Sierpniowe Panny Młode - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-28, 18:03   #331
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kocurazab Pokaż wiadomość
Gosia, wybór sukni na 6+ Wybrałaś fason, który bardzo pasuje do Twojej figury.
My mamy jeszcze do załatwienia:
  • zakup alkoholu, napoji i owoców
  • powiadomienie świadkowej
  • spowiedź przedślubna
  • zakup butów dla mnie i "męża"
  • zakup bielizny dla dwojga
  • wybór welonu i chyba bolerka - bo raczej nie chcę być taka goła w kościele - ale to w dniu przymiarki
  • ustalenie ostatecznej listy gości
  • obdarowanie zaproszeniami
  • uświadomienie naszego kolegi, że będzie nas wiózł swoim autkiem do ślubu
  • wybór pierwszego tańca
  • odbiór obrączek
  • wizyta w USC
  • wybór bukietu dla mnie i świadkowej, kwiaciarkę już mam zaklepaną
  • ustalenie ostatecznego menu
  • wybór ciuszków i biżuterii na poprawiny
  • wybór biżuterii do sukni ślubnej
Hmm, nie myślałam, że aż tyle tego jest

Czy któraś z Was będzie czytała na swoim ślubie czytanie z pisma? Ja mam taki zamiar. Poza tym chcę zwerbować świadkową do przeczytania modlitwy wiernych. Ciekawe jak jej się to spodoba
u nas będą mali krakowiacy czyli dwie dziewczynki i mój chrześnik, będą sypać płatkami, a Mati będzie niósł obrączki, czytania może namówię ojca TŻ i wujka, modlitwe wiernych kuzynka TŻ i psalm chyba też tylko druga kuzynka
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 19:18   #332
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Gosiu ja bede za bardzo zdenerwowana aby jeszcze cos czytac.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 19:42   #333
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Gosiu ja bede za bardzo zdenerwowana aby jeszcze cos czytac.
jeżeli już o zdenerwowaniu...mój kuzyn brał ślub w zeszłym roku i opowiadał nam, że od momentu ubierania, do przysięgi w kościele nic nie pamiętał...dopiero na płycie jak oglądali widział jakiego miał głupika przyklejonego do twarzy mówił, że po prostu miał luke w głowie....nieżle!!!
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 20:06   #334
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Gosiu ja bede za bardzo zdenerwowana aby jeszcze cos czytac.
Hmm, to nie Gosia pytała o te czytania
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 20:15   #335
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kocurazab Pokaż wiadomość
Hmm, to nie Gosia pytała o te czytania
och przepraszam, dzis jestem bardzo zdenerwowana i moze dlatego. okres mi sie spóxnia
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 20:26   #336
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
jeżeli już o zdenerwowaniu...mój kuzyn brał ślub w zeszłym roku i opowiadał nam, że od momentu ubierania, do przysięgi w kościele nic nie pamiętał...dopiero na płycie jak oglądali widział jakiego miał głupika przyklejonego do twarzy mówił, że po prostu miał luke w głowie....nieżle!!!
Patrząc na mojego A..., to coś mi się zdaje, że on będzie też miał lukę w głowie, będzie blady jak ściana - co mu się BARDZO rzadko zdarza i też nic nie będzie pamiętał - jak zawsze gdy jest w stresie, a jak mu coś mównie, np - a pamiętasz.... To on robi takie oczy i patrzy na mnie jak na ufo
A jak będzie ze mną? Okaże się. Może tak mnie trema zje, że nie dojdę do mikrofonu a może przeczytam śpiewająco bo co do głupiej miny na twarzy, to wiecie co? Myślę, że w trakcie ślubu, każda z nas będzie taką miała a później, jak będziemy siebie oglądały na płytce, to tak się będziemy śmiały

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
och przepraszam, dzis jestem bardzo zdenerwowana i moze dlatego. okres mi sie spóxnia
Nic się nie stało.
Może zostaniemy sierpniowymi ciociami?
A poważnie po Twoim wpisie wnioskuję, że jest Ci to nie na rękę. Bo np ja to raczej byłabym zadowolona z dzidziusia, mimo iż umowę o pracę mam tylko do sierpnia.

Edytowane przez kocurazab
Czas edycji: 2009-04-28 o 20:28
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 20:28   #337
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kocurazab Pokaż wiadomość




Może zostaniemy sierpniowymi ciociami?
A poważnie po Twoim wpisie wnioskuję, że jest Ci to nie na rękę. Bo np ja to raczej byłabym zadowolona z dzidziusia, mimo iż umowę o pracę mam tylko do sierpnia.
nie chciałabym isc z brzuchem do slubu
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 20:52   #338
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
nie chciałabym isc z brzuchem do slubu
Nie martw się, może to tylko stres i przemęczenie. Mi czasem też sie spóźnia. Jak zaczęłam chodzić z moim misiem to kiedyś 2 tygodnie nie miałam - też się trochę bałam.

