Cudowne Częstochowianki:) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-07, 22:12   #181
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

ło widzę, że dziewczęta albo śpią albo są zajęte xD
ja całe popołudnie desperacko czytałam książkę i jeszcze zostało mi 50 kartek :sciana:
Dziewczyny na studiach - zazdroszczę Wam :P chciałabym być już w Waszym wieku xD
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 22:17   #182
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Ghana szalencu Ty nie wiesz co mowisz Przez 5 semestrow mialam literature wielkiej brytanii i ameryki i musialam na co tydzien czytac normalnie ksiazki, niektore to po 300stron mialy, po angielsku oczywiscie oczywiscie ze zawsze wybieralam przeczytanie sciagi ale samo jej czytanie zajmowalo mi 2h Takze jesli wybierasz sie na cos humanistycznego to zebys sobie nie wykrakala.
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 22:21   #183
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Nieśmiało myślę o prawie (fajna rzecz być radcą prawnym xD) a jeśli nie prawo, to może historia?

aktualnie czytam Normana Daviesa - "Europę" . Ciekawe to, ale ciągnie się jak flaki z olejem. W ogóle juz nic nie pamiętam z niej, za dużo informacji, podanych 'na sucho' i jestem ciekawa jak pójdzie mi ztego zaliczenie jutro to kończę i zaczynam czytać reportaże Kapuścińskiego, a pozniej "Boże Igrzysko" Normana Daviesa. No życ nie umierac po prostu :|
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 22:23   #184
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość
tylko że w moim związku są trochę za często te gorsze dni
Najwazniejsze zebys dobrze to przemyslala i wiedziala czego chcesz

Mariolcia a co studiujesz? jakiegos tlumacza?

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Nieśmiało myślę o prawie (fajna rzecz być radcą prawnym xD) a jeśli nie prawo, to może historia?

aktualnie czytam Normana Daviesa - "Europę" . Ciekawe to, ale ciągnie się jak flaki z olejem. W ogóle juz nic nie pamiętam z niej, za dużo informacji, podanych 'na sucho' i jestem ciekawa jak pójdzie mi ztego zaliczenie jutro to kończę i zaczynam czytać reportaże Kapuścińskiego, a pozniej "Boże Igrzysko" Normana Daviesa. No życ nie umierac po prostu :|
Jestes na rozszerzonym polskim czy zmienili kanon lektur? Bo nic nie kojarze z tego...
Ja mam wlasnie w tym semestrze przedmiot prawo i to kompletnie nie dla mnie, strasznie dziwnym jezykiem sie tam posluguja, ale jesli Cie to interesuje

Dobra ja juz spadam dobranoc
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 22:28   #185
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość


Jestes na rozszerzonym polskim czy zmienili kanon lektur? Bo nic nie kojarze z tego...
Ja mam wlasnie w tym semestrze przedmiot prawo i to kompletnie nie dla mnie, strasznie dziwnym jezykiem sie tam posluguja, ale jesli Cie to interesuje

Dobra ja juz spadam dobranoc
mam rozszerzony polski, historie, wos i wok to lektura posrednio z historii i wosu, zreszta jak pozostałe ot pan z historii twierdzi, ze bedziemy lepiej sie rozwijac. to nic, ze wybiera ksiazki czasem niedostepne w bibliotekach i antykwariatach i musze za nie placic po 130 zlotych, ehhhh -.-' ale pocieszam sie ze jeszcze tylko marzec, kwiecien, maj i wakacje (zasłużone zresztą xD)

ja też spadam, 'Polowanie na Druhny' skończyly sie, a już słabo kontaktuje

spokojnej nocy ;*
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 22:29   #186
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Ja też już bym chciała studiować
Eh kurde zazdroszczę Ci Mini angielskiego, ja się muszę przyłożyć w końcu bo marzy mi się matura z ang rozszerzona chociaż nie wiem czy dam radę w szkole się na rozszerzenie nauczyć, chyba od 2 kl się na jakiś kurs zapiszę

