Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :) - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 15:45   #3181
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

ja dzis frytki zorbilam bo dzieciaki chcialy... i przy okazji sama zjadlam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 15:47   #3182
jenifer198
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Najbliższa okolica
Wiadomości: 2 501
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Cytat:
Napisane przez agami87 Pokaż wiadomość
cieszę sie jen, że mym spożywaniem posiłków rozweselam kogoś
ma sie ten talent, co nie?
no masz

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
ok ja teraz na dłużej więc wszystko zaraz nadrobię i mam nadzieję, że mnie zobaczycie

Słonko przykro mi, że tak jest z TŻetem

Futbolowa będziesz miała synka Mieszka??? jejciu

Jeniferku to musiałaś wyjść młodziutko za mąż, jak jesteś tylko rok strasza ode mnie, a po ślubie jesteś już ponad roczek czy dłużej? ile się znaliście przed ślubem??

Słonko już sobie wyjaśniłam tą sprawę, dziękuję za pomoc

wracając do Edyty, to ja nadal nic nie rozumiem, wy już wszystkie w to uwierzyłyście? w takim razie to zdjęcie które zamieściła z brzuchem to nie była ona?? słuchajcie to dziwna sprawa, wątpię, żeby człowiek tak pisał od 1 części wątku same bzdury - co o tym myślicie??

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------


u mnie też się tak działo

oj tak, ale na studiach też mam śmiechową grupkę - kocham ich

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------


fryteczek to też bym sobie zjadła i marzy mi się kebab
Hot witaj ja po ślubie jeszcze nie jestem rok, pierwszą rocznicę mamy w maju za mąż wyszłam jak miałam 21lat, przed ślubem znaliśmy się ponad 3 lata, a byliśmy ze sobą prawie 2 lata przed ślubem, dla mnie wystarczająco i niczego nie żałuję

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

a kebab ja jadłam wczoraj
jenifer198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 15:53   #3183
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
To zapraszam
17-1
A ja sobie przynajmniej odpocznę i może odchoruję.
Futbolowa ja kocham kino, naprawdę bardzo chętnie bym cię zastąpiła, abyś mogła sobie w łóżeczku poleżeć

Cytat:
Napisane przez slonko8918 Pokaż wiadomość
a mój nick mi się nie podoba tak na szybko go wybrałam.
a ja lubię twój nick, zawsze jak widzę, że jest Słonko to się uśmiecham bo oczywiście mam już przed oczami słonko z nieba

Cytat:
Napisane przez slonko8918 Pokaż wiadomość
ja też nie chcę zmieniać
a poza tym nikt z moich znajomych nie wie, jaki mam tu nick
ja wcześniej miałam tutaj inny nick, ale równie brzydki jak ten
o to Słoneczko też miałaś inne konto?? u nas na wątku ostatnio to popularne

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez jenifer198 Pokaż wiadomość
no masz



Hot witaj ja po ślubie jeszcze nie jestem rok, pierwszą rocznicę mamy w maju za mąż wyszłam jak miałam 21lat, przed ślubem znaliśmy się ponad 3 lata, a byliśmy ze sobą prawie 2 lata przed ślubem, dla mnie wystarczająco i niczego nie żałuję

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

a kebab ja jadłam wczoraj
to nie wiem Jenuś co mi się przywidziało myślałam że miałaś 19, a przecież to wszystko zależy od ludzi, teraz moje młodsze znajome już planują weselicha i te sprawy, a my z TŻetem chcemy z rozsądkiem, najpierw studia i dobra praca, a dopiero później slub i rodzina, a kebaba bardzo ci zazdroszczę
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 15:54   #3184
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Ja też chcę kebab!! Ja się strasznie boję, że teraz jak jestem bez pracy znowu mi się przytyje, bo mam mniej ruchu, już raz tak miałam i dopiero niedawno udało mi się pozbyć tego, co wtedy przybyło Ale właśnie teraz mam taką ochotę na te wszystkie niezdrowe, kaloryczne rzeczy...
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:01   #3185
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
No, tło jakby łagodniejsze. Chociaż ja i tak mam już przekrwione lewe oko od siedzenia non stop przy kompie... Ale jutro koniec sielanki

