Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 13:53   #3481
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dzięki
Plac Barlickiego, nowa hala, cena 13zł
Na starej hali też byłam i pytałam w kilku stoiskach, ale nie mieli kosmetyków Joko. Mało boksów było otwartych, jak to w poniedziałki, ale na tej nowej znalazłam juz przy drugim stoisku. Nawet tester pomacałam
dziękuję, muszę się przejechać, w mojej okolicy nie ma
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 14:25   #3482
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Od 3 tygodni w miarę regularnie noszę stanik migracyjny, a w środę wybieram się na spotkanie bra-fittingowe, mam nadzieję, że dziewczyny mnie pomierzą, doradzą i będę w miarę wiedziała na czym stoję.

Adusiadu
a co to takiego

adusiadu, ja też
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 15:04   #3483
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a co to takiego

adusiadu, ja też
Yyy...taki mój skrót myślowy Znaczy się stanik dobrany wg obliczeń kalkulatora, "uświadomiony", dość mocno zabudowany, żeby ładnie zbierał piersi, rozpłaszczone noszeniem zbyt małych miseczek. Krótko mówiąc, żeby wspomagał migrację.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 15:05   #3484
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

fajna ta dyskusja stanikowa i jak zwykle ugne sie pewnie przed kusicielska moca Wizażu (i oczywiście pastereczki) - to biorę się za przeglądanie tych sklepów z których planujesz zamówienie i chyba 1 zaryzykuję
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 15:06   #3485
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a co to takiego

adusiadu, ja też
adusiadu

IlonaP - jeżeli źle dobrane staniki robiły tzw. "bułki" pod pachami itp, to gdy kupi się pierwszy dobrze dobrany stanik może nastąpić migacja - biust wróci na swoje miejsce (spod pach) i po prostu okaże się, że jest go więcej. Stanik migracyjny ma ułatwić tą migrację, jest bardziej zabudowany żeby dobrze wszystko zbierać. No i po jakimś miesiącu może się okazać, że jest już zamały bo z D zrobiło się E

Tutaj fajnie jest pokazane dobieranie stanika: http://www.bialelaki.pl/effuniak/

Edytowane przez Iwi82
Czas edycji: 2009-05-04 o 15:07 Powód: dodatek
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 15:45   #3486
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

evelinek_r
IlonaP
Iwi82

Dzięki

Aga, data ważności na mojej jest do 12.2010

Matura to fajna sprawa, po każdym egzaminie moge sobie cos kupowac z czystym sumieniem, ze mi sie nalezy a zostało mi 5 egzaminów
w planach już mam perfumy, zakupy stanikowe, zamówienie na ZSK...
zresztą bardziej stresowałam się rok temu jak zdawałam egzamin na prawko
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 15:50   #3487
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
evelinek_r
IlonaP
Iwi82

Dzięki

Aga, data ważności na mojej jest do 12.2010

Matura to fajna sprawa, po każdym egzaminie moge sobie cos kupowac z czystym sumieniem, ze mi sie nalezy a zostało mi 5 egzaminów
w planach już mam perfumy, zakupy stanikowe, zamówienie na ZSK...
zresztą bardziej stresowałam się rok temu jak zdawałam egzamin na prawko
mój brat też pisze, bardziej się przejmuję niż własną
adusiadu, rozwal następne 5 egzaminów!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 16:00   #3488
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Yyy...taki mój skrót myślowy Znaczy się stanik dobrany wg obliczeń kalkulatora, "uświadomiony", dość mocno zabudowany, żeby ładnie zbierał piersi, rozpłaszczone noszeniem zbyt małych miseczek. Krótko mówiąc, żeby wspomagał migrację.
aha
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
adusiadu

IlonaP - jeżeli źle dobrane staniki robiły tzw. "bułki" pod pachami itp, to gdy kupi się pierwszy dobrze dobrany stanik może nastąpić migacja - biust wróci na swoje miejsce (spod pach) i po prostu okaże się, że jest go więcej. Stanik migracyjny ma ułatwić tą migrację, jest bardziej zabudowany żeby dobrze wszystko zbierać. No i po jakimś miesiącu może się okazać, że jest już zamały bo z D zrobiło się E

