Yasmin / Midiana / Asubtela / Lesine / Vibin - wątek zbiorczy! - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-15, 14:17   #1471
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Yasmin - zbiorczy

hmmm odstawila, zabezppieczali sie w inny sposob,a jak wiadomo inne sposoby najczesciej nie sa tak skuteczne jak tabsy a ze jest sie baaardzo plodnym po tabletkach,....to jest z nami 8miesieczna Madzia
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 15:12   #1472
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Ja biorę Yasmin ponad 2 lata, w międzyczasie próbowałam Yasminelle, ale nie służyły mi, kiepsko się czułam, więc wróciłam do tych.
Ale myślę o zmianie, bo męczą wahania nastroju, spadek libido... Na dodatek przytyłam z 5 kg chyba.
Wiem, że każdy reaguje inaczej, ale może któraś z was zmieniała Yasmin na inne tabletki z podobnych powodów jak ja i może coś doradzić?
__________________

Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 16:32   #1473
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: Yasmin - zbiorczy

o to faktycznie lepiej nie robic przerw :P ja juz biore dluuugo i wyjezdzalam na 2 miesiace jako au pair i sama przestalam brac...bo doszlam do wniosku po co ... chlopaka i tak tam nie bedzie to gin mnie zezwal... ze niemadra bylam :P bo potem latwiej zajsc w ciaze
A dziewczyny jak z wasza systematycznoscia brania tabletek?
bo ja czesto zapominam..ojj skleroza :P
moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 16:36   #1474
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniaaaaaaa86 Pokaż wiadomość
o to faktycznie lepiej nie robic przerw :P ja juz biore dluuugo i wyjezdzalam na 2 miesiace jako au pair i sama przestalam brac...bo doszlam do wniosku po co ... chlopaka i tak tam nie bedzie to gin mnie zezwal... ze niemadra bylam :P bo potem latwiej zajsc w ciaze
No ale skoro w ciągu tych 2-ch miesięcy nie uprawiałaś seksu to jak w tą ciążę niby miałaś zajść
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 17:59   #1475
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Yasmin - zbiorczy

ale po 2 miesiacach wrocila do Polski pewnie...i do chlopaka i co..po 2 miesiacach przerwy na nowo brac tabletki? przerwa min pol roku powinna trwac poza tym po tych 2 miesiacach byla bardzo plodna
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 18:00   #1476
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: Yasmin - zbiorczy

no ale on mi mowil ze po takich przerwach mniej dzialaja tabletki itd w kazdym razie dostalo mi sie :P
moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 18:36   #1477
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
ale po 2 miesiacach wrocila do Polski pewnie...i do chlopaka i co..po 2 miesiacach przerwy na nowo brac tabletki? przerwa min pol roku powinna trwac poza tym po tych 2 miesiacach byla bardzo plodna
No chyba jak wróciła do chłopaka to ponowiła branie tabletek
Przerwa powinna trwać pół roku jeśli robi się ją po to, aby organizm "odpoczął" od hormonów. W innych przypadkach długość przerwy nie ma znaczenia. Byleby nie robić krótkich i często.

Cytat:
Napisane przez moniaaaaaaa86 Pokaż wiadomość
no ale on mi mowil ze po takich przerwach mniej dzialaja tabletki itd w kazdym razie dostalo mi sie :P
Pierwsze słyszę .
Moim zdaniem to nieprawda...
Robiłam przerwy miesięczne i kilkumiesięczne ze względu na przyjmowane leki i ani ginekolog mnie za to nie ganił ani nie zaszłam w ciążę.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-16, 21:16   #1478
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Wiadomo kazdy lekarz jest inny :P
moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 21:52   #1479
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Byłam dziś na kontroli u gindzi . Akurat mija koncówka 6miesiaca bez tabletek. Za jakieś 20dni rozpoczynam na nowo przygodę z Yasmin Koniec z pryszczami
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 08:15   #1480
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Yasmin - zbiorczy

O tak, powiem Wam że normalnie miałam średnio od 4 do 10 czerwonych punktów na twarzy, teraz skończyłam drugie opakowanie i przez okres brania yasminu tylko 2 pryszcze miałam, a tak to wiecznie gładka
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 17:50   #1481
Angelina012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Yasmin - zbiorczy