My mamy Potop teraz do czytania..
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 09:10   #187
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

w kwietniu wybieram specjalizacje i chce tlumacza a Ty co studiujesz?

mi sie potop podobal

mini a na ktorym jestes roku? jakie sa te lekturki na literaturoznawstwie?
__________________


Edytowane przez Mariolcia =P
Czas edycji: 2009-03-08 o 09:12
Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 09:26   #188
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Ja studiuje anglistyke specjalizacja jezyk biznesu (nie bede uczyc Waszych dzieci). Na 3 roku, ostatnim A praktycznie wszystko, duma i uprzedzenie, ivanhoe, huckleberry finn, jakas poezja itd.
Angielski podstawowy byl na maturze strasznie prosty, nawet ludzie z mojej klasy kiepscy z jezyka dobrze napisali podstawe, takze wg mnie smialo celuj w rozszrzke
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 09:49   #189
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

to jest tylko 3 lata? to w sumie fajnie lubie czytac
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 10:00   #190
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

ja na pewno będę zdawać rozszerzony angielski i historię, a dalej nie wiem .
angielskiego uczę się prywatnie już 11 rok, więc chyba podołam w szkole niestety lekcje angielskiego są tak żałosne, że szkoda gadać...
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 10:16   #191
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

hej

wszystkiego co najcudowniejsze z okazji naszego święta dziś
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 10:59   #192
delfa1987
Raczkowanie
 
Avatar delfa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 378
GG do delfa1987
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość
tylko że w moim związku są trochę za często te gorsze dni


ochronę środowiska co do samotności... pewnie gdybym została sama bardzo by mi to przeszkadzało... ale póki co, mam zdanie, że gdybym była sama to przynajmniej pamiętałabym, że mogę liczyć tylko na siebie i nikogo o nic nie mogę prosić... a teraz zawsze mam nadzieję, że otrzymam pomoc a później się okropnie rozczarowuję


nie znam... ja od jutra znów zaczynam dietkę sb
A na ktorym jestes roku??

Nie wiem co Ci napisac w sprawie waszego zwiazku,mysle ze jestes juz dorosla i sama wiesz czego chcesz...tylko zastanow sie milion razy....

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

jej kolejny dzien niewyspana i na lekkim kacu... .... ide zjesc sniadanko a pozniej kawka wiec moze sie znowu ktos przylaczy
delfa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 12:54   #193
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Nadrobiłam Witam Was kobietki I od razu składam najlepsze życzonka z okazji naszego święta

Cytat:
Napisane przez delfa1987 Pokaż wiadomość


hej madziamic chyba tlyko my jestesmy....jak tam na studiach??z czego macie teraz egz??
Ehh widać musiałam uciec już gdzieś że nie widziałam Ciągle wizaż mam włączony a robię zupełnie coś innego Egzaminy mam 3 podobno, choć chodzą słuchy, że nawet 4 A ponoć tylko 6 w roku ma być Niesprawiedliwe, bo już 4 miałam w sesji zimowej A z czego to nawet nie wiem Z analizy finansowej na pewno, później z ekonomiki przedsiębiorstw i badań marketingowych...jednak sobie przypomniałam

Właśnie, czy Wy też już wybieracie specjalizację?? Na co sie wybierasz Bo ja jakoś nie umiem się zdecydować W każdym razie do Arnolda nie chcę iść na żadną


Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
Trzeba czekac na Galeria Jurajska, to dopiero bedzie raj Slyszalam ze ma tam byc 200sklepow
Właśnie, kiedy ją otwierają?? I to jest tu w okolicach Karkowskiej też?? Czy tylko od trasy jakiś wjazd będzie??