Dziś pojechaliśmy poszukać czegoś na podłogę do kuchni. Efekt zakupów - młotek, zamek do drzwi, glazura na ścianę i ... buciki do ślubu
Całe zakupy trwały 2 godziny razem z dojazdem. Nie ma to jak wybrać sobie miejsce zakupów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_5923.jpg (20,1 KB, 112 załadowań)
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.

Edytowane przez 81gosia
Czas edycji: 2009-04-28 o 20:58
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 20:57   #339
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

ale ja od 2,5 roku biore tabletki anty zawsze miałam jak w zegarku co do godziny
a ostatnio róznie było. tzn nie brał ich dokłądnie co do minuty tylko czasami 5 min potem, czasami godzine lub 2 po no i 2 miesiące temu brałam antybiotyk
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:07   #340
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Proszę nie zamartwiaj się na razie. Może to nie to.

Wiem, wiem ja też nie była bym szczęśliwa gdyby mi się coś takiego przydarzyło. Kocham dzieci i bardzo chcę mieć własne, ale jak na razie nie jesteśmy na to gotowi, a na pewno nie finansowo. Z racji tego, że obecnie nie pracuje było by to dla nas bardzo trudne. Marzy nam się dzidzia za dwa - trzy lata, jak trochę się odbijemy, ja znajdę pracę, a miś zmieni swoją. Na razie on łapie każdą dodatkową fuchę. Obawiam się, że reszta spraw ślubnych po za jego strojem spadnie na moją głowę.

Lista rzeczy zrobionych i niezrobionych
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.

Edytowane przez 81gosia
Czas edycji: 2009-04-28 o 23:04
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 09:03   #341
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

my chcielismy rodzicow namowic na czytanie ale nie dali sie wiec pozostanie to mojemu kuzynowi ktory jest ksiedzem a na slubie bedzie ksiedzem pomocniczym moja siostreznica bedzie spiewala ave Maria

prosze powiedzcie mi czy ten utwor bedzie pasowal jak moj tata bedzie prowadzil mnie do outarza?? czy lepiej zostawic go jak bedziemy wychodzic z kosciola?? a moze wtrakcie komuni ??
dzisiaj jade po sukienke wiec wrzuce zdjecia z przymiarek

prosze napiszcie mi jeszcze czy swiadkom dajecie takie same zaproszenia jak innym gosciom czy jakies inne?? i czy obdarowanie swiadka w podziekowaniu ze zostal naszym swiadkiem bedzie dobrym pomyslem?? jak tak to czym np ??
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 11:04   #342
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

dostałam

świadkom daje takie same zaproszenia i nic im w podziekowaniu nie kupujemy

a ja sama nie wiem kiedy bym chciała miec dzieci. napewno nie przed slubem mysle, ze nie od razu po tez. moze tak z rok po bedziemy sie starali
__________________


Edytowane przez Madzialenka12344321
Czas edycji: 2009-04-29 o 11:05
Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 12:40   #343
Pysiowata
Raczkowanie
 
Avatar Pysiowata
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 147
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

u mnie zaproszenia będą takie same dla świadków jak i reszty gości. Zapewne świadkom damy po weselnej i nic ponad to. Świadkowie dostaną za to parę obowiązków

No to czekam na zdjęcia w sukni.. ja pierwszą przymiarkę mam dopiero na początku lipca. Też bym chciał móc zrobić parę zdjęć ale to jeszcze nie mój czas. Szybko masz przymiarkę skoro ślub w sierpniu.
Chyba że to ja mam późno
__________________
08.08.2009 godz.16.00
Pysiowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 12:43   #344
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

ja w salonie podałam, ze slub mam 3 tyg wczesniej na wszelkie co, aby nie latac potem do warszawy(mam 130km) przed samym weselem.no i jakby cos było nie tak, to jest czas aby poprawic jeszcze. a pierwsza przymiarke mam miesiąc przed tym terminem czyli wypada na początek czerwca jakos
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 12:50   #345
Pysiowata
Raczkowanie
 
Avatar Pysiowata
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 147
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

a to takie myki moja suknia i tak jest skądś tam przywożona już uszyta na standardową rozmiarówkę i na mnie mają przerabiać. Więc to raczej nie powinno być problemu. Choć pewnie jak będę odbierała na ostatnią chwilę to będę miała niezłego stracha
__________________
08.08.2009 godz.16.00
Pysiowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 13:36   #346
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Jeśli do sukni nie wypożyczacie halki z salonu, to ja też doradzam podać wcześniejszy termin ślubu. Bo potem się np. zdarza, że ostatnia przymiarka jest na tydzień przed ślubem, co wg mnie jest tragedią.


