TYLKO-Stradivarius-moja milość:) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-27, 10:05   #91
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
^ dziewczyny, wy odrazy z teoria spiskowa.. te kurtki w zeszlym sezonie byly wyprzedane we wszystkich sklepach, watpie zeby jakas sie ostala. a ceny? czesto pracownicy sie myla i naklejaja zle ceny; wiele razy w zarze zdarzalo mi sie ze cena "na kasie" roznila sie od ceny z metki.

edit:
aby nie byc goloslownym:
tshirt, spodnica i broszka

przesłodka ta Twoja spódniczka, można wiedzieć ile za nią zapłaciłaś?
endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 11:35   #92
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

thx! kosztowala 79zl. jest tez sporo bezowych i szarych o podobnym kroju
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 11:39   #93
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
thx! kosztowala 79zl. jest tez sporo bezowych i szarych o podobnym kroju
to super mam takich podobnych duzo w swojej szafie sprzed 4 lat trzeba bedzie odswierzyc
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 12:34   #94
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
^ dziewczyny, wy odrazy z teoria spiskowa.. te kurtki w zeszlym sezonie byly wyprzedane we wszystkich sklepach, watpie zeby jakas sie ostala. a ceny? czesto pracownicy sie myla i naklejaja zle ceny; wiele razy w zarze zdarzalo mi sie ze cena "na kasie" roznila sie od ceny z metki.

edit:
aby nie byc goloslownym:
tshirt, spodnica i broszka
Niestety, mylisz się ...

Tak mi się też przypomnialo ... na wyrpzedaży wisiały w Zarze płaszczyki, takie jasne trenczyki, w przecenie za 129 zł chyba. I co? wczoraj patrzę, a tu na pomarańczowej (czyli NA PEWNO ze starych kolekcji) naklejona NOWA BIAŁA cena 399 chyba ...
Dalej twierdzisz, że pracownice Indetexu się mylą?
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 13:38   #95
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Niestety, mylisz się ...

Tak mi się też przypomnialo ... na wyrpzedaży wisiały w Zarze płaszczyki, takie jasne trenczyki, w przecenie za 129 zł chyba. I co? wczoraj patrzę, a tu na pomarańczowej (czyli NA PEWNO ze starych kolekcji) naklejona NOWA BIAŁA cena 399 chyba ...
Dalej twierdzisz, że pracownice Indetexu się mylą?
tak i to bardzo(mam tu na mysli pracownikow sklepow a nie biur korporacji); przyklad: torba ktora widac czesciowo na jednym ze zdjec - spodobala mi sie kiedy zobaczylam ja pierwszy raz, ale kosztowala 189 wiec stwierdzilam ze musi poczekac, ostatnio wchodze do zary i co widze - ta sama torba (nowa kolekcja) kosztuje juz tylko 129, zadnych pomaranczowych naklejek itp.

inna sprawda ze nawet jesli przeklejaja nowe ceny na stare produkty to nie jest to niezgodne z prawem. oczywiscie jesli takie zachowanie zauwazysz i cie zbulwersuje mozesz proprosic o rozmowe z kierownikiem sklepu
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 13:58   #96
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
tak i to bardzo(mam tu na mysli pracownikow sklepow a nie biur korporacji); przyklad: torba ktora widac czesciowo na jednym ze zdjec - spodobala mi sie kiedy zobaczylam ja pierwszy raz, ale kosztowala 189 wiec stwierdzilam ze musi poczekac, ostatnio wchodze do zary i co widze - ta sama torba (nowa kolekcja) kosztuje juz tylko 129, zadnych pomaranczowych naklejek itp.

