"Teraz albo nigdy!" - serial TVN - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-12, 21:15   #991
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Dziewczyny, czy w Warszawie a może Warszawce , bo to w końcu serial o życiu Warszawki jest moda na takie ruskie czapy jakie nosi Andrzej?? Czy może o czymś nie wiem???
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 21:19   #992
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

pomozcie mi, co za utwor- bodajze chopina lecial w tle gdy robert odchodzil z domu marty? bo mam na koncu jezyka!
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 21:22   #993
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Nie mogę patrzeć na Baśkę, jak ona mnie wnerwia;/

Fajnie że Marta za każdym wyjściem z domu ma inny płaszcz...
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."

Edytowane przez veronicas15
Czas edycji: 2009-04-12 o 21:23
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 21:25   #994
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej rozwala ze Marta w kazdej scenie ma inny plaszczyk, Baska inna czapke, w kazdej scenie gdzie pojawia sie Baska i Andrzej to sie namietnie caluja... A to ich bogactwo, samochody i brunche to juz w ogole powalaja na kolana...
Marta tylko w dzisiejszym odc. zmieniła płaszczyk 3 razy .. no i 2razy czapke
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 21:37   #995
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Ja też nie mogę patrzeć na Baśkę. Nic nie robi i jest wiecznie niezadowolona
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 21:38   #996
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Fajnie że Andrzej otworzył w tak szybkim tempie drugą knajpę

A Marta jest egoistką..
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 21:50   #997
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

1 seria to jakoś miała ręce i nogi. Owszem, z biegiem czasu zdarzało się coraz więcej perełek, ale jakoś tak... Basię rzucił Marek, dochodziła do siebie przez iles odcinków, była zmiana garderoby i życia, no w miarę normalna sprawa. Nie szaleli na punkcie jej książki. Marcie psuło sie malżeństwo, ale problemy nie rozwiązywały się w kwadrans, choć absztyfikant na horyzoncie był. Chciała mieć pracę i znalazła. Nikt w niej nie widział chemiczno-biznesowego geniusza. Andrzej otwierał i urządzał klub, borykal się, skąd kasa, że foch lokatorów. Michał się miał hajtać, otwierał firmę, jego luba szykowała się do ceremonii i biła się o wielką karierę.


A to? 1 wielki teledysk bez fabuły. No bo co to jest za fabuła? Kompletna abstrakcja, moim zdaniem. Chyba lepiej by było aby scenarzyści pisali swoje na kolanie , bo mam wrażenie, że rozsiedli się przy swoich ślicznych srebrnych laptopikach i oszołomieni sukcesem 1szej serii tak przedobrzyli, że dzięki.

W każdym razie, ja dziewczyny podziwiam za wytrwałość oglądania. Sprawia się tym przy okazji tyle, że biją im liczniki oglądalności. Wniosek? Ludzie chcą takiej telewizji.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2009-04-12 o 21:55
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 23:05   #998
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
A to? 1 wielki teledysk bez fabuły. No bo co to jest za fabuła? Kompletna abstrakcja, moim zdaniem. Chyba lepiej by było aby scenarzyści pisali swoje na kolanie , bo mam wrażenie, że rozsiedli się przy swoich ślicznych srebrnych laptopikach i oszołomieni sukcesem 1szej serii tak przedobrzyli, że dzięki.
Myślę podobnie I dlatego przedostatni odcinek oglądałam z przyzwyczajenia, a dzisiejszy już sobie odpuściłam bez żalu, wybierając ukochanego "Jeźdźca bez głowy"
W zasadzie, dojdzie chyba do tego (albo już doszło), że głównym wątkiem serialu będą nowe ciuchy bohaterek, przykryte płaszczykiem(!) pseudodramatycznych rozważań nad sensem życia.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 23:08   #999
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
1 seria to jakoś miała ręce i nogi. Owszem, z biegiem czasu zdarzało się coraz więcej perełek, ale jakoś tak... Basię rzucił Marek, dochodziła do siebie przez iles odcinków, była zmiana garderoby i życia, no w miarę normalna sprawa. Nie szaleli na punkcie jej książki. Marcie psuło sie malżeństwo, ale problemy nie rozwiązywały się w kwadrans, choć absztyfikant na horyzoncie był. Chciała mieć pracę i znalazła. Nikt w niej nie widział chemiczno-biznesowego geniusza. Andrzej otwierał i urządzał klub, borykal się, skąd kasa, że foch lokatorów. Michał się miał hajtać, otwierał firmę, jego luba szykowała się do ceremonii i biła się o wielką karierę.


