Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-09, 16:10   #2761
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Hej

Coś widzę, że wątek ostatnio przycicha - mam nadzieję, że to dlatego, że u Was lepiej.

Doszła dziś do mnie paczka z Mazideł - fajnie, bo narobiłam sobie wczoraj kilka strupków i akurat przyda się balsam copaiba i olejek tamanu. Mam też salicyla, olej z orzecha włoskiego (ale zapach ), tradycyjnie hydrolat oczarowy, którego zapach kocham i uwielbiam no i hialuron. Fajnie, kocham się bawić tymi mazidłami.

Balsamem copaiba posmarowałam już strupki - jedyne co widzę w tej chwili to złagodzenie zaczerwienienia. Od zapachu boli mnie głowa, ale działanie chyba będzie ok. Ma dobre opinie.

Ostatnio na 10 min posmarowałam się Atredermem znowu i skóra złazi i złazi... Ale mam wrażenie, że jednak robi się czysta. Mam oczywiście syfki, ale skóra jest generalnie jasna i zdrowo wygląda.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 08:24   #2762
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A moja cera wygląda coraz paskudniej.Ciepło się robi,słoneczko,a ja muszę nawalić tone pudru żeby jakoś wyglądać.przez wyciskanie i duszenie wszystkiego co popadnie mam twarz w cętki,nos czerwony jak pomidor,od pilingów twarz się bardzo wrażliwa zrobiła(przesadziłam ostatnio z iloście pilinowania ale tak pomyślałam że mi to wyżre te wągry) i jeszcze mocniej się przetłuszcza.może powinnam teraz na nawilżaniu się skupić?ale będzie więcej kropek
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 09:02   #2763
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A ja sprezentowałam sobie podskórną gulę na brodzie. Tak dawno ich nie miałam a tu trach. Ale to moja wina bo w tym miejscu wyciskałam takiego białego zaskórnika.
Nie boli ale jest strasznie zaczerwieniona. Chyba wybiorę się zaraz do apteki po maść ichtiolową, może wyciągnie to świństwo..
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 10:07   #2764
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja leczę strupki tribiotikiem Mamuśka mi kupiła żel z under20. Opinie moze nienajlepsze... ale zobaczymy. Najwyżej wróce do Iwostinu.
ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 11:49   #2765
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

No u mnie chyba koniec długotrwałego polepszenia. Od jakiegoś czasu nawiedzają mnie gule, ostatnio nawet zwykłe krosty. Efektem jest 5 dużych kropek na lewym policzku i kilka na brodzie. Może to jakieś przedokresowe pogorszenie? Oby, bo już tak fajnie było, że czasem zapominałam o korektorze, bo nie było nowych przebarwień, a stare blakły.
Chociaż na dzień dzisiejszy mam tylko przebarwienia i strupki, nic nowego nie wyskoczyło. I niech tak zostanie. Śmieszne, że teraz tragedią jest dla mnie to, co kiedyś nazywałam stanem polepszenia

Jakiś czas temu obiecałam, że napiszę jak sprawuje się ten krem z Sorai na blizny i przebarwienia. Wydaje mi się, że przyspiesza blaknięcie plamek, jednak nie są to spektakularne efekty. Mimo to, myślę, że warto go spróbowac, szkód żadnych w postaci zapychania u mnie nie narobił. Można go przecież używac po prostu jako nawilżacz, bo z tym radzi sobie nieźle nawet przy Brevoxylu.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 12:21   #2766
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

w takim razie i ja sie wypowiem:P wiec ja mam nawet dobrze bo mam 3 strupy na prawym policzku, na brodzie gule i na czole strupa:P a tak ladnie bylo w tamtym tygodniu....
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 15:03   #2767
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja się trochę obawiam tego zelu... Mam czerwoną twraz po nim. W ogóle dziwnie wyglądam po nim... Jakbym miała uczulenie czy coś. Ale nic nie szczypie ani nic. Po paru minutach przechodzi całkowicie...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 16:56   #2768
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja bym ci radziła przestać, skoro ci podrażnia skórę..