Cytat:
Napisane przez delfa1987 Pokaż wiadomość
hmm....wy tez tak macie ze nie macie :P osoby do ktorej mozecie sobie tak wyskoczyc z domu o kazdej godz?? bo mnie wlasnie tego brakuje, zeby miec kogos bliskiego na swoim osiedlu,gdzies w poblizu,gdzies blisko...
Ja też nie mam kogoś takiego Dobrze, że wizaż jest i Wy, to sobie w nudnych chwilach troszkę popiszę Ale fakt czasem chciałabym tak móc sobie wyjść do kogoś bez proszenia o zaproszenie

Cytat:
Napisane przez delfa1987 Pokaż wiadomość


hehehe siata wiele razy dostalam,praktycznie srednio 2x w tyg.Ja to nazywam mohero-czolg bo idzie przed siebie i nie patrzy na nic...taranuje po drodze wszytskich soba i siatami...Ile razy jak stalam na przystanku i szedl moher i przeciez jest duzy plac na przystanku,to ona nie mogla mnie ominac tlyko *** siatami i jej ramieniem dostalam...i ani przepraszam ,nic....ale to my mlodzi jestesmy zli..oni sa starzy....jak sa to niech siedza w chalpach , a ciekawe tez skad maja sile chodzic tyle na tych ryneczkach a pozniej dzwigac te siaty...ale pozniej gdy wchodza do autobusu to wielce nagle sa chore...a na ryneczkach jak glupie biegaja

Bylam tez kiedys swiadkiem jak przez ulice przechodzila babcia o lasce...i szla bardzo powoli, auto zatrabilo na nia..w momencie laske podniosla i przebiegla dalszy odcinek drogi...




Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
Zawsze mozemy sie umowic na spotkanie

agnieszka to ta gruba w ciemnym zielonym plaszczu w czapce co chodzi z reklamowka i ludzi obraza i wyzywa na ulicy na kazdego, i oczywiscie smierdzi.
Ooo ja też bym była za takim spotkaniem hih
Aaa o Agnieszce też coś słyszałam kiedyś od koleżanki, ale na szczęście nie miałam okazji jej "poznać"

Cytat:
Napisane przez delfa1987 Pokaż wiadomość

A jak mozna kawki nie lubic?? nawet takiej rozpuszczalnej z mleczkiem ??
Czekolade tez uwielbiam,wszytskie takie mleczne koktajle sa pycha
Oj ja uwielbiam kawusię Z mleczkiem...mmm..pycha

Cytat:
Napisane przez Mariolcia =P Pokaż wiadomość
ja tez kocham goraca czekolade

wszystkie jestescie z politechniki? mam na mysli studiujace tu
Ja z Politechniki

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
zazdroszczę Wam dziewczyny tej wagi Wy tu chcecie przytyć a u mnie na odwrót
Ja też wolałabym schudnąć Mimo, że aż tak dużo nie ważę, bo 50 kg, ale niska jestem bo tylko 160 cm mam Ale pod wpływem wizażu zaczęłam ćwiczyć, więc mam nadzieję, że coś zrzucę


Uff się rozpisałam Uciekam się szykować bo na rodzinna imprezkę dziś wybywam
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 13:02   #194
delfa1987
Raczkowanie
 
Avatar delfa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 378
GG do delfa1987
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Cytat:
Napisane przez Karolcia2401 Pokaż wiadomość
hej

wszystkiego co najcudowniejsze z okazji naszego święta dziś
a ja wysylam kwituszka dla kazdej jakby TZ zapomnial to chodziaz macie ode mnie ...wiem ze to marne pocieszenie..hmm...ale mam nadzieje ze nie pozapominaja

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez madziamic Pokaż wiadomość
Nadrobiłam Witam Was kobietki I od razu składam najlepsze życzonka z okazji naszego święta



Ehh widać musiałam uciec już gdzieś że nie widziałam Ciągle wizaż mam włączony a robię zupełnie coś innego Egzaminy mam 3 podobno, choć chodzą słuchy, że nawet 4 A ponoć tylko 6 w roku ma być Niesprawiedliwe, bo już 4 miałam w sesji zimowej A z czego to nawet nie wiem Z analizy finansowej na pewno, później z ekonomiki przedsiębiorstw i badań marketingowych...jednak sobie przypomniałam

Właśnie, czy Wy też już wybieracie specjalizację?? Na co sie wybierasz Bo ja jakoś nie umiem się zdecydować W każdym razie do Arnolda nie chcę iść na żadną




Właśnie, kiedy ją otwierają?? I to jest tu w okolicach Karkowskiej też?? Czy tylko od trasy jakiś wjazd będzie??