Tutaj fajnie jest pokazane dobieranie stanika: http://www.bialelaki.pl/effuniak/
skąd ja to znam
właśnie dostałam Freya Rio i mam mieszane odczucia: obwód jest w sam raz, piersi od dołu ładnie podtrzymane, do mostka przylega, materiał miseczek nie odstaje ale na środkowym szwie od wysokości brodawki w górę mogę sobie zebrać jakiś cm materiału - i teraz nie wiem wziąć mniejszą miseczkę czy oddać bo to po prosty nie mój fason

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
evelinek_r
IlonaP
Iwi82

Dzięki

Aga, data ważności na mojej jest do 12.2010

Matura to fajna sprawa, po każdym egzaminie moge sobie cos kupowac z czystym sumieniem, ze mi sie nalezy a zostało mi 5 egzaminów
w planach już mam perfumy, zakupy stanikowe, zamówienie na ZSK...
zresztą bardziej stresowałam się rok temu jak zdawałam egzamin na prawko
podziękujesz po wszystkim
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 17:27   #3489
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Uzylam dzis pierwszy raz pudru perlowego z BU (miedzy filtrem a mineralami) i zapchal mnie, drobna kaszka na polikach od strony nosa

Na mojej bazie Joko tez jest data waznosci 12.2010 Aha, bez problemu nakladam ja pedzelkiem, cieniutka warstwa, zadnego rolowania. Dzis nalozylam na nia niebieskie kliniki i sie zszokowalam intensywnoscia i polyskiem, wyszly mi te bluesy wrecz jadowite

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-05-04 o 17:31
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 17:51   #3490
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

vril - jak ta kaszka wygląda? takie podskórne grudki - nierówności? bo ja nie wiem jak wygląda zapychanie a od jakiegoś czasu takową posiadam i ja się tego pozbyć

a w ogóle to rozwaliłam sobie właśnie rękę o puszkę po tuńczyku, dość głeboko i nie mogę zginać palca wskazującego
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 17:56   #3491
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ale nie możesz zgiąć, bo boli i leci czy bo się nie zgina
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 18:07   #3492
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Moje zapychanie to zatkane ujscia porow, takie czopki, cos jakby wagry we wczesnej fazie, brr... zla jestem, bo niedawno bylam na oczyszczaniu i sie teraz zalatwilam znow To nie jest to, co opisujesz u siebie
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:08   #3493
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ilonko, nie oddawać. Ja sobie na migrację kupiłam dużomiseczkowego balleta na all, żeby na początek nie wydawać tak dużo, bo właśnie miałam nadzieję na migrację. Wzięłam wg tabelki- 70F. Na początku dopinałam się na pierwszą haftkę, miski były spoooro za luźne. Dwa dni później przerzucilam się na drugą haftkę, a następnego dnia na osatnią i w tym momencie mam luż całkiem luźno pod biustem (a stanik jest z tych słabo rozciągliwych, więc to nie jego wina) Ogólnie wg mnie najgorszy jest pierwszy tydzień, bo wygarniasz na wyczucie. Niby wiesz, skąd zbierać, ale nie widzisz zbytniej różnicy. Ale po tych 6-8 dniach biust się uczy i sam zaczyna migrować, jako dodatek do Twojego wygarniania. Ja tam się cieszę, bo zmniejszył mi się obwód (nie mam miary, ale na oko tak ok. 1,5cm), bułeczki na plecach pod obwoden znacznie się zmniejszyły, te w okolicach pach również trochę zmalały, ale dla mnie najfajniejsze, że o 1/3 zmniejszyły mi się te między ramiączkiem a ramieniem, które okropnie wyglądaja w ubraniach bez rękawków, a w to szczerze powiedziawszy nie wierzyłam.

Także polecam

Aha, co do misek, nadal mam wrażenie luzu i troszkę się marszczą na dole, ale to dlatego, że to szerokofiszbinwiec jest. I sam biust się zrobił bardziej jędrny.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-05-04 o 19:10
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:09   #3494
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Uzylam dzis pierwszy raz pudru perlowego z BU (miedzy filtrem a mineralami) i zapchal mnie, drobna kaszka na polikach od strony nosa
a to pech...
zastanawiałam się nad ich perłowym, ale to jak skończę mój z NP. Za to bambus z jedwabiem (dodałam jeszcze więcej jedwabiu z NP) to mój primer idealny.

vril, ja mam do Ciebie sprawę opowiedz mi proszę czy thrrob benefita nada się do naszej jasnej karnacji, coś kojarzę ze miałaś kilka ich pudełek. Pachną jakoś? Dam się za niego zabić?

edit:
znalazłam wypowiedź vril na zbiorach kosmetycznych.

