hm.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-03, 22:37   #1
aguuska
Raczkowanie
 
Avatar aguuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 180

hm..


co sądzicie o tym produkcie? http://allegro.pl/item543010529_met_...ega_3_6_9.html wydaje mi się, że ma same zaalety ;> jak sądzicie Warto ??
__________________
bo ja i tak zawsze robie swoje...
aguuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 13:45   #2
aguuska
Raczkowanie
 
Avatar aguuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 180
Dot.: hm..

up
__________________
bo ja i tak zawsze robie swoje...
aguuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 23:00   #3
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: hm..

Kup lepiej tran w aptece i oeparol (kapsułki z wiesiołka),
ja bym bała się tamto połknąć,
pozdrawiam
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 15:59   #4
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: hm..

Niezbędne tłuszcze + witamina E to idealne połączenie, więc jak dla mnie jest ok. Z tym że jest to tylko 60 kapsułek, więc nie wiem czy się opłaca za 42zł. Ja kupiłam Omega-3 za ok 11zł 60kapsułek na allegro i do nich dokupuję za 5zł w aptece witaminę A+E. (tego typu tłuszcze należy zawsze łączyć z witaminą E, w przeciwnym wypadku będą się utleniać i nie dawać żadnych rezultatów).
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 16:52   #5
fighter661
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 2
Dot.: hm..

ja bardziej postaralbym sie o diete i jakis pozadny spalacz kwasy tlusczowe sa nie wazne jezelis ie nie ma diety
fighter661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 18:03   #6
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: hm..

Cytat:
Napisane przez fighter661 Pokaż wiadomość
ja bardziej postaralbym sie o diete i jakis pozadny spalacz kwasy tlusczowe sa nie wazne jezelis ie nie ma diety
Kwasy tłuszczowe są NIEZBĘDNE w każdej diecie. Nasz organizm nie potrafi sam produkować NNKT, należy więc dostarczać je razem z pokarmem, a ponieważ nie zawsze nam się to udaje, nie jest niczym złym stosowanie tego typu suplementów. Bez odpowiedniej ilości tych kwasów spalacz też nic nie pomoże. Skuteczne odchudzanie to kilka czynników : dieta (zbilansowana z odp. ilością NNKT) + ćwiczenia. Ewentualny spalacz to jedynie 5% sukcesu.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 13:10   #7
aguuska
Raczkowanie
 
Avatar aguuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 180
Dot.: hm..

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Niezbędne tłuszcze + witamina E to idealne połączenie, więc jak dla mnie jest ok. Z tym że jest to tylko 60 kapsułek, więc nie wiem czy się opłaca za 42zł. Ja kupiłam Omega-3 za ok 11zł 60kapsułek na allegro i do nich dokupuję za 5zł w aptece witaminę A+E. (tego typu tłuszcze należy zawsze łączyć z witaminą E, w przeciwnym wypadku będą się utleniać i nie dawać żadnych rezultatów).
Dziekuje bardzo za odpowiedz tak zrobiłam kupiłam Omega 3 jeszcze tylko ta wiatmine A + E zapomniałam a skoro mowisz ze to musi byc razem to musze koniecznie kupic myslisz ze to pomoze mi chociaz troche spalic tkanke tluszczowa? ostatnio bardzo malo jem, nie slodze herbaty a przewaznie pije zielona albo bratka, nie jem slodyczy a jesli juz sie zdarzy to naprawde sporadycznie, jem ciemne pieczywo.. i w porownaniu do poprzednich lat (mialam ladniejsza figure) naprawde malo jem a nie moge schudnac.. wiele tez chodze, robie brzuszki codziennie i nic
__________________
bo ja i tak zawsze robie swoje...
aguuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.