inna sprawda ze nawet jesli przeklejaja nowe ceny na stare produkty to nie jest to niezgodne z prawem. oczywiscie jesli takie zachowanie zauwazysz i cie zbulwersuje mozesz proprosic o rozmowe z kierownikiem sklepu
Wiesz, ja tam nie jestem jakimś upierdliwcem, żeby afery robić, ale kiedyś zrobiłam ... w Top Sekrecie.
Bo była promocja na część asortymentu. Kupowałyśmy z siostrą prezenty gwiazdkowe, i wypatrzyłysmy dla ojca sweter. I miał on zawieszkę "promocja". Wzięłyśmy jeszcze inne rzeczy, do kasy, szybko wszystko, bo czasu malo, wyszłyśmy ze sklepu, i coś mnie tknęło - sprawdziłam dokładnie paragon, a tam cena bez promocji. Wróciłam się wykłócic, bo w sklepie cena na towarze obowiązuje sklep, niestety takie jest prawo. Długo się baba broniła, ale w końcu oddała różnicę. Na upartego więc mogłabym wziąć kurtkę, która ma dwie ceny, a na niektórych one są w całkiem różnych miejscach przyklejone, nie jedna na drugiej - i się kłócić - skoro cena taka to ja za tyle chcę kupić. Ale tego nie zrobię. Ze swetrem zrobiłam awanturę, bo mnie szlag trafił, że baba nawet nie raczyła powiadomić o pomyłce.
Po prostu oleję stradiego i poszukam gdzieś indziej ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 14:12   #97
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

^ powaznym markom zalezy na dobrym wizerunku i bardzo sobie cenia opinie klientow, a zwykla skarga nie przeradza sie odrazu w wielka afere; w dobrych sklepach kierownicy zawsze starali mi sie jakos wynagrodzic blad pracownika, dlatego zawsze warto rozmawiac jezeli interesuje cie jakis produkt.

w h&m w dziale divided sa eko skory
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 14:20   #98
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Wiesz, ja tam nie jestem jakimś upierdliwcem, żeby afery robić, ale kiedyś zrobiłam ... w Top Sekrecie.
Bo była promocja na część asortymentu. Kupowałyśmy z siostrą prezenty gwiazdkowe, i wypatrzyłysmy dla ojca sweter. I miał on zawieszkę "promocja". Wzięłyśmy jeszcze inne rzeczy, do kasy, szybko wszystko, bo czasu malo, wyszłyśmy ze sklepu, i coś mnie tknęło - sprawdziłam dokładnie paragon, a tam cena bez promocji. Wróciłam się wykłócic, bo w sklepie cena na towarze obowiązuje sklep, niestety takie jest prawo. Długo się baba broniła, ale w końcu oddała różnicę. Na upartego więc mogłabym wziąć kurtkę, która ma dwie ceny, a na niektórych one są w całkiem różnych miejscach przyklejone, nie jedna na drugiej - i się kłócić - skoro cena taka to ja za tyle chcę kupić. Ale tego nie zrobię. Ze swetrem zrobiłam awanturę, bo mnie szlag trafił, że baba nawet nie raczyła powiadomić o pomyłce.
Po prostu oleję stradiego i poszukam gdzieś indziej ...
Klient ma prawo kupić towar po cenie znajdującej sie na metce , nawet jak ktoś się pomylił i zamiast 100 przykleił 5o to takie jest prawo i mozesz kupis za 50 , sprzedawcy o tym wiedzą i często kręcą żerując na niewiedzy klientów
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 14:51   #99
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
^ powaznym markom zalezy na dobrym wizerunku i bardzo sobie cenia opinie klientow, a zwykla skarga nie przeradza sie odrazu w wielka afere; w dobrych sklepach kierownicy zawsze starali mi sie jakos wynagrodzic blad pracownika, dlatego zawsze warto rozmawiac jezeli interesuje cie jakis produkt.

w h&m w dziale divided sa eko skory
Eko nie chcę

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Klient ma prawo kupić towar po cenie znajdującej sie na metce , nawet jak ktoś się pomylił i zamiast 100 przykleił 5o to takie jest prawo i mozesz kupis za 50 , sprzedawcy o tym wiedzą i często kręcą żerując na niewiedzy klientów
Heh .. akurat na czarnych były na metkach stare ceny, a nowe nie wiedzieć czemu jakoś wewnątrz naklejone tak luzem, dziwnie - a czarną chciałam może powinnam próbować w sumie tak za mną długo chodziły .. dlatego takam zła na stradiego
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 15:00   #100
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Wzieło mnie na brąz i beż