Evela-bluza cudo
Ja coś ostatnio nie mam szczęścia do zakupów... ale w końcu coś będę musiała kupić, bo tu się zaraz zrobi ciepło a ja ani butów, ani kurtki...
ja też muszę na wiosenkę coś nowego pokupić jakiś płaszczyk, butki wysokie, bo niższe mam jeszcze całkiem ok, aha i jeszcze takie do śmigania by się przydały, więc jest co robić
Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
Ja jestem rocznik '88
helloł to sporo nas Justi, Agnes, ja, Futbolowa, i mrrLady

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Ja tyż '88 - 21 skończone
kiedy świętowałaś??
Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...202412&page=56

ja w listopadzie skoncze 21...stara juz jestem.
Aguś jaka stara, ty masz dopiero w listopadzie, a ja już za sobą ale wcale nie czuję się staro

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
Ja też chcę kebab!! Ja się strasznie boję, że teraz jak jestem bez pracy znowu mi się przytyje, bo mam mniej ruchu, już raz tak miałam i dopiero niedawno udało mi się pozbyć tego, co wtedy przybyło Ale właśnie teraz mam taką ochotę na te wszystkie niezdrowe, kaloryczne rzeczy...
oj ja też mam teraz taką ochotę

kebab, pizza, jakaś zapiekanka, a najbardziej to marzę o warzywkach wiosennych ale to już kategoria zdrowych
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:09   #3186
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
kebab, pizza, jakaś zapiekanka, a najbardziej to marzę o warzywkach wiosennych ale to już kategoria zdrowych
wspaniałości...
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:11   #3187
slonko8918
Zakorzenienie
 
Avatar slonko8918
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 9 845
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
Futbolowa ja kocham kino, naprawdę bardzo chętnie bym cię zastąpiła, abyś mogła sobie w łóżeczku poleżeć


a ja lubię twój nick, zawsze jak widzę, że jest Słonko to się uśmiecham bo oczywiście mam już przed oczami słonko z nieba


o to Słoneczko też miałaś inne konto?? u nas na wątku ostatnio to popularne

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------


to nie wiem Jenuś co mi się przywidziało myślałam że miałaś 19, a przecież to wszystko zależy od ludzi, teraz moje młodsze znajome już planują weselicha i te sprawy, a my z TŻetem chcemy z rozsądkiem, najpierw studia i dobra praca, a dopiero później slub i rodzina, a kebaba bardzo ci zazdroszczę
to fajnie że Ci się podoba, miałam ale to było dawno temu
tego teraz się trzymam
ja już w domku jem zupkę szczawiową
__________________
Trochę się szyje...

Szyciolandia
slonko8918 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 16:12   #3188
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Cytat:
Napisane przez mrrrLady Pokaż wiadomość
wspaniałości...
pyszności

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez slonko8918 Pokaż wiadomość
to fajnie że Ci się podoba, miałam ale to było dawno temu
tego teraz się trzymam
ja już w domku jem zupkę szczawiową
Słonko jeszcze jeden post i magiczna chwila 4000
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:14   #3189
slonko8918
Zakorzenienie
 
Avatar slonko8918
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 9 845
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
pyszności

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------


Słonko jeszcze jeden post i magiczna chwila 4000
a no już
4000 post
Ty też zaraz
__________________
Trochę się szyje...

Szyciolandia
slonko8918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:25   #3190
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Cytat:
Napisane przez slonko8918 Pokaż wiadomość
a no już
4000 post
Ty też zaraz
ano ja niedługo