A u mnie to raczej koniec przygody z Yasmin. Za duzo dodatkowych kilogramow Poza tym wszystko bylo ze mna ok
Angelina012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 21:18   #1482
xMisery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 240
Dot.: Yasmin - zbiorczy

,mam pytanie. przerwałam branie tabletek, bo zapomnialam o tabletce z niedzieli i mialabym ja wziac dopiero w poniedzialek wraz z tą z poniedzialku. jak wiecie mialam dwa wyjscia, bo to 3 tydzien. no wiec przerwałam. powinnam dostac okres. po okresie musze zacząć brać nowe opakowanie czy moge wziac te 5 czy tam 6 tabletek, ktore mi zostaly z tego blistra?
troche mi szkoda ich marnować, bo jednak sporo za nie płacę, a wydaje mi sie, ze to nie powinno mieć znaczenia żadneggo, aaaaczkolwiek wole sie upewnić.
xMisery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 12:40   #1483
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: Yasmin - zbiorczy

ja chyba zrezygnuje z tych tabletek bo apetyt mi wzrósł, na twarzy co chwila coś mi wyskakuje, krwawienie też jakieś dziwne i ogólnie nie podobają mi się , dlatego pójdę w najbliższym czasie do ginekologa po inne mimo ze dopiero biorę 3 opakowanie i wiem że prawidłowo to powinno się uspokoić , ale jak brałam diane 35 to wszystko było ok
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 13:41   #1484
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Ja juz kiedys pisałam, ze te tabletki dla mnie są genialne przez duze G
biore je 2,5 roku i nie wyobrazam sobie bez nich zycia

Niestety kiedys przyjdzie czas ,ze bede musiała je odstawic. (jak bede planowała ciąze)(za 3 miesiące biore slub) i mam pytanko: czy wasze problemy skórne oraz z okresem wróciły??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 14:30   #1485
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xMisery Pokaż wiadomość
,mam pytanie. przerwałam branie tabletek, bo zapomnialam o tabletce z niedzieli i mialabym ja wziac dopiero w poniedzialek wraz z tą z poniedzialku. jak wiecie mialam dwa wyjscia, bo to 3 tydzien. no wiec przerwałam. powinnam dostac okres. po okresie musze zacząć brać nowe opakowanie czy moge wziac te 5 czy tam 6 tabletek, ktore mi zostaly z tego blistra?
troche mi szkoda ich marnować, bo jednak sporo za nie płacę, a wydaje mi sie, ze to nie powinno mieć znaczenia żadneggo, aaaaczkolwiek wole sie upewnić.
Jak tak miałam to brałam nowe opakowanie plus te 6 i po prostu ma sie dłuzszy cykl
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 16:45   #1486
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xMisery Pokaż wiadomość
troche mi szkoda ich marnować, bo jednak sporo za nie płacę, a wydaje mi sie, ze to nie powinno mieć znaczenia żadneggo, aaaaczkolwiek wole sie upewnić.
Zachowaj je na czarną godzinę
Kiedyś może się przydarzyć, że zgubisz tabletkę, wypadnie ci na ziemię czy coś... Warto mieć zapasowe.
Tzn. ja bym tak zrobiła

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Niestety kiedys przyjdzie czas ,ze bede musiała je odstawic. (jak bede planowała ciąze)(za 3 miesiące biore slub) i mam pytanko: czy wasze problemy skórne oraz z okresem wróciły??
To sprawa bardzo indywidualna
U mnie było tak - biust zmalał, cellulit i rozstępy zostały, włosy zaczęły garściami wypadać, oprócz tego się przetłuszczać, problemy skórne też z czasem wróciły, ale nie miałam jakiegoś strasznego wysypu.
Ale problemu z bolesnymi miesiączkami nie mam... Jednak nie wiem czy ma to związek z tabletkami a właściwie z ich nie braniem....
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 16:52   #1487
Karmellita
Raczkowanie
 
