Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II. - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-22, 20:37   #4741
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Unhappy Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Cytat:
Napisane przez Griszata Pokaż wiadomość
a to sie nam dostalo ale dziwi mnie to ze tam zrezcywiscie sa dwa zdjecia jedno jest z netu i rzeczywiscie widzialam taka wode wprawdzie chyba tylko na amazonie ale byla.....tyle tylko ze ta na drugim zdjeciu wyglada nieco inaczej ma jakis znaczek ktorego tamta nie ma i to serio wyglada jak cos z bazaru czy w ogole cos o takim wygladzie mogla wypuscic taka firma jak gucci ?
A poza tym, skoro to stare perfumy i jak widze, nie tylko ja czegoś takiego w perfumieriach nie spotkałam, to pomyśl - ile one już lat mają? Ile leżaly na półce i ile są po terminie ważności? Jezeli to faktycznie oryginał oczywiście.
Ale dziewczyny, prosze poradźcie mi co z ta cinema zrobić??
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:44   #4742
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Cytat:
Napisane przez ana999ana Pokaż wiadomość
Załącznik 2203212

to zdjęcie które dostałam od niej. No i co myslicie?
hmm.... coś mi się nie podoba ta nalepka, niby kod jest itp., ale trudno powiedzieć czy to oryginał czy podróbka nie mam porównania (niestety ysl cinema podrabiają)
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:48   #4743
Griszata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 192
GG do Griszata
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Cytat:
Napisane przez ana999ana Pokaż wiadomość
A poza tym, skoro to stare perfumy i jak widze, nie tylko ja czegoś takiego w perfumieriach nie spotkałam, to pomyśl - ile one już lat mają? Ile leżaly na półce i ile są po terminie ważności? Jezeli to faktycznie oryginał oczywiście.
Ale dziewczyny, prosze poradźcie mi co z ta cinema zrobić??
ja nie chce tego kupic nie dlatego temat roztrzasam ) bardziej chodzi mi o sprzedajaca .....powiedzmy ze to roche osobista sprawa ) dlatego chce dojsc czy aby nie sprzedaje podrobki
Griszata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:54   #4744
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Ale co konkretnie Ci się nie podoba w nalepce? Bo ja już zupełnie nie wiem co zrobić... Na swoich też mam nalepkę a są na bank oryginalne...

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Griszata Pokaż wiadomość
ja nie chce tego kupic nie dlatego temat roztrzasam ) bardziej chodzi mi o sprzedajaca .....powiedzmy ze to roche osobista sprawa ) dlatego chce dojsc czy aby nie sprzedaje podrobki
Aha... hm co prawda osoba z mojego miasta jest jak widac ale o ile wiem , to jej nie znam. Może by jeszcze raz spróbować napisać o tym do allegro? Albo może napisz maila do Gucci że ktoś ich podrabia itp. i czy produkowali kiedyś takie perfumy. Każda firma zareaguje na doniesienia o podrabianiu och produktu. Może zdjęcia załacz.
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 21:06   #4745
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Cytat:
Napisane przez falubaz Pokaż wiadomość
jest to 100% oryginał!!! stara woda jak świat, także nikt jej nie podrabiał. Ps. śmierdziuch przeokropny

A tak na maryginesie, to czasami jak czytam WASZE opinie-weryfikacje, to krew mnie zalewa! Sorry, ale jak się na czymś nie znacie, to nie wypisujcie bzdur
oj to niedobrze, że krew Cię zalewa

wcale nie byłabym taka pewna, że to oryginał, przedmiotem sprzedaży jest buteleczka z drugiego zdjęcia (do połowy pełna) i tak jak w przypadku tej "poglądowej" - pełnej tez byłabym przekonana o oryginalności tak w przypadku tej drugiej nie byłabym tak pewna jak falubaz. w ogóle nie byłabym przekonana

link się nie dołączył

http://www.allegro.pl/item612971504_...ad_polowa.html

Edytowane przez 201607211724
Czas edycji: 2009-04-22 o 21:07
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 21:06   #4746
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

ana999ana jutro porównam tą Cinemę z oryginalną koleżanki i dam znać
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 21:11   #4747
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Cytat:
Napisane przez falubaz Pokaż wiadomość
ana999ana jutro porównam tą Cinemę z oryginalną koleżanki i dam znać
oki dzięki wielkie
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 21:13   #4748
Griszata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 192
GG do Griszata
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
oj to niedobrze, że krew Cię zalewa

wcale nie byłabym taka pewna, że to oryginał, przedmiotem sprzedaży jest buteleczka z drugiego zdjęcia (do połowy pełna) i tak jak w przypadku tej "poglądowej" - pełnej tez byłabym przekonana o oryginalności tak w przypadku tej drugiej nie byłabym tak pewna jak falubaz. w ogóle nie byłabym przekonana