Szeroki czekoladowy pasek, beżowa bluzeczka (troche ala long ale dopasowana), dżinsowa ołówkowa z rozcięciem, naszyjnik z sercem (otwierany, jest dość ciężki), brązowobeżowa apaszka, buty Ryłko też brązowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (33,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (24,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (31,0 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (24,5 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e.jpg (30,0 KB, 96 załadowań)
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka

Edytowane przez bertha233
Czas edycji: 2009-02-27 o 15:05
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 20:58   #101
fdkwm
Raczkowanie
 
Avatar fdkwm
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 126
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Dziewczyny na pewno widziałyście w Stradivariusie opaski w różnych kolorach,gładkie z kokardką.W listopadzie kupiłam ją za 12,90zł. Ostatnio jestem w sklepie spojrzałam na nie a tam co? szok...nowe naklejki z cena 14.90. Brak słów jak oni zarabiają na nas. Powoli zniechęcam sie do sieciówek. Wolę prywatne butiki.
__________________
Są chwile ulotne; takie,które wracają tak długo, aż stają się częścią naszego życia.
Na zawsze
...
....
Dopóki mogę iść o własnych siłach pójdę tam gdzie zechcę...
fdkwm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 21:11   #102
DeBourbon
Wtajemniczenie
 
Avatar DeBourbon
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 210
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

dziewczyny a wiecie moz kiedy otworza stradiego w starym browarze
DeBourbon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 21:25   #103
Marua:)
Zakorzenienie
 
Avatar Marua:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 330
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Dziewczyny, a w razie czego to na co sie powolac, gdy juz powstanie problem z cena?
Ostatnio bylam z kumpela w stradim i ona upatrzyla sobie balerinki, Byla na nich cena promocyjna ( nie pamietam ile ) wiec sie ucieszyla i poszla do kasy. Byl starszny tlok, straszna kolejka. Babka przy kasie mowi ze to jakas pomylka, ze one kosztuja wiecej. No i kumpela zrezygnowala. Mnie przy tym nie bylo. Ona nie wiedziala, ze ma prawo sie wyklocac.
Gdybym ja byla przy niej to pewnie cos bym napomknela, ze mamy prawo kupic buty, za cene jaka jest na nich. Ale gdyby mnie babka zagadala, to nie wiedzialabym na jaki przepis czy na co konkretnie sie powolac.
Marua:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 21:45   #104
fdkwm
Raczkowanie
 
Avatar fdkwm
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 126
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Na prawa konsumenta. Miałam kiedyś taką sytuacje i dzięki pomyłce Pań kupiłam sweterek za pół darmo
__________________
Są chwile ulotne; takie,które wracają tak długo, aż stają się częścią naszego życia.
Na zawsze
...
....
Dopóki mogę iść o własnych siłach pójdę tam gdzie zechcę...
fdkwm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:59   #105
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez Marua:) Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a w razie czego to na co sie powolac, gdy juz powstanie problem z cena?
Ostatnio bylam z kumpela w stradim i ona upatrzyla sobie balerinki, Byla na nich cena promocyjna ( nie pamietam ile ) wiec sie ucieszyla i poszla do kasy. Byl starszny tlok, straszna kolejka. Babka przy kasie mowi ze to jakas pomylka, ze one kosztuja wiecej. No i kumpela zrezygnowala. Mnie przy tym nie bylo. Ona nie wiedziala, ze ma prawo sie wyklocac.
Gdybym ja byla przy niej to pewnie cos bym napomknela, ze mamy prawo kupic buty, za cene jaka jest na nich. Ale gdyby mnie babka zagadala, to nie wiedzialabym na jaki przepis czy na co konkretnie sie powolac.
nie ma potrzeby sie wyklocac wystarczy ze powiesz ze to twoje prawo jako konsumenta, a jesli ekspedientka jest malo lotna to porpos (spokojnie) o rozmowe z jej przelozonym. zgodnie z polskim prawem sprzedawca ma obowiazek sprzedac towar po cenie jaka widnieje na towarze - jakiekolwiek inne zachowanie sprzedajacego jest oszustwem. zreszta jako konsument nie musisz znac na pamiec calej ustawy/poszczegolnych artukulow aby moc sie powolac na prawo z nich wynikajace
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 12:16   #106
Marua:)
Zakorzenienie
 