Maść ichtiolowa jest cudowna!
Aż jestem zła na siebie, że nigdy wcześniej jej nie kupiłam.
Wprawdzie podobno wyciąga syf z środka, ale mi nic nie wyciągnęła, za to go zmniejszyła pod skórą Ranka po guli jest lekko zaczerwieniona, ale to szybko sie wygoi
Polecam. Jest tania, trochę śmierdzi, ale warto
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 18:02   #2769
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Zawsze jest maść ichtiolowa u mnie w domu, a akurat teraz jej zabrakło! Nigdy nie stosowalam jej na gule, a czoło mam w stanie pogorszenia... a już było lepiej
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 18:29   #2770
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja mam blizny czy wyciskam czy nie, ale to przez chorobę z wewnątrz Mam nadzieję, że się zagoją szybko, a po kilku mikrodermabrazjach wypłycą już zupełnie. Najbardziej to mnie irytują wągry. Tonik z cytryny podrażnia mi płatki nosa i ich połączenie z polikami, w efekcie pieką i są zaczerwienione Wyciskać nie ma co, bo zaraz się wyprysk nie daj Boże zrobi, a i nie każde chcą wyjść na wolność I co tu zrobić... Naczytałam się o zaskórnikach, ale nic mi nie pomaga. Pojawiają mi się na brodzie takie większe, a na nosie mam mikrozaskróniki. Robiłam parówki do wyciskania, ale jakoś nic mi to nie dało. Nos mi szpecą, a na brodzie często powstają z nich wykwity, najgorzej jeśli to w okolicy lub na bliźnie.. Ni to wycisnąć ni zwalczyć.. Zobaczymy jak będzie po zabiegach.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2009-04-11 o 18:30
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 05:55   #2771
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

a ja mam pytanie...stosuję teraz skinoren krem na noc , ale na dworze robi sie coraz cieplej i nie wiem czy nadal mogę go uzwac... ?? nie byłam też u dermatologa na kontroli , a kończy mi sie cynk i nie wiem czy kupic cos bez recepty ( mniejsza zawartość cynku ) czy isć do lekarza ...


u mnie caly czas idealnie : cały czas walczę z bliznami , i chyba niedlugo zacznę walczyć z wągrami na nosku , bo je bardzo widać , ( chba musze kupić żel z avene, bo on z nimi pomagal)
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 12:02   #2772
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja przez swoje ostatnie zabiegi zafundowałam sobie gule pod ustami, i ogromną gulę na brodzie,są czerowniutkie i bola,a wycisnąc tego nie idzie nie ma mnie teraz w domu i nawet maści ichtiolowej nie mam więc smaruje perfumem,może wyjdzie szybciej,już wole zeby wylazlo niz tak mieć tego gulaka a tak mi sie twarz szybko przetluszcza,jak nigdy,myslicie ze to za duzo i za czesto polingi robie?i maseczki oczyszczajace nakladam?boje sie nawilzac skórę teraz bo jak zpacham?nie mam pojecia jakie kosmetyki używać a cera robi się coraz bardziej problemowa
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 12:54   #2773
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111
a ja mam pytanie...stosuję teraz skinoren krem na noc , ale na dworze robi sie coraz cieplej i nie wiem czy nadal mogę go uzwac... ?? nie byłam też u dermatologa na kontroli , a kończy mi sie cynk i nie wiem czy kupic cos bez recepty ( mniejsza zawartość cynku ) czy isć do lekarza ...
Lepiej idź do lekarza. Przezorny zawsze ubezpieczony, a szkoda żebyś zmarnowała te efekty, jakie osiągnęłaś, tym bardziej, że obecna kuracja ci służy, co dobrze świadczy o dermatologu.

Cytat:
Napisane przez podusia
a tak mi sie twarz szybko przetluszcza,jak nigdy,myslicie ze to za duzo i za czesto polingi robie?i maseczki oczyszczajace nakladam?boje sie nawilzac skórę teraz bo jak zpacham?nie mam pojecia jakie kosmetyki używać a cera robi się coraz bardziej problemowa
A jak często robisz peelingi i maseczki? Od maseczek skóra może wariowac - trzeba zachowac umiar. Peelingowac też nie można często, bo skóra szybciej się złuszcza, zapychają się przez to pory itd.
Nawilża skórę trzeba bez dwóch zdań. Wysuszona skóra przetłuszcza się mocniej. Niestety znaleźc krem można tylko metodą prób i błędów oraz eliminując potencjalnie zapychające składniki. Z doświadczenia polecam oliwkę Hipp i krem redukujący blizny i przebarwienia z Sorai.
Nie jest jednak powiedziane, że przy odpowiednim nawilżeniu skóra przestanie się przetłuszczac, bądź przetłuszczanie się zmniejszy - na mnie nic nie działa, to chyba sprawa hormonów...
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 13:13   #2774
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dobra już nie mam czegoś takiego po tym żelu... W jakiej cenie jest ta maść ichtilowa? Na receptę jest? Pierwszy raz o niej słysze
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 13:43   #2775
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
Lepiej idź do lekarza. Przezorny zawsze ubezpieczony, a szkoda żebyś zmarnowała te efekty, jakie osiągnęłaś, tym bardziej, że obecna kuracja ci służy, co dobrze świadczy o dermatologu.