A to? 1 wielki teledysk bez fabuły. No bo co to jest za fabuła? Kompletna abstrakcja, moim zdaniem. Chyba lepiej by było aby scenarzyści pisali swoje na kolanie , bo mam wrażenie, że rozsiedli się przy swoich ślicznych srebrnych laptopikach i oszołomieni sukcesem 1szej serii tak przedobrzyli, że dzięki.

W każdym razie, ja dziewczyny podziwiam za wytrwałość oglądania. Sprawia się tym przy okazji tyle, że biją im liczniki oglądalności. Wniosek? Ludzie chcą takiej telewizji.
No racja. Druga seria duuzo słabsza, zawsze cieszyłam się na nowy odcinek a teraz odechciewa mi się oglądać..
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 00:18   #1000
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Wtedy też czekałam... Tej serii nie oglądam, tydzień temu widziałam parę minut z ta Szwed w radio akurat, dzisiaj widziałam cały kwadrans i nadrobiłam wszystkie braki. Jedyne co jeszcze jest fajne, to Bartosz Opania. Jest przystojny, ma fajny głos i nie miałabym nawet jak się nadąsać, że ma dziwną rolę (bo nie wiem czemu tej Baśce z tymi poprawkami mącił, i w ogóle o co chodzi w tym watku Basia i pan wydawca, i jego sztuczki).
Ech. Moda na sukces to przynajmniej ma jakiś urok.
A jak dzisiaj zobaczylam tą Martę na tym minutowym spacerku w Witonem to myslałam, że padnę. I widzę, że Basiunia nawet laptopik juz ma soł stajlisz, bo czerowne coś było. A ta Plaża to co to jest? Damięcki to co seria będzie otwierał lokal w innych klimatach?
Obstawiam, że ta seria zakonczy się jak w Kapuśniaku z De Funes, przyleci ufoludek w żóltym wdzianku i wytnie kawałek kamienicy łącznie z glebą , i pan Mateusz potem będzie z kasy na ubezpiecznie otwierał, hm, coś w stylu knajpy, w której można będzie pojeździć samochodzikami.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2009-04-13 o 00:20
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 02:10   #1001
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Dziewczyny umarlam ze smiechu po waszych tekstach! Idealne porownania.


Tak mi sie nudzi noca wiec 'natchnieta' dzisiejszym wciagajacym odcinkiem TAN zajrzalam tutaj, przeczytala kilka stron watku i postanowilam sie wypowiedziec, bo toz to na temat bzdurnosci tego serialu moznaby ksiazke napisac (i zyskac nia miedzynarodowa slawe of kors ;>)

Absurd na absurdzie, absurdem pogania, az nie wiem od czego zaczac... Moze od Baski.



1.Teraz juz moge troche mniej tak jest, ale jak w zeszlej serii Basia przezywala swoj dramat sercowy to nazwalysmy z mama ten serial... 'Baska'. Bo doslownie wszystko sie kreci (krecilo) wokol niej: 'martwie sie o Baske', 'ciekawe co tam u Baski', 'Baska jak sie czujesz?', 'spotkajmy sie w sprawie Baski', 'wyciagnijmy Baske na kregle bo wyskoczyl jej pryszcz na tylku', 'znajdzmy Basce chlopaka bo Mareczek ja rzucil'... Rany no ja rozumiem ze super oddani przyjaciele, ale nawet jak ludziom dzieja sie prawdziwe tragedie zyciowe to na takie zainteresowanie calego swiata wokol siebie liczyc nie moga, co dopiero w takiej sytuacji. No po prostu Baska centrum swiata, jadro Ziemi



2.Ta ich cala przyjazn - poznali sie na wycieczce trwajacej 7 dni i pod jej koniec byli juz zwiazani ze soba wiezami silniejszymi niz wiezy krwi I najlepsze jest to, ze nie znaja nikogo poza soba - paczka super przyjaciol, ktorzy nie spotykaja na swojej drodze nikogo innego, no nie liczac przelotnych romansow. Ale wszystko kreci sie wokol tych kilku osob. Ciekawe jak zyli przed tym calym wyjazdem na Madere - bez siebie? :O Biedni, nie mieli zadnych znajomych - cale zycie czekali na te wspaniala siodemke (czy tam ilu ich jest).
Ach no i kazdy kocha kazdego, przyjazn Marty z babcia Michala - ha ha niezle, ciekawe ile z was zaprzyjaznilo sie z babcia swojego kolegi po jakiejs tam wizycie u niego w domu, ech.