Ja też nie mam kogoś takiego Dobrze, że wizaż jest i Wy, to sobie w nudnych chwilach troszkę popiszę Ale fakt czasem chciałabym tak móc sobie wyjść do kogoś bez proszenia o zaproszenie









Ooo ja też bym była za takim spotkaniem hih
Aaa o Agnieszce też coś słyszałam kiedyś od koleżanki, ale na szczęście nie miałam okazji jej "poznać"



Oj ja uwielbiam kawusię Z mleczkiem...mmm..pycha



Ja z Politechniki



Ja też wolałabym schudnąć Mimo, że aż tak dużo nie ważę, bo 50 kg, ale niska jestem bo tylko 160 cm mam Ale pod wpływem wizażu zaczęłam ćwiczyć, więc mam nadzieję, że coś zrzucę


Uff się rozpisałam Uciekam się szykować bo na rodzinna imprezkę dziś wybywam
analize finanasowa mialam w zeszlym sem jednak nie mialam z tego egz,i dobrze bo byla okropna,a badania mam teraz i tez mam z tego egz i jeszcze z jakiegos zarzadzania mam,jednak ustny...
My mamy 3,5 normalnie i potem juz 1,5 specjalizacja ale ja chyba wybiore stasia i zarzadzanie produkcja.

A co do galerii to maja otworzyc pod koniec tego roku i jest tez wjazd od krakowskiej.

Milej imprezki
delfa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 13:08   #195
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Uff to ja ustnych nie miałam jeszcze na szczęście Może jakoś dam radę Zarządzanie miałam w zimowej sesji Może to samo
Jakoś nie mogę odejść od komputera Ale czas na mnie Dziękuję i wzajemnie Miłego popołudnia wszystkim
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 13:08   #196
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Cytat:
Napisane przez delfa1987 Pokaż wiadomość
A na ktorym jestes roku??

Nie wiem co Ci napisac w sprawie waszego zwiazku,mysle ze jestes juz dorosla i sama wiesz czego chcesz...tylko zastanow sie milion razy....

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

jej kolejny dzien niewyspana i na lekkim kacu... .... ide zjesc sniadanko a pozniej kawka wiec moze sie znowu ktos przylaczy
na 1 roku wiem, odpuściłam póki co, zobaczymy co będzie dalej... oby było dobrze bo ja się już poddam chyba, niszczy mnie to strasznie...

Cytat:
Napisane przez delfa1987 Pokaż wiadomość
a ja wysylam kwituszka dla kazdej jakby TZ zapomnial to chodziaz macie ode mnie ...wiem ze to marne pocieszenie..hmm...ale mam nadzieje ze nie pozapominaja
ja już wczoraj dostałam, więc dziś na nic nie liczę... szwagier o mnie za to pamiętał i dał mi czekoladę szkoda tylko, że nie jem słodyczy
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 14:25   #197
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Ja dostalam kwiatuszka i pizze w ksztalcie kota

galeria ma byc na jesien otwarta nie moge sie juz doczekac
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 15:00   #198
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

wejscie do Galerii bedzie tez chyba od Krakowskiej Mnie bardziej interesuje, gdzie oni tam upchaja parkingi?

ale sie ladna pogoda robi
wszystkiego naj KOBIETKI
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 15:09   #199
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

A nie podziemne albo na dachu?
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 15:19   #200
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

a faaakt, nie przewidziałam tej opcji xD xD xD ...
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 19:58   #201
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

parkingi są z boku z tego co się orientuję piętrowe
Ja będę chyba w galerii przed otwarciem bo wujek tam sklep otwiera mrr już się nei mogę doczekać 1 wejścia
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 18:06   #202
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Hello Ale tu dziś pusto Gdzie jesteście drogie Częstochowianki Wiecie może gdzie w Częstochowie jest drogeria Natura?? Czy w ogóle jest?? Niby podejrzewam gdzie, ale wiem ze Wy mi lepiej wytłumaczycie A tak w ogóle to jest tam coś, czy nie opłaca się iść??
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 18:29   #203
delfa1987
Raczkowanie
 