A jak często robisz peelingi i maseczki? Od maseczek skóra może wariowac - trzeba zachowac umiar. Peelingowac też nie można często, bo skóra szybciej się złuszcza, zapychają się przez to pory itd.
Nawilża skórę trzeba bez dwóch zdań. Wysuszona skóra przetłuszcza się mocniej. Niestety znaleźc krem można tylko metodą prób i błędów oraz eliminując potencjalnie zapychające składniki. Z doświadczenia polecam oliwkę Hipp i krem redukujący blizny i przebarwienia z Sorai.
Nie jest jednak powiedziane, że przy odpowiednim nawilżeniu skóra przestanie się przetłuszczac, bądź przetłuszczanie się zmniejszy - na mnie nic nie działa, to chyba sprawa hormonów...
ostatnio to pilingi robiłam 2 razy w tygodniu,wcześniej raz,maseczki tez raz na tydzien,no a czasem 2.za mocno chyba ją przesuszylam i teraz 2 razy mocniej sie przetluszcza.świecę się jak żarówka
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 14:39   #2776
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Z maseczkami i peelingami trzeba uważać. Od leków na mój domniemany trądzik na brodzie oraz przez żel L'Oreal Pure Zone (badziewie) skora mi się przesuszyła, podrażniła i robi się coraz bardziej wrażliwa ;/ Szkoda sobie robić roboty przy twarzy.. Nie można z nią eksperymentować i katować!
A co robicie z wągrami? Chodzi mi głownie z tymi na nosie :/
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 14:49   #2777
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Moje działania na wągry na nosie nie są chyba godne polecenia wyciskam je : o albo trę nos szczoteczką do nosa<specjalnie do tego przeznaczoną żeby nie było, że myję nią też zęby xD> ale i tak za jakiś czas pojawiają się nowe... ew. peeling. kawowy był dość dobry-ale tylko na nos, na reszte twarzy podziałał kiepsko- "rewelacyjny" wysyp.
Właśnie-co jaki czas stosować peelingi?
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:59   #2778
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Wredne wągry Chciałam je wyciskać po par,owce, ale nic z tego.. Używałam też domowego toniku z cytryny, fakt wyjaśniał.. ale podrażniał mi płatki nosa..
Co do peelingów..Najczęściej producent taką informacje zamieszcza. Spotykałam się najczęściej z napisem co 4-5 dni. Ja sama stosuję go raz w tygodniu, bo nie chcę sobie doprowadzić twarzy do nadwrażliwości.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2009-04-12 o 18:01
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 18:48   #2779
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Myślę, że takim optymalnym okresem do robienia peelingów jest raz na tydzień.
Podusia, koniecznie nawilżaj. Nawilżac należy przy każdym typie skóry, z resztą sama widzisz efekty przesuszonej skóry. Nawet w tym wątku przewinęło się kilka nazw kremów, więc warto go przeszukac pod kątem słów związanych z nawilżaniem dla wybrania kilku opcji.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 18:54   #2780
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Dobra już nie mam czegoś takiego po tym żelu... W jakiej cenie jest ta maść ichtilowa? Na receptę jest? Pierwszy raz o niej słysze
Nie, jest bez recepty, ja kupiłam za 1,75
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 11:10   #2781
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ooooo to się cieszę ;D
Na mnie najlepiej podziałał- teraz sobie przypomniałam- peeling z cukru i żelu do kąpieli ;D myślałam, że będę mieć wysyp, ale nie. I nosek ładnie wyglądał Szukam jeszcze tylko jakiejś dobrej dla mnie maseczki, zbieram się do tej z aspiryny, ale zawsze o niej zapominam.
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:08   #2782
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Co do przesuszania, to ostatnio miałam z tgym problem i kupiłam krem z serii AA DryMatt, nawilżająco-matujący. Ale jest po 20 roku życia. Ja mam 19 lat... chyba staro wyglądam skroo Pani w drogerii mi taki dała :P btw. jak na razie świetny i ma ogórkowy zapaszek. Nie matuje super hiper, że cera jest pudrowa, ale nie świeci się jak latarnia. Wygląda po prostu zdrowo.. zobaczymy jak dalej się bedzie spisywał.