Avatar Marua:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 330
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez luizinha Pokaż wiadomość
nie ma potrzeby sie wyklocac wystarczy ze powiesz ze to twoje prawo jako konsumenta, a jesli ekspedientka jest malo lotna to porpos (spokojnie) o rozmowe z jej przelozonym. zgodnie z polskim prawem sprzedawca ma obowiazek sprzedac towar po cenie jaka widnieje na towarze - jakiekolwiek inne zachowanie sprzedajacego jest oszustwem. zreszta jako konsument nie musisz znac na pamiec calej ustawy/poszczegolnych artukulow aby moc sie powolac na prawo z nich wynikajace

dzieki

Hmm a tak sobie pomyslalam, co wtedy gdy np ktos sam przeklei cene ( tzn kupujacy gdzies w konciku zedrze cene z koszulki i naklei na spodnie ) przeciez nikt nie udowodni czy to nakleila babka ze sklepu czy kupujacy. I wtedy tez sie mozna wyklocac?

Edytowane przez Marua:)
Czas edycji: 2009-03-06 o 12:18
Marua:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 12:27   #107
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez Marua:) Pokaż wiadomość
dzieki

Hmm a tak sobie pomyslalam, co wtedy gdy np ktos sam przeklei cene ( tzn kupujacy gdzies w konciku zedrze cene z koszulki i naklei na spodnie ) przeciez nikt nie udowodni czy to nakleila babka ze sklepu czy kupujacy. I wtedy tez sie mozna wyklocac?
no wlasnie co wtedy?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 13:25   #108
paulina85
Rozeznanie
 
Avatar paulina85
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasto bez kantów;)
Wiadomości: 516
GG do paulina85
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Hej dziewczyny ostatnio zakupiłam taki oto żakiet ze Stradivariusa na allegro. ale nie mam pojęcia co pod niego założyć i z czym go skomponować może macie jakiś propozycje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 523421868.jpg (119,8 KB, 206 załadowań)
paulina85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 13:28   #109
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez paulina85 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ostatnio zakupiłam taki oto żakiet ze Stradivariusa na allegro. ale nie mam pojęcia co pod niego założyć i z czym go skomponować może macie jakiś propozycje?
ja nie mam. Sorki ale jest straszny. chociaz ta broszke odepinij bo pod policjantke bedziesz podchodzic
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 13:29   #110
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Nie udzielałam się wcześniej w tym wątku,ale jak przeczytałam co tu piszecie o wykłócaniu się o cenę to postanowiłam się odezwać - w obronie sprzedawców. Sama od kilku lat pracuję jak sprzedawca i mam do czynienia na co dzien z różnymi osobami i uwierzcie mi,ale kłócąc się o coś, awanturując pokazujecie swoje chamstwo. Nie chcę naprawdę nikogo urazić, ale weźcie po uwagę tych sprzedawców, których są dla klientów mili, chętni do pomocy i takie kłótnie powodują duży stres i nieprzyjemne uczucie... Czasem warto spokojnie porozmawiać, wyjaśnić sprawę, wtedy o wiele więcej można załatwić. Trochę odbiegłam od dyskusji, ale sprzedawca to też czlowiek, ma prawo się pomylić... U mnie w sklepie kilka razy zdarzyło sie pracownikom przykleić cenę na rzecz, która niestety nie była przeceniona i dopiero przy kasie odkrywałyśmy ten błąd. wystarczy źle spojrzec na metkę i jedna cyferka może nas pomylić, a jeżeli w pracy mamy dużo obowiązków to zmęczenie robi swoje... Znam się na prawie dzięki studiom, które skończyłam, więc wiem, ze klient ma prawo kupić rzecz po takiej cenie,jaka jest na metce,ale czasem warto wziąść pod uwagę to co napisałam. Druga sprawa to niestety klienci "oszuści", którzy odrywają naklejki z jednej rzeczy i przklejają na drugą... Tak jak zauważyłyście ciężko w takiej sytuacji sie obronić... A klienci potrafia być naprawdę cwani i wymyślają różne historie, zeby im tylko obniżyć cenę.