link się nie dołączył

http://www.allegro.pl/item612971504_...ad_polowa.html
no wlasnie o to mi chodzilo ze ta osoba zamiescila sprytnie dwa zdjecia jedno jest z netu i przedstawia rzeczywiscie jakies perfumy gucci a na drugim sa perfumy ktore ona sprzedaje i opakowanie rozni sie od tego na zdjeciu pierwszym i w ogole wyglada okropnie a ta jeszcze pisze ze z wloch ja kiedys zostalam obdarowana przez pewnego Pana ktorego matka pracowala we wloszech wlasnie podroba i to paskudna to jest tam za smieszne grosze ....mysle ze ta osoba nie jest uczciwa sciagnela opis z netu nawet nie umiala tego jakos po polsku tylko zywcem opis skopiowana podobnie jak pierwsze zdjecie
zreszta znalazlam oficjalna strone gucci i sklece cos wprawdzie trzeba po angielsku ale cos tam wyrzezbie i napisze do niech w tej sprawie ......cierpliwy to i kamien ugotuje

Edytowane przez Griszata
Czas edycji: 2009-04-22 o 21:22
Griszata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 21:24   #4749
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Cytat:
Napisane przez falubaz Pokaż wiadomość
na 100% oryginał! Jabłek nie podrabiają, bo jest to zbyt duży koszt ( poza tym trudno jest połączyć szkło z metalem)



jest to 100% oryginał!!! stara woda jak świat, także nikt jej nie podrabiał. Ps. śmierdziuch przeokropny

A tak na maryginesie, to czasami jak czytam WASZE opinie-weryfikacje, to krew mnie zalewa! Sorry, ale jak się na czymś nie znacie, to nie wypisujcie bzdur

