Tarnowskie Panny Młode - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-16, 19:01   #2911
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Dzelkas Pokaż wiadomość
Powiem wam jeszcze tak ze u mnie proboszcz pyta sie katechizmu aż mi niedobrze jak sobie pomysle Czy u was też tak robi ??
wiem ze jak poczatkowo bylismy zapisany w parafii TZeta to proboszcze mowil ze bedzie nas pytal ale wkoncu przelozylismy slub do mojej prafii i moj proboszcz nic nie wspomnial
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 19:32   #2912
kasiooola88
Raczkowanie
 
Avatar kasiooola88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 125
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Mnie również martwi nieobecność Jadiry, na forum osattnio logowała się w marcu co jest dziwne, bo obiecywała że sie napewno do nas odezwie. Aż sie boje, że coś złego sie stało.

Tak...wizyta u Księdza...masakra ! jednym słowem
Oczywiscie zgody od niego nie otrzymałam. Tzn zgodził się tak między nami, ale papiera nam nie wypisal i wczoraj z językiem na brodzie jechaliśmy jeszcze do tarnowa do katedry bo zgode, a tam ksiądz proboszcz poprostu wyśmiał mojego proboszcza, który nam tej zgody nie dał.
Natomiast oświadczenie chrztu i bierzmowania wydał mi, ale nic poza tym ;/ O dziwo, nie rzucał się, że mieszkamy Razem, myślalam, że zrobi mi akcje ;/

Hallo hallo jako odpis chrztu ważny tylko 3 miesiące? Ja wzięłam wczoraj i ksiądz mi nic nie mówił, nawet ksiądz w katedrze TŻ-owi nic nie mówił jak wybieral we środe.

Piękne te paczuszki, my jednak tradycyjnie zostajemy przy plackach ;P nie ma czasu kombinować ;P
Ogólnie zbliża się sesja i chyba będe miała duże pole do popisu Okropnie to wszystko wygląda
A my dziś będziemy się uczyć tańczyć do Naszej wybranej piosenki na pierwszy taniec i sprawdzimy jak sie sprawdzi ;P Wybraliśmy ostatnio "paula - od dzis" bo ta kancelaria to oblatana strasznie ;/

W poniedzialek chcemy iść spisać protokół już w Tuchowie w Sanktuarium ;-)
W piatek mój TŻ daje pierwsze zaproszenie swojemu koledze ze studiów, który daleko mieszka i nie będą sie juz widziec, bo to ostatni zjazd ;-)

Aaaa i dziś kupiłam biustonosz do ślubu!! Piękny biały, do sukni bez ramiączek trzyma sie idealnie, nic sie nie rusza ani nic i dalam tylko 59 zł!!! I dobrej jakości ;-)
Mialam kupić buty, ale coś mi sie czubki wydawały za dłgie, musze iść z mama ;P
__________________
Zaręczeni 11.09.2007

..::Nasz Ślub 05.09.2009::..

..::Nasz Synek 26.08.2011 godz: 11:00, 3450 g i 52 cm ::..

kasiooola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 20:03   #2913
Dzelkas
Raczkowanie
 
Avatar Dzelkas
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

kasiooola jaki protokuł ???
gdzie kupowałaś biustonosz tez musze sobie kupić jakiś dobru żeby mi w tańcu zawartość nie wyleciała
Ja mam ślub wtedy co Ty Widze że osro zabieracie sie do roboty mój TŻ za granicą Nie mamy jeszcze piosenki mysle nad "to co w życiu ważne" krawczyka , "niebieskiej piosence" tomczaka i paru innych i nie moge sie zdecydować

A tak po za tym nie wiecie czegoś o jakimś idywidualnym kursie tańca w tarnowie ????
__________________
Nasz Wielki Dzień 5.09.2009
Dzelkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 20:33   #2914
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kasiooola88 Pokaż wiadomość
Mnie również martwi nieobecność Jadiry, na forum osattnio logowała się w marcu co jest dziwne, bo obiecywała że sie napewno do nas odezwie. Aż sie boje, że coś złego sie stało.

Tak...wizyta u Księdza...masakra ! jednym słowem
Oczywiscie zgody od niego nie otrzymałam. Tzn zgodził się tak między nami, ale papiera nam nie wypisal i wczoraj z językiem na brodzie jechaliśmy jeszcze do tarnowa do katedry bo zgode, a tam ksiądz proboszcz poprostu wyśmiał mojego proboszcza, który nam tej zgody nie dał.
Natomiast oświadczenie chrztu i bierzmowania wydał mi, ale nic poza tym ;/ O dziwo, nie rzucał się, że mieszkamy Razem, myślalam, że zrobi mi akcje ;/

Hallo hallo jako odpis chrztu ważny tylko 3 miesiące? Ja wzięłam wczoraj i ksiądz mi nic nie mówił, nawet ksiądz w katedrze TŻ-owi nic nie mówił jak wybieral we środe.

Piękne te paczuszki, my jednak tradycyjnie zostajemy przy plackach ;P nie ma czasu kombinować ;P
Ogólnie zbliża się sesja i chyba będe miała duże pole do popisu Okropnie to wszystko wygląda
A my dziś będziemy się uczyć tańczyć do Naszej wybranej piosenki na pierwszy taniec i sprawdzimy jak sie sprawdzi ;P Wybraliśmy ostatnio "paula - od dzis" bo ta kancelaria to oblatana strasznie ;/

W poniedzialek chcemy iść spisać protokół już w Tuchowie w Sanktuarium ;-)
W piatek mój TŻ daje pierwsze zaproszenie swojemu koledze ze studiów, który daleko mieszka i nie będą sie juz widziec, bo to ostatni zjazd ;-)

Aaaa i dziś kupiłam biustonosz do ślubu!! Piękny biały, do sukni bez ramiączek trzyma sie idealnie, nic sie nie rusza ani nic i dalam tylko 59 zł!!! I dobrej jakości ;-)
Mialam kupić buty, ale coś mi sie czubki wydawały za dłgie, musze iść z mama ;P
faktycznie ten twoj proboszcz strasznie dziwny jest

ja tez pierwsz slysze ze akt chrztu jest wazny tylko 3 miesiac

Cytat:
Napisane przez Dzelkas Pokaż wiadomość
kasiooola jaki protokuł ??????
prokolul to ten papier ktory spisuje sie przed slubem u ksiedza
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 06:47   #2915
kasiooola88
Raczkowanie
 
Avatar kasiooola88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 125
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Dzelkas Pokaż wiadomość
kasiooola jaki protokuł ???
gdzie kupowałaś biustonosz tez musze sobie kupić jakiś dobru żeby mi w tańcu zawartość nie wyleciała
Ja mam ślub wtedy co Ty Widze że osro zabieracie sie do roboty mój TŻ za granicą Nie mamy jeszcze piosenki mysle nad "to co w życiu ważne" krawczyka , "niebieskiej piosence" tomczaka i paru innych i nie moge sie zdecydować

A tak po za tym nie wiecie czegoś o jakimś idywidualnym kursie tańca w tarnowie ????
Biusnosz kupowałam na Wałowej w Belissimo, tam gdzie jest połowa na buty, a druga z bielizną.
Ma ramiączka na bzruch i trzyma sie idealnie ;P

Tak protokół to ten papier 4 stronowy, który sie spisuje przed ślubem :P
Bierzemy sie ostro, bo ciągle jestesmy teraz w biegu nie dość, żę w pracy straszny młyn, to jeszcze sesja za pasem ;/
A mój TŻ obrona licencjata i jakośc nie będzie kiedy sie za to wziąźć wogóle ;-)
__________________
Zaręczeni 11.09.2007

..::Nasz Ślub 05.09.2009::..

..::Nasz Synek 26.08.2011 godz: 11:00, 3450 g i 52 cm ::..

kasiooola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 09:16   #2916
Milva82
Raczkowanie
 
Avatar Milva82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 33
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
tez zamawilas na allegro?
tylko ze moje zaproszenia jeszcze w PL sa tzn ciocia pewnie mi je wczoraj wyslala w przyszlym tyg powinnam je miec przy sobie

pochwal sie zaproszeniami

Tez na Allegro
Zastanawiałam sie nad gotowymi ale chciałam coś oryginalnego , wiec sami sobie z TŻ zaprojektowaliśmy nasze i nie było z tym problemu , Podstawowe były takie:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=617331810

W piatek rozdalismy juz pierwsze zaproszenia rodzeństu TŻgo i sie podobały


Przymierzylismy obrączki i wybralismy grawer i beda za ok. 2 tygodnie do odbioru ...


Co do bielizny to sama tez sie musze rozejrzeć gdyż 5 czerwca mam przymiarke w Hermago i pani prosiła żeby już być z odpowienią bielizną więc pasuje w najbliższym czasie coś znaleść.


No i dłużej sie nie da odkładać wizyty u mojego proboszcza tylko TŻ musi wziąśc mertyki od siebie z parafii bo trzeba zacząć tour de poradnie małżeńskie i dni skupienia

zaaaabcia to Wy nie bierzecie z Ciężkowicach ślubu w koncu ???
__________________
Nasz wielki dzień 12.09.2009 r.
Milva82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 09:22   #2917
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dziewczyny, wybieracie sie na dni skupienia 24 maja do Misjonarzy? chcialam sie upewnic, czy faktycznie sa wtedy o 13.30? czy ktos wie, gdzie one sie odbywaja??
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 14:26   #2918
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Milva82 Pokaż wiadomość
Tez na Allegro
Zastanawiałam sie nad gotowymi ale chciałam coś oryginalnego , wiec sami sobie z TŻ zaprojektowaliśmy nasze i nie było z tym problemu , Podstawowe były takie:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=617331810

W piatek rozdalismy juz pierwsze zaproszenia rodzeństu TŻgo i sie podobały


Przymierzylismy obrączki i wybralismy grawer i beda za ok. 2 tygodnie do odbioru ...


No i dłużej sie nie da odkładać wizyty u mojego proboszcza tylko TŻ musi wziąśc mertyki od siebie z parafii bo trzeba zacząć tour de poradnie małżeńskie i dni skupienia

zaaaabcia to Wy nie bierzecie z Ciężkowicach ślubu w koncu ???

bardzo ladne zaproszenia
nie dziwie sie ze rodzenstwu TZeta sie podobaly

jakie obraczki wybraliscie?
pochwal sie i to juz grawerem tez

zycze milego spotkania z proboszczem ...
sorki ze pytam ale mieszkacie razem z TZetem? jesli tak to proboszcz nie robil Wam problemu?

poczatkowo mielismy slub w Ciezkowicach o 15 ale wkoncu przenieslimy do mnie do parafi ..
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 15:25   #2919
Milva82
Raczkowanie
 
Avatar Milva82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 33
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
bardzo ladne zaproszenia
nie dziwie sie ze rodzenstwu TZeta sie podobaly

jakie obraczki wybraliscie?
pochwal sie i to juz grawerem tez

zycze milego spotkania z proboszczem ...
sorki ze pytam ale mieszkacie razem z TZetem? jesli tak to proboszcz nie robil Wam problemu?

poczatkowo mielismy slub w Ciezkowicach o 15 ale wkoncu przenieslimy do mnie do parafi ..

Obrączki juz tam wklejałam pare postów temu

Co do tekstu graweru to zostały nasze z TŻ imiona i napis "meu amor" i data ślubu.

Natomiast co do proboszcza to nie mieszkamy razem z TŻ wiec tu na tym polu raczej zgrzytów nie było. Poza tym proboszcz dośc długo zna mnie i moja rodzine wiec myslę że nie będzie mi robił problemów, choć to specyficzny człowiek wiec pewna na 100 % byc nie moge.
__________________
Nasz wielki dzień 12.09.2009 r.
Milva82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 16:15   #2920
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Milva82 Pokaż wiadomość
Obrączki juz tam wklejałam pare postów temu

Co do tekstu graweru to zostały nasze z TŻ imiona i napis "meu amor" i data ślubu.

Natomiast co do proboszcza to nie mieszkamy razem z TŻ wiec tu na tym polu raczej zgrzytów nie było. Poza tym proboszcz dośc długo zna mnie i moja rodzine wiec myslę że nie będzie mi robił problemów, choć to specyficzny człowiek wiec pewna na 100 % byc nie moge.
a no faktycznie
gdzies mi umknal post z obraczkami
bardzo mi sie podobaja i grawer tez

Wsumie proboszcz ten zna rodzine TZeta ..
ale nie byl dla nas zbyt mily ... niestety
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 08:35   #2921
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Dzelkas Pokaż wiadomość
kasiooola jaki protokuł ???
gdzie kupowałaś biustonosz tez musze sobie kupić jakiś dobru żeby mi w tańcu zawartość nie wyleciała
Ja mam ślub wtedy co Ty Widze że osro zabieracie sie do roboty mój TŻ za granicą Nie mamy jeszcze piosenki mysle nad "to co w życiu ważne" krawczyka , "niebieskiej piosence" tomczaka i paru innych i nie moge sie zdecydować

A tak po za tym nie wiecie czegoś o jakimś idywidualnym kursie tańca w tarnowie ????
zapytaj w gwiezdzie - tam jest p. Tereska fantastyczna kobieta mysle ze znajdze czas

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
a no faktycznie
gdzies mi umknal post z obraczkami
bardzo mi sie podobaja i grawer tez

Wsumie proboszcz ten zna rodzine TZeta ..
ale nie byl dla nas zbyt mily ... niestety
bezsennsi przeciez wy malzenstwem jestescie - powinien sie cieszyc ze zdecydowaliscie sie na slub koscielny

ale jak tak was slucham to sie normalnie bac zaczynam .... ja mam isc na dniach do proboszcza do bochnii i naprawde drze... zwlaszcza ze my tez razem mieszkamy...
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 16:02   #2922
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez paanti Pokaż wiadomość



bezsennsi przeciez wy malzenstwem jestescie - powinien sie cieszyc ze zdecydowaliscie sie na slub koscielny

...
byl bardzo oburzony jak powiedzielismy mu ze juz mamy cywilny a on ze jak wzielismy slub cywilny w stanach to i slub koscielny powinnismy od razu tam wziasc a my mowimy ze tutaj w Polsce mamy cala rodzien tam by nawet nie mial kto TZetowi dac blogoslawienstwa a ten z tekstem ... slub koscielny nie robi sie dla rodzicow , znajomych .. no i gadaj z takim

powiem Ci ze nie dziwie sie ze corazj wiecej mlocyh ludzi zyje na kocia lape ... jak ks zamiast sie cieszyc ze mlodzi chca wzias koscielny to jeszcze problemy robia .. i nie mowie tu tylko o naszym przypadku
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 17:15   #2923
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

cześć dziewczynki ja co prawda mam ślub w przyszłym roku ..ale dziś byłam przymierzyć moją wymarzona kiecuszke w salonie którym poleciłyście miss cherie i faktycznie .Pani bez problemu ściągła ją z manekina ,pozwoliła się spokojnie rozebrać .tak ,że zupełnie się nie krępowałam.. wytłumaczyła co i jak także jestem zachwycona..nie denerwowałam się zuepłnie tylko na spokojnie oglądnęłam moją kiecuszke i wiem ,że raczej to ta.. moim marzeniem było założenie bieluśkiej ale z racji ,że to cywilny to wybrałam złamaną kolorkami ah zazdroszczę wam tego ślubu już w tym roku..mam nadzieję,że i ja się doczekam a sukienka to serenada do tego z tego czytałam jest tańsza o 250 zł niż w krakowie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 84ff4a4fdb0c1cb3.jpg (36,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 557db3cd6d1cf5f7.jpg (38,1 KB, 28 załadowań)
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 17:32   #2924
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez natka294 Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki ja co prawda mam ślub w przyszłym roku ..ale dziś byłam przymierzyć moją wymarzona kiecuszke w salonie którym poleciłyście miss cherie i faktycznie .Pani bez problemu ściągła ją z manekina ,pozwoliła się spokojnie rozebrać .tak ,że zupełnie się nie krępowałam.. wytłumaczyła co i jak także jestem zachwycona..nie denerwowałam się zuepłnie tylko na spokojnie oglądnęłam moją kiecuszke i wiem ,że raczej to ta.. moim marzeniem było założenie bieluśkiej ale z racji ,że to cywilny to wybrałam złamaną kolorkami ah zazdroszczę wam tego ślubu już w tym roku..mam nadzieję,że i ja się doczekam a sukienka to serenada do tego z tego czytałam jest tańsza o 250 zł niż w krakowie
no trzeba przyznac ze sukienka bardzo odwarzna
a masz zdjecia na sobie?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 17:47   #2925
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

oj właśnie niestety nie mam bo byłyśmy przypadkiem w tarnowie i postanowiłam zapsokoić swoją ciekawość i nie miałam aparatu ..ale myślę,że nastepnym razem napewno wrzuce
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 17:50   #2926
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez natka294 Pokaż wiadomość
oj właśnie niestety nie mam bo byłyśmy przypadkiem w tarnowie i postanowiłam zapsokoić swoją ciekawość i nie miałam aparatu ..ale myślę,że nastepnym razem napewno wrzuce
ok trzymam za slowo

a macie juz date wybrana?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 18:35   #2927
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

tak mamy na przyszły rok na 5.czerwca .. co prawda zastanawialismy sie nad grudniem ale po naszych przejściach zdecydowaliśmy się na przyszły rok... sala i wszytsko już zarezerowane jeszcze tylko dogadanie się z fotografem i mamy nadzieję,że nasz ślub na zamku wypali o ile remontów nie będzie
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 22:26   #2928
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczyny, ja tak troszke z innej beczki. Czy według was wypada zwrócić uwagę przyszłemu teściowi gdy ten w waszym mieszkaniu chce bez waszej zgody zapalic? Miałam dzis taką sytuacje, TZ powiedzial tacie zeby poszedł na balkon zapalic bo nawet on nie pali w mieszkaniu a ten sie obrazil i wyszedł z mieszkania obrażony (wczeniej powiedzial ze i tak sobie zapali w domu)... teraz mi troche głupio bo o taką błachostkę można się nawet pokłócić ...
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html

Edytowane przez kaladusia
Czas edycji: 2009-05-18 o 22:27
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 22:59   #2929
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
byl bardzo oburzony jak powiedzielismy mu ze juz mamy cywilny a on ze jak wzielismy slub cywilny w stanach to i slub koscielny powinnismy od razu tam wziasc a my mowimy ze tutaj w Polsce mamy cala rodzien tam by nawet nie mial kto TZetowi dac blogoslawienstwa a ten z tekstem ... slub koscielny nie robi sie dla rodzicow , znajomych .. no i gadaj z takim

powiem Ci ze nie dziwie sie ze corazj wiecej mlocyh ludzi zyje na kocia lape ... jak ks zamiast sie cieszyc ze mlodzi chca wzias koscielny to jeszcze problemy robia .. i nie mowie tu tylko o naszym przypadku
bezsensu...ja tam nie wiem jak to wygląda ale u mnie poki co nie bylo takich akcji. Księża z naszej parafii w miejscu gdzie teraz razem mieszkamy najpierw na pierwszej kolendzie poprostu zmilczeli ten fakt zapytali tylko czy juz rodzina my ze nie a ks acha a co robicie w życiu? a na tej kolendzie ks sie zapytal czy planujemy slub my tak tylko ze przekladalismy na grudzuen to mowi ze zacheca i juz nas do parafii wpisuje zebysmy nie mieli problemow z papierami ze np nie nalezymy do zadnej jak sie dowiedzial ze w bochnii slub ma byc. A slubu mi moj wojek ks ma udzielic wiec w ogole mam nadzieje nie bedzie problemu...tylko ks preoboszcz moze bo my w grudniu 5 a to adwent niby juz zakazu nie ma ale rozni ks proboszczowie ...zalezy jak bardzo tradycyjnie konserwatywni.... ale estem dobrej mysli....

loj \ale nnie skladnie mam nadzieje zezrozumile

do kaladusia uważam że zawsze wypada zwrocic uwagę o takiej sprawie...nie wazne czy to tesc czy ktos obcy jesli jest u ciebie w gosciach nie powinine sie rzadzic jakby byl u siebie... teraz jesli jasno postawisz granice to zaprocentuje na przyszlosc ...poza tym to twoj dom ...

Edytowane przez paanti
Czas edycji: 2009-05-18 o 23:08 Powód: dopisanie do posta waznych slow
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 23:21   #2930
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ja też uważam ,że należy się,,odezwać,, wkońcu jesteś u siebie..a jak ktoś przychodzi w gości powinien się z grzeczności zapytać a nie rządzić..u nas (mieszkamy w kawalerce) odrazu tż narzucił ,że pali się w kuchni przy ootwartym oknie żeby nie smrodzić na całe mieszkanie i chcąć nie chcą wszyscy musieli się na o nastawić..a jak ktoś przyjdzie odrazu mówie ,że pali się w kuchni.. (duszę się od dymu) i jakoś nikt nie robi z tego problemu..
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 23:53   #2931
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Wiecie to w sumie dalej jest mieszkanie w trakcie remontu ale najwazniejsze jego czesci są wyremontowane. W kuchni sie nie pali bo czeka nas wymiana okien i niestety w kuchni jest problem z otwieraniem... dlatego uzgodnilismy że pali się na balkonie. Kurcze, nie chciałam żeby taka błąchostka stała się przyczyną TZ-ta z ojcem ale wkurzyło mnie to ze sie tak zachował. Zwłąszcza że akurat wtedy wynosili strae meble z kuchni i byli co 5 minut na polu. Więc nawet tam mógł zapalić a nie w mieszkaniu. (on był nauczony że w domu mozna wszędzie palić nawet w pokojach). Teraz Tz jest wkurzony, ja mam poczcucie winy (nawet się kłóciliśmy nie wiadomo o co ...) I wszytsko przez teścia ....
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 03:18   #2932
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez natka294 Pokaż wiadomość
tak mamy na przyszły rok na 5.czerwca .. co prawda zastanawialismy sie nad grudniem ale po naszych przejściach zdecydowaliśmy się na przyszły rok... sala i wszytsko już zarezerowane jeszcze tylko dogadanie się z fotografem i mamy nadzieję,że nasz ślub na zamku wypali o ile remontów nie będzie
o a kogo macie a fotografa?
i o jakim zamku mowisz? bo brzmi ciekawie
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 14:50   #2933
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dziewczyny, ponawiam pytanie, czy ktoras wybiera sie w najblizsza niedziele do Misjonarzy na dzien skupienia?? czy na pewno jest o 13.30 i gdzie to sie odbywa?? wiecie cos??
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 15:16   #2934
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
dziewczyny, ponawiam pytanie, czy ktoras wybiera sie w najblizsza niedziele do Misjonarzy na dzien skupienia?? czy na pewno jest o 13.30 i gdzie to sie odbywa?? wiecie cos??
ja sie nie wybieram wiec pomoc nie moge ..
ale moze zobacz na necie albo poprostu zadz i zapytaj ....
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 16:21   #2935
Dzelkas
Raczkowanie
 
Avatar Dzelkas
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Natka 294 a w suwaczku napisane masz ze ślub za 3 miesiące Nie że jestem wscibska Ale tak pisze
__________________
Nasz Wielki Dzień 5.09.2009
Dzelkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 16:48   #2936
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczyny - ile wczesniej zamawiałyście podróż poślubną? i gdzie się macie zamiar wybrać? macie jakiś sprawdzonych przewoźników? zaufane biura podróży?
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 17:19   #2937
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

wlasnie dzisiaj doszly mi zaproszenia !!!!!!!!!!!
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 19:31   #2938
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

ja byłam na dniu skupienia w zeszła niedziele w Katedrze i bardzo mi sie podobało ksiadz mowil sensownie i ciekawie podbił karteczki i do domu. U Misjonarzy tez podobno tak jest.Z tego co sie dowiadywałam to tam jest o 13:30 i wchodzi sie z boku kościoła,musisz poszukac,ale napewno bedzie tam mnustwo par nie tylko Ty.
U mnie juz ostatnie załatwienia i dopinanie wszystkiego na ostatni guzik, telefon az mam czarwony od dzwonienie hehe .Dobrze ze tydzien przed slubem mam wolny to bedzie jazda ale sie ciesze
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 21:32   #2939
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

już wyjaśniam dziewczynki otóż tak... suwaczek faktycznie podaje date 29.08 ślubu (jeszcze nie usunełam) ale niestety krótko mówiąc już nie jestem z tym mężczyzną z którym miałam brać slub kościelny w sierpniu tak się stało ,że w tamtym roku się rozstaliśmy.. teraz jestem w nowym związku bardzo szczęśliwym (dlatego też wcześniej pisałam że z różnych przyczyn zdecydowaliśmy się nie na ślub w grudniu ale na przyszły rok,ndmienie że możemy wziąć tylko cywilny) trochę to dziewczyny skomplikowane.

a jeśli chodzi o zamek to Zamek w Dębnie gdzie można zwierać sluby cywilne także też to może być piekny ślub mający swoją magie..a ie tylko formułka krótka w urzędzie..za to na zamku jest ok 1 godz z wiedzaniem ,z jakimiś wrózbami -ponoć super..

Fotograf? będziemy mieć znajomą która robi bardzo ładne zdjęcia i ciekawe.zajmuje się tym zawodowo,ale jest dopiero zaczynającą młodą osóbka
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 07:34   #2940
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kaladusia Pokaż wiadomość
Wiecie to w sumie dalej jest mieszkanie w trakcie remontu ale najwazniejsze jego czesci są wyremontowane. W kuchni sie nie pali bo czeka nas wymiana okien i niestety w kuchni jest problem z otwieraniem... dlatego uzgodnilismy że pali się na balkonie. Kurcze, nie chciałam żeby taka błąchostka stała się przyczyną TZ-ta z ojcem ale wkurzyło mnie to ze sie tak zachował. Zwłąszcza że akurat wtedy wynosili strae meble z kuchni i byli co 5 minut na polu. Więc nawet tam mógł zapalić a nie w mieszkaniu. (on był nauczony że w domu mozna wszędzie palić nawet w pokojach). Teraz Tz jest wkurzony, ja mam poczcucie winy (nawet się kłóciliśmy nie wiadomo o co ...) I wszytsko przez teścia ....
oj nie przejmuj sie . czasem przestawienie sie rodzicow do warunkow jestem gosciem u syna moze potrwac a twoj tz napewno sie wkurzyl bo mu przykro ze ojciec go nie bierze powaznie troche bo tak to wyglada ...zobaczysz ulozy sie. ochloniecie i bedzie oki- msle ze pogadajcie o tym na spokojnie niech twoj tz sie wygada tobie ty powiedz ze masz poczucie winny...przede wszystkim obgadajcie sprawe..to pomoga

Cytat:
Napisane przez kaladusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny - ile wczesniej zamawiałyście podróż poślubną? i gdzie się macie zamiar wybrać? macie jakiś sprawdzonych przewoźników? zaufane biura podróży?
ja nigdzie nie jade. ale polecam funclub takie biuro podrozy - tanio i naprawde swietne warunki - my bylismy w grecji w velice w zeszlkym roku - tam byly zareczyny - i bylismy zachwyceni. za 800zl mniejwiecej na 10 dni mielismy suuuoper warunki . polecam funclub

Cytat:
Napisane przez natka294 Pokaż wiadomość
już wyjaśniam dziewczynki otóż tak... suwaczek faktycznie podaje date 29.08 ślubu (jeszcze nie usunełam) ale niestety krótko mówiąc już nie jestem z tym mężczyzną z którym miałam brać slub kościelny w sierpniu tak się stało ,że w tamtym roku się rozstaliśmy.. teraz jestem w nowym związku bardzo szczęśliwym (dlatego też wcześniej pisałam że z różnych przyczyn zdecydowaliśmy się nie na ślub w grudniu ale na przyszły rok,ndmienie że możemy wziąć tylko cywilny) trochę to dziewczyny skomplikowane.

a jeśli chodzi o zamek to Zamek w Dębnie gdzie można zwierać sluby cywilne także też to może być piekny ślub mający swoją magie..a ie tylko formułka krótka w urzędzie..za to na zamku jest ok 1 godz z wiedzaniem ,z jakimiś wrózbami -ponoć super..

Fotograf? będziemy mieć znajomą która robi bardzo ładne zdjęcia i ciekawe.zajmuje się tym zawodowo,ale jest dopiero zaczynającą młodą osóbka
bywalam na zamku w debnie i faktycznie jest piekny jesli nie mozecie wziac slubu koscielnego to mysle ze taki zamek bedzie bajkowa sceneria do wziecia slubu i przy okazji miejsce na plener idealne wiem ze w podziemiach zamku jest restauracja ktora swietnie gotuje wiec suuper
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.