Cytat:
Ogolnie oba Benefity (Dandelion i Thrrrob) - bardzo miekkie, polecam pedzel z miekkim, niezbyt zbitym wlosiem, co by sie tylko muskac po skorze (nie probowalam tych dolaczonych, tylko MAC 168), dobrze napigmentowane, nie robia plam, nie widac granic koloru, ladnie sie wtapiaja, nie zmieniaja w ogole koloru przez caly dzien (nareszcie!), w ogole nie bledna(!), nie maja widocznych drobinek, niespodzianek na skorze jak dotad nie zauwazylam, ladny zapach, taki "smaczny" ale delikatny. Z czasem pewnie dolacze do listy jeszcze wiecej plusow Minusow jak dla mnie nie maja, nawet cena byla dla mnie przyjazna (eBay).
Podsumowujac - jestem zdecydowana kupic przynajmniej jeszcze jeden (Georgia), zupelnie stracilam zainteresowanie innymi markami jesli chodzi o roze Bardzo przyjazne w uzyciu, zero stresu, ze zrobie z siebie klowna. Nalozone na poliki w ogole nie daja skojarzenia z rozem czy jakimkolwiek kosmetykiem, sa takie "akuratne", ze niby cera sama z siebie taka swieza i promienna
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
vril - jak ta kaszka wygląda? takie podskórne grudki - nierówności? bo ja nie wiem jak wygląda zapychanie a od jakiegoś czasu takową posiadam i ja się tego pozbyć

a w ogóle to rozwaliłam sobie właśnie rękę o puszkę po tuńczyku, dość głeboko i nie mogę zginać palca wskazującego
ja miałam takie podskórne kaszkowate nierówności w tamtym roku po kremie brązującym (sic!) l'oreala, może zapcyhanie różnie się objawia?

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-05-04 o 19:23
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:16   #3495
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

dziewczyny (vril) czy jak napsze sklad kremu to bedziecie w stanie znalezc mi taki o podobnym skladzie???? bo nawet nie bede pisac o cenie za oryginal
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:23   #3496
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Witam i nieśmiało pytam o przygarnięcie totalnego laika mineralnego.

Kiedyś babeczka namówiła mnie na coś a'la mineralnego tj. Tru match minerals, ale niestety troszkę za ciemny kolorek dobralismy i jakos nie polubilismy sie.

Dzisiaj kupiłam Pure Minerals ArtDeco loose powder, kolor 3 neutral - który niby talku nie zawiera, ale mice już tak i stąd pytanie (dodam, że śledziłam wątek minerały, a filtry i same filtry) - jak nakładać ten puder? Muszę po zabiegach chronić się filtrami wysokimi, tj. 50. Mam iwostin solecrin 50, Biodermę 40 AKN Mat, Sunbrelle 50 Bioderma.

Mimo sędziwego już wieku dopiero zaczynam wgłębiać się w świat makijaży więc prosiłabym o pomoc.

Na umytą buzię nałożyć filtr, odczekać i puder mineralny? Chyba jakoś ubogo. Mam także jeszcze beztłuszczową matującą bazę pod makijaż z AA - użyć ja po filtrze? Matko - jakie to wszystko skomplikowane

Błagam o pomoc bo przeszperałam już troszkę, ale nigdzie nie mogę znaleźc jednoznacznej odpowiedzi.

