sympatią, więc nie będzie wystawnych, kiczowatych prezentów, ale bardziej coś DLA NAS.

będzie pudełeczko, w którym są trzy zawiniątka ale nie widać co w nich jest. na górze czerwony lizak z wiadomym napisem ^^

a w zawiniątkach:
bita śmietana, płynna czekolada i oliwka do masażu

co Wy na to?;>
ucieszy się?


alternatywą jest mój portret naszkicowany ołówkiem w antyramie, który narysowała moja przyjaciółka i mi dała tylko, że mojemu M. się kreska średnio podobała. ale jemu to zawsze coś nie pasuje ;]
Jak najbardziej tak
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 13:32   #3035
sQuara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 758
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

a ja mu dam te karteczki z marzeniami do spelnienia bede miala cos dla siebie tez;d a ze ja studiuje w innym miescie to poprsotu cala sobote razem spedzimy bez specjalnych prezentow czy kawiarni tylko w domq ze soba;-)
sQuara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 14:04   #3036
trusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: My world
Wiadomości: 96
GG do trusiak
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez agatka13121988 Pokaż wiadomość
Dzieki za link! Mozliwe,ze skorzystam.Instrukcja swietna bo kazdy krok jest opisany.Ale zdolnosci manulanych to ja nie posiadam za bardzo :/
trusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 14:13   #3037
sQuara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 758
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

to mozna pudelka po butow owinac ladnie;> * latwiej

ja kiedys pakowalam okragla kule imprezowa to okleilam pudelko w ksztalcie walca...ajjj sie nadenerwowalam ... po patyczkach do uszu... liczy sie efekt xD
sQuara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 15:09   #3038
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

http://www.allegro.pl/item548446528_..._urodziny.html
czy jak wkleję fajna foto i dam napis "kubek mgr inż. XXXXX" i jego fajne zdjęcie, to będzie dobry pomysł na magisterke? Mam bardzo oganiczone fundusze, a z tych droższych prezentów typu pióro to juz dostał

Cytat:
Napisane przez sQuara Pokaż wiadomość
to mozna pudelka po butow owinac ladnie;> * latwiej

ja kiedys pakowalam okragla kule imprezowa to okleilam pudelko w ksztalcie walca...ajjj sie nadenerwowalam ... po patyczkach do uszu... liczy sie efekt xD
ja kiedyś opakowałam papierem pakunkowym pudło po butach kumpeli an 18stke i bardzo ładnie wyszło

patrzcie co znalazłam, dobre
http://www.allegro.pl/item531750535_...a.html#gallery

Edytowane przez RedApple
Czas edycji: 2009-02-12 o 15:13 Powód: dopisek
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 15:37   #3039
x3independencex3
Raczkowanie
 
Avatar x3independencex3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z pokoju :D
Wiadomości: 149
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

hm moze byc?;>.

będzie sie cieszyl ?;>
__________________
To dla Ciebie istnieje cały mój świat <3

Edytowane przez x3independencex3
Czas edycji: 2009-03-22 o 08:40
x3independencex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 16:32   #3040
Ciruela1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z peceta
Wiadomości: 75
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item548446528_..._urodziny.html
czy jak wkleję fajna foto i dam napis "kubek mgr inż. XXXXX" i jego fajne zdjęcie, to będzie dobry pomysł na magisterke? Mam bardzo oganiczone fundusze, a z tych droższych prezentów typu pióro to juz dostał



ja kiedyś opakowałam papierem pakunkowym pudło po butach kumpeli an 18stke i bardzo ładnie wyszło

patrzcie co znalazłam, dobre
http://www.allegro.pl/item531750535_...a.html#gallery
ale swietny pomysl z tym kubkiem! szkoda, ze sama juz kupilam, zaplacilam w sumie wiecej, a ten bylby mimo wszystko bardziej oryginalny
__________________
byle do przodu
małymi kroczkami
ale zawsze
Ciruela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 16:38   #3041
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

kupiłaś na Walentynki czy z tej okazji co ja
wiecie co sama piszę certyfikat magistra od jednej z wizażanek mam tekst, reszte sama dokadam logo polibudy i takie tam

i nie wiem czy kubek czy co

zrobiłam coś takiego:
teraz mi jeszcze powiedzcie czy papier do wizytówek bedzie ładny? da sie to na nim wogóle wydrukować? Bo kupiłam dziś, ale jakis gruby jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mgrrrrrrrrrrrr.jpg (42,7 KB, 236 załadowań)

Edytowane przez RedApple
Czas edycji: 2009-02-12 o 17:23
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 17:28   #3042
behemotek
Raczkowanie
 