Dziewczyny z całym szacunkiem dla Was, ale weźcie czasami pod uwagę sytuacje sprzedawcy, bo my tylko pracujemy w sklepach, za nieduże pieniądzę i to czy my Wam sprzedamy po wysokiej cenie,czy po niskiej to nas specjalnie nie obchodzi. My mamy swoją pracę wykonać, bo móc uzyskać pieniądze. Myślę, ze dla większości sprzedawców ważne jest by stworzyć przyjazną atmosferę, tak aby klient chętnie do nas wracał.

Nie generalizuję, nie mówię, że każdy sprzedawca jest cudowny,miły, itp. Każdy ma swój lepszy i gorszy dzień, przecież jesteśmy tylko ludźmi...

Pozdrawiam wszystkie klientki
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 13:29   #111
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Mi tez sie nie podoba...
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 15:20   #112
Hypnotic Poison
Zakorzenienie
 
Avatar Hypnotic Poison
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 911
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

już ruszyła strona z nowa kolekcja http://www.e-stradivarius.com/
Hypnotic Poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 15:03   #113
fdkwm
Raczkowanie
 
Avatar fdkwm
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 126
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Dziś byłam w stardivariusie i przymierzałam kurtkę za 479 zł. Była na prawdę fajna, milutka, świetnie sie prezentowała itd. Zastanawiam się tylko czy jeżeli się zdecyduje kupić -to teraz czy np. pod koniec marca? ewentualnie poczatek kwietnia.

Jest mozliwość , że obniżą trochę cenę? Szczerze mówiąc jest wysoka, a nie za bardzo orientuje się czy one są dobrej jakości. Jedna z wizażanek pare stron wcześniej pisała, że jej skóra jest b.dobrej jakości... no ale jednak ja nigdy nie miałam doczynienia ze skórami ich produkcji...

może rozwiejecie moje wątpliwości
__________________
Są chwile ulotne; takie,które wracają tak długo, aż stają się częścią naszego życia.
Na zawsze
...
....
Dopóki mogę iść o własnych siłach pójdę tam gdzie zechcę...
fdkwm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 15:33   #114
Marua:)
Zakorzenienie
 
Avatar Marua:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 330
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez Hypnotic Poison Pokaż wiadomość
już ruszyła strona z nowa kolekcja http://www.e-stradivarius.com/

Jakos nic ciekawego nie widze
Marua:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 17:02   #115
methka5
Raczkowanie
 
Avatar methka5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 189
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez fdkwm Pokaż wiadomość
Dziś byłam w stardivariusie i przymierzałam kurtkę za 479 zł. Była na prawdę fajna, milutka, świetnie sie prezentowała itd. Zastanawiam się tylko czy jeżeli się zdecyduje kupić -to teraz czy np. pod koniec marca? ewentualnie poczatek kwietnia.