Dodam, że cerę mam problematyczną - mieszana, ale skłonna do błyszczenia - praktycznie wszedzie. Dlatego po filtrze błyszczę się niemiłosiernie i chciałabym ją zmatowić minerałkiem. Cera skłonna do trądziku, sińce pod oczami, a na policzkach blizny
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:29   #3497
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

wiem ze lirene 50 kosztujaca kolo 20zl, wchlania sie do matu, i na to mozna podklad w pudrze, jest watek tu o filtrach pod podklady mineralne- te ktore masz nie sa mineralne, tylko z domieszkami perfumeryjnymi. Probki prawdziwie mineralnych sa najlepsze do rozpoczecia z edm, z buffd i w tych watkach w pierwszych postach jest naprawde WSZYSTKO o tym
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:34   #3498
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a to pech...
zastanawiałam się nad ich perłowym, ale to jak skończę mój z NP. Za to bambus z jedwabiem (dodałam jeszcze więcej jedwabiu z NP) to mój primer idealny.
ja doprawiłam bambus jedwabny krzemionką i miką - testuje drugi dzień i jak na razie sprawuje sie nad wyraz dobrze, prawdziwy sprawdzian jutro - wybywam na cały dzien, długa podróż, całowanie z tabunem ciotek, inne atrakcje tego typu - zobaczymy jak makeup mineralny wytrzyma
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:42   #3499
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ja doprawiłam bambus jedwabny krzemionką i miką - testuje drugi dzień i jak na razie sprawuje sie nad wyraz dobrze, prawdziwy sprawdzian jutro - wybywam na cały dzien, długa podróż, całowanie z tabunem ciotek, inne atrakcje tego typu - zobaczymy jak makeup mineralny wytrzyma
ja mowię, że mi się opryszczka robi i nie chcę się całować bo wirusy się zmutują
działa.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 19:54   #3500
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja mowię, że mi się opryszczka robi i nie chcę się całować bo wirusy się zmutują
działa.
niezłe, ale ja jestem na tyle wysoka że moge sterować - jak sie malo nachyle to ciotki nie sięgną
acz ostatnio (w świeta chyba) mi bylo bardzo miło jak mi ciotka TZ stwierdziła że mam taka milutka gładziutka buzię - w zamian dostała wykład o cudownych właściwościach krzemionki
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:57   #3501
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no wlasnie ta starsza doradzala jej(najomej) dobrze ale wyszla i sonczylo sie tak sobie
ja za to wole z Anglii kupic w ciemno. przewaznie koszt wysylki 30 zl wychodzi a zamawiam np z kims i 15 to przyzwoita cena
zamawiam z 10 sztuk dla siebie, mierze ogladam, marudze i co mi nie pasuje odsylam lub na all, bo cena 10-15Ł wiec sie nie boje bo jest znacznie nizsza niz te same u nas, a przeceny i promocje tam czeste

JMW zmolestuje Cie do wspolnych
Ah Pastereczko, Ty to kusicielka jesteś, może i ja się skuszę na jakiś w ciemno. Jaki by się nadawał na migracyjny? :P


I jeszcze ponawiam pytanie do Cathy i Agabil, co polecacie do suchej cery z NP?
Oleje, hydrolaty itp? Macie coś sprawdzonego?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:07   #3502
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

RZabba doradza stanikowo i nie wiem kto jeszcze, ja nie jestem doswiadczona ....
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:12   #3503
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ah Pastereczko, Ty to kusicielka jesteś, może i ja się skuszę na jakiś w ciemno. Jaki by się nadawał na migracyjny? :P
Ja nie Pastereczka, ale wiem, że dziewczyny na początek polecają Curvy Kate, one są dość zabudowane i całkiem ładniutkie. A potem można szaleć w plunge'ach

Link do wątku stanikowego na Wizażu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725

I do Lobby Biuściastych na Gazecie http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203

Dziewczyny naprawdę mają niesamowitą wiedzę.

I jeszcze coś lżejszego http://balkonetka.pl/
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:18   #3504
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ja nie Pastereczka, ale wiem, że dziewczyny na początek polecają Curvy Kate, one są dość zabudowane i całkiem ładniutkie. A potem można szaleć w plunge'ach

Link do wątku stanikowego na Wizażu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725

I do Lobby Biuściastych na Gazecie http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203

Dziewczyny naprawdę mają niesamowitą wiedzę.

I jeszcze coś lżejszego http://balkonetka.pl/

Dziękuję za odpowiedź

dziękuję za linki - tylko na gazetę nie wchodzę bo nie lubię organizacji tego forum.

Pooglądałam sobie te staniki i chyba pierwszy chciałabym przymierzyć niedługo będę w Szkocji to może poszaleję
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:25   #3505
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ile wy natłukłyście tych stron, zniknełam na weekend i godzina czytania jednego wątku...