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

czy wy wiecie, że Zac Efron i Vanessa biorą ślub we wrześniu??? ach ten HSM

a kolejna część Zmierzchu ma być już w październiku albo listopadzie
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 17:01   #3191
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość

wracając do Edyty, to ja nadal nic nie rozumiem, wy już wszystkie w to uwierzyłyście? w takim razie to zdjęcie które zamieściła z brzuchem to nie była ona?? słuchajcie to dziwna sprawa, wątpię, żeby człowiek tak pisał od 1 części wątku same bzdury - co o tym myślicie??
Osobiście uważam, że nas nieźle w konia zrobiła. A to zdjęcie z brzuchem tylko mnie upewniło. Kiedyś E. pokazała "swoje" zdjęcie i to nie była ta osoba co na zdj. z brzuchem
Ja miałam wiele wątpliwości co do jej wypowiedzi, ale nie mówiłam nic, żeby nie siać zamętu.
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 18:08   #3192
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Osobiście uważam, że nas nieźle w konia zrobiła. A to zdjęcie z brzuchem tylko mnie upewniło. Kiedyś E. pokazała "swoje" zdjęcie i to nie była ta osoba co na zdj. z brzuchem
Ja miałam wiele wątpliwości co do jej wypowiedzi, ale nie mówiłam nic, żeby nie siać zamętu.
ja uwazam że nie zrobiła tego celowo, to choroba wytwory wyobrażni, my ją zaakceptowałyśmy no to sie pięknie jej życie tu rozwineło, jeszcze w kosmę wierzę ale w resztę dzieci nie
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 18:24   #3193
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

dobry wieczor
ja dziś z samochodzikiem do naprawy jeździłam...
zaraz poczytam co tam u was
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 18:25   #3194
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

a to chyba dużo masz do nadrobienia
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 18:51   #3195
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Czesc dziewczynki Chcialam nadrobic co dzis pisalyscie ale jak zobaczylam te 7 stron to zwatpilam Zaraz musze robic na jutro rzeczy do szkoly. Odebralam dzis prawko Teraz spoczywa na swoim swietym miejscu w portfeliku

__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 19:22   #3196
mrrrLady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP.
Wiadomości: 772
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Po chwilowej nieobecności melduję się spowrotem
mrrrLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 19:28   #3197
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki Chcialam nadrobic co dzis pisalyscie ale jak zobaczylam te 7 stron to zwatpilam Zaraz musze robic na jutro rzeczy do szkoly. Odebralam dzis prawko Teraz spoczywa na swoim swietym miejscu w portfeliku

a ja dziś akurat przechodziłam przez święte miejsce egzaminów na prawko w moim mieście ( rondo potwór) i widziałam trzy samochody egzaminy, dwa oblane, zdający juz siedzieli obok... w jednym chłopak jeszcze jechał...
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 19:33   #3198
jenifer198
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Najbliższa okolica
Wiadomości: 2 501
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

jestem i ja na chwile
właśnie skończyliśmy z TZ rozmawiać z rodzinka co jest w Belgii przez Skype, ale śmiesznie było

co do Edyty ja już nawet nie chcę o niej myśleć za bardzo się czuję oszukana przecież ona moze nawet nie ma na imie edyta to jest po prostu "ktoś"
jenifer198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 19:44   #3199
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Ufff...Przebrnelam przez te 7stron Miamore mnie sie czarna bardziej podoba bluzka Co do nicku to ile ja sie nameczylam zeby tu konto zalozyc Wpisywalam nicki i wpisywalam a wszystkie byly zajete W koncu wpisalam nick "wszystkie nicki sa juz zajete" i tez byl zajety Wiec poskarzylam sie tz a on mi na to zebym cos z cyframi poprobowala i sie udalo i jestem koniec koncow niezadowolona z niego ale z 2 strony to cud ze sie zarejestrowalam

Dziewczynki, szczegolnie Agnes, orientujecie sie jak zalatwic sobie staz? Bo tak mysle ze w czerwcu koncze studia i zanim pojde na podyplomowe to musze czekac az tz skonczy studia i wyjedzie ze mna wiec sobie jakis staz chcialam zalatwic. No i nie wiem jak to sie odbywa, bo ktos mi mowil ze po skonczeniu studiow trzeba sie zarejestrowac jako bezrobotny i wtedy zalatwiac staz. Ale np Agnes byla na stazu i jednoczesnie studiowala i mowila ze tak mozna, no i ja bym chciala sobie wczesniej zaklepac ten staz np od wrzesnia ale zalatwiac jakos maj-czerwiec kiedy bede jeszcze studiowac i nie bede zarejestowana jeszcze. A poza tym to to sie zalatwia tylko w urzedzie pracy czy moge isc np do jakiejs firmy czy biura i spytac czy moge u nich odbyc staz a oni juz niech sie porozumieja z urzedem pracy? mam nadzieje ze wiecie cos na ten temat

