blada twarz - zła pielęgnacja? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-01, 13:37   #1
TaakaPani
Raczkowanie
 
Avatar TaakaPani
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 271

blada twarz - zła pielęgnacja?


Witam,

Mam problem z twarzą.
Opalam się balsamami brązującymi i trochę na słońcu, ale po wieczornym i porannym oczyszczaniu twarzy jestem znów blada!

Używam kosmetyków graniera (seria naturals) i loreala pure zone (żelów do mycia twarzy), tonika Ziaji witaminowego i kremu Loreal pure zone.

Mam cerę tłustą (bądź mieszaną) ze skłonnością do trądziku.

help me!
__________________
Matma!!!
Matma!!!

TaakaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 14:03   #2
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: blada twarz - zła pielęgnacja?

Nie myj twarzy
A tak na serio, to twarz jaśnieje najszybciej właśnie ze względu na to, że najczęściej ją myjemy, oczyszczamy, a co za tym idzie- usuwamy naskórek. Może smaruj się tymi kremami brązującymi częściej albo mocniej się zjaraj na słońcu (tylko, że od tego to zmarszczki...)albo po prostu się nie przejmuj
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 17:31   #3
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: blada twarz - zła pielęgnacja?

Cytat:
Napisane przez TaakaPani Pokaż wiadomość
Witam,

Mam problem z twarzą.
Opalam się balsamami brązującymi i trochę na słońcu, ale po wieczornym i porannym oczyszczaniu twarzy jestem znów blada!

Używam kosmetyków graniera (seria naturals) i loreala pure zone (żelów do mycia twarzy), tonika Ziaji witaminowego i kremu Loreal pure zone.

Mam cerę tłustą (bądź mieszaną) ze skłonnością do trądziku.

help me!
Ja używam podobnych kosmetyków jak ty - balsamy brążujące i loreala pure zone i również jestem blada :P:P
Wydaje mi się jednak że to nie chodzi o to jakich kosmetyków sie używa tylko o ogólne skłonności cery do "przyswajania słońca" Ja za nim opalę sie na ładny brązowy kolor muszę dużo czasu spędzac na słońcu czy w solarium Faktem też jest że opalenizna schodzi z naskórkiem wię warto jak najczęściej korzystac z kremów nawilżających
Ja za bardzo nie mam czasu na opalanie się na słońcu jak też na chodzenie na solarium Staram się więc w inny sposób nabrac ciemniejszego koloru . Codziennie rano używam balsamu brązującego NIVEA i piję też soczki marchewkowe :P:P:P I kiedy wykonuje codzienny makijaż używam różu do policzków - trochę ciemniejszy niż odcień mojej cery i (tu nie będe skromna ) wyglądam bardzo ładnie. Ale teraz, że idą wakacje to trzeba nadac całemu swojemu ciału ładny wygląd wiec chyba przejde się pare razy na solarium
Wracając do twojego pytania:musisz byc cierpliwa częściej się opalac i oczywiście nawilżac twarz aby opalenizna nie schodziła wraz z naskórkem
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 17:34   #4
mysz672
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 350
Dot.: blada twarz - zła pielęgnacja?

mam podobnie, tylko, że ten efekt bladości utrzymuje się tylko wtedy kiedy myję twarz potem znika. samoopalacze niestety będą się zmywać, opalenizna tradycyjną- nie tak szybko, ale każdy wie, że robi wiele złego...
mysz672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 20:19   #5
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 085
Dot.: blada twarz - zła pielęgnacja?

A czemu przeszkadza ci to ze po oczyszczeniu twarzy jestes blada. Przeciez mozesz sie przybrazowic w sztuczny sposob i tez bedziesz wygladac slicznie. Nie ma sensu zmuszac skory aby nie byla blada skoro ona taka po prostu juz jest.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 07:55   #6
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: blada twarz - zła pielęgnacja?

ja tez mam bladą twarz,lekko opalę, nałożę podkład i jest dobrze...
Głowa do góry
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 23:04   #7
TaakaPani
Raczkowanie
 
Avatar TaakaPani
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 271
Dot.: blada twarz - zła pielęgnacja?

Tylko właśnie mam trochę anemiczną urodę i lepiej mi w lekkiej opaleniźnie, która od razu schodzi.:/
Wolałabym się nie pudrować tak mocno latem i wiosną.
__________________
Matma!!!
Matma!!!

TaakaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 10:42   #8
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 085
Dot.: blada twarz - zła pielęgnacja?

To moze sie wybierz na solarium ze 2-3 razy. Tylko pamietaj ze solarium szkodzi
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 11:35   #9
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: blada twarz - zła pielęgnacja?