Peeling z cukru i żelu do kąpieli? Pierwsze słyszę dawaj przepis, może spróbuję.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 13:42   #2783
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Nie mam przepisu jako-takiego po prostu daję cukier i żel do kąpieli tak, żeby zrobiła się taka gęsta dosyć papka -nawet jeśli dam za dużo żelu to mogę dodać zawsze cukru trę twarz i zmywam. Jeśli coś zostaje daję na resztę ciała- nic w przyrodzie nie ginie ;D
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 18:55   #2784
wiosenny motylek
Przyczajenie
 
Avatar wiosenny motylek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
GG do wiosenny motylek
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja na zaskórniki aby nie wyciskać stosuję Lysanel Active. Na trądzik stosowałam kupe różnych kosmetyków, wydałam masę kasy a pomogło mi mazidło, które przepisał mi internista robione w aptece za 5ł! Tylko z wągrami sobie nie poradziło, ale tu cuda zdziałał właśnie ten krem. Naprawdę warto zainwestować w ten kosmetyk i trochę pocierpieć (piecze i swędzi niemiłosiernie zaraz po nałożeniu) ale po kilku dniach stosowania na noc mogę potwierdzić jego działanie. Pory się oczyściły-nie mam już czarnych kropeczek (!), zmniejszyły, skóra się zaróżowiła i mniej jest przebarwień i niedoskonałości. Kwasy jednak robią swoje, tylko trzeba oczywiście pamiętać o kremie ochronnym na dzień z wysokim filtrem- ja polecam Eva sun ultra wysoka ochorna krem SPF 50+. SŁyszłam też że podobne tylko jeszcze mocniejsze działanie ma Boreade 12 firmy Noviderm, tylko jakoś nie mogę dostać :-/
__________________
I jest nas troje!
Zapraszam na mojego bloga:
" Żyj na poziomie buraka,
a życie będzie słodkie "
Ralpf Ellison
wiosenny motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 19:01   #2785
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ulala ale mnie tu dawno nie było
Ale no musze wrócic[a było już tak pięknie]
Namiętnie wyciskam wszystko co się da i ciagle zdzieram strupki,jestem cala zastrupkowana
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:35   #2786
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Hmm.. powiem Wam, że mi słońce pomaga Odkąd mamy słoneczną pogodę, wpadłam nawet raz do solarium i wszystko mi się zaczęło goić! Nie wiem czy to na pewno zasługa słońca, bo w końcu powinnam go unikać, bo używam Differin na noc i Clindacne rano. Ale od jakiegoś czasu mój "domniemany" przez p. dermatolog trądzik się złuszczył, blizny też znikają. Może to też dlatego, że to wcale nie jest trądzik tak się dzieje.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:23   #2787
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja mogę tylko załamywac ręce. Wszystko wraca nagle i nie wiem czym się ratowac. Kupiłam Benzacne, ale nie wiążę z nim wielkich nadziei. Może najpierw powinnam zając się tym strasznym przetłuszczaniem się skóry, bo chyba przez to robią mi się grudki. Z drugiej strony może to jednak przedokresowe pogorszenie, tylko tak wcześnie i gwałtownie? Ehh... sama już nie wiem. Dawno nie byłam już w takiej sytuacji. Wczoraj nawet postanowiłam, że będę robic maseczkę aspirynową raz w tygodniu, ale czy to coś da? Jestem w kropce.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:31   #2788
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Szkoda, że słońce na mnie tak nei działa :< tzn na początku tak... ładnie wszystko się wysusza, a później wyyyyysyp idę dziś do apteki po tą maść ;D
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:55   #2789
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Żebym ja wysypu nie dostała, bo znów nie wyjdę z domu :P Ja mam tylko brodę tak zjechaną :/ Zobaczę po badaniach co to za "syf".
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 10:49   #2790
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Fanata kurcze nawet nie wiem co ci doradzic... może zacznij łykać cynk ?
ja od połtora tygodnia wlączyłam sok z cytryny tj piję duużo soku z cytryn z wodą niegazowaną , i mam wrażenie, że nie tylko buzka ale i całe cialko jest gładsze

moja skóra jest teraz wręcz idealna ( oczywiście nie patrząc na przebarwienia i blizny jakie zostały po wyciskaniu ;/;/ co tydzień robie peeling i maseczkę , buzke staram się myc mydłem ewentualnie zelem, któr dostałam w ramach akcjii ambasadorki garniera...
jedyne czego się teraz boję to tego słonca ... boje się , że po lecie znów bedę miala ogromne problemy z cerą ... a jak sobie przypomne te olbrzymie bulwy to bleee ;/ ..

mam do Was pytanie, mimo slońca moge dalej smarowac na noc skinorenem buzkę ?

i lyka któras z Was moze cynk lub jakąs mieszankę witamin z cynkiem? bo niestety nie byłam u lekarza i musze kupic coś bez recepty ... i nie wiem na co się zdecydować ...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.