Jak sobie radzicie z napięciem przedmiesiączkowym? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-08, 20:57   #1
SugarFinn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 116

Jak sobie radzicie z napięciem przedmiesiączkowym?


Chciałam zadać wizażankom pytanie dotyczące waszego radzenia sobie z napięciem przedmiesiączkowym. Pijecie herbatki, ćwiczenia co naprawde pomaga??
Ja ciężko przechodze napięcie pod względem psychicznym, poprostu co miesiąc jest przez to kłotnia ja staje się strasznie nerwowa i podejrzliwa. Kiedy wiem że się zbliza staram się bardziej panować nad emocjami ale jakoś słabo mi to wychodzi... Strasznie się przez to męcze. Zastanawiam się nad wizytą u ginekologa i badaniem poziomu hormonów? Co o tym sądzicie?
SugarFinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 14:11   #2
Cannella
Raczkowanie
 
Avatar Cannella
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 195
Dot.: Jak sobie radzicie z napięciem przedmiesiączkowym?

"Kąpiele w wannie rozluźniają i relaksują. Do wody dodaj soli np. z lawendą. Objawy PMS może zmniejszyć regularny, umiarkowany ruch. Zalecane są spacery i lekkie ćwiczenia fizyczne. Przed miesiączką nie przesadzaj z wysiłkiem fizycznym" - mi tam w sumie COŚ pomaga taka relaksująca kąpiel Ale w ciepłej nie gorącej wodzie.

Edytowane przez Cannella
Czas edycji: 2009-03-09 o 14:14
Cannella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 12:25   #3
FoxyC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 189
Dot.: Jak sobie radzicie z napięciem przedmiesiączkowym?

Ja sobie nie radze niestety..Jest zle bo sie wyzywam na TŻ <ktory momentami biedak ma mnie dosc>,i wiem ze zle robie ale zle mi z samą sobą i co tu innego zrobic niz pomarudzic.Ostatnio pije melise..i jakby troszke lepiej No i licze do 10 zanim wybuchne.
FoxyC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 20:59   #4
gosiaborkowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WA-WA
Wiadomości: 103
Dot.: Jak sobie radzicie z napięciem przedmiesiączkowym?

Ja sprzątam, najbardziej uwielbiam szorować łazienke, mnie to rozluźnia
Ja co prawda nie mam napięcia, ale doła łapie, mam ochote i schować do mysiej norki, i zeby nikt mnie nie widział i ze mna nie rozmawiał.
Jak juz mam czystą łazienke, i nie ma juz co sprzatać, bo i kuchnia lśni, ide spać, i zasypiam "napięcie" 2 wieczory sprzatam, 2 wieczory śpie, w pracy pracuje nie ma taryfy ulgowej.
Mąż sie przyzwyczaił, dzieci tez, generalnie, każdy wie co nalezy a czego nie nalezy robic.
__________________
ŻYCIE zaczyna się po 30-tce.....................; )
gosiaborkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 09:55   #5
SugarFinn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 116
Dot.: Jak sobie radzicie z napięciem przedmiesiączkowym?

Cytat:
Napisane przez FoxyC Pokaż wiadomość
Ja sobie nie radze niestety..Jest zle bo sie wyzywam na TŻ <ktory momentami biedak ma mnie dosc>,i wiem ze zle robie ale zle mi z samą sobą i co tu innego zrobic niz pomarudzic.Ostatnio pije melise..i jakby troszke lepiej No i licze do 10 zanim wybuchne.
Mam tak samo Też chciałam popijać meliske, ale ciągle zapominam... Ale teraz po świętach zauważyłam że sprzątanie troche pomaga też..
SugarFinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.