Avatar delfa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 378
GG do delfa1987
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Cytat:
Napisane przez madziamic Pokaż wiadomość
Hello Ale tu dziś pusto Gdzie jesteście drogie Częstochowianki Wiecie może gdzie w Częstochowie jest drogeria Natura?? Czy w ogóle jest?? Niby podejrzewam gdzie, ale wiem ze Wy mi lepiej wytłumaczycie A tak w ogóle to jest tam coś, czy nie opłaca się iść??
Pewnie dlatego ze zaczal sie nowy tydz i wszyscy zajeci,pewnie glownie szkola, ja tez powinnam siedziec do 19:30 ale nie dalam rady

Natura jest,w 1 aleii,blizej placu daszynskiego.Ja czesciej chodze do Rossmana chodz wiele razy zalowalam bo czasami tam bylo cos tansze,jednak zdrza sie ze i jest drozsze niz w rossmannie.W naturze kupuje glownie kolorowe kosmetyki bo sa firmy tansze i dobre wg mnie.
delfa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 18:41   #204
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Ja lubię bardzo szafę Essence w Naturze, w Ross jej nie ma
I w naturze kosmetyki kolorowe nie są pootwierane i popaćkane, prawie wszystko ma swój tester i jest wg. mnie większy porządek niż w Rossmannie.
Ceny podobne, czasem tańsze czasem droższe


Dziewczyny nie wiecie od której jest kasa biletowa na daszynie?
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 19:40   #205
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

od 7 chyba
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 20:33   #206
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Cytat:
Napisane przez madziamic Pokaż wiadomość
Hello Ale tu dziś pusto Gdzie jesteście drogie Częstochowianki Wiecie może gdzie w Częstochowie jest drogeria Natura?? Czy w ogóle jest?? Niby podejrzewam gdzie, ale wiem ze Wy mi lepiej wytłumaczycie A tak w ogóle to jest tam coś, czy nie opłaca się iść??
niestety tydzień - mało wolnego czasu
Ja wolę Rossmana, chociaż w Naturze czasem są fajne promocje
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 21:56   #207
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

No a ja właśnie na wątku którymś na MM wyczytałam, że w Naturze są fajne błyszczyki, więc postanowiłam się kiedyś udać Więc muszę wiedzieć w którym kierunku się udać

Delfa nie ładnie tak z zajęć uciekać hihi odezwała się ta która nigdy do końca nie zostaje, czyli ja

Dobranoc Ja na szczęście jutro mam wolne, więc mogę dłużej spać Miłego dnia życzę jutro


Widzę, znów jestem sama
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 18:04   #208
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

dziewczyny, nie wiecie co się dzieje ze stronka Cinema City? chciałam sprawdzić repertuar na piątek i sobote, a wyskakuje mi ze nic nie znalazlo? gdzie moge jeszcze to znalezc?

(w ogole polecacie jakiś film, ktory aktualnie leci w kinie?)

w ogole 'uwielbiam' shotta' i zupelnie bezskapowe uwagi sprzedawczyn ;D dzis przechodzac tamtedy uslyszalam ze jestem wylansowana i ogolem podobna do Toli z Blog 27, looool xD xD xD

Edytowane przez ghana
Czas edycji: 2009-03-10 o 18:09
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 18:28   #209
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

Ja chodze czesciej do rossmanna ale jak zdecydowalam sie ze bede uzywac rozu i znalazlam odpowiedni w KWC to znalazlam go wlasnie w naturze. A na swieta za pakowali mi tam prezenty w promocji
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 19:19   #210
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Cudowne Częstochowianki:)

mini masz moze ksiazke dictionary of united states? w pdf najlepiej albo znasz str gdzie sciagne?
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.