3.Sama relacja lejdi srejdi Tyszkiewicz ze swoim wnusiem jest niesamowita, i smieszna ze ze smiechu mozna pec - wnusio lat ma 30-40 i nie moze przemknac niezauwazony do swego pokoju, nie spowiadajac sie babuni z rozterek sercowych Ich nieskazitelna milosc tak ocieka lukrem ze patrzec na to nie moge (chociaz patrze )



4.Jeden z najzabawniejszych watkow jednak to jak dla mnie: jeden facet, dwie corki, dwie matki, ktore... przyjaznia sie ze soba - no przeciez byla naszego meza to najlepszy material na przyjacioleczke Czyli facet zrobil 2 dzieci 2 roznym kobietom i ma z tego same przyjemnosci - nie zajmuje sie nimi bo przeciez to rodzinka internaszynalna wiec mieszkaja daleko, a kobiety przeszczesliwe jak tylko moga sie z nim zobaczyc raz na rok, pretensji jakichkolwiek brak, czy zalu - no cud miod nic tylko zyc i zapladniac babeczki!



5.Akcja z ekwadorskimi rozami tez byla niesamowita - siostrunia Grazki wiadomo, piekna milionerka jak wszyscy w tym serialu dla ktorej 150 tysiecy zlotych to nic (zaliczka ktora stracila to bylo 10% z 1,5 miliona) - ot tak lekka reka mozna je przeciez przehulac na zemste w imieniu siostrzyczki, na facecie ktory naprawiajac kran lazienkowy nie dal sie skusic na seks. '-Ale Kasiu, stracisz przeciez tyle pieniedzy -Ach co ty kochanie nie przejmuj sie to nic <nonszalanckie machniecie rekawiczka>' pff.



6.Ach no i bajka o Kopciuszku chowa sie przy karierze Basi - ale pomijajac nieziemski sukces pierwszej w zyciu ksiazki rzuconego przez faceta dziewczecia, na szczegolna uwage zasluguje jej terazniejsza postawa. Gwiazda jest juz chyba formatu miedzyplanetarnego, skoro kontrakt z wydawca nic dla niej nie znaczy (najwyzej przeciez chlopak zaplaci) i bez zadnych konsekwencji - a jakze, otrzymujac jeszcze bukiet kwiatow - olewa jego polecenia na kazdym kroku, stawia sie, odmawia bankiecikow, sesji zeby miec czas na dziubdzianie z ex-striptizerem Panem Tadeuszem w ruskiej czapie - kariera sie przeciez sama zrobi w miedzyczasie, nie trzeba sie nigdzie pokazywac.



7.Uwielbiam za to wspomnianego pana wydawce - Opania jest cudowny! <mniam>. Przecudna aparycja, seksowny glos, nonszalanckie gesty, ciete riposty, hojne gesty i lsniace Porsche - nie wiem jak Baska moze mu sie opierac :O (no, poza tym ze ma zone )



8.Lubie tez Basiowa mame - bardzo ladna kobieta, dobrze gra, nie jest sztuczna, a za to zabawna. I sama Basie tez lubie, duzo bardziej od Marty wiecznie-przestraszony-wzrok-i-rozchylone-usta. Podoba mi sie ta jej olewczosc, zadziornosc i zlosliwosc - przynajmniej ma jakis charakter - Martuni brakuje jakiegokolwiek. I tez mi sie podobalo, jak wyrzucila Roberta z jego wlasnego, jak sie domyslam, domu za 5685 milionow ktore zarabial przez ostatnie 5 lat, nie majac czasu na seks z zonka, ktora przeciez 'lezala i pachniala' wiec nawet lyzeczki do domu nie kupila. A on ni slowa protestu, a podobno taki egoista...




OMG alem sie rozpisalam :O Wybaczcie - moglabym napisac jeszcze pare takich elaboratow na temat tego serialu bo po prostu nieustannie mnie zadziwia ale dzis juz sobie podaruje.