Mialam robic na jutro prace domowa ale mi sie nie chce JAk mnie siostra wygoni z komputera to bede musiala wtedy juz robic bez wykretow
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 20:19   #3200
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
Ufff...Przebrnelam przez te 7stron Miamore mnie sie czarna bardziej podoba bluzka Co do nicku to ile ja sie nameczylam zeby tu konto zalozyc Wpisywalam nicki i wpisywalam a wszystkie byly zajete W koncu wpisalam nick "wszystkie nicki sa juz zajete" i tez byl zajety Wiec poskarzylam sie tz a on mi na to zebym cos z cyframi poprobowala i sie udalo i jestem koniec koncow niezadowolona z niego ale z 2 strony to cud ze sie zarejestrowalam

Dziewczynki, szczegolnie Agnes, orientujecie sie jak zalatwic sobie staz? Bo tak mysle ze w czerwcu koncze studia i zanim pojde na podyplomowe to musze czekac az tz skonczy studia i wyjedzie ze mna wiec sobie jakis staz chcialam zalatwic. No i nie wiem jak to sie odbywa, bo ktos mi mowil ze po skonczeniu studiow trzeba sie zarejestrowac jako bezrobotny i wtedy zalatwiac staz. Ale np Agnes byla na stazu i jednoczesnie studiowala i mowila ze tak mozna, no i ja bym chciala sobie wczesniej zaklepac ten staz np od wrzesnia ale zalatwiac jakos maj-czerwiec kiedy bede jeszcze studiowac i nie bede zarejestowana jeszcze. A poza tym to to sie zalatwia tylko w urzedzie pracy czy moge isc np do jakiejs firmy czy biura i spytac czy moge u nich odbyc staz a oni juz niech sie porozumieja z urzedem pracy? mam nadzieje ze wiecie cos na ten temat

Mialam robic na jutro prace domowa ale mi sie nie chce JAk mnie siostra wygoni z komputera to bede musiala wtedy juz robic bez wykretow
ja na swoim stażu byłam dopiero po studiach, nie wiem jak mozna być na stazu i studiowac po studiach zarejestrowałam sie jako bezrobotna i jedyne co mi proponowali to właśnie staż. Myślę, że jakbys miała gdzieś jakąś firmę u której chciałabyś ten staż odbywać to można by chyba załtwić to tak, że z nimi obgadujesz ten fakt, a oni sie zgaszają do urzędu i mówią, że mają już kogoś upatrzonego ( tak robiła moja kumpelka ze mną, ona jako firma poszła do urzędu prosić o kogoś na staż i podała moje nazwisko, a urząd się zgodził, bo przynajmniej miał mnie z głowy), tylko pytanie czy firmie będzie się chciało latać do urzędu choć wsumie dla nich to darmowe ręce do pomocy, więc firmy chętnie przyjmują. problem natomiast może być z tym, że to urząd nie będzie chciał się zgodzić na staż, z braku kasy.
najlepiej zapytać u źródła czyli w samym urzędzie co i jak teraz przynajmniej lepsza kasa za ten staż, a nie jak ja wtedy byłam
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 20:28   #3201
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Dzieki miamorku
Pytam Was bo troche glupio mi isc do urzedu z gadka - wie pani ja koncze studia za 3 miesiace ale chce sobie zrobic wakacje i zaczac staz dopiero od wrzesnia, niech no mi pani cos zaklepie, a najlepiej to ja sobie wybiore miejsce
A wypatrzylam sobie na staz Orbis Bo juz tam sobie zalatwialam praktyki ale sie okazalo ze nie mamy praktyk jednak. A do orbisu jestem bardzo pozytywnie nastawiona bo jechalam ich autokarem 1szy raz do UK i pelna profeska, az milo skorzystac z ich uslug A tak to po moim kierunku za bardzo nic mi nie pasuje a do biura tlumaczen jakos mnie nie ciagnie, nie czuje sie dostatecznie dobra z jezyka i nie chce potem swiecic oczami ze jakiegos podstawowego slowka nie znam...
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 20:44   #3202
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Heloł