Jest mozliwość , że obniżą trochę cenę? Szczerze mówiąc jest wysoka, a nie za bardzo orientuje się czy one są dobrej jakości. Jedna z wizażanek pare stron wcześniej pisała, że jej skóra jest b.dobrej jakości... no ale jednak ja nigdy nie miałam doczynienia ze skórami ich produkcji...

może rozwiejecie moje wątpliwości
Witam!
Chyba wiem, o której kurtce mówisz - wydaje mi się, że warto ją kupić, bo to prawdziwa skóra, faktycznie b.dobrej jakości - ma cudowny fason i porządne wykończenie (sama mam na nią ochotę hihi), ale obawiam się, że jeśli obniżą cenę to dopiero na letnie wyprzedaże bo to nowa kolekcja jest...
ale ja chyba nie będę tak długo czekać i pojadę ją kupić w ten weekend
methka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 17:13   #116
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Niestety, mylisz się ...

Tak mi się też przypomnialo ... na wyrpzedaży wisiały w Zarze płaszczyki, takie jasne trenczyki, w przecenie za 129 zł chyba. I co? wczoraj patrzę, a tu na pomarańczowej (czyli NA PEWNO ze starych kolekcji) naklejona NOWA BIAŁA cena 399 chyba ...
Dalej twierdzisz, że pracownice Indetexu się mylą?
i w warszawie skorzane kurteczki nie byly wyprzedawane
wiec tu tez sie nie pomylili
a teraz nawet z racji wyzszego kursu euro sa nawet drozsze
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:55   #117
fdkwm
Raczkowanie
 
Avatar fdkwm
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 126
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez methka5 Pokaż wiadomość
Witam!
Chyba wiem, o której kurtce mówisz - wydaje mi się, że warto ją kupić, bo to prawdziwa skóra, faktycznie b.dobrej jakości - ma cudowny fason i porządne wykończenie (sama mam na nią ochotę hihi), ale obawiam się, że jeśli obniżą cenę to dopiero na letnie wyprzedaże bo to nowa kolekcja jest...
ale ja chyba nie będę tak długo czekać i pojadę ją kupić w ten weekend

A mierzyłaś ją może? Ja z reguły noszę S ale była za ciasna więc przymierzyłam M i była dość krótka...Wiem że teraz sa takie modne ale bez przesady jak sie załozy sweterek i torebke to wiadomo że jeszcze pojdzie do góry... eh nie wiem...
__________________
Są chwile ulotne; takie,które wracają tak długo, aż stają się częścią naszego życia.
Na zawsze
...
....
Dopóki mogę iść o własnych siłach pójdę tam gdzie zechcę...
fdkwm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 15:02   #118
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez fdkwm Pokaż wiadomość
Dziś byłam w stardivariusie i przymierzałam kurtkę za 479 zł. Była na prawdę fajna, milutka, świetnie sie prezentowała itd. Zastanawiam się tylko czy jeżeli się zdecyduje kupić -to teraz czy np. pod koniec marca? ewentualnie poczatek kwietnia.

Jest mozliwość , że obniżą trochę cenę? Szczerze mówiąc jest wysoka, a nie za bardzo orientuje się czy one są dobrej jakości. Jedna z wizażanek pare stron wcześniej pisała, że jej skóra jest b.dobrej jakości... no ale jednak ja nigdy nie miałam doczynienia ze skórami ich produkcji...

może rozwiejecie moje wątpliwości
mówisz o tej zapinanej na zamek i dodatkowo guziczki? też sie nad nia zastanawiam i chyba jednak ja kupie, jesli cos bedzie sie z nia dzialo zawsze jest reklamacja
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 15:14   #119
methka5
Raczkowanie
 
Avatar methka5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 189
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez fdkwm Pokaż wiadomość
A mierzyłaś ją może? Ja z reguły noszę S ale była za ciasna więc przymierzyłam M i była dość krótka...Wiem że teraz sa takie modne ale bez przesady jak sie załozy sweterek i torebke to wiadomo że jeszcze pojdzie do góry... eh nie wiem...
nie mierzylam, ale wybieram sie tam w piatek to napisze Ci po powrocie co i jak - ja tez z reguly nosze S, wiec zobacze jak bedzie wygladac...
methka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 15:33   #120
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=573541289

posaida z Was takie? polecacie?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-23 08:46:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.