Avatar behemotek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 112
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

sądzę, że z tego kubka będzie zadowolony
a skoro jest na polibudzie to fajnie by było przemycić gdzieś jeszcze takie motywy trochę związane z jego kierunkiem... mój jest na fizyce, więc wszelkie fruwające atomy, mapki pulsarów (tak, astronomią też się interesuje) itp. są fajnym tłem dla wszelkiego rodzaju prezentów
strasznie mi się podobał pomysł z tymi cuksami i powodami dla których go kocham... ale za mało czasu może następnym razem
no i ten prezent z bitą śmietaną - meeega
my poszliśmy praktycznie... może mało romantycznie, ale wybraliśmy sobie oklejki na lapki
a cały dzień ze sobą pewnie bo wieczorem to w pociągu... na snowboard :P więc wszelkie romantyczne kolacje odpadają a macie jakieś pomysły na wspólny dzień? prócz kina - bo tam tłok :P
__________________
Nasze kociaki!
behemotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 17:55   #3043
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

mój ma specjalnośc odlewnictwo, więc sama nie wiem, bardziej interesuje się mechanikom nawet bym powiedziała.
pomóżcie mi coś wybrać stąd:
http://www.allegro.pl/item545289130_...i.html#gallery
http://www.allegro.pl/item550740634_...r.html#gallery
http://www.allegro.pl/item548446528_...y.html#gallery
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 18:11   #3044
trusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: My world
Wiadomości: 96
GG do trusiak
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Teraz jestem na etapie szukania ladnego wiersza. Wiem,ze jest ich pelno ale wg mnie sa to rymy krakowsko-czestochowskie. A chcialabym cos ambitniejszego. Zna ktos strony z takimi wierszami?
A co do kubkow Red_apple to wg mnie albo 1 albo 2 wzor. Pierwszy chyba lepszy bo bardziej kolorowy i wesoly
trusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 18:44   #3045
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

albo Coelho
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 20:10   #3046
Eweczka173
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 370
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Albo wiersze Poświatowskiej też są ładne
Eweczka173 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 20:18   #3047
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez trusiak Pokaż wiadomość
Dzieki za link! Mozliwe,ze skorzystam.Instrukcja swietna bo kazdy krok jest opisany.Ale zdolnosci manulanych to ja nie posiadam za bardzo :/
tez nieposiadam, ale pudelko wyszlo swietnie
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 06:49   #3048
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Dziewczyny a u mnie tragedia! Od paru dni czekam na pieniądze (miałam dostać za przesyłkę pobraniową!) i dalej nic! Nie mam na prezent dla TŻta zresztą i tak nie wiedziałam co kupić. Ale kurcze zapłaciłam tylko za kino i na tyle i mi wystarczyło mam nadzieję, że dzisiaj dojdą te pieniądze mi na konto, bo wiem, że dziewczyna dostała paczkę już w środę!
Jak nie dostanę pieniędzy to TŻ będzie bez prezentu ode mnie

Nie wiecie może ile trzeba czekać, aż poczta przeleje pieniądze na konto?
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 07:21   #3049
cornellia33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 118
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

u mnie też nie najlepiej nie mam jeszcze pomysłu na prezent,postrama sie przegrzebać kilka wątków może coś uda mi się wybrać
cornellia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 10:27   #3050
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Dziewczyny ja wpadlam na taki pomysl zeby kupic taka ogromna kartke walentynkowa, i tam na jednej stronie sa zyczenia a druga jest pusta, i na tej pustej bym przykleila kilka naszych zdjec plus jakies cytaty, co wy na to?
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 10:56   #3051
sQuara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 758
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja wpadlam na taki pomysl zeby kupic taka ogromna kartke walentynkowa, i tam na jednej stronie sa zyczenia a druga jest pusta, i na tej pustej bym przykleila kilka naszych zdjec plus jakies cytaty, co wy na to?

robilam kiedys takie super efekt)
sQuara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 11:45   #3052
zusmiechemnatwarzy
Raczkowanie
 
Avatar zusmiechemnatwarzy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 123
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość

to dam mu zamiast tych babeczek.... całe pudło (tj 100 sztuk) cukierków (bede starała sie znaleźc jakies czerwone... albo czekoladki w kształcie serca (lub cos podobnego) i do kazdego cukierka doczepie karteczke z jednym powodem 'dlaczego...' karteczki sa juz w trakcie robienia (jestem przy 60... z czerwonego papieru z fakturą.... w środku sie otwiera i na białej jest napis...

wszytsko wrzuce do pudełka i moze wypełnie jeszcze płatkami róz lub jakims konfetti....
na wierzchu pudełka przykleje kartke: własnie dlatego.... a w środku na cukierkach połoze kartke z napiem... Kocham Cie...