Co do staników, ostatnio umyśliłam sobie kupić jakowyś, mając jakieś tam doświadczenie zażyczyłam sobie w sklepie 75C, bo tak mniej więcej jestem rozbudowana. I wiecie, co pani w sklepie powiedziała? "Takiego nie mamy, proponuję w zamian 80B, też będzie idealnie leżało".

Wyszłam w 3 sekundy. Miseczkę B nosiłam jakieś 12 kilo temu.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:27   #3506
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ile wy natłukłyście tych stron, zniknełam na weekend i godzina czytania jednego wątku...

Co do staników, ostatnio umyśliłam sobie kupić jakowyś, mając jakieś tam doświadczenie zażyczyłam sobie w sklepie 75C, bo tak mniej więcej jestem rozbudowana. I wiecie, co pani w sklepie powiedziała? "Takiego nie mamy, proponuję w zamian 80B, też będzie idealnie leżało".

Wyszłam w 3 sekundy. Miseczkę B nosiłam jakieś 12 kilo temu.
Zawsze mnie rozwala takie gadanie ekspedientek. Kiedyś się któreś zapytałam czy skoro 75B to to samo co 80A to dlaczego mają inne oznaczenie? jakoś nie potrafiła mi odpowiedzieć.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:34   #3507
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

ja tez mysle ze nalezy ukrocac glupie gadanie, chociaz dopiero na starosc bardziej pyskata jestem
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:49   #3508
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

a ja chyba do końca życia będę mieć dziób w ciub (czy jak to się mówi)
ostatnio utyskiwałam nad paniami z bieliźnianego triumpha, poprosiłam o 65 d nie było, no to 70 c, najpierw zrobiły a potem koniecznie chciały mi sprzedać 70 a no góra 70 b, "bo pani to ma taki maaaaalutki biust" stwierdziły jednogłośnie po dokładnym zlustrowaniu mojej fizjonomii , to se poszłam 70 a i mocno wygąbkowane to nosiłam siakieś 2 lata temu, zanim nie oświeciła mnie w temacie Rzabbka
a tu przykład fatalnego stanika:
http://www.tchibo.pl/is-bin/INTERSHO...ductSKU=M13395

edit: Adusiadu trzymam kciuki
__________________
Starsza pani po trzydziestce

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-05-04 o 20:55
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 20:52   #3509
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Coś się tej pani na fotce wylewa
I to z każdej strony
Ja też teraz bardziej pyskata potrafię być. To z wiekiem przyłazi
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-05-04 o 20:53
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:10   #3510
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ah Pastereczko, Ty to kusicielka jesteś, może i ja się skuszę na jakiś w ciemno. Jaki by się nadawał na migracyjny? :P


I jeszcze ponawiam pytanie do Cathy i Agabil, co polecacie do suchej cery z NP?
Oleje, hydrolaty itp? Macie coś sprawdzonego?
Lemirko, ja nie mam suchej cery, a raczej mieszaną i przesuszoną
ale z NP zdecydowanie polecam olej herbaciany (wchłania się błyskawicznie, a jednocześnie fajnie nawilża), macerat z nagietka do demakijażu i hydrolat neroli (ale tylko, jeżeli lubisz słodkawe zapachy, bo znam kilka osób, którym niespecjalnie przypadł do gustu )
Choć z NP robię zamówienia głównie dla mother of pearl i oleju ze słodkich migdałów, ktory tam w pojemności 1 litra wychodzi najtaniej A używam go do kąpieli (swojej i córki), jako balsam, do maseczek, peelingów .. I ten litr u mnie niepokojąco szybko znika...
Nie wiem, co typowo do suchej cery na NP jeszcze Ci polecić, więc nie będę kombinować

zapomniałam wspomnieć o mojej ostatniej miłości z NP, czyli wyciągu z lukrecji Ale to raczej nie do suchej cery, tylko do takiej, która lubi trądzikowe i innego pochodzenia niespodzianki...Mam wrażenie, że u mnie likwiduje powoli przebarwienia ..Ale jeszcze nie jestem tego na tyle pewna, zeby to potwierdzić.
w dodatku moja cera coś mi się dzisiaj bardzo nie podoba i chyba jakiś kryzys mam przedokresowy, bo nic mi dzisiaj nie pasuje

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-05-04 o 21:16
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.