wiesz co? pierwszy raz spotkalam sie z taka naiwnoscia, teoria ze czegos sie nie podrabia bo to za duzy koszt, nie wiem czy wiesz ale podrabia sie rowniez ekskluzywne samochody z Chinskich fabrykach gdzie pracuja ludzie za centa na godzine, tez bym chciala zeby na swiecie bylo tak rozowo, ze ktos ci oferuje wode za pol ceny a ty kupujesz bo wiesz, ze to oryginal, ale niestety life is brutal a ten watek wlasnie po to jest, zeby nie miec pozniej gula ze sie chcialo zaoszczedzic te pare zlotych i mamy piekna chinska podrobe
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 21:33   #4750
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Cytat:
Napisane przez Griszata Pokaż wiadomość
no wlasnie o to mi chodzilo ze ta osoba zamiescila sprytnie dwa zdjecia jedno jest z netu i przedstawia rzeczywiscie jakies perfumy gucci a na drugim sa perfumy ktore ona sprzedaje i opakowanie rozni sie od tego na zdjeciu pierwszym i w ogole wyglada okropnie a ta jeszcze pisze ze z wloch ja kiedys zostalam obdarowana przez pewnego Pana ktorego matka pracowala we wloszech wlasnie podroba i to paskudna to jest tam za smieszne grosze ....mysle ze ta osoba nie jest uczciwa sciagnela opis z netu nawet nie umiala tego jakos po polsku tylko zywcem opis skopiowana podobnie jak pierwsze zdjecie
zreszta znalazlam oficjalna strone gucci i sklece cos wprawdzie trzeba po angielsku ale cos tam wyrzezbie i napisze do niech w tej sprawie ......cierpliwy to i kamien ugotuje
No i słusznie! Mówiłam najlepiej do nich pisać. Ja pisałam do YSL że zmienili zapach i co o tym myslę to mi napsali że email jest do USA a jak jestem z Europy to mam dzwonić do Francji... to sobie od razu odpuślilam. kilkakrotnie próbowałam sie dodzwonić slużbowo d oFrancji i jak umieli powiedzieć po ang, że nie mówią po ang to był sukces
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 21:36   #4751
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
wiesz co? pierwszy raz spotkalam sie z taka naiwnoscia, teoria ze czegos sie nie podrabia bo to za duzy koszt, nie wiem czy wiesz ale podrabia sie rowniez ekskluzywne samochody z Chinskich fabrykach gdzie pracuja ludzie za centa na godzine, tez bym chciala zeby na swiecie bylo tak rozowo, ze ktos ci oferuje wode za pol ceny a ty kupujesz bo wiesz, ze to oryginal, ale niestety life is brutal a ten watek wlasnie po to jest, zeby nie miec pozniej gula ze sie chcialo zaoszczedzic te pare zlotych i mamy piekna chinska podrobe
źle mnie zrozumiałaś, chodziło mi o względy ekonomiczne wyprodukowania podróby - wiekszość podróbek musi zmieścić się w 10$ w hurcie (Turcja, Syria), a myślę, że jabłka nie podrabiają (przynajmniej jeszcze się z podróbką nie spotkałam), bo połączenie szkła z metalem są trudniejsze, dużo droższe, poza tym jeszcze trzeba dobrze zrobić poligrafie, kartonik itp. dlatego nie wszystkie wody są podrabiane.W tym wody tzw. niszowe, nie opłaca się podrabiać, bo nie są popularne i mało ich na rynku np. Annick Goutal, Serge Lutens Creed
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 21:56   #4752
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Cytat:
Napisane przez falubaz Pokaż wiadomość
źle mnie zrozumiałaś, chodziło mi o względy ekonomiczne wyprodukowania podróby - wiekszość podróbek musi zmieścić się w 10$ w hurcie (Turcja, Syria), a myślę, że jabłka nie podrabiają (przynajmniej jeszcze się z podróbką nie spotkałam), bo połączenie szkła z metalem są trudniejsze, dużo droższe, poza tym jeszcze trzeba dobrze zrobić poligrafie, kartonik itp. dlatego nie wszystkie wody są podrabiane.W tym wody tzw. niszowe, nie opłaca się podrabiać, bo nie są popularne i mało ich na rynku np. Annick Goutal, Serge Lutens Creed
nie wiem jak jest z innymi firmami bo juz nie robie zakupow na allegro ale jestem zywym dowodem na istnienie idealnych podrobek Cacharel, ktore sobie wlasnie tam zakupilam za 120zl za sztuke, byly do tego stopnia idealne (lacznie z drukiem na opakowaniu) ze sprzedawcy wystawilam pozytywy a chwila refleksji przyszla za pozno, zapachy byly blizniaczo podobne ale zabojczo plaskie dlatego mysle, ze podrabiaja wszystko na czym mozna zarobic, nawet pare groszy
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 23:53   #4753
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Cytat:
Napisane przez falubaz Pokaż wiadomość
na 100% oryginał! Jabłek nie podrabiają, bo jest to zbyt duży koszt ( poza tym trudno jest połączyć szkło z metalem)]
A tak na maryginesie, to czasami jak czytam WASZE opinie-weryfikacje, to krew mnie zalewa! Sorry, ale jak się na czymś nie znacie, to nie wypisujcie bzdur
A to dziwne, bo ja widziałam podróbki gdzie szkło było łączone z metalem. Nie twierdzę że bardzo starannie...
"Marginesie", nie "maryginesie". Krew zalewa? To nie czytaj
Cytat:
Napisane przez ana999ana Pokaż wiadomość
nio... to jak myslicie?? Kupować??
Na moim Cinema naklejka jest bardziej centralnie zlokalizowana chyba że ktoś ją przekleił. Poproś o fotki spreju, butelki - może wtedy będzie łatwiej ocenić.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 00:02   #4754
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
A to dziwne, bo ja widziałam podróbki gdzie szkło było łączone z metalem. Nie twierdzę że bardzo starannie...
"Marginesie", nie "maryginesie". Krew zalewa? To nie czytaj
nie twierdzę, iż nie ma podróbek szkło-metal, owszem są, ale od razu widać, że to podróbka - technologiczna tandeta

Oczywiście - MARGINESIE - mały poślizg na klawiaturce
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 09:06   #4755
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Na moim Cinema naklejka jest bardziej centralnie zlokalizowana chyba że ktoś ją przekleił. Poproś o fotki spreju, butelki - może wtedy będzie łatwiej ocenić.
Poprosiłam
Rzeczywiście, na moich obydwóch też są naklejki naklejone centralnie... to zobaczę jeszcze czy te zdjęcia dostanę, ale zaczyna mi się naprawdę wydawać, ze to podróba...
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 17:49   #4756
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Dziewczyny czy to orginał, bo ja calkeim zielona jestem i dopiero po zapachu i trwałości wiem czy sa orginalne.

http://www.allegro.pl/item615894349_...a_ptissot.html
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 17:58   #4757
emanna
Raczkowanie
 
Avatar emanna
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 114
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

ten sprzedawca ma oryginały
__________________
"A candle loses nothing by lighting another candle"

Erin Majors
emanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 18:43   #4758
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

http://www.allegro.pl/item613449176_...er_okazja.html

ale te to juz nie orginal?? podejrzane
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 18:52   #4759
groza
Raczkowanie
 
Avatar groza
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 299
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Szczerze mówiąc, to podrabianie połączenia szkło-metal jest proste - wystarczy plastik, który udaje metal (czyt. pokryty srebrną farbą) i po sprawie (coś jak tu? http://www.allegro.pl/item610980485_..._promocja.html )
Poza tym podróbki zazwyczaj kupuje się w opakowaniu. Więc i tak kupuje się kota w worku: nie wiesz, jak wygląda zawartość.