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
uuuu to trzymam kciukasy
HAniu Ja też trzymam kciukasy
Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
ok ja teraz na dłużej więc wszystko zaraz nadrobię i mam nadzieję, że mnie zobaczycie



wracając do Edyty, to ja nadal nic nie rozumiem, wy już wszystkie w to uwierzyłyście? w takim razie to zdjęcie które zamieściła z brzuchem to nie była ona?? słuchajcie to dziwna sprawa, wątpię, żeby człowiek tak pisał od 1 części wątku same bzdury - co o tym myślicie??[COLOR="Silver"]
Ja co jakiś czas o niej myśle ,i żal Mi jej ,wydaje Mi sie ze nie robiła Nam na złosc tylko poprostu ma jakies zaburzenia psychiczne ,szkoda Mi jej bo tak nie zachowuje sie człowiek spełna rozumu,przecież była miła ,pomagała Nam czasem ,nie była (jest) zła dziewczyna tylko chorą ...tak Mi sie wydaje.....
__________________

Edytowane przez AsiCcccCA
Czas edycji: 2009-03-10 o 20:47
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:19   #3203
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Ja już po gorącej kąpieli Choć nie powinnam, bo potem czuję się tak słabo...
Teraz czekam aż Tż się wykąpieluje i będziemy dalej oglądać House'a I zaraz spać, bo rano do pracy Ale mi się nie chce...

Śpijcie dobrze, kochane dziewczęta Do sklikania jutro
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:21   #3204
slonko8918
Zakorzenienie
 
Avatar slonko8918
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 9 845
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

i ja się melduję
mam piękną różowo fioletową przeglądarkę i windowsa też
__________________
Trochę się szyje...

Szyciolandia

Edytowane przez slonko8918
Czas edycji: 2009-03-10 o 21:46
slonko8918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:28   #3205
miamore999
Zakorzenienie
 
Avatar miamore999
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 4 121
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

zmykam spać dziewczyny

pośmiałam się na wątku najbrzydsze rzeczy na allegro i lecę lulu

kolorowych i do jutra!!
__________________
Ola
12.03.2011
miamore999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:46   #3206
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Ja też już lece spaćku zamówiłam Sobie paletke cieni na all i ide o nich śnić ...buziak i do jutra:...Dobranoc
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:47   #3207
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Dobranoc dziewczynki Milego dnia jutro
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 00:37   #3208
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

No i wróciłam z pracy
Na szczęście będę odsypiać całe przedpołudnie, bo zaplanowałam sobie, że w tym tygodniu odsapnę trochę od uczelni i wyleżę chorobę. Co prawda odpuszczę dziś moje ulubione zajęcia ["Film i audiowizualność"], ale jestem pewna, że rano nie będę w stanie zwlec się z łóżka.
W pracy poprosiłam o w miarę luźny grafik, żeby jak najwięcej czasu odpoczywać. Zobaczymy, jak to wyjdzie
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 07:08   #3209
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Dzieńm dobry
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 07:40   #3210
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Pogaduchy "zawsze początkujących" Wizażanek cz. V :)

Hello Ale mi dziś było ciężko wstać...

Cytat:
Napisane przez slonko8918 Pokaż wiadomość
i ja się melduję
mam piękną różowo fioletową przeglądarkę i windowsa też
Ostatnio ściągnęłam jakiegoś wirusa na nasz komp i trochę biedak wariował... TŻ zrobił w nocy format C... i teraz trzeba zrobić porządek... zniknęły wszystkie gry, linki do stron w przeglądarce... Do tego to już nie jest moja Vista, tylko jakiś nowy Windows... Ech... nie lubię takich zmian
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.