Pozdrawiam wszystkie rownie zagorzale jak ja fanki tego propagandowego serialu
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361

Edytowane przez magd00sinek
Czas edycji: 2009-04-13 o 02:13
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 08:50   #1002
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

ja już nie daję rady-wylączyłam i poszłam spać..
Basia księżniczka.. Andrzej w ciagu zaledwie dwóch odcinków stworzył wielki "wyczesany" klub, Marta ma tysiąc płaszczyków, Robert bez mrugniecia okiem wziął torby i wyszedł z tego jej oazy o którą tak walczył..nie no masakra
i nawet chyba nie jestem ciekawa co mnie ominęlo..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:10   #1003
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Właśnie przeczytałam że w serialu pojawi sie nowy amant. Oczywiście oczaruje go Marta. Najbardziej rozwaliło mnie stwierdzenie, że zaimponuje mu swoja energia i pewnością siebie.Energia??: confused: Energia leniwca. Cały artykuł: http://www.plejada.pl/3,18131,news,1...y,artykul.html
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:29   #1004
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Cytat:
Napisane przez magd00sinek Pokaż wiadomość

1.Teraz juz moge troche mniej tak jest, ale jak w zeszlej serii Basia przezywala swoj dramat sercowy to nazwalysmy z mama ten serial... 'Baska'. Bo doslownie wszystko sie kreci (krecilo) wokol niej: 'martwie sie o Baske', 'ciekawe co tam u Baski', 'Baska jak sie czujesz?', 'spotkajmy sie w sprawie Baski', 'wyciagnijmy Baske na kregle bo wyskoczyl jej pryszcz na tylku', 'znajdzmy Basce chlopaka bo Mareczek ja rzucil'... Rany no ja rozumiem ze super oddani przyjaciele, ale nawet jak ludziom dzieja sie prawdziwe tragedie zyciowe to na takie zainteresowanie calego swiata wokol siebie liczyc nie moga, co dopiero w takiej sytuacji. No po prostu Baska centrum swiata, jadro Ziemi



2.Ta ich cala przyjazn - poznali sie na wycieczce trwajacej 7 dni i pod jej koniec byli juz zwiazani ze soba wiezami silniejszymi niz wiezy krwi I najlepsze jest to, ze nie znaja nikogo poza soba - paczka super przyjaciol, ktorzy nie spotykaja na swojej drodze nikogo innego, no nie liczac przelotnych romansow. Ale wszystko kreci sie wokol tych kilku osob. Ciekawe jak zyli przed tym calym wyjazdem na Madere - bez siebie? :O Biedni, nie mieli zadnych znajomych - cale zycie czekali na te wspaniala siodemke (czy tam ilu ich jest).
Ach no i kazdy kocha kazdego, przyjazn Marty z babcia Michala - ha ha niezle, ciekawe ile z was zaprzyjaznilo sie z babcia swojego kolegi po jakiejs tam wizycie u niego w domu, ech.



3.Sama relacja lejdi srejdi Tyszkiewicz ze swoim wnusiem jest niesamowita, i smieszna ze ze smiechu mozna pec - wnusio lat ma 30-40 i nie moze przemknac niezauwazony do swego pokoju, nie spowiadajac sie babuni z rozterek sercowych Ich nieskazitelna milosc tak ocieka lukrem ze patrzec na to nie moge (chociaz patrze )



4.Jeden z najzabawniejszych watkow jednak to jak dla mnie: jeden facet, dwie corki, dwie matki, ktore... przyjaznia sie ze soba - no przeciez byla naszego meza to najlepszy material na przyjacioleczke Czyli facet zrobil 2 dzieci 2 roznym kobietom i ma z tego same przyjemnosci - nie zajmuje sie nimi bo przeciez to rodzinka internaszynalna wiec mieszkaja daleko, a kobiety przeszczesliwe jak tylko moga sie z nim zobaczyc raz na rok, pretensji jakichkolwiek brak, czy zalu - no cud miod nic tylko zyc i zapladniac babeczki!


6.Ach no i bajka o Kopciuszku chowa sie przy karierze Basi - ale pomijajac nieziemski sukces pierwszej w zyciu ksiazki rzuconego przez faceta dziewczecia, na szczegolna uwage zasluguje jej terazniejsza postawa. Gwiazda jest juz chyba formatu miedzyplanetarnego, skoro kontrakt z wydawca nic dla niej nie znaczy (najwyzej przeciez chlopak zaplaci) i bez zadnych konsekwencji - a jakze, otrzymujac jeszcze bukiet kwiatow - olewa jego polecenia na kazdym kroku, stawia sie, odmawia bankiecikow, sesji zeby miec czas na dziubdzianie z ex-striptizerem Panem Tadeuszem w ruskiej czapie - kariera sie przeciez sama zrobi w miedzyczasie, nie trzeba sie nigdzie pokazywac.