Ja też mam bladą cerę, wręcz anemiczną jak napisałaś Wszyscy powtarzają mi, żebym się opaliła. Ok, mogę wystawić ciało na promienie słoneczka ale na pewno nie twarz. Od tego są samoopalacze do twarzy, odpowiedni makijaż, dobrze dobrany kolor włosów i wiele innych czynników które mogą ładnie współgrać z jasną cerą. Teraz może i faktycznie na topie są opalone kobiety, ale za kilka lat nie będzie im czego zazdrościć
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 08:40   #10
zoska86
Raczkowanie
 
Avatar zoska86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: blada twarz - zła pielęgnacja?

ja mam jeszcze gorzej...

Ja jestem cała zjarana od słoneczka, brązowiutka, CAŁA OPRÓCZ TWARZY... nie wiem czemu tak jest bo kiedyś twarz mi się opalała równo z resztą ciała i latem mogłam nakładać tylko odrobinkę rozswietlającgo pudru i była gitara, a teraz bez ciemnego podkładu moja twarz wygląda jak od innego ciała... najbardziej widać to na zdjęciach i wtedy najbardziej mnie to wkurza, że całe ciałko brązowe a twarz blada ;p

ale niestety nie wiem co z tym zrobić, soki marchwiowe nie pomagająm też nie, bo zawsze całe ciało jest zjarane a twarz dużo słabiej...

Ty możesz sobie pozwolić na soczki marchewkowe, jeśli z solarium nie chcesz korzystać, pij kubusia dużą butelkę 1 dziennie przez okres 2tygodni a już będzie widać efekty.

pozdrawiam
zoska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 10:05   #11
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: blada twarz - zła pielęgnacja?

Ja mam to samo. Tyle ze ja mam anemie i straszne fioletowe cienie pod oczami (lecze, ale ciagle nawraca). Wiec mam anemiczna urode Od slonca staram sie powstrzymywac odkad w zeszlym roku nabawilam sie kurzych lapek pod oczami Wiec uzywam samoopalacza. Codziennie mi sie zmywa od toniku z alkoholem. Ale najgorsze jest to ze ten samoopalacz robi mi wasy! Takie ciemniejsze kreski kolo ust Wiec chyba juz zostane blada...
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 14:09   #12
zoska86
Raczkowanie
 
Avatar zoska86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: blada twarz - zła pielęgnacja?

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Wiec uzywam samoopalacza.

jakiego samoopalacza? tak sobie pomyślałam że skoro mam tylko buzię jasną a całą resztę ciemną to samoopalacz dobry by mi się przydal. Zamówiłam właśnie dzisiaj mgiełkę z loreala. zobaczymy

http://www.allegro.pl/item710820376_...dium_02_g.html
zoska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 22:45   #13
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: blada twarz - zła pielęgnacja?

Teraz uzywam estee lauder bo dostalam miniature. Fajny ale baaardzo delikatny i szybko schodzi. Kolor ladny brazowy ale zeby bylo widac to trzeba kilka razy uzyc. On dziala raczej jak balsam stopniowo opalajacy.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 07:31   #14
zoska86
Raczkowanie
 
Avatar zoska86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: blada twarz - zła pielęgnacja?

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Teraz uzywam estee lauder bo dostalam miniature. Fajny ale baaardzo delikatny i szybko schodzi. Kolor ladny brazowy ale zeby bylo widac to trzeba kilka razy uzyc. On dziala raczej jak balsam stopniowo opalajacy.
ja to bym od razu po spsikaniu skóry chciała być brązowa... ;p szkoda że maszynka do airbrush'u są takie drogie... bo bym sobie kupiła i raz na zawsze była zjarana ślicznie bez nadmiernego starzenia się skóry
........marzenia
zoska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 09:13   #15
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: blada twarz - zła pielęgnacja?

Ile ja sie nameczylam tego lata z samoopalaczami...a to smugi, albo musze sie codziennie smarowac ( a nie chce mi sie) albo jak schodzi to zostawia plamy...chyba pojde na solarke Ogolnie moglabym byc blada ale przez ta moja cholerna anemiczna urode wygladam jak trup
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 09:17   #16
zoska86
Raczkowanie
 
Avatar zoska86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: blada twarz - zła pielęgnacja?

no widzisz możesz iść na solarkę.... a mi to nic nie da bo i tak twarz zawsze jest duuuużo jasniejsza... :/ mam nadzieję że tam mgiełka opalająca podziała
__________________
**Para 26.11.2005**
**Narzeczona 26.12.2008**
***Panna Młoda 26.06.2010***
zoska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.