Ja w zaproszeniach miałam tak:

Trupa pod nazwą „Kochaj na zawołanie”
ma zaszczyt zaprosić
Sz.P. ......................... ......................... ...........
na sztukę pt. „Ożenek” czyli „Kocha się Tylko raz”


A dla świadków przerobiłam trochę tekst:

Trupa pod nazwą „Kochaj na zawołanie”
ma zaszczyt zaprosić
Sz.P. ......................... ............ jako Świadka
sztuki pt. „Ożenek” czyli „Kocha się Tylko raz”

linijka z imionami i nazwiskami była większą czcionką
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 13:39   #347
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Moja suknia nie ma hali wcale. to źle ze podałam termin 3 tyg wczesniej (mysle, by zmienic na tydz lub 2 tyg wczesniej jak pojade na pierwsza przymiarke)
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 13:49   #348
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Moja suknia nie ma hali wcale. to źle ze podałam termin 3 tyg wczesniej (mysle, by zmienic na tydz lub 2 tyg wczesniej jak pojade na pierwsza przymiarke)
Dlaczego źle? Uważam, że im wcześniej tym lepiej. Nie będziesz się denerwować czy już uszyli czy nie? Będzie sobie czekała w domku.

Z halkami chodziło mi o to, że niektóre sukienki sprzedają w komplecie z halką, a do innych oferują wypożyczenie. I wypożyczają na 3-4 dni więc trzeba podać właściwą datę ślubu. Jednak jeśli suknia nie ma halki lub jest ona w komplecie z sukienką, to spokojnie zamawia się na wcześniejszy termin. Nie ma potem niepotrzebnego stresu, że w ostatnim tygodniu np. wypadają jeszcze jakieś poprawki.

Ja mam zdjęcie miary równo za tydzień i obiecano mi, że sukienka będzie najdalej na koniec lipca albo i wcześniej. Podałam swoją datę ślubu ale podejście wykonawcy było bardzo dobre i sam stwierdził, że im wcześniej tym lepiej. Jestem dobrej myśli.
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.

Edytowane przez 81gosia
Czas edycji: 2009-04-29 o 13:52
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 13:57   #349
Pysiowata
Raczkowanie
 
Avatar Pysiowata
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 147
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Dlaczego źle? Uważam, że im wcześniej tym lepiej. Nie będziesz się denerwować czy już uszyli czy nie? Będzie sobie czekała w domku.

Z halkami chodziło mi o to, że niektóre sukienki sprzedają w komplecie z halką, a do innych oferują wypożyczenie. I wypożyczają na 3-4 dni więc trzeba podać właściwą datę ślubu. Jednak jeśli suknia nie ma halki lub jest ona w komplecie z sukienką, to spokojnie zamawia się na wcześniejszy termin. Nie ma potem niepotrzebnego stresu, że w ostatnim tygodniu np. wypadają jeszcze jakieś poprawki.

Ja mam zdjęcie miary równo za tydzień i obiecano mi, że sukienka będzie najdalej na koniec lipca albo i wcześniej. Podałam swoją datę ślubu ale podejście wykonawcy było bardzo dobre i sam stwierdził, że im wcześniej tym lepiej. Jestem dobrej myśli.

Ja z tym im wcześniej tym lepiej to nie jestem aż tak przekonana. Choć przyznam że wolałabym na tydzień przed ślubem mieć ja już w domu niż odbierać na ostatnią chwilę, czego niestety się obawiam bo podałam prawdziwą datę ślubu.