1. pogrubione: dzięki uśmiałam się
2. Nie wiem, może jestem aspołeczna albo jakaś nieprzystosowana, ale nie nazywam kogoś po tygodniowej wycieczce przyjacielem. A i jeszcze jakie oni mieli szczęście: akurat wszyscy z Warszawy
3. lejdi srejdi piękne
4. toż to oblatywacz internacjonalny jak już ktoś go tutaj nazwał
6. piękne hmm, a może Cezary Baryka, no i co z tą ruską czapą??
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:44   #1005
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
1. pogrubione: dzięki uśmiałam się
2. Nie wiem, może jestem aspołeczna albo jakaś nieprzystosowana, ale nie nazywam kogoś po tygodniowej wycieczce przyjacielem. A i jeszcze jakie oni mieli szczęście: akurat wszyscy z Warszawy
3. lejdi srejdi piękne
4. toż to oblatywacz internacjonalny jak już ktoś go tutaj nazwał
6. piękne hmm, a może Cezary Baryka, no i co z tą ruską czapą??
Ja też bym nie nazwała ich przyjaciółmi. Ale udali sie nie ma co-modzi, piękni, bogaci. Damięcki grał Bryke . I nawet podobał mi się w tej roli. Zresztą wtedy byłam na etapie zauroczenia jego fizjonomią więc pewnie nie byłam obiektywna Ale ta jego ruska czapa jest potworna!!! Marta pomyka w wiosennych płaszczach a on w czapie jak na Syberii.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:55   #1006
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

magd00sinek wymiatasz
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:56   #1007
danusia_prv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 70
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Mi się z Basią to w ogóle podoba zrobienie z niej gwiazdy na miarę Hollywood , normalnie, zaraz się okaże, że kandyduje do literackiego Nobla, nic, tylko paparaci za nią latają, och i ach. Tylko czekać, aż pewien salon biżuteryjny zacznie jej przysyłać komplety do domu, jak aktorkom przy Oscarach, co by zechciała w nich zaparadować.

Edytowane przez danusia_prv
Czas edycji: 2009-04-13 o 11:59
danusia_prv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 12:49   #1008
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

magd00sinek lepiej tego ujac nie moznano no nowy amant i pewnie Michalek sie zrobi zazdrosny i rzuci Edyte i beda sie bic w kislu o Martusie...
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 12:53   #1009
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Cytat:
Napisane przez mini8700 Pokaż wiadomość
magd00sinek lepiej tego ujac nie moznano no nowy amant i pewnie Michalek sie zrobi zazdrosny i rzuci Edyte i beda sie bic w kislu o Martusie...
Będa sie bić o jej energię. Nie no chyba nie przeżyje kolejnego amanta Marty. W końcu i tak pewnie będzie z Michałem. On wkońcu jest płodny...i to bardzo
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 13:01   #1010
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Będa sie bić o jej energię. Nie no chyba nie przeżyje kolejnego amanta Marty. W końcu i tak pewnie będzie z Michałem. On wkońcu jest płodny...i to bardzo


Rozwalacie mnie . Ten serial jednak nie jest taki zły, chociaż powinien się zaliczać do komedii
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 13:05   #1011
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość

Rozwalacie mnie . Ten serial jednak nie jest taki zły, chociaż powinien się zaliczać do komedii
satyra jak nic, ewentualnie tragikomedia
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 13:13   #1012
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Tez myslalam o tym ze jest plodny i na pewno dlatego go chce Ale w sumie jak chce dziecko to moze go poprosic, juz 2 zrobil wiec co mu tam jedno w ta czy w ta, Martusia dolaczy do swietej trojcy matek jego corek i babci, beda siedziec przy kawce i obgadywac jego zycie.
A Basia opisze to w swojej nowej ksiazce pt Plodny amant z tajemniczego ogrodu
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 15:46   #1013
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

a wiecie nad czym ja sie ostatnio zastanawiałam ?

Marta z tego co mi wiadomo hmm i jak sie domyslałam ma chyba magistra farmacji tak? znalażła prace w aptece ... jej mąz wielki biznesman jak sie domyslam to on wykladal kase na wszystko dom, samochody , życie itd...