Ale rację masz: też mi się nie wydaje, by było opłacalne podrabianie flakonów, gdzie metal ze szkłem jest jakoś fantazyjnie połączony. Dlatego - jak zgaduję, metal musi być w takich podróbach imitowany czymś innym.

Cytat:
Napisane przez idzia111 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item613449176_...er_okazja.html

ale te to juz nie orginal?? podejrzane
ale to przecież tylko EDT. Ale sama jestem ciekawa.

Edytowane przez groza
Czas edycji: 2009-04-23 o 18:54
groza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 19:02   #4760
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

http://www.allegro.pl/item615894349_...a_ptisso t.html

te też EDT,

ciekawe jak tamten zestaw
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 21:34   #4761
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Cytat:
Napisane przez falubaz Pokaż wiadomość
ana999ana jutro porównam tą Cinemę z oryginalną koleżanki i dam znać
ana999ana przepraszam, ale zapomniałam aparatu i nie miałam mozliwości zrobienia fotek jutro na 100% zrobię fotki i porównamy te dwie cinemy
Jeszcze raz przepraszam Ciebie
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 22:01   #4762
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Cytat:
Napisane przez idzia111 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item613449176_...er_okazja.html

ale te to juz nie orginal?? podejrzane
Czemu podejrzane? To trudno powiedzieć w tym przypadku. Oczywiście wolałabym od Tissot, jako od polecanego sprzedawcy.
Po namyśle, te jej Lancome'y są nieco podejrzane. W każdym razie Tissot lepszy

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2009-04-23 o 22:02
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 22:03   #4763
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Oki jutro jeszcze będzie czas byle bym w sobotę rano wiedziała, co robić. Niepokoi mnie tylko ta uwaga anka_res o naklejce przyklejonej nie na srodku, u mnie jak już pisalam na obydwóch buteleczkach są ładnie na środku umieszczone. No i nie dostalam tych zdjęć spraya...
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 23:12   #4764
max11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

co sądzicie o tym użytkowniku i jego produktach : Jastmet ??

pozdrawiam
max11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 06:56   #4765
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Cytat:
Napisane przez idzia111 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item613449176_...er_okazja.html

ale te to juz nie orginal?? podejrzane
Bardzo możliwe, że to nie oryginał. Ta pani sprzedaje Miracle za 119zł, nowość Tresor za stówę i nigdzie zdjęć real.

Ja bym od niej nie kupiła nic.

A co jest podejrzane wg Ciebie? Bo tak dość dwuznacznie zabrzmiało.

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez max11 Pokaż wiadomość
co sądzicie o tym użytkowniku i jego produktach : Jastmet ??

pozdrawiam
Wygląda porządnie, normalne ceny, własne zdjęcia, flaszki które znam są ok.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 08:33   #4766
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

czy te flaszki to oryginały? bo mam dziwne przeczucie ze nie....
http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any.
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 10:33   #4767
ana999ana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 435
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

A jak to jest w praktyce z postepowaniem z podróbami na allegro? Jak np. kupię perfumy i uznam że nie są oryginalne, a kupiłam używane to moge iść na policję? I co, jeżeli ta osoba nie będzie chciała ich przyjąć z powrotem albo ja odeślę a ona mi nie odda pieniążków? Bo powiedziałam jej, o co m chodzi z tymi perfumkami, tzn., żeby były stare (jakkolwiek to brzmi) a ona mi napisała, że jeżeli z jakichkolowiek względów nie będą mi odpowiadać to moge je oddać. Tylko czy taka słowna własciwie gwarancja, bo przez maila jest jakąś podstawą? Czy w razie czego jest sens takie coś na policji przedstawiać? Bo np byłby to oryginal, a ja go bym nie chciała bo zapach sie zmienił i to nie to czego szukam?
ana999ana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 10:52   #4768
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

ano, przejrzyj ten watek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=328916
jesli bedziesz nadal czegos nie wiedziala, zapytaj tam
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 11:56   #4769
agus441
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 22
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

Dziewczynki kochane, od dluzszego czasu czytam Wasze posty. Prosze o porade

http://allegro.pl/item617890937_empo...s_intense.html

http://allegro.pl/item617731001_arma...ml_tester.html

Czy to sa oryginaly (2 to tester).
Pozdrawiam serdecznie
agus441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 16:24   #4770
max11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Allegro - proszę o weryfikację aukcji. Część II.

jeśli chodzi o ten Diamonds to brałbym to na logike - na innych aukcjach taki produkt nie schodzi ponizej 180zł ale to tylko moje zdanie
max11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.