Ale na miesiąc przed ślubem nie odebrałabym sukienki bo moje wymiary zmieniają się bardzo często i w razie czego przed ślubem coś jeszcze mi poprawią. Teraz np tyję a za miesiąc mogę drastycznie schudnąć, nie ufam swojemu ciałku na tyle chciałabym trzymać wagę ale jakoś zawsze mam straszne wahania.. eh
__________________
08.08.2009 godz.16.00
Pysiowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 14:07   #350
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

wrocilam i sie zalamalam sukienka miala byc gotowa to miala byc pierwsza i ostatnia przymiarka a tu koronka nie taka jaka zamawialysmy ale to bym jeszcze przezyla najgorsze w tym wszystkim jest to ze ja mam 178 wzrostu a sukienka zostala uszyta na 168 jak ubralam butki to sukienke mam do kostek tak sie wkurzylam ze sie poryczalam zdjelam ja i powiedzialam ze chce zwrot zaliczki i zrywam umowe bo chyba sobie zarty robia
w dodatku posprzeczalam sie z mama o marterial na sukienki dla druchen wrrrryyyyyyy stres mnie zabija
jedyne co mnie cieszy to ze przywiezli moje buciki mialam maly problem bo moja stopka jest dosc duza bo 41 i bardzo ciezko bylo mi kupic buciki
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 14:11   #351
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

No dobra mój brzuszek jest raczej w normie.
Co prawda usłyszałam ostatnio, że taka chuda jestem. Ale to sie da nadrobić
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 14:15   #352
Pysiowata
Raczkowanie
 
Avatar Pysiowata
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 147
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
wrocilam i sie zalamalam sukienka miala byc gotowa to miala byc pierwsza i ostatnia przymiarka a tu koronka nie taka jaka zamawialysmy ale to bym jeszcze przezyla najgorsze w tym wszystkim jest to ze ja mam 178 wzrostu a sukienka zostala uszyta na 168 jak ubralam butki to sukienke mam do kostek tak sie wkurzylam ze sie poryczalam zdjelam ja i powiedzialam ze chce zwrot zaliczki i zrywam umowe bo chyba sobie zarty robia
w dodatku posprzeczalam sie z mama o marterial na sukienki dla druchen wrrrryyyyyyy stres mnie zabija
jedyne co mnie cieszy to ze przywiezli moje buciki mialam maly problem bo moja stopka jest dosc duza bo 41 i bardzo ciezko bylo mi kupic buciki
jejku współczuję no to nieźle Cię urządzili... a nie zaproponowali Ci szycia od nowa sukni??
kurcze może i ja coś nakłamie i omówię się wcześniej na jakąś przymiarkę żeby nie zostać bez niczego..
__________________
08.08.2009 godz.16.00
Pysiowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 14:31   #353
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

jakbym salon miała gdzies u siebie w miescie te tez by było inaczej, ale mam do wawy 130km. kilka dni przed slubem nie bedzie mi sie chciało tam jechac
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 14:53   #354
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Dziewczyny, zaczynaja nam się po weekendzie majowym przeżycia papierowe- USC, protokoły. Gotowe na to?
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 14:56   #355
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

My już dawno po. Tylko świadków nam zostało zgłosić.
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 15:39   #356
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
My już dawno po. Tylko świadków nam zostało zgłosić.
jak to?? przeciez dokumenty są wazne tylko 3 miesiące
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 15:50   #357
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Pysiowata Pokaż wiadomość
jejku współczuję no to nieźle Cię urządzili... a nie zaproponowali Ci szycia od nowa sukni??
kurcze może i ja coś nakłamie i omówię się wcześniej na jakąś przymiarkę żeby nie zostać bez niczego..
mialam to gdzies nie chcialam ich nawet sluchac moze zachowalam sie jak rozpieszczone i rozwydrzone dziecko wyszlam i trzasnelam drzwiami moja mama tam zostala i oczyms rozmawialy jeszcze przez kwadrans narazie z mama na ten temat nie rozmawiam bo musze ochlonac ona wie ze jak jestem zla to lepiej sie do mnie nie zblizac bo wtedy gryze
ale nawet jesli zaproponuja poprawke to ja juz nie chce nie chce tej sukienki
jestem dziwna bo jak raz sie do czegos zraze odrazu skreslam to z listy i tak samo jest z sukienka wlasnie postanowilam ze zamowie na allegro i nawet jesli bede miala po nia jechac 600 km do wawy to pojade ale z tym salonem nie chce miec nic wspolnego ;(
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 15:53   #358
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

to dobrze. ze ja mam przymiarke na poczatku czerwca
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 15:54   #359
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
jak to?? przeciez dokumenty są wazne tylko 3 miesiące
Na cywilny można załatwić 6 miesięcy przed. Czyli mp od 1 marca na cały sierpień, od 1 kwietnia na wrzesień itd...
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 15:55   #360
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Na cywilny można załatwić 6 miesięcy przed. Czyli mp od 1 marca na cały sierpień, od 1 kwietnia na wrzesień itd...
aha. myslalam, ze generalnie te papiery są ważne 3 miesiące bez wzglądu na to jaki to slub. ja bede miała konkordatowy
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.