Wywaliła go marta z chaty ktora jak sie domyslam do najtańszych w utrzymaniu nie należy
No ale widocznie pensja farmaceuty musi byc spora nie orientuje sie nie moja branża ale ze aż tak dochodowa?

a swoją drogą w tym serialu niby wszyscy kreowani na pieknych i bogatych i wogole misz masz ale chyba tak naprawde nie bylo powiedziane kim oni są...

jedynie martusia farmaceutka no domyslam sie że Basia jakaś polonistka Andrzej trudno okreslić - zarządzanie (?) Cinek - dziennikarstwo?

Co o tym sądzicie?
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 16:06   #1014
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

dziewczyny wymiatacie )

a jak michał ma taka super rodzinke na kazdym krancu swiata dziecko ze hoho marta bedzie miala z nim dziecko to sei nawet dobrze zlozy wszyscy sie znaja i polubia
no jak to nie maja znajomych innych?;> michał ma parke z tajemnicego ogrodu ;P tylko dziwne ze skoro w 1 edycji ciagle mowil jak to oni sie nie przyjaznia a nigdzie razem nie wsykocza bo po???? bo michal ma maderskich przyajciol
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 16:14   #1015
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Marta spotykala sie z Basia cale zycie i innych znajomych nie miala. Tak samo Andrzej z Marcinem, zagadka rozwiazana. Ta wycieczka dopiero dala im szanse poznac jakichs ludzi bo jak dotad gdy mieszkali w warszawie nie bylo mozliwe nikogo poznac, jakie biedaki.
A slyszalyscie o tym ze serial z Brodzikowa ma zastapic TAN? Nie wiecie moze o czym on bedzie?
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 16:25   #1016
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Cytat:
Napisane przez Dżagódka Pokaż wiadomość

a swoją drogą w tym serialu niby wszyscy kreowani na pieknych i bogatych i wogole misz masz ale chyba tak naprawde nie bylo powiedziane kim oni są...

jedynie martusia farmaceutka no domyslam sie że Basia jakaś polonistka Andrzej trudno okreslić - zarządzanie (?) Cinek - dziennikarstwo?

Co o tym sądzicie?
Basia albo polonistka albo dziennikarstwo(pracowała przecież w redakcj) a michał , Edyta?
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 16:31   #1017
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
Basia albo polonistka albo dziennikarstwo(pracowała przecież w redakcj) a michał , Edyta?
polonistyka z dziennikarstwem jednoczesnie dwa kierunki

co do tego że pracowała z redakcji zdązylo mi wylecieć z glowy bo teraz jest wielkie BUM na tą książke ,
a redakacja to chyba w 1 sezonie tylko czy w drugim tez jeszcze tam pracowała?
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 17:52   #1018
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

w 1 ;D potem odeszla i stala sie gwiazda )

ja znowu slyszalam ze serial z brodzik ma zastapic brzydule wiec prawdopodobnie nie zastpi ani tego ani tego;d
kiedys w tvn mowili ze nie sciagna TAN bo ma duuuza ogladalnosc
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 18:02   #1019
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Cytat:
Napisane przez Dżagódka Pokaż wiadomość
a wiecie nad czym ja sie ostatnio zastanawiałam ?

Marta z tego co mi wiadomo hmm i jak sie domyslałam ma chyba magistra farmacji tak? znalażła prace w aptece ... jej mąz wielki biznesman jak sie domyslam to on wykladal kase na wszystko dom, samochody , życie itd...

Wywaliła go marta z chaty ktora jak sie domyslam do najtańszych w utrzymaniu nie należy
No ale widocznie pensja farmaceuty musi byc spora nie orientuje sie nie moja branża ale ze aż tak dochodowa?

a swoją drogą w tym serialu niby wszyscy kreowani na pieknych i bogatych i wogole misz masz ale chyba tak naprawde nie bylo powiedziane kim oni są...

jedynie martusia farmaceutka no domyslam sie że Basia jakaś polonistka Andrzej trudno okreslić - zarządzanie (?) Cinek - dziennikarstwo?

Co o tym sądzicie?
No co Ty, nie wiesz, , przecież Marta to zdaje się już szefowa sieci aptek czy jakoś tak. A poza tym teraz kremiki jakieś zdaje się modzi, patencik już chyba jest, dziw, żeby pieniądze same nie zaczęły płynąc ciurkiem.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 18:15   #1020
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: "Teraz albo nigdy!" - serial TVN

Dziewczyny, który teraz był odcinek? (wczoraj)
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.