zastanawiam sie czy nie wrzucic np 5-6 cukierków z karteczka w innym kolorze, które symbolizowały by niespodziewajkę dla mojej walentyny


jak myslicie?
Aaaaaa super pomysł Może na następny raz albo inną okolicznośc ukradne Ci go . A ja musze dzisiaj babeczki zrobić, bo jutro mam matme, potem łyżwy, a wieczorem studniówka i nie zdarze ich jutro upiec
zusmiechemnatwarzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 11:49   #3053
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

dostałam pieniądze i zaraz jadę na miasto może coś znajdę wieczorem napiszę co kupiłam
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 12:50   #3054
alexz johnson
Zadomowienie
 
Avatar alexz johnson
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 438
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

a ja swojemu zrobilam taki swiecznik z masy solnej z serduszkami - pomalowalam go złotym sprayem i zawiazalam czerwona tasiemka . do tego kupilam drzewo szczescia z serduszkami, kartke i wlasnie zrobilam ciasto w ksztalcie serca - z wiorkami kokosowymi moze zrobie fotki to wstawie, buziaki ;*
alexz johnson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 13:30   #3055
trusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: My world
Wiadomości: 96
GG do trusiak
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez zusmiechemnatwarzy Pokaż wiadomość
Aaaaaa super pomysł Może na następny raz albo inną okolicznośc ukradne Ci go . A ja musze dzisiaj babeczki zrobić, bo jutro mam matme, potem łyżwy, a wieczorem studniówka i nie zdarze ich jutro upiec
To zdazysz przed studniowka isc na lyzwy?
trusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 17:14   #3056
coll
Raczkowanie
 
Avatar coll
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
GG do coll
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

ja na walentynki dla swojego tż kupiłam czerwony kubek z wygrawerowanym cytatem a po drugiej z datą od kąd jesteśmy razem, bokserki z rozowym serduszkiem, krem do buzi (sam zamawiał ) slodycze i kartke musze jeszcze jakiś łany wierszyk wpsiać
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam gdzie chcą...
coll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 17:23   #3057
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

No więc już piszę co kupiłam
Kupiłam czerwone pudełko w kształcie serca na dnie pudełka napisałam cytat, który jedna z Wizażanek pisała w tym wątku:

"A pewnego dnia zapytasz mnie:
Co bardziej kocham?
Ciebie czy moje życie? Ja odpowiem:
-Moje życie.
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa,
nie wiedząc,że moje życie to Ty."

Do tego kupiłam srebrny krzyżyk do łańcuszka TŻta (wcześniejszy mu się urwał i nie nosi) włożyłam w małym pudełeczku do pudełka serca oprócz tego włożyłam tam jeszcze prezerwatywę i napisałam na niej: 'Dzisiaj TAK kochanie' no i to wszystko zasypałam cukierkami (ledwo co mi się zmieściły), które kupiłam na wagę No i tyle
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 17:53   #3058
Gosiaczek2507
Zadomowienie
 
Avatar Gosiaczek2507
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry ( Śląskie)
Wiadomości: 1 919
GG do Gosiaczek2507
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

ja kupiłam Tżtowi rękawiczki do ćwiczenia bo chciał do tego jakieś słodycze i kartka jutro jeszcze bedzie kolacja. doradzicie mi jak udekorowac maly stół??
__________________
moja stronka

blog

http://tworczoscgosiaczka.blogspot.com/
Gosiaczek2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 18:12   #3059
julitta17
Zadomowienie
 
Avatar julitta17
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: opo
Wiadomości: 1 265
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

zależy jak mały stół ale myśle ze mozesz ustawic swieczki takie małe podgrzewacze w serce na całym stole


Mam taki dylemat, bo zgadaliśmy sie z TŻ ze nie robimy sobie prezentow tylko kolacje razem zrobimy i zjemy a ja powiedzialam ze zadbam o deser, no i znalazlam przepis na fajne ciasteczka juz wszystko kupilam zrobilam na nie ladne pudelko ale bardzo spodobal mi sie pomysl z tym aby umiescic instrukcje obslugi ciasteczek a pod kazdym jakis tekst ze kocham go za cos tam czy bonus np kapiel. i tu moj problem bo niewiem czy to bedzie potraktowane przez niego jak dese czy uzna to jako prezent ktorych mielismy sobie nie robic?? co myślicie dziewczyny?
__________________
życie masz więc z życia korzystaj

znowu jestem RrrrrRuda

walka z nadmiarem kg
(waga wyjściowa 65kg ) cel nr 1 : -1kg
cel nr 2 : -2kg
cel nr 3 : -2kg
cel nr 4: -2kg
(waga końcowa 56kg)cel nr 5 : -2kg
julitta17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 18:35   #3060
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

a ja z racji tego, że jutro walentynki,a w poniedziałek rocznica - zrobiłam książkę z Naszymi e-mailami (poznaliśmy się przez grono), do tego dedykacja i 366 serduszek z określeniami miłości i takimi Naszymi wyrażeniami.Bawiłam się w to nie z racji walentynek,ale z okazji rocznicy. Gdyby tu tylko o walentynki chodziło byłby bardzo symboliczny prezent.
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.