Avatar Karmellita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zadupie pomorskie :D
Wiadomości: 421
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Velvet Acid Kitty- czy miałaś wcześniej problemy z włosami (wypadanie, przetłuszcanie) czy to w wyniku odstawienia tabletek?
Ja biore yasmin prawie 2 lata już... Słyszałam, że po 2 latach trzeba robić jakieś przerwy. Czy to konieczne, Wy robiłyście przerwy? Aha no i jeszcze słyszałam, że po dłuższym braniu tabletek można być bezpłodnym, jestem ciekawa czy tak jest naprawde?
Karmellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 18:02   #1488
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karmellita Pokaż wiadomość
Velvet Acid Kitty- czy miałaś wcześniej problemy z włosami (wypadanie, przetłuszcanie) czy to w wyniku odstawienia tabletek?
Ja biore yasmin prawie 2 lata już... Słyszałam, że po 2 latach trzeba robić jakieś przerwy. Czy to konieczne, Wy robiłyście przerwy? Aha no i jeszcze słyszałam, że po dłuższym braniu tabletek można być bezpłodnym, jestem ciekawa czy tak jest naprawde?
Nie jestem na 100% pewna czy wypadanie było spowodowane odstawieniem tabletek, ale najprawdopodobniej tak (innego powodu nie było na tak drastyczne wypadanie). Dwa razy odstawiałam i dwa razy po odstawieniu w ciągu 2 m-cy od odstawienia zaczęły wypadać mi włosy i trwało to około pół roku.
Wcześniej miałam przygody z wypadającymi włosami i też było to spowodowane przez lekarstwa, ale zupełnie nie związane z hormonami. Co do przetłuszczania się to nie miałam z tym wcześniej problemu.

Co do przerw to nie pomogę, bo nie brałam dłużej niż 2 lata non stop
Ale gin kiedyś mówiła, że po 2-ch latach trzeba robić przerwy
Przy dłuższym braniu tabletek nie będziesz bezpłodna, nie przy Yasmin (ale zależy jak długo chcesz brać, lepiej skonsultuj to z ginekologiem ).
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 18:39   #1489
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Witam. Ja też brałam Jasmin. jak dla mnie genialne tabletki czułam się po nich swietnie, schudłam 5kg. potem odstawiłam, zaszłam w ciążę, urodziłam i wróciłam do Jasminu. Niestety po ciązy chyba mi się organizm rozregulował. Źle się czułam po tabletkach, chodziłam zła i nerwowa, libido spadło do zera próby watrobowe wyszły kiepsko no i musiałam znowu odstawić mam nadzieję, że znajdę jakieś inne tabletki po których czułabym się tak dobrze jak na początku po tych
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 18:58   #1490
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

mehja
Najpierw zajmij się wątrobą, bo to może być poważna sprawa...
Moja przyjaciółka ma rozwaloną wątrobę przez tabletki, już kilka lat się leczy i to bezskutecznie... A o tabletkach nie ma już mowy.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 19:44   #1491
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Wzięłam dzisiaj czwartą tabletkę. Staram się nie popadać w paranoję i nie przypisywać bólu głowy i wilczego apetytu tabletkom, to chyba jeszcze za wcześnie na takie objawy Chętnie bym wysłuchała kogoś, kto ma podobny "staż" do mojego, chociaż i tak wszystko zależy od organizmu... Trochę się spinam czy wszystko będzie okej.
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:00   #1492
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Wzięłam dzisiaj czwartą tabletkę. Staram się nie popadać w paranoję i nie przypisywać bólu głowy i wilczego apetytu tabletkom, to chyba jeszcze za wcześnie na takie objawy
Mnie ogromny ból głowy dopadał następnego dnia po wzięciu pierwszej tabletki... Pamiętam to bardzo dobrze, bo tak wielkiego bólu głowy to nigdy nie miałam, 6 tabletek paracetamolu dziennie ledwo dawało radę...
Miałam tak przy Yasmin i Mercilonie.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:05   #1493
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Velvet a teraz co bierzesz?
Ja czekam na okres i zaczynam znowu Yasmin , mam nadzieje, ze bedzie dobrze tak jak kiedys.
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:11   #1494
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
mehja
Najpierw zajmij się wątrobą, bo to może być poważna sprawa...
Moja przyjaciółka ma rozwaloną wątrobę przez tabletki, już kilka lat się leczy i to bezskutecznie... A o tabletkach nie ma już mowy.
Nie strasz mnie. Bez tabletek to nie wiem co będzie. Gumka pękła nam już 3 razy Dwa tygodnie po odstawieniu tabletek próby wątrobowe wyszły sporo lepiej. Dwóch niezależnych ginów oceniło, że to nie mogła być wina tabletek, że coś innego działo się z watrobą a lekarz ogólny po badaniach stwierdził, że wątrobę mam ok. W piatek idę do gina i zobaczymy co powie. Pewnie znowu próby będę musiała zrobić.
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:42   #1495
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
Velvet a teraz co bierzesz?
Nic nie biorę. Tabletki to świństwo
Przy każdych źle się czułam, miałam tak niskie libido że w ogóle nie miałam ochoty na seks. A jak nie miałam ochoty na seks, to po co je brać...

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Nie strasz mnie. Bez tabletek to nie wiem co będzie. Gumka pękła nam już 3 razy Dwa tygodnie po odstawieniu tabletek próby wątrobowe wyszły sporo lepiej. Dwóch niezależnych ginów oceniło, że to nie mogła być wina tabletek, że coś innego działo się z watrobą a lekarz ogólny po badaniach stwierdził, że wątrobę mam ok. W piatek idę do gina i zobaczymy co powie. Pewnie znowu próby będę musiała zrobić.
W sprawach wątrobowych chodź do lekarza od wątróbki.
Gin mojej przyjaciółki też jej mówił, że wszystko ok, że to nie od tabletek bla bla bla... Tak, sama wątroba się "popsuła", taki humor miała
Co do gumek, spróbujcie z innymi, są Durex Extra Safe, z grubszymi ściankami... Może popełniacie jakieś błędy - gumka źle przechowywana, źle nałożona, zły rozmiar, kupowana w kiosku, itp. Hmm... Nie powinna tak często pękać, praktycznie w ogóle nie powinna
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 12:18   #1496
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Mam nadzieje, ze moje problemy okresowo- skórne nie wrócą

a co do przerwy w braniu, to mój gin mi mówił, ze to są tabletki nowej generacji i nie trzeba w nich robic przerwy tak jak przy tych starszego typu.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 13:23   #1497
Karmellita
Raczkowanie
 
Avatar Karmellita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zadupie pomorskie :D
Wiadomości: 421
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Velvet, dzięki za odpowiedź. Za 2 tyg. idę do gina
Karmellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 15:18   #1498
zocha1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Yasmin - zbiorczy

cześć dziewczyny, w grudniu, w połowie opakowania musiałam zrezygnować z tabletek. od piątku biore od nowa tabletki, czyli rozumiem że już od tej pierwszej piątkowej jestem zabezpieczona i to że w grudniu w połowie opkakowania zrezygnowałam nie ma znaczenia. Pozdrawiam
zocha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 18:21   #1499
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Velvet, ja miałam też na drugi dzień od brania tabsów ból głowy, ale dwie tabletki przeciwbólowe i zapomniałam Od tamtej pory spokój. Dzisiaj biorę dopiero piątą tabletkę i nie widzę skutków ubocznych póki co. Codziennie jedziemy z tematem i nie widzę u siebie problemów z suchością albo niskim libido, wręcz przeciwnie Możliwe, że mi apetyt rośnie ale na razie to kontroluję i nie pozwalam sobie na słabość Zobaczymy jak będzie dalej...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 19:03   #1500
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zocha1985 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, w grudniu, w połowie opakowania musiałam zrezygnować z tabletek. od piątku biore od nowa tabletki, czyli rozumiem że już od tej pierwszej piątkowej jestem zabezpieczona i to że w grudniu w połowie opkakowania zrezygnowałam nie ma znaczenia. Pozdrawiam
Dobrze rozumiesz

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Velvet, ja miałam też na drugi dzień od brania tabsów ból głowy, ale dwie tabletki przeciwbólowe i zapomniałam Od tamtej pory spokój. Dzisiaj biorę dopiero piątą tabletkę i nie widzę skutków ubocznych póki co. Codziennie jedziemy z tematem i nie widzę u siebie problemów z suchością albo niskim libido, wręcz przeciwnie Możliwe, że mi apetyt rośnie ale na razie to kontroluję i nie pozwalam sobie na słabość Zobaczymy jak będzie dalej...
Skutki uboczne mogą się pojawić w każdym momencie brania tabletek... Szczególnie takie jak spadek libido nie pojawiają się od razu, ale z czasem...
Tak więc cały czas brania tabletek trzeba obserwować swoje ciało, zwracać uwagę na niepokojące dolegliwości... Ale przede wszystkim nie panikować i dorabiać teorii, że wszystko co